Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

γεια σου βρε χουανιτακι!ετσι χαρωπο χαρωπο το πρωι!!!! :D

ελενακιο μη γινεσαι χαλια..θα ερθει η στιγμη που θα πεις δεν μου ηρθε!!!!οσο για τις εξετασεις λογικο να φοβασαι..να σκεφτεσαι οτι ολα θα ειναι καλα και αν τυχον κατι δεν ειναι τοοοσο καλα διορθωνεται..μη σκεφτεσαι αρνητικα δεν υπαρχει λογος...καλημερα σε ολες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!! εχει πλακωσει δουλεια, μπαινω αραια και δεν σας προλαβαινω πια!!! αρχισαν και τα επικινδυνα αερια βλεπω.. :lol::lol: χαιρετισμους σια!!!

λεβου και ελενακι λυπαμαι κοριτσακια... καλη δυναμη για την επομενη προσπαθεια! που θα παει, θα τα τσακωσετε..

τζανολινακι σε καταλαβαινουμε ολες εδω ...χρονια τωρα βλεπουμε τους αλλους να κανουν οικογενειες κι εμεις νιωθυμε κολλημενες σε ενα σημειο.. ομως γι αυτο ειμαστε εδω για να σηκωνουμε η μια την αλλη και να ευχομαστε να ερθει και η σειρα μας! Προσπαθησε να βρεις κατι ωραιο να κανεις να ξεχνιεσαι... δεν βγαινει αλλιως.. διαφορετικα θα καταντησεις να χανεις τη ζωη σου περιμενοντας...Καλα τα λεει το χουανιτακι!!! Η αγαπη μονο σωζει!!! LOVE IS OUR RESISTANCE.. :x

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές καλημέρες στα όμορφα κοριτσάκια μου!!! Άντε να ανεβαίνουμε, να παίρνουμε τα πάνω μας γιατί τα μωρούλια μας παραμονεύουν στη γωνία!!!

Να δείτε τώρα που έρχεται σιγά σιγά το καλοκαιράκι και θα αρχίσουμε να χαλαρώνουμε λιγουλάκι θα γίνουν και τα θαυματάκια μας!

Πάντως θα συμφωνήσω με τις περισσότερες απο σας ότι είναι μαγικό και πολύτιμο να έχεις δίπλα σου ένα σύντροφο που σε καταλαβαίνει και σε στηρίζει, η αγάπη απο μόνη της είναι ικανή να κάνει τα πιο μεγάλα θαύματα!! Ξέρετε τι μου είπε ο αντρούλης μου προχθές που ήμουν χάλια????

Ίσως τα μωράκια να έρχονται γρήγορα σε ζευγάρια που το χρειάζονται για να έρθουν πιο κοντά και να τους δέσουν, σε μας που περισσεύει η αγάπη θέλει να πάρει τον χρόνο του.... ;)

Αυτό λέω και σε σας κορίτσια μου, προφυλάξτε την σχέση σας με τον σύντροφό σας και να δείτε ότι θα έρθουν σιγα σιγά και τα μωράκια και μάλιστα εκεί που δεν το περιμένουμε...!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Ναιιιιιιιι το παρτυ ξεκινησεεεεεεεεε!!!!Κλανιδομπακλαβαδακια [smilie=director.gif] ετοιμαστείτε για πολλα αεριααααααααα, ετσι ερχονται τα μωρακια!!! :-bd και ετοιμαστείτεεεεεεεε

φρασττττττττττττττττττττττ ουπς!!! :-o:(|)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια σε ολες!!!

Τι βλεπω? :-B Το παρεακι πηρε τα πανω του!!!

Αντε να φτιαξει και ο καιρος, που θα παει...

Cuandaki πολυ μου αρεσει η εικονιτσα που εχεις βαλει :lol:

Levou ετσι ειναι , πρεπει πανω απο ολα να τα εχουμε καλα με τον συντροφο μας, και θα ερθει και το νινι!

Elenakioo καλη επιτυχια με τις εξετασεις!

Μarikaki μου αρεσει η δυναμη της ψυχη σου,ευχομαι στην προσπαθεια σας οποια και αν ειναι να εχετε συντομα το μωρακι σας! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους ξύπνησε το ποστάκι μας [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Πολύ χαίρομαι που σας ακούω αισιόδοξες γεμάτες δύναμη!!!!!!!!!!! Έτσι ... έτσι!!!!

Καλά χθες λόγω αναγούλας ήπια 2-3 σόδες και μιλάμε σήμερα έχω αποθηκεύσει πολύ αέριο στο εντεράκι :lol::lol::lol: οπότε μην με προκαλείτε γιατί έτσι και ξεκινήσω θα τρομάξετε!!! :shock::shock::shock:

Έλα και ένα φυσιματάκι να πάρουμε τα πάνω μας ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή συνέχεια κούκλες!!!!!!!!!!!!!

