Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας έχασα :(:(:(:(

Είχε κολήσει και όποτε έμπαινα με έβγαζε στις 1/6/2011 που η Φλωριάνα ετοίμαζε καφέδες

Τι να πω???? Σήμερα ξεκόλησε επιτέλους.

Αφήστε που είχα πολύ δουλειά και δεν μπορούσα να κάτσω να ασχοληθώ.

Από το σπίτι δεν προλάβαινα με την καμία να μπω να γράψω.

Έχω και καλά και κακά νέα.

Ξεκινάω με τα κακά: Η Ανδριανούλα αρώστησε :cry::cry::cry: πάνω που είπα οκ καλοκαίριασε την άρπαξε την ιωσούλα, ήρθε εχθές η παιδίατρος βήχα έχει και λίγο συνάχι πυρετό δεν έχει.

Τα καλά είναι ότι κόψαμε την πιπίλα και μάλιστα χωρίς κλάματα την βάλαμε στην ντουλάπα να την φυλάξει για όταν θα έρθει η αδερφούλα της να της την δώσει (πότε θα γίνει αυτό??? μπορεί να πιάσει και αράχνες η πιπίλα).

Αχ τι ωραία να είσαι έγκυος Φλωριάνα ΤΕΛΕΙΑ θα είναι. Εσύ Βάσω??????

Και εγώ έχω το τηλέφωνο της Βίκυς αλλά και εγώ κολάω να την πάρω.

Ανθή δεν ξέρω αν θυμάσαι αλλά εμένα είχε κατουρήσει μέσα σε ένα συρτάρι και μετά μου είπε ήταν ωραία μαμά :lol::lol::lol::lol:

Ατυχήματα είναι αδύνατον να μην έχεις για αυτό είναι καλύτερα καλοκαίρι έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου αν βλέπεις όταν δεν τα καταφέρνει άστο και άχισε μετά από καμία εβδομάδα πάλι.

Μαρία εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Έχουμε παντως πολλές απουσίες όντως είναι καλοκαίρι και τα μοντέλα πάμε όλο βόλτες

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Βασούλα υπομονή τι να κάνουμε δυστηχώς δεν είναι στο δικό μας χέρι κάνε υπομονή ότι είναι να γίνει θα γίνει, μόνο μην κάνεις την βλακεία και υπογράψεις κανένα χαρτί ή παραίτηση.

Ασπάσια καλά γενέθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!

Ο καιρός είναι λίγο περίεργος, έτσι είμαστε κι εμείς Ρία. Ακόμα κι εγώ έχω λίγο βήχα και καταρροή. Βέβαια όλα είναι υπό έλεγχο…

Αλήθεια βρε κορίτσια και το Βικουλίνι χάθηκε, έχει καμία επικοινωνία μαζί της????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία!!!!!!!!!!!!!!

Έχετε γενεθλια??????

Έτσι διάβασα κάπου άντε με το καλό καλά να περάσετε και αν μπορείς πάρτα όλα απ' έξω και μην κάθεσαι και σκας !!!!!!!!!

Καλή διασκέδαση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι…είχαμε την Τρίτη…..και θα κάνουμε το πάρτυ μας το Σάββατο!!!!

Καλά εννοείται όλα θα τα πάρω απ΄έξω.

Πίστες δηλαδή θα έχω, πατατάκια ξηρούς καρπούς, χυμούς, πολλέςςςςςςςς μπύρες, αναψυκτικά και την τούρτα…..θα πάω σήμερα να την παραγγείλω.!!!

Βέβαια δεν ξέρω ακόμα τι σχέδιο θα διαλέξουμε… :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εκτός από πίστες μην ξεχάσεις να πάρεις και τα μικρόφωνα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαι και ξανθιά και δεν κατάλαβα στην αρχή

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες...........

Πωπωπωπωπωω τι βλεπουν τα ματακια μου και χαιρομαι ΡΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ επιτελους

γυρισες απο οτι φαινεται τωρα ηταν ετοιμοι οι καφεδες τις Φλωριανας και μπορεσες να

μπεις χωρις κανενα προβλημα :lol::lol::lol::lol:

Περαστικα στην μικρη σου γρηγορα να γινει καλα και εμενα ο μικρος ειχε μυξουλες και λιγο

βηχα οπως και εγω χωρις πυρετους και τα σχετικα και μας περασε τωρα 3 εβδομαδες ειμασταν ετσι :shock:

υπομονη.........οσο για την δουλεια με τιποτα δεν υπογραφω χαρτι αντε να πιασω το μπεμπακι και ποιος τους χ@ζ@@ μετα :!::!::!:

Φλωριανα εκανες χωριακη :?:

Αντε να μας πεις τα ευχαριστα :D:!::!::!::!:

