Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!

ΗΡΘΕ Η ΚΥΡΙΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΑΝΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!

GIRL ΜΟΥ?????

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!

ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΣ ΠΡΩΣΤΑΤΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ??

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ!!!! :D:P;)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο girl!!!!!

Ναι κορίτσια...εχω ακούσει κι εγώ οτι το κακο σπέρμα φτιάχνει με πολλους μεθόδους που διαθέτουν πια.

Το κακό ωάριο ειναι αυτο που δεν φτιάχνει......και δυστυχώς εγώ ειμαι μι απο αυτές....

Καλή επιτυχία σε όλεςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες, τι κάνουμε??

Girl μου μπράβο κοριτσάκι μου, όλα καλά θα πάνε θα δείς και σύντομα θα κρατάτε ένα υγειέστατο και ευτυχισμένο μωράκι στην αγκαλιά σας!!! Και για όλες τις εγκυούλες μας να ξέρετε ότι σας στέλνουμε πάντα τις προσευχές μας και την θετική μας σκέψη!!! ;):D

Εμείς εδώ το παλεύουμε.... έχει πέσει πολύ ψυχολογικά ο καλός μου και δεν ξέρω τι να κάνω για να τον ανεβάσω :(

Αχ ρε κορίτσια τον αγαπάω υπερβολικά και τρελαίνομαι όσο τον βλέπω έτσι... :cry:

Πείτε καμιά ιδέα να του φτιάξω λίγο το κέφι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou.....ειμαι νεα εδω μεσα.....και δεν γνωριζω ακριβως την ιστορια την ιστορία της καθεμιάς σας...

Εχετε κανει πολλες προσπαθειες και απογοητεύτηκε?? τι??

Καλοκαιρακι ειναι μωρε........πατε καμια εκδρομούλα!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεβου μου τα εχω περασει κι εγω.. νομιζω στα ξαναπα οχι?? με τον καιρο θα συνελθει, μια συμβουλη ειναι να του δωσεις να καταλαβεις οτι η υπογονιμοτητα σας ειναι θεμα και των δυο, δεν εχουν σημασια οι λεπτομερειες... το σπερμα, το ωαριο, οι σαλπιγγες κλπ! Υπαρχει ενα θεμα, οκ θα το αντιμετωπισετε! Δηλαδη καποιοι που εχουν καλο σπερμα ειναι πιο αντρες? βλακειες...ολες ξερουμε περιπτωσεις αποτυχημενων μπαμπαδων ή και αποτυχημενων ανδρων .. καταλαβαινουμε ολες τι λεω!

μια ιδεα ειναι να του ανεβασεις την αυτοπεποιθηση στο κρεβατι..! αυτοσχεδιασε, περαστε ομορφα και θα το ξεπερασει συντομα! πες του επισης οτι αυτη η κατασταση δεν ειναι μονιμη και στο μελλον μπορει να αλλαξει, δεν εκανε κατι κακο... ειναι μια ατυχια..

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω θάλασσα... ελπίζω αύριο να καταφέρω να κάνω ένα πλιτς... έστω κι αν είναι μέχρι το γόνατο... και μια φραπεδιά ντεκαφεινέ... στην ξαπλώστρα...αχ όνειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου,

lagonisi μόλις ανακαλύψαμε ένα πρόβλημα με το σπέρμα μας και απογοητεύτηκε ο καλός μου αλλά το παλεύουμε...

twiggy έχεις δίκιο έτσι το προσεγγίζω κι εγώ αλλά ξέρεις τώρα άμα πέσει η ψυχολογία είναι δύσκολα τα πράγματα! Βέβαια δεν είμαστε και τόσο τραγικά ο γιατρός είναι πολύ θετικός και καθησυχαστικός, απλώς ο καλός μου το πήρε κατάκαρδα!! :cry:

Θα το ξεπεράσουμε όμως που θα πάει? Ήδη είμαστε καλύτερα, βοηθάει υποθέτω ότι είμαστε και λίγο τρελιάρηδες και το ρίχνουμε στο χιούμορ :mrgreen:

elina76 Σου εύχομαι αύριο να χαλαρώσεις δίπλα (μέσα και πάνω) στο κύμα και την δευτέρα να μας φυσήξεις λίγο θαλασσινό αεράκι και εμάς ε? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl πολύ το χάρηκα που όλα πήγαν καλά! Είδατε και το φύλο τι καλά! Με το καλό και η Β επιπέδου!

