Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

τι κανετε?

αναστασια :x:x:x:x:x:x:x:x

κριμα ρε γμτ..κριμα..δε ξερω τι να πω..

κ γω ωρες ωρες νιωθω μονη..αλλα απο αλλη αποψη..τεσπα

οταν μαζευομαστε πολλα ατομα κ βλεπω μαμαδες με κορες γιους η μπαμπαδες λεω..εγω??μονη :cry::cry:

:cry::cry::cry:

τεσπα//

ρε αφρο κνορ?????????????δε παιζεται..απαπαπ

κανα πονακι? :roll::roll:

παναγιωτα οκ λογικο ρε να μη κοιμαται οσο νεογεννητο αλλα δε πρεπει το μεσιμερι ενα 2ωρακι να χτυπαει??????/εχει μωρε πονακια..κ σημερα ειχε..κ αερια..θα κοψω απο δευτερα γαλακτοκομικα να δω αν βοηθαει

αθηνα..δε θα ενδωσεις? :lol::lol:

συμπεθερα μου νατασα κοματια ε?????????καμια βοηθεια? :roll::roll::roll:

γωγωκα δε ξερω τι να πω..ελπιζω να στρωσει

σισσιω κ γω θελω 20 ε//φαλιρισες?

ιουλια κ γω υπνοβατουσα..θα παω ενα περιστατικο..οποια γελασει..τη εσφαξα :twisted:

σηκωθηκα..πηγα στο πομολο της πορτας κ εκανα οτι μιλουσα στο τηλ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω κ αλλα αλλα τωρα ειμαι καπως..

σαλονικιες αυριο θα τα πουμε ε?

φιλια σε ολες. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απο πονακια να φανε κ οι κοτες ...θες να σου στειλω λιγα ? :lol::lol::lol::lol::lol:

ε μα ναι και βοδινο !!!το περασε για σοκολατακι :lol::lol::lol::lol: α δεν ειπα οτι μετα μυρισε εναν λαχανικων κ δεν το αρεσε κ μετα εφαγε κ εναν κοτας :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτην τη συνηθεια να γραφω τετοιες ωρες πρεπει να την κοψω!

θεσσαλινικες θα τα πουμε αυριο..αλλα δεν ξερω πού μενει η νατασα!

οποτε..επειδη το πρωι μπορει η κοπελα να μην προλαβαινει να απαντησει..σηκωστε τα κινητα σας να με κατατοπισετε! :lol::lol::lol::lol:

Νατασακι ο,τι κ αν φτιαξεις,θα το φαμε!ειμαστε γνωστα λημαρια εμεις! :lol::lol::lol::lol::lol:

ελπιζω να ξεκουραστεις.. :(

εισαι μια νοικοκυρουλα εσυ!μωρε για αυτο εγω λεω να κανω τα γενεθλια του γιωργου σε παιδοτοπο φετος..πού να αντεξω τη συγκριση!! ;):lol::lol::lol::lol:

Γωγω κ εγω σε καταλαβα βρε!για αυτο σου ειπα τί να κανεις για να μην ξενυχτας ως τις 2!αα!!δε μας διαβαζεις,δε μας διαβαζεις!! :lol: αλλα σάγαπαμε τοοοσο πολυ!!!

νονακα..η μαμα μου ειχε τον ιδιο προβληματισμο στο γαμο μου,για τους δικους τους συναδελφους..ειναι πανεπιστημιακος,κ οπως καταλαβαινετε,οι συναδελφοι πολλοι..

με τον χαρη της βαλαμε πλαφον στον αριθμο ατομων..μα ηθελε να τους καλεσει ολους κ δε θελαμε εμεις τοσα πολλα ατομα!ειχαμε πει 300 συνολο,τελος!

ομως επισης ειχαμε πει οτι οσοι ειναι καλεσμενοι στην εκκλησια θα ειναι κ στο γλεντι,κ για αυτοακριβως δε θα χαιρετουσαμε κανενας στην εκκλησια,αλλα στο κεντρο!

