Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!1

ΑΣΠΑ ΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.

ΒΑΣΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤ,ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ;)

ΑΝΘΗ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταμουλα αχ πρωτη φορα κανω σαν τρελη τι να πω το θελω τοσο πολυ και δεν μπορω να

το βγαλω απο το μυαλο μου με τον Δημητρη δεν ηταν ετσι ηρθε αμεσως με τον πρωτο μηνα

προσπαθειων και η χαζη πιστεψα οτι και τωρα ετσι θα γινει και απογοητευτικα παντως περιοδος

ακομη αφαντη...........ισως δεν μου εχει ερθει ακομη γιατι εχω αγχος...................

Παλι καλα που επιασα και παλι δουλεια και δεν το σκεφτομαι παρα πολυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Βάσωωωωωωω sorryyyyyyyyy, αλλά ήρθε η γυναίκα του αφεντικού μου και βγήκα....

Δεν μπορώ να μπαίνω όταν είναι αυτή εδώ γιατί με βλέπει :evil: ...την έχω και απέναντι ρε π@#στη μου... :twisted:

Είναι καμιά εδώ ή μπαααααα.......... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;

Εγώ νιώθω...ΧΑΛΙΑ :(:(:( Σήμερα το μεσημέρι τάιζα τον Πάνο και τον είχα στην αγκαλιά μου.Μια φορά δεν τον έβαλα στο καρεκλάκι και έγινε το κακό..Του είχα σπανακόρυζο και αυτός μου ζήτησε και ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ.Την ώρα λοιπόν που του έδινα μποκιά αυτός μου άπρπαξε το χέρι για να βάλει στο κουτάλι ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ και όλη η μπουκιά έπεσε κάτω. Τον κατέβασα λοιπόν με φόρα από την αγκαλιά μου και χτύπησε κάτω από το ματάκι του στη διπλανή καρέκλα. Έκλαιγε τόσο πολύ που για λίγα δευτερόλεπτα δεν μπορούσε να πάρει ανάσα :(:(:( .Έκανε και σημάδι κορίτσια...Χτύπησε το παιδάκι μου εξαιτίας μου :(:(:( ..Έβλεπα το σημάδι και κλάααααααααμα εγώ....Είμαι άθλια μανούλα;;;;;; Μετά στην παιδική χαρά τον έβαλα να κάνει γύρω γύρω και ένα κοριτσάκι κούνησε τόσο δυνατά το γύρω γύρω που ο Πάνος εκσφεντονίστηκε :(:(:(:( Εγώ η ηλίθια καθόμουν και κοίταγα που το κοριτσάκι κουνούσε δυνατά..Τι έχω πάθει δεν ξέρω...Μετά τον πήγα για τσίσα και δεν του έβγαλα καλά το πουλάκι από το βρακάκι και το έκανα μούσκεμα το παιδάκι μου...Αχχχχχχ...Τι έχω πάθει;;;Για τα τσίσα μικρό το κακό αλλά για τα άλλα το φυσάω και δεν κρυώνει...

Βάσω και ο δικός σου τις αρπάζει τις βρισιές ε;; Σήμερα στην πλατεία έπαιζαν μπάλα κάτι μεγάλα παιδιά και ένα από αυτά είπε μαλάκα. Αμέσως ο Πάνος με κοιτάει και λέει: "Είπε μαλάκα;;;;" Μαλάκας εγώ :lol::lol::lol: Ελπίζω μεγαλώνοντας να καταλάβει ότι δεν πρέπει να τα λέει...Βάσω πάντως μην αγχώνεσαι για το δεύτερο. Εγώ τον Πάνο έκανα 9 μήνες να τον πιάσω και πιστεύω έφταιγε και το τρελό άγχος που είχα..Τώρα όταν προσπαθήσω για δεύτερο πιστεύω δε θα αγχωθώ γιατί τουλάχιστον ξέρω ότι μπορώ να κάνω παιδί ενώ στο πρώτο δεν το ήξερα και νόμιζα ότι έχω πρόβλημα :?:?:? ..