Χουανιτάκι στην Κω περάσαμε τις καλύτερες διακοπές με τον αντρούλη μου το 2007! Έχουμε πολύ καλές αναμνήσεις. Το μόνο που δεν άντεξα είναι οι πολύ κρύες θάλασσες. Εκτός από την παραλία στην Ψέριμο που ήταν όλα τα λεφτά! Αχ τι μου θύμησες τώρα...

φιλάκια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elina 76 επειδη το ζητησες, και σε ολα τα κοριτσια σας στελνω ενα θαλασσινο αερακι και να εχουμε ενα τρελο καλοκαιρακι με πολλες αγκαλιτσες και πολλα σπορακια!!!φιλακια με τρελα :-*:-*: :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi irtha k egw!!!!!

levou mou de kserw ti akribws thema exete alla emeis pou exoume azwwspermia ekane mines na synelthei o dikos mou!!!!!fysika apo ena simeio k meta xalarwsame alla akoma pernaei faseis!!!!gia kapoio diastima tha einai kala k meta kati tha ginei k tha ksanapesei!!!oso exw prospathisei na tou dwsw na katalabei pws afto einai ena problima diko MAS k oxi diko TOU....den ta exw kataferei!!!!mou leei panta:nai alla......den me katalabaineis!!!!!dyskoli katastasi k poly lepti!!!!twra omws pou einai kalokairi einai mia poly kali epoxi gia na ksefygete ligaki k na ksexasteite...

oso gia ta daneika!!.....to prwto pragma pou mou eipe o antras mou otan mathame to problima einai afto!!!!egw imoun afti pou den ithele!!!!!!!ithela na einai k typika o mpampas tou paidiou mou!!!!meta apo toses prospatheies omws k stin prooptiki na episkeftoume enan eidiko stin ellada an mas pei aftos pws oi apotyxies proerxonte apo to sperma pame amesws gia daneiko!!!den antexw alli talaipwria!!!kai gia ton organismo mou alla kai gia ti psychologia mas!!!!tha strafoume ekei!!!!!!

aaaa koritsia den sas eipa.....brethike enas pou endiaferete gia to magazi mas!!!!!kante tis rosefxes sas na to parei bre filenaditses mou giati den to antexw afto to basano!!!na to ksexrewsw k na eimai isyxi xwris na xreiazetai na analyw ti exw sti tsepi mou se kanenan!!!!!!!!

eggyoules mou na prosexete oles k na mpenete na mas fysate opws mexri twra kanete!!!!!

polla filakia se oles mou tis filenades!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

τζανολινο ευχομαι να πανε ολα καλα με το μαγαζι και γενικοτερα να αρχισουν τα πραγματα να καλυτερευουν για εσας , γιατι πολυ μαυριλα και ταλαιπωρια φαγατε τελευταια! τα ωραια ερχονται!!! πιστεψε το.

λεβου μπραβο. θελει χιουμορ η κατασταση αλλιως θα τρελαθουμε!!

εγκυουλες φιλια στις κοιλιτσες...

