Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

:shock::shock::shock::shock::shock:=p~=p~=p~=p~

Βαγγελίστρα μου!!! :lol:

Ρε Αθηνά πλάκα μας κάνεις, εισαι μια θεά κορίτσι μου!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Πάω για διάβασμα.. Εγινα με επιτυχία καστανή πάλι.. αν και θα ανοιξουν.. θα σας βάλω φωτο μετά..

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι παναγιωτα ...αμα ηταν ετσι ο Χριστοφορος θα ειε ηδη 1000 συνδρομα...

απλα το ολο θεμα πρεπει να γινει πιο ομαλα και σε ηλικια πουτο παιδι ηδη αισθανετε ασφαλεια..

το κακο ειναι οτι με τα συγχρονα δεδομενα δεν εχουν πολλοι γονεις την πολυτελεια να περιμενουν ποτε το παιδι τους ειναι ετοιμο για μια τετοια κοινωνικοποιηση και απλα θα πρεπει να το στειλουν παιδικο...

ειναι σχετικο..αλλα παιδια δε θελλουν να ειναι ουτε με τις γιαγιαδες τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,

σήμερα είχα άδεια από την δουλειά γιατί πήγαμε εκδρομή με το σχολείο τπυ Μιχάλη σε μια φάρμα :D:D

με πήρανε βέβαια 7 φορές τηλ από το γραφείο :evil::evil::evil::evil: έλεος........

Αργυρούλα να χαίρεσαι τον Λουκάκο, να τον δείς όπως επιθυμείς :D:D:D:D:D:D:D

Παναγιώτα τα υπόλοιπα γεύματα τι είναι? δεν μας είπες μόνο μεσημεριανό έγραψες

Μάρθα ηρέμησε μετά το νινι?

Αθηνά γιατί δεν παίρνεις κανένα πιο φωτεινό χρώμα?

Πάω να πάρω την Έλενα, τα λέμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

θεσσαλονικιες ξερετε κανεναν αλουμινα?????????

τι κανετε?? εχθες περασαμε πολυ ωραια..βεβαια δεν ειπαμε και πολλα..πωπωπω τα μαναρια μου εχουνε γινει ταρζανακι πλεον!! παντους κατω ειχε κεικ και τυροπιτακια!!! :lol::lol::lol:

ενα ετρωγε αλλο πατουσε αλλο αφηνε στο τραπεζι και αλλο το επαιρνε και το ετρωγε :lol::lol:

η ελενα ανοιγε την καταψυξη και ετρωγε παγωτινια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλακι μου μην σκας για το σπιτι!!!!!!! παρεα να ερχεστε και δεν με νοιαζει!! :x:x:x

αλλωστε με βοηθησε ο φιλιππακος μετα!! προκειμενου να βαλουμε ηλεκτρικη τα μαζεψε ολα τα παιχνιδια!!! :lol::lol::lol::lol: που ητανε ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα ασε εμενα με επιασε κατι την τεταρτη και τα εφτιαξα..και τα ετοιμα τελεια ειναι!!! :D

λοιπον εχω να πω..η λενα μας η εγκυος εχει ομορφυνει γλυκινει πολυ!!!!! οποτε αγορι θα ειναι το νινι μας!!!!!! :):):):):):):)

π παντελακος ειναι τελειος!!!!!!!!!! αλλα ρε μαρθα απ οτην φασαρια τα ειδε ολα ο καημενος..μια σταλιτσα ειναι ακομα!!! :x:x:x:x:x:x

κοριτσια..ντρεπομαι λιγο..συγνωμη για την γκαριδα στο τελος που εκανα στον φιλιππακο :oops::oops::oops::oops::oops::oops: μα πολυ με τσαντιζει αυτο μετα νερα και τα μαχαιρια πιρουνια κερματα ..και οσο του το λεω τοσο δεν καταλαβαινει..και με εχει φερει στο αμην... :oops::oops:

δεν ειμαι κακιααααααααα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αφρο οι τιμες ειναι μια χαρα!! και εμας τοσες ειναι πανω κατω..και ειπε η γιατρος πως ειναι μια

δεν θυμαμαι αιματοκριτη αλλα τα αλλα ειναι παρομοια....χαρα

λενα τα μυαλα σου ειναι αλλου!!!!! βιβλι μικρο,βιβλιο μεγαλο, μπλουζα ανασταση...τα εχω εγω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω χρονια πολλα στον λουκακο!!!!!!! να τον χαιρεστε!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:

αθηνα σου παει αλλα δεν φαινεται καλα ειναι σκουρο και δεν φαινονται λεπτομερειες ρεεεε..

εμενα μου αρεσει σκουρο!! :D:D κουκλα εισαι φτουυυυυυυ σου!!!! :D:D

παναγιωτακαι εγω αρχισα διαιτα σημερα παλι!!!!!!!!!!! πιστευω πως ειναι ιδανικη μερα..παμε εναντια στον οχλο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλη μας επιτυχια!!!!!

αντε παω να πλυνω ποτηρια να παω σπιτι μου!!!

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχει σχυ αυτο με τη διαμορφωση του χαρακτηρα ως τα 3 τοτε εχουμε κανει καλη δουλεια με τη Μ-Ι!

