Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Ευχαριστώ Ασπάκι μου. Τι κάνεις;; Παρασκευούλα ζαχαρη παρασκευούλα μελι σήμερα εε;; Εχετε και τριήμερο ή όχι. Εμεις Δυτέρα δε δουλέυουμε [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] !!!

Σε ευχαριστώ κι εσένα Αναστασία μου. Να είσαι καλά να χαίρεσε τον μπεμπούλη σου!!!

Καφέ ήπιατε ή να κεράσω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι πήρα και την Τρίτη άδεια οπότε το έκανα 4ήμερο!!!!

Λέμε μετά τα γενέθλια την Κυριακή να πάμε μια βόλτα μέχρι την Ερέτρια, να γυρίσουμε Δευτέρα βράδυ γιατί Τρίτη έχουμε κάτι τρεχάματα με τον άντρα μου, εξού και η άδεια. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ τι ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΦΛΩΡΙΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Άντε σε λίγο θα μας πει ότι θα είναι και η Βάσω και θα πρέπει να αλλάξουμε και τον τίτλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες πήγα οδοντίατρο είμαι έτσι και έτσι.

Η μικρή είναι πολύ καλύτερα χθες το βράδυ δεν έβηξε παρά μόνο μία φορά.

Την Κυριακή μας κάλεσαν σε κάτι γενέθλια αλλά τους το είπα δεν θα πάω 1) για να μην κολήσει και κανένα άλλο παιδάκι γιατί συνήθως στην ανάρωση κολάνε αυτά και 2) είναι σε παιδότοπο κλειστό και μέσα στην ζέστη δεν είναι ότι καλύτερο.

Για την Δευτέρα θα έχουμε ντράβαλα εδώ γιατί αυτός θα θέλει να ανοίξουμε και θα έχουμε πάλι φασαρίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια εγώ πάλι υποφέρω.....

Σηκώθηκα το πρωί με πιασμένο τον αυχένα, μιλάμε για ψήξη....όχι αστεία. Πονάω πολύ, δεν μπορώ να σκύψω, να γυρίσω αριστερά....πονάωωωωωωωω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα άστα να πάνε και εγώ έχω βγάλει άσπρες τρίχες τι να κάνουμε υπομονή.

Ότι μπορούμε κάνουμε ότι δεν μπορούμε τι να κάνουμε???????????

Λοιπόν πολύ νταουνιάσαμε Παρασκευιάτικα.

Τι θα βάλεις στα γενέθλια??????

Πες μου θα περάσει από επιτροπή :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα κι εγώ τόση ώραααααααα, πως και δεν ρώτησες???? :lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν λέω να βάλω τζιν σκισμένο (το λατρεύω το συγκεκριμένο)με πλατφόρμα μπλε με λουλούδια και από πάνω???? ακόμα δεν ξέρω......κάτι θα βρω να συνδιάσω.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 16.00 σχολάς πάλι σήμερα????

Εγώ στις 13.30 και έχω και απόγευμα.

Έχω μια βαρεμάρα έχω να κάνω κάτι τηλέφωνα και τα φέρνω γύρω γύρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ολα καλα!!!!!!!!!συνχαρητηρια φλωριαννα με το καλο και με ενα γερο μπεμπακι!!!!!!!!!!!!!τονια τι νεα?πηγες παιδοψυχολογο?ασπα ανδριαννα φιλια ανθη πως πατε με τα τσισακια σαας????εμεις μια χαρα ο μικρος ειναι κατενθουσιασμενος γιατι τον εγραψα παιδικο και ολο με ρωταει ποτε ειναι μαμα ο σεπτεμβρης?γιατι τοτε του ειπα οτι θα ξεκινησει...α!χτες κλεισαμε τα παντα για την βαφτιση της νεραιδουλας μου μπαλονια στολισμο εκκλησιας και του μαγαζιου μετα μπομπονιερες προσκλητηρια γλυκα ολα με θεμα την νεραιδουλα τιγκεμπελ καλα ε!τρελαθηκα η μανα θα ειναι και εξω η βαφτιση θα κρεμασουν στα δεντρα φαναρακια κορδελες και γενικοτερα πολυ νεραιδοκατασταση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!τι κανετε?εγω απολαμβανω ηρεμια αφου και οι 3 αντρες κοιμουνται!!!σημερα θα παμε στην γιατρο για το 1ο εμβολιο του μπεμπη!!!!για την βαπτιση ειναι ολα ετοιμα μονο ο στολισμος λειπει.τελικα θα τον ονομασουμε ΙΑΣΟΝΑ!!!

