Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

γεια σας τσουπες μου!

Διάβασα εν ταχει τα νεα σας και εννοω σιγουρα καμμια 30αρια σελιδες οχι μια και δυο...

φυσικα δεν μπορω να τα σχολιασω ολα γιατι θα γραφω κανα μισαωρο...

τα νεα μου πολλα και σημαντικα...αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι ειμαι γερη απο υγεια (τουλαχιστον ετσι νομιζω)...

η μερα μου αρχιζει στις 8 το πρωϊ που φευγω απο το σπιτι και γυρναω στις 23.00 το βραδυ..εχω πιασει εδω και ενα μηνα δευτερη δουλεια...δηλαδη παω μετα το μαγαζι στις 16.45 και σχολαω περιπου 22.00 μετα παω παίρνω το παιδι απο την μανα μου που το αφηνω απο το πρωϊ και μαζευομαστε σπιτι μας...εχω καταντησει να τον βλεπω μιση ωρα το πρωϊ μες το αμαξι και μιση ωρα το βραδυ παλι στο αμαξι

ειμαι ενα ερειπιο οπως και το σπιτι μου το οποιο ειναι μονιμως βομβαρδισμενο αφου το μονο που προλαβαινω να κανω ειναι ενα μπανιο και να κοιμηθω ξερη..που και που εκανα και ενα φαγητο αλλα οχι καθε μερα ευτυχως ο αντρας μου πηγαινε σχεδον καθε μερα στο Συνταγμα στους αγανακτισμενους και δεν ενιωθε την ελλειψη μου απο το σπιτι (εννοω για το φαγητο γιατι για τα υπολοιπα κλαψτε τα.. κλεισαμε 45 μερες...αποχης... :lol: που να βρω τα κουραγια το αμοιρο....) :lol::lol::lol:;)

Αλλα μαλλον τελειωνει εδω αυτο το προγραμμα γιατι ο Νικολας με χρειαζεται..δεν βγαινει ετσι και λεμε μπας και κανουμε κανα δευτερο οποτε...αλλαγη πλευσης...

Τελικα βρεθηκατε? Μαλλον οχι ε? Θα το κανονισουμε? Εγω λογικα τωρα τα απογευματα απο Τετάρτη και μετα θα μπορω.. τι λετε?

Σταμμυ μου το ειδα το μηνυμα σου αλλα οι ωρες που μπορω να μιλησω εγω ειναι ακαταλληλες για ολους...μονο στις 23.30 το βραδυ μπορω να επικοινωνησω με ανθρωπο...ολες τις υπολοιπες ή θα κουβαλαω εμπορευμα ή θα οδηγω ή θα μαλωνω με πελατες ή θα εξυπηρετω μαθητες στο κολεγιο που ειναι η δευτερη δουλεια που σας ειπα...

Με το θεμα της πανας κι εγω εγω αγανακτησει...δεν παλευεται ο Νικολας μονο μια φορα το προηγουμενο ΣΚ προλαβαμε και τα εκανε ολα στο γιο γιο...τις υπολοιπες 30 ματαια...και κακα και τσισα πανω του και δεν ειχε και ιχνος ντροπης σας παρακαλω...

Στις 15 Ιουλίου βγαινουν και τα αποτελεσματα απο τον παιδικο σταθμο κι εχω αγωνια αν τον εχουν δεχτει..γιατι για ιδιωτικο ουτε κατα διανοια δεν μας παιρνει οικονομικα...

Αντε να κανονισουμε συναντηση να σας δω, να καλυψω το κενο που εχει δημιουργηθει...

φιλακια πολλα σε ολες !

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια.... τι κανετε?εμεις πηγαμε για μπανιο σημερα και ειμαι τοσο κουρασμενη που δεν θελω να παω κα ι αυριο αλλα σκεφτομαι οτι ειναι καλο για τα μικρα να ξεσκανε λιγακι!!!τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Βασούλα μου πολύ γέλασα όταν διάβασα το "με λένε μπάριμπα" γιατί το λέει και ο Πάνος :lol::lol::lol: Επίσης λέει "σπάστα σπάστα σπάστα" και παίζει κιθάρα :lol::lol::lol: . Όσο για το cars 2 πολύ πολύ χειρότερο από το 1. Το 1 ήταν πιο παιδικό. Αυτό θυμίζει περισσότερο ταινία για μεγάλα παιδιά. Αφού κι εγώ άργησα να καταλάβω ποιοι είναι οι κακοί και ποιοι είναι οι καλοί και τι θέλουν οι κακοί :lol::lol::lol: ...Καμία σχέση. Τα περισσότερα παιδάκια κάτω των 6 βαρέθηκαν και έβγαιναν συνέχεια έξω με τους γονείς τους. Ο Πάνος κάθισε σχεδόν μέχρι το τέλος. Φύγαμε λίγο πριν τελειώσει. Είχε βαρεθεί όμως αρκετά νωρίτερα. Η ταινία ξεκίνησε 6.30 και από την αίθουσα βγήκαμε 8 και κάτι και ακόμα δεν είχε τελειώσει αλλά ήταν προς το τέλος..

Κατερίνα μου αγχώθηκα και μόνο που διάβασα το ημερήσιο σου πρόγραμμα. Υπομονή. Μακάρι να κανονιστεί συνάντηση γιατί όπως θα διαπίστωσες πολλά από τα κορίτσια δε γράφουν πια στο θεματάκι :( .

Τόνια μου πραγματικά είναι λίγο κουραστική η παραλία με τα παιδιά αλλά μια που την έχετε στα πόδια σας αξίζει να τα πηγαίνεις γιατί και αυτά χαίρονται ;) !Θα βουτάς κι εσύ το κορμί σου να δροσίζεσαι ;) !

Νατάσα πώς τα πάτε με τα κακάκια του Σπυράκου σου;

Κορίτσια τελικά κόλλησε γαστρεντερίτιδα και ο άντρας μου :evil: . Κανείς δεν τη γλίτωσε την βρωμο-ίωση :evil::evil::evil: ..Ευτυχώς τώρα χαίρουμε άκρας υγείας και ελπίζουμε να μην ξανακολλήσουμε τίποτα τουλάχιστον το καλοκαίρι...

Πολλά φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες τι κανετε???

εμεις τα κλασσικα θαλασσα-βολτες

με τα κακα ανθη μου εχω απελπιστει πρεπει να τα μαθει εχω μονο 2 μηνες περιθωριο!!!!

οταν τον ειχε παρει η μαμα μου τα εκανε στο γιογιο

μολις τον πηρα εγω τα κανει παντου εκτος απο το γιογιο(ειναι 3 μερες τωρα)

κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυ

τι κανεις ψυχη μου????

τι ταλαιπωρια ειναι αυτη που περνας???

μας ελειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια κι εγω θελω 2ο μωρακι αλλα πως να πεισω τον αντρα μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!

Ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρω και να στο στείλω γιατί όλο μπαίνω διαβάζω λίγο και όταν είναι να γράψω όλο κάτι γίνεται :twisted:

Εμείς έχουμε πολύ δουλειά δεν προλαβαίνω με τίποτα. Έτσι ξαφνικά έχω κλείσει 3 αγοροπωλησίες και έχει κόσμο και το άλλο γραφείο πολύ καλό γιατί έχει φύγει η μουρμούρα.

Μέχρι στιγμής εμείς μόνο 2 φορές έχουμε πάει για μπάνιο :x .

Αυτή την εβδομάδα όμως που δουλευει ο Σωτήρης πρώι θα πάμε οπωσδήποτε.

Εγω στην παραλία ηρεμώ γιατί παίζει με άλλα παιδάκια και δεν έχει θέμα κάνει και μπάνιο μόνη της με μπρατσάκια φυσικά εμείς από δίπλα τώρα άρχισε και θέλει να κάνει και βουτιές έχει πολύ πλάκα, το μόνο θέμα είναι όταν είναι να φύγουμε πάντα φεύγουμε με κλάμα.

Χθες πήγαμε και σε ένα παιδότοπο και στο τέλος μου λέει μαμά τα πέρασα φανταστικά.

Μετά είχαμε τραπέζι σπίτι μας ωραία ήταν.

Φτιάξαμε ένα ψωμί με την Ανδριάνα και μάλλον έβαλα πολύ μαγιά και φούσκωσε πολύ και σε μια φάση μου φωνάζει μαμά το ψωμί θα βγει έξω από το φούρνο :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά τα νέα μου!!!!!!!!!!!!!!

Τίποτα συγκλονιστικό.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?

Ηρθα και παλι στην διασκεδαστικη δουλεια μου.....

Βαριεμαι αφορητα σημερα αλλα ευτυχως δουλευω μεχρι αυριο και μετα παλι την αλλη Τριτη

επιστροφη εχω την Ανευ αποδοχων......

Κατερινιω τι τρελο προγραμμα ειναι αυτο μονο που το ειπες κουραστικα.....

Μας λειπεις πολυ...τι τελεια φωτο ειναι αυτη :D

Ρια φιλη μου αντε μιας και δουλευεις τοσο πολυ και τρεχεις και δεν φτανεις κανονισε να μας δωσεις κανενα

δανεικο να παμε διακοπες :lol::lol::lol: σε φιλω........

Ανθη ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΠΑΡΙΜΠΑ :lol::lol::lol: αααααααααα ετσι οπως μου τα πες για την ταινια δεν

προκειται να τον παω γιατι ειμαι σιγουρα δεν θα του αρεσει και θα βαρεθει δεν ειναι για πολλα πολλα

ο Δημητρης...........

Στις υπολοιπες τα φιλια μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! Ναμαι κ εγώ!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου, αρχίσατε τα μπανάκια?

Εμεις καλά ειμαστε, μπαίνω και σας διαβάζω για να μην χάνω την μπάλα..

Κατερινάκι μου, που εισαι βρε ψυχή, και μονο που σκέφτεσαι για δευτερο μπράβο βρε θηρίο! Ελπίζω τ απράγματα να στρώνουν σιγά σιγά για σένα, με το μαγαζι εννοώ...

Ασπα 7/7/77 wow ρε συ, πως το έκανες αυτο? :lol:

Ανθη μου μάπα το cars 2 ε? Εδω το διαφημίζουν τρελά πάντως..

Βασούλα μου τι κάνεις, χαχα ποσο γέλασα με την διασκεδαστική δουλειά σου!

Ρια χαχα θα βγει το ψωμί απο τον φούρνο βρε! :lol::lol::lol: Αντε και εσεις για μπανάκια!

Εμεις εδώ σκάμε πολυ ζέστη μιλάμε, και τωρα ψάχνω να παμε διακοπές και εμεις να κάνουμε κανα μπανάκι εδώ κοντά.. Αν και ο αντρας μου ειναι αρνητικός αλλα τελος παντων... Του λεω εγώ στείλε με βρε παιδι μου για διακοπές στην Ελλάδα να ηρεμήσει το κεφάλι σου, τίποτα αυτος...

Φιλάκια κορίτσια, να περνάτε τέλεια! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Νατάσα μου όλα καλά θα πάνε με τα κακάκια. Έχετε ακόμα καιρό. Μου κάνει εντύπωση όμως που στη μαμά σου τα έκανε στο γιογιό :roll::roll::roll: ...Σε δουλεύει ο Σπυράκος σου μου φαίνεται :roll::roll::roll: ...

Ρία πού χάθηκες βρε ψυχή;;; Πολλή δουλειά ε;; Καμιά αδειούλα παίζει;; Η Αντριάνα πετάει κάτι ατάκες..ανεπανάληπτες :lol::lol::lol::lol: .Γελάω πολύ όταν τις διαβάζω. Ηρεμείς στην παραλία :shock::shock::shock: ;;;;Ίσως είσαι η μοναδική μανούλα με παιδάκι αυτής της ηλικίας που ηρεμεί στην παραλία. Τυχερούλα ;););) !!!

Βάσω μου καλύτερα να περιμένετε να βγει η ταινία σε dvd μια που ο Δημήτρης δεν πολυκάθεται..Αδειούλα ε;; Σου εύχομαι λοιπόν ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!! Θα πάτε Χαλκιδική;;

Έρη μου τι φωτό έβαλες πάλι;; Είσαι ΚΟΥΚΛΑ!!!!! Πολύ καλλιτεχική! Την ταινία δε θα την έλεγα μάπα αλλά απευθυνόταν σε πολύ μεγαλύτερα παιδάκια από τα δικά μας. Η πρώτη ήταν πολύ καλύτερη και πιο παιδική. Γιατί καλέ ο άντρας σου δε θέλει να πάτε για μπανάκια;;; Να τον πάρεις με το ζόρι ;) ! Τι κάνει ο Κώστας σου;;;

Εγώ κορίτσια σήμερα βαρέθηκα τη ζωή μου. Δουλειές, δουλειές, δουλειές. Ευτυχώς η μαμά μου πήγε τον Πάνο στις κούνιες για να μη βαριέται μέσα στο σπίτι.