Παναγιωτα στα 3 θα ειναι τελειως διαφορετικος και ισως μπορει να απει παιδικο χωρις κλαματα!

πχ η Μ-Ι πηγαινει στο φανατστικο σχολειο και εχει φανατστικη δασκαλα και εχει καιε ργασιες να ακνει στο σπιτι....

αλλα παιδικο δεν παει καιλογικα ουτε θα παει του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στον γλυκό Λουκάκο!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif] Συμπεθέρα μου να το χαιρεσαι το αγοράκι σου, να τον δεις να μεγαλώνει και να ειναι πάντα ευτυχισμένος και υγιής! [smilie=love4.gif]

Πολυ γέλασα με το όνειρο χαχα.. 2 φορές σε κλείδωσε ο Λουκάκος? χαχα, ο κλειδοκράτορας! :lol::lol:

Αχ βρε Χρυσα μου τι επαθες κορίτσι μου! :-ss:-ss Κοψοχολιάστηκα και μονο που το διάβασα.. Φαντάζομαι πως ένιωσες.. :YMHUG:

Καλά τοσο καιρό έψαχνα την Βίκυ ( ζαχαρένια, την ειχα γνωρίσει το 1997 και μετά τυχαία την βρήκα εδω) και δεν ήξερα ότι γράφει στο θέμα "καλοκαιρινά μωράκια" και μπήκα σ ε ενα αλλο και την εψαχνα... Μου εστειλε και μενα μηνυμα και μου τα ειπε, να της ζησει η ψυχούλα και με το καλό στο σπιτάκι της και στην αγκαλιά της.. [smilie=love7.gif]

Θουλάκι Το μωρό γεννήθηκε 1350 γρ .. στις 29 βδομάδες και 2 μέρες.. :YMHUG:

Αθηνά εμένα μου αρέσει πάρα πολύ και το φόρεμα και το χρώμα.. Βάφτιση είπες έχεις ή γάμο? Πάει πιο πολύ για γάμο νομίζω.. :roll:

Σισσάκι μου κουράγιο κοπέλα μου, εφτασες στο τέρμα! Συμφωνώ με την Τονια (οπως πάντα) την αλλη μέρα θα τα παίξεις ολίγον τι με τις απολαβές του γάμου.. Εμείς χασκογελούσαμε (στο ξενοδοχείο που μείναμε το βράδυ) σαν τα χαζά..

Το κακό ειναι ότι τα εξαφανίσαμε σε χρόνο dt.. χαχαχα.. Ο γάμος μας στοίχησε 28 χιλιάρικα (χωρις τις μπομπονιέρες γιατι τις εφτιαξε η μαμα μου) και τα πληρώσαμε μονοι μας ο Βαγγ και εγώ, δεν θέλαμε με τίποτα να πάρουμε λεφτά απο τους γονείς μας. Παρολαυτα μαζεψαμε πολυ περισσότερα απο αυτα.. :mrgreen:

Για τον υπνο που λετε και το κλάμα, οπως σας έχω ξαναπεί εγώ τον αφηνω που και που να κλαίει οταν τον βάζω για υπνο.. ποτέ δεν κλαίει πάνω απο 2λεπτο.. πεφτει ξερός και κοιμάται..

ναμαι η μελαχροινή!koritsia.JPG[/attachment:11z1p5hg]

post-4408-13873936946686_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη εισαι κουκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μα πανω απο 28 χιλ μαζεψατε?

μπραβοοοοοοοοοοοο!

εμεις 12000 και τα χρωστουσαμε ολα και ακομα χρωσταμε ως το 2015 το δανειο και ενα ως το 2017...μετα τελοςςςςςςςςςςςςςςς

αλλα φτιαξαμε και το σπιτι(με βοηθεια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Βικυ μου και μενα μου άρεσαν.. Ακομη μια βαφη θέλει μετα απο κανα 20ημερο για να σταθεροποιηθεί το χρώμα και μετά θα ησυχάσει το κεφάλι μου απο αυτα..

Εχουμε πολυ μεγάλα σογια :P Βικυ μου.. μαζεψαμε χρήματα και δώρα αλλά τα φαγαμε τα λεφτά και τα δωρα τα αφησα τα περισσότερα στην Ελλάδα.. οπότε.. :? Ξέρεις επειδη ειμαι απο την ξάνθη και τον γάμο τον κάναμε στο Μικρολίμανο, όλοι αυτοι που καλέστηκαν απο την Ξάνθη και δεν μπορούσαν να έρθουν, "αναγκάστηκαν" να βάλουν χρηματα σε λογαριασμό, γιατι που να στέλνουν δώρα.. ετσι μαζεψαμε αρκετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τέλεια τα μαλλιά, μου άρεσαν πραγματικά!!!! σε γλυκαίνουν πάρα πολύ!! :x:x

μόνη σου τα έκανες? εγώ τα κάνω μόνη μου πλέον αφού στις εδώ κωμμώτριες δεν βρήκα προκοπή :evil::evil::evil:

Αθηνά πολύ ωραίο το φόρεμα :D να το πάρεις!!! :D

εμένα το χρώμα μου αρέσει γιατί η Αθηνά έχει μπλε μάτια, οπότε...... ;) .......