Ανθη μου τερμα οι αντλησεις εδω κ 10 μερες!!!το θηλαστρο μου εκανε την θηλη χαλια και συμφωνα με τον γιατρο επρεπε να το σταματησω..ο μικρος δεν θηλαζε με τιποτα οποτε πηρα χαπια και το εκοψα...την αλλη βδομαδα σταματανε κ τα χαπια και το δεσιμο του στηθους..στεναχωρηθηκα αλλα δεν γινοταν αλλιως γιατι πονουσα πολυ!!!

Φλωριαννα συγχαρητηριααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροδή είναι το όνομά μου. Ανθή και εγώ θέλω να προσπαθήσω να πετάξω τη πάνα του πρώτου μου γιου αλλά ακόμη δεν βρήκα το κουράγιο. Επειδή τους έχω δύο σε κοντινη ηλικία γίνεται χαμός στο σπίτι κ δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω να προσέχω συνέχεια πού θα τα κάνει................σνιφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα μου συγχαρητήρια ποσο χαίρομαι!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Τα χαπια τα πηρες για πολλες μέρες? Δεν νομίζω να επηρεάζουν τοσο νωρις γλυκιά μου.. Θα περιμένουμε να μας πεις τι σου είπε ο γιατρος! :)

Ρια μου περασικά στο παιδι.. να γινει γρηγορα καλά και να αρχισετε τα μπανάκια! :D

Ασπα μου περαστικά και σε σενα με την ψυξη.. πως την πάτησες? Αυτοκινητο ή aircodition? :?:

Βρε Ανθη χαρας το κουράγιο σου με την ανανέωση του σπιτιού.. Το ποσο γέλασα με το οτι θα κάνεις μια καλή προσπάθεια στην πεθερά δε λέγεται χαχαχα :lol::lol::lol:

Αναστασία συγχαρητηρια για την πάνα. Λέει λεξούλες έτσι κ αλλιως ο Σπυράκος ετσι δεν ειναι? :?:

Τονιαχαν οτι καλύτερο σας ευχομαι, αν νομίζετε οτι θα ειναι καλύτερα στην Αθηνα καντε το..

Ροδη καλωσηρθες , φανταζομαι για σενα με τα δυο μικρα θα ειναι δυσκολη η προσπάθεια.. Εγώ ειμαι η Ερη και εχω εναν γιο 30 μηνών τον Κώστα.

Εμεις ειμαστε καλα, χθες πηγαμε και φτιάξαμε την ασφάλεια του Κωστα γιατους γιατρούς.. Εντάξει παιδιά καμια σχεση με το δικο μας το ΙΚΑ. Οι ανθρωποι ειναι 100 χρονια μπροστά.. Δεν καθυστερησαμε στιγμή και τα γραφεία ηταν τοσο τέλεια που ντρεπόσουν να μπεις μεσα.. :roll:

Τωρα καθομαστε με τον Κωστα και βλέπει Σρεκ. Εχει πολυ καλό καιρο αλλά ψιλοβαριεμαι να ετοιμαστω και να βγω..

Θα τον πάω το απογευμα μαλλον καμια βόλτα...

