Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι,πολλη περισσοτερη μπορω να πω!Εκει εχετε το χοντρο κρυο που λεμε,εδω εχουμε μετριο κρυο αλλα με υπερβολικη υγρασια.Σου τρυπαει τα κοκκαλα.Απλα δεν κραταει τοσο πολυ σε εμας ο χειμωνας. ;)

Θελω και εγω να δω φωτος!Χρυσα στειλε μου μνμ αν θελεις με τα στοιχεια σου να σε προσθεσω στο φ/β.Και οποιο αλλο κοριτσακι εχει φ/β και θελει να με κανει φιλη ας μου στειλει... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ειναι απλα.....φανταστικο!!!!!το γαλαζιο κ το πρασινο ειναι χρωμα κ τα ζωακια αυτοκολλητα?λες κ εχει βγει απο περιοδικο...μπραβος σας πολυ καλη δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το γαλαζιο και το πρασινο ειναι βαμμενα απο τον αντρα μου με χρωμα και τα αλλα ειναι αυτοκολλητα απο τα κοσι κορνερ..

βεβεια αυτα ηταν πριν κοιμηθει εκει..τωατ που βαλαμε και τα παιχνιδια του μεσα ειανι πιο ωραιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω κι εγώ στο φατσομπούκι να δω το δωματιάκι σας Χρύσα μου!!!!!!!!!!!

Κι εγώ έχω φατσομπούκι!!!!!!!!!!

Όποιο κοριτσάκι θέλει, τα λέμε κι από εκεί........

Beboulino, θα έχεις π.μ. εντός ολίγου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια σας προσθεσα! :D Ειχε ξαναγινει συζητηση για το φ/β πριν λιγο καιρο αλλα ημουν ακομα καινουργια στο φορουμ και ψιλοντρεπομουν. :oops: Θα χαρω πολυ να γινουμε φιλες και απο εκει,με οσες εχετε φ/β. :D

Πιπιτσα μου περιμενω.

Χρυσα δεν ξερω αν προσθεσα εσενα.Μια ξανθια κοπελα ηταν στην φωτο. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου τέλειο είναι το δωματιάκι σας!!!!!!!!να το χαρεί ο μικρούλης!!Τα χρώματα μου αρ΄σουν πάρα πολύ σαν συνδυασμός!!και τα ζωάκια!!!! Εμάς το δωμάτιο είναι στα ίδια χρώματα λίγο πιο παλ κι εχουμε σαν θέμα το winnie... δενθα τάλλάξουμε προς το παρών.. θα σας βάλω φωτο να το δείτε κάποια στιγμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη σε ακανα αδδ εγω...

δεν ειμαι - πλεων ξαθια..

εχω το ιδιο παγωνι με δω...

Το χαλι παιδια να πω την αμαρτια μου εμενα δε μου αρεσε..αλλα τα υποαλλεργικα χαλια εχουν πολυυυυ περιορισμενα σχεδια οποτε διαλεξαμε αυτο.

Τωρα που ο μικρος ζει μεσα σε αυτο το δοματιο ειναι πιο ζωντανο, θα μπει και η καινουρια κουρτινα- ακομα δενε χω αποφασισει για το σχεδιο και το χρωμα-.

Δεν εβαλα ολα τα επιπλα..εχει και ραφιερα -βιβλιοθυκη και γραφειο..

τωρα του αφισα χωρο να παιζει..μετα που θα παει σχολειο θα τα βαλλω

Οταν θα ετοιμασουμε το δοματιο γι ατο νινι- γιατι τωρα μοιαζει με αποθυκη...χιχιχιχι- θα σα ςβαλλω παλη φωτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα,αλλη συνονοματη σου προσθεσα στην αρχη! :lol: Της εγραψα και beboulino,θα κουφαθει η κοπελα! :lol:

Παω να βαλω το φαγητο στον φουρνο και επιστρεφω!