αλλά είναι μόνο για επίσημες εκδηλώσεις :? ....θέλω να πω ότι σε ένα μπαράκι δεν μπορείς να το βάλεις!!! :?

ο Λ. είναι πολύ χαρούμενος επειδή έγινε 6 χρονών!!!! :o:o:o:roll::roll::roll:

και όλο λέει ότι μεγάλωσε τώρα πια!!!! και να μην τον πολυαπασχολώ!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

και εγώ σε ένα μήνα στα γενέθλιά μου θα είμαι σκεφτική!!!! :? 2 άνθρωποι διαφορετικών ηλικιών με διαφορετικά συναισθήματα.....!!!! :?

Παναγιώτα και εγώ το ήξερα αυτό......αλλά δεν μπορώ να προγραμματίσω τον εαυτό μου να τα κάνει όλα σωστά...άνθρωποι είμαστε και όχι μηχανές!!!!............

άντε λίγα χρονάκια ακόμη μέχρι την 5νθήμερη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....μα στην 5νθήμερη ΔΕΝ πρέπει να κοιμούνται, αλλά να διασκεδάζουν!!!! :roll::roll::roll:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστώ. Θα δω τι θα μου πει και ο μαστερ. Δεν έχω όρεξη να ψαχνω αλλά πρέπει κάτι να βαλω. Παντρευεται ενας καλός μου φίλος το άλλο Σάββατο στην Αθήνα και εκεί δεν θα προλαβω να κοιταξω. Το φορεμα σε πιο ανοιχτό ειναι εδώ.

http://www.bcbg.com/product/index.jsp?p ... age=family

Δεν το είχε στο μαγαζι αυτό το χρώμα.

Αργυρούλα να χαιρεσαι τον γιό σου!

Ασχετο αλλά χτες ο κυρ Φώτης ξαναχτύπησε! Αγριευτηκα. Σήμερα όμως κάνει διάλειμμα. Δεν αναψε το φως!

Παω ν α μαγειρεψω γιατι ερχεται ο κυριος. Πρεπει να τον καλοπιασω... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δε με νοιαζει καθολου που η τιμωρια δεν εχει αντικρισμα στην ηλικια των 2...ειλικρινα...

ο Χριστοφορος ειναι τιμωρια...δε θα παμε βολτα σημερα ειναι σε περιορισμο στο δοματιο του και θα παιζει μονο μεσα....

αντε γιατι το παραεκανε...

5 λεπτ ατον αφισα μονο στο σαλονι και πηρ ετο ποτυρακι του και το αδειασε ολο στο πατομα και πλατσουριζε...φυσικα εγινε μουσκεμα..και το παντελονι και οι παντοφλες και οι καλτσες...

του εχω εξηγησει παρα πολλες φορες πως δε ριχνουμε μερα στο πατωμα παο το ποτυρακι γιατι θα γλυστρησουμε και θα χρυπισουμε, και δεν βρεχομαστε γιατι θα αρρωστησουμε.... :evil::evil::evil::evil::evil:

τι να πω!!!!

Ερη το μαλλι τελειο!!! και εσενα σου πηγε ο Καναδας..εχεις μια αισιοδοξια στο βλεμμα σου και μια ηρεμια αλλο πραμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας..Τι κάνετε;;;Προσπαθώ να σας διαβάζω για να ξέρω τι γίνεται αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... :oops::oops::oops: Βλέπετε το πρωί ξυπνάμε αργά και τις ώρες που δε θηλάζω και δεν κανακεύω τη μικρή γκρινιάρα μου προσπαθώ να τις αφιερώνω στην Ιωαννούλα μου...

Αρτζι μου χρόνια πολλά στο Λουκάκο..Να τα εκαστοστήσει και να ζήσει σαν τα ψηλά βουνά..Να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!! :x:x

Καλέ τι ωραία φώτο...Λάμπεις!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Λενάκι χρόνια πολλά για το Ειρηνάκι σου...Ό,τι καλύτερο εύχομαι... :x:x:x

Αθηνά μην ξαναπαραπονεθείς για τα κιλά.... :twisted::twisted::twisted: Μωρή κορμάρα έχεις γινει... :D:D:D:D:D Το φόρεμα είναι τέλειοοοο...Και πάνω σου είναι απλώς ΘΕΪΚΟ....Αλλά πολύ απλό για μενα...Εγώ έτσι κυκλοφορώ καθημερινά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη μου σου πάει πολύ και το καστανό...Σε μικραίνει νομίζω... ;););)

Αφρο κι εγώ νομίζω ότι είναι μια χαρά οι εξετάσεις του Μανωλάκη..Ρώτα και τον παιδίατρο βέβαια...Πως πας από πονάκια;;;;; :roll::roll:

Παναγιώταααα ρε μου έχει λείψει ένα καφεδάκι μαζί σας... :(:(:(:( Πότε θα τα πούμε;;;; :roll::roll::roll: Επίσης λέω ότι το περιμενα πιο δύσκολο με δύο παιδιά επειδή είναι καλή η Ιωάννα..Αν ήταν μες στη γκρίνια συνέχεια όπως η μικρή θα είχα φουντάρει... :oops::oops:

Μάγδαααααα μου ρε συ ακόμα ξυπνάει ανα 2ωρο-3ωρο;;;;; :o:o:o Πως αντέχεις ρε;;Δεν παλεύεται... :?:?:?

