Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω πολυ,πολυ ειναι απο τα αγαπημενα μου μερη ,εχω παει τρεις φορες και εχω περασει φανταστικα!!!Ειχα και κατι φιλους που ειχαν ξενοδοχεια...Φετος θα παμε εδω στο εξωχικο και εξωτερικο.Περιμενω να περασουν οι μερες!!Ενα καφεδακι στην Καλντερα θελω τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia14 δεν θα το πιστέψεις!!!!

Σχεδιασα τρελό τουρ!!! θα πάμε Μήλο - Κίμωλο 4 μερούλες, μετά καπάκι Σαντορίνη 2-3 μέρες, έτσι ώστε να πάρουμε το καράβι από εκεί για Κώ απ'όπου κ είναι ο αντρόυλης μου!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να το κάνουμε όλο το τουρ...(όχι να καταλήξουμε πάλι μόνο στα πεθερικά) :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakioo ευχομαι να σας βγει οπως το εχεις σχεδιασει να περασετε καλα, να χαλαρωσετε και να πιασετε και το σπορακι!!!

Αthanasia ,αν δεν εφευγα για δουλεια σε λιγο θα ερχομουν με χιλια!!!! :D Εισαι πολυ γλυκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλεπω ? :-B

Και καφεδακι και παγωτακι!!Πολυ περιποιηση!!

Ας αρκεστουμε σε αυτο προς το παρον, και με την πρωτη ευκαιρια θα 'ρθουμε !! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion ευχαριστούμε για την θετική ενέργεια!!

Πιστεψε το ...την έχουμε ανάγκη!!

Athanasia14 ευχαριστώ για τις ευχές......

Χ+Μ Καλή επιτυχία στην νεα σου προσπάθεια!

Την Πέμπτη ετοιμαστείτε να σας τρελάνω με απορίες κι ερωτήσεις που θα έχω μετά την εμβρυομεταφορά.

Αχ Παναγίτσα μου..........δώσε μας όλες απο ενα μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ!!!!

lagonisi ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!

Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.

athanasia14 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ!!!! Η΄ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ!!!!

LIL ΚΑΙ elenakioo ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙ ΗΔΗ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΑΣ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΒΟΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ..... ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΑΣ. ΟΤΑΝ ΔΕ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΜΑΤΕΣ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..... ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΓΚΥΟΥΛΩΝ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[youtube:1kigl3tw]gAnMymnJiLM[/youtube:1kigl3tw] οποια θελει ας δει αυτο το βιντεακι να δει τι τραβανε τα σπερματακια μεχρι να βρουν το στοχο..εχει 6 μερη ειναι πολυ καλο..απο τα καλυτερα που εχω δει....εγω εβαλα το 1ο για οποια θελει να το χαζεψει απο την αρχη.Ωρα για μαθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. Είμαι οριακά στον ένα χρόνο προσπαθειών για να αποκτησουμε μωράκι και νομίζω οτι με έχει ρίξει πάρα πολύ ψυχολογικά....Δεν έχω κάποιο θέμα υγείας, απο όσο το εχω ψάξει και με αγχωνει περισσότερο ο σύζυγος που πιστεύει πως έχει πρόβλημα. Μου έχει πει πολλές φορές να το ψάξει αλλά δεν τον αφήνω εγώ-ίσως φοβάμαι για το αποτέλεσμα, ίσως δεν θελω να μπω στην διαδικασία, ίσως το θεωρούσα δεδομένο πως θα γινει με την πρώτη... :!:

Είμαι 31 και φοβαμαι πως χανω τον χρονο....γυρω μου φιλες και γνωστες γινονται κ ξαναγινονται μανουλες κι εγω τιποτα. Νιωθω χαρουμενη για αυτες αλλα παραλληλα μου ερχεται να βαλω τα κλαματα. Ζηταω τοσα πολλα??? Λέτε να πω στον συζυγο να εξεταστει? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωήρθες στην παρέα μας PRINCΙ! Γιατί βρε τέτοιος πανικός σε πιάνει με ένα σπερμοδιάγραμμα; Δεν πρεπει να είσαι τόσο αρνητική. Θα το σκέφτεσαι θετικά και θα προσπαθήσεις να το μεταδόσεις αυτό και στον άντρα σου. Να το κάνει το σπερμοδιάγραμμα αφού το θέλει κιόλας και να πιστέψετε ότι όλα θα είναι ΟΚ και ακόμη και αν υπάρξει κάποιο προβληματάκι θα το αντιμετωπίσετε. Εμείς είχαμε και οι δύο προβλήματα και αρκετά σοβαρά και τελικά τα καταφέραμε και με φυσιολογικό τρόπο. Εσείς που από την πλευρά σου τουλάχιστον είναι σίγουρο ότι είσαι ΟΚ δεν τίθεται θέμα θα τα καταφέρετε σίγουρα απλά είναι θέμα χρόνου.

Ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι θα είστε που θα μπείτε στη διαδικασία του ψαξίματος. Να μην φοβάσαι τίποτα και να μην αφήνεις τους γύρω να σε επηρεάζουν. Αλλωστε είστε νεότατοι και δεν υπερβάλω. Το άγχος είναι ίσως ο χειρότερος εχθρός στη διαδικασία της σύλληψης. Αν σε παρηγορεί, να ξέρεις ότι ολες που είμαστε σε αυτό το forum έχουμε περάσει πανω κάτω απο τη θέση σου και μπορούμε να καταλάβουμε πως είναι να θέλεις κάτι τόσο πολύ και να μην έρχεται γρήγορα. Είναι ατιμούτσικα αυτά τα μπεμπάκια μας και συνήθως έρχονται εκεί που δεν το περιμένουμε!

Σου εύχομαι να έχετε τέλεια αποτελέσματα, να ξεανχωθείτε και του χρόνου τέτοιο καιρό να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιαίστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!!! ΤΕΛΕΙΑ Η ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΝΘΡΩΠΩΝ-ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ! ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΜΕ. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ!

PRINCI ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ, ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕ ΖΗΤΗΣΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ; ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO ειναι πολυ καλο ,εγω το εχω ξαναδει και εχω εκπλαγει !!

PRINCI καλως ηρθες! Πολυ καλα στα λενε τα κοριτσια και πρωτα απο ολα οσο μπορεις διωξε το αγχος και εφοσον εχετε καποιο σκοπο ,πρεπει να διωξετε τις προκαταληψεις και να φτασετε στο στοχο.

Lagonisi καλη επιτυχια αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρινσι καλωηρθες!!! οπως σου λενε και τα κοριτσια.. προσπαθησε να χαλαρωσεις και να οπλιστεις με δυναμη!! Η εμπειρια της υπογονιμοτητας ειναι πραγματικα δυσκολη και θελει πιστη και αισιοδοξια! Ξεκινηστε με τις εξετασεις , δειτε τι εχετε να αντιμετωπισετε (ευχομαι να ειναι ολα καλα), βρες εναν καλο γιατρο που να εμπιστευεσαι και διωξτε το αγχος... Εμεις ειμαστε εδω για σενα, σε καταλαβαινουμε... Ευχομαι συντομα εγκυουλα!

αναστασακι φιλια στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.....! Cuando πολύ καλό το βιντεάκι όντως τι τραβάνε αυτά τα σπερματάκια.....

Princi καλώς ήρθες στην παρέα μας! έχουν δίκιο τα κορίτσια και θα βοηθηθείς πολύ με τις εμπειρίες τους, κάθε μια περνάει τις δικές της δυσκολίες, θέλει όμως υπομονή το πράγμα και όχι πανικό, προσπαθήστε να μην αγχώνεστε γιατί αυτό μπορεί να είναι και η κύρια αιτία που δεν έρχεται το σποράκι... Το ξέρω δεν είναι εύκολο....

Madi kai Anastasaki φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!! Lagonisi εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν αύριο!!!

Lil, Χ+Μ twiggy και για όλες μας ας είναι το καλοκαιράκι καρπερό!!!!! %%-:):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι τι κάνεις?????????????

Κορίτσια έχω πολλές μέρες να μιλήσω με όλες και μιλάω τις δυο τελευταίες μέρες με τα κορίτσια στην εξωσωματική. Τί κάνετε???? Που βρίσκεστε??

Εμείς ξεκινήσαμε την θεραπεία μας και τις ενεσούλες. Όλα καλά να πάνε μακάρι και να χουμε ένα θετικότατο αποτέλεσμα!! Μακάρι!

