Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!! :D:D:D

Πέρασα ένα υπέροχο Σαβ/κο!!!! Το Σάββατο πήγαμε σε ένα πάρτυ και καπάκι φύγαμε για Ερέτρια.

Η θάλασσα υπέροχη.....αρχίσαμε τα μπάνια!!!

Και σήμερα πάλι δουλειά, εως την Παρασκευή που θα ξαναφύγουμε.

Για την Πέμπτη τι λέτε τελικά????? Ποιές θα έρθουν, δεν βλέπω πολλές συμμετοχές???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασπα και στο μετρο στον αγ.δημητριο ειναι καλα ή στο ρεντη να βρεθουμε νομιζω οτι βολευει της περισσοτερες,αλλα δεν βλεπω να μαζευομαστε πολλες!!!!!!

Αντε κοριτσια που ειστε???? ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γυρισα :!::!::!::D

Επιτελους σας διαβασα........

Ειστε ολες καλα βλεπω χαιρομαι πολυ

Φλωριανα συγχαρητηρια ευχομαι ολα να πανε τελεια και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη :D

Σταμουλά περασε ο καιρος ρε συ αντε θα μαθεις και το φυλλο του μωρου με το καλο και μην μου

αγχωνεσαι για τιποτα :D

Ασπακι τα καταφερες το τσεπωσες το οσκαρ τωρα που ελειπα :lol::lol::lol::lol::lol: τυχερουλα :D

Ανθη ειδες με την πανα τα πηγατε τελεια δεν ειναι τιποτα μωρε ;)

Τονιες Ιωαννακι Αναστασια Ερη Λενακι Μαρια και οποια ξεχναω τα φιλια μου :)

Ρια μου σε αφηνω τελευταια γιατι δινεις οσκαρ οταν λειπω θα επρεπε να ντρεπεσαι :lol::lol::lol:

Αλλα επανηλθα μαυρισμενη με κοραλι φορεμα και αξιζω πολλα οσκαρ ;):lol::lol::lol:

Κοριτσαρες εμεις πηγαμε Χαλκιδικη και περασαμε τελεια ειχε πολυ καλο καιρο μονο 1φορα μας εβρεξε

αλλα ολα καλα περασαμε πολυ ομορφα αλλα μου φανηκε λιγο..........

Οσο για το αν εμεινα εγκυος ακομα τζιφος περιμενω περιοδο σημερα αλλα εκανα ενα τεστακι την προηγουμενη εβδομαδα και βγηκε αρνητικο θα φανει παντως θελω σαν τρελη...........

Το Σαββατο ηταν να δουλεψω αλλα δεν ηρθα γιατι τρακαρανε τον αντρα μου επεσε ενας πανω του

ευτυχως δεν επαθε αυτος τιποτα μονο τα κοκαλα του πονανε απο το τρανταγμα αλλα το αμαξι ειναι χαλια για πεταμα το θετικο ειναι πως δεν ειχαμε χειροτερα..................

Και φυσικα εγω ειμαι στην δουλεια και οπως παντα δεν εχει τιποτα και καθομαι αραχτη και απολαμβανω την ηρεμεια που εχει γιατι οσο να πεις κουραστηκα με τον μικρο αυτες τις μερες...........

Αυτα φιλια σε ολες :D

Υ.Γ. οσο για την συναντηση εγω προτεινω να ερθετε Θεσ/νικη και να σας παρω και να παμε για κανενα μπανακι στην Χαλκ/κι να περασουμε σουπερ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε καλώς το κορίτσι από την όμορφη Χαλκιδική!!! Ωραία Βάσω εεεε????, να 'ταν κι άλλο που λένε!!!

Εύχομαι κι άλλες διακοπούλες σύντομα!!!

Και καλή επιτυχία στην σύλληψη.... ;) , μην αγνώνεσαι όλα θα γίνουν στην ώρα τους.

Λοιπόν κορίτσια όντως ψόφια τα βλέπω τα πράγματα με την συνάντηση...

Θέλετε να πούμε Άγιο Δημήτριο που είναι ακριβώς μπροστά στάση μετρό???? Έχω πάει και είναι πολύ ωραία, έχει και παιδότοπο αν πάρουμε και παιδιά μαζί μας.

Η πρόσβαση είναι εύκολη και θεωρώ ότι όλες βολευόμαστε.

