Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

βρε λαγονησι μου τι εχεις περασει κι εσυ!!!ευχομαι δυο δυο να στα στειλει ο θεος τα παιδακια σου!!!!!!!κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..επεσα λιγο σημερα αλλα με κανατε να αισθανθω καλυτερα..και να πεισμωσα θα γινω μανα παει και τελειωσε... :D ευχομαι να μην ειμαι εδω μετα απο 5 χρονια και να λεω τα ιδιααα :lol::lol::lol: ...μακαρι να πιασει τωρααααααααααααα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

μαρικακι μου σε ευχαριστω κι εσενα για την εμψυχωση!!!!!!!!!!!!!αντε να γινουμε ολες μανουλες!!!εχω και χιωτισα;αχ τι καλα!!!μωρουλι που εισαι;παμε παρεα..δυο δυο..ει οπ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τις καλημέρες μου σε όλα τα κορίτσια!! Έχω να μπω λίγο καιρό γιατί πήγα στο εξοχικό και φυσικά δεν είχα ιντερνετ εκεί!

Μπράβο στη twiggy μας που μεγάλωσε η χοριακούλα της και μαζί με αυτή και το σποράκι της! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου!

Rose που είσαι ρε πρώην χιώτισσα!!!! Σας βγήκε πολύ πεισματάρικο το μικρόβιο τελικά ε; Δεν ξέρει όμως με ποιαν τα βάζει ... [smilie=violent1.gif] [smilie=whip2.gif] Αν αυτό είναι μια φορά πεισματάρικο εμείς είμαστε 10! Έτσι φιλενάδα; Μη μασάς καθόλου και αφού έχεις και το ΟΚ από το γιατρό τότε βουρ στον πατσά! Θύμισε μου ποιο μικρόβιο έχετε εσείς; Πάντως εμείς τότε που παλεύαμε με τα δικά μας μικρόβια ο γιατρός μας είπε ότι απλά είναι πιο λίγες οι πιθανότητες αλλά όχι ανήπαρκτες. Αν το σποράκι είναι γερό και δυνατό τα προσπερναει όλα. Σε ότι αφορά το μυκόπλασμα ουρεόπλασμα που είχαμε εμείς είχα διαβάσει ότι αν είσαι έγκυος και το έχεις μπορεί να σου δώσει ο γιατρός αντιβίωση, μπορεί όμως και να το αφήσει μετά τη γέννα. Στο έμβρυο περνάει μόνο αν κάνεις φυσιολογικό τοκετό. Στην καισαρική δεν περνάει. Έτσι είχα διαβάσει τότε στο ιντερνετ αλλά καλύτερα ρώτα το γιατρό σου. Εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία παλιά μου χιώτισσα! %%-%%-%%-

Cuando μου δεν θέλω απαισιοδοξία! Μην κάθεσαι και τις ψειρίζεις τόσο πολύ τις εξετάσεις σου γιατί μόνο παραπάνω άγχος θα σου προσφέρουν και τίποτα άλλο. Στο λέω γιατί εγώ για ένα διάστημα κόντεψα να φρικάρω και να πάθω κατάθλιψη με τα αποτελέσματα τις σαλπιγγογραφίας μου και άλλων εξετάσεων. Αλλά τελικά ήρθε εκεί που δεν το περιμέναμε. Εσείς θα κάνεντε τις προσπάθειές σας και ότι σας λέει ο γιατρός σας και να δείς θα έρθει και σύντομα μάλιστα!

Λαγονήσι και Μαρικάκι μπορεί να σας έτυχαν αρκετές δυσκολίες ρε κορίτσια αλλά εσείς είστε παλικάρια και το έχετε αποδείξει σε όλες μας. Πλησιάζει όμως η δικαίωση για σας και είμαι σίγουρη ότι η επόμενη προσπάθειά σας με όποιον τρόπο και αν γίνει θα είναι επιτυχημένη και μετά από λίγους μήνες θα είστε αγκαλίτσα με τα υγιαίστατα μωράκια σας!!

