Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Καλησπερούδια σήμερα έτρεχα και δεν πρόλαβα να μπω καθόλου να δω τα νέα σας.

Τώρα τα διάβασα, όλο ευχάριστα βλέπω, ΤΕΛΕΙΑ κορούδες μου :):):)

Το Σάββατο θα πάμε να δούμε το μωράκι μας. Ανυπομονώ...

Μαράκι πήρες κουρτίνες για το δωμάτιο του γιόκα σου; Για πες καμιά ιδέα.

Καλό βραδάκι να χετε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπηκα στα πεταχτα να σας πω μια καληνυχτα κ διαβαζω κ τελειωμο δεν εχω...μα καλα ποσα γραψατε απο το μεσημερι που σας αφησα :lol: ? :lol::lol::lol: απο την ωρα που γυρισα στο σπιτι εχει πιαστει η μεση μου για τα καλα...κατι σαν λουμπαγκο.βημα δεν μπορω να κανω.απο εκεινη την ωρα αλλαζα καρεκλα με καρεκλα κ ο αντρας μου εβαφε μονος του.εγω μονο επιβλεψη :(:( μιλαμε για πολυ πονο.πηρα τωρα τα ντεπονακια μου κ αραξα.

για τις καουρες που λετε εμενα με βοηθουσε παρα πολυ το κρυο γαλα κ το γιαουρτι.εδω κ τρεις μερες με πιανει κ εμενα κ ειδικα το βραδυ.ααα κ οταν ειναι πολλες ωρες αδειο το στομαχι.τις προαλλες διαβασα κ για τον ανανα.δεν τον εχω δοκιμασει αλλα στις δυσκολες στιγμες θα το εχω στο νου μου.οσο για τα κιλα που ρωτησε η μαιρη...αν ειναι απο κατακρατηση θα φυγουν γρηγορα μολις γεννησεις κ ξεπριστεις.αυτα μην τα λογαριαζεις...τα αλλα που μπαινουν απο το πολυ φαγητο δεν φευγουν γρηγορα.αλλα κ παλι δεν καθομαστε να σκασουμε.εγω μεχρις στιγμης ειμαι στο συν 3.θελω να πιστευω οτι δεν θα ξεπερασω τα 10.ειδωμεν!!!σας καληνυχτω....φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

Ξύπνησα εδώ και κάτι ώρες, ετοίμασα το πρωινό του αντρούλη μου και τώρα νομίζω είναι ώρα για ύπνο :lol::lol: Αχχχχ αυτές οι αϋπνίες και είχα κοιμηθεί τόσο ωραία προψές :?:?

Κανονίστε να μην γράψετε 20 σελίδες μέχρι να ξυπνήσω. :lol::lol:

Καλή μέρα να χουμε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Μπήκα να σας πώ μια καλημέρα πρίν έρθει το συνεργείο καθαρισμού!! :lol::lol::lol::lol::lol: Δηλαδή η μαμά μου και η γυναίκα για την γενική.

Νίκη μου μια χαρά ο κορίτσαρος!! Μπράβο!!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!

Βίκυ μου χάθηκες αλλά ήρθες με ωραία νέα!!! Μεγάλωσε και η μπουμπού σου!!!

Μαράκι τελειώνετε και εσείς σιγά σιγά...Εσύ ξάπλα και θα κάνεις όσες δουλειές θές μετά τη γέννα! Μην τον σκέφτεσαι καθόλου! Θα χαρείτε το σπίτι σας μαζί με τον μπέμπη!!

Μιχαέλα περαστικά σου!!

Συμπεθέρα μου μπράβο που ανέβασες τον αιματοκρίτη!!! Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια για τον γαμπρό σου!! Και οι κοράκλες σου όμως δεν πάνε πίσω, μην ξεχνιόμαστε!!! :lol::lol::lol: Όσο για το σπαθόλαδο, να πάρεις (η να φτιάξεις) όπωσδήποτε!! Εμένα φτιάχνει η μαμά μου... μαζεύει τα λουλούδια απο το σπαθόχορτο τα βάζει σε ένα γυάλινο μπουκάλι με ελαιόλαδο και τα αφήνει στον ήλιο όλο το καλοκαίρι... μετά το στραγγίζει και αποθηκεύει το λάδι το οποίο γίνεται κατακόκκινο... αν βρείς τα λουλούδια το φτιάχνεις πολύ εύκολα...

Αυτό είναι το λουλούδι

post-11183-13873936941828_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Πώς είστε σήμερα? Επιτέλους έχει ήλιο.

Εγώ είμαι ξενυχτισμένη, κόλλησε η κόρη μου κάποια ίωση και έκανε εμετό όλη νύχτα :ymsick: . Πρέπει όμως να πάει σχολείο γιατί σήμερα θα τους δώσουν το πρόγραμμα των εξετάσεων και ύλη για κάποια μαθήματα, την λυπάμαι, θα σέρνεται.

Ελπίζω να μην κολλήσω και ΄γω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!

Τι κάνετε???

Μιχαέλα μου περαστικούλια σου!!!άτιμο πράγμα η μέση!!

Βίκυ μου ολα καλα με την μπεμπούλα σου ε?? μια χαρα νέα μας έφερες!!!!άξιζε η αναμονή!! ;);)

Σοφία μου μια χαρά είναι τα κιλά σου!!!Τα κατάφερες βρε θηρίο και τον ανέβασες τον αιματοκρίτη?

Νίκη μου μπράβο και για την δεύτερη β επιπέδου!!!Τέλεια η μπουμπούκα!!!

Κρυσταλλένη μου καλημέρα!!και όνειρα γλυκά!!! :D:D:D

Γιελήζ μου καλημέρα!!!άντε με το καλό να τελειώσετε και να μας βάλεις φωτό!!!!!Έσύ χαλαρά ε???

Οι υπόλοιπες κοιμάστε ακόμα??

Εμείς έχουμε ξυπνήσει και η μικρή μου αρχίζει τις σβούρες... :D:D Ησυχία δεν έχει!!! :D

Έλλη μου περαστικά της!!κυκλοφορεί μια ίωση γαστρεντερίτιδας από όσο γνωρίζω!!Να προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελισάβετ!!! Και εδώ καθάρισε επιτέλους ο ουρανός σήμερα...

Περαστικά στην κόρη σου! Είναι να μην τη λυπάσαι? Το καημένο έτσι όπως είναι να πρέπει και να πάει στο σχολείο... :(:(:(:( Όντως, πρόσεχε να μην κολλήσεις και εσύ...

Καλημέρα Ευγενία μου!!! Εγώ χαλαρά, ναι... Θα δίνω εντολές!!! :D:D:D:D:D:D

Σας αφήνω κούκλες!! Ήρθαν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααααααααααα!τι κανετε;εγω ξυπνησα κεφατη σημερα.

χτες πηρα το θαρρος κ πηγα κ παρηγγειλα ολη τη προικα των μωρων μου.εδωσα προκαταβολη κ τα πραγματα θα τα παρω 1 ιουνιου.ειμαι τρισευτυχισμενη.

τωρα μενουν μονο οι κουνιες,μπιμπερο κ τελος.

ειμαι πολυ χαρουμενη

σε φουξια-ροζ-λευκο τα πηρα ολαειναι τελεια.

κατα τα αλλα οκ.αντε να περνανε σιγα σιγα οι μερες κ για μενα.

να σας πω ρε κοπελες

το βραδυ οταν κοιμαμαι ανασκελα(για να ανακουφισω λιγο τη πλατη μου) η οταν αλλαζω πλευρο στον υπνο μου σα να σγιγγομαι απο μονη μου,σα να θελω να γεννησω;δε ξερω πως να το περιγραψω.δεν ειναι αυτο που λεμε συσπασεις.το κανω εγω η ιδια αλλα ασυναισθητα

το χει περασει καμια η ειμαι εγω το μονο ανωμαλο εδω μεσα;;;;;;;;; L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα καλημέρα!!Εννοείς ότι βάζεις λιγη δύναμη παραπάνω για να αλλάξεις πλευρό? γιατί αυτό είναι φυσιολογικό!

Γιελήζ έτσι μπράβο!!!!να τις ελέγχεις!!και να είσαι και αυστηρή!!!!να κάνουν καλή δουλειά!!! :lol::lol::lol:

Έλλη άστα... ελπίζω όταν με το καλό βγουν να είναι ήρεμες γιατί αλλιώς...όντως την κάτσαμε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σα να βαζω δυναμη παραπανω,σα να ζοριζομαι να γεννησω.δε ξερω.πρωτη φορα το παθαινω αυτη τη βδομαδα.μου φαινεται οτι κραταω κ την ανασα μου.κ ειναι απο μενα την ιδια.δεν συμβαινει απο μονο του.φοβαμαι να κοιμηθω μερικες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια συνειδητοποιησα μολις πως αν γινει οντως οπως μου ειπε ο γιατρος οτι θα γεννησω τελη ιουλη λογω διδυμων τοτε

85 ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΜΟΝΟ

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε??

Βίκυ μου σε ευχαριστώ κορίτσι μου...μεγάλωσε η μπεμπα σου!! Αντε όλα καλά κοπέλα μου...

Ελίς μου περαστικά στο κοριτσάκι σου...προσεξε μην κολλήσεις κι εσύ!

¨Αννα μου με γεια τα ψώνια..να τα χαρούνε οι κοράκλες σου!! Εγώ αυτό που παθαίνω τώρα τελευταια, