Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Γειααααααααααααααα τί κάνετε;;;;

Κοιμήθηκαν και μόλις εφαγα διαβάζοντάς σας!

Αγγούρι, μια φέτα ψωμί και μια φέτα βουβαλίσιο μπούτι. Η κακομόιρα...

Πήγαμε στην ομιλία σήμερα! Αναστασί έπρεπε να ρθεις ρε συ...

Ρωτήσαμε και για σένα. Για να δεις τί φίλες είμαστε!! Βασικά μόνο εμείς μιλούσαμε και περισσότερο η Νατάσα. Βρήκαμε και μια κοπέλα που εντελώς τυχαία ανακαλύψαμε πως είναι μέλος στο μάμμυ! Την προσκαλέσαμε στο τρένο για να τα λέμε!

Εγώ έχω να πω πως τελικά είμαστε λίγες ρε γμτ... :(:(:(

Περάσαμε καλά πάντως! Μας πήρε και η Ερτ-3! Τις ψωνάρες

Σεξοκουβέντα βλέπω πιάσατε!!!

Στην Ε γυμναστήκαμε στους 2 μήνες και στην μπουμπού στο μήνα. Ενόχληση δεν έχω νιώσει πάντως. Νομίζω στην Ε παρότι έκανα καισαρική είχα πονέσει κάπως...

Αναστασία πάρε τη σκούπα και κοπάνα το ταβάνι. Έλεος δλδ.....

Εγώ σου είπα τη λύση....

Γωγώ ρε στείλτο το βιβλίο. Δε θέλω να μου πάρεις κανούργιο. Είναι κρίμα για μια σελίδα ρε...

Όσο για την Ιω θα της περάσει. Μην τη μαλώνεις και να είσαι σύνέχεια από πάνω της. Να της εξηγέις τί κάνετε πχ στο μπάνιο της μπέμπας και όταν θηλάζεις να ασχολείσαι παράλληλα μαυτήν. Κουράγιο...

Θου καμουφλαρισμένη μπήκες πάλι;;;

Εκεί θα μείνεις;;;

Λένα ωραία όνειρα βλέπεις! Να μας γράψεις κανένα βιβλίο με best of!!!!!!!!!

Σισσιώ κοσμήματα;;; Με το ζόρι;;;; Αν της πεις πως δε θέλεις;;;; Πες της να σου πάρει μια καλή και κλασσική τσάντα που θα την κρατάς για χρόνια.

Λενάκι μαστίτιδα; Πονάς κιόλας; Βάζε τον από το ευαίσθητο στήθος περισσότερο.

Ιουλία άρχισαν οι πανελλήνιες;;; Στον κόσμο μου είμαι εγώ...

Να αλλάζεις τί λέξεις στον Γιώργο.Πχ δε λέμε σκοτώνω κουνούπια αλλά διώχνω κουνούπια. Δυστυχώς όσο δεν είμαστε μπροστά και όταν υπάρχει και άλλος κόσμος δεν μπορουμε να κάνουμε και πολλά. Και η Ε το κάνει. Έχουν καλή μνήμη και τους μένουν τέτοιες χαζομάρες...

Παναγιώτα μου όλο θέλω να σε τηλ και όλο το αναβάλλω... :(:(:(

Φραν θα σου ευχηθώ αύριο!!!!

Πάω να διαβάσω το μπλόγκ!

Χρύσα πήγες γιατρό;

Αφρο φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να ηρεμησω να κοιμηθω ....με πιασανε συσπασεις ...αλλες πονανε αλλες οχι ....

μην αγχωνεστε δεν γενναω δεν πονανε τοσο :D

κοριτσια θελω να μαθω τι ειπανε για τον θηλασμο νηπιων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε παλι το φαντασμα!!!! μπουυυυυυυυυυυ!!!! :lol::lol::lol:

ιουλια θα σου πω κατι

σταματα να σκεφτεσαι τι θα σκεφτουν οι αλλοι για σενα καλε!!