Χουανιτάκι, LIL, Ελενάκιο και σε όλα τα κορίτσια που ξεχνάω συνεχίζουμε δυναμικά non stop αυτό το καλοκαίρι!!! Αν κοιτάξετε καλύτερα εκεί στη γωνία είναι τα σποράκια και σας περιμένουν!!!

Σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα που το προσπαθούν ένα μεγάλο ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ με πολύ πολύ αγάπη! [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ελινα και μαντι μου ειστε τρανα παραδειγματα κι εσεις!!!!ολο παραδειγματα ειναι το μαμμυ!!!!!!!!!!!!!!ευτυχως που εχουμε κι εσας να ελπιζουμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω αισιοδοξιααααααα!!!Αλλωστε δειτε το οσο μπορειτε θετικα, καλοκαιρακι, μπανακια, ερωτες......ζηστε τωρα που προλαβενετε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi kai Elina ευχαριστούμε που ειστε εδω και μας εμψυχώνετε!!!! :):)

quando γλυκια μου ολα θα πανε καλά και για εμας και για τα υπόλοιπα κοριτσια που προσπαθούν....

Θα δεχτω τις πρώτες ευχές που ειπες να μου ερθουν τα παιδακια δυο δυο.......γιατι αμα σκεφτω το άλλο να ειμαστε παλι εδω μετα απο 5 χρονια ....ΚΑΗΚΑΜΕΕΕΕ Θ α ειμαι 50 χρονων....χαχαχαα

Πολλά φιλακια και καλό Σαββατολύριακο σε ολα τα κορίτσια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

Guando μου γλυκό εδώ είμαι και εγώ, στο δικό μου βουνό, περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω την χοριακή μου, η αγωνία μου δεν περιγράφετε, ξέρετε δεν χρειάζετε να σας το πώ.

Δεν ξέρω απο που να αντλίσω δύναμη, είμαι μπερδεμένη, σκεφτική, μελαχγολική. Απο εχτές έχω πυρετό. 38. αλλά σήμερε έπεσε στο 36,9. Ανυσήχησα μπορώ να πω.

Guando καλή επιτυχία κουκλίτσα μου και με το καλό να έχεις θετικά αποτελέσματα. Άντε χιώτισα παρεούλα.... είμαι λίγο μπροστά μη βιάζεσαι,

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες όλων σας κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι καλη επιτυχια!!!!!ποτε θα κανεις χοριακη;πως πηγατε στη σπερματεγχυση;εγω αυτη τη στιγμη περιμενω να με δουν να μου πουν πως ειναι τα αυγα...και ποτε θα την κανουμε...και μετα εχω μελλον να περιμενω...γιατι ανεβασες πυρετο;ολα αυτα που νιωθεις τα νιωθω κι εγω....ουφ ουφ....καλη μας συνεχεια σε ολες...αντε χιωτισα τελικη ευθεια... ;) τωρα μη σκεφτεσαι τιποτα ο,τι εγινε εγινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την χοριακή θα την κάνω την Παρασκευή πρώτα ο θεός, δεν ξέρω γιατί ανέβασα πυρετό, ο γιατρός μου δεν έχει αιτία να το εξηγήσει... τι κουλά είναι αυτά τώρα ρε γαμώτο, μαλλον απο το αγχος θα είναι αφού δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Αντε και εσ'υ με το καλό να την κάνεις και να ανακοινώνουμε σχεδόν μαζί τα θετικά αποτελέσματα.

Τωρα έχω 37

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α...ρωταω πληροφοριακα..για τη στατιστικη μου ερευνα :lol::lol: ...ποσα αυγα τι σπερματακι..κλπ...δεν εχει σημασια...ευχομαι τα καλυτερα!!!πιθανως να ναι το αγχος..τα δεκατα ειναι καλο σημαδι φτανει να σου συνεχιστουν και μετα την παρασκευη..ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη!!!!!!!!!!!ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι αλλο δεν κανεις καλο..ενταξει; ;) εδω θα ειμαστε να πανυγηρισουμε...να σκεφτεσαι θετικα μειναν λιγες μερουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιώτισα, όλα καλά να μας πάνε κουκλίτσα μου, με όσα αυγα να ναι. Ας είναι και ένα αλλα να είναι καλό και δυνατό!

