Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Μαιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν και χαθηκα σας διαβαζω για να βλεπω ποια καινουργια προστεθηκε στη λιστα μας..... ειμαι κρυωμενη και ενα σκατοβηχα και δεν ερχομαι καθολου σε επαφη με το ταιρι μου αλλα παμε για ιουνιο στο φουλ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! Είμαι καινούρια και εδώ και στην προσπάθεια να πιάσουμε μωράκι... Σας διαβάζω εδώ και 5 ώρες και με γεμίσατε αισιοδοξία και αποφάσισα να γράψω κι εγώ την ιστορία μου...

Είμαστε παντρεμένοι 2 χρόνια και μαζί 9 χρόνια. Πέρσι έκοψα τα αντισυλληπτικά που έπαιρνα και είπαμε να ξεκινήσουμε την προσπάθεια, όμως η ζωή είχε άλλη άποψη και στον προγεννητικό έλεγχο βρέθηκα με καρκίνο στον θιυρεοειδή, πολυεστιακό με μεταστάσεις... έκανα επέμβαση, πήρα την κάποιου είδους χημειοθεραπεία που δίνουν σε αυτόν τον καρκίνο και είπα να συνεχίσουμε την ζωή μας... Αν και ακόμα έχω καρκινικό υπόλλειμα (όμως δεν μπορούν να βρουν που στο καλό το έχω) με προέτρεψαν οι γιατροί μου (χειρουργος, ενδοκρινολόγος & γυναικολόγος) να ξεκινήσω προσπάθεια για μωράκι από τον Απρίλιο που είχαν περάσει σχεδόν 10 μήνες από την θεραπεία... Ξεκινήσαμε λοιπόν κι εμείς αλλά ως τώρα τίποτα... είναι ο 3ος μήνας που προσπαθούμε και περιμένω 6 Ιουνίου την καλή μου φιλενάδα και ελπίζω να με στήσει για κανά 8μηνο...

Εντομεταξύ 4 φίλες μου έμειναν εγκυούλες τον τελευταίο μήνα και είμαι τόσο χαρούμενη όσο και αγχωμένη καθώς οι 3 προσπαθούσαν για πάνω από 6 μήνες και η μία ούτε καν ήθελε, απλά έτυχε!!!!

Συγχαρητήρια σε όσα κορίτσια τα κατάφεραν, εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε υπέροχα...

Για τα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι καλή δύναμη και πίστη (όπου πιστεύουν, ακόμα και στον ίδιο τον εαυτό τους ότι θα τα καταφέρουν) και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε!!!

σας φιλώ όλες και εύχομαι να μου φέρεται και να σας φέρω τύχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στο παρεάκι μας melipikto!!! Σου αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την δύναμη της ψυχής σου!!! Είσαι παλικάρι που δεν το έβαλες κάτω, το πάλεψες και βγήκες νικήτρια! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εγώ νομίζω ότι ο θεός καμιά φορά μας δοκιμάζει και μας δίνει κάποια εμπόδια για να εκτιμήσουμε μετά αυτά που είχαμε και αυτά που θα αποκτήσουμε. Πραγματικά το πιστεύω ότι οι γυναίκες που ζορίζονται να αποκτήσουν για οποιοδήποτε λόγο ένα παιδάκι, γινονται πολύ καλύτερες μητέρες, πιο ώριμες και πιο συνηδειτοποιημένες. Ίσως όλα τα εμπόδια έρχονται για καλό, γιατί μας κάνουν καλύτερους ανθρώπους!

Όλες οι κοπέλες εδώ έχουν τα προβληματάκια τους (άλλες περισσότερα άλλες λιγότερα) αλλά ένα είναι σίγουρο ότι κάποια στιγμή θα γίνουμε όλες μανούλες και μάλιστα οι καλύτερες!

Σου εύχομαι να είσαι πρώτα από όλα υγιής και σύντομα εκεί που δε θα το περιμένεις να το τσακώσετε το σποράκι. Προσπάθησε όσο μπορείς να μην αγχώσεσαι και να μην δίνεις σημασία στα λόγια του κόσμου και θα έρθει να είσαι σίγουρη! Θετική σκέψη λοιπόν και ... δώστου να καταλάβει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλωσόρισμα MaDi!!! και σε ευχαριστώ περισσότερο για τα καλά σου λόγια και τις ευχές...