παιδακι ειναι επανελαβε κατι που ακουσε! ειδε τα παιδακια να τρεχουν λεγοντας το, ειδε οτι επαιζαν - περνουσαν καλα κ θεωρησε σωστο να το επαναλαβει! δεν γνωριζει την εννοια, οποτε απλα το επαναλαμβανει!! δεν πιστευω να νομιζεις οτι το εννοει!! :lol:

σε τετοια θεματα με τριτους δε μπορεις να επεμβεις, εκτος κ αν προκειται για καποιο δικο σου ατομο, οπως εγω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μην του δινεις σημασια, ακομα κ αρνητκη σημασια να δινεις σε κατι τετοιο επανατροφοδοτεις τη συμπεριφορα του.. επισης μην μπεις στη διαδικασια να του εξηγησεις τι σημαινει αυτη η λεξη κ οτι δεν τη λεμε κλπ γιατι ειναι κατι που εκανε μια φορα κ ισως να μην το ξανακανει1!

επισης κανε αυτο που λεει η νατασα, αλλαζε τις λεξεις οταν βλεπεις οτι λεει κατι

νατασα περασατε ωραια ε??? μπραβο κοριτσακια μου!!!!!

εμ που να εισαστε πολλες, εδω αλλες δε θηλαουν ουτε λεπτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης να σας πω οτι η κοιλια μου με ποναει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

πιο πριν με πονουσε τοσο πολυ που νομιζα οτι ενιωθα το μπεμπε να πεφτει

αλλα αιμα δεν ξαναδα..

πηρα τηλ το διευθυντη του ειπα οτι δεν ειμαι καλακ πως δε θα παω αυριο κ αυτος αρχισε να μου λεει να παω στο γιατρο κ πως θα με παρει τηλ αυριο να δει πως ιεμαι :lol::lol: κ με ρωτησε αν με πειραξε κανενας απο το σχολειο :lol::lol::lol::lol::lol:

κ λεω να μην παω ουτε την τεταρτη που ειναι απεργια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Λένα πρόσεχε.......

Να μην πάς....

Ανατρίχιασα.....

Αφροδίτη έχω την αίσθηση (πείτε και οι υπόλοιπες) πως δεν άκουσα πολλά περισσότερα από αυτά ήδη ήξερα....

Περισσότερο με βοήθησε στο να μη νιώθω τόσο μόνη. Ότι δηλαδή υπάρχουν και άλλες (έστω και λίγες) που κάνουν το ίδιο με μένα και δεν είμαι ούφο. Ένιωσα καλά ρε παιδί μου!

Τί να σου πω....

Ήταν πολλά! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ετσι ενιωσα στην ημεριδα που πηγα ...

απλα λεω μηπως ειπαν κατι παν στο ψυχολογικο κομματι του θεματος που καλο ειναι να το ξανα πουμε εδω για να παρουμε τα πανω μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συντονήσου στην Eρτ-3 αύριο μπας και ακούσεις τίποτα!!!

Θα δεις και τις αφεντομουτσουνάρες μας!

:lol::lol::lol:

Αυτό που τόνιζε συνεχώς η ομιλίτρια ήταν πως μπορεί τα παιδιά μας τώρα να είναι κολλημένα σε μας αλλά αργοτερα θα γίνουν περισσότερο ανεξάρτητα και αυτόνομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Αχ Νατάσα πάλι συγκινήθηκα..που με ανέφερες και που με καλέσατε στην παρέα σας ρε...

Εγώ είμαι η κοπέλα που βρήκανε τυχαία τα κορίτσια στην ομιλία,καθόμασταν δίπλα δίπλα,γνωριστήκαμε,τους είπα ότι η δική μου παρέα του μάμμυ διαλύθηκε και δεν έχω που να γράφω πια,η Νατάσα με λυπήθηκε και με κάλεσε, η Θούλη είπε δεν με θέλει αλλά εγώ μπήκα :lol::lol:

Ελπίζω να με θέλετε και οι υπόλοιπες και να τα λέμε!

Να συστηθώ λοιπόν,με λένε Κατερίνα,είμαι 31 και μαμά μιας υπέροχης κορούλας 10 μηνών,που την λένε Ειρήνη.

Η Ερτ-3 που ήταν και δεν πήρα χαμπάρι;Είμουν και αχτένιστη,απαπα!!

Η ομιλία εμένα μου άρεσε,αν και δεν άκουγα καλά.Ε,οταν γνωριστήκαμε με τα κορίτσια,το ριξαμε στην κουβέντα και τέλος!

Συμφωνώ με την Νατάσα γνωστά ήταν τα πιο πολλά που ακούσαμε,αν και εμένα δεν είναι νηπιο η μικρή μου ακόμη και με προετοίμασε κάπως η όλη συζήτηση.

Αυτά από μένα μην σας ζαλίσω ακόμη δεν με γνωρίσατε!!