ειδικα με την ιδιαιτεροτητα της γαμοβαπτισης,αυτη η επιλογη ηταν μονοδρομος για εμας!

τελικα,οι γονεις μου καλεσαν τους παντες,κ αρκετους εξτρα μονο στην εκκλησια..

εμεις δεν χαιρετησαμε εκει,οπως ηδη ειχαμε πει,κ υποθετω πως αυτο δεν ηταν πολυ ωραιο.. :?

εγω ενιωσα ασχημα γιατι οι ανθρωποι εκαναν κ μεγαλα δωρα-φακελακια.. :oops::oops:

αν ηταν δικοι μου συναδελφοι,θα τους καλουσα κ στο κεντρο..για ποσα ατομα μιλαμε περιπου;;

καλε το δεσατε σχοινι κορδονι οτι υπνοβατουμε! :lol::lol:

θα εχω παντως το νου μου! :?

Αθηνουλα καποια στιγμη η ιλιανα θα φυγει απο την αγκαλια σου καλε!γρηγορα σηκω κ βαλε το φορεμα!κ αντε..παρε κ το δικο μου 20ευρω! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασακι με τα κουβαρακια σου!!σκεφτομαι πολλα κ θα στα πω αυριο!

Αφρο μα κυβο;; :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

πονακια εχεις,ε;;αντε,πλησιαζουμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :D:D:D:D

σας αποχαιρετω κ παω να ξαπλωσω!φιλακια πανεμορφες!!

κ..αφου περασαμε τις 12..

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΗΝ Κ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου? Τι κανετε?

Σημερα δεν παω καλα...μια ερωτηση μονο και τα λεμε αυριο..

Ξερει καμια τι συμπτωματα εχει καποιος οταν παθαινει κριση πανικου? Δεν εχω χρονο να το ψαξω στο ιντερνετ..

Χρονια πολλα μανουλιτσες!! Εδω μολις πηγε 12!! Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε καλέ που το δέσαμε σχοινί κορδόνι!! Σε πειράζουμε! :P:P:P Πάντως καλού κακού έχε το υπόψη σου! :lol::lol::lol:

Δεν είναι πολλά, 15 άτομα είναι αν έρθουν χωρίς συνοδούς, αλλά έχω "κόψει" άλλα άτομα που θα ηθελα πιο πολύ να τους έχω προσκαλέσει, προκειμένου να παραμείνει σε κλειστό κύκλο το τραπέζι... :roll:

Δεν ξέρω... :?

Χρόνια πολλά μανούλες!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συνηθέστερα συμπτώματα της κρίσης πανικού είναι έντονος φόβος, άγχος, πανικός, αίσθημα επέλευσης τρέλας, αίσθημα απώλειας ελέγχου και επερχόμενου θανάτου. Ωστόσο υπάρχουν ακόμα μερικά συμπτώματα που μπορεί να βιώσει κάποιος.

Τρέμουλο

Αυξημένη εφίδρωση

Πόνος στο στήθος

Ταχυκαρδία

Δύσπνοια

Αίσθημα ασφυξίας

Αίσθημα πνιγμού

Ναυτία

Κράμπες

Ζάλη

Μουδιάσματα ή μυρμηγκιάσματα στα χέρια

Ρίγος ή εξάψεις

Αίσθημα αδυναμίας και τάση λιποθυμίας

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ηθελα πολυυυυ να τσακωθω μαζι σου...γιατι γουσταρω τρελλα τον τροπο που εκφραζεσαι καθως κ τις λεξεις που πετας!Θα επεφτε πολυ γελιο!!! :lol::lol:

Με εχετε ομως παρεξηγησει(καλυτερα να σου βγει το ονομα παρα το ματι λενε-το αντιστροφο!!!)...

Δεν θα κατηγορουσα καμια!

Απλα θα ελεγα οτι ενα νεογεννητο ή ενα βρεφουλι δεν μπαινει σε προγραμμα...

Και επισης νομιζω οτι ο θηλασμος(ο φυσικος) "τραβαει" τα μωρα να ξυπνουν περισσοτερο και να θηλαζουν πιο αστατα...Η Τονια που δινει το γαλα της με μπουκαλι ειναι αλλιως..Δλδ η μπεμπα της δεν εχει διαθεση(να το πω?) για εξτρα πιπιλισμα την ωρα του φαγητου...δεν γευεται τη θηλη της μαμας για να "ξεχαστει" και να χασει το μυαλο της! :lol:

Ξερει πως μετα το μπιμπερο η συντροφια κ η παρηγορια της θα ειναι η πιπιλα κ οχι το μεμε..οποτε "στρωνει" πιο ευκολα σε ενα ωραριο υπνου καλυτερο...Καταλαβατε η να κανω κ κακα? :P:P

Γωγουλα μου παρτο πισω το οτι σε παρεξηγησα!Εσυ με παρεξηγησες!!!Εγω απλαδεν ειμαι στα χαι μου κ δεν ειχα διαθεση να αναλυσω-εξηγησω-σχολιασω και ο κινδυνος να παρεξηγηθω εηταν μεγαλος! :lol::lol::lol:

Τι θα'λεγες να μην την ξυπνας για να την ταισεις στις 12?Να προσπαθησεις σιγααα σιγα να μεταφερεις την ωρα μπανιου οποτε σε βολευει ή να την αφησεις να ξυπνησει μονη της?

Ερη μου :lol::lol::lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Βρε ας υπηρχε διαθεση να βγουμε με τον αντρα μου μονοι και ας του μασουσα κ την μπριζολα αφου την κοψω!!! :lol::lol::lol:

Αγορομανες προσεξτε!Μεγαλωστε τα αντρακια σας οπως θελετε αλλα καποια στιγμη μην ξεχασετε να κοψετε τον ομφαλιο λωρο!Αν δεν το κανετε εσεις τοτε δε θα ειναι ποτε απολυτα ευτυχισμενοι...

Στα κοριτσια ειναι αλλιως(στην πλειοψηφια)...Εμεις τον κοβουμε απο μονες μας πολυ νωρις ή εστω οταν κανουμε οικογενεια...!Αλλα ειναι πολυ εκνευριστικό να φορτωνεται η γυναικα το ρολο της κολλας!Ποσο πια να κολλησεις τα θεμελια της νεας οικογενειας???Κολλα στην κολλα....γαμ...τα κ αφησε τα!

Η θου μπηκε?

Α!Και εγω λατρευω την μοναξια μου...Οχι ομως στην καρδια!Την αλλη...Τη σπιτογατισια χουχολομοναξια μονο! :?

Σισσιω..να μην τους προσκαλεσεις!με επεισες με τα υπολοιπα που εγραψες πως δεν ειναι αναγκη...Κ ας σχολιαστει αρνητικα...¨η αν σε νοιαζει τοσο πολυ η γνωμη τους καλασε τους στην εκκλησια μονο κ τσιμπα κ τα δωρακια για να τους κανους ευτυχισμενους :P:P:P:P και να μην σχολιαζουν!

Οφου οφου παει δε θα τα βγαλω τα αποθημενα μου σημερις!!!!! /:)

Μαρηηηηη συμφωνω απολυτα σε αυτα που ειπες!!!!!!!Με ποιον θα τσακωθω εγω τωρααααα!!!!!! :((:((:((

Ναι ρε συ με το θηλασμο ειναι πολυ δυσκολο να βαλεις προγραμμα ειδικα σε τοσο βρεφακια σα κι εμενα και της Γωγως κι εννοειται οτι εμενα με το μπιμπερο ειναι πολυ πιο ευκολο..γι αυτο της ειπα μετα τις 40 αν προσπαθησει στο τελευται γευμα με μπιμπερο το δικο της γαλα,μηπως και κοιμηθει λιγο παραπανω...αλλα τελικα η τρελογκα δεν εχει προβλημα λαθος καταλαβα οποτε ακυρο!!! :lol::lol:

Γωγω επειδη με μπερδεψες....βυζαινε μωρη και σκασε γιατι ο εγκεφαλος μου αυτο το καιρο ειναι περιορισμενης ευθυνης και δεν αντιλαμβαται συγκεχυμενες πληροφοριες!!!! :lol::lol::lol:

Σισσακι νομιζω οτι οτι και να κανεις θα βρεις το "μπελα" σου...αν τους καλεσεις θα βρεθουν καποιοι που θα πουν οτι το κανες για το δωρο κι αν δε τους καλεσεις θα βρεθουν καποιοι που θα παρεξηγηθουν...

Αθηνα ωραιο το πιπινι σου!!!!!Εμ τι να πει ο ανθρωπος ετσι που σε ειδε;;;!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Να μαστε καλα ρε κοριτσια!!!!

Τι θα κανετε σημερα;;Εχει τελειο καιρο!!!!!Πειτε καμια ιδέα. :idea:

Σισσιω ο γαμος θα γινει στην Αθηνα;;;;Αν ναι καλεσε τους!!!!Δε βλεπω το λογο γιατι να μην ερθουνε.

Επισης εγω προτιμω να μου δωσει ο αλλος εστω και 20 ευρω παρα να μου παρει φοντανιερα.

Ρε Αναστασια τι κουβαρια και ξεκουβαρια;;;Α δεν καταλαβαινω και απο αυτα.Εγω γιατι νομιζω οτι τα πραγματα ειναι απλα και εμεις τα περιπλεκουμε;;

Οσο αφορα στον ομφαλιο λώρο....Εγω σας την ειπα την αποψη μου.Βοδια........ολοι τους.Και τα αγορια μου μαζι. :?:?

Καλημερα επισης!!!Σε βλεπω ον λαιν!!!! :x:x:x

Νατασαααααααααα θελω και εγω να ερθω στο παρτυ ρε!!!Καλα να περασετε.Θελουμε φωτοοοοοοοοοοο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερει καμια τι συμπτωματα εχει καποιος οταν παθαινει κριση πανικου? Δεν εχω χρονο να το ψαξω στο ιντερνετ..

Τα συμπτωματα σου τα εγραψε η Ερη αλλα το κυριαρχο συναισθημα ειναι οτι νοιωθεις πως θα σταματησεις να αναπνεεις και θα σταματησει η καρδια σου. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεεερα!!!!!Τι ωραια που κοιμηθηκα1!!! :D:D:D 2 φορες ξυπνησε το μωρο μου και την 1η δεν ειχα κοιμηθει ακομη!! :x

Χρονια μας πολλα μανουλες!!!!!!!!!!

Τονια μου...Λυσε μαρη τα μαλλια σου για να αρπαχτουμε πιο ευκολα! :lol::lol::lol:

Θουλακι =))=))=)) πως να μη γελασω βρε?δλδ εσκυψες κ εβαλες το αφτι σου στο χερουλι??? :lol::lol: Με ποιον μιλουσες?????

Κατα τ'αλλα...δε θελω να μου στενοχωριεσαι...Τα παιδια μας και τα αδερφια μας ειναι οι θησαυροι της ζωης μας! ;)

Σισσακι καλεσε τους μωρε στην εκκλησια...Εγω αν δεν ηθελα να παω απλα δε θα πηγαινα...δε θα σκεφτομουν το δωρο (δεν θα εστελνα)γτ δεν ειστε κ τοσο κοντα!

Ιουλια μου εμεις λημαρια???? :lol::lol::lol: Γιατι το λες αυτο? :P Λιτοδιαιτες ολες μας!

Βρε ξυπνιος δεν ηταν οταν ηρθε στην κουζινα?Οι υπνοβατες σηκωνονται απ'τον υπνο κ κανουν τα κουλα τους...!