Ασπακι εμας δεν θα μας καλεσεις στα γενεθλεια :?::lol:

Ανθη απο ατυχηματα και εγω με τον δικο μου δεν πηγα πισω και μετα τον παρατησα τελειως ωσπου

μια μερα που το αποφασισε μονος του το εκοψε αμεσως ισως μωρε να μην ειναι ετοιμος και γνωμη μου ειναι πως καλυτερα να μην του φορας ουτε βρακακι εγω ετσι εκανα και τα καταφεραμε αλλα σημασια εχει ποτε ειναι ετοιμα αυτα να το κοψουν οχι οποτε ειμαστε εμεις ;) γνωμη μου παντα ;) καλη επιτυχια και μην σκας το πολυ πολυ να την βγαλει οταν γινει 18 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (πλακα κανω) :)

Τονια που εισαι μας αφηνεις χωρις γαλατακι :lol::lol::lol:

Αναστασια που εισαι καλε :?: Χαθηκες τελειως τι κουκλακι ο μικρος γαμπρουλης :D

Ερι τα φιλια μου...........

Φιλια και σε οσες δεν ανεφερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιτέλους ξεκόλησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά η Ανδριανούλα μου!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έχω και οδοντίατρο και δεν γίνεται να μην πάω.

Βαριέμαι αφάνταστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γινει γρηγορα καλα αφου δεν εχει πυρετο μην σε προβληματιζει ;)

Α εγω επιτελους τελος με τον οδοντιατρο εβγαλα φρονιμητη εκανα καθαρισμο και τωρα

θα ξαναπαω το χειμωνα αν δεν μου τυχει κατι μεχρι τοτε :?:?:?

Εχθες τελειωσα το βιβλιο που διαβαζα και τωρα ξεκινησα της Λενα Μαντα το χωρις χειροκροτημα

καλα ε στος τελος εγω θα γραφω βιβλια με τοσα που εχω διαβασει...........

Σημερα ειναι η τελευταια μερα στην δουλεια και μετα βουτιες και μπολικη ηλιοθεραπεια μεχρι το επομενο

Σαββατο που θα ξαναδουλεψω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!1

ρια ερχεσαι???

φλωριανννα τι καλα εισαι εγκυος????

βασουλα καλα εισαι??

ρια περαστικα στην μικρουλα σου.ολα καλα??

κατερινακι εσυ καλα εισαι???

εγω εδω καλα την αλλη εβδομαδα παω για χωριακη,αντε να δουμε τι θα δουμε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι εμας δεν θα μας καλεσεις στα γενεθλεια :?::lol:

Αμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, για κοπιάστε!!!!!!

Τι κάνεις, φτιάχνεις βαλίτσες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το που σχολασω Ασπακι θα αρχισω να ετοιζω τα πραγματα εχω αρκετα να κανω

γιατι θελω να παρω και παιχνιδια ρουχα κ.α. για να τα αφησω εκει να μην τα πηγαινοφερνω ;)

Πωπω ποσο χαιρομαι καλοκαιρακι οτι καλυτερο :D

Λογικα θα φυγω αυριο αλλα μπορει και την Κυριακη για να μας παει ο αντρας μου να κατσει και αυτος

μια μερα θα φανει......

Εχω σκυλοβαρεθει ειναι η τελευταια μερα και δεν εχω καθολου ορεξη για δουλεια το μυαλο μου

πεταει σημερα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε πως να έχεις???....εδώ εμένα πετάει το μυαλό μου με τις δικές σου διακοπές. :lol::lol::lol:

Ευτυχώς που είσαι online και μιλάμε......θα πέσω από την καρέκλα από την βαρεμάρα..... :?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4:00 σχολάω.....

Αλλά ρε γαμωτο από το πρωί που ερχόμαστε δεν έχει τίποτα, καθόλου δουλειά.

Όσο είμαι μόνη μου μπορώ να μπαίνω internet, αλλά τις υπόλοιπες ώρες έχω στο δίπλα γραφείο την γυναίκα του αφεντικού μου και δεν μπορώ.

Ότι σελίδα κι αν ανοίξω, φαίνομαι...γμτ!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :D ....

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ MAMMYLAND...

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ. Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2008 ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2009...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ροδη και καλως ηρθες στην παρεα μας ειμαι η Βασω και εχω εναν γιο τον

Δημητρη που ειναι 2,5χρ...............

Να σου ζησουν τα παιδακια σου............