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλωσηρθες στο τρενάκι!

Ειμαι η Ερη, δεν σου λέω ποσο χρονών :P αστειεύομαι.. 35 χρονών και έχω εναν γιο 29 μηνών.. κοινώς 2,5 χρονών!! Δεν πιστευω σε αυτα που γράφω! ποτε έγινε το παιδί μου 2.5???? Anyways... στο θέμα μας... κριμα που διαλύθηκε η παρέα σου στο μαμυ.. δεν πειράζει ομως.. εμεις είμαστε εδω! :x

Ειμαι μέσα τέτοια ώρα γιατι μένω στο Τορόντο και τώρα ειναι 7 παρα 10 το απόγευμα ... :mrgreen::mrgreen:

Enjoy the ride!!!!

καιρο είχα να μιλήσω στα αγγλικά, ε Νατάσα???? :lol::lol::lol:

Αφρο δεν γεννάς ακομη.. κάνε υπομονή.. έρχεταιιιιιιιιι!!! και τοτε θα λες "θέλω να κοιμηθώωωωω"

Φιλάκια πολλά..

ΤΩΡΑ πάω να σας διαβάσω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου περαστικά!!!! :x:x:x Πως εισαι σημερα?? :?:

Χρυσσα μου να χαιρεσαι τον Χριστοφορο!! :D Να ειναι γερός και πάντα ευτυχισμένος! :x

Συμπεθέρα με το αυτοματο την πάτησα γιατι το αριστερό μου ποδι πηγαινε μονο του ασυναίσθητα στο φρένο! Και το πατούσα συνέχεια... νομίζωντας οτι ειναι ο συμπλέκτης... :mrgreen::(:o

Παναγιώτα εκανα copy paste την διαιτα... :D

χθες που έφτιαχνα πρωινό με βοήθησε ο Λ., ετοίμασε το τραπέζι και το Σ. το ετοίμασε η Ρ. :x:x

......

αν και εγώ θα ήθελα - χθες- να πει ο άντρας μου "κάθησε και θα ετοιμάσουμε εμείς το πρωινό σήμερα"...αλλά πού......!!!!

Μπράβο στα παιδιά συμπεθέρα! Εγώ χθες δεν εκανα απολύτως τιποτα.. αυτο ηταν το δωρο μου.. πραγμα που βρίσκω τραγικά θλιβερό.. :oops::oops:

Λένα συμφωνώ με την μαμαθουλ! Να παρεις την άδεια και ν απηγαίνετε για καφεδάκια! ;)

Γωγω αγαπώ τα σαμιαμίδια! :x Τα λατρεύω πραγματικά! Ειναι σημάδι καλής τυχης βρε χαζο, ειναι καλό να υπάρχει τουλάχιστον ενα σε κάθε σπίτι.. :x

Τωρα για την Ιω, δεν φτάνει να την αγκαλιάζεις και να την φιλάς.. να της μιλας για την μικρή. οτι ειναι αδελφάκι της, οτι αυτη ειναι η μεγάλη και να την προσέχει, οτι οταν θα μεγαλώσει λίγο θα τρε΄χει απο πίσω της και πολύ πιθανώς η Ιω να μην την θέλει.. Γενικά οτι της λες να εχει το μωρό μέσα, δεν κάνεις δουλειά αν απλά προσπαθείς να καλύψεις τον χρονο που περνάς με το μωρό. :?

ΦΡΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΣΕΜΠ!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] Ειδες μωρε πως περνάι ο καιρός? Μέχρι να πάνε 20 συτο θα λέμε! Να περάσετε τέλεια σημερα, να το γιορτάσετε όλοι μαζι!

Αναστασι, εννοείται, πεσμου τι να κάνω και θα το κάνω για το citiville.. α και.. μεγαλύτερη κυκλοθυμικάρα απο μενα δεν υπάρχει αδερφή, στο υπογράφω... :x

Σκορπιοι πολλοι υπαρχουν στην ηπειρο.. Γιαννενα και περίχωρα... :roll:

Γωγω βάλε τσοντα και προχώρα! [smilie=3some.gif][smilie=love3.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

καλα καλε ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ γιατι θα χρειαζόσουν βιζα αν βγαιναμε? Εσυ δεν εισαι Γερμανίδα? Λογω των παιδιών? ΟΧΙ?? :?::?:

Ιουλία χαλάρωσε κορίτσι μου, αγορι εκανες ε και λίγο μάτσο θα είναι.. θα του περάσει. Δεν το ενισχύεις αν δεν δινεις σημασία με την πρωτη.. Παιδάκια ειναι, εχει δικιο η Λένα.. :x

ΔΕΝ ΠΙΑΝΩ ΕΡΤ3!!!!!!!!!! :o:(:(:(

Καληνυχτα Μαμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!