Ερη μου αυτα που γραφεις..με περιγραφεις! :lol::?:o Εχω κρισεις πανικου!!!!

Λενακι μην το σκεφτεσαι καλη μου!Οι ορμονες σου ακομη χορευουν τσιφτετελι..Υπομονη και χαμογελα οσο μπορεις!Εδω ειμαστε να σε ακουμε!!! ;)

Αφρο κυβους???Πλακα κανεις??Εφαγε κ 2ο???Μας πειραζεις εε???!!!!! :lol::?

Παναγιωτα μου νομιζω πως φταινε οι χαρακτηρες μας!Αν ειχα εναν αλλο ανθρωπο διπλα μου το προβλημα θα ηταν μικρο!Με αυτον κ το μυαλο του ολα ειναι τεραστια και αξεπεραστα...

Καλη σου μερα και φιλια στα μοσχαρακια σου! :lol::lol: Τα αντρακια σου εννοω!!!!

Παω να ετοιμαστω!!!!Μην αργησετεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αλη μια μερα με δουλειες .....

ο Κ εχει βαρδια :twisted:

παναγιωτα αν δεν εχετε τι να κανετε ελατε να παμε στο ταβερνακι της ευης :roll:

αναστασια μου δεν κανω πλακα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!

Χρονια μα ςπολλα..να εχουμε την υγεια μας προπαντων να φροντιζουμε τα παιδια μας...

Παναγιωτα θα συμφωνισω μαζι σου...οτι και να κανουμε εμεις...βοδια και χαλβαδες θα μεινουν...ειναι στο DNA τους... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ετοιμαζομαι για το παρτι...

Σισσιω εγω θα ελεγα να βαλεις ενα προσκλητηριο στον πινακα ανακοινωσεων τους..ετσι θα τους πεταξεις το μπαλακι..οποιος θελει θα ερθει χωρ :lol: ς να νιωσει υποχρεωμενος να σου κανει δωρο...και οποιος δεν θελει...απλα θα σου δωσει συγχαρητηριαΕτσι ειχε κανει μια συναδελφος που δεν ηθελε να καλεσει ολο το γραφειο...εδωσε προσκλητηρια ατομινα σε οποιον ηθελε..και σ εοποιον δεν ηθελε...εβαλε το προσκλητηριο...

Αθηνα βαλαμε γκολ τελικα;;;;

Παω να κανω ντουσ πριν επιστρεψουν τα καμαρια μου απο την εκκλισια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτουλα ρε συ μη τον ξαναφησεις να φαει κυβους...ειναι απιστευτη βρομια...και σου το λεω εγω που ειμαι πολυ χαλαρη στο θεμα της διατροφης... :roll: Πραγματικα ειδικα οι βοδινοι-κοτας ειναι οτι χειροτερο!

Καλα κι εγω βαζω στα μακαρονια καμια φορα,αλλα οχι σε οτι τρωει και ο ΑΛεξ...

Δωστου καλυτερα να φαει 1 κιλο σοκολατα παρα κυβους! ;)

Αναστασι εμεις τελικα,αν και θα διαφωνουσαμε σε πολλα,θα καναμε καλη παρεα! ;)

Παναγιωτα κι εγω λετρευω το γιο μου,αλλα οταν ημουν εγκυος και με ρωτουσαν τι θα κανω απαντουσα "αλλο ενα γαιδουρι στο κοσμο τουτο!" :lol::lol::lol:

Λενακι εσυ επαθες κριση πανικου;;;γιατι πουλακι μου;;;;; :(

Α χρονια μας πολλα καλε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ομως χρυσα δεν μπορουνε να σου πουνε ποσοι θα ερθουν ,εδω (αθηνα) για το τραπεζι χρειαζεσε τον αριθμο των ατομων και που θα κατσουν και πληρωνεις οσα ατομα πεις ερθουν δεν ερθουν .

πρεπει να σου απαντησει αυτοσ που προσκαλεις σε συντομο χρονικο διαστημα αν θα ερθει η οχι .....

