Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!!!

Ήρθα για να σας φυσήξω

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Ο Ιούλιος μπήκε όμορφα με τα τελειότατα νέα της

Twiggy και είμαι σίγουρη ότι θα συνεχίσει έτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 16,5mm. ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 24η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΓΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΡΑΒΙ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΦΙΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΗΣΕΙ;

LIL MOY ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΑ SERPAFAR, TA EΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ. ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ 2008.

ΦΕΥΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΑ. ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΖΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Κοριτσια καλημερα!

χ+μ εγω παιρνω τα glucoplus 1000mg μισο καθε μερα και οσο αφορα την ποιοτητα των ωαριων εχουμε δει διαφορα , αφου το παρακολουθουμε με τον υπερρηχο.Οσο για τα αυγουλακια ξερω οτι οταν εχεις μεγαλο κυκλο αργεις να κανεις ωορρηξια η' οταν μενουν στασιμα δεν ειναι καλα ,τωρα ολα αυτα φαινονται απο τον υπερρηχο...Και εγω την Παρασκευη θα παω να δω τι γινεται ,καλη μας επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakio ναι ναι ...να στριμωχτουμε κι εμεις στην λίστα θελουμε....

Χ+Μ ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Marikaki αντε να έρθεις στην Ελλαδίτσα και ευχομαι αυτην η φορά να ειναι η ΤΥΧΕΡΗ!!

Ευχαριστουμε τις εγκυούλες για το φύσημα....

ΦΥΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τeddy σε ευχαριστουμε για το μωρουδιστικο αερακι!!

Ελινα οπως και να εχει απολαυσε τις διακοπες σου και δεν ξερεις μπορει να σας κανει την εκπληξη το μπεμπε!! :D [smilie=director2.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=sleepy1.gif][smilie=toothy2.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουπςςςς!

lilaki???

ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΟΠΑΡΕΑ!!!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ,ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ!!!

TWIGI MOY????ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΕΕΕ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΕΤΟΥΛΗ....ΔΕ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ε??

ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ!!

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΧΘΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΑ ΟΠΟΤΕ....ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ!!! ;)

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

ti kanete?

de sas xexnaw na to xerete!

sas parakolouthw koritsia m kai mpika na euxithw k gw me ti seira m kali epitixia se oles oses prospatheite!

na sas pane ola kala koritsakia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

oti kalitero sas euxomai pragmatika!

na sas fisixwwwww foufoufouufouuufouuufouuuu na meinete oles gkastroules!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου οποτε θες εμενα δε με πειραζει..χουανιτακι μια χαρααααααααααααα!!!ειδες;μαλλον ετυχε λοιπον και με το καλο να ξαναξεκινησεις και συντομα με ενα αλλο μικρο σπορακι που θα μεγαλωσει και θα το παρουμε αγκαλιτσα οκ;φιλια και καλη συνεχεια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαινω να μιλήσω και με προλαβαινουν τα γεγονότα :( ήρθε η περιοδος...

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα στην δουλειά κ η καμπανιά "περιοδος τελικά κ όχι μωρό" πόσο να αντέξω???

Δεν την παλεύω θα εκραγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πολλά φιλιά από Αμερική!!!

Χ+Μ και LIL καλή επιτυχία με τον υπέρηχο της Παρασκευής. Εύχομαι να έχετε μια επιτυχημένη ωορρηξία και βούρ στο ψητό... :lol::lol::lol::lol:

Χουανιτάκι, με το καλό να ξαναρχίσετε τις προσπάθειες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ελίνα μου, πότε περιμένετε με το καλό; :x:x:x:x:x:x

Teddy, Μάντυ, Girl και Αναστασούλα, πολλά φιλάκια φιλενάδες μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Twiggy, όλα καλά; Πως προχωράμε; :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Cuando, lagonisi, athanasia, elenakioo σας στέλνω την αγάπη μου :x:x:x:x:x

Merenta, rose, levou, ΣΙΑ, ελπίζω να είσαστε όλες καλά... σας πεθυμήσαμε και πάθαμε μια ψιλοστέρηση...!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Μωρούλι, σε αγαπάμε και σε σκεφτόμαστε!!! Καλή επιτυχία!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:;););););););)

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία φιλενάδα... :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Άντε να μπούμε και στο καινούργιο πόστ...μήπως στριμωχτούμε κι άλλο... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρικακι και ολα τα κοριτσια! ολα καλα, η χοριακη ανεβαινει καλα και μπηκα να σας φυσηξω πιο γερα πια ετσι να φτασει προς τα εκει στα σιγουρα!!

φφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

καλη τυχη σε ολες... τα μωρακια ερχονται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο τουιγγι μου χαιρομαι παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!αντε τωρα χαλαρα μεχρι να το δειτε και να το ακουσετε!!!ελινακι καλη συνεχεια ποσο λιγο εμεινε!!!!ααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

εγω πηγα σημερα στο γιατρο μου ξαναεκαναν τις εξετασεις fsh κλπ...και ειναι 10,5η fsh και αγχωθηκα..ειδα και τις εξετασεις που μου ειχαν κανει..την ΑΜΗ = 1,6 ng/ml και την inhibine -b =49 pg/ml...απ'ο,τι καταλαβα μετα και τη μελετη μου..καθως εχω γινει ντοκτορ πλεον..εχω χαμηλα επιπεδα γονιμοτητας...εχω λιγοτερα αποθεματα ωαριων η τελος παντων λιγοστευουν..και μου ειπε και ο γιατρος οτι αν δε μεινω στις επομενες δυο σπερματεγχυσεις να κανουμε εξω..και πλεον το σκεφτομαι..δεν ειχα αντιληφθει οτι παιζει τετοιο θεμα..απογοητευτηκα και αγχωθηκα..τελος παντων..σε αυτη τη φαση εχω δυο αυγουλακια που μεγαλωνουν μια χαρα ενα 10 κι ενα 14, 8η μερα του κυκλου και παω για μια σπερματεγχυση σε λιγες μερες και ο θεος βοηθος...ξερει καποια τιποτα πανω σε αυτες τις ορμονες κλπ;η οιστραδιολη ειναι καλα..απλα λεω μηπως οντως πρεπει να βιαστω...ειμαι 35 χρονων...

μαρικακι εσυ που τα χεις ψαξει ολα ξερεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουυυυυ καλησπερααααααααααα.τι κανετε κοριτσιααααα??

χαθηκα αλλα δεν ειχα ιντερνετ γαμωτο και μου λειψατε πολυυυυ!!!

τι γινεται κανα ευχαριστο εχουμε?δεν εχω διαβασει τιποτα...απο οτι βλεπω ομως εδω ειστε ακομα δεν εχουμε νεο ποστ..πως και ετσι ολες λειπετε διακοπες?μπανακια κανετε?

cuando μου μιας και σε βλεπω ονλινε :-p ακομα αναρωτιεσαι αν θα γινεις μανα?εννοειται πως ναι καλα το ρωτας κιολας? ;)

εγω ακομα τιποτα δυστηχως..το μικροβιο δεν εχει φυγει ακομα X( αλλα ξεκινησαμε ελευθερες επαφες και επιτελους αυτο το μηνα ισως να περιμενω κατι αλλο και οχι την παλιο περιοδο.ρε κοριτσια με μικροβιο υπαρχει πιθανοτητα να πιασουμε μωρο και να ειναι και υγιης?ο ουρολογος μας ειπε οτι υπαρχουν πολλα ζευγαρια με μονιμα μικροβιο και κανουν παιδια μια χαρα..εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα παλευεις με το μικροβιο;ααααααααχ..δεν εχω ιδεα κι εγω...το σπερματακι σας το ειδατε;

εγω ναι δεν ξερω ποτε θα γινω μανα :lol::lol: ..προς το παρον παω για την τριτη σπερματεγχυση..ειναι λιγο σαν πρωτη αφου εδω και τρεις μηνες δεν εκανα τιποτα..διαβασα διαφορα εδω στο μαμμυ και χαλαρωσα..θα γινω μανα πιστευω να δουμε ποτε..εμεινε η τουιγγι μας εγκυος!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα βρε cuando μου δεν θελει να φυγει το βρωμομικροβιο X( το σπερμα ειναι παρα πολυ καλυτερα μετα την επεμβαση και ο ουρολογος μας ειπε βουυρ στο ψητο τωρα και βλεπουμε.

με το καλο η τριτη και καλυτερη ευχομαι σπερματεγχυση.ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να εχεις το η τα μωρουλια σου υγιη στην κοιλιτσα σου...γιατι ναι θα γινεις μανα ΤΕΛΟΣ :lol::lol:

ειναι εγκυος η twiggy μας?αααααααααα [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] πολλα συγχαρητηριααααααααααααααααα μπραβοοοοοοοοοοοοο twiggy ευχομαι μια υγιη τελειομηνη εγκυμοσυνη.αχ τι καλα νεα πολυ χαρηκα!φυσατε μας πλησιαζουν τα μωρουλια :-p

αναστασια,μερεντουλα,σια τι κανετε κοριτσια?

αναστασακι τι κανει το μωρουλι?τελεικα ειναι αγορακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε ροζε, μην τα σκεφτεσαι τα παλιομικροβια, πολυ σημασια τους δινουν! μια γνωστη με διαφορα θεματα αλλα και μικροβια, τους δινανε χαπια, αντιβιωσεις κλπ, κανανε 2 εξωσωματικες αποτυχημενες, και τελικα το πιασανε μονοι τους μετα!! περυσι το καλοκαιρι στις διακοπες καλη ωρα! οποτε βουρ στο ψητο!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας κοριτσακια, σας θελω ανεβασμενες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakio μην αγχωνεσαι......το ξέρεις οτι δεν κάνει....ασε τον εαυτό σου χαλαρό!

Εlina 76 έφαγες τον γάιδαρο....εμεινε η ουρα τωρα... :):) άντε σε 2 μήνες θα κρατάς τα μωρακια αγκαλια

quando εγω με fsh 16 ΑΜΗ 2,2 εμεινα 2 φορές εγκυος μόνη μου , μεσα σε 2 χρονια.

Βεβαια παλλινδρομησαν αλλά δεν ειμαστε σιγουροι αν ηταν λόγω κακων ωαρίων (υψηλη fsh) η λόγω της θρομβοφιλίας που ανακαλύψαμε εκ των υστερων.

Eχεις λοιπον ακόμη χρονο ......να πετυχεις αυτο που θέλεις.....

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου γλυκιά, μην αγχώνεσαι!!!

Μπορεί τα νούμερά σου να μην πολύ καλά για την ηλικία σου, αλλά μην κολλάς εκεί. Εγώ με τις ίδιες μετρήσεις είχα μείνει έγκυος δύο φορές μέσα σ'ένα χρόνο. Εγώ θα σε συμβούλευα να κάνεις τουλάχιστον 6 σπερματεγχύσεις, πρωτού καταφύγεις στην εξωσωματική. Η διαφορά σου με εμένα είναι ότι είσαι πολύ νεώτερη, οπότε τα ωάριά σου είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση. Πραγματικά το πιστεύω ότι δεν θα χρειαστείται εξωσωματική.

Προχώρα cuando και μην σκέφτεσαι τις μετρήσεις. Κάνε την 3η σου σπερματέγχυση και έχει ο Θεός... Μαζί με το Μωρούλι πορεύεσαι!!!!

Είσαστε χιώτισσες και θα αγωνιούμε παρέα για σας!!!

Σε φιλώ γλυκά και μην μου αγχώνεσαι :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ρόουζ προχώρα...., σε θέλει όλη η χώρα...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα το νικήσετε το άτιμο το μικρόβιο που σας παιδεύει!!! [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] θα του αλλάξετε τα φώτα!!! [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] Και τσούπ, θα σκάσει μύτη το σποράκι 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...