Φιλια σε ολεςςςςςςςςςςς!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls!!!!

Εκλεισα πια το πολυπόθητο ραντεβού στον Λυμπερόπουλο για την δευτέρα!!!!!! Αλήθεια πάνω στν πανικό μου ούτε ρώτησα πόσο θα πάει το μαλλί.... Πόσο θα μας βγει περίπου?

PRINCI κι εμείς τα ίδια είχαμε κ όταν πια αποφασίσαμε να κάνει τις εξετάσεις, δεν μπορούσαμε γιατί μια μας τύχαινε το ένα πρόβλημα μια το άλλο.... Επιτέλους θα πάμε την δευτέρα!!!!

lagonisi μου σου εύχομαι καλή επιτυχία με τα εμβρυάκια!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-

Αναστασία μου ευχαριστούμε για το φυσιματάκι!!!!!!!!!!! όλα καλά με το μωράκι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφακι ολα καλα θα πανε και σε λιγο θα εχεις και εσυ το μπεμπακι σου!!!

Elenakioo περιπου στα 80euro πρεπει να ειναι...Αντε και καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα με το μωρακι προς το παρον δοξα το Θεο!!!Εμεινε ενα ακομα αγχος της β επιπεδου και μετα ο Θεος βοηθος.Κοριτσια οσο δυσκολο και να ειναι προσπαθειστε να ειστε θετικες και αισιοδοξες μονο ετσι θα ερθει....σας μιλαει μια πονεμενη 2,5 χρονων!!!Μην αφηνετε κανεναν να παταει πανω στο προβλημα σας! Ψαξτε ρωτησυε καντε εξετασεις και θα βρειτε αν φταει κατι.Οσο θυμαμαι οτι 3 γυναικολογοι μας ελεγαν οτι ειναι ψυχολογικο και ειμαστε στην ανεξηγητη υπογονιμοτητα μου ανεβαινει η πιεση στον αερα!!!!Δεν υπαρχει αυτο για μενα, παντα υπαρχει καποιος λογος και φυσικα χρειαζεται και πολυ τυχη!!!

Δυναμικα λοιπον ολες και οτι θελετε εδω ειμαι να βοηθησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mπραβο αναστασακι!!! ολα καλα.... θα δεις που θα περασει ο καιρος και θα παρεις αγκαλια το μωρακι σου και δεν θα το πιστευεις!!! και ναι... ειναι ετσι οπως τα λες!!!! συμφωνω και επαυξανω..

ευχαριστουμε για την υποστηριξη, πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mouuuuuuu!!!!youhouuuuuuu!!!irthe i treli :lol::lol::lol:

eimai aisiodoksi xwris idiaitero logo!!!simera apofasisame me ton antrouli mou pws otan dwsoume to magazi tha gyrisoume elladaaaaaa!!!!nai!!!!konta stous dikous mou bre koritsia :D:D:D eimai poly xaroumeni!!!fysika aftos pou arxika endiaferthike den exei emfanistei :cry::cry::cry: isws telika argisei poly i mera pou tha to dwsoume alla eimai tooooso kala!!!einai mia apofasi pou perimena xronia na bgei apo to stoma tou antra mou k thelw na pistebw pws to sympan k i tyxi tha synomotisoun gia na mas pane kala ta pragmata!!!!!!!

princi kalws irthes koritsi mou k symfwnw me ta ypoloipa koritsia!!!afou niwtheis k olas pws xaneis xrono tote kane oti einai na kaneis stin wra tou!!!!afou thelei k o kalos sou......na pate k kali epityxia!!!!tha eimaste edw gia sena!! :):)

anastasoula mou glykia opws panta!!!!egw ton ioulio kleinw 3 xronia k tha perasei k allos enas akomi :?:cry::?:cry::roll::roll:

koritsia kali epityxia se oles mas!!!exw xasei ligo ti mpala k den mporw na sygratisw onomata k katastaseis!!den mpainw k tooooso syxna!!!!omws parakolouthw sizitiseis alla otan einai na grapsw ksexnaw ta onomata :oops::oops::oops:

sas agapaw omws oooooooooles tis files mou :P kisseeeeeeeeeeeeesssss :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...