Τα φιλιά μου σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω εστω και μονη μου εδω..φυσικο αφου η ωρα ειναι 3 τα ξημερωματα...τί λέω η τρελλή... :lol:

περιμενω να βρασουν τα φασολακια που καθαρισα πριν μιση ωρα..αφου τις δουλειες τις τελειωσα στις 00.30 μετα μπανιο κλπ..

κοριτσια καταρρεω..με βλεπω για κανενα νοσοκομειο οσο νου πω που λεει κι η γιαγια μου...πρωτη μερα που σταματησα τη δευτερη δουλεια (προς το παρον) και πηγαμε σουπερ μαρκετ που ειχα να παω 1 μιση μηνα και ...Μεχρι να τακτοποιησουμε μετα να μαγειρεψω να φαμε (αχ κι εκανα κατι ωραια κεφτεδακια με πατατουλες τηγανητες και χωριατικη...μονο που τα σκεφτομαι τωρα λιωνω...) και να καθαρισω το σπιτι που ηταν μπαχαλο...τωρα ειμαι γκολ...

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια οτι σας ελλειψα (Νατασσα μου) και για την φωτο (Βασουλα) κι όσο για το προγραμμα που μου γραψατε ολες οτι αγχωθηκατε...παω στοιχημα οτι δεν πατε πισω και εσεις στο τρεξιμο το καθημερινο...μονο που εχουμε ολες παιδια νιωθουμε η μια την αλλη...σας το εγραψα ετσι για να καταλαβαιτε τον λογο που δεν εμπαινα μην νομιζετε αλλα πραγματα...σας σκεφτομαι καθε μερα και μολις παω να ανοιξω το laptop αρχιζει η μουρμουρα του Νικόλα οποτε λεω για 5 λεπτα που εχω στη διαθεση μου να διαβασω-γραψω...αξιζει να κλαιει μετα για μια ωρα??

Ο Χ Ι !! Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΧΗΡΗ!! :lol::o:?

Ανθή μου περαστικά στον άντρα σου! ο μικρός καλά τωρα?

Νατάσσα μου τα ιδια τραβάω με τον Νικόλα...στην μαμα μου παει κανονικα στο καθισματακι της λεκανης..σε εμενα μου βγαζει την πιστη (Ο Τ Α Ν είμαστε σπίτι μας βέβαια...) ;) Οσο για το δευτερο παιδι μη νομιζεις δεν ειμαι και πολυ θερμη, ο Βασίλης με εχει φαει...(φυσικα αφου δεν ασχολειται με τον Νικολα σιγα μη σκασει και για το δευτερο - εγω θα τα περασω παλι ολα...)δεν ειναι το παν το δευτερο...αν μετα βιας μπορεις να παρεχεις υλικα και πνευματικα αγαθα στο πρωτο..κι εγω οπως σχεδον ολη η ελλαδα ανηκω σε αυτο το κομματι που με τα βιας του παρεχω αυτα που χρειαζεται και περισσοτερο εμενα ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ... που με στερειται για τον καθε μα**κα πελατη μου, που με τα καπριτσια του θα μου ανεβασει την πιεση και δεν θα εχω ορεξη να παιξω μετα με τον μικρο ή θα δουλευω ως το βραδυ χωρις οφελος...

Βασω μου καλή ξεκούραση στην άδειά σου και να περάσετε τελεια ό,τι κι αν κάνετε!

Ερη μου τι κουκλα στη φωτο? Καλέ πως μάκρυναν ετσι τα μαλλιά!!! Είναι πρόσφατη? Γιατι αν ειναι οντως προσφατη ο αερας και το κλίμα του Καναδά σου έκαναν παρα πολυ καλο!! Είσαι μια θεα ουτως ή άλλως αλλά η φωτο ολα τα λεφτα...Τί κάνει ο Κωστής σου? Αντε καλο σχεδιασμό των διακοπών σας! το μαγαζι παει απο το κακο στο χειροτερο..δεν παλευεται γι αυτο επιασα και την δευτερη δουλεια που τεινει να γινει κανονικη για Σεπτεμβρη και μετα...το ξανασκεφτομαι κι αν με θελει ακομα...μαλλον θα πω το ναι...