Αληθεια πως σε λενε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας τι κανετε>εμεις καλα ειμαστε ζεσταινομαστε...χαθηκαμε αλλα ειχαμε παει αθηνα..σκεφτομαστε να μετακομισουμε αθηνα παλι γιατι εδω τσα πραγματα δεν ειναι κ τοσο καλα...στην αθηνα ειναι οι δικοι μοθ κ μπορουν να κρατανε τα μικρα για να δουλεψω κ εγω..με εναν μισθο ειναι δυσκολα πλεον!!!μακαρι να γινει γιατι μου λειπουν οι φιλοι μας και η ζωη μας εκει!!!που εχουν χαθεθ ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες σας αφηνω σε λιγακι σχολαω θα τα ξαναπουμε το αλλο Σαββατο

που θα ερθω πισω στην δουλεια θα μου λειψετε βρε :)

Φιλια πολλα σε ολες καλα να περασετε σε οτι και αν κανετε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.σημερα αγαπαω οοοοοολο τον κοσμο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: εχω πολλυ καλα νεα για τον μπαμπα μου.σημερα εκανε την πρωτη γενικη αιματος.πηρα τα αποτελεσματα και τα πηγα στο θεαγενειο και εκει μου ειπαν οτι ειναι πολλυ καλα και οτι οι ενεσεις δεν χρειαζονται. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου :D:D:D ;;;

Εγώ σταμάτησα τη δουλειά και με έχει πιάσει η μαλ..ία :roll::roll::roll: . Θέλω να κάνω αλλαγές στο σπίτι. Όχι σε έπιπλα. Σε χρώματα και διακόσμηση. Αλλάζω την κρεβατοκάμαρα και τον τοίχο του τζακιού. Βρήκα ασχολία :lol::lol::lol: .

Με μεγάλη χαρά βλέπω ότι το θεματάκι ξαναπαίρνει τα πάνω του :D:D:D!!!!!

Ρία πού είσαι βρε ψυχή;; Μας έλειψες! Περαστικά στο κοριτσάκι σου! Μπράβο σας που κόψατε την πιπίλα "αναίμακτα" ;););) !!! Κι εμείς την πιπίλα αναίμακτα την κόψαμε αλλά δεν βλέπω να γίνεται το ίδιο και με την πάνα :?:?:?:lol::lol::lol: !!! Θυμάμαι που η Ανδριάνα είχε κάνει τσίσα στο συρτάρι :lol::lol::lol: !!! Να σου πω θα το προτιμούσα γιατί ο Πάνος που έκανε στο πάτωμα πατούσε μετά πάνω περιχαρής και τα μετέφερε σε όλο το σπίτι :shock::shock::shock::shock::shock: ....

Βάσω μου να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου όταν με το καλό επιστρέψεις!!!

Μαράκι πολύ ευχάριστα τα νέα με τον μπαμπάκα σου!!! Πραγματικά χάρηκα πολύ! Πάντα τέτοια!!!

Ρόδη καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Κοντά κοντά τα έκανες ε;; Μπράβο θηρίο ;) !

Άσπα βρήκατε τούρτα;; Τι θα έχει πάνω;; Θα έχετε πολύ κόσμο;; Να περάσετε πολύ πολύ όμορφα εύχομαι!

Στάμυ σε ποια εβδομάδα είσαι και κάνεις ακόμα χοριακή;; Με τις αναγούλες πώς τα πηγαίνεις;;

Έρη μου αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Όλα τα παιδάκια βγάζουν την πάνα κάποτε. Έχω ένα άγχος παραπάνω γιατί έχει πρόβλημα με το πουλάκι του και πρέπει να λυθεί άμεσα. Για οποιαδήποτε κίνηση όμως απαραίτητο είναι να κόψει την πάνα πρώτα. Αν λοιπόν δεν την κόψει αυτό το καλοκαίρι θα πάμε πίσω και φοβάμαι μηπως στο τέλος έχει πρόβλημα ούρησης :?:?:? .

Δηλαδή προτείνετε να τον έχω τελείως γυμνό;; Σήμερα πάντως του φορούσα πάνα βρακάκι και τον έβαζα συχνά στο γιογιό.Δεν έκανε ούτε μια φορά τσίσα έκεί :(:(:( . Με το που του φορούσα πάνα τα αμολούσε..Σίγουρα κάνω λάθος που του φοράω πάνα αλλά όσο μαγειρεύω δεν μπορώ να έχω 100% τον έλεγχο και αυτός ξαπλώνει στους καναπέδες. Ειδικά όταν τον έχω γυμνό είναι η καλύτερή του να ξαπλώνει εκεί :?:?:? Πραγματικά δε θα το άντεχα να κατουρήσει πάνω στους καναπέδες του σαλονιού :?:?:? Κρίση θα πάθαινα..Μου ήρθε όμως μια σατανική ιδέα :twisted::twisted::twisted: Μέσα Ιουλίου θα πάμε Ρόδο όπου τα πεθερικά μου έχουν σπίτι (η πεθερά μου είναι από εκεί). Λέω λοιπόν να κάνω πιο καλή προσπάθεια εκεί :lol::lol::lol::lol: . Ούτε άγχος αν θα λερώσει ούτε καθαρίσματα ούτε τίποτα ;););) . Σήμερα που έλεγα τον πόνο μου στην πεθερά μου μου είπε από μόνη της ότι θα προσπαθήσουμε και στη Ρόδο. Και όταν της είπα ότι θα λερώνει τα πάντα μου είπε πως δεν την πειράζει καθόλου :D !!!

Σας έπρηξα με τα τσίσα του γιου μου :oops::oops::oops: ..

Τόνιαχαν εύχομαι να έρθετε λοιπόν στην Αθήνα και για να είσαι κοντά στα αγαπήμένα σου πρόσωπα και για να δουλέψεις!Καλά είναι τα ζουζούνια σου;;;Ακόμα κάνεις αντλήσεις;;

Φλωριάνα πού είσαι;; Περιμέναμε νέα σήμερα..Έλα καλέ να μας τα πεις...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααα

πρωινη πρωινη και μονη μου :lol::lol::lol::lol:

καλα ας πιω το καφεδακι μου τοτε...

σημερα εχουμε πολυ ζεστη και θα παμε και λαικη...μετα παραλια για μπανακι

δες σας ειπα και τα νεα μας!!!

το κοψαμε το παμπερς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ειμαστε ενα μηνα στεγνοι και καθαροι!!

δεν το περιμενα οτι θα ηταν τοοοοοοοσο απλο και ευκολο(ακους ανθη?????)

ειχα αγχωθει παααααρα πολυ διοτι δεν εχω και πολυ υπομονη

ομως απο την πρωτη κιολας μερα σταματησε να βρεχεται στον υπνο του και καθεται στο γιογιο

ατυχηματα εχουμε φυσικα γιατι δεν μιλαει να μου πει αλλα εχω βρει τις ωρες του και ειμαστε οκ

επεισης απο την στιγμη που του εβγαλα την πανα δεν την ξαναφορεσαμε για κανεναν λογο

οπου παμε(σπιτια ,παιδοτοπο)κουβαλαμε μαζι και το γιογιο μας

κρατιεται μεχρι και 5 ωρες!!!!

και τωρα πια απο χθες συγκεκριμενα μολις τον βαλεις στο γιογιο τα κανει!!!

παλια ηθελε ενα τεταρτο να του ερθει

υπηρξαν φορες που τον μαλωσα που τα εκανε πανω του,δεν αντεξα

αλλα τωρα βλεπω πως οταν τα κανει πανω του δεν ειναι επιτηδες...

πχ χθες τον μαλωσε η θεια του και αυτος κατουρηθηκε πανω του μαλλον επειδη φοβηθηκε

:roll::roll:

αυτα οσον αφορα το γιογιο

τωρα το μονο που μενει ειναι να μιλησουμε ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααααααα, ήρθα για καφέ!!!!! Για να μην λες ότι είσαι μόνη..... :D:D

Τι κάνετε???? Συγχαρητήρια για την πάνα!!! και με το καλό να μιλήσετε!!! ;);)

Που λέτε εμείς θα κάνουμε πάρτυ το Σάββατο, θα είμαστε γύρω στα 28 άτομα και η τούρτα μας θα έχει τον Winnie The Pooh και την παρέα του!!! Ο μικρός τους λατρεύει, τους έχουμε και λούτρινους στο κρεβάτι του !!!

Απο φαγητά θα παραγγείλω πίτσες και είμαστε οκ. Δεν κάθισα να φτιάξω τίποτα αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε;;;

Καλέ ναι!!! Είμαι ειμαι εγκυος!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] . Βεβαια η χαρα μου είναι λίγο συγκρατιμένη γιατί τις πρηγούμενες ημέρες είχα πάρει κάτι χάπια για τις αλλεργίες που υποτήθεται ότι δεν πρέπει να καταναλώνονται στην εγκυμοσύνη. Πήρα τον γιατρό και θα με δει την Τρίτη να το συζητήσουμε.

Αυτά τα νέα μου. Εσεις είστε ολες καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριανακι με το καλοοοοοοοοοοοοοο

συγχαρητηρια!!!!

εγω μολις αδιαθετησα χαχαχα

μμμμμμ εχετε παρτακι εεεεε???? καλα να περασετε και σιγα τι εγινε αν δεν φτιαξεις τιποτα

η παρεα μετραει

ο γουινι ηταν η πρωτη μας τουρτα τωρα σκευτομαι τι θα του παρω φετος

εμεις εχουμε τον αλλο μηνα γεννεθλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...