Χθες ζυγιστηκα και ειδα οτι ειχα χασει μερικά κιλάκια και δοκίμασα να βάλω ενα παντελόνι που ειχα απο πριν γεννήσω.. Και μπήκα! Στενό βεβαια αλλά μπήκα! Απο την χαρά μου εκανα μια κερασόπιτα και εφαγα το μισο ταψι.. :roll::evil:

Καλά να περάσετε όλες το τριήμερο! @};-:ymparty:

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!!!

Είστε όλες καλά;;;

Φλωριάνα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !!!! Ήμουν σίγουρη!!! Με το καλό λοιπόν να αποκτήσεις και ένα δεύτερο ζουζουνάκι!

Αναστασία μπράβο με το Σπυράκο που έκοψε τόσο εύκολα την πάνα!!! Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να τα πει και όοοοοολα μαζεμένα!!!!

Έρη μου ακριβώς σαν το δικό μας ΙΚΑ τα όσα περιγράφεις :lol::lol::lol: !!! Γραφειοκρατία for ever!!! Τα έκοψες τα μαλλάκια του Κώστα;; Κρίμα μωρέ οι μπουκλίτσες του αλλά και αυτό είναι λογικό να ζεσταίνεται...Γέλασα πολύ που έφτιαξες κερασόπιτα για να γιορτάσεις το χάσιμο κιλών :lol::lol::lol::lol: !!!! Όσο για τις φωτό που βάζεις τι να πω;; Φανταστικές! Κουκλί ο Κωστάκης σου!

Τόνια μου μη στεναχωριέσαι με το θηλασμό. Έκανες ό,τι καλύτερο μπορούσες για το μωράκι σου! Όσο για το όνομα πολύ καλή επιλογή ;) !!!!

Σήμερα είμαι χαρούμενη! Ξυπνήσαμε στις 10. Κατά τις 11 τον έβαλα στο γιογιό. Κορίτσια χωρίς υπερβολή καθίσαμε μέσα στην τουαλέτα μέχρι τη μία και τέταρτο αλλά τελικά έκανε τσισάκια στο γιογιό! Τον άρχισα στα φιλιά και στα μπράβο και αυτός χέστηκε από τη χαρά του!!! Μετά τον έβαζα κάθε μία με μιάμιση ώρα και έκανε τσισάκια στο λεπτό ;);););) ! Όταν πήγα να του φορέσω πάνα για να κοιμηθεί το μεσημέρι νευρίασε και μου είπε ότι θέλει βρακί! Το απόγευμα που πήγαμε σούπερ μάρκετ δεν το τόλμησα να του βάλω βέβαια βρακί. Του φόρεσα όπως με συμβούλεψε η Άσπα πάνα βρακάκι! Η αλήθεια είναι ότι δεν μου είπε καμία στιγμή ότι θέλει τσίσα. Τα έκανε στην πάνα του. Όταν γυρίσαμε του έβγαλα την πάνα, τον έβαλα στο γιογιό και ΝΑΙ ξανακατούρησε :D:D:D !!! Δεν μου λέει βέβαια πότε θέλει τσίσα αλλά έχω την εντύπωση ότι για 3η μέρα τα πήγαμε πολύ καλά :D:D !!! Εσείς τι λέτε βρε κορίτσια;;; Σε πόσο καιρό λέτε θα μου λέει μόνος του πότε θέλει;; Αύριο το πρωί έχουμε κάτι δουλίτσες εξωτερικές. Αν κάνει τσισάκια ακριβώς πριν φύγουμε θα τολμήσω να τον βγάλω με βρακάκι. Αν πάλι δεν του έρχονται θα του βάλω πάνα! Αυτά τα νέα μας! Πάλι τυχερή στάθηκε η πεθερά μου Έρη :lol::lol::lol::lol: !!!!

Άσπα μου γουστάρω τρελά σκισμένο τζιν και πλατφόρμα ;););) !!! Ρία ρίξε ένα όσκαρ στην Άσπα!

