Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!

Είμαι στην σελ 78 και για να μην φύγετε μέχρι να τελειώσω είπα να ένα γεια!!!

Σήμερα τελικά ήρθαμε αργά Θεσ/κη,4:30 είμασταν cosmos....πήγε ο άντρας μου στη δουλειά για κάτι επείγον :twisted::twisted: και από τα νεύρα μου που φύγαμε αργά ξέχασα να πάρω το κινητό μαζί μου και δεν μπόρεσα να είδοποιήσω,αλλά φαντάζομαι θα είχατε φύγει εκείνη την ώρα ε;

Από ότι διάβασα περάσατε και τέλεια,ζήλεψα :(:(:(

Επανέρχομαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι τρομακτικο το...ψαρι?να μην το δω αν ειναι! :P

Κατερινακι τι τελεια φωτο!!!!!!Αχ μωρε μια μπεμπουλαααα!!!

Με τη Λινα ειμασταν στο κοσμος μεχρι τις 5.30 :shock::shock::shock::shock: Γιατι δεν πηρες βρε?δεν ξερεις ακομα τι κορποσκυλα ειμαστε! :lol::lol:

Θα σου τηλ αυριο ή μεθαυριο...οκ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελεις κατι αναστασια?θες κατι να με πεις? :roll::roll:

μεχρι 5,30????????????

καλε σε λεει δε ειχε το κινητο μαζι της..

δε κοιμηθηκαν αννυ κ σοφια? :o

Γιατι κοριτσαρα?τι ειπα?Τι εννοεις?

η μαρια ειπε κατι για ψαρι κ υπεθεσα οτι ο συνδεμος που εβαλες ειχε κατι τετοιο...οχι?

Το "δεν " το εφαγα!

Η Σοφια κοιμηθηκε κατα τις 5..η Αννυ στο αυτοκινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Αναστασία δεν είχα τηλ μαζί μου λέμε :(:(:(

Αχ πολύ στεναχωρέθηκα γμτ :(:(:(:(:(

Στα Fridays για φαί πήγαμε κατευθείαν τα γουρούνια,δεν πιστεύω να είσασταν εκεί;

Την Τριτη θα ξαναπάει ο άντρας μου,εξετάζεται,άντε να έρθω να πιούμε καφέ;

Να με πάρεις όποτε θέλεις.

Μόνη είμαι,ο άντρας μου πήγε να γραψει εργασία πάλι ο καημένος...ολονυχτιο θα κάνει..

Βρε λέτε να έχει γκόμενα;Αν δεν πάρει πτυχίο θα τον σκίσω :twisted::twisted::twisted: σημαίνει ότι μου τα φοράει :?:?

Δεν πήγατε κόσμος;Τσάμπα εβριζα πάλι το άντρα μου γμτ; :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α νομιζα ειπε ου θα σε τηλ αυριο :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=)):-ss:-ss:-ss Ψαρωσα εντελως ρε συ!!λεω "ωχ,κατι ειπα παλι κ θα παρεξηγηθω"!

Σας φιλω!Καληνυχτα!

Εγω κ η Λινα πηγαμε κοσμος!

Δεν ειμασταν στο φραιντεις(που αρχικα σκεφτομουν :o ) γτ το κοριτσι ηθελε να χτυπησει πιτοσουβλακο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κατάλαβα ότι εσείς πήγατε,από νωρίς όμως όχι σωστά;Γιαυτό είπα τσάμπα έβριζα τον άντρα μου :lol::lol:

Καληνλυχτα κοριτσακι!!!

Δεν το πρόλαβα Θούλη ,τι κρίμα ρε όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν γράφω και την πέφτω γιατί δεν ξέρω τι μου επιφυλάσει το μωρό μου όλη νύχτα :?:?:?