Κατερινακι καλως ορισες κι απο μενα!!!! :D Ειμαι η Τονια 31χρονων(λιγες μερες) και εχω 2 παιδακια τον Αλεξ 2,5χρ και τη μπεμπα(προσεχως Ανδριανα) 3 μηνων σχεδον!

Χρυσακι να χαιρεσαι το Φοφο σου!!!!παντα ευτυχισμενο να τον βλεπεις!!! :-*:x

Κι εσυ Φρανιτακι πολυχρονος ο Σεμπ!!!! [smilie=occasion13.gif] να τον καμαρωνεις παντα!!!! :-*

Γωγω wellcome to the club!!! :? Κι ο Αλεξ σε τετοια κατασταση ειναι...μονο που δε τη δαγκωνει,αλλα η σφαλιαρα πηγαινε συνεφο ειδικα στην αρχη!!! καλα τη πρωτη φορα που την ειδε να θηλαζει επαθε υστερια!!!!!!! :o ε τωρα ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα...δεν εχω να σου δωσω καποια αλλη συμβουλη απο ολα αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια...

Ιουλια μου ειναι κι εσενα δυσκολος ο μικρος ε;;;;κι εμενα ο ΑΛεξ με φερνει κυριολεκτικα στα ορια μου!!!! πολλες φορες χριεαζεται να φυγω απο κοντα του για του γυρισω καμια αναποδη!!! :?

Μαρη Θουλη μη τα βαζεις με την ερμη τη παιδαγωγο στο παιδικο...που να προλαβει ολομοναχη να βαζει-βγαζει 25 ζευγαρια παπουτσια και να τα πηγαινει και στο γιογιο;;;;; δυστυχως με τις συνθηκες που εργαζομαστε στους παιδικους στο Ελλαδισταν δε μπορουμε να παρεχουμε τετοιες υπηρεσιες στα παιδακια σας...εδω εγω εστελνα τα 2,5 χρονων μονα τους στη τουαλετα(με κινδυνο να κανουν και να παθουν τα μυρια) γιατι δε μπορουσα να αφησω τα υπολοιπα 24 μονα τους!!Ρωσσικη ρουλετα επαιζα με το ποιος θα χτυπησει!!! :(

Αφρο πως εισια σημερα;;;;

Αυτα..δε θυμαμαι αλλα απο χθες το βραδυ που σας διαβασα! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

τώρα ποιά γράφει? η Σωσώ ή η Θούλη? :? ....είμαι σε αυτήν την σελ. και αναρρωτιέμαι!!!

Σισσιώ και εγώ φορώ λευκόχρυσο, η βέρα μου π.χ. είναι λευκόχρυση! μου αρέσει καλύτερα! ;)

Συμπεθέρα δεν κατάλαβα γιατί έμπλεξες το φρένο.....το φρένο πάντα το πατάμε με το δεξί και στα αυτόματα το αριστερό το έχουμε και ξεκουράζεται στα αριστερά, εκεί έχει ένα πραγματάκι, μακρυά!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Φρανίτα, εσύ έκανες σαν τα πεθερικά μου όταν είχαν πάει Ινδία και είχαν πάει στην αγορά για ψώνια και ήρθε κάποιος (δεν θυμάμαι πώς τους λένε) για να τους κουβαλήσει τα ψώνια στην πλάτη και εκείνοι δεν ήθελαν....αλλά αυτή ήταν η δουλειά του!!!!.....αργότερα όταν έμαθαν το επέτρεπαν, αλλά αισθάνονταν άσχημα για όλο αυτό!!!! :?

επίσης η Ελλάδα έχει 2 χρέη ένα στην Αμερ. και ένα στην ΕΕ....αν φύγει από την ΕΕ το χρέος προς αυτήν θα το πληρώσει η Αμερ. και έτσι η Ελλάδα θα χρωστά μόνο στην Αμερ.!!!!....είναι ένα σενάριο που ακούγεται εδώ.....!!!! :?

τα υπόλοιπα θα τα διαβάσω μετά!!!