Χρύσα τι πάθατε ρε κοπελα μου;;; :shock::shock: Δε μου έχει τύχει, αλλά και μονο που το σκέφτομαι μου κόβονται τα πόδια... :?:?:?

Συμπεθερούλα μου κάθε μέρα λέω να σε πάρω και με τις μικρές δεν έχω προλάβει... :oops::oops::oops: Σας αγαπώ πολύ όμως και σας σκέφτομαι... :x:x:x

Θουυυυυυ πως πάτε;;;Αντέχεις μαναράκι;;;; :lol::lol:

Νατασάκι πως πανε οι προετοιμασίες για το πάρτυ;;;; ;););)

Βικάκι μου για πες κανενα νέο ρε...

Νατασούλα τι κάνουν τα παιδάκια σου τα όμορφα;;;;; :D:D:D

Βένιιιι πως παει ο Φιλιππάκος από φαγητό;;;;Τρώει;;;; :roll::roll::roll: Ωραία περνάτε εσείς με τα καφεδάκια σας...

Λάλααααααα να μπαίνεις συχνότερα ρε.....Αντε ελα να μου δώσεις καμια βυζοσυμβουλή... :lol::lol::lol:

Τόνια κι εγώ σε πάω πολύ μωρή....Κι εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα παιδιού ο ύπνος..Η Ιω 2-2,5 μηνών κοιμόταν 22.30 το βράδυ με 11.30 το πρωί... :shock::shock::shock::shock:

Ψηλέγκω που είσαι σήμερα;;;;; :roll::roll:

Μιτσάκι μου μια χαρά όλα ε;;;Πολυ χαίρομαι... :D:D Μινιατούρα και η μπέμπα ε;;;; :lol::lol::lol:

Έχω ξεχάσει καμία;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Να σας πω τα δικά μου;;;;;

Η θηλή μου η μια εκεί που πήγαινε να φτιάξει με το σπαθόλαδο τώρα ξαναείναι σκατά... :(:( Έκανε μια απότομη κίνηση χθες η μικρή εκεί που θήλαζε και μου τη γ@%&... :twisted::twisted: Κάθε φορά που είναι να τη θηλάσω από αυτό το βυζί με πιάνει άγχος... :?:?:? Πονάω αλλά πλέον έχω συνηθίσει...Αφού αμα δείτε είναι σαν να μου έχει κάνει τρυπούλα σε κάοιο σημείο.. :o:o:o:o

Επίσης, η μπέμπα τρώει καλά, συνεχίζει να ξυπνάει 1 φορά τη νύχτα, είναι υπναρού, αλλά μπερδεύει τη μερα με τη νύχτα..Προχθες έκλαιγα από την κούραση και τα νεύρα μου...Κοιμάται όλη μέρα...Κάθεται 1-1.5 ώρα ξύπνια κάθε φορά που τρώει, το βράδυ κοιμάται κατά τις 9-10, πριν ξαπλώσω εγώ, κατά τις 12 την ξυπνάω για να φάει και μετά (δυο νύχτες τώρα) κοιμάται 2-2.30 τα ξημερώματα... :shock::shock::shock::shock::shock: Δεν αντέχω...Και πάλι δεν κοιμάται αν δεν τη βάλω στο βυζί... :?:?:? Μετά ξυπνάει 5-5.30, ξανακοιμόμαστε, μετά 7.30-8 και μετά 10.30-11 οπότε ξυπνάμε οριστικά... :?:?:?:?:?:?

Πως θα αλλάξω αυτό πρόγραμμα;;;Ας κοιμάται κατά τις 10-11..Όσο νυχτοπούλι και να είμαι, δεν αντέχω να κοιμάμαι στις 2 και στις 2.30 το πρωί... :?:?:?:?:?

Δεν έχω παραπονο..Είναι υπναρού, αλλά και πολύ γκρινιάρα ρε 'σεις.... :?:?:?:? Δεν κλαίει..Όλη την ώρα κάνει σαν γατί..Νιαουρίζει....Βέβαια σήμερα είναι σχετικά πιο ήσυχη...Για να δούμε... :roll::roll::roll:

Α!!!!Σήμερα θα την κάνω και το πρώτο της κανονικό μπάνιο... :D:D:D:D Την Ιω την είχα κάνει πολύ νωρίτερα βέβαια.. :roll::roll:

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου εσένα ξέχασα ρε μωρό μου... :oops::oops::oops::x:x:x Κάνε υπομονή...Στην τσίτα θα είσαι μέχρι το γάμο...Να δεις την ημέρα του γάμου πως θα είσαι...Δε θα σου αρέσει τίποτα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαλάρωσε και απόλαυσε το!!!!! ;);););)

Καλοφόρετο και το κοστούμι του γαμπρού..Εμένα πάλι ο Γιώργος τρελαινεται για κοστούμια και λόγω δουλειάς φοράει συχνά... :?:?:?:? Και καθημερινά έχει στο αυτοκίνητο σακάκια και γραβάτες...Και δεν ήθελα με τίποτα τέτοιο κοστούμι για το γάμο..Θα ήταν σαν να τον έβλεπα να φεύγει για δουλειά... :?:?:? Γι'αυτό φόρεσε το παπιγιόν το λυτό και ανοιχτόχρωμο κοστούμι που αρχικά είχαμε αποκλείσει... :lol::lol::lol::lol::lol:

Το Χαριλινάκι τι γλυκό... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αθηνα εισαι κουκλαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελειο το φορεμα!!!! εμενα μαρεσει που ειναι σκουρο, φαινεται πιο πολυ το προσωπο σου κ ειδαι τοσο ομορφη!!!!! φτου σου καλε!!!