Σας ευχαριστώ πολύ για τα ωραία λογάκια σας για την Ειρήνη μου:x:x :

Γωγώ μην αγχώνεσαι βρε κορίτσι μου τόσο πολύ..δεν είναι κακό να πιει και λίγο αιματάκι!Το πολύ πολύ να σου γίνει λίγο βαμπίρ όπως είπε και η Αφροδίτη :lol::lol:

Χαλάρωσε.όλα θα πάνε καλά ;)

Το δωμάτιο της Ιωάννας θεικό!!Και εγω όλο ροζ το έχω κάνει με νεραιδούλες,πολύ κοριτσίστικο,αν και αρχικά είπα θα το έκανα ουδέτερο :?:?:?

Σισσιώ και εγώ λέω να μην πάτε Σαντορίνη,ξέρω πολλά ζευγάρια που πήγανε εκεί και σκοτωθηκανε,χωρίσανε,χαμός!!Άρα το ότι θεωρείται γρουζουζιά κολλάει κάπως :roll::roll:

Ποια είπα για Μαλδίβες η Γωγώ νομίζω,το όνειρο μου είναι...θα πάω κάποια στιγμή σίγουρα πάντως!!

Αrgi με τον παιδικό τι να πω,μήπως επειδή είσαι ελληνίδα είναι ρατσίστριες αυτές;Τι να πω ειλικρινά είναι για μπουκέτα.Να έρθουμε με Τόνια και Έρη να καθαρίσουμε; :lol::lol::lol:

Οι μπούκλες της Ρέας τέλειες!!!!Φτου φτου!!

Εύη θα πάρεις το όσκαρ νοικοκυράς πάντως,μπράβο σου προκωμένη!!!

Λένα μπράβο που είναι όλα καλά με το μωράκι και σου άρεσε η γιατρός,είναι πολύ σημαντικό αυτό!!

Νατάσα τώρα που το θυμήθηκα δεν μου είπες,τι ξέρεις για τον γιατρο μου;

Χρύσα περαστικά στον Χριστοφορο!!

Μην την αδικείς τη μαμά σου,και η δικιά μου έτσι ειναι,δεν σκέφτεται πολύ το τι θέλω εγώ αλλά μόνο ότι της κατεβάινει μου λέει.Μήπως δεν είναι και ενημερωμένη ρε συ για το θέμα όμως,αφού παντόυ επικρατει η αποψη μία καισαρική,πάντα καισαρική..δεν φταίει κι αυτή.

Όλα θα πάνε καλά,θα σε στηρίξουμε εμείς ;)

ΈΡη επιλέγουμε τους ίδιους προορισμούς πάντως,χαλαρα τελείως..εμείς σχεδόν πάντα όπου πάμε είμαστε εμείς και οι λύκοι :lol::lol: λόγω δουλειάς δεν πάμε ποτέ σκ ή γιορτες,ούτε καλοκαίρια,οπότε έιμαστε μόνοι και απολαμβάνουμε φύση και σεξ :lol::lol::lol:

Αφροδίτη είπες κάτι για συμβουλές γιατρών...νομίζω κατάλαβα τι εννοείς ;);)

Επίσης Νατάσα αν σε παρηγορεί,για πολλούς μήνες χρειαζόμουνα τουλάχιστον 1 ώρα για να κοιμήσω την Ειρήνη :?:? σε καταλαβαίνω,είναι σκότωμα...

Λενάκι απο Γερμανία,τα φιλιά μου!!!!(σε βλέπω ον λαιν)

Δεν θυμάμαι άλλα κορίτσια μου...πολλά έγραψα πάλι

Καληνύχτα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο!!!!!!!!!!

σχολιαζω οτι θυμαμαι

φρανιτα τι ζουμερουλης που ειναι καλε ο σεμπ!!!!!!!! τελειος!!!!!

συμπεθερα δεν υπαρχει προβλημα να πιει κ λιγο αιματακι.. μην αγχωνεσαι κοριτσαρα μου!!! αν κ νομιζω οτι κ εμενα θα μου φαινοταν καπως αν ημουν στη θεση σου.. τελικα βρηκες απο που βγαινει το αιμα?

αφρο καθολου πονακια???

σισσιω μην τις ακους, ζηλευουν κ σου λενε να μην πατε σαντορινη! :lol::lol::lol::lol::lol: αν ειναι να σκοτωθειτε θα σκοτωθειτε κ οταν σας πετανε τα ρυζια :lol::lol::lol:

χρυσα περαστικα στον μικρο

κ να σου πω κ εγω γιατη μαμα σου, νομιζω οτι η καθε μαμα ετσι θα ελεγε γιατι σκεφτεται πανω απο ολα την υγεια του παιδιου της. κ εφοσον τοσα χρονια επικρατουσε η αποψη οτι απαξ κ κανεις μια φορα καιδαρικη παει τελειωσε, ειναι λογικο! μη στεναχωριεσαι, εσυ θα κανεις οτι καλυτερο!!

πω πω στο μεγκα μια εσπασε 54 μπουκαλια μπυρας στο κεφαλι της :lol::lol::lol::lol: μα τι ανωμαλια δερνει τον κοσμο!! :lol::lol::lol:

κατερινακι ολα καλα? μη στεναχωριεσαι, θα συναντηθουμε ολες μαζι! σημερα ουτε εγω μπορεσα να παω τελικα...

αναστασι τι κανει το λινακι? επισης πως τα περασατε??? οταν γυρισα ο μικρος γρυλιζε κ ηθελε να κοιμηθει!

ο αναστασης εχει αρχισει κ με φιλαει στο στομα.. κ μαλιστα σβουρηχτα σβουρηχτα κ με παθος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλε εχει πολυ γελιο!!!!

θουλαρα εχω κατι δικο σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μουχρωστας καφε κ σου χρωσταω ενα ζευγαρι καλτσες!!!

βενετια ελπιζω να τα πουμε αυριο1! ο μικρος σημερα δεν εβηξε καθολου, αλλα θα σε τηκλ αυριο για σιγουρα!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια!!!! ξεχασα πολλες!

θα παω να την πεσω!!!!!!!!φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε τρελες απο χθες βραδυ προσπαθω να σας διαβασω! Ξεκινησα απο την 65 και μεχρι τωρα φτασατε 84! Λογοδιαρροια σας επιασε? :twisted::D Φυσικα τωρα δεν θυμαμαι πολλα!

Μαγδα μου συγχαρητηρια για το ντοκτορα!!!! Τι καλα που θα κατεβαιτε Ελλαδα!

Λενα ειδατε το μπεμπεκι? Φανταζομαι χαρα ε?

Φρανιτακι εγω της εβαλα πρωτα το γιογιο της στο δωματιο να συνηθιζει στην ιδεα αλλα για 3-4 μηνες ουτε να το φτυσει. Εβαζε τις κουκλες να κατουρανε :lol: Μετα αρχισε να καθεται και αυτη με τα ρουχα και μια μερα μου λεει: μαμα θελω να κανω κακα στο γιογιο.! Δεν το πιστεψα αλλα την εβαλα και εκανε! Απο τοτε εκανε μερικες μερες εκει και μετα της πηρα καθησματακι για την τουαλετα και τα κανει τωρα εκει. Περνει και περιοδικο και διαβαζει! :lol::lol: Υπομονη θελει και φυσικα πρεπει να ειναι ετοιμο και το παιδι. Κανε μια προσπαθεια και αν δεις οτι δεν θελει δοκιμαζεις σε κανα 3μηνο παλι.

Χρυσα τελειο το δωματιο του Φοφο!!!! Πολυ μου αρεσε! Περαστικα στον Φοφο!

Αργι την Ειρηνη την θηλασα μονο 46 μερες και αυτο γιατι δεν γουσταρε καθολου το στηθος. Γεννηθηκε πολυ μικρουλα και προφανος κουραζοταν πολυ παρολο που εβαζε κανονικα κιλακια και ετσι απο μια φαση και μετα δεν το ηθελε καθολου. Οποτε εδωσα αναγκαστικα ξενο. Χαιρομαι που σου αρεσε το αρθρο. Και εγω το βρηκα πολυ ενδιαφερον. Μα καλα τι βληματα ειναι εκει στο παιδικο? Εσυ δεν τους απαντας? Αχ εγω επρεπε να ημουν εκει. Αυτο που εκανε ειναι απολυτα φυσιολογικο. Δεν ψαχνετε λεω εγω για κανεναν καλυτερο? Για το σουσι να δου πω την αληθεια ποτε δεν σκεφτηκα οτι τα ψαρια μπορει να ερχοντε απο εκει. Αν και ξερω πως οτι εισαγεται Γερμανια περναει απο αυστηρους ελεγχους οποτε λογικα ενταξει πρεπει να ηταν!

Γωγουλα μου και εγω εχω θεμα με πρασινοκιτρινα κακακια απο την αρχη σχεδον. Τωρα που αρχισε να πινει 3 λεπτα απο το καθε στηθος γινανε κιτρινα παλι και με σπορακια! Κουφο ε? Πρεπει να μιλησω παλι με την Λαλα. Εβγαλες ξανα αιματακι? Τελειο το δωματιο της Ιως!! Κουκλιστικο. Και εγω της Ε. οταν το φτιαξω το καλοκαιρι με νεραιδες θα το γεμισω. Ειναι οι αγαπημενες μου!

Αφρο καλως την δεχτηκες την μαμα! Αντε τωρα μονο ο Πανουλης μενει να ερθει!!

Νατασα μου καλυτερα ειμαι ναι θελω να πιστευω. Το παλευω πολυ. Ειναι και η ξαδερφη μου εδω και βγαινουμε συχνοτερα εξω και αυτο με βοηθαει.

Κατερινακι τι τελεια που ειναι η μπουμπου σου!!!! Για ζουληγμα!

Θου τι θα κανεις τελικα με τον παιδικο?

Βενετια τι σιροπακι πινετε? Για να ανοιξει η ορεξη?

Ερη αυτο με το μουρα χαμουρα το ειπα και εγω πριν λιγο στην ξαδερφη! Ειχα να το πω χρονια! Μιλουσαμε για τα μουρα που τρωγαμε μικρες στο χωριο και το θυμηθηκα! :D

Δεν θυμαμαι τιποτα αλλο σορρυ! το κεφαλι μου ειναι καζανι. :oops: Παω να γραψω στην Λαλα και μετα υπνο. Τα φιλια μου σε ολες! Καλο βραδυ να εχουμε! :YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααααααααααα

Είστε τρελές!!! Το ξέρατε ε;;;;;;;;;;;;

Μα 18 σελίδες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Διάβαζα διάβαζα και ούτε που τα θυμάμαι!!!!

Καταρχήν σήμερα ήπιαμε καφέ στο σπίτι μου.........

Δεν βρήκαμε παιδότοπο ανοιχτό και μαζευτήκαμε σε μένα!!!! Μια χαρά ήταν πάντως!!! Πολύ καλύτερα από παιδότοπο!!! (Κοπελιές ξεχάσατε να με πληρώσετε φεύγοντας!!!) :lol::lol::lol:

Η Θου έκανε τον διασκεδαστή με τον Παντελάκο αγκαλιά! Η Αναστασία έφαγε ΄΄ενα κουί τυροπιτάκια μπροστά μου και η Λίνα μ'έπρυξε με την πολυλογία της!!! Δεν παλέυεστε λέμε!!!! Γιαυτό σας αγαπώ!!!

Ποτέ δε μου φτάνει ο χρόνος μαζί σας γμτ.....

Θα σχολιάσω ό,τι θυμάμαι.....

Παναγιώτα μου σε σχολίασα καλέεεεεεεεεεεεε!!!!! Δε σε ξέχασα............. :D:D:D

Δεσμεύομαι να σε τηλ αύριο !!!!

Έρη δατ ιζ δε ραιτ θινγκ το ντου!!!!χαχαχα Τρώγε μούρα!!!!!!!!!

Μαρία πέθανα στα γέλια με τ σκηνικό σερβιέτα-τουαλέτα!!! Είσαι η προσωποποίηση της αφηρημάδας!!!