τονια δεν ειχα τιποτα στο σπιτι γλυκο (μερα σουπερ μαρκετ χθες) και μετα απο τοσο κλαμμα δεν γινοταν να του πω και σε αυτο οχι ...μεχρι και την γειτονισσα πηρα τηλ που εχει σοκολατακια αλλα ηταν στο εξοχικο....μια φορα ηταν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλυ παντα ηθελα να κανω ενα αγορι (μου προεκυψαν 2 τι να κανουμε :D ) που να το μεγαλωσω πολυ διαφορετικα απο αυτο το κατεστημενο μεγαλωματος για τους αντρες και να κανω εναν σωστο αντρα .....

ναι να απογαλακτιστει απο μαμα -μπαμπα αλλα να εχει και το μυαλο και την πυγμη να μην τον σερνει το φουστανι ...πχ μας βριζει η νυφη δεν μας χωνευει και αυτος το δεχεται ...εκει εγω θα το θεορισω βοδι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!! Χρονια μας πολλα!!!!!

Να σας πω λοιπον γιατι ρωτησα για την κριση πανικου. Εχει μηνες που λετε που ο Π. διαβαζει-ενημερωνετε στο ιντερνετ για ολα αυτα που λενε για το 2012. Για την καταστροφη του πλανητη, για την ηλιακη καταιγιδα και πολλα τετοια. Βασικα τοσο καιρο τον ακουγα και ημουν μια χαρα. Εκανε βεβαια καποιες σκεψεις για το τι θα απογινουμε και τετοια κουλα αλλα μεχρι εκει. Χθες που τρωγαμε ξαναπιαμε την συζητηση και με επιασε ξαφνικα ενα τρελο αγχος, να μην μπορω να καταπιω, να αναπνευσω, ενιωθα πανικο στην σκεψει οτι μπορει να παθουν κατι τα παιδια και τετοια πραγματα. Το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω και εχω ακομα ενα σφιξιμο στο στομαχι. Πρωτη φορα μου συναιβει κατι που να μην μπορω να το ελεγχξω και δεν μου αρεσε καθολου. :oops: Αυτα αρκετα σας επρηξα μερα που ειναι... :oops:

Σισσακι και εγω λεω να βαλεις το προσκλητηριο στον πινακα ανακοινωσεων και οποιος θελει ας ερθει. Ετσι δεν μπορουν να σου πουνε και τιποτα.

Αφρο μα κυβο κνορ? Κα εγω ξερω οτι ειναι οτι χειροτερο απο συντηριτικα και τον εκοψα μαχαιρι εδω και χρονια. Αλλα οπως λες και εσυ μια φορα δεν πειραζει. Αρχισαν τα πονακια? Πως εισαι σημερα?

Νατασακι καλα να περασετε στο παρτακι σας!!1 Και σε οποια παει Φυσικα! Για πιο λογο γινεται ομως δεν καταλαβα :oops: Εγινε η Ε. κιολας 3? Κατι εχασα!

Σημερα εχουμε επετειο γαμου με τον Π. και θα δουλευει ολη μερα! :oops: Τα μαγαζια ειναι ανοιχτα και θα εχει εκδηλωσεις στην πολη. Σκεφτομαι να παρω τα παιδια και να παω μια βολτα. Ο καιρος ειναι τελειος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως ειπα και στην θουλη απο πονακια και συσπασεις να φανε και οι κοτες ....

εχει αρχισει παλυ να με πονανε τα ουλα (ουλιτιδα εγκυμοσυνης) και δεν ξερω γιατι παλυ και τωρα ηδικα στον ενατο μηνα ....την προηγουμενη φορα ηταν οταν επαιρνα τα χαπακια για τις συσπασεις και μου ανεβασανε την ορμονη προλακτινη ...τωρα μηπως παλυ αλλαζει αυτην η ορμονη λογο γεννας ?