ελινα καλη βουτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια, γειά σας, είμαι καινούρια στο forum και ευελπιστώ να με βοηθήσετε στο πρόβλημά μου...Προσπαθούσαμε με τον άντρα μου 10 μήνες για παιδί, με σπέρμα πολύ καλό, διαβατές σάλπιγγες και όλα φαινομενικά καλά..Ωστόσο, μένω έγκυος και είναι εξωμήτριο, μετά από μια φοβερή ταλαιπωρία, φάρμακα και επισκέψεις στο γιατρό και αφού πέρασαν έξι μήνες από το εξωμήτριο, είπαμε να αρχίσουμε να προσπαθούμε. Αποφασίσαμε να πάμε λίγο πιο επαγγελματικά και να κάνουμε σπερματέγχυση, αλλά δυστυχώς και τους δύο τελευταίους μήνες κάνω ωορρηξία από δεξιά όπου και έγινε το εξωμήτριο επομένως δεν έχουμε καμία ελπίδα και ούτε φυσικά μπορέσαμε να κάνουμε σπερματέγχυση. Ήθελα να ρωτήσω εάν καμία από εσάς είχε κάποια αντίστοιχη εμπειρία??θα με βοηθούσε πολύ να μάθω ειδικά στο θέμα της ωορρηξίας εγώ ήξερα ότι συνήθως είναι μια από τη μια πλευρά και μια από την άλλη, αλλά όπως φαίνεται και σ' αυτό είμαι πολύ άτυχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Εχθές κάναμε εξωσωματική με ένα εμβρυάκι και τώρα είμαστε στην αναμονή! Λόγω του ότι δεν έχω ανταπόκριση στα φάρμακα, αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική φυσικού κύκλου, και ο Θεός βοηθός μας! Από τη στιγμή που μου είπε ο γιατρός ότι μπορούμε να προχωρήσουμε με αυτό το ωάριο, δεν έχω σταματήσει να αγωνιώ. Η πρώτη μου αγωνία ήταν αν θα είναι καλό το ωάριο και αν θα γονιμοποιηθεί. Τώρα έχω αγωνία για το αποτέλεσμα. Τα στατιστικά δεν είναι πολύ καλά με ένα ωάριο, αλλά προσπαθώ να έχω θετικές σκέψεις. Εχθές ήμουν η μόνη που πήγα με ένα ωάριο, άκουγα από τις άλλες κοπέλες που είχαν 2 και 3 ωάρια, και προς στιγμή σκέφτηκα ότι ίσως να είναι μάταιο αλλά από την άλλη μπορεί να είναι ένα και καλό!

Εσείς έχετε αντίστοιχη εμπειρία ή γνωρίζετε άλλων γυναικών με θετικό αποτέλεσμα?

Εύχομαι για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, σύντομα να γίνει το όνειρό τους πραγματικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κiss πιστεύω οτι δεν εχει πάντα σημασία η ποσότητα των ωαρίων.....όσο στο να πετύχεις το σωστό ωάριο....κι ελπίζω να είναι τέλειο!!

Την Τετάρτη κα΄νω κι έγώ εμβρυομεταφορα...................ουφ

levou.πάντα στην αρχή οταν συνηδητοποιείς κάποιες δύσκολες καταστάσεις , σοκάρεσαι αλλά πρέπει να προχωράμε μπροστά και να βρίσκουμε λύσεις , μιας κι ευτυχώς η επιστήμη πια βοηθάει πολύ.

Αλλωστε το ποθητό για όλους είναι να γίνουμε γονείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!! Τί κάνετε????

Εμείς τα ίδια... μας ήρθε το σάββατο στις 12 τα μεσάνυχτα η περίοδος σαν τον βρικόλακα, με ξενέρωσε, με έριξε ψυχολογικά κ καταλήξαμε να πνίξουμε τον πόνο μας στα τσίπουρα.....

Τον δικό μου τον έχει πιάσει το σύνδρομο της άσπρης ρόμπας ήδη... πριν κάνει ακόμα τις εξετάσεις φοβάται για τα αποτελέσματα και και και...

Εχουμε μείνει πολύ στάσιμοι με το θέμα των εξετάσεων κ δυστυχώς πάνε από αναβολή σε αναβολή κάθε φορά κ για διαφορετικό λόγο. Αυριο θα κλείσω ραντεβού για το σπερμοδιάγραμμα κι εύχομαι να μην πάρει άλλη αναβολή.