Άσπα τι θέλει πια αυτή η γυναίκα του αφεντικού;; Να της πεις να πάειστο γραφείο του άντρα της να του κάνει παρεούλα :lol::lol::lol::lol:

Στάμυ μου δεν είμαι και πολύ καλά για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω...Επίσης έκανα κάτι αλλαγές στο σπίτι και η μαμά μου μαζί με τον άντρα μου μου έσπασαν τα νεύρα γιατί όλα τους ξίνιζαν :evil::evil::evil::evil: Τι να πω;; Τους έγραψα και ησύχασα ;););)

Βάσω μια που λέγαμε για την πάνα. Έκανα και άλλο θεϊκό εκτός των παραπάνω..Χτες το βράδυ στις 3 ο Πάνος ξύπνησε και μου ζήτησε να πάει μέσα στον άντρα μου. Εγώ ήμουν ξύπνια..Τον πήγα. Μετά από 5 λεπτά άρχισε να με φωνάζει. Εγώ στον κόσμο μου του έλεγα να κοιμηθεί και πως θα πάω σε λίγο..Αυτός ξαναφώναζε..Ξανά και ξανά..Αντί να υποψιαστώ η έξυπνη ότι το παιδί κατουριέται καθόμουν άνετη στον καναπέ...Ε μετά από λίγο με ξαναφώναξε και μου είπε ότι έκανε τσίσα :shock::shock::shock::shock: ..Σεντόνια, μαξιλάρια, στρώμα..τα πάντα ΣΚΑΤΑ :shock::shock::shock: 3.30 το πρωί έπλενα και αναποδογύριζα στρώματα, άλλαζα σεντόνια και έβαζα πλυντήρια :evil::evil::evil: Και όλα αυτά για το μυαλό μου το κούφιο...Και ενώ όλη μέρα μου λέει τη φράση μαμά θέλω τσίσα, χτες δεν το είπε...Έβαλα λοιπόν υποσέντονα γιατί δεν είμαι για αγορά καινουριου στρώματος.....Το μόνο που μου τη δίνει που κάνει χρούτσου χρούτσου...Ρώτησα στα mother care και μου είπαν ότι αυτό που βάζουν στο κραβάτι για τα τσίσα κάνει 30 ευρώ. Τα θεώρησα πολλά και έτσι πήρα υποσέντονα από το σούπερ μάρκετ αλλά μου τη δίνουν....Ελπίζω να μην έχουμε άλλα τέτοια ατυχήματα. Θα είμαι πάντως πιο προσεκτική........

Σας ζάλισα και σήμερα..Δεν ήταν πάντως η μέρα μου...

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

κι εγω σημερα δεν ειμαι στα καλα μου.....

νιωθω τελειως αχρηστη....

δεν μπορω να καταφερω τον σπυρο να κανει τα κακα του στο γιογιο

ενω τα τσισα του τα εμαθε τα κακα του τιποτα ακομη :(:(:(:(:(:(:(

χθες δεν αντεξα και τον μαλωσα...μεχρι και τα παιχνιδια του του πηρα...τι να κανω ρε κοριτσια??

ολο πανω του τα κανει..

αν συνεχισει ετσι δεν θα μπορεσει να παει παιδικο και πρεπει να παει και αγχωνομαι ακομη πιο πολυ!!!!

πειτε μου κανενα κολπο!! καμια ιδεα εστω να ξεμπλοκαρω!!!

ημουν τοοοσο χαρουμενη που τα καταφερε και τωρα νιωθω τελειως μα τελειως χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑΑΑ!!!!! :D Τι κανετε ομορφες;;;;;; :-*

Ξερω εριξα μαυρη πετρα,αλλα σας σκεφτομαι...πιανω τη κουβεντα με τις αλλες τις τρελες και μετα δε προλαβαινω να ερθω κι απο δω! :oops::oops::oops::oops:

Φιλεναδα τι βλακεις ειναι αυτες που σκεφτεσαι;;;;;;;!!!!!! :o αν δεν εισαι εσυ καλη μανουλα ποια ειναι;;;;;!!!!!! Καλα αν δωσω σημασια στις ποσες φορες εχω κατασκοτωσει τον Αλεξ απο την αδεξιοτητα μου θα πρεπε να φουνταρω!!!!! αφου ειμαι σκουντουφλω τι να κανω!!! :lol:

Το μαντου οντως δε χρειαζεται αλλα στους παιδικους το ζητανε...ναι ειναι πολυ "μπροστα" το συστημα!!! :twisted: Το εκανα του Αλεξ τωρα που του εκανα την εγγραφη..