Ρια καλα μπανια! Θα σε παρω τηλεφωνο οταν ειναι να ερθουμε να παμε για μπανακι. Το λεμε συνεχεια με τον Βασίλη και μαλλον τις επομενες μερες θα το κανουμε και πραξη..ως τοτε καλο κουραγιο στη δουλεια και καλες ξαπλες στην παραλία! ;)

Κοριτσια μου νυσταξα...παω να δω τα φασολακια μην μου καουν (την αλλη φορα αφησα τα γεμιστα για 10 λεπτα να πιουν το ζουμι τους κατα τις 00.30 ηταν τοτε και στις 5 τα ξημερωματα με ξυπνησε ο αντρας μου εντρομος...ο φουρνος μου λεει ειναι ανοικτος...επαθα ψιλοεγκεφαλικο τοτε...παλι αργα ειχα αρχισει να μαγειρευω σαν σημερα καλη ωρα... :lol:

Σας φιλώ όλες γλυκά! Να προσέχετε! Θα προσπαθήσω να μπω και αύριο ν' ανακτήσω δυνάμεις...φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!

πολυ πρωινη κι εγω σημερα

με ξυπνησε ο αντρας μου μια ωρα νωριτερα :evil::evil::evil::evil:

λεω κι εγω τι να ξανακοιμηθω? κοματια θα γινω

σημερα εχω ραντεβου με τον γυναικολογο

ξεκιναω προετοιμασιες για το 2ο

το πηραμε αποφαση αν και φοβαμαι λιγο.....

αντριαννα κι εγω χαλαρωνω στην παραλια

παιζει ο μικρος και ειμαι ηρεμη

μεχρι τωρα εχουμε κανει 6 μπανια

κατερινακι ποτε δεν θα εχουμε πλεον καλυτερα οικονομικα!!!!!!!

αλλα αυτο δεν σταματαει την ζωη μας ετσι δεν ειναι??

ετσι σκευτομουνα κι εγω πριν λιγο καιρο

και αφου δουλεια δεν μπορω να βρω τι να κανω? να παω να φουνταρω?? ε οχι δα!!!!!

βασουλα και ελευθερια τα φιλακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μολις ηρθα στην δουλεια αργησα λιγακι ειχα παει

στο ικα να παρω κατι ενσημα για να γραψω τον μικρο στον παιδικο σας ειπα?

Θα ανοιξει στο απεναντι χωριο παιδικος δεν θα πληρωνουμε καθολου και τα παιρνουν απο

2,5χρον. οποτε εκανα τα χαρτια για να τον στειλω ειναι μεχρι τις 4το απογευμα κ με

βολευει πολυ με την δουλεια ;) αντε να μου φυγει ενα βαρος μιας και η πεθερα μου ολο

μουρμουριζει :evil:

Καλα ε Ερη ολα τα λευτα η φωτο σου πολυ καλλιτεχνικη :D

Κατερινιω υπομονη............

Ανθη μου οχι δεν θα παμε πουθενα γιατι θα παω τον Αυγουστο 3 βδομαδες οποτε λεω τωρα να κατσω

στα αυγα μου γιατι δεν θα εχω φραγκο τσακιστο για τον Αυγουστο............. ;)

Αντε σημερα ειναι η τελευταια μου μερα και δεν θα περναει η ωρα με τιποτα..........

Καλε η Ασπα που ειναι καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ακομα διακοπες εισαι πηγες για σ/κ και εμεινες εκει?

Ρια αγαπημενη δουλευε εσυ στελνε σε εμας το χρημα για να το τρωμε ;)

Αναστασια ο Σπυρακος σε δουέυει μου φαινεται οπως λεει κ η Ανθη :lol::lol::lol::lol::lol: τρελοκομεια

τι να πεις.................

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ????ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΝΟ ΣΟΥ!!!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑΝ??

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ολα καλα αποτι διαβασα κατερινακι ωραιο μαλλι εγω εκανα το αντιστροφο κοντο πισω μακρυ μπροστα και εινα σουπερ.και ναι παλι φευγω σαλαμινα μου ωραια σαλαμινα μου γλυκια!!!!ρια για μπανιο παω ηλιαχτη λες να σε πετυχω και παιδοτοπο σε αυτον τον ανοιχτο στο υψωμα διπλα στο σχολειο προς βασιλικα εσυ?απο νεα τιποτα ιδιαιτερο ολα καλα και απο υγεια ακομα καλητερα....κατερινα υπομονη για το θεμα της πανας ειναι πολυ δυσκολο το ξερω και γω παιδευτικα λιγο αλλα μην κανεις πισω επεμενε και στο τελος θα τα καταφερετε.ανθη εσεις πως πατε ?παω ναφτιαξω πραγματα τωρατα ξαναλεμε μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΒΡΕΞΑΜΕ ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΜΑΣ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΟΡΘΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΚΑΙ ΗΡΕΜΩ ΕΓΩ...ΤΑ ΝΕΑ ΣΑσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D:D:D !!!