Καλη επιτυχία σου στέλνω την θετική μου ενέργεια να τα καταφέρεις αυτην την φορά. Σου στέλνω και το γουράκι %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι και κουαντο σας ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

καλη δυναμη και αισιοδοξια!!!

φιλια σε ολες τις αγωνιστριες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy,marikaki και πρωην χιωτισσα μου madi :x:x δεν προκειτε να το αφησουμε ετσι το παλιο μικροβιο θα το χτυπησω μεχρι τελικης πτωσης [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

τελεικα ο γιατρος μας εδωσε παλι χαπια που αυτο σημαινει [smilie=stop.gif] παλι ελευθερα για λιγες βδομαδες :( εν τω μεταξυ το διαστημα που ειπε καντε ελευθερα εμεις φυσικα το εκμεταλευτηκαμε και ηταν και οι γονιμες εκει κοντα το καταλαβα γιατι πονουσα..τωρα ονειρευομαι εγω να εχω μεινει εγκυος και τα φαρμακα που παιρνω να μην επηρεασουν το εμβρυο και ετσι και το μικροβιο να εχει φυγει και το σπορι να μας εχει ερθει.αχ τι καλα θα ηταν :ymdaydream::ymdaydream: υπαρχει περιπτωση να εχει γινει αυτο εσεις τι λετε?η απλα ονειρευομαι :-\

μορουλι την Παρασκευη ευχομαι να δεις μια χοριακη τεραστιαααααααααααααααα πολυ καλη επιτυχια %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

κουαντο ερχεται το σπορι ετοιμασου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Δεν προλαβαινω να τα διαβαζω ολα σορρυ αν μου διαφευγει κατι :-? ειχαμε φυγει το Σ/Κ εκανα επιτελους το πρωτο μου μπανιο, ημασταν με τους κουμπαρους μας που εχουν ενα κουκλακι αγορακι ουτε δυο μηνων και το χορτασα στα φιλια και στις αγκαλιες στην κυριολεξια :D Μετα ηρθε και ενα αλλο ζευγαρι που ειχαν και αυτοι στον 3 μηνα ενα μωρακι αλλα δεν πτοηθηκα καθολου ειπα αν ολα πανε καλα του χρονου θα εχουμε και εμεις το δικο μας!!

Rose τι να πω με αυτο το μικροβιο....Ποτε δεν ξερεις.Κανε ομως αυτο που σας λεει ο γιατρο σας κατι θα ξερει...

Με το καλο μωρουλι μακαρι να εισαι εγκυουλα,καλη επιτυχια!!!

cuando τι εγινε με τα αυγουλακια,πηγες? Μην αγχονεσαι μια χαρα ειναι η ηλικια , ολα καλα θα πανε!!!

Τwiggy, Madi ευχαριστoυμε που μας φυσατε και για τη θετικη σας αυρα!!! :-*:-*

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!! %%-

cuando ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΩ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΚΛΩΣΑΩ ΣΑΣΝ ΚΑΛΗ ΚΟΤΟΥΛΑ!!!! ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!

rose25 ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΑΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΝΙΚΗ!!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ CLEARBLUE ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΜΗΣΑ ΔΕΟΝΤΩΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ. ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ; ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΔΙΠΛΗ!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι να σαι καλα σε ευχαριστω για το γουρακι και ανταποδιδω με ολες τις ευχες για μια θετικοτατη χοριακη να τριβεις τα ματια σου!!!! %%-%%-8-}8-}@-);):x

ροουζ μια χαρα τα βεπω τα ονειρα..ρωτησες να μη σου πειραξουν το σπορι τα φαρμακα για το μικροβιο γιατι ποτε δεν ξερεις αν εχεις σπορακι...

τουιγγι καλη συνεχεια και ευχαριστουμε για τις ευχες γλυκουλα..

και λιλ του χρονου θα μαστε με τα ζουζουνακια μας και τα κουβαδακια τους στην παραλια να τα γεμιζουμε φιλια σιγουρα!!!!