Βασουλα καλε αγχωνεσαι να πιασεις νινι;;;;; βρε μηπως να παρεις κι εσυ τα τεστακια ωορρηξιας;;;; ;)

Στη δουλεια χαλαρα οπως παντα;;;; εεεεετσιιιιι!!! :P

Μαυρισες ρουφιανα ε;;;;; εγω τη θαλασσα φετος μονο με το κυαλι! :?

Ασπακι ξενυχτησες χθες;;; ;)

Τονια κι εγω δεν εχω αρχισει καν την εκπ.τουαλετας! εχω και το θηλαστρο και δε μενει χρονος ουτε για δειγμα! πρπει ομως γιατι μεχρι Σεπτεμβρη θελω να εχει καθαρισει.. :roll:

Σταμουλα ολα καλα με την εγκυμοσυνη;;;

Ριακι τι κανεις;;;η κουκλιτσα σου!!! :-*

Μαρακι μπραβο για το μπαμπα σου!!!!χαιρομαι που παει τοσο καλα!!! :D

Τα φιλια μου σε ολες!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

Εγω εδω σταθερα στην θεση μου και κλασικα κολοβαραω ;)

Ασπακι πες την αφεντικινα σου σε παρακαλω πολυ να μην σε ενοχλει και να παει στο σπιτακι

της να ασχοληθει με κατι αλλο και να μας αφησει να κανουμε και εμεις ανετα την δουλεια μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Ανθη μαλλον εχθες δεν ηταν η μερα σου απο οτι φαινεται αφου δεν χτυπησει ασχημα παλι καλα.....

συμβαινουν αυτα τι να κανεις μωρε και μην σκεφτεσαι ετσι απλα δεν ηταν η μερα σου ;)

Για το κατουρημα που σου εριξε τα θελε ο κωλος σου :lol::lol::lol::lol::lol: το παιδι να σε φωναζει και εσυ αραχτη εμμμμμμμμ τι περιμενες :lol::lol::lol: αλλη φορα σουζα........εγω παντως κατω απο το σεντονι παντα βαζω υποσεντονα για να μην μου την κανει ;)

Αχ Αναστασια τι να σου πω για τα κακα παντως και να τον μαλωνεις δεν νομιζω να βγει σε τιποτα......

Αγχωνεσαι και περναει και στο παιδι αυτο χαλαρωσε λιγακι και θα δεις πως θα τα κανει στο γιογιο

εχεις ολο το καλοκαιρι μπροστα σου θα μαθει που θα παει ;)

Τονια που εισαι μαρηηηηηηηηη μας εχεις αφησει χωρις γαλατακι τοσο καιρο..........

Ναι ναι ναι μαυρισα να ζηλευεις....... :lol::lol::lol: με τις αδειες ανευ αποδοχων να δεις τι μαυρισμα

θα κανω φετος ;)

Ρια μου που εισαι κοριτσαραααααααααα :?::?::?::?:

Φλωριανα Σταμυ Μαρια Τονια Ιωαννακι και στις υπολοιπες που ξεχναω τα φιλια μου :D

Και να σας πω και ενα νεο............

Δυστυχως μου ηρθε περιοδος σημερα το πρωι.......... :(

Ε ενταξει το περιμενα μετα απο τα δυο αρνητικα τεστ αλλα ειχα και μια μικρη ελπιδα........

