Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσιααααααα.τι κανετε?μου λειψατε ;;) δεν προλαβαινω να μπαινω δεν εχω και ιντερνετ για λιγο καιρο οποτε καταλαβαινετε...ελπιζω να ειστε ολες καλα και γεματες αισιοδοξια!

εμεις σε λιγο καιρο θα αρχισουμε επιτελους ξανα προσπαθειες και χαιρομαιιιι :D:D περιμενω να ερθει η περιοδος, που κανει κολπα αυτες τις μερες,να παμε για μια εξεταση παλι να δουμε οτι ολα ειναι οκ και μετα βουυυυρ :-p βρε κοριτσια ξερετε τι παρατηρησα?εχω πονακια εδω και 2 μερες και ακομα δεν εχει ερθει και σημερα ειναι η 30η μερα αν και μπορει να ερθει μεχρι αυριο...απλα σκεφτομαι αν ειχαμε ελευθερες επαφες θα ειχα τρελαθει απο την αγωνια μου και θα νομιζα οτι ηταν συμπτωματα εγκυμοσυνης :-p αφου μου περναει απο το μυαλο οτι μπορει να ειμαι 2 μηνων απο τοτε δηλαδη που ειχαμε ελευθερα επαφη :lol::lol::lol: ωρε με χτυπησε η ζεστη @-)@-)

φιλιααααααα πολλαααα και στις εγκυουλες μας διπλααααααα ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rose 25 ολα θα πάνε καλά!!

Είδες το μυαλό καμια φορά τι παιχνίδια παίζει....οταν θέλεις κάτι πάρα πολύ!!

Βέβαια έχω ακούσει και περιπτωσεις που ήταν έγκυος ενω είχε περίοδο......λες?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi αν συνεβαινε αυτο τωρα θα ηταν απιστευτο :o δεν νομιζω να εχει γινει ολο και κατι θα αλλαζε αν ημουν απλα σκεφτομαι τωρα εγω διαφορα να περναει η ωρα :-p

καλα να ειμαστε και θα ερθει και το μωρο στην ωρα του :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Χθες πήγαμε στον Λυμπερόπουλο. Τα ααποτελέσματα θα τα έχουμε Παρασκευή με Δευτέρα.

130€ μας πήρε για πλήρες σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας....

Άσχετοσχετικό 10 Ιουλίου τελειώνει η σύμβαση της δουλέιάς μου... θα μου φάει το μεδούλι τώρα κι αυτό το αγχος..... Στην υγειά μου θα είναι τι κλείσιμο του μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Rose φαντάζεσαι? Ποτέ δε ξέρεις!!!!

Ελενάκιο μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, για όλους έχει ο Θεούλης έτσι δε λένε!!! Λιλ και σε όές σας Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μελλοντικές εγκυούλες...:).....

σας στέλνω όλη μου την θετική σκέψη και ένα πολύ δυνατό και γλυκό φύσημα για να έχετε σύντομα όλες σας φουσκωμένες κοιλίτσες.....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

...σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo

καλά αποτελέσματα σου εύχομαι....

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια......

Εγκυούλες ευχαριστούμε για το γλυκό αεράκι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου μακαρι να ερθει γρηγορα :ympray::ympray: ευχαριστω :-*:-*:-*

athanasia πω η δεν πω αυτη ηρθε επιτελους και ησυχασαμε :-p ανυπομονω να ξεκινησουμε παλι =p~

καλη επιτυχια κοριτσιαααα!!!ατε να ξεκολλαμεεεεεε φυσατε εγκυουλες γιατι δεν μας βλεπω καλα :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! Δε βλέπω πολύ κίνηση αυτές τις μέρες τι γίνεται????????? :!::!::!: Ελπίζω να είστε όλες καλά.....

Rose επιτέλους άντε ξεκινάτε δυναμικά!!!! ;);););) Χ+Μ φιλιά και σε σένα κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια!! υπαρχει μια αναμονη αλλα νομιζω ειναι για καλο!! αντε ροσε ξεκολλα τη λιστα!! χεχε

φιλια στις εγκυουλες μας και για ολες εμας που προσπαθουμε να θυμαστε η.. λαχταρα πεθαινει τελευταια!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Χθες πήγαμε στον Λυμπερόπουλο. Τα ααποτελέσματα θα τα έχουμε Παρασκευή με Δευτέρα.

130€ μας πήρε για πλήρες σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας....

Άσχετοσχετικό 10 Ιουλίου τελειώνει η σύμβαση της δουλέιάς μου... θα μου φάει το μεδούλι τώρα κι αυτό το αγχος..... Στην υγειά μου θα είναι τι κλείσιμο του μήνα....

Καλημέρα κοριτσάκια και απο μένα....

Ελενάκι επειδή κι εμείς είμαστε σε φάση που ψαχνόμαστε με σπερμοδιάγραμμα και ακούμε και κάτι τρελές τιμές, μήπως είναι εύκολο να μου στείλεις με pm το τηλ. αυτού του Λυμπερόπουλου (ουρολόγος είναι?) ?? διεύθυνση κλπ. μήπως βρούμε κι εμείς καμιά άκρη??!!

Ευχαριστώ πολύ και κουράγιο με την δουλειά...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Τα μπεμπακια ερχονται!!!

Το καλοκαιρακι, φυλαει πολλες εκπληξεις για ολες μας που προσπαθουμε!!! :D [smilie=smileinbox.gif]

Φιλακια στις εγκυουλες μας!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και ξανά

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φιλιάααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΗΡΘΑ ΝΑ ΑΡΠΑΞΩ ΑΕΡΑΚΙ...

κουαντο μην βγαζεις την ουρα σου απ' εξω! :D 10 μερουλες βλεπω μεινανε για τις δικες σου ανακοινωσεις!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...