Πηνελοπη μου,μια κουκλα εγκυουλα εισαι και εσυ! :D Τελικα μας παει η κοιλιτσα,ε; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Νίκη μου!!!!!!!!!!!

Από τη μία νιώθω πολύύύύύ βουβάλω.......... κι από την άλλη μου φαίνεται μικρή η κοιλιά μου για 6 μηνών!!!!!!!!!!!!! Ουάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν ξέρω τι θέλωωωωωω!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπισκοτακι κοντευεις..αντε με το καλο!!!

Πηνεπολη να μην ακουω χαζα.....μη κανεις σαν τη ξαδελφη μου που θα τη δειρω!!

Καλε παιδια σας ειπα το αλλο..

εστειλα χτες τον αντρα μου να αγορασει το καρεκλακι για τον Χριστοφορο γιατι το νινι θα μπει στο μικρο μας...

και τι πηγε και πηρε..ειχαμε πει οτι θα παιρναμε το Recaro Young Sport και πηγε και πηρε το φεραρι..ηταν λέει πιο ομορφο και πιο αγοριστικο και πιο μουρατο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eβαλα το φαγακι στον φουρνο και γυρισα!

Ευγενια μου σε προσθεσα!

Μπισκοτακι κοντευεις,με το καλο!

Χρυσα πολυ ωραιο και το φεραρι!Μεγεια!

Αρχισε να βρονταει,μαλλον θα βρεξει. :? Και εγω που νομιζα πως καλοκαιριασε για τα καλα... :roll: Οχι τπτ αλλο,θα βρει δικαιολογια ο μαστορας και δεν θα ερθει να μου ξεκινησει το βαψιμο απ'εξω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου τέλειο το δωμάτιο σας...Να το χαρεί το μωράκι σας! Με γεια και το φεράρι σας!! χαχα

Πρωτη φορά ακούω κι εγώ ελίτσες στο σπανακόρυζο!

Εδώ αρχισα πολλά μπουμπουνητά και αέρας...αρχισε να βρέχει και λίγο :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας αφήνω..........

Πάω να μαζέψω τη μπουγάδα μου, γιατί βλέπω να ρίχνει καρεκλίτσες!!!!!!!!!!

Παλιόκαιρος πια!!!!!!!!!!!!! Έλεος!!!!!!!!! Ελπίζω μόνο να έχουνε στεγνώσει!!!!!!!!!!!

Θα πλύνω και τα πιατάκια μου, έχω κι ελάχιστο σιδεράκι, αλλά μάλλον θα το αφήσω γι΄αύριο..... λίγο με τσιγκλάει η μέση μου..... με αυτήν την παλιουγρασία!!!!!!!!!

Καλή συνέχεια!!!!!!!!!!!

Εάν προλάβω θα μπω κι αργότερα!!!!!!!!!!!!

Φιλούθια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia...

blepw etoimazeste gia meshmeriano egw exw makaronia apo xtes alla ekana k ena keik gia allagh afou den mageirepsa

cecilia me geia to neo sas kathismataki ...kai to dwmatio sas polu omorfo

kai o kairos edw sthn kozanh mia ap ta idia broxeros k mountos katatalla ebgala ta kalokairina proxtes..

emeis shmera perimenoume to karotsi thn kalathouna k to relax alla pou einai na mas parei thl o tupos gia na ta ferei?????

filakia pipitsa k kalh ksekourash

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη αντε με το καλο να ερθουν τα πραγματα!!!

Χρυσα τελειο το δωματιο και η διχρωμια καταπληκτικη!

Κι εμας εδω επιασε τωρα μια μπορα, μιλαμε για τρελλη βροχη....

Και σημερα που εβαλα ασπρο παντελονι και κοραλλι μπλουζα βρηκε...να ειμαι αταιριαστη με τον καιρο.... :oops::oops:

Την Δευτερα επιτελους ξεκιναω τα μαθηματα ανωδυνου!!!! Εσεις κανατε καμια μαθηματα? Ή θα κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...