Τι λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

ΑΣΠΑ ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΜΕ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε σε λιγο βλεπω και την βασω στην παρεα... με το καλο και συντομα τα ευχαριστα. :D .εχει μιλησει καμμια με το βικουλινι?????η τι βικη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια καλά εισαστε?

Μιλάω εγώ με τις Βικες Φανη, καλά ειναι τα κορίτσια απλά τρέχουν..

Βασούλα καλωσήρθες! Μην αγχωνεσαι μονο με το να μεινεις βρε χαζούλι, χαλάρωσε και τσουπ! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Φιλάκια σε όλες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια για πείτε μου για το μαντού που ρώτησα και χθες..Εσείς το έχετε κάνει;; Είναι απαραίτητο;; Ο γιατρός μας μου είπε ότι δε χρειάζεται..

Ανθη μου, πρέπει να το εχει κάνει το παιδι αν ειναι να πάει παιδικό. Το ζητάνε οι σταθμοί. Αν οχι μπορεις να το καθυστερήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τι κανετε? Εμεις καλα λεμε. Ο μικρος εχει 38 πυρετουλι μαλλον απο το εμβολιο που καναμε πριν μια εβδομαδα :( , η ξαδερφη εφυγε και ειμαι χωρις παρεα τωρα :( και κλασσικα ειμαι στα πολυ κατω μου ακομα...

Συναντησουλα βλεπω και πολυ χαιρομαι! Να βγαλετε και φωτος αν συναντηθειτε!

Βασουλα διακοπουλες ησουν καλο μου? Αχ και εγω θελω να παω Χαλκιδικη!!!! Σε ποιο μερος πηγατε? Παρε τεστακια ωορηξιας να βλεπεις ποτε ειναι οι γονιμες μερες. Ακουσα οτι βοηθανε πολυ.

Ασπακι μου καπου διαβασα οτι πατε καλυτερα? Ποσο χαιρομαι!! :)

Ανθη για το εμβολιο δεν εχω ιδεα. :roll:

Δεν προλαβα να σας διαβασω πολυ. Τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες δεν ειχα ιντερνετ για λιγες ωρες αλλα τωρα μου το συνδεσαν παλι.........

Μακαρι κοριτσια να μεινω συντομα εγκυος να σας κανω παρεα ;):lol:

Το θελω τοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοοο πολυυυυυυυυυυυ :D

Λενακι στο Πευκοχωρι πηγαινω ευτυχως εχει σπιτι εκει η γιαγια μου και την βγαζουμε χωρις πολλα-πολλα

εξοδα ;) Πυρετουλι ανεβασε?αντε να περασει γρηγορα καλα εεεε ειδα τις φωτο σου στο φεις τα μικρα

σου ειναι κουκλια οπως και εσεις αλλωστε :)

Σε λιγακι σχολαω αντε γιατι ψιλοβαρεθηκα...........πρωτη μερα κιολας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Να μην ρωτήσω αν είναι καμία εδώ....περιττό είναι άλλωστε. :?

Λενάκι μου μην σε παίρνει από κάτω μωρέ....καλή η παρέα αλλά.... :?:

Όσο για τον μικρούλη, πέρα από πυρετό κάνει τίποτα άλλο???

Αλήθεια την μικρή σου την στέλνεις παιδικό???...να ηρεμείς λιγάκι.... :?

Έρη τι κάνεις???....σε έχω χάσει εντελώς....είναι και η διαφορά ώρας βλεπεις....τα φιλιά μου!!! :x

Στάμυ νομίζω στο athens mall είναι πολύ καλή επιλογή, αλλά αν δεν μπορέσουν άλλα κορίτσια, θέλετε να πούμε την άλλη Πέμπτη 30/06, την ίδια ώρα, ώστε να το προγραμματίσουν και να έρθουν περισσότερες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι μπαινω παραξενες ωρες αλλα μονο αυτες τις ωρες προλαβαινω να σας πω τα νεα μας.λοιπον σημερα ο αντωνης μου ειχανε την γιορτη και το καμαρι μου ειπε το ποιημα του.εγω κατασυγκινιθικα που το αγορακι μου το μεγαλο μεγαλωνειειειει.οι καμερες και οι φωτογραφικες μηχανες πηραν φωτια μιας και ηρθε και ο κουνιαδος μου.χαλκιδικη ειναι τελεια.δυο συνεχομενες χρονιες πηγαμε ουρανουπολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;

Σήμερα πήγα τον Πάνο στην παιδική χαρά, καθίσαμε ως τις 10 το βράδυ και απλά με ξεθέωσε..Χαλάλι του όμως..Ευτυχώς προς το τέλος ήρθε και ο άντρας μου και κάθισα σε παγκάκι..