αχ ιουλια κ εγω το σκεφτομαι αυτο με την προσωπικοτητα.. κ με πιανει ενα αγχος τρελο ωρες ωρες αν τα κανω σωστα αν του περναω λαθος μηνυματα κλπ κλπ

παναγιωτα ισα ισα νομιζω οτι στα 3 ειναι πια αρκετα μεγαλος για να μπορει να δεχτει πιο ομαλα τον παιδικο

βενετια μην το σκεφτεσαι για την γκαριδα... αποτι ειδες δεν συγχιστηκε ιδιαιτερα! :lol::lol::lol:

ο δικος μου θα ειχε γανιασει στο κλαμα!

ερη πολυ σου παει το μαλλι βρε!!!!

συμπεθερα τι εννοεις πως θα της αλλαξεις το προγραμμα???

φεεεεεεεεεεεεεεεεετα ειναι ακομα πολυ νωρις!!!! αν σου γραψω το προγραμμα που ειχε ο αναστασης 2 εβδομαδων θα πηδηχτεις απο το παραθυρο!!!

επισης θα σας τη σκασω κοπελιες!1! που λυσσαξατε οτι εχω αγορακι!!!! :lol::lol::lol:

χρυσα μια χαρα εχει αντικρυσμα η τιμωρια στην ηλικια των 2.. ωραιοτατο αντικρυσμα..

απλα πρεπει να ειναι πιο συντομη, οχι περιορισμος ολο το απογευμα πχ οπως κανεις εσυ τωρα, γιατι το παιδι εχει μικρη μνημη σε τετοια θεματα, η τιμωρια πρεπει να ειναι συντομη κ να ειναι αμεσως μετα απο την ανεπιθυμητη πραξη του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα ωραιο και το πιο ανοιχτοχρωμο αλλα το πιο σκουρο νομιζω μαρεσει πιο πολυ πανω σου!

Ερακι σου πανε ΤΕΛΕΙΑ τα μαλλια ετσι πιο σκουρα και θα συμφωνησω με τη φιλτατη Γωγω οτι σε μικραινουν!τρελοπιπινακι κι εσυ!!! :lol::lol::lol:

Γωγω μου κι εμενα ειδικα το πρωτο μηνα ηταν ετσι μες τη γκρινια η μικρη και ηταν οοληη την ωρα στο βυζι! Μετα ηρεμησε αρκετα και κοιμαται το βραδυ...βεβαια ειναι που πινει και απο το μπουκαλι οποτε...μωρε μακαρι να θηλαζε κι εμενα και θα της εδινα το βραδυ συμπληρωμα 1 γευμα που θα ειχα ανλτησει...μηπως να το δοκιμασεις μετα τις 40 μερες που θα εδραιωσεις θηλασμο και δε θα φοβασαι για συγχιση;;; :?

Καλε μη βαρατε!!! το λεω επειδη ειναι κι αυτη μπαμπακοκωλη σα κι εμενα και δε τη παλευει,μηπως και κοιμηθει καμια ωρα παραπανω!!!! :P

Θα συμφωνησω με τη Λενα σε αυτο που ειπε για το χρονο τιμωριας! Μια χαρα καταλαβαινουν κι απο πιο μικρα,απλως επειδη η μνημη τους ειναι περιορισμενη αν το εχεις για πολυ ωρα τιμωρια,μετα απο λιγο εχει ξεχασει το λογο!

Ερακι γιατι δε θελατε να συμβαλουν χρηματικα οι γονεις σας;;;;εμας τα πληρωσαν ολα! :oops: οποτε τα φακελακια εμειναν καθαρα κι αφορολογητα!!!! :lol::lol::lol: καλα δε μαζεψαμε τοσα πολλα,αλλα αρκετα τα οποια τα βαλαμε στην ακρη για ωρα αναγκης! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια ?

εμεις πηγαμε βολτα σε ενα καινουργιο εμπορικο διπλα στο ΙΚΕΑ .

Αθηνα ....τι μπουστο ειναι αυτο!!!! :o τελειο!!!!!το φορεμα πολυ ομορφο ,θα ηθελα να σε δω και με το πιο ανοικτο χρωμα για τα ματια περισσοτερο .

σας διαβασα αλλα δεν πολυ θημαμαι :oops:

εγ ακομα δε τον εχω βαλει τιμωρια εχει ομως επιπτωσεις οταν ξερει οτι δεν κανουμε κατι και το κανει πχ γραφει στον τοιχο για χιλιοστη φορα του παιρνω το μολιβι γιατι ξερει οτι δεν πρεπει .οταν εριχνε νερο στο πατωμα (τωρα δεν το κανει εσκεμενα) τον εβαζα να καθαριζει μετα :twisted:

εμαθε και καθαριζει ετσι οταν του πευτει κατα λαθος τωρα :D

ευτυχως αν υψωσω την φωνη μου ακομα με ακουει και κανει πισω στις σκανταλιες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι σου πανε ΤΕΛΕΙΑ τα μαλλια ετσι πιο σκουρα και θα συμφωνησω με τη φιλτατη Γωγω οτι σε μικραινουν!τρελοπιπινακι κι εσυ!!! :lol::lol::lol:

:-w Δεν το κατάλαβα το γελάκι.. :-p:))

Σας ευχαριστώ φιλενάδες μου γλυκές!