Μολις μου τελειωσει θα παω να παρω τεστακια ωορεξιας μπας και κανουμε τιποτα να δω και τι ειναι

γιατι δεν εχω ιδεα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι πες την αφεντικινα σου σε παρακαλω πολυ να μην σε ενοχλει και να παει στο σπιτακι

της να ασχοληθει με κατι αλλο και να μας αφησει να κανουμε και εμεις ανετα την δουλεια μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Άσε ρε γαμώτο....κολιτσίδα έχει γίνει η άτιμη....δεν μπορώ να μπώ πουθενά...η οθόνη μου είναι φάτσα της... :?

Εντωμεταξύ δεν έχει και δουλειά και νιώθω σαν ηλίθια που δεν έχω τι να κάνω να περάσει η ώρα μου... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

Βασω μην τρελαινεσαι εγω για αυτο το μωρο προσπαθουσα 5 μηνες κ πιστευω λογω ανχους κ τσουπ ξεφυτρωσε!!! ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!

Ανθη μην στεναχωριεσαι παιδι ειναι θα χτυπησει,βεβαι το λεω εγω που εστειλα τον αντρα μου με την κορη μου κουνιες κ μου την εφερε μα σπασμενο δοντι!!!τρελαθηκα το παιδι ειχε σπασει το δοντι του κ ειχε σκισει κ τα χειαλακια της,καλα τι βρισιδια ακουσε ο αντρας μου..... :x

Τονια καλα παω εδω μετραω μερες σαν φανταρος!!! :lol::lol:

Νατασα θελει το χρονο του το παιδι μην το μαλωνεις θα φερεις αρνητικα αποτελεσματα,βαση ψυχολογιας τα αγορακια ειναι ετοιμα 32 ως 36 μηνων κ τα κοριτσια 32 ως 34 μηνων.και μενα η δικια μου ποτε κανει στο γιο-γιο ποτε στην πανα ,καλη επιτυχια κ ψυχραιμια!!!

κατερινακι .φλωριαννα.ρια.ελευθερια.βικουλινι.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????????ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?πανε οι παλιες καλες μερες εχει πεσει λιγο νεκρα ε? ...πιστευω καποια στιγμη θα ανακαμψουμε.....τα νεα μου δουλειες δουλειες δοουλειες βρηκα την ευκαιρια που πηγε στην πεθερα μου πατερας και γιος και εγω εμεινα σπιτι να κανω δουλιτσες πλυντηρια μαγειρεμα σιδερο σφουγγαρισματα και τα ρεστα ξεπατωθηκα η γυναικα...σας φιλω ισως ξαναμπω αργοτερα παω να φαω ενα παγωτακι να δροσιστω και μετα βουρ στην μπανιερα..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;

Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς! Ο Πάνος σήμερα δεν είχε κανένα ατύχημα ;););) !!!! Έχει γίνει όμως....άλλο πράγμα :?:?:? Κώλο δε βάζει..Στο σπίτι δε...γκρίνια, γκρίνια και πάλι γκρίνια.Κάτι τέτοια βλέπω και σκέφτομαι για δεύτερο. Θέλουν και αυτά παρεούλα γαμώτο μου..Όταν πάλι είμαστε έξω πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 και τρεχάτε ποδαράκια μου..Τουλάχιστον χαίρεται και δε γκρινιάζει..

Φιλενάδα μου πόσο χάρηκα που σε είδα ξανά εδώ..Μας έλειψες :(:(:( .Κι εσύ είσαι ατσούμπαλη φιλενάδα μου;; Γι' αυτό ταιριάξαμε ;););) ..Του έκανα όμως ένα σημάδι του παιδιού..Άστα. Όλοι με το που τον βλέπουν ρωτάνε τι έπαθε το μάτι του :(:(:( Ράκος εγώ. Τι να πω;;;Με καθησύχασες με το μαντού γιατί κόλλησα όταν μου είπε ο παιδίατρος πως δε χρειάζεται..Θα σε πάρω τηλ. να τα πούμε!

