Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Καλώς την Φλωριάνα.....μια χαρά όλα εεε????

Άντε βρε κορίτσια όταν σταματήσουν τα σχολεία(παιδικός) να συναντηθούμε για καφεδάκι εεεε, τι λέτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμείς τέλος Ιουνίου σταματάμε.

Αν όμως φύγει νωρίτερα ο Λεωνίδας για Ερέτρια μπορώ όποτε θέλετε, διαφορετικά και με τα δύο ...δύσκολο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !

Άσπα μου πολύ χαίρομαι με τα καλά σου νέα!!! Εύχομαι όλα να πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Φλωριάνα είδατε εμβρυάκι;;; Φαντάζομαι τη συγκίνησή σου!!! Άντε σε λίγο καιρό θα ακούσεις και καρδούλα :D:D:D !!! Με το καλό!!!

Εμείς πήγαμε και σήμερα σε παιδότοπο αλλά δεν είχε τον ίδιο ενθουσιασμό με χθες :roll::roll::roll: ..Το βαρέθηκε κι αυτό το ζουζούνι...Πάντως μπορώ να πω ότι την πάνα την κόψαμε επισήμως :D:D:D !!!Λέει πάντα πια πότε θέλει τσίσα ή κακά και δεν έχουμε ατυχήματα..Ελπίζω να συχεχίσουμε έτσι καλά!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Εχθές ήταν η γιορτούλα της Μαρίας μου στον παιδικό σταθμό!!!! Τι ωραία που ήταν η γαλιαντρούλα μου... :x:x:x

Η παράσταση που κάνανε ήταν για τον βυθό της θάλασσας. Τα μισά κορίτσια ήταν κοράλια τα άλλα μισά αχιβάδες, και τα αγόρια κάνανε τους ψαράδες που καθαρίζανε την θάλασσα....

Ωραίο σκηνικό.....μου άρεσε πολύ!!! :D:D:D

Άντε να εμφανιστεί καμιά για κους-κους..... 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Τι κάνετε;;

Ασπάκι ωραία η γιορτή εχθές;;; Αντε πάντα έτσι να τα χαίρεσαι και τα δύο παιδάκια σου!!!

Καλά σήμερα ξύπνησα 7 το πρωί για να πάω στι ΙΚΑ να μου γράψουν τις εξετάσεις. Είχα ραντεβού 7.50 και ο γιατρός ήρθε στις 8.10!!! Ασε που δεν μου έγραψε όλες τις εξετάσεις που μου είχε γράψει ο γυναικολόγος μου γιατί δεν τις εγκρίνει το ΙΚΑ :shock::shock: . Και μου είπε αν μπορώ να πάω να κάνω τις εξετάσεις εκτός ΙΚΑ γιατί λέει πρώτα θα γεννήσω και μετά θα βγουν τα αποτελέσματα!!!!

Αντε να βρω τώρα που να τις κάνω και θα μου πάρουν κι ενα κάρο λεφτά :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχχχχ, άρχισαν τα όργανα από τώρα Φλωριάνα εεε???

Βασικά γιατί σου είπε ότι δεν γράφονται όλες οι εξετάσεις??? Σχεδόν όλες τις εξετάσεις τις κάνει το ικα και όσες όχι, σε παραπέμπει αλλού.

Εγώ στην 1η εγκυμοσύνη σαν χαζή πήγα και τις έκανα όλες ιδιωτικά.....300€ πλήρωσα.

Στην 2η όμως μου τις έγραψαν στο ικα και τις έκανα όλες εκεί, πέρα από μια που με έστειλαν στο Αλεξάνδρας.

Και όλα τα αποτελέσματα βρήκαν σε 20μέρες....κάποιες και νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μια εξέταση που νομίζω ότι λέγεται μοριακή ανάλυση για κυστική ίνωση ή κάτι τέτοιο... και αυτή λέει δεν την γράφει το ΙΚΑ. Τελος πάντων θα δω τι θα κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είπες τώρα??????????????????????????????

Το τι έχω τραβήξει με αυτή την εξέταση δεν λέγεται......

Να πας να την κάνεις ιδιωτικά, στην βιοιατρική μου κόστισε 150€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα δεν ξέρετε πόσο μου έχετε λείψει!!!!!!!!!

Αλλά δεν προλαβαίνω με τίποτα στην δουλειά γίνεται χαμώς και στο σπίτι επίσης.

Την Τρίτη μάζευα την αποθήκη (μελλοντικό δευτερο μπάνιο) από τις 8 μέχρι τις 11 το βράδυ το πιστευετε??? Τα πετάγαμε όλα εκεί μέσα και είχε φτάσει η κατάσταση στο απροχώρητο.

Ασπασία τι ωραία που θα ήταν στην γιορτή ζηλευω με την καλή έννοια άντε να πάει η Ανδριανούλα μου παιδικό να την καμαρώνω και εγώ.

Φλωριάνα υπομονή όλα θα γίνουν.

Δεν γράφω για τις άλλες γιατί πάλι κάτι θα γίνει και δεν θα προλάβω να πατήσω υποβολή.

Αφήστε που εκεί που μάζευα βρήκα και την θήκη φλογέρα και την θήκη για τις χαρτοπετσέτες

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε που εκεί που μάζευα βρήκα και την θήκη φλογέρα και την θήκη για τις χαρτοπετσέτες

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου έχεις τάξει την μια θήκη...μην ξεχνιόμαστε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ πότε θα βρεθούμε από κοντά να μου την δώσεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται γλυκιά Ασπασία ότι θα στην δώσω αλλιώς θα είχε φάει σουτ μαζί με τα υπόλοιπα που πέταξα :lol::lol::lol::lol:

Τώρα όμως που λείπει η Bikxar να δω ποια θα πάρει την θήκη φλογέρας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααα σε συγκίνησες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-}8-}:((:((

όσκαρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωώ???????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού το αξίζεις έβαλες τον αγαπημένο μου συνδιασμό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα είμαι λίγο χαλαρά στο γραφείο όχι ότι δεν έχω δουλειά αλλά βαριέμαι να την κάνω μην το πείτε πουθενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το απόγευμα έχω πάλι οδοντίατρο μάλλον θα πάρω και την μικρή μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είπες τώρα??????????????????????????????

Το τι έχω τραβήξει με αυτή την εξέταση δεν λέγεται......

Να πας να την κάνεις ιδιωτικά, στην βιοιατρική μου κόστισε 150€.

Τι εχεις τραβηξει καλε;; Για πες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ κατάλαβα.....ετοιμάσου για μελάγο κόστος τότε, εδώ για ένα σφράγισμα πας και σου χρεώνει 50 €... :shock:

Φλωριάνα μην σε τρομάζω, απλά εγώ αυτή την εξέταση δεν την είχα κάνει στον προγεννητικό έλεγχο, όπως θα έπρεπε, αλλά την έκανα στην β επιπέδου. Επικίνδυνο μεν αλλά απαραίτητο.

...και τελικά έμαθα ότι είμαι φορέας την ινοκυστική νόσου. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...