Βασούλα καλώς ήρθες!!!! Μπράβο σας που περάσατε όμορφα!Το κακό είναι ότι όλα τα ωραία περνούν γρήγορα :(:(:( ..Μην αγχώνεσαι για το μπεμπέ. Σύντομα θα σου έρθει ;);) !!!

Έρη μου δε θα τον στείλω σε παιδικό..Παρόλ' αυτά θα ξαναρωτήσω τον παιδίατρο γιατί απ' ό,τι βλέπω τα περισσότερα παιδάκια το έχουν κάνει το εμβόλιο :?:?:?

Για τη συνάντηση κορίτσια δε σας βολεύει καθόλου Κηφησίας πλευρά;;;;;

Λενάκι κι εγώ δεν είμαι και πολύ στα χάι μου...Να κάνουμε παρέα..Τσακώθηκα με τον άντρα μου και γενικώς μου την έχει δώσει η κατάσταση :evil::evil::evil:

Μαράκι τον καμάρωνες τον κούκλο ε;; Λογικό! Τα καμαρώνουμε σαν κουκουβάγιες μάνες!!!!

Βάσω νομίζω ότι με μαυρισμένο κορμί και κοραλί φόρεμα το όσκαρ είναι δικό σου ;);) ! Ρία τι λες;;;

Αυτά για σήμερα γιατί όπως σας είπα έχω τις μαύρες μου...

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

Ασπα εγω δεν εχω προβλημα με την ημερα αλλα δεν βλεπω να ερχονται κ πολλες,θα στειλω μηνυμα στην βικουλινι κ την φλωριαννα κ την κατερινακι που εχω τα κινητα τους,να τους πω για αυτην την πεμπτη στις 23/6,θα σου γραψω νεα να ξερεις.

Ανθη μου κανε ενα κοπο κ ελα κ εσυ,ετσι κ αλλιως ειμαστε σκορπισμενες σε ολη την αττικη οποτε δεν νομιζω να βρουμε ενα μερος κοντα σε ολες.

Λενακι περαστικα του μικρουλι,τα εμβολια ειναι δυσκολα μεσα στο καλοκαιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μπήκα να πω μια καλημέρα αλλά ξαναβγαίνω γιατί ο Πάνος όταν με βλέπει στον υπολογιστή κάτι παθαίνει.....Το βράδυ ξανά!!!Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάμυ στην Βίκυ και στην Κατερίνα έστειλα μηνυμα, δεν μπορούν αυτή την Πέμπτη…γι αυτό λέω για την επόμενη μήπως και μαζευτούμε περισσότερες. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;

Σήμερα πήγα τον Πάνο στην παιδική χαρά, καθίσαμε ως τις 10 το βράδυ και απλά με ξεθέωσε..Χαλάλι του όμως..Ευτυχώς προς το τέλος ήρθε και ο άντρας μου και κάθισα σε παγκάκι..

Βασούλα καλώς ήρθες!!!! Μπράβο σας που περάσατε όμορφα!Το κακό είναι ότι όλα τα ωραία περνούν γρήγορα :(:(:( ..Μην αγχώνεσαι για το μπεμπέ. Σύντομα θα σου έρθει ;);) !!!

Έρη μου δε θα τον στείλω σε παιδικό..Παρόλ' αυτά θα ξαναρωτήσω τον παιδίατρο γιατί απ' ό,τι βλέπω τα περισσότερα παιδάκια το έχουν κάνει το εμβόλιο :?:?:?

Για τη συνάντηση κορίτσια δε σας βολεύει καθόλου Κηφησίας πλευρά;;;;;

Λενάκι κι εγώ δεν είμαι και πολύ στα χάι μου...Να κάνουμε παρέα..Τσακώθηκα με τον άντρα μου και γενικώς μου την έχει δώσει η κατάσταση :evil::evil::evil:

Μαράκι τον καμάρωνες τον κούκλο ε;; Λογικό! Τα καμαρώνουμε σαν κουκουβάγιες μάνες!!!!