Βρε Κατερίνα μου πώς αντέχεις βρε κορίτσι μου με τέτοιο πρόγραμμα;;; Λες ότι όλες τρέχουμε. Ναι συμφωνώ αλλά εσύ δεν τρέχεις απλώς, αγώνες δρόμου κάνεις...Μπράβο σου! Είσαι άξια πολύ! Κράτα όμως και λίγες δυνάμεις γιατί θα καταρρεύσεις σε λίγο..Σ' ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά! Ευτυχώς τώρα χαίρουμε όλοι άκρας υγείας (προς το παρόν τουλάχιστον!).

Νατάσα μου σου εύχομαι να έρθει σύντομα το δεύτερο νινί και να πάνε όλα τέλεια!!!!

Βάσω μου τελείωσες με τη δουλειά ε;; Δεν πειράζει που δε θα πάτε πουθενά τώρα. Θα ξεκουραστείς. Άλλωστε ο Αύγουστος δεν είναι μακριά ;) !

Στάμυ μου ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά! Όλα εντάξει τώρα με την εγκυμοσύνη σου;; Πόσων εβδομάδων είσαι;;;

Φανή να περάσετε όμορφα στη Σαλαμίνα! Με την πάνα καθαρίσαμε! Έχουμε πλέον κόψει και τη βραδινή και δεν έχουμε ατυχήματα (φτου φτου μη μας ματιάσω γιατί είμαι και φαρμακόγλωσσα χιχιχιχιχι!).

Τόνια μου καλά κάνετε και πηγαίνετε για μπανάκια! Την καλύτερη δουλειά κάνετε. Εγώ δεν το αντέχω καθόλου το σπίτι το καλοκαίρι. Θέλω να είμαι συνέχεια έξω!

Σήμερα πήραμε με την κολλητή μου τα μικρά μας και βγήκαμε βολτούλα! Πέρασα πολύ όμορφα και ο Πάνος το ευχαριστήθηκε.

Θα σας πω τον πόνο μου τώρα να μου πείτε απόψεις. Ο Πάνος ήταν πάντα ένα πολύ καλόβολο και υπάκουο παιδάκι. Τον τελευταίο καιρό έχει γίνει πάααρα πολύ αντιδραστικός και γκρινιάρης. Πάω να τον ντύσω κάνει σαν τρελό. Στο μπάνιο μου βγάζει το στανιό και να φανταστείτε ότι μέχρι και λίγες μέρες πριν το λάτρευε...Φέυγει μια ρόδα από το αυτοκινητάκι του και γκρινιάζει...Τι να κάνω δεν ξέρω. Ευτυχώς όλα αυτά συμβαίνουν ΜΟΝΟ μέσα στο σπίτι και έξω είναι πολύ καλός(ακόμα τουλάχιστον).Ειδικά αυτό με το μπάνιο δεν παλεύεται. Δεν μπορώ να τον ηρεμήσω με τίποτα και δεν μπορώ να τον κάνω και μπάνιο..Φταίω σε κάτι ή είναι απλά μια φάση;; Πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω;; Ήταν πάντα τόσο καλόβολος και μου κακοφαίνεται...

Αυτά τα νέα μας!

Φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα,

αν και τρελλή μέρα στο γραφείο θα γράψω τσακα τσάκα.

Φανή την Κυριακή ήμουν σε αυτόν τον παιδότοπο που λες από τις 7.30 μέχρι τις 9.00 περίπου θα σου στείλω το τηλ αν ξαναέρθεις να πάμε μαζί είναι ο πιο τέλειος παιδότοπος γιατί έχεις πλήρη ορατότητα και έχει πολλά φουσκωτά και παιχνίδια οπότε και παιδιά δεν βαριούνται.

Μόνο που πέρισυ είχε καλύτερα κορίτσια που τα πρόσεχαν φέτος δεν τις είδα και πολύ ζωηρές.

Κατερίνα να με πάρεις και να έρθεται για μπάνιο οπωσδήποτε!!!!!!!!!!!!

Βάσω μου δυστηχώς αν και έχουμε δουλειά ο μισθός δεν ανεβαίνει ο ίδιος μένει μόνο η μουρμούρα φεύγει.