ο μικρος δεν θελει να φιλισει τον Κ ουτε να το φιλισει ο Κ ουτε να τον χαιδεψει .....μονο να παιζουν ,να γαργαλιουντε και τον δαγκωνει (ο Μ τον Κ ) .....να πευτει πανω του .....αλλα τρυφεροτητα δεν θελει ...ο Κ στεναχωριεται πολυ ....ειναι λογικο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα και χρόνια πολλά.

Ουφ! Τελικά δεν μπήκε το νερό στο αυλάκι. Τον πήρε ο ύπνος πριν κοιμηθεί η Ιλιάνα. Μετά άπλωσα τα ρούχα και κοιμηθηκα και εγώ.... Αμαν πια.....

Λενακι ηρεμησε. Θα επανελθω μη καψω και το φαγητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες?

χρονια πολλααααααααα!!!!!!!!!!!!!

λενακι ηρεμησε κοπελα ου..εγω δε σκεφτομαι τιποτα..οπως ερθουν τα πραματα..απλως βαδιζουμε σε δυσκολους καιρους..κ θα ερθουν τα χειροτερα..

να ζησετε να ευτιχισετε..

σημερα κ η νατασουλα νομιζω εχουν επετειο???????????ωωωωωωωωωωωω χρονια σας πολλα

κ ευχαριστω για το δωρο κ τη νατασουλα κ τη χρυσα,,

σας χιλιοευχαριστω..ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

α λενακι εκανε παρτυ για τη γιορτη μιας κ γενεθλια δε της εκανε

σισσιω ο γαμος αθηνα δε ειναι?κ η συναδελφοι?κατι δε επιασα...

λοιπον στο παρτυ περασαμε τεεεεεεεεεεεεελεια

η ειρηνουλα φορουσε εκπληκτικα ρουχα..μια κουκλα..

τα μωρα παιξαν καλα..ω ναι δε το πιστευα...

η μαμαδες ΚΟΥΚΛΕΣ

η μια εγκυουλα εμ το αγορακι(λενα :P:P:P:P )μια κουκλα

κ η αλλη εγκυουλα που ΝΟΜΙΖΕΙ οτι ειναι φαλαινα επισης..για τη χρυσα λεω..

να πω οτι ειχε μιαμ μιαμ πολυ ωραια..κ ολα με τα χερακια της συμπεθερουλας μου..ολα νοστιμα..μπραβο κοριτσι..προκομενο μου εσυ..ο θοδωρης τσακισε το κεικ..κ η αννυ νομιζω :roll::roll::roll:

ααααααααααα

η αδερφουλα παρασκευη θα με κανει δωρο..

θα κρατησει τα παιδια το βραδυ κ θα μας κερασει ταβερνα..

ω ναι!!!!!!!!!!θα βγω..βασικα θα χαιρομουν πολυ αν δε ξυπνουσα τη επομενη απο της 7 παλι το πρωι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tza!!!!

Μη γελατε...τοση ωρα που ειμαι σπιτι..προσπαθω να κοιμησω τον Χριστοφορο...αλλα αυτος..σηγα μη κοιμηθει..

ε τα πηρα και εγω και λεω αφου δεν θες..δε θα με κοιμησεις εμενα...κατσε να παιζεις..

Εννωειτε πως δε θα προλαβω παλη να κανω ΤΙΠΟΤΑ..αλλα δε με νοιαζει

ο Οδυσσεας εφυγε και ειμαι μονη...φυσικα το καμαρι μου ουτε φαη θελει να φαει...και τωρα τραγανιζει μηλα....

αχ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geiaaaaa σας!!!

Ειστε εδω???Να πιουμε καφε μεσω πσ????Βλεπω αρκετες ονλαιν!!!

Ειμαι χαρουμενη γτ δεν κοιμηθηκε στο αμαξι και κοιμαται τωρα κ εχω μπονους ωρα χαλαρωσης!Τι ωραιο δωρο για τη γιορτη μας!!! :lol::lol::lol:

Βαζω καφε!Βαλτε κ εσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...