Τον εχω βάλει για υπνο εδω και μιση ωρα και τον ακουω να παιζει με ενα παιχνιδι του τοση ωρα.. Εχει πάει 3 η ωρα και αυτος παίζει.. Και μετά πάει 5.30 και δεν ξυπνάει και πηγαίνω εγώ και τον ξυπνάω με το ζόρι..

Σημερα θα εχουμε και κατι επισκέψεις στο σπιτι.. Βαριεμαι να σας πω την αληθεια.. ο Βαγγ λέει οτι ειμαι αντικοινωνική και πρέπει να το κοιτάξω αυτο.. :roll: Απλά θα προτιμούσα να βρισκόμασταν κάπου έξω γιατι στο σπιτι ουτε τραπεζάκι δεν εχω να ακουμπήσουν τον καφέ τους.. :? Να τους βάλω να κάτσουν στην τραπεζαρία? :mrgreen:

Τονάκι οι γονείς μας δεν εχουν την ίδια οικονομική κατάσταση. Θα φαινοταν κάπως αν η μια πλευρά πλήρωνε τον γάμο. Εξάλλου και οι δυο δουλευαμε τοσα χρονια, τον ειχαμε τον τροπο μας..

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σας!!!

Τι κανετε?Δεν σας εχω διαβασει...ακομα!!!

Χρονια πολλα στο Λουκα!Αργυ να τον χαιρεσαι τον αντρακο σου κ οτι επιθυμεις στη ζωη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κοιμηθηκα το μεσημερι!! :D:D:D

θα σας πω γιατι ηταν πολυ αστειο!

3:3ο περιπου εφραφα στο μαμμυ κ ελεγα οτι θα παω να ξυπνησω τον γιωργο!δεν προλαβαιμω να κλεισω τον υπολογιστη κ ακουω κατι βηματακια.. :? γυρναω κ βλεπω τον γιωργο!με κοιταει που ειμαι στον υπολογιστη,με προσπερναει αμιλητος κ πηγαινει στην κουζινα!παω κ εγω απο πισω του..

τον βλεπω να ξαπλωνει στο χαλι της κουζινας...κ να κοιμαται!!!! :shock::shock::shock:

τον σηκωσα κ τον εβαλα στο κρεβατι του κ ξυπνησε στις......6!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κ εγω μαζι του φυσικα!! ;);)

μα το παιδι μου εχει λαλησει εντελως! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

διαπαιδαγωγηση...εχω κανει πολλα λαθη,ειμαι σιγουρη..Μαγδα κ εγω τον θεωρουσα πολυ μικρο για να ανησυχω για τετοια,αλλα τελικα εγω ημουν λαθος!νομιζω οτι εχω βαλει τον αυτοματο πιλότο κ δεν ασχολουμαι πολυ συνειδητα με τη διαμορφωση του χαρακτηρα του..πρεπει να το προσεξω αυτο.. :roll::roll::roll::roll::roll:

παιδικος..εχω αρχισει να του λεω για το σχολειο που θα παει του χρονου,για τα παιδακια που θα παιζει,για την αυλη,τα παιχνιδια,τις καλες δασκαλες..γενικα εναν ιδανικο παιδικο του εχω περιγραψει..αλλα τεσπα!

κ σημερα μου λεει"παμε μαμα τωγια κολειο"=παμε μαμα τωρα σχολειο! κ παει κ παιρνει μια τσαντα μου , την βαζει στο λαιμο του κ μου λεει"μαμα φεε βιβια βαω"=μαμα φερε βιβλια να βαλω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

του λεω βεβαια κ οτι η μαμα δε θα ειναι εκει,αλλα θα γυρναει το μεσημερι να τον παρει για να παμε σπιτι κ με κοιταει λιγο απορημενα.. :?:?:?

αλλα ειμαι σιγουρη πως οταν ερθει η ωρα να παει,θα εχουμε κλαμματα κ οδυρμους! :(

Αθηνα το φορεμε σου πηγαινει τρελα!κ το χρωμα μου αρεσει!

θα συμφωνησω με τις αλλες καλε!μα τί μπουστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :shock::shock::shock:

τελειο!!!!

ερη καλωσορισες στο κλαμπ των φρεσκοκαστανων!!!σου παει πολυ!!

εγω στην αρχη με εβλεπα σαν καρακαξα καλογρια :lol: ,τωρα με συνηθισα!εσενα ομως σου παει περισσοτερο!

βρε Γωγω!!θα αλλαξει τοσα προγραμματα η μικρη..αδικα μην πας να της αλλαξεις προγραμμα..θα ταλαιπωρηθειτε κ οι δυο αδικα..