Ρόδη είναι πραγματικά δύσκολα τα πράγματα με 2 παιδάκια τόσο κοντά στην ηλικία..Να τα εκπαιδεύσεις και τα 2 ταυτόχρονα για να βλέπει το ένα το άλλο και να ζηλεύει ;););) !!!

Αυτάαααα! Πάω κάτω στην αδερφή μου για τσιγαράκι και κους κους (μένουμε πάνω κάτω :D !). Να περάσετε ένα τέλειο ΣΚ :D:D:D !!!

Φιλενάδα (πού χάθηκες αλήθεια :roll::roll: ;;;), Έρη,Φλωριάνα, Άσπα, Μπεμπούλης, Φανή, Ρία, Βάσω, Μαρία, Ρόδη,Τόνιαχαν ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!! :D

Εχθες ηταν μια απο τις χειροτερες μερες που εχω περασει το τελευταιο 4μηνο!!!! :? Το χειροτερο ειναι οτι τελικα κολλησε ο Αλεξ απο την ανιψια μου και τον εχω με πυρετο καιβηχα!!!ελπιζω να τη γλιτωσει το μωρο! :?

Φιλεναδα πως τη πατησες ρε με τη σφηγγα;;;;;; :o:o:o αουτσ!!!!! :?

Καλα να δεις που ο Πανουλης θα παει πολυ καλα με τη πανα ετσι που τα λες!!!!!αυτο το παιδι ειναι αστερι!!!!τον αγαπω πες του!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Ζηλευω κοςκους και τσιγαρακι μπαλκονατο!!!! :P

Φλωριανακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! :D:D:D:D Μην αγχωνεσαι για τα χαπια..εγω πριν καταλαβω οτι ειμαι εγγυος τον Αλεξ ειχα παρει αντιβιωση ζιθρομαξ(βαρβατη)!!!! ;)

Φανουλα κι εγω νεραιδες θα εχω θεμα στη βαφτιση της μικρης! :P εχω βρει μπομπονιερες,προσκλησεις,στολισμο τραπεζιων,αλλα θελω ακομη να βρω διαφορα!

Ερακι μπραβο ρε που εχασες τα κιλακια που ηθελες!!! :D Καλα για το ΙΚΑ τι περιμενες;;οτι θα εβρισκες το μπαχαλο που εχει το Ελλαδισταν;;;;εδω ρε συ ειμαστε Ζιμπαμπουε!!!! :evil:

Για σου Ροδη! απο Ροδουλα το Ροδη;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

ωραια μερα σημερα

δεν εχω να κανω τιποτα

εχω μαγειρεψει απο χθες,το σπιτι ειναι οκ

μονο κατι ρουχα εχω να τακτοποιησω στις ντουλαπες και να σιδερωσω κατι λιγα

αλλα αυτα το απογευμα!

ανθη μπραβο σας!!!!!!

γιατι δεν τον δοκιμαζεις στην βολτα σας με βρακακι???

εγω ξερεις τι κανω?

πριν βγουμε κανουμε παντα τσισα

αν δεν εχει του φοραω το βρακακι του λεω οτι θα βγουμε και δεν πρεπει να κανει τσισα πανω του και φευγουμε

φυσικα μαζι μας εχουμε αλαξια και γιογιο

αχχχ κι εγω αυτο περιμενω ποτε θα μου τα πει μονος του......

χθες εκανε 2 φορες κακα πανω του

μετα απο τοσο καιρο που τα κανει στο γιογιο

ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι μου κοριτσια ελπιζω να μην το ξανακανει

σημερα αν ο καιρος ειναι καλος θα παμε μπανιο και κουνιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!καλα ειστε?εμεις μια χαρα!!!πειτρ μου καμια ιδεα πως να αρχισουμε το κοψιμο της πανας?οταν τον γδυνω στην μπανιερα μου λεει'' μαμα τσισα'' πιανει το πουλακι και κατουραει σαν σωστος αντρας!!!πως να τον βαλω στο γιογιο..περιμενω τις ιδεες και στμβουλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...