Διακοπές θα πάμε Κρήτη για καμία εβδομάδα μάλλον.

Ανθή μου υπομονή φάση είναι θα περάσει απλά να του εξηγείς ότι το κλάμα δεν είναι λύση και μην υποκύπτεις αν κλαίει χαζά και χωρίς λόγο να μην του δίνεις σημασία και να του λές σιγά δεν έγινε και τίποτα.

Νέα δεν έχω περιμένω να έρθει η Πέμπτη να πάω για μπάνιο γιατί σήμερα είμαι και απόγευμα και έχουμε και συμβόλαια.

Αυτιά και μύτες φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα τι κανετε?εμεις μια χαρα..πολυ ζεστη σημερα!!!ανυπομονω να ξαναπαμε για μπανακι..δυστυχως ο νικος δεν εχει αλλη αδεια και δυστυχως θα μεινουμε εδω μεσα ολο το καλοκαιρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!

ΟΛΟ ΒΡΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΒΛΕΠΩ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ Ε?

ΡΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ!

ΣΤΑΜΜΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ... ;) ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ? Η ΕΥΑ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ..ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...

ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ 2ο...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΕΝΝΕΣ ΙΔΙΕΣ!

ΑΣΠΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ? ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ?? :(

ΒΑΣΩ ΑΔΕΙΟΥΛΑ Ε? ΤΥΧΕΡΗ....ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ΦΑΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ ΝΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΟΛΩΣ ΠΑΡΑΔΟΞΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞ' ΟΥ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ...ΨΩΝΙΟ!!! :oops: ΧΑΧΑ

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΕΛΠΙΖΩ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ! Ε??

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΠΕΣ ΚΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΕΒΛΕΠΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟΥ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...ΑΠΑΝΩΤΑ ΤΟΥΣ ΧΡΕΩΝΑ...ΧΙΧΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΞΑΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ...ΚΑΤΙ 54 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ....ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΑΛΗΣΕΙ ΑΥΤΟΙ,

ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ...ΧΙΧΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ΦΙΛΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ... ;):lol:

KISSES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D:D !!!!

Είχαμε που είχαμε απουσίες, τώρα έφυγαν και οι σταθερές :lol::lol::lol::lol: ! Τουλάχιστον γύρισε το Κατερινάκι!

Κατερίνα το μαλλί σου είναι πάρα πολύ ωραίο πράγματι. Και το χρώμα πολύ πετυχημένο! Εγώ είμαι το ακριβώς αντίθετο από εσένα. Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε στης Ανθής το κεφάλι :lol::lol::lol::lol: !!!!Φυσικό κιόλας όχι βαμμένο.Μετά την εγκυμοσύνη δεν τα ξαναέβαψα μια που δεν έχω άσπρες τρίχες..

Ρία μου κι εμείς θα πάμε Κρήτη. Τρίτο καλοκαίρι σερί που πηγαίνω στην Κρήτη! Σε ποιο νομό θα πάτε;; Εμείς Ρέθυμνο φέτος.Αυτό κάνω με το κλάμα. Δεν του δίνω σημασία όταν κλαίει για μπουρδες αλλά ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ :?:?:?:?:? ...Δεν το ξεχνάει.....Σήμερα πάντως ήταν πιο καλή η μέρα. Δεν γκρίνιαζε πολύ γιατί είχαμε κόσμο στο σπίτι και γούσταρε ;);););)

Τόνια κρίμα που ο άντρας σου δεν έχει άλλη άδεια...Τουλάχιστον έχετε όμορφες παραλίες εκεί. Να πηγαίνετε με την πρώτη ευκαιρία!

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, μην φωνάζετε…εδώ είμαι!!!! [smilie=director.gif] Μην τυχόν μου βάλει καμία απουσία…αλοίμονό σας. [-x

Ένα σας λέω ……..ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι μου κάνετε φιλενάδες???????????????????????? Βλέπω γυρίσαμε οι παλιές εεε??? Κατερινίω όλα καλά???

Εμείς πάλι σήμερα φεύγουμε για Σαβ/κο, αυτή τη φορά ΜΟΝΟΙ μας!!!! Μιλάμε για τρελλή χαρά που θα είμαστε μόνοι….αυτό συμβαίνει σπάνια έως ποτέ, χαχαχα!!!!