Άντε έπεσα πάλι!!! Θα ψάξω μέρος για διακοπές να ανέβω λιγάκι!

Φιλάκια πολλά σας εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!!

Κοριτσια που χαθηκατε ολες?

Jannolino χαιρομαι που τα πραγματα δειχνουν να καλυτερευουν!Ευχομαι ολα συντομα να βρουν το δρομο τους!

Τwiggy πως πας εσυ?

Εlenakioo καλα θα κανεις, χρειαζομαστε τις διακοπες.

Καλη επιτυχια στις κοπελες που προσπαθουν, και καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι στην αναμονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαστε λιλ μου..λιγο το σαβατοκυριακο..λιγο η αργια... :) καλα εισαι ;

ελενακιο δεν πτοουμαστε..ο,τι ειναι θα το αντιμετωπισουμε...υπομονη σε ολες..στις κοπελες που κανουν εμβρυομεταφορες καλη επιτυχια..κισ δεν εχει σημασια ποσα ειναι..ενα και τυχερο να ναι!!!!!

τζανολινακι ποτε θα ξερετε αν πουληθηκε τελικα;καλη συνεχια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω ενα γειαααα..ειστε ολες καλααα???Φιλακια και δεν σας ξεχναω ..ερχομαι και διαβαζω τα νεακια σας...αντε καλοκαιριασε...για να δω ποσες φουσκοκοιλιτσες θα εχουμε...ριχνω και ενα φυσιμιαααα ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟ φιλια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΕΜΠΕ ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ.

ΛΕΙΠΩ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ.

ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έβλεπα μια συνεντευξη του Κυρίου Πάντου για μια κοπελα που γέννησε δίδυμα ενω πριν της είχε κάνει προεμφυτυτικό έλγχο!

Δεν ήξερα οτι υπάρχει κάτι τέτοιο.........κι εντυπωσιάστηκα.

Μπορεί μια κοπέλα να αποφύγει στον 5ο μήνα την αμνιοπαρακέντηση , μιας κι έχει γίνει ο έλεγχος στα έβρυα πριν την εμβρυομεταφορα.

Εγω κορίτσια πιστεύω πως έτσι όπως προχωράει η επιστήμη θα γίνουμε όλες μανούλες!!!

Τα χρήματα που θα βρουμε βέβαια..........αχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται πως ολες θα γινουμε μανουλες!

Ωραιο φυσηματακι Κισκα ,να ΄σαι καλα και εσυ με το καλο!!!

Cuando καλα ηταν χαλαρωσαμε λιγο...αντε να φτιαξει και ο καιρος .

Χ+μ με το καλο να ξεκινησετε παλι!

Σημερα θα παω παλι για υπερηχο να δουμε που βρησκομαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες εδώ είμαστε και συνεχίζουμε ακάθεκτες προς το επιθυμητό αποτέλεσμα με οποιοδήποτε τρόπο, σίγουρα θα γίνουμε όλες μανούλες για 1,2,3 όσες φορές θέλουμε........ Αρκεί να μη το βάζουμε κάτω, εγώ πέρασα μια περίεργη κατάσταση αλλά τώρα συνέρχομαι σιγά σιγά, έτσι πιστεύω τουλάχιστον γιατί κάθε που το έλεγα αυτό τσούπ και κάτι συνέβαινε, :lol: ''ενός κακού μύρια έπονται....''

Kiss καλή επιτυχία με την εξωσωματική, εύχομαι θετική χοριακούλα....

Ελενάκιοο έλα Σαντορίνη!!!

Χ+Μ καλή αρχή και κάθε επιτυχία!!!!

Lagonisi καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά!!!

Kiska ευχαριστούμε για το αεράκι!!!

Janollino, Lil, Cuando τι κάνετε εσείς? Σας στέλνω πολλά φιλιά, ελπίζω να μη ξέχασα καμία.... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,

ήρθα για να σας φυσήξω

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και να σας πω ότι έρχονται τα Μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...