για να καταλαβεις,ο γιωργος,γνωστος πλεον κ ως κουκουβαγια!, 2 μηνων κοιμοταν σερι ολο το βραδυ!!

χαρααααααααα εγω!!ναι καλα!μολις εκλεισε τον τριτο θυμηθηκε τους φιλους του τις κουκουβαγιες κ ξαναγυρισε στην παρεα τους! :lol::lol::lol:

μεχρι πριν λιγο καιρο κοιμοταν μια χαρα,εδω κ 2 ημερες..δεν κοιμαται!

σημερα κοιμηθηκε στο χαλι της κουζινας..θες κ αλλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μεχρι τις 2:30 δεν μπορει καποιες φορες να μενει ξυπνιος ο γιωργος κ να κοιμασαι που κ που εσυ κ να σε ξυπναει να τη θηλασεις πριν κοιμηθει;;επισης..μπορεις κ να αντλησεις γαλατακι για τετοιες μικρες ωρες..αν κ εγω ποτε δεν μπορεσα να το αξιοποιησω για αυτο το σκοπο,γιατι μεχρι να ξυπνησω τον χ. κ να ζεστανει το γαλα...θα ειχα θηλασει 1οο φορες! :evil::evil::evil::evil::evil:

αυτο με τον υπνο κ το μπουκαλι που λεει η τονια δεν ειχε σε εμενα αποτελεσμα,οσον αφορα στο θεμα του υπνου..

δοκιμασα να τοτυ δωσω εγω το μπιμπερο τοτε που ηταν βρεφακι,μια χαρα επαιρνε μπιμπερο με γαλατακι μαμας απο εμενα,ουτε, ευτυχως ,συγχυση θηλης εμφανισε,αλλα δεν κοιμηθηκε παραπανω..

καποιες αλλες κοπελες ομως ειδαν αποτελεσμα.. :?

καλε η Λενα μια γλυκα ειναι ετσι κ αλλιως!!κοριτσαρο θα κανει,παει κ τελειωσε!!μη μου την κακοκαρδιζεται!!!!αφηστε που η θου της ειπε αγορι!!αρα..σας ειπα!ειναι σιγουρο το κοριτσι!! :lol::lol::lol:

καλο σας βραδυ πανεμορφες!!

φιλακια!!!

αα!θυμηθηκα κ αλλα!εμεις τον γαμο μας τον πληρωσαμε ολοι!!

δηλ. οι γονεις μου τους δικους τους καλεσμενους,πεθερικα τους δικους τους, εγω κ ο χ. τους φιλους μας!

μπομπο,προσκλητηρια,τουρτα,d.j,αισθητικο,κομμωτρια μου,φωτογραφο, εγω κ ο χαρης!

νυφικο μου η πεθερα,κουστουμι χαρη οι γονεις μου!

μαζεψαμε πολλα φακελακια κ ευτυχως λιγα δωρα!το σπιτι το ειχαμε ηδη σχεδον ετοιμο,οποτε δε χρειαζομουν κατι ιδιαιτερο..

αντε τωρα σας αφηνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω!Δε θυμαμαι ολα οσα διαβασα αλλα εμεινα ετσι :shock: πολλς φορες!!Μου κανανε πολλα εντυπωση φαινεται!!! :roll::mrgreen:

Δεν εχω κουραγιο να σχολιασω αυτα που ηδη σχολιασατε και συμφωνω με την πλειοψηφια! :P

Αφρο νομιζω πως ειναι καλα τα αποτελεσματα ρε συ...Της Α ηταν ο αιματοκρ 1-2 πιο χαμηλος,φεριττινη πολυ πιο χαμηλη(που ειναι η αποθηκη) και σιδηρ αρκετα πιο ψηλος.. :?

Ετσι απλα το λεω! :)

Ιουλια πλακα κανεις?Ετσι απ[λα πηγε κ κοιμηθηκε στο χαλι????? :lol::lol::lol: Εχουμε πανσεληνο?τι επαθε το παιδι???χαχαχαχα

Επισης..πληρωσατε εσεις για τους φιλους σας? :o Και πως τα μοιρασατε?που ξερετε ποσοι ηρθαν κ απο ποια μερια?

Σημερα κ εγω σεληνιαστηκα το πρωι!Αχ κ να μ'εβλεπε η Θου πως φωναζα! :( Σαν βλαμμενη...

Εκανε συνεχεια ζημιες,με ελουσε με το κατσ.γαλα,πεταξε κατω τα κορν φλεικς,δεν ηθελε να φαει τιποτα,ηθελε30 φορες να θηλασει κ δεν επινε το σιδηρο...Οκ...Αρχισα να ωρυομαι η μοσχαρα... :(:( Και της ελεγα "τεεεελος το γαλα!δεν εχει αλλο μεμε ΠΟΤΕΕΕΕ" :lol::lol::oops: Αλλα μετα τα βρηκαμε!....Το μεσημερι φυγαμε για βολτα κ γυρισαμε 9παρα!Τεζα το τσαχπινικο!

Για αυτα που λετε περι υπνου-θηλασμων-μπουκαλια των βρεφων σας..Εχω πολλα να πω(και σε πολλα να διαφωνισω :P ) αλλα...Νιωθω πως δεν χρειαζεται να πω τιποτα! :?

