Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ, ΦΥΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ Η΄ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αthanasia μου καλή και μεγάαααλη χοριακή να έχεις...

Χ+Μ καλά θα κάνεις και θα ζητήσεις κι άλλη γνώμη.........στείλε μου αν θέλεις μήνυμα ....σε ποιον είχες πάει και που θα πας τώρα.........

Κορίτσια ευχαριστούμε για τις ευχές.........ελπίζω να ξεκολήσουμε όλες μαζί ...μια και καλή!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκια με τις χοριακές!!!!!!!!! Εύχομαι πολλά μπεμπάκια!!!!!!!!!!!!!!!

Χ+Μ καλή αρχή με τον καινούριο γιατρό, εύχομαι να βρείτε καλή συνεννόηση!

Εμένα η ψυχολογια δεν έχει ανέβει καθόλου.... Τί να κάνω προσπαθω αλλά τπτ όλο κ κάτι, κάποιος με φουντώνει κ τσουπ πάρτην από κάτω πάλι... Αντε να δούμε τι θα δούμε.... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΗΡΘΑ ΝΑ ΑΡΠΑΞΩ ΑΕΡΑΚΙ...

κουαντο μην βγαζεις την ουρα σου απ' εξω! :D 10 μερουλες βλεπω μεινανε για τις δικες σου ανακοινωσεις!!!

φιλια σε ολες

ασε εγω τα εκανα λιγακι σαλατα αυτο το μηνα..μακαρι να χουμε καμια εκπληξη...αντε κοριτσακια..ελενακιο μην πεφτεις..θα τα καταφερουμε κοριτσια..ολες ποναμε ολες επιθυμουμε ολες υποφερουμε αλλα θα ερθει που θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+m πολυ χαιρομαι που παει καλα η μπεμπουλα!! Ευχομαι και η αλλαγη που κανατε με το γιατρο να σας ανεβασει την ψυχολογια και να σας ερθει το σπορακι!!

Φιλακια σε ολες και σας στελνω την καλημερα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Cuando πόσες φορές έχουμε πει ότι από κει που δεν το περιμένεις σκάει μύτη το μπεμπάκι!!!! Τwiggy, Lil, Lagonisi, X+M, elenakioo καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!!

cuando ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ "ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ"!!!!!

elenakioo ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΝΣΑΝΣΕΡ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ. ΜΙΑ ΠΑΝΩ , ΜΙΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΛΕΩ "ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!", ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

LIL ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΜΕ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ 1,5 ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ.

ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ Η΄ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ, ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ, ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ. ΒΡΗΚΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΣΠΕΡΜΑ, ΟΡΜΟΝΕΣ, ΘΥΡΟΪΔΗ, ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 37, ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΕΚΑΝΕ 2 ΚΟΡΕΣ ΜΕ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΣΤΑ 41 ΚΑΙ 43.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ, ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ. ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ.

ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΕ ΣΤΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ χαιρομαι παρα πολυ που βρηκες ενα σωστο γιατρο να σε υποστηριξει!! ειναι πολυ σημαντικο!ολα θα πανε καλα τωρα μη ανησυχεις. Ειναι πραγματικα κριμα που εχασες δυο μωρακια απο σφαλμα ανικανων αλλα δεν εχει νοημα να στεναχωριεσαι πια.. Τωρα εισαι σε καλα χερια και συντομα θα δεις που θα φτασεις το ονειρο σου!! μπραβο , πολυ καλα νεα... :D

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα στε καλα κουκλιτσες!!!αμα ερθει εκει που δεν το περιμενουμε θα παθω πλακα..χαχα...αχ βρε χ+μ...ευχομαι ειλικρινα αυτος ο γιατρος να σε βοηθησει...ισως αυτο που τραβηξε η φιλη σου να ηταν η αφορμη να βρεθει αυτος ο ανθρωπος στην πορεια σου...μπραβο σου που στηριξες τη φιλη σου,ευχομαι το μικρο της να ξεπερασει τα παντα και να ειναι υγιες σε ολη του τη ζωη,και σε σενα να σου στειλει εις τριπλουν οσα στερηθηκες εξαιτιας καποιων που δεν σε προσεξαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ χαίρομαι πραγματικά που το αγγελούδι σας είναι επιτέλους καλά!!! Επίσης χαίρομαι που βρήκες ένα γιατρό πάνω απ' όλα ''άνθρωπο'' για να σας βοηθήσει, φυσικά είναι κρίμα που έχασες 2 μωράκια εξαιτίας ανίδεων αλλά όπως λένε και τα υπόλοιπα κορίτσια δεν κοιτάμε πίσω, μόνο μπροστά!!! Και ναι η ευχούλα σου είναι ΤΕΛΕΙΑ κι εύχομαι να πραγματοποιηθεί το συντομότερο!!!!