Σισσάκι εγώ ψηφίζω δαγκωτό Σαντορίνη!!!! Τη λατρεύω!!! Αν μπορούσα θα πήγαινα κάθε χρόνο!!! Μέχρι στιγμής έχω πάει 2 φορές αλλά θέλω πολύ να ξαναβρεθώ εκεί!!!

Ρε συ Κατερίνα όποτε έρχεστε στη Θεσ πάτε κατευεθείαν για φαγητό;;; :lol::lol::lol:

Η Ειρήνη είναι όλα τα λεφτά πάντως!!! Την έχω δει και λαιβ!!!

Δήμητρα δε μιλήσαμε αλλά δε νομίζω πως έχουμε κάτι να πουμε. Εφόσον τα συμπτώματα συνεχίζουν συνεχίζω και γω τη διατροφή. Δεν έχει σημασία που η μάγιερ βγήκε αρνητική.... Τις περισσότερες φορές έχουμε ψευδή αποτελέσματα οπότε δε μας ενδιαφέρει και τόσο τί θα δείξει. Προσωπικά είμαι σίγουρη για τη μικρή μου οτι έχει θέμα και ας μην το απέδειξε η εξέταση...

Γωγώ κουυυυυυυυλ. Δεν πειράζει αν θα πιεί αίμα. Α ρε θα γίνεις ειδικός στο τέλος!!!!!!!

Κιπ γκοινγκ!!!

Το δωμάτιο είναι σούπερ!!! Και το κρεβάτι τέλειο!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία τα ρεβύθια κάνουν έτσι όταν έχουν τρυπούλες μέσα (έχει κάτι μικρά ζουζούνια που τα τρώνε και μένουν κούφια). Μπορείς να τα φας άνετα και με τους εξωγήινους μέσα!!! :lol::lol::lol: Πρωτείνη για!!!! :lol::lol::lol: Επίσης Ρίχνε στο μούλιασμα μια κουταλιά της σούπας λεμόνι!!! ;););)

Θου ο Θοδωρής ήταν τέλειος σήμερα!!!!!!!!!!!!! Φτου φτου!!! Όσο για το μικρό... Σου είπα.. Και με΄να τόσο κοιμήθηκε μέσα στη μέρα!!!

Φρανίτα χαχαχακόμη γελάω με τα κουλουράκια!!!

Μην ακους κανέναν και μην τα παρατάς!!! Θα αφήσεις τέτοιο ταλέντο ανεκμετάλλευτο;;;; :lol::lol::lol:

Φτου και ξανά φτου στον Σέμπ...

Λένα δε θα το μετανιώσεις!!!!!!!!!! Για την Αγγελική λέω!!!! Έκανες καλή επιλογή!!! Εγώ τη σκέφτομαι σχεδόν καθημερινά!!!!. Άσε που χαίρομαι τόσο που είναι ο πρώτος και γελαστός άνθρωπος που είδε η μπουμπού στη ζωή της!! ;);)

Argi νομίζω οτι υπερβάλουν ιδιαιτέρως οι δάσκαλοι του Λουκά....

Δεν ξέρω τι θα κάνετε πάντως εμείς είμαστε εδώ για να σε ακούμε....

Βένι άντε ρε θηρίο!!! 2 κιλά;;; Μπράβο!!!!!!!!!

Αφροδίτη ακόμη ρε ψυχή;;;;;;;;;;;; Βολέυτηκε ο Κωστάκης;;;; Το βλέπω να φτάνει τις 300 Σελίδε το τρενάκι!!!

Η Ιουλία και η Νατάσα δε φάνηκαν σήμερα.......

Χρύσα μου το πρώτο πράγμα που θα κοιτάς είναι να είσαι εσύ 'εσωτερικά' καλά. Και να μην περιμένεις στήριξη από κανέναν. Να σε νοιάζει που σε στηρίζει ο Οδυσσέας. Και μένα η μανούλα μου δεεεεεν το είχε. Οπότε και γω δε συζητούσα μαζί της για τέτοια θέματα για να μη φουντώνω άδικα. Κοίταξε να είσαι εσύ χαλαρή και άσε τους άλλους να κουρεύονται....