Βασούλα γέλασα που μου είπες πως τα ήθελε ο κώλος μου :lol::lol::lol: ..Αν τα ήθελε λέει...Στον καναπέ η μουλάρα και το παιδί φώναζε...Αχχχχχχχ...Τα ήθελα και τα έπαθα. Σε ζηλεύω που μαυρίζεις.Εγώ δε μαυρίζω με τίποτα.Ειδικά στα πόδια...Γυρνάω από διακοπές και είμαι σχεδόν ίδια με πριν :(:(:( Ούτε κοκκινίζω.Τίποτα..Πώς θα αναδείξω τα κοραλί μου ρουχαλάκια μου λες :lol::lol::lol: ;;;;;

Νατάσα μου μη σκας καλέ για τα κακά. Μέχρι Σεπτέμβρη έχεις πολύ χρόνο.Εσύ πάλι γιατί νιώθεις άχρηστη;;Τι φταις εσύ που ο Σπυράκος δε θέλει να τα κάνει στο γιογιό;;;Δεν έχει κάποιες στάνταρ ώρες που κάνει κακά;; Θα μου πεις είναι δυσκοίλιος..Τέλος πάντων τις ώρες που υποψιάζεσαι ότι μπορεί να κάνει βάλτον στο γιογιό και κάτσε να του διαβάσεις παραμύθια μέχρι να κάνει. Ή με το που θα τον δεις να σφίγγεται να τον βουτάς και να τον βάζεις να κάθεται..Τι άλλο να προτείνω δεν ξέρω..Πάντως από τη στιγμή που με τα τσισάκια τα πάτε τόσο καλά είναι θέμα χρόνου να κάνει και τα κακά. Να δεις που σύντομα δε θα έχεις θέμα με τα κακάκια ;););)

Άσπα τι νέα;; Σε άφησε σε ησυχία η αφεντικίνα ή να επιληφθώ της καταστάσεως :lol::lol::lol: ;;;;

Στάμυ μου γύρισε με σπασμένο δόντι η μπουμπού σου;;; Αχ αυτά τα ατυχήματα δεν μπορούμε να τα αποφύγουμε :(:(:( Ευτυχώς είναι τα πρώτα δοντάκια ;) !Μεγάλωσε καθόλου η κοιλίτσα σου;;;; Την έκανες την αυχενική;;

Φανή ξεπατώθηκες στις δουλειές βρε κορίτσι..Το μωρό το είχες εσύ;; Δυστυχώς είναι και αυτές στο πρόγραμμα..Δεν μας έφταναν όλα τα άλλα :evil::evil::evil:

Αυτά και για σήμερα!! Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα ενταξει;;;σωο το παιδι σημερα;;;; :lol::lol::lol::lol: Τρελη!!! :lol::lol:

Ρε αληθεια δε μαυριζεις;;;;γιατι εγω σε θυμαμαι μια χαρα μαυρη περισυ στις διακοπες;;; :-\

Καλα ρε νουμερο τωρα που το θυμηθηκα,ειχες το παιδι χωρις πανα το βραδυ,σε φωναζε κι εσυ το γραψες εντελως;;;;;;και λιγα σου κανε που σε κατακατουρησε!!!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα ποσες μερες θα σας δωσουν ανευ αποδοχων;;; δε βαριεσαι ρε κοριτσι,ευτυχως που εινβαι καλοκαιρακι και ξερεις πως να την εκμεταλευτεις!!! ;)

Ασπακι καλα δε ντρεπεται αυτη η αφεντικινα σου;;;;μα να μη σε αφηνει να σερφαρεις με την ησυχια σου;;;;;τσ τσ τσ απαραδεκτη!!!! :lol::lol::lol:

Σταμμυ οντως ευτυχως που ειναι στα πρωτα δοντακια το σπασιμο..εμενα εχει σπασει το μπροστινο οταν ημουν 6-7χρ κι ευτυχως το χει καμουφλαρει η οδοντιατρος! :roll:

Φανη εχεις κανενα να σε βοηθαει;;; η μπεμπα εξακολουθει να ειναι ησυχη;;;

Εμενα ο Αλεξ νομιζω οτι εχει βαλει στοιχημα να με στειλει στο τρελοκομειο!!!! :? τι να πω πια ...απο τη πρωτη μερα που γεννηθηκε με σταυρωνει αυτο το παιδι!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε;; Μέρες έχω να μπω... τυχαίο;; Δε νομίζω... εχω ανακατοσούρες και αυτή τη στιγμή είμαι αρκετά χάλια. Είμαι στη δουλειά και προσπαθώ και να το κρύψω :ymsick: . Δεν τους το εχω πει ακόμα θα τους το πω στις αρχές Ιουλίου που θα πάμε να ακούσουμε τη καρδούλα του. Μέχρι τότε όλοι αναρρωτιούνται... τι έπαθα και τρώω το καταπέτασμα; Γιατί νυστάζω όλη τη μέρα;; κλπ κλπ.

Εσεις κοριτσάκια μου τι κάνετε;; Όλες καλά;; Τα παιδάκια σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!!!!!!τονια μου ευτηχως η μπουμπου ειναι πολυ υσηχη και αρκετα υπναρου απλα οταν ειναι ξυπνια δεν βαζει γλωσσα μεσα της αρχιζει τα αγκου και της τσιριδες αυτη και γελαω εγω το ιδιο και οι υπολοιποι της οικογενειας.....κατα της 15 του μηνα ξεκιναμε και κρεμουλες εσεις?η μπουμπου σου υσηχη?πως τα παει με τον αλεξ?οσο για χτες ξεπατωθηκα οντως αλλα το σπιτι σημερα αλλο πραγμα τσιτσι...που λενε χα!χα!φλωριαννα μου υπομονη αυτα του πρωτου καιρου ειναι λιγο πακετο???????βρε σου ανοιξε η ορεξη απο τωρα????????????εγω μεχρι και τον τεταρτο δεν ηθελα να βλεπω φαι και να μυριζω οτιδηποτε......αλλα μετα βουρ στον πατσα που λενε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου... :D:D:D:D:D:D

Παρασκευούλα σήμερα και αμέσως μετά την δουλειά φεύγουμε για Σαβ/κο στην Ερέτρια!!!!!

Και το καλύτερο...... :D:D:D:D ....θα αφήσω και την Μαρία μου Ερέτρια!!!!!

Αυτό κι αν θα είναι ξεκούραση για μας.... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Σταμυ τι κνει το μπεμπακι :?:

Αχ και εμενα ο δικος μου εχει πεσει με τα μουτρα αλλα ευτυχως εκισε μονο τα χειλη του

μικρο το κακο ευτυχως............συμβαινουν αυτα......

Φανη αστραψε το σπιτι ε???????????

Αντε να ρθουμε για καφε τωρα και να στο κανουμε μπαχαλο :lol::lol::lol::lol::D

Ανθη μου ειδες βρε το ειχε η μερα μαλλον ;)

Καλε με τετοιο καιρο εξω που να κατσει το παιδι στον κολω του λογικο ολο βολτουλες θελουν ;)

Εγω με το που σχολαω απο την δουλεια τον παιρνω και βγαινουμε στις κουνιες μεχρι τις 23:00

το καλο ειναι οτι ολο και καποιος θα τον προσεξει εκει η θεια η γειτονισα η ο μπαμπας μου και ετσι

απολαμβανω και εγω την βολτα :D

Οσο για το μαυρισα βαλε βαζελινι να δεις πως θα γινεις.........εγω τωρα που πηγα στα ποδια εβαζα

μονο βαζελινη για να μαυρισουν γρηγορα γιατι στα χερια ηδη ειμαι αρκετα μαυρη......και μετα θα κανουμε διαγωνισμο για το ποια θα ειναι πιο ωραια στο κοραλι φορεμα......... :lol::lol::lol::lol:

Τονια μου τι εγινε σε τρελανε ο γιος :?::?::?::?: αχχχχχχχχχχ αγοριαααααααααααααα

Για τις αδειες που ρωτησες θα μας δινουν μια βδομαδα καθε μηνα αλλα τον Αυγουστο θα παρουμε

την κανονικη μας και αλλη μια ανευ αποδοχων.........το θετικο ειναι πως ειναι καλοκαιρι και θα πηγαινουμε θαλλασιτσα ;) καλα που ειναι και η γιαγια μου με το σπιτι και την βγαζουμε τζαμπα αλλιως και εμεις θα την βλεπαμε με τα κυαλα αλλα και παλι δεν φαινεται :lol::lol::lol:

Φλωριανα δευτερη μας εγκυουλα :D ναυτιες και νυστα εχεις ε?????????????