Κατερίνα καλώς ήρθες...γιατί διαλύθηκε η ομάδα σας? :?:

εγώ έχω 2 παιδάκια: 6 ετών αγοράκι και 2,5 ετών κοριτσάκι :x και ζω στην Βόννη της Γερμανίας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

καλα ειμαι για τη ωρα .Το πρωι ξυπναω σαν πουλακι μετα βαραινω και ποναω .

καλος ηρθες Κατερινα ,εγω ειμαι η αφροδιτη οπου νανε γενναω τον δευτερο κανακαρι και θα τα θηλαζω και τα δυο .

ο μικρος 2 βραδυα τωρα εχει εφιαλτες ,ξυπνανει κλαιει λεει "κακο μαμ ,κακο μπαμπα ...."και ερχετε κοιματε διπλα μας .....

το πρωι μου λεει επιτακτικα "κηκω κηκω κηκω μαμ κηνω " (σηκω ) σηκω κατσε με εχει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ωραιες μου κυριες..και ανυσυχα μωρακια!!!

Φρανιτακη μου να χαιρεσαι τον Σεμπινι σου..να τον καμαρωνεις γερο, δυνατο και ευτυχησμενο!!!

Διαβασα το ποστ σου…πολύ ωραιαο..να συνεχιζεις, θα σε παρακολουθω..ξερεις που και που χρειαζετε καποιοι ανθρωποι να ακουνε τετοια για να αφιπνιζονται…θα το προωθισω και σε μερικους αγνωμονες γνωστου ςμου..για να βγουν λιγακι από τον μικροκοσμο τους.

Ιουλια μου αυτό που λες στο θεμα διαπαιδαγωγιση το κατανοω…χτες ειχαμε μια παρομοια συζητηση στο μεσιμεριανο στο γραφειο…

Λεγαμε για ένα νέο βιβλιο πουπηρα και διαβαζα και λεει μια συναδελφος ότι οι κουμπαροι τους αγοραζουν συνεχεια στο παιδι τους καινουρια παιχνιδια και απαιτουςν και από τους παππουδες να παρουν παιχνιδια που θελουν αυτοι, και ότι η βαφτηστηρα της εχει τωρα που είναι 3 ετων 4 διαφορετικα ποδηλατα και 1 πατινι…και οποτε βγαινουν η δικη της κορη ζηλευει και ζηταει και αυτή και δεν ξερει τι να κανει…

Ο Χριστοφορος παντως εχει μαθει να βριζει- αυτό το παιδι καμια χρισημη λεξη δε πιανει..τις βρισιες της πιανει με τη μια- στην αρχη τον αγνωουσα…ξες να μη καταλαβει ότι αυτό είναι «κατι» τωρα του εξηγω πως τα αγορακια δε λενε τετοιες λεξεις…ε μα οποτε τον ρωτας πως λενε τον θειο λεει μ@λ@κ@...

Σισσιω ουτε εγω φοραω χρυσαφικα….στο γαμο πηρα ένα σετ..ε μονο στο γαμο το εβαλα…

Κατερινα καλωσηρθες στο τρενακη μας….!!!!!!!

Εγω ειμαι η Χρυσα…εχω έναν χουλιγκαν 2 ετων που εχει φατσα αγγελου..αλλα καμοματα…ντενις του τριμερου,,και τοιμαζομαι για το δευτερο

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχες σας..να ειστε καλα!!!!

Λοιπον το πηρα το βιβλιο που σας ελεγα, και αυριο θα σας κοπιαρω τις «φυλες» των θηλαζοντων μωρων..σημερα το ξεχασα σπιτι ΟΚ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ....χρονια πολλα στον Σεμπ !!!!να ειναι παντα καλα το παλικαρακι μου και να τον χαιρεσε Φραν μου !!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

καλημερα χρυσα .

μπορεισ να βαλεις λινκ απο το βιβλιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ianos.gr/index.asp?park=aw&key=0024563&au=a

αυτο το βρηκα στο γραφειο του γυναικολογου μου..ειναι ενα τεραστιο τουβλο και ακομα δεν εχω ξεκινησει να το διαβαζω αλλα αποπ οσα ξεφυλλυσα μου αρεσε παααρα πολυ

και το αλλο ειναι αυτο

http://www.ianos.gr/index.asp?park=bk_item&key=0176698

το βρηκα χτες στον Ιανο και το πηρα και παλη δεν εχω ξεκινησει να το διαβαζω..προσπαθω ακομα να τελειοσω την συναισθυματικη νουμοσνη τον παιδιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

γεια σου κατερινα, ειμαι η λενα 27 χρονων απο θεσσαλονικη, εχω ενα χουλιγκαν τον ανασταση που ειναι 2χρονων κ περιμενω το δευτερο παιδακι μου!!