Βάσω νομίζω ότι με μαυρισμένο κορμί και κοραλί φόρεμα το όσκαρ είναι δικό σου ;);) ! Ρία τι λες;;;

Αυτά για σήμερα γιατί όπως σας είπα έχω τις μαύρες μου...

Φιλάκια σε όλες σας!!!

αν τον καμαρωνα λεει;;;;;;βουρκωνα ξαναβουρκωνα αστα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω αλλα καμια δεν ειναι μεσα :(

Τοση ωρη δεν ειχα ιντερνετ δεν ξερω τι εχει παθει ειμαι στην δουλεια και βαριεμαι υπερβολικα....

Ρια που εισαι καλε να μου δωσεις το οσκαρ :?::lol::lol:

Μαρακι μεγαλωνουν τα ζουζουνια αχ και εγω θελω γιορτουλες να τον καμαρωνω ετσι :D

Ανθη και εγω οταν σχολαω τον πηγαινω στην παιδικη χαρα και μετα γυρναμε αργα το βραδυ και ειμαι τελειως κομματια με τρεχει συνεχεια.........

Καλε εμενα στην συναντηση δεν με θελετε?

Αχ ποσο θα ηθελα να ημουν κοντα σας και να σας γνωριζα ολες :(

Ελπιζω να μπει καμια αργοτερα να τα πουμε.........

Αααααα δεν σας ειπα εκανα ξανα τεστ περιμενω περιοδο απο τις 18 αλλα ακομη τιποτα και ουτε

πονους εχω αλλα το τεστ βγηκε αρνητικοτατο οποτε θα περιμενω.........αν και δεν νομιζω να εχω ελπιδες

τουλαχιστον γι αυτο το μηνα..............θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω αλλα καμια δεν ειναι μεσα :(

Τοση ωρη δεν ειχα ιντερνετ δεν ξερω τι εχει παθει ειμαι στην δουλεια και βαριεμαι υπερβολικα....

Ρια που εισαι καλε να μου δωσεις το οσκαρ :?::lol::lol:

Μαρακι μεγαλωνουν τα ζουζουνια αχ και εγω θελω γιορτουλες να τον καμαρωνω ετσι :D

Ανθη και εγω οταν σχολαω τον πηγαινω στην παιδικη χαρα και μετα γυρναμε αργα το βραδυ και ειμαι τελειως κομματια με τρεχει συνεχεια.........

Καλε εμενα στην συναντηση δεν με θελετε?

Αχ ποσο θα ηθελα να ημουν κοντα σας και να σας γνωριζα ολες :(

Ελπιζω να μπει καμια αργοτερα να τα πουμε.........

Αααααα δεν σας ειπα εκανα ξανα τεστ περιμενω περιοδο απο τις 18 αλλα ακομη τιποτα και ουτε

πονους εχω αλλα το τεστ βγηκε αρνητικοτατο οποτε θα περιμενω.........αν και δεν νομιζω να εχω ελπιδες

τουλαχιστον γι αυτο το μηνα..............θα δουμε

βασουλα μου θα ερθει και η ωρα των μικρων μας.δεν περιμενα οτι θα ενοιωθα ετσι.συγκινιθικα γιατι οπως ειπες μεγαλωνουν κανουν τους φιλους τους τις παρεες τους και οταν βγηκε ο δικος μου να πει το ποιημα του καταλαβα το ποσο αγαπητο παιδακι ειναι στα αλλα παιδακια.οταν βγηκε να πει το ποιημα του πολλα παιδακια φωναζαν το ονομα του.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?μπηκα να δω νεακια ...αντωνης σε καταλαβαινω και εγω ειμαι πολυ της συγκινησης φαντασου πηγα στην γιορτοθλα των παιδιων της κουμπαρας μου και μολις ελεγαν τα ποιηματακια τους δακρυσα ασυστολα και απο σεπτεμβρη που θα παει και ο γιος μου με βλεπω συχνα με χαρτομαντηλο στο χερι για καθε νεο του κατορθωμα.....οσο για την συναντηση και εγω χλωμη με βλεπω δυσκολο να αφησω και τα δυο αλλα να κουβαλαω και την μπεμπα ακομη δυσκολοτερο καποια αλλη φορα σιγουρα να ξετσουμισει και αυτη λιγο να ειμαι πιο ανετα αν και παιζει να φυγω εκτακτος τριημερακι...φιλια και καλα να περασετε καληνυχτα σας [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Έγραφα, έγραφα, έγραφα, πατάω υποβολή και με πετάει έξω :evil::evil::evil::evil: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