Ευχομαι να σου περασουν πολυ γρηγορα εγω παιδευομουν μεχρι τον 6 ετσι φρικη.........

Ασπακι μου που εισαι παλι ηρθε η αφεντικινααααααααααααααα.............. αααααααααααααααα για πες της να του δινει..........

Θα καλοπερασεται το σ/κ τι ωραια...........εγω δυστυχως αυριο δουλευω :(

Δεν σας ειπα θα ανοιξουν παιδικο σταθμο στο απεναντι χωριο και θα τον στειλω οι αιτησεις ειναι μεχρι τις

11 του μηνος και ετοιμαζω τα χαρτια αντε μπας και ηρεμησει το πουλακι μου και γινει λιγοτερος ταρζαν απο οτι ειναι.................

Και να σας πω και ενα νεο που δεν σας το εχω πει ποτε..........

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ@Λ#ΒΑΡΑ@.............. :lol:

ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.................

Τα φιλια μου και στις υπολοιπες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστραψε δεν λες τιποτα!!!!!!!!!οσο για το μπαχαλο δεν με νοιαζει καθολου αρκει να εχω καλη παρεα,καλα να μαστε και το ξαναμαζευω,τα ιδια παντελακι μου τα ιδια παντελη μου........... ;) παω να δω το φαγακι μου μην καει και μετα τρωμε τα ποδια μας,κοτοπουλακι με χιλοπιτες χωριατικες μιαμ!μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιαμ μιαμ......... μας ανοιγεις την ορεξη...και δεν πηρα και μαζι μου τιποτα να φαω

να δω πως θα την βγαλω μεχρι να σχολασω.............

Που ειστε καλε ολες οι αλλες καλοκαιριασε μου φαινεται και γινατε σουρτουκες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Φιλενάδα είδες τι νούμερο που είμαι :lol::lol::lol::lol: ;;;;Εϊχα στρογγυλοκαθίσει στον καναπέ και δεν μπορούσα να σηκωθώ με τίποτα...Φώναζε μαμά κι εγώ πέρα βρέχει :lol::lol::lol: Τα' θελα και τα έπαθα..Βρε τον Άλεξ...Δε λέει να ησυχάσει με τίποτα ε;;;; Πάντως και ο Πάνος πάει από το κακό στο χειρότερο :?:?:? ..Όταν είμαστε σπίτι απλά δεν παλεύεται...Γκρινιάζει συνέχεια και αντιδρά σε όλα :evil::evil::evil: ..Για να τον ντύσω κάνω 10 ώρες. Για να τον γδύσω το ίδιο...Έχει συνέχεια απαιτήσεις..Μου λέει και όλη την ώρα "γαμώ το στανιό μου". Σήμερα την ώρα που κατουρούσε άρχισε να λέει το γιογιό "τι καλά, τι καλά, μεγάλωσα κι εγώ παιδιά" και αυτός έλεγε "τι σκατά, τι σκατά, μεγάλωσα κι εγώ παιδιά" :shock::shock::shock::shock: ..Τι θα τον κάνω αυτόν καλέ;;;Νταλικιέρης έχει γίνει :lol::lol::lol: ...Ρε φιλενάδα πού το είδες το μαύρισμα πέρυσι;;;;;;Γαλατάκι ήμουν...

Βάσω μου βαζελίνη ε;;;; Θα το εφαρμόσω ;) .Και αντιηλιακό μαζί ή μόνο βαζελίνη;;;; Μια χαρά το σπιτάκι της γιαγιάς ;););) .Απολαμβάνετε θαλασσίτσα άνευ εξόδων ;) ! Πολύ καλό!

