Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Marikaki κι εγω με δανεικα θα παω πάλι απο Σεπτέμβριο.....

Γιατι πας αλήθεια με δανεικά??

Ειδα οτι στεναχωρήθηκες που σου ήρθε η ακατανόμαστη......

Αρα κάνεις προσπάθειες...

Εγώ δεν ξερω τι να κανω? Να κάνω τώρα 2 μήνες ελέυθερα??

Και αν κατα λάθος μείνω και εχω πάλι καμια παλλίνδρομη??

Και παλλίνδρομη σημαίνει διαδικασία έκτρωσης,,,

Δεν κέρω τι να κάνω....να κάνω ελευθερα έρωτα η οχι??? :(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αθανασακι εισαι πολυ γλυκια, σε ευχαριστω πολυ. Δεν εχει σημασια "ποσο" μιλαμε εδω μεταξυ μας, αφου ολες νιωθουμε κοντα η μια την αλλη στην καρδια μας!!

δεν το κουναω καλε που να παω?.. ο Ιουλιος μπηκε καλα και ετσι θα συνεχισει!!να μου το θυμαστε..καλη επιτυχια σε ολες!!

λαγονησι εγω λεω να κανεις ελευθερα αλλα καλυτερα να συμβουλευτεις και τον γιατρο σου. μην μπαινεις σε ταλαιπωριες αδικα και στεναχωριεσαι... καλη τυχη κοροτσακι!

αντε, ας ριξω ενα ακομα δειλο φφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!για το καλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια... :D

Μπήκα να σας χαιρετήσω για το καλοκαίρι μιας και αύριο πρωί-πρωί φεύγω και θα αργήσω να επιστρέψω πολύυυυυυ!!! Θα κάνω ένα διάλειμμα απο το internet απο το άγχος και απο όλα και εύχομαι απο Σεπτέμβρη πια να βρεθούμε πάλι όλες με σποράκια στις κοιλίτσες!!!

Πολλά γλυκά φιλάκια λοιπόν και τις καλύτερες ευχές μου για ένα υπέροχο, ξεκούραστο και προπάντων ΓΟΝΙΜΟ καλοκαίρι!!!

:-*:-p:xO:-)[smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=fish.gif][smilie=fish.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icon_rr.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses1.gif] [smilie=toothy2.gif][smilie=wav.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!τι υπέροχα νεα είναι αυτά κορίτσι μου;έλειψα καιρό και μόλις διάβασα τα νέα τρελάθηκα!συγχαρητήρια!!! [smilie=wav.gif] είχες συμπτώματα;πες μου οτι είχες άγχος να χαρώ η παλαβή :lol: εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα γερό φύσημα παρακαλώ, αρκεί να μη μου ζαλιστείς!!!

Πολλά πολλά φιλάκια :x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου levou και καλό καλοκαίρι!!! Αδειάστε παιδιά το μυαλό σας από σκέψεις και χαλαρώστε. Πολλά φιλιά [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=toothy4.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif] [smilie=occasion14.gif]

Γειά σου lagonisi [smilie=hello.gif] . Δεν έχουμε ξαναμιλήσει, γιατί τους τελευταίους μήνες είμαι λίγο απούσα... και έτσι δεν γνωρίζω την ιστορία σου. Εγώ θα προχωρήσω με δανεικά λόγω ηλικίας. Είμαι 45. Άρχισα λίγο αργά τις προσπάθειες για παιδί και ασφαλώς η φύση μου πάει κόντρα :lol::lol::lol::lol: :lol: :lol: Αλλά επειδή είχα δύο αποτυχημένες εγκυμοσύνες, με φυσικό τρόπο, σε ηλικία που οι γιατροί έτριβαν τα μάτια τους (43 και 44), δεν έχω σταματήσει τις προσπάθειες. Θα προσπαθώ χαλαρά μέχρι και τον τελευταίο μήνα. Δεν με νοιάζει εάν μείνω έγκυος και το ξαναχάσω. Θέλω να έχω εξαντλήσει όλες τις πιθανότητες για δικό μου παιδί, μέχρι τον Οκτώβρη. Το πολύ-πολύ να καταψύξουμε τα ωάρια της δότριας και να τα χρησιμοποιήσω αργότερα. Ασφαλώς και δεν έχω αυταπάτες, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται... Θαύματα, μικρά ή μεγάλα, γίνονται κάθε μέρα!!! Γιατί όχι ένα μικρό θαύμα και για μας ;);););););););););););)

Twiggy φύσσα εσύ και κάποιον θα πάρει η μπάλα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά, φιλενάδα, να προσέχεις... όχι πολλά-πολλά, κούραση, βάρη και τέτοια.... όλα με μέτρο από εδώ και μπρος. Και να μας γράφεις τα νέα σου. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αθανασία πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Twiggy είσαι γλυκα!!! Μου αρέσει πολύ οταν φυσάς δειλά δειλά...χαχαχα

Φυσα βρε γερά....μην φοβασαι τίποτα!!

