Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Μακαρι να τα χασεις............

Μετα την εγκυμοσυνη μου πηγα και εγω σε διαιτολογο γιατι δεν μπορουσα να χασω με

τιποτα τα κιλα και εμεινα πολυ ευχαριστημενη αλλα ελα που ειχε μπει το καλοκαιρακι και

την σταματησα λογο των κρεπων :lol: τον χειμωνα εκανα καποιες διαιτες αλλα τις σταματαω

συνεχεια μου αρεσουν πολυ τα γλυκα(κακο αυτο) και δεν αρκουμε στο ενα (πιο κακο αυτο)....

Το βημα παντως στην παραλια το εκανα και ευτυχως δεν τρομαξε κανεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναιιιιιιιιιιιι τέτοια βήματα τα έχω κάνει κι εγώ……το 1ο είναι δύσκολο!!! Χαχαχαχα….

Τώρα δεν με σταματά τίποτα!!!

Νομίζω πως το πήρα απόφαση και θα τα πάω καλά….θα σου πω όταν γυρίσω από τις διακοπές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο…να περάσει και η ώρα.

Αααα ξέχασα να σου πω, χθές πήγαμε ΙΚΕΑ και πήρα όλα τα έπιπλα για το παιδικό δωμάτιο.

Πολύ το χάρηκα….τι όμορφα που είναι όλα. Βέβαια θα το βάψουμε πρώτα και μετά θα τα βάλουμε. Αλλά ρε γμτ δεν προλαβαίνω να τα φτιάξω τώρα, όταν με το καλό γυρίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλοριζικα.....

Εγω τοτε που με ειπες για την βιβλιοθηκη πηγα αλλα τελικα αποφασισα να παρω τα

ραφια εχει σε αρκετα χρωματα με την βιβλιοθηκη φοβαμαι να μην σκαρφαλωνει ο μικρος

γιατι κατι τετοια τρελα τα κανει ενω τα ραφια δεν θα τα φτανει ακομη δεν τα πηρα....

υπαρχει κριση προς το παρων :lol::lol::lol::lol: τον Σεπτεμβριο λεω με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω περισσότερα θα μείνω στα τελευταία.

Και εμείς λέμε να βάψουμε τώρα πριν ή μετά τις διακοπές θα δούμε.

Εγώ έχω σκεφτεί να φτιάξουμε μια σύνθεση μόνοι μας.

Αχ αυτά τα λεφτά ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένω να έρθει ο μπαμπάς μου με οικονομική ενίσχυση μπας και γίνει τίποτα.

Σήμερα δεν ξέρω τι να κάνω πρέπει να πάω super-market να μαζέψω και το σπίτι και ήθελα να πήγαινα και την Ανδριανούλα για μπάνιο. Τι θα κάνω απ' όλα αυτά δεν ξέρω.

Εδώ στην δουλειά ο χαμώς.

Αφήστε που έχει αρχίσει η Ανδριανούλα μου ένα βιολί και κοιμάται στις 2 το βράδυ.

Αυτιά και μύτες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ Βάσω σιγά σιγά θα γίνουν όλα….εγώ πάλι διάθεσα το επίδομα της άδειας στα παιδιά…εξού και η ανακαίνιση. Επίσης δεν πήρα στρώματα τώρα…τα είχα πάρει πριν 6 μήνες και γι αυτό τα βλέπω οικονομικά.

Ria….αλλαγές θέλεις κι εσύ εεε??? Με το καλό!!! Καλέ αλήθεια…τόσο πολύ τρέχεις στην δουλειά???...ρε Βάσω τα ακούς…τι κάνουμε εμείς???? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε να καποια που δουλευει γιατι εμειςςςςςςςςςςςςςς............... :lol::lol::lol:

Εμενα το δωματιο του ειναι κομπλε μονο τα ραφια θελω ισα ισα να μαζευτουν καποια

απο τα παιχνιδια παραμυθια κ.α.γιατι γινεται ενας χαμος........

Θα ηθελα να το βαψω οχι οτι ειναι επειγον αλλα το αφηνω μενω στο θελω προς το παρων.

Ρια ασε τα ψωνια και το συμαζεμα και τρεχα για μπανακι εγω αυτο θα εκανα

;);)

Μολις εκανα και την φραπεδια μου εφαγα και ενα κουλουρι και ειμαι κομπλε αραχτη και λαιτ

ουτε στο σπιτι μου δεν περναω τοσο καλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εκανα και την φραπεδια μου εφαγα και ενα κουλουρι και ειμαι κομπλε αραχτη και λαιτ ουτε στο σπιτι μου δεν περναω τοσο καλα :lol:

Πες το ψέμματα….χαχαχα

Με το καφεδάκι μας, το a/c μας, το internet μας….τι άλλο θέλουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!να μαι και γω ...τι μου κανετε?εμεις μια απο τα ιδια βολτες μπανακια στην θαλασσα σπιτι και ξανα απο την αρχη,οσο για διακοπες τον αυγουστο..α!!!!!!! δεν σας ειπα η νυφη μου ειναι εγκυος θα γινω θεια τι καλα!!!!!!!!!!πολυ χαρα εχω :D:D:D 3 εβδομαδων και αλλο μωρακι προστηθεται στην οικογενεια............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!να μαι και γω ...τι μου κανετε?εμεις μια απο τα ιδια βολτες μπανακια στην θαλασσα σπιτι και ξανα απο την αρχη,οσο για διακοπες τον αυγουστο..α!!!!!!! δεν σας ειπα η νυφη μου ειναι εγκυος θα γινω θεια τι καλα!!!!!!!!!!πολυ χαρα εχω :D:D:D 3 εβδομαδων και αλλο μωρακι προστηθεται στην οικογενεια............

Καλώς το κορίτσι με τα ευχάριστα νέα!!!!

Κι άλλο μωράκι εεε…..τι καλά!!!!

Είναι το 1ο μωράκι για την νύφη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το πρωτο,και καταλαβαινεις τωρα... ο αδερφος μου στα ωπα ωπα την εχει πλακα εχουν μου θυμηζουν τα δικα οταν ημουν εγκυος στον γιο μου :) ,γιατι στην κορη μου τα πραγματα ηταν πιο νορμαλ.. ;) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα με το καλο να ερθει το καινουργιο μελος της οικογενεια σας γερο και χαμογελαστο :D

Καλοπερνας ε?

Ασπακι ειμαστε στην χλιδα :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα αν μπουν τα αφεντικα εδω μεσα εχουν να απολησουν σχεδον ολα τα μελη του μαμυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω οτι μπορω βασω μου!!!!!!!!!τι να μαγειρεψω σημερα αραγε?????????????????μαλλον για κοτοπουλο με χυλοπυτες το κοβω.εσεις τι καλο θα φατε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι το πρόγραμμα λέει κοτόπουλο με λαχανικά....έτοιμο, δεν πρόλαβα να μαγερέψω εχθές. :?

Και για τον άντρα μου σπανακόρυζο και γαύρο τηγανιτό από την πεθερά μου.... :roll:

Όπως κατάλαβες...σκοτώνομαι στην μαγειρική. ...χαχα.

Πλάκα κάνω ...όταν είναι εδώ τα παιδιά μαγειρεύω, αλλά μόνοι μας όλο τριγυρνάμε και δεν προλαβαίνω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα φαμε σημερα στην πεθερα μου δεν ξερω τι θα κανει.......

Οπως και εχθες και προχθες εκει φαγαμε (σκοτωνομαι και εγω ) :lol::lol::lol::lol:

Ο αντρας μου κατα τις 12 τον παει απο εκει και οταν σχολαω τρωμε εκει .......... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!και συ και ηβασω εγω παλι το βραδυ θα παω στην πεθερα μου και θα φαμε και μεις εκει.... :lol: μας ταιζουν καλα οι πεθερες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Μπανακια, θαλασσες και αδειες ακουω και ζηλευωωωω!! Εδω κοντευουμε να αναψουμε καλοριφερ παλι... :twisted::twisted:

Ειμαστε καλα,ο μικρος αρχισε στερρεες και σημερα θα φαει για πρωτη φορα κρεατακι! Καλε δεν τον προλαβαινω..αυτο το παιδι θα φαει και εμας!!! :lol: Η Ε. μεσα στην τρελα...εχει ξεφυγει τελειως και εχω πελαγωσει...εχει βαλθει να βγαλει τα ματια του και εχουν γεμισει γρατζουνιες και κοκκινιλες... :cry: δεν την προλαβαινω με τιποτα...

Ριακι στειλε και απο εδω απο αυτα που κερδισες!!!!!!! :lol::lol:

Ασπακι και Βασω σταματηστε καλε να δουλευετε τοσο!!! :lol::lol: Αυτες ειναι δουλειες που εχετε!!

Φανη με το καλο το νεο μελος!!

Αδερφουλα εκεινη η ωρα ηταν τρελα χθες. Μου ειπε ο Παυλος οτι μου μιλας και ετσι σε ειδα..παρε με σημερα πιο νωρις αν μπορεσεις.

Δεν προλαβα να διαβασω αλλα! Γινεται χαμος εδω..παω να δωσω στον μικρο φρουτακι.φιλια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι και Βασω σταματηστε καλε να δουλευετε τοσο!!! :lol::lol: Αυτες ειναι δουλειες που εχετε!!

Είδες τι προνομιούχα κορίτσια είμαστε!!!

Καλέ προσέξτε μην μας ματιάξετε!!!!

Με το καλό λοιπόν….φαγανούλη ς ο μικρός εεε???? Και η μεγάλη ζηλιάρα…..τι μου θυμίζουν!!!! Αχ και πάλι αχ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα ωπα ωπα μας εχουν οι πεθερες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οχι τιποτα αλλο αλλα

για να μην μουρμουριζουμε ;)

Λενακι που εισαι βρε ψυχη :?:

Καλα ο μπομπιρας πολυ φατσα στο εχω ξαναπει :D μου αρεσει πολυ

Σκοτωνονται τα αδερφακια ε?ζηλιεςςςςςςςςςςςς..........

Ασπακι μας ζηλευουν γιατι εργαζομαστε τοσο σκληρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λέμε αύριο κορίτσια….είναι ώρα επικίνδυνη …την νιώθω, κοντοζυγώνει!

Φιλάκια πολλά!!! Ότι κι αν κάνετε, να περάσετε καλά!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...