καλως ηρθες στην παρεα μας!!

χρυσα θα περιμενουμε αυριο το κοπιαρισμα! :lol:

αχ καλε αφρο παλι στον υπνο μου σε ειδα μαρη!!!

κοριτσια εγω σημερα δεν πηγα σχολειο, μαλλον δε θα παω ουτε αυριο.. ολο το βραδυ δε μπορουσα να κοιμηθω, με πονουσε η κοιλια μου αλλα τωρα ειμαι καλυτερα

θα παρω τηλ το γυναικολογο να παω το απογευμα να του δειξω τις εξετασεις μου κ αν μπορει να με δει κιολας να μου φυγει το αγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε ειμαι καθολου καλα..εχω κατι νευρα..εχω μια αδιαθεσι..

ο θοδωρης κοιμηθηκε 11,15 κ ξυπνησε 7 κ ξανακοιμηθηκε μετα απο λιγο κ ξυπνησε 9 :D

ο δε μικρος...ξυπνησε 12+ με κλαμα τρελο..τελικα ηθελε να ρευτει..μετα ξυπνησε 2+

δε ηξερα τι ηθελε..αλλα τελικα επειδη αναψα τα σωματα ζεσταθηκε/..το σπιτι του μπαμπα ειναι κρυο κ φοβηθηκα./.

το πρωι παλι ξυπνησε με κλαματα..δε ξερω..πρωτη φροα με εκανε ετσι

ε σηκωθηκα 9 κ παω να τον βαλω γιογιο..δε ηθελε..γενικως απο τοτε που ηρθαμε εδω εχει ξεφυγει..ολο αταξιες δε ακουει εχει τρελαθει απο χαρα...ενω σπιτι τον ελενχω..κ ολο φωναζω..

γιογιο δε θελει οκ δε το ζοριζω φυισικα..αλλα τον φωναξα να το αλλαξω κ δε με ακουσε..

ωσπου στο τελος τον περνω κ το ριχνω στο κρεβατι..σα να τον πεταξα κ γκρινιαζει ο μιρκος λεγοντας 'οχι ετσι μαμα' :roll::(

σας λεω ειμαι πολυ χαλια..

περιμενω μια φιλη για καφε μπας κ ηρεμησω..δε διαβασα τιποτα..απλως μπηκα αν τα πω καπου γτ θ σκασω νοζμιω :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη γιατί τόσα νεύρα? :(

γιατί είσαι στο σπίτι του μπαμπά σου και όχι στο δικό σου? μήπως φταίει αυτό τελικά? είσαι συναισθηματικά φορτωμένη!!!!......κρίμα τον θοδωράκο :(

πάρε την φίλη σου και πάτε έξω για καφέ, μην κάθεσαι στο σπίτι και πάτε κάπου που να μπορεί να παίξει ο Ντόντος.....εγώ έτσι θα έκανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ianos.gr/index.asp?park=bk_item&key=0082885

αφρο ελπιζω αυτη το φορ να το δειξει σωστα

αμα το τελιοσω θα στο στειλω να το διαβασεις.

Θουλιτσα μου προσπαθησε να ηρεμισεις- οσο μπορεις...το ξερω δεν ειναι αυκολο..

Θα σου πω κατι , ενα παιδι δεν λαμβανει αρνιτικα κατι που γινετ εμια φορα στις τοσες..και δεν του δημιουργει τραυμα εαν η μαμα του που και που εχει νευρα ειναι πιεσμενη του φωναζει η το κατσαδιασει..οταν ομως αυτο γινετε συνηθεια το εκλαμβανει σαν κανονα και ΑΥΤΟ μπορει να του διμηουργησει ανασφαλιες σχετικα με το εαν η μαμα του το αγαπαει η οχι..

προσπαθησε να συγκρατεις- οσο μπορεις ετσι- ξερω ειναι απιστευτα δυσκολο με τετοιες συμπεριφορες να το καταφερεις...αλλα προσπαθησε αλλιως η γκρινια και η αντιδραση του Θοδωρη θα κλημακονονται συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...