Κάρολ σε χάσαμε! Τί κάνεις;;; Η Λυδία;;;;

Και η Αναστασία -Μπεμ χάθηκε...

Μήπως βρήκε δουλειά;;;

Βίκυ πως είναι η Μ-Ι; ΄Ηθελα να σε ρωτήσω ... Η Μ-Ι που είναι αλλεργική χρειάζεται να κουβαλάει πχ κορτιζόνη μαζί της; Μέλισσα τη τσίμπησε ποτέ ;

Και για να ευλογήσω λίγο τα γένια μου... :D:D:D

Σήμερα ο δάσκαλος στο κολυμβ μας είπε να πηγαίνουμε την Ειρήνη στα μεγάλα παιδάκια για να κολυμπάει χωρίς εμένα πια!!!!!! Αυτό δεν είναι παιδί!!! Είναι ο Μαικλ Φέλπς!!!!

Δεν έχει και κανένα εικονίδιο με φουσκωμένο παγώνι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα Κατερίνα τον ξέρω γιατί αναλαμβάνει VBAC και είναι γνωστός στους κύκλους μου! ;););)

Λένα μου πως είναι η μπουμπού;;;; :lol::lol::lol:

Λενάκι χαίρομαι ρε συ! Άτιμο πράγμα η κατάθλιψη......

Πάω ν αδιαβάσω το άρθρο που λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχω αυπνιες... :shock:

νατασσα εχω 2 φωτο απ οτο παρτυ!! η μια ειναι η μικρη μπουτου-η αννυ κοινως- :lol::lol: που φλερταρει :lol::lol::lol: με το αγρακι με τα ωραια μαλια που ζηλεψα :D

και η αλλη ειναι ο αντρας σου η μικρη σας ζουζουνιτσα και ενα αγορακ ιπου δεν ξερω...

να τις ανεβασω στο φεις ή τις θες μαιλ?????

η λενα θα ερθει αυριο οποια αλλη ευπροσδεκτη βεβαιως βεβαιως!!! :D:D:D:D:D

δεν θα παω και δουλεια αυριο..

εγω πιστευω πως το γαμηλιο πρεπει να γγινεται..εστω και με τα λεφτα τα μαζεμενα του γαμου.,.εμεις πηγαμε ταιλανδη και χαιρομαι ιδιατερα γιατι εκτοτε δεν πηγαμε πουθενα!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

να πατε σισιω οπου σας αρεσει περισσοτερο..μετα με τα 2... :?

λενακι ειναι ενα βιταμινουχο με σιδηρο και μουρουνελαιο σκευασμα λεγεται ΜINADEX.

μην μου την πειτε που του δινω σιροπι για την ορεξη..βαρεθηκα να μην δοκιμαζει τιποτα και ενεδωσα..αλλα για λιγο θα το δοσω... :oops::oops::oops: παντως σαν να εκανε δουλεια λη ετυχε απλως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mpika na sas po mia kalinixta ...kalinixta :D

aurio to prwi tha paw ston giatro (diladi shmera to proi :D )

euxomai na mhn ksana mpw gia merikew meres :D

euxithite mou kai eseis aurio pou tha to dite na mhn me deite gia merikes meres ;):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bένη στείλτες με μειλ!

Αφροδίτη ξουτ ξουτ!!! Να πας αλλού λέμε!!! Στο μαιευτήριο!!

Μαρία πάνε για ύπνο! Ξυπνάς κια νωρίς!!!

Νύσταξα γμτ......

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αφρο λες;;; Στο εύχομαι κοριτσάκι μου!

Λενακι από Γερμανία χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Αυτό με το σουσι δεν το έπιασα, και εγώ λατρευω το σουσι.. Βενι έχεις βάρδια και περιπολίες;

Μαρακι δεν είπα τίποτα για τον ουρανό γιατί δεν έχω ιδέα..

Btw εμένα ο δικός μου δεν επιτρέπει να έχω Μονή μου αυπνίες.. Έτσι και σηκωθω απο το κρεβάτι θα έρθει μαzi μου.. Και εννοείται ότι ποτέ δεν παει για ύπνο μόνος του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...