Μarikaki....είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση!!! :)

Εγω είμαι 44 και εμεινα 2 φορές έγκυος με φυσική σύληψη τα τελευταία 3 χρόνια....αλλά δυστυχώς παλλινδρόμησαν.

Βέβαια υπήρχε περίπτωση να μην χάσω το μωράκι αν ήξερα οτι είχα και θρομβοφιλία....

Βέβαια οι γιατρόι αρχίζουν το ψωμοτυρι ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΩΑΡΙΑ...

Καλά που επέμενα και κάναμε μετα την 2η παλινδρόμηση εξετάσεις....και ανακάλυψα το πρόβλημα.

Πρίν 20 μέρες εκανα την 1η εξωσωματική με δανεικά αλλά δυστυχώς απότυχε......δεν νομίζω οτι πηγα και σε σοβαρό κέντρο πάντως.

Την επόμενη θα παω σε ενα πολύ καλό και θα δούμε....

Αν ρωτήσω βρε κορίτσια τον γιατρό.......θα μου πει οτι λόγω κακων ωαρίων...οι περισότερες πιθανότητες ειναι να παλλινδρομήσει πάλι...

Απο την άλλη γίνονται και ΘΑΥΜΑΤΑ....ξέρω εγω??

Δεν εχω κανενα απολύτως πρόβλημα με τα δανεικά ωάρια......αυτο που θέλω εγώ ειναι ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και γινονται και θαυματα κοριτσια! μεταξυ μας καθε συλληψη μου φαινεται ενα μικρο θαυμα , για εμας ειδικα που εχουμε ταλαιπωρηθει αρκετα με τον ενα η τον αλλο τροπο!

μαρικακι και λαγονησι σας ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, θα τα καταφερετε ειμαι σιγουρη. Παντως καλα τα λες λαγονησι, νομιζω το κεντρο και κυριως ο γιατρος παιζουν τον ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ρολο. Ειναι πολλα που παιζουν κατα τη διαρκεια της διαδικασιας, ετσι καταλαβα κι εγω απο τη μικρη μου εμπειρια, πρεπει να εμπιστευομαστε αυτον που αποφασιζει για εμας! Τωρα για την ποιοτητα των ωαριων δεν ξερω, υποτιθεται οτι στο εργαστηρι της εξωσωματικης δεν κανουν τα μαγικα τους? Οπως και να χει. και η λυση των δανεικων αριστη ειναι, σημασια εχει να γατζωθει το σπορακι!!! αντε να δουμε...

αγγελα μου φυσικα και ειχα αγχος, απλα κατα βαθος ημουν ελαφρως ηρεμη γιατι ειχε παει καλα ολη η διαδικασια και καναμε και καλα εμβρυα (οχι οτι δεν θα μπορουσε να παει ολο αυτο σε αποτυχια. τυχη θελει)Συμπτωματα δεν ειχα και ανησυχουσα..λιγο υπνηλια αλλα νομιζω ηταν απο την προγεστερονη. Δυο μερες πριν τη χοριακη αρχισαν κατι πονακια περιοδου και λεω να τη ερχεται!! Αλλα τελικα ηρθε το σπορακι οπως προεβλεψε η λαμπρινη!!! Ευχομαι να ακολουθησεις συντομα κοριτσακι!!

αντε θα σας φυσηξω γερα, τι να σας κανω... ;)

φφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φύσσα αεράκι, φύσσα με... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μην χαμηλώνεις, φύσσα με... που έλεγε και ο Ξυλούρης :lol::lol::lol::lol:

Λαγονήσι στο ίδιο καράβι αρμενίζουμε :-?:-?:-?:-?:-?:-?

Δεν θέλω να ξύνω πληγές, αλλά πόσα ωάρια σου έβαλαν και δεν τα καταφέρατε; Ο δικός μου γιατρός είπε ότι θα μου βάλει 4. Δεν ξέρω εάν θέλω τόσα πολλά, αλλά θα το συζητήσουμε όταν έρθει η ώρα. Ανάλογα βέβαια με την ποιότητα... Μου είπε ότι η δότρια θα είναι μια κοπελίτσα γύρω στα 22, οπότε ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί δεύτερη και τρίτη προσπάθεια, γιατί μένω Αμερική και δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι. Έχει μεγάλη σημασία να διαλέξει κανείς καλό κέντρο και να μην πέσει θύμα εκμετάλλευσης. Εγώ θέλω να πιστεύω ότι είμαι σε καλά χέρια... τι να πω... θα δείξει...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... κάνε κουράγιο και άλλαξε κέντρο, για να έχεις και μέτρο σύγκρισης. Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, αυτή είναι η συμβουλή μου. Έγω δεν έχω πρόβλημα ούτε θρομβοφιλίας, ούτε στο DNA, ούτε θυρεοειδή, ούτε τίποτα... απλά η ηλικία μου δεν βοηθάει... :-??:-??:-??:-??:-??:-?? Κάνε υπομονή και κουράγιο και μην απελπίζεσαι. Θα έρθει αυτή η ημέρα και για μας!!! Θα δείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμερική??? Ελα.....και γιατί δεν κανεις εκεί??

Αληθεύει οτι η Ελλάδα ειναι μπροστά στον τομέα της εξωσωματικής?? (ειμαστε και σε κατι μπροστά

:lol: Η ειναι φτηνότερη ίσως.....

Λοιπον εμενα μου έβαλε μια βλαστοκύστη καλή....και μια οχι τόσο καλή.... για βοηθητική.

Κοπέλες που εκαναν αλλού με δανεικά...μου είπανε οτι επρεπε να μου βάλει 3-4 εφοσον οι δότριες ειναι μικρές και βγάζουν πολλά ωάρια...

Τέλος πάντων δεν ειναι μονο αυτό...ειναι πολλα....κατι δεν μου άρεσε γενικώς....

Σου στέλνω μήνυμα σε ποιο κεντρο πηγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπήκα να σας διαβάσω και να στείλω σε όλες σας πολλά φιλάκια :-*:-*:-*:-*

lagonisi, marikaki καλή επιτυχία!!!!! Levou καλό καλοκαίρι να έχεις, εύχομαι το Σεπτέμβρη να γυρίσεις με ευχάριστα νεάκια!!!

Τwiggy μπορώ όπως δειλά δειλά φυσάς, να στείλω δειλά δειλά :-*:-*:-*:-*:-* στην κοιλίτσα?????????????? ;;);;);;);;):-*:-*:-*:-*;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπήκα να σας διαβάσω και να στείλω σε όλες σας πολλά φιλάκια :-*:-*:-*:-*

lagonisi, marikaki καλή επιτυχία!!!!! Levou καλό καλοκαίρι να έχεις, εύχομαι το Σεπτέμβρη να γυρίσεις με ευχάριστα νεάκια!!!

Τwiggy μπορώ όπως δειλά δειλά φυσάς, να στείλω δειλά δειλά :-*:-*:-*:-*:-* στην κοιλίτσα?????????????? ;;);;);;);;):-*:-*:-*:-*;);););)

χαχαχα ευχαριστω αθανασια!! θα ξεθαρρεψω σιγα σιγα που θα παει, την Παρασκευη θα επαναλαβω και χοριακη να δω αν προχωραμε καλα!

λεβου καλες διακοπες, να ξεκουραστειτε, να κανετε πολλες βουτιες και αγκαλιτσες και να γυρισεις διπλη!!! πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες μας!!!

Τι καλα που μπηκε Ιουλιος!!! Μολις διαβασα τα ευχαριστα για την TwIggy μας και εχω χαρει πααααααααρα πολυ!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

congrats-on-new-baby.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λιλακι ευχαριστω για τις φατσουλες!!! τελειες....

αντε να ξεκολλαμε!!!! τα μωρακια ερχονται......

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις φιλενάδες μου, Καλό μήνα και με πολλά ευχαριστα γεγονότα.

Twiggy συχγαρητήρια κουκλιτσα μου, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και την ποιο όμορφη εμπειρία που είχες ποτέ!!!! @};-@};-@};-

Κορίτσια μου όλα καλά εσείς? Marikaki, Lagonisi καλή επιτυχία και σε όλες μας φυσικά.

Guando ετοιμάσου γιατι τα καλύτερα έρχονται.....

Εγώ ετοιμάζομαι για την σπερματέχυση, ευτυχώς έχω υπεργόνιμο αυγουλάκι και δεν χρειάστηκα ενεσούλα. Ευχομαι και ο αντρούλης μου να είναι καλός στο σπέρμα, θα μαθουμε με την προετοιμασία του σπέρματος αν πήγε καλά η θεραπεία. Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρουμε με την βοήθεια του Θεού και της Αγίας Ειρήνης. Και ο παράγοντας πιτσιρίκι, αν είναι η ώρα του να έρθει εγώ το περιμένω με πολύ αγωνία και προσμονή.