Cuando, Lil και στα υπόλοιπα κοριτσάκια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!ΔΕ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ...

ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???

ΕΦΥΓΕ Η ΠΑΛΙΑ ΤΣΑΚΑΛΟΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΟΥΝ Ε??

Χ+Μ ΜΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΜΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ(ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟΝ!!!)ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΥΤΟ! ;)

ΤΑ ΙΔΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ...

ΑΝ ΕΝΩ ΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ...

ΝΟΜΙΖΩ....

ΠΡΙΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΕΣ...

ΟΜΩΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΤΩ.......

ΑΥΤΑ!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ...

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΣΩ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ...

ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΒΑΡΥΝΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι οπως τα λες ειναι χουανιτακι!!μαθαινουμε πολλα η μια απο την αλλη!!ευχομαι καλα αποτελεσματα, ολα να πανε κατ' ευχην απο εδω και περα!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΤΡΙΔΥΜΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟΒΑΛΩ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΡΩΝ, ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΙΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΞΑΣΘΕΝΙΣΗ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΞΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΙΟΨΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΤΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΗ.

ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΓΙΑ ΒΙΟΨΙΑ, ΘΑ ΒΡΗΣΚΑΜΕ ΤΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΩΖΑΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΓΙΑ ΒΙΟΨΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ.

ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε? Ανοιξε για τα καλα ο καιρος και ωρα για βολτες, μπανια, ερωτες ,αγκαλιτσες ,φιλακια με τους αντρες σας.Μην το βαζετε κατω, θα ερθουν ολα οταν πρεπει.Ξερω βαρεθηκατε να τα ακουτε αλλα υπομονη!!!Δοξα το Θεο ολα καλα πανε σε μενα εκτος απο μια περιπετεια που εχω με ανεβασμενα λευκα αιμοσφαιρια και ψαχνουμε να βρουμε τι ειναι, αλλα θα περασει κι αυτο!!Φιλια σε ολες.

Φουυυυυυυυυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου !!

Αναστασία έχεις απόλυτο δίκιο !! εξάλλου είσαι και εσύ ένα παράδειγμα για εμάς ;)

σου εύχομαι περαστικά !!

χ+μ δεν είχα ξαναδιαβάσει την ιστορία σου....

είναι τραγική, τι να πω ; μπράβο στο κουράγιο σου !!! ειλικρινά μπράβο !!

Τα φιλιά μου σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου τι κάνετε???

πήραμε τα αποτελέσματα του αντρούλη μου την παρασκευή!

Από συγκέντρωση σπερμ/αρίων είμαστε πολύ καλά είπε ο Λυμπερ. έχουμε 66.700.000/εξσπερμ. με κίνηση μετά από 13 ώρες στο 40% αλλά μετά από 25 ώρες μόνο 10% :?:?

Από μορφολογία είμαστε στο όριο βέβαια κ δεν ξέρω τί θα μας πει ο γιατρός....

Μικρόβια δεν είχαμε τπτ!!!!

Μάλλον με την εξασθένιση που έχουν στις 25 ώρες τα ζωαριάκια μας θα πρέπει να στοχεύουμε ακριβώς την ωορηξία να υποθέσω....

Τώρα σειρά μου για τις ορμονολογικες :oops::oops::oops:

Αχ σας ζάλισα κορίτσια μου!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia k myriam poly wraio to aeraki sas!!!na xaireste tis koilitses sas :D:D:D filia polla!!!!

x+m oute egw eixa ksanakousei tin istoria sou!!!!kouragio k tha erthei to bebe!!!opws katalaba exeis brei enan poly kalo giatro!!!!

xouanitaki mou xathikes k esy.......filia polla k se sena!!!!!

lagonisi mou kali epityxia!!!

cuando exeis foberi dynami bre kopelia!!!!bravo!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-

sas xairetw ooooles k elpizw abrio na exoume efxarista!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

irtha k gw na fisixw to diko m aera fou foufou foufou foufou foufou !

oles tha ginete manoules arkei na xete pisti Sto Theo kai Stin Panagia kai ola ma ola na deite pws tha erthoun tin stigmi akrivws p prepei!

edw tha maste oles kai tha panigirizoume me tin epitixia tis kathemias apo mas!

filakia kopelitses m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...