Η αλήθεια είναι πως ακόμα και να μην είσαι δυνατός αυτή η ασθένεια σε κάνει... όχι μόνο πιο δυνατή αλλά μαθαίνεις να εκτιμάς πράγματα που παλαιότερα θεωρούσες δεδομένα ή απλά διέφευγαν της προσοχής σου...

Εύχομαι με την σειρά μου να έχεις μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη και το ζουζουνάκι σου να φτάσει (λογικά το 2012 το περιμένετε,ε;) γερό και δυνατό!!!!!

όσο για θετική σκέψη άλλο τίποτα... είμαι από φύση πολύ αισιόδοξη, ονειροπόλα και πολύ του προγράμματος (δυστυχώς, γιατί λένε πώς όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει...)!!!

Καλό βράδυ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες melipikto ευχομαι να πανε ολα καλα..εχεις πολυ δυναμη και να συνεχισεις να πιστευεις στα ονειρα σου...ευχομαι υγεια υγεια και ενα μωρακι συντομα..μονο μην αγχωνεσαι θελει υπομονη το πραγμα πολλες φορες...σου ευχομαι να μην ερθει !!!!... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από cuando » Σάβ Μάιος 28, 2011 10:42 pm μονο μην αγχωνεσαι θελει υπομονη το πραγμα πολλες φορες...σου ευχομαι να μην ερθει !!!!... ;)

να μην έρθει το άγχος ή να έρθει το νινάκι και το μην μπήκε κατά λάθος;;; ;)

cuando μου ευχαριστώ κι εσένα... για να δούμε 8 μέρες έμειναν για αυτόν τον μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meliplikto καλώς ήρθες κι από μένα!!!! Έχεις μεγάλη δύναμη ψυχής και σίγουρα αυτό θα σε βοηθήσει πολύ, γιατί η ψυχολογία μας είναι αυτή που παίζει εάν όχι τον πρωταρχικό ρόλο, θα έλεγα ένα πολύ σημαντικό ρόλο ώστε να πραγματοποιήσουμε κάθε τι που ονειρευόμαστε!!! Εγώ σου εύχομαι να έχεις πάνω απ' όλα υγεία, για να μπορέσεις να κάνεις όλα σου τα όνειρα πραγματικότητα και πολύ σύντομα να κρατάς ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κι απο μενα! μελιπηκτο καλως ηρθες !! χαιρομαστε που εχουμε εδω αλλη μια αγωνιστρια που δεν το βαζει κατω και μας υπενθυμιζει τη δυναμη της ψυχης που εχουμε ολες μας!! σου ευχομαι πολυ καλη τυχη στις προσπαθειες σου και συντομα εγκυουλα!!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε τόσο γλυκές όλες!

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!

μακάρι για όλες μας η περίοδος να εξαφανιστεί για το επόμενο 8μηνο (μόνο λόγω εγκυμοσύνης προς θεού...)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΧΩΡΙΑΚΕΣ Κ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΛΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΧΩΡΙΑΚΗ?ΜΕΛΙΚΤΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΗΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ......ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΕΤΥΧΕΝΟΥΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΤΕ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΟΚΙΝΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!!ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ.....ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΧΩΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ,ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΜΕ 5 ΕΠΑΦΕΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 40 Κ 50 ΗΜΕΡΩΝ.ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααχ σ' ευχαριστώ τόόόόσο πολύ για την εμψύχωση, μου φαίνεται περίεργο πως μπορεί κάποιος να μη ο σκέφτεται αλλά θα το προσπαθήσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Είναι αλήθεια πως κι εγώ δυσκολεύομαι πολύ να το βγάλω από το μυαλό μου...

δεν βοηθάει καθόλου και το ότι είμαι άνεργη και είμαι όλη μέρα σπίτι και το σκέφτομαι...

ευτυχώς ακόμα σκέφτομαι θετικά, τύπου "μακάρι παναγίτσα μου να είμαι έγκυος" κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΡΑΦΩ ΟΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΟΡΥ!!!!!!!ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΧΟΣ Κ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΧΩΘΩ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΙΝ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝ.......ΤΟ ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΜΕΛΕΠΙΚΤΟ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti kanete?ego piga simera kai ekana xoriaki kai itan arnitiki (2 vgike)kai tora perimeno na do pote tha me episkeftei i akatanomasti(akomi den adiathetisa)ayta apo mena ante na erthei na xekiniso pali dinamika!!!!!!filakia polla polla!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...