Φανή έλαμψε το σπιτάκι σου ε;; Κι εγώ το απολαμβάνω όταν κάνω δουλειές αλλά δεν κρατάει για πολύ η χαρά δυστυχώς :( .Πολύ σύντομα θέλει ξανά καθάρισμα.Ειδικά στα πλακάκια μου οτιδήποτε πέσει κάνει μπαμ. Τα πήρα γυαλιστερά βλέπεις :?:?:? ...

Φλωριάνα μου υπομονή με τις αναγούλες. Δεν το πέρασα αλλά φαντάζομαι είναι πολύ ενοχλητικό...Εγώ είχα μόνο υπνηλία τον πρώτο καιρό. Τίποτα άλλο.

Άσπα μου να περάσετε ένα τέλειο ΣΚ και καλή ξεκούραση άνευ παιδιών!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας! Φιλάκιαααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΧΡΟΝΩΣ ΤΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΑΛΙΑ...

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Ο ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΝΑΣ ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΣΚΕΤΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ...ΤΟ ΜΑΡΙΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ!! :lol::lol:

ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...καιρο εχω να μπω.Τι κανετε?εμεις καλα ειχαμε και την βαπτιση το προηγουμενο Σαββατο και τωρα ηρεμησαμε.Ολα τελεια πηγαν.

Δενε χω προλαβει να διαβασω τα νεακια σας παω να ριξω καμια ματια ...οσο προλαβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια αροπορημενη σημερα ε?ειχα παει σκ να χαλαρωσουμε λιγο αλλα ο καιρος γα.........αντε μην το πω και τελικα μπανακι δεν καναμε και ο ζουζουνος μου το λαχταρουσε μερες τωρα τελοσπαντων τον ξεγελασαμε αλλιως ελπιζω το επομενο σκ που θα ξαναφυγουμε ο καιρος να ειναι οκ...σας καληνυχτω τωρα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησουν τα νεοφωτιστα!!!!! :D:D Ελισα και Βικουλα να σας ζησουν και παντα να ειναι ευτχισμενα!!! :YMHUG::YMHUG:

Φιλεναδα ποτε φευγετε για Ροδο;;; προσεχε με τη βαζελινη!!! ειχα κανει εγκαυμα και μετα παναδες!!! μετα το αντιλιακο και οχι 40 ωρες κατω απο τον ηλιο!!!! :?

Καλα εγω φετος βλεπω τη θαλασσα με το κυαλι... :(

Αααχ αντε να ερθετε!!!!!!!! ;;):YMHUG::x

Φλωριανακι γιατι δε θελεις να το μαθουν;;;;Αληθεια τι θελεις να ειναι αγορι ή κοριτσι;;;; :P

Αναγουλες ε;;;; πω πω τις ειχα τις ατιμες απο την αρχη μεχρι το τελος!!!! :ymsick::ymsick:

Βασουλα ασε εχω πολλες τυψεις που σας εχω αφησει χωρις γαλα αυτες τις μερες!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα εισαι πολυ τυχερη που εχεις το σπιτι της γιαγιας κοντα στη θαλασσα!!! ;) ολο το καλοκαιρι εκει θα την εβγαζα..αραλιιικιιιι!!!!!! B)

Ασπακι και τα δυο θα τα αφησεις Ερετρια;;;; οποτε χαλαρααα κι εσυ!!!! :P

Μονο εμενα μου παει πιπα κωλος ρε πουστη μου!!!!! Η μπεμπα κολλησε την ιωση απο τον Αλεξ και ειναι 1 εβδομαδα με βηχα και 2 μερες τωρα με πυρετο,ο Μακης με γαστρεντεριτιδα και ο Αλεξ με οξεια γκρινιαριτιδα και απεργεια πεινας!!!!! Δαφνι σου ρχομαιαιαιαι!!!!! :crazy:

Φανουλα κι εμενα η μπεμπα ειναι ησυχη πλεον ευτυχως αλλα τωρα με την ιωση εχει γκρινια το πουλακι μου...και παλι ομως οχι πολυ το καλο μου!!! :x

Βικακι δεν εχει φτιαξει η διαθεση σου τωρα που καλοκαιριασε και πατε τα μπανακια σας και τις βολτες σας;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...