λοιπον τα δικα μου νεα ειναι τα εξης :την πεμπτη σπερματεγχυση!!!!!τα δυο αυγα εκει στη θεση τους...ενδομητριο 11η μερα 8,5 και δυο αυγα 16 και 17 μια μερα ακομη, και αυριο το βραδυ κανω πρεγκνυλ...ολα καλα θα πανε..ο θεος βοηθος.θα γινει 14η μερα και αρα στις 28 ιουλη %%-%%- θα ξερουμε..αυταααααααααααααααααα​ααααααααα

υποθετω με τους ρυθμους που μεγαλωσαν ως τωρα την πεμπτη θα εχουμε δυο αυγα 20-22 καπου κει και κανα ενδομητριο λιγο πιο παχυ 11+ οποτε ολα ισως να πανε καλα... %%-%%- [smilie=occasion18.gif] :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

χ+μ σε βλεπω πολυ αισιοδοξη να σαι καλα :lol::lol::lol: σου ευχομαι ο αντρας σου να σε βρει διπλη !!!να τον περιμενεις με την πιο ομορφη εκπληξη...θα λειψει ακριβως 15 μερες;καθολου τυχαιο καθολου!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντο μου δε ρωτησα αν κανει.οτι ειναι να γινει θα γινει αν θελει ο Θεος να ειμαι εγκυος θα ειμαι αλλιως δεν πειραζει.θελω να πιστευω οτι πλησιαζει ο καιρος που θα μεινω :-p

η μερα που θα ξερεις ειναι πολυ καλη για εμενα ευχομαι να ειναι και για σενα..καλη επιτυχια %%-%%-%%-

χ+μ αυτο ειναι το μονο σιγουρο οτι στο τελος εμεις θα κερδισουμε ;;) προλαβαινεις οποτε βουυρ στο ψητο οσο τον εχεις εκει ;)

λιλ θα δεις του χρονου θα πηγαινεις και εσυ για μπανιο με το μωρουλακι σου :)

υπομονη σε ολες μας κοριτσια και θα φουσκωσουμε συντομα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ!!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ 28/07 ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΣΑΣ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατριχιασαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!αληθεια; δεν το θυμομουν!!!!!!!εχω το λαδακι ,την εικονιτσα και τη ζωνουλα της!!!!!!θα την παρακαλεσω με ολη μου την ψυχη...!!!!!!!μεγαλη η χαρη της!!!!!!!!χ+μ γρηγορα για ντοιν!!!!σου ευχομαι να τον περιμενεις με πολυ ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quando μου σε βλέπω ανεβασμενη και χαιρομαι...... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ:):):)

Χ+Μ Πιάσε τον άντρα σου απο τα μαλλια.......μιας που εχεις ωορηξία...χιχι :D:D

morouli καλή επιτυχία την Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου είσαστε σε πολύ καλό δρόμο!!!

Cuando καλή επιτυχία την Πέμπτη %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- τα αυγουλάκια σου είναι τέλεια, το ίδιο και το ενδομήτριο.

Μωρούλι οι σκέψεις μας είναι μαζί σου για την Παρασκευή :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Χ+Μ βουρ στο ψητό...το αυγουλάκι περιμένει... [smilie=female.gif][smilie=sex.gif] [smilie=lovestory.gif]

Ρόουζ μου, καλά έκανες και το εκμεταλλεύτηκες το διάστημα... ποτέ δεν ξέρεις ποιό αυγουλάκι μπορεί να γονιμοποιηθεί και να κάτσει... ονειρεύσου λοιπόν, γιατί χωρίς όνειρα θα είχαμε όλες μας "φουντάρει"... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάντυ μου, σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια...να είσαι καλά φιλενάδα :x:x:x:x:x:x

Αναστασούλα, τουίγκι, μάντυ, ελίνα φυσσάτε, κορίτσια, μπας και συνεχιστεί η γκαστρίτιδα...

Lil φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*

Λαγονήσι εμείς πάμε "αλά μπρατσέτα"... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...