Χάνομαι λόγω δουλειάς όπως σας έχω πει λόγω κρίσης δεν προσλαμβάνουμε προσωπικο και κρατάω 3 εταιρείες με όλα τα παρελκόμενα μόνη μου και έχω τρελαθεί.

Σας φιλώ γιατί πρέπει να τρέξω στα καθηκοντά μου σφαίρα.....

Μου λείπετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Μarikaki που χαθηκες? Ολα καλα?Διαβασα για τη νεα σας προσπαθεια και και ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!!!

Οι παλιες που χαθηκατε...Σια,Rose,Χουανιτακι, Anastasia...... :roll:

Eλπιζω να χαλαρωνετε τωρα το καλοκαιρακι.

Μorouli καλη επιτυχια , για ποτε λετε?

Φιλακια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! να το τσακωσετε αυτη τη φορα.. και προσπαθησε οσο μπορεις με τη δουλεια να εισαι χαλαρη ψυχολογικα.. τον στοχο σου εσυ κι ας γινεται χαμος τριγυρω!! ομμμμμμμμ...

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli σε σκεφτόμουνα αυτές τις ημέρες!!!! Αναρωτιόμουν τι κάνεις και πως προχωράτε. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, μέσα από την καρδιά μου :x:x:x:x:x:x:x και μακάρι, πριν βγεί ο μήνας να μας ανακοινώνεις και εσύ ευχάριστα νέα 8-}8-}8-}8-}8-}8-} Θα σε έχω στις σκέψεις μου και θα παρακαλάω για σένα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Γειά σου Lil :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h Χαθήκαμε, το ξέρω... είμαι κακό παιδί που εξαφανίζομαι...x_xx_xx_xx_xx_xx_xx_x , συγχωρήστε με κορίτσια, αλλά προσπαθώ να κρατήσω τις εσωτερικές μου ισορροπίες!!! :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-?? Η δική μου προσπάθεια θα γίνει αρχές Οκτώβρη. Έχουμε καιρό.... Μάλλον προς το τέλος Σεπτέμβρη θα επιστρέψω στα πάτρια εδάφη και ο Θεός βοηθός!!! Προς το παρόν, relax και καλοκαιράκι στο Αμέρικα ... πότε με ήλιο B-)B-)B-)B-) [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] και πότε με βροχή [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Εσύ, τι νέα;

Φιλάκια Twiggy και με το μαλακό... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ.

TWIGGY ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΙΟΜΗΝΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΣ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ.

ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ. ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΗΔΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ, ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΩΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 12mm ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Η΄ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΦΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 24η ΜΕΡΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΆΥΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΨΕΙ ΜΑΥΡΑ. ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΠΛΕΣ..... ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΙΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μπραβο Μαρικακι μου, αντε με το καλο να γινεις και εσυ μανουλα! :D

Με το καλο να ρθειτε το Σεπτεμβρη, ξεκουρασου τωρα γιατι το εχετε αναγκη και παρτε δυναμεις για μετα..

Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε :D

Εγω ειμαι στον τριτο κυκλο που παρακολουθουμε την ωορρηξια και αν δεν καταφερουμε κατι θα προχωρισουμε δραστικα απο τον Σεπτεμβρη.Για να δουμε..... :roll: Κατα τα αλλα τρεχω με τη δουλεια ,ειμαστε καλα και μετραω αντιστροφα για να παω διακοπες!

Χ+μ εγω περνω κατι χαπακια εντελως ακινδυνα που βοηθουν την ωορρηξια μου τα εδωσε ο γιατρος μου.Με αυτα αποδεδειγμενα εχεις καλυτερα ωαρια , το ειδαμε στον υπερρηχο πριν τα παρω και αφου τα πηρα.Μηπως θα πρεπει να τον ρωτησεις? οτι θες στειλςε μου π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κανετε?

Καλη επιτυχια σε οσες ειναι σε νεα προσπαθεια.Εγω εδω γυρω ειμαι δεν σας ξεχνω!Οτι θελετε εδω ειμαι να βοηθησω αν μπορω!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ολες να γινετε χοντρες και φουσκουλες!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 16,5mm. ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.

ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 24η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΓΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΡΑΒΙ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΦΙΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΗΣΕΙ;

LIL MOY ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΑ SERPAFAR, TA EΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ. ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ 2008.

ΦΕΥΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΑ. ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΖΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθανασίααααα που είσαι καλέ??? :lol::lol::lol::lol:

Δες την λίστα της αναστασίας... μας έχουν στριμώξει οι γκαστρούλες!!! Μάλλον είμαστε πολύ κοντά κι εμείς με τόσο στριμωξίδι!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...