Χρυσα με προβληματισες πολυ με αυτο που επαθες...!Μεγαλο σοκ!(σοοοοκο που λεει η Α)

Μαγδουλι τοσο χαλια ρε συ ο υπνος?μα 2-3 ωρες?...Αααα εσυ εχεις μεγαλες αντοχες κ ανοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!!!

Τί νέα;;;

Δε σας διαβασα γιατί δεν έχω κουράγιο...

Μπήκα απλά να πως στις Θεσ/νικίες να φάνε κατιτίς την Κυριακή πριν έρθουν!!! :lol::lol::lol:

(Πλακίτσα)

Όλο το απόγευμα το πέρασα στην κουζίνα για προετοιμασία!!!!!

Και έχω ακόμη!!!!!

Φιλιά πολλά καλό βράδυ!

Αναστασία ντροπή!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κομαται..κλεινουν τα βλεφαρα..δε ηταν καλη μερα..η μαλλον καλο απογευμα..

γωγω ρε μωρο ειναι..θα αλλαξει..κ μενα μικρο μονο με μεμε κοιμοταν..τωρα με πιπιλα..

βικυ γτ δε παιζομαι???????

ερη σουπερ το μαλλακι..κ ναι θελει κ αλλο περασμα..ειναι λιογ ξερθωριασμενο :roll::roll::roll:

αθηνουλαααααααααααααααα..καλε εισαι ψηλη κ κορμαρα..σιγα μη εισαι 1,66

το σκουρο μαρεσει

ιουλια :lol::lol::lol::lol:

με εκανες κ γελασα..μα στο χαλι????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

βρε τη κουκουβαγια

αναστασια..εσυ?αποκλειεται..να μουν να σε εβλεπα..χαλασες..μη κανεις παρεα μαζι μου :D

λοιπον..

εγω πηγα πηρα μεγαλη χαρα το θοδωρη απ το σχολειο..

ξαναρωταω τι τρωει πρωι κ λεει ψωμι με οτι εχει κασερι μαρμελαδα κλτ

κ καθε μερα κρεμα(δε το σχολιαζω)σας επρηξα

ο μικρος εχει 2 μερες δε κοιμαται καλα μες τη μερα..

γενικως κλαει..ποναει το λογικο..

σημερα πανω απο μια ωρα συνεχομανε αδ εκοιμηθηκε νομιζω..θα το προσεξω απο αυριο

ρε νατασα εσενα κοιμαται 2-3 ωρες σερι μερα?

μα εκει που κοιμοταν ξυπνουσε..

κ αρχιζει το κλαμα..κ γω δε εχω μαθει να κλαει αυτο το μωρακι..ειναι τοοοοοσ καλο..

κ να κλαει..κ τα αυτια μου τρελαθηκαν..

κ υψωσα φωνη :oops:

κ για να μη τα κανω χειροτερα(λες κ φταιει ο μπεμπης)

αρχιζω να κλωτσαω οτι εβλεπα κατα στιγμες..

πιπιλα...ριλαξ(χωρις το μωρο ε)..καδο...

μετα ηρεμησε..μετα ξανα κλαααααμα..ε τα βαλακ γω κ υσηχασα..

γενικως δε κοιμαται καλα,κ μου θυμισε τα καλα του θοδωρη..ευχομαι να περναει φαση..τιποτε αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και καληνυχτα σας!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλη,να χαιρεσαι τη σωσωκα!!!!!!χρονια της πολλα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

βενι,τι γινεται με τη δυσκοιλιοτητα????????εμεις τα ιδια....καθε 5 μερες και με το ζορι τρωει φρουτα και λαχανικα..... :roll:

αναστασια,εσεις??????δεν πιστευω να τρωτε παραπανω???????? :P θελω να εχω συμπαρασταση στις μεριδες σπουργιτιου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P

μαιμουδακι,ειδα εβαλες τικερ!!!!!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε,με το καλο!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη και εγώ όλο το απόγευμα θέλω να σου πω ότι μου άρεσε το μαλλί σου!

ΜαμαΘούλ στη φωτογραφία φοράω το 10ποντο πεδιλο που είχα στο γαμο. Έσκασα μύτη ντυμένη χαλαρά και όταν ήρθε η ώρα να δοκιμάσω φόρεμα, εβαλα τα Καβαλι μου. Ειδε πεδιλακι με στιλ η υπαλληλος και με είχε στα ωπα ωπα. Είναι λιγο ειρωνία. Και όμως είμαι 1,67μ...

Σε άλλο μαγαζι είχα πάει με την αδερφη μου και μόλις η υπάλληλος είδε τη Λουι Βουιτον μας είχε λες και πέτυχε τις σουπερ πελάτισσες.

Ο μικρός το βρηκε ωραίο το φορεμα και τη Δευτερα θα παω να το αγορασω. Το ανοιχτοχρωμο δεν το ειχε. Νομίζω όμως ότι θα με παχαινει.

Σας πρηζω με τα δικά μου!

Σας καληνυχτιζω και σας ευχαριστώ που με εμψυχωσατε! Η υπάλληλος μου είπε να χάσω 2 κιλά μεσα σε μια εβδομάδα!!!! Αν μου ερθει ποτε αυτή η περίοδος ίσως χάσω κανενα γραμμαριο. Οχι όμως και κιλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...