Κατά τα άλλα εχθές έκανα ένα παρτάκι σπίτι για τα γενέθλιά μου :ymparty: …μαγείρεψα, έφτιαξα τούρτα [smilie=occasion15.gif] …πόσο το χάρηκα. Ήρθαν και όλοι οι καλεσμένοι μου και περάσαμε απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Δεν είχα τα παιδιά και έτσι δεν με κούρασε το γεγονός ότι μαγείρευα και προετοίμαζα το σπίτι….όλα ήταν οκ!!!!

Την άλλη εβδομάδα, πρώτα ο θεός, ξεκινάει η άδειά μου. Οπότε από 16 Ιουλίου την κάνω για τα παιδάκια μου…..βέβαια θα είματε χωρίς τον μπαμπά μας, θα έρθει αργότερα να μας βρεί.

Επιστροφή στην δουλειά 16 Αυγούστου…..πόσο το χαίρομαι!!!!!

Άντε…να εμφανιστεί καμία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! Να μαι και εγω!!!!

Τρεχω τρεχω σαν τον Βεγγο!!! :D Ο μικρος εγινε πολυ απαιτητικος, η Ε. συνεχιζει τα χαζα της και τα εχω παιξει!! Δεν σας ξεχνω ομως!! :)

Ασπακι μου χρονια σου πολλα!!!!! Γερη και δυνατη να εισαι και να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!! [smilie=occasion13.gif] Καλα να περασετε το ΣΚ χωρις τα παιδια! [smilie=love3.gif][smilie=sex.gif];)

Αδερφουλα μου παραπονιαρα μου εδω ειμαι!! Αχ αυτη η ξεροκεφαλια σου αχ ! Αλλα τι περιμενω ταυρακι σας και εμενα εισαι! Περιμενω τηλ. εχω καιρο να σε ακουσω! :YMHUG::x Φοβερο το μαλλι και το ντυσιμο!! Η Φωτο τα σπαει απλα!!

Ανθη ειναι της ηλικιας αυτα που σου κανει ο μικρος! Επανασταστη και προσπαθει να περασει το δικο του! Μην του δινεις σημασια οταν τον πιανει κριση και θα του περασει. Τι καλα που κοψετε την πανα!!! :ymapplause: Εμεις ακομα βραδυ την φοραμε!

Φλωριανα πως παει η εγκυμοσυνη?

Σταμμυ μου εσυ πως πας? Ποσο εβδομαδων εισαι?

Βασω ουτε Χαλκιδικη θα πατε τωρα που καθεσαι?

Ριακη τι καλα που εχετε δουλιτσα! :)

Τονια πως τα πας με τα 2 μικρα? Ο Αλεξ κανει ζηλιες?

Ερακι και συμπεθερα εμεις τα λεμε και στο αλλο ;)

Τα φιλια μου σε ολες ξυπνησε ο μικρος!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...Ω ΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ

ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ..

ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ Η ΑΣΩΤΗ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΣΚ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ..ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΡΟΜΑΖΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ... :lol:

ΑΝΘΟΥΛΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ..ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΜΕ ΟΞΥΖΕΝΕ ΦΑΝΤΑΣΟΥ..ΕΜ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΗ ΞΑΝΘΙΑ..ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ? ΧΑΖΗ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ... :lol::lol:

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΝΕΥΡΟΚΑΒΑΛΙΚΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΥΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σας κοριτσακια χτες βραδυ γυρισα απο την σαλαμινα περασαμε καταπληκτικα βολτες μπανακια και αγιος ο θεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ρια στειλε το τηλ οταν ξαναπαω αν ειναι να σε ειδοποιησω!!!!!!!!!!!!!!!!!ασπα χρονια πολλα αν και αργοπορημενα!!!!!!!!!!!!!ανθη τονια λενακι κατερινακι βασουλα φιλια και βεβαια σε ολες της υπολοιπες !!!!!!!!!!!!!ξεχασα καμμια??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΕΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ..ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΙΜ,ΑΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ...Ο ΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕΣΑ ΕΔΩ..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΟΘΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΔΥΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΕΙ ΟΡΘΙΟΣ ΤΣΙΣΑ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ...

ΛΕΝΑΚΙ Ο ΑΛΕΞ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΟ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΡΙΝΕΙς...ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΛΕΞ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!δεν βλεπω κινηση σημερα!!!!!!!η μηπως ειναι νωρις ακομα?????????παω να μαγειρεψω μακαρονια με γαριδες παρακαλω....μιαμ!!!!!!!!!τα ξαναλεμε μετα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...