Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μολις κοιμηθηκαν τα ζουζουνια μου και ειπα να σας πω την καλησπερα αλλα και την καληνυχτα μου,μαρια θετικη σκεψη οσο ειναι εφικτο βεβαια...........ασπα χρονια σας πολλα μεσα απο την καρδια μου να στε καλα και να χαιρεστε την οικογενεια σας,ανθη περιμενω νεα απο την αποπειρα κοψιματος της πανας.τονια ρια ελευθερια φλωριαννα σταμυ και σε οποια ξεχασα φιλιαααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια :D !! Πάει, το θεματάκι μας έχει πέσει σε αδράνεια :(:(:( ..

Φανή μου εννοείται ότι θα σας ενημερώσω. Τη Δευτέρα ξεκινάμε!! Όπως η δίαιτα ένα πράγμα :lol::lol::lol::lol:

Άσπα με καθησύχασες με την πάνα βρακάκι γιατί είχα αρχίσει να πιστεύω ότι δε θα μπορούμε να βγούμε από το σπίτι μας :?:?:?:lol::lol::lol: ! Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά!

Κορίτσια πεινάω τρελάαααα :?:?:?.Αν όμως δε χάσω το 1.5 κιλό που θέλω ακόμα δε θα ησυχάσω :lol::lol::lol: .Αφήστε που η ρημάδα η ζυγαριά έχει κολλήσει....Δε λέει να κατέβει με τίποτα..

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε?

Χαθηκα εχθες γιατι ειχαμε επισκεψεις στο γραφειο αλλα σημερα ειμαι μονη μου και εχω

πεσει με τα μουτρα στο διαβασμα τι να κανω για να περναει η ωρα ;)

Ασπακι εχει γενεθλεια ο γιοκας σου?

Να τον χαιρεσαι και να ειναι παντα υγιεις και χαρουμενος :D

Ωραια τουρτιτσα ενα κομματακι θα το παρω ;):lol:

Ανθη μην αγχωνεσαι καθολου με την πανα θα την κοψει σιγουρα εμεις παντως ειμαστε μια χαρα

μονο βραδυ του την φοραω επιτελους καθαρισε

Μαρακι υπομονη και θετικη σκεψη ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας ενημερωνεις........

Νεκρα παντως εδω ε?

Εγω κοριτσια απο Παρασκευη εχω αδεια για μια εβδομαδα ανεφ αποδοχων αρχισαν τα οργανα

και λεω να φυγω με τον μικρο για Χαλκιδικη εχει σπιτι η γιαγια μου εκει οποτε θα την κοπανισω

να κανουμε και κανενα μπανακι .......................

Φιλια σε ολες.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σίγουρα είναι προτιμότερο κάτι τέτοιο....

Εμείς θα κάνουμε παρτάκι το Σάββατο!!!!

Τώρα κοίταγα για τούρτα και catering, έλεγα φέτος να τα κάνω όλα απ΄έξω. Είμαι τόσο κουρασμένη ψυχολογικά που δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μια χαρα..........

Και απο εξω μια χαρα ειναι βρε καλυτερα δεν θα κουραστεις καθολου και θα

το διασκεδασεις και εσυ ;)

Καλα να περασετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μου να χαιρεσαι το αγοράκι σου! Να ειναι πάντα γερός και ευτυχισμένος! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Πως πάει? Εστρωσαν οι συννήθειες του?

Βασούλα άδεια ανευ αποδοχών ακούω.. :twisted: Ευχομαι να πάνε όλα καλά, οχι μονο σε σενα άλλα και σε όλο τον κόσμο.. Ειναι τραγική η κατάσταση.. Το θετικό ειναι οτι θα χαλαρώσεις μια βδομαδούλα και θα κάνεις και μπανάκια!

Ανθή μου, θα πεσει και το κιλάκι οπουναναι θα δεις! αλλά μηπως να έκανες καμια ατασθαλία για μια μερούλα ωστε να δωσεις πάλι ενα kick start στον μεταβολισμό σου?

Μαράκι ελπίζω όλα να πάνε καλά με τον πατέρα σου και το θέμα στα πνευμόνια να ειναι απο αυτα που περασε μικρός..