Άσπα έχεις δίκιο. Ίσως καλύτερα να γίνει η συνάντηση την άλλη Πέμπτη για να μαζευτούμε περισσότερες. Πάντως θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω! Βάσω μακάρι να μέναμε κοντά για να γνώριζα και εσένα! Τι λες για ένα ταξιδάκι αστραπή στην Αθήνα;;; :lol::lol::lol::lol: Όσο για το νινί θα έρθει σύντομα ;););) !

Α δε σας είπα. Ο Πάνος έκοψε και τη βραδινή πάνα εδώ και 4 μέρες με μεγάλη επιτυχία ;);) ! Είμαι πολύ χαρούμενη! Τσάμπα αγχώθηκα με το θέμα.Ευτυχώς πήγαν όλα καλά!

Φανή μια απόφαση είναι! Πάρτα και τα 2 και έλα στη συνάντηση να σε γνωρίσουμε! Αν πάλι το θεωρείς δύσκολο δεν μπορείς να τα αφήσεις στον άντρα σου ή σε καμιά γιαγιά;;

Μαράκι σε καταλαβαίνω απόλυτα που βούρκωνες..Εγώ πηγαίνω στις γιορτές των ανιψιών μου και πάντα βουρκώνω!!! Τελευταία ο ανιψιός μου έγινε σημαιοφόρος και το δάκρυ πήγε κορόμηλο :lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια ο Πάνος λέει συνέχεια "γαμώ το στανιό μου".Ευτυχώς ξέχασε όλα τα άλλα.Τι να κάνω;; Αδιαφορώ, το λέει. Δεν αδιαφορώ πάλι το λέει...Ο φόβος μου είναι μήπως το πετάξει μπροστά σε τίποτα γονείς στην παιδική χαρά για παράδειγμα και με κοιτάνε με στραβό μάτι :?:?:? ..Ουφ, δεν πρέπει να τον βάζω στο αυτοκίνητο όταν οδηγώ...Εγώ το λέω αυτό όταν οδηγώ...

Ελπίζω αυτή τη φορά να μη με ξαναπετάξει γιατί δε θα αντέξω να τα ξαναγράψω όλα αυτά. Και πάλι έγραψα λιγότερα από πριν...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νεκρα ειναι αυτη ρε κοριτσαρες που ειστε καλε ολες :?:

Γυρισα εγω και εξαφανιστηκατε ολες.........

Ανθη τζαμπα αγχωνοσουν ειδες τιποτα δεν ηταν το θεμα πανας εγω πιστευω πως αν ειναι ετοιμο

το παιδι την κοβει αμεσως ;)

Και εμεις ξεμπερδεψαμε τελειως και δεν εχουμε κανενα ατυχημα.........

Οσο για την λεξη που λεει που να ακουσεις τον γιο μου θα σου πεταχτουν τα ματια εξω :shock:

Τον πηγαινω στην παιδικη χαρα καθε μερα και εκει εχει και μεγαλυτερα παιδακια που βριζουν

συνεχεια και φυσικα ο δικος μου τα πιανει αμεσως στην αρχη δεν του εδινα σημασια μετα τον μαλωνα

αλλα και παλι τιποτα οσο ασχολουμε τοσο αυτος λεει απο πισω οποτε κανω πως δεν τον ακουω ασε που ειμαστε και σε χωριο και ειναι διαφορετικα τα πραγματα εκει η περισσοτεροι δυστηχως γελανε και

φυσικα ο μικρος περνει αερα τι να πεις οποτε τζαμπα τον μαλωνω ;)

Αστο μωρε θα σταματησει απο μονος του οσο δινεις σημασια ειναι χειροτερα..............

Εγω ειμαι παλι στην δουλεια παλι δεν εχει τιποτα αλλα πηρα μαζι μου ενα βιβλιο για να περασουν

οι ωρες...................

Ελπιζω να μπει καμια μεσα............

Επεσε η ομαδα............................................ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...