Θα τα καταφέρετε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα!!! Καλά τόσο αισιόδοξες δεν σας έχω ξαναδεί ποτεεεεεεεεεέ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Χαίρομαι πάρα πολύ!!!!!! Στέλνω πολλά φιλιά και καλή επιτυχία σε όλες όσες προσπαθούμε με οποιοδήποτε τρόπο!!!! Και στις εγκυούλες ευχαριστούμε πολύ για τη συμπαράστασή σας, που δε μας ξεχνάτε και πάνω απ' όλα που μας φυσάτε!!!!!!!!! Έχω πολύ δουλείτσα σήμερα και δε σας προλαβαίνω!!!! :-*:-*:-*:-* και :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σε όοοοοοοοοολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μadi εμενα μου αρκει καλυτερα το φυσηματακι :)):)):)):)):))

Βρε φυσηματάκι είναι και το άλλο απλά λίγο πιο μυρωδάτο [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Εσύ θα χάσεις :lol::lol::lol::lol:

Άντε πάρε και ένα ακόμα ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοχοχο madi εγω να δεις αερια....εφαγα τζατζικι!!! =p~ λετε να ρευτω κι ολας να ηρεμησω? :-?

χουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ =))=))=)) οι υποτασικιες στην ακρη το σκορδο σκοτωνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρίξτου Αναστασούλα, ρίξτου να φτιάξουμε μαλλί... [smilie=icon_rr.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=love1.gif][smilie=hippy2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

και με τα φουουουουουουουουουυ απο τις υπόλοιπες εγκυούλες μας, θα φτιάξουμε επιδερμίδα.... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Μιλάμε, ακαταμάχητες θα γίνουμε :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Για να δω εγώ επιδόσεις, φιλεναδίτσες μου [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif], έλα γιατί ξεχαστήκαμε και μας πήρε από κάτω... [smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααααααααααααα [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] τι κανουν οι φιλεναδες???? [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

madi κοριτσι μου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss τις ριχνεις στριφογυριστες 'η κανεις και πλαγιομετοπικες παντως θα προτιμουσα 1 ανηφορικη με δεξια στροφη χωρις φρενο μονο γκαζι και φορτσαριστη αν με καταλαβαινεις βεβαια :-?:-?:-?:-?

εγω σημερα ειμουνα εκτος σπιτιου και οπως καταλαβενεται οι κανονες του Σαβουαρ Βιβ δεν μου επετρεψαν να εκτονωθω :cry::cry::cry::((:((:((:((:((

αυτα τα νεα προς το παρον περιμενω σε περιπου 3 μερες να αδιαθετησω ελπιζω να μην με προτιμησει [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

πολλαααααααα φιλακια στις εγκυουλες μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

να μας αεριζεται κανονικα ξερω εξαλου οτι οι εγκυουλες εχουν παραπανισια αερια :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

see you soon.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_geek.gif] αχ ωραιο μαλλακι...ευχομαι σια μου να μη σε προτιμησει...να παει αλλου μακρια απο μας... :lol:

ευχαριστουμε για τα φυσιματακια εγκυουλες..με αυτα τα φυσιματακια και τις κλανιτσες εκτος οτι θα κανουμε μαλλι θα πιασουμε και σπορια..ειναι σιγουρο!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA τέλεια η κοιλίτσα σου!!!!! δωσ' της πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-* (Πόση υπομονή να έχει ένας άνθρωπος) :ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Λιλ ωραία δίαιτα σήμερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μadi αεράκι να ναι κι απ' όπου να' ναι!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Anastasaki και με τσατζικάκι δωώσεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρικάκι ωραίο μαλλί που το έκανες να πάω κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε όλες σας πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athanasia μου, το μαλλί μου το έφτιαξε η Αναστασία με τα πρααααααααααααααααατς-προυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτς της :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά εάν θέλεις σούπερ εξαντρίκ μαλλί :-?:-?:-?:-?:-?:-? , θα πρέπει να απευθυνθείς στον γραντ μέτρ, την ΣΙΑ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ . Μόνο εξήγησέ της από πριν τι ακριβώς θέλεις :)]:)]:)]:)]:)]:)] , για να κανονίσει τα υλικά της [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] ...εάν με εννοείς... [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=sad1.gif][smilie=sad1.gif][smilie=sad1.gif][smilie=sad1.gif]

Η επιτυχία της κουπ, βασίζεται στα αγνά και προσεκτικά επιλεγμένα υλικά... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Enjoy!!!!!!

Άντε να πάω και εγώ για νάνι (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-| , γιατί ώρα Αμερικής 11.28μμ i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΛΑΝΙΔΟΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΧΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.............. :lol:

ΣΙΑ ΜΟΥ......ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ???

ΡΑΡΑΡΡΑΡΑΡΑΡΑΡΑ!!ΑΠΟ'ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΓΛΥΚΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΟ/ΚΟ!!!

ΝΑ ΛΙΓΩΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τι κανετε ??? :-?:-?:-?:-?:-?:-? οποια θελει κομμωση καλη λογω σαββατοκυριακου ας με καλεσει :)]:)]:)]:)] το τηλεφωνο μου ειναι 090-4009003000769654287065432765 Στρος και Καν το καλο μαλλι εδω στην επαγγελματια :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Αναμενω για παραγγελιες

[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! Χουανιτάκι έχεις δίκιο, κρατάει χρόνια η κωλλόνια!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρικάκι οκ θα απευθυνθώ στους ειδικούς!!!! Τι να κάνω θα δώσω κάτι παραπάνω αλλά όπως λες κι εσύ αξίζει τον κόπο :lol::lol::lol::lol:

Σία βάλε με στα ραντεβού σου!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...