Εμεις περάσαμε πολυ ωραία στην βάφτιση που ειχαμε το σκ.. Ελληνες ειναι οι γονεις, δευτερης γενιάς εδώ στον Καναδά. Το μυστηριο ηταν μισό στα αγγλικά μισό στα ελληνικά. Ο νονος το πιστευω το είπε στα αγγλικά. Η εκκλησία ηταν οπως και οι δικές μας μονο που ειχε παγκάκια απο άκρη σε άκρη όπως στις καθολικές. Το γλέντι ηταν ακριβώς οπως ειναι αι στην Ελλάδα. Η μονη διαφορά που υπήρχε ηταν οτι δεν δινανε μπομπονιέρες στην εκκλησία, αλλά μόλις εμπαινες στο μαγαζι της δεξίωσης, ειχε ενα μεγάλο τραπέζι στο οποίο επάνω ειχε απλωμένα το ενα διπλα στο αλλο κουτάκια με το ονομα της κάθε οικογένειας, το τραπέζι που θα κάτσουν και 1 πουγκάκι με κουφέτα. Το κουτι ειχε μέσα εναν μεγάλο διακοσμητικό σταυρό...

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Ασπάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον ζουζούνο σου!!! Εύχομαι κάθε ευτυχία για εκείνον :D:D:D !!!Θα το ήθελα κι εγώ ένα κομματάκι από την τουρτίτσα σας =p~=p~=p~ !!!Ωραία θα περάσστε στο παρτάκι σας! Πολύ καλή ιδέα το catering. Δε θα κουραστείς και θα το απολαύσεις περισσότερο ;);)

Βάσω μου η κρίση πλέον είναι φανερή. Άδεια άνευ αποδοχών ε;;; Να δω πού αλλού θα φτάσουμε. Εμείς που το καλοκαίρι ζούμε από τον ΟΑΕΔ λένε να τον καταργήσουν και αυτόν :(:(:( ..Πάντως σας ζηλεύω πολύ που θα πάτε Χαλκιδική για μπανάκια και χαλάρωση. Θα σε χάσουμε βέβαια και εσένα για μια εβδομάδα αλλά χαλάλι.Εύχομαι να περάσετε τέλεια!

Έρη μου ωραία στη βάφτιση ε;; Όσο για τις μπομπονιέρες και εγώ στο κέντρο τις είχα δώσει. Γλιτώσαμε χρόνο και χαιρετούρες ;) .Όσο για το κιλάκι που θέλω να χάσω θα την κάνω την ατασθαλία μου έχεις δίκιο. Όποτε το κάνω αυτό πιάνει ;) .Το καλό είναι ότι πέτυχα το στόχο μου. Το κακό είναι ότι δεν μου κάνει κανένα ρούχο πια και πρέπει να αγοράσω καινούρια! Καλό το shoping therapy δε λέω, αλλά σε καιρούς οικονομικής κρίσης υπάρχει θεματάκι..Με τον αντρούλη σου όλα ΟΚ;; Σου πέρασαν τα νεύρα;;

Σήμερα κορίτσια κουράστηκα πολύ και είχα πολλά νεύρα :evil::evil::evil: .Από το πρωί ο Πάνος είχε πολλή γκρίνια :?:? .Μετά πήγα σε ένα μάθημα και το παιδάκι μου έβγαλε το στανιό...Όταν επέστρεψα σπίτι με περίμεναν ένα σωρό δουλειές..Μα γιατί να μην έχουμε πια την πολυτέλεια να αράζουμε σε έναν καναπέ και να μην κουνιόμαστε :roll::roll::roll: ;;;;;Κάτι μου λέει ότι τώρα που σταματάω τη δουλειά θα κουράζομαι περισσότερο...Η μόνη λύση είναι να τον παίρνω και να γυρνάμε..Όσο είμαι σπίτι όλο δουλειές κάνω..Αφήστε την γκρίνια του Πάνου που δε γουστάρει μία την κλεισούρα...

Τέλος πάντων...Αυτά τα νέα μας και για σήμερα. Να περνάτε όλες όμορφα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!! :D

Χαθηκα κι εγω... :oops::oops::oops:

Ασπακι να χαιρεσαι το γιοκα σου και παντα να τον βλεπεις ευτυχισμενο!!!! [smilie=occasion13.gif]

Μια χαρα η ιδεα με το κετερινγκ!!! ;)

Βασουλα ανευ αποδοχων;;;; :o:o Φοβο απολυσης ελπιζω να μην εχετε!!! :?

Φιλεναδα εχω κι εγω τρελο αγχος με το σταδιο της πανας!!! :? Παντως κι εγω εξω θα του φοραω πανα βρακακι γιατι αλλιως νομιζω θα φτυσουμε αιμα! Κι εγω ξερω οτι καλο ειναι οταν αρχισεις να μη του φορας ουτε εξω,αλλα δε γινεται ρε πουστη μου;;; που θα το πηγαινεις καθε τρεις και λιγο και αντε να το αλλαζεις οσες φορες κατουρηθει!!! Πω πω βουνο μου φαινεται κι εμενα!!! :oops::?

Καλα ε ανυπομονω να σε δω αδυνατισμενη και ανανεωμενη!!!! :P:x:x:YMHUG:

Ο Κοσμας τι λεει που του εγινες μοντελακι;;;; ;);):lol:

Μαρακι ελπιζω να μην ειναι τιποτα ρε συ!!! :(:( ποτε θα ξερετε;;;

Ερη μου! :YMHUG:

Φανουλα καλη η βαφλα;;;;;με ξελιγωσες ατιμουτσικο αξημερωτα!!!! =p~:lol:

Εγω κοριτσια δεν ειμαι στα πολυ καλα μου....η καθημερινοτητα μου ειναι ενας παιδεμος και τιποτα αλλο... :(:( Απο χθες τρεμω κι ολας γιατι η ανιψια μου,που ειναι μονιμως παρκαρισμενη στη μανα μου, ανεβασε το βραδυ 39 πυρετο με πολυ νηχα και ολη μερα επαιζε με τον Αλεξ και ηρθε και σε επαφη με το μωρο!!!!! :o Αν κολλησουν θα τρελαθω!!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, :D

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.....με σκλαβώσατε. :D:D:D:D

Εχθές με το που γύρισα σπίτι πήρα τα μικρά και βουρ στο πάρκο μαζί με μια φίλη και τον γιό της. Ο χαμός έγινε στο πάρκο...ξεσαλώσανε τα μικρά, με όλη την σημασία της λέξεως. :shock::shock::shock:

Τουλάχιστον δεν μας ζαλίσανε κλεισμένα μέσα στο σπίτι...εκεί ξεδώσανε κι αυτά.

Κατα τα άλλα ησυχία. Βλέπω ότι όλες είμαστε "κάπως".....στις μαύρες μας να πω, άκεφες ? ? ?....δεν ξέρω.. :roll:

Μα τι έχουμε πάθει......κάποτε είμασταν μια τρελοπαρέα, τώρα που πήγαν όλα??? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε :?:

Αμαν εκανα μεχρι να μπω μια ωρα μεσα και δεν μου ανοιγε την σελιδα.............

Παλι δουλεια γιοκ και καθομαι και διαβαζω το βιβλιο μου καλα που εχω και αυτο και περναει η

ωρα.........

Κανονισα Παρασκευη να φυγω για Χαλκιδικη με τον μικρο θα περασουμε σουπερ μονο να μην

μας βρεχει.........εχθες τον πηγα για κουρεμα τον ξυρισα τα πλαινα και στην μεση του τα αφησα

μοικα το λενε νομιζω εχει πολυ πλακα του παει πολυ.........βεβαια η μαμα μου επαθε σοκ μολις

τον ειδε λεει πως το εκανες ετσι καλε το παιδι αλλα σε ολους αρεσε παρα τα σχολια που ακουσαμε ;)

Πηγα πηρα και δυο ζευγαρια παπουτσια σουπερ και ειμαι κομπλε τωρα αντε λιγα ακομη ρουχαλακια

και τελος αν φυσικα μου μεινουν λευτα γιατι με την αδεια τωρα θα μειωθει και ο μισθος...

Ερη θα πρεπει να ηταν πολυ ομορφα :)

Τονια υπομονη με τα μικρα που θα παει θα μεγαλωσουν καποτεεεεεεεεεε και θα ηρεμησεις ;)

Μπα φοβο προς το παρων για απολυση δεν εχω αλλα απο τον Σεπτεμβριο ισως ;)

Ανθη ελα μαζι για μπανακια ;) πως και πως το περιμενω για να ξεφυγω λιγακι

Ασπακι ξεσαλωσαν τα μικρα στις κουνιες ε?φανταζομαι εμεις καθε μερα παμε και μετα με

χιλια ζορια τον παιρνω απο εκει.........

Καλα το ειπες καποτε ειμασταν τρεις λαλουν και δυο χορευουν και τωρα εχουμε τα χαλια μας....

Που θα παει μωρε θα ανεβει και παλι η ομαδα ;)

Ρια ακομη προβλημα εχεις με τις δημοσιευσεις?

Που εισαι καλε μας ελειψες :)

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Εχω μερες να μπω το ξέρω, αλλά έχω πείξει στη δουλειά :twisted::twisted: . Τι κάνετε;; Μου λείψατε!!! Όλες καλά;;

Α να σας πω, εχω 1 εβδομάδα καθηστέριση λέτε να παω να το κοιτάξω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα τι ευχαριστα ειναι αυτα Φλωριανα μου να πας γρηγορα να δεις

και που ξες ισως να εγινε αυτο που περιμενεις :D

Σου το ευχομαι αντε να παιρνω και εγω σειρα τωρα.................

Και φυσικα να μπεις να μας πεις νεα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα Φλωριανακι να δεις που εχεις μπεμπεκι!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \M/ \M/ \M/

Αντε να μας πεις ευχαριστα αυριο!!!! :P

Βασουλα Χαλκιδικη;;; καλα θα το κανετε!!! :D αααχχχχ ζηλευω!!!!

Ασπακι ειδες;;..ειμαστε λιγο στα νταουν μας...μαλλον αναδρομος Ερμης!!! :lol::lol:

Ρε κοριτσια εχει καμια νεα απο τη Βικουλα;;;τι εγινε τελικα με το Νικο;;;; :roll: εχω το τηλ της αλλα κολλαω να την ενοχλησω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!! :D

Χαθηκα κι εγω... :oops::oops::oops:

Ασπακι να χαιρεσαι το γιοκα σου και παντα να τον βλεπεις ευτυχισμενο!!!! [smilie=occasion13.gif]

Μια χαρα η ιδεα με το κετερινγκ!!! ;)

Βασουλα ανευ αποδοχων;;;; :o:o Φοβο απολυσης ελπιζω να μην εχετε!!! :?

Φιλεναδα εχω κι εγω τρελο αγχος με το σταδιο της πανας!!! :? Παντως κι εγω εξω θα του φοραω πανα βρακακι γιατι αλλιως νομιζω θα φτυσουμε αιμα! Κι εγω ξερω οτι καλο ειναι οταν αρχισεις να μη του φορας ουτε εξω,αλλα δε γινεται ρε πουστη μου;;; που θα το πηγαινεις καθε τρεις και λιγο και αντε να το αλλαζεις οσες φορες κατουρηθει!!! Πω πω βουνο μου φαινεται κι εμενα!!! :oops::?

Καλα ε ανυπομονω να σε δω αδυνατισμενη και ανανεωμενη!!!! :P:x:x:YMHUG:

Ο Κοσμας τι λεει που του εγινες μοντελακι;;;; ;);):lol:

Μαρακι ελπιζω να μην ειναι τιποτα ρε συ!!! :(:( ποτε θα ξερετε;;;

Ερη μου! :YMHUG:

Φανουλα καλη η βαφλα;;;;;με ξελιγωσες ατιμουτσικο αξημερωτα!!!! =p~:lol:

Εγω κοριτσια δεν ειμαι στα πολυ καλα μου....η καθημερινοτητα μου ειναι ενας παιδεμος και τιποτα αλλο... :(:( Απο χθες τρεμω κι ολας γιατι η ανιψια μου,που ειναι μονιμως παρκαρισμενη στη μανα μου, ανεβασε το βραδυ 39 πυρετο με πολυ νηχα και ολη μερα επαιζε με τον Αλεξ και ηρθε και σε επαφη με το μωρο!!!!! :o Αν κολλησουν θα τρελαθω!!!! :o:o

σε 3 μηνες που θα τελειωσουν οι χημειοθεραπειες θα κανει παλι αξονικη και τοτε θα ξερουμε.αυριο θα κανει μια γενικη αιματος για να δουμε αν κανει κατι ενεσεις που μας εδωσαν.η θεια μου που δουλευει στον αγιο παυλο οπου και χειρουργηθηκε επιμενει οτι αυτα που βρηκε το θεαγενειο τα ειχαν βρει και αυτοι και οτι ειναι χαλια τα πνευμονια του απο το τσιγαρο.βλεπετε καπνιζε απο 14 χρονων.ετοιμαζομαστε και για την γιορτη του παιδικου μαθαμε και το ποιημα μας.ΑΣΠΑ ΜΟΥ να χερεσε τον γιοκα σου να ειναι γερος και δυνατος και να εχει μια καλη ζωη.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε :D:D:D ;;;;Σήμερα είχε περισσότερη κίνηση το θεματάκι :D !

Η μέρα σήμερα ήταν λίγο στραβή. Το πρωί την ώρα που έστρωνα τα κρεβάτια πάτησα μία σφήκα που είχε μπει στο δωμάτιο και με έκανε καλοκαιρινή :?:?:? ...Τι πόνο τράβηξα..δε λέγεται..Ευτυχώς ήρθε η αδερφούλα μου και με περιποιήθηκε! Μου έβγαλε το κεντρί και μου έβαλε φενιστίλ. Μετά αποφάσισα να κάνω μια αρχή για το κόψιμο πάνας..Τι το ήθελα;;; Το πρωί τον έβαλα στο γιογιό..Τίποτα. Σηκωθήκαμε. Του φόρεσα βρακάκι. Μετά άρχισα να μαγειρεύω και αυτός φορώντας βρακί ξάπλωνε στο κρεβάτι μου, στους καναπέδες του σαλονιού και γενικώς όπου δεν έπρεπε. Ειδικά στο σαλόνι με έπιασε η καρδιά μου..Του βάζω πάνα μέχρι να μαγειρέψω. Μετά την ξαναέβγαλα και τον πήγαινα συχνά στο γιογιό. Τελευταία φορά που τον πήγα μου είπε πως δε θέλει και σηκώθηκε. Στο καπάκι κάθεται στο πάτωμα και κάνει ένα σωρό. Και δε φτάνει αυτό, κάθισε πάνω τους, τα έπιανε με τα χέρια του, πάταγε πάνω τους και μετά με κατουρημένες πατούσες πήγαινε σε όλο το σπίτι :?:?:?:? .Καταλαβαίνετε ότι έβαλα στο καπάκι πάνα..Κρατήθηκα να μην τον βρίσω. Όχι γιατί τα έκανε πάνω του αλλά για τα υπόλοιπα τα σιχαμερά που έκανε..Ρε κορίτσια τι να κάνω;; Εσείς δε φοβόσασταν μήπως κατουρήσει καναπέδες κλπ;;; Μήπως το παιδί δεν είναι έτοιμο;;; Και εγώ που δεν έχω καθόλου υπομονή πώς θα τα καταφέρω;;;;Θα τα καταφέρω;; Σήμερα το βράδυ του έλεγα ότι τα παιδάκια κάνουν τσίσα στο γιογιό και όχι στο πάτωμα και αυτός μου έλεγε ΟΧΙ, ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΙΣΑ :?:?:?:evil::evil::evil: Θέλω συμβουλές...

Φλωριάνα εύχομαι αύριο να μας πεις ευχάριστα!!!! Καλή χοριακή να έχεις ;):D !

Βασούλα μου μακάρι να ερχόμασταν μαζί σας..Ρίξε έστω καμιά βουτίτσα και για εμάς!

Φιλενάδα κι εγώ αγχώνομαι με την πάνα. Μου έκοψε εύκολα την πιπίλα και χάρηκα εγώ :roll::roll: .Νόμιζα ότι όλα έτσι εύκολα θα τα κόψει...Τι αφελής που είμαι :roll::roll::roll: Όσο για το αδυνάτισμα ο Κοσμάς μου λέει να μην αδυνατίσω άλλο..γενικώς όλοι αυτό μου λένε αλλά χέστηκα. Εγώ το 1.5 κιλό θα το χάσω ;) .Πάντως η αλήθεια είναι ότι νιώθω ανανεωμένη ;) .Και μόνο που χωράω στο Νο1 ανανεώθηκα :lol::lol::lol::lol: !!!! Γιατί βρε φιλενάδα τα παιδιά ήρθαν σε επαφή με την ανιψιά σου;; Δεν σου είπαν ότι είναι άρρωστη;; Δεν την άκουσες να βήχει;;;; Μακάρι να μην κολλήσουν τα ζουζούνια σου και ειδικά το μωράκι σου..

Άσπα το χάρηκαν τα παιδάκια σου ε;; Μωρέ δεν την αντεχουν την κλεισούρα και αυτά..Λογικό είναι. Ο Πάνος στο σπίτι βαριέται και γκρινιάζει. Ειδικά όταν δεν ασχολούμαι μαζί του..Έξω είναι μέσα στο τρελό το κέφι!!!

Μαράκι να δεις που θα πάνε όλα καλά!!!

Ουφ..σας ζάλισα σήμερα..Έγραψα πολλά :oops::oops::oops: ..

Φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Φλωριανα μου σου εύχομαι να έχεις μπεμπεκι που λέει και η Τόνια! Τι καλα!

Θα περιμένω να διαβάσω ευχάριστα αύριο! :D

Αναστασία μου που είσαι βρε που χαθηκες;; Τι κάνετε; Ο Σπυρακος;

Τονακι μου καλα είναι η Βίκυ, έπιασε δουλειά ψιλοπηζει ε και είναι και σε μεταβατική φάση.. Θα σου έλεγα να την πάρεις, είμαι σίγουρη ότι θα χαρεί.

Βασουλα μεγια το μαλι του μικρού! Εύχομαι να έχει σούπερ καιρό όταν πάτε Χαλκιδική!

Ασπα τι θα φορεσεις στο πάρτυ; Δεν είναι και η Ρια εδώ να πάρεις το Όσκαρ!

Άνθη μου μην αγχωνεσαι, όπως λέει μια φίλη, πες ότι έχεις ένα κατοικιδιο και το μαθαίνεις να μην κάνει τα τσισακια του στο σπιτι.. Ατυχήματα θα γίνουν αλλα στο τέλος θα τα καταφέρεις βρε! Όλες τα καταφέρνουν!

Έχω ακούσει ότι τις πρώτες μέρες της εκπαίδευσης είναι καλο να μην τους φοραμε ούτε βρακακια γιατί νομίζουν ότι είναι πανα και τα κάνουν εκεί.. Ενώ όταν είναι γυμνά τα κρατάνε και το λένε.. Δεν ξέρω όμως κατα πόσο βοηθάει πραγματικά αυτο...

Εμείς είμαστε καλα, έχει όμως τρελή ζέστη και θα τον κουρεψω τον μικρό τελικά.. Ζεσταινεται τρέλα και ιδρώνει....

Φιλακιαααααα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!!!!!!!!!φλωριααααααααννα κανε χοριακη και ενημερωσε,βλεπω τα ευχαριστα να ερχονται....τονια τελικα τα μικρα σου ενταξει ?ελπιζω να μην κολησανε.....ασπα αν και αργα να χαιρεσαι το καμαρι σου γερο και ευτηχισμενο να ναι....τονια στειλε μην στην βικη αν απαντησει καλως,,το βικουλινι που χαθηκε ξερει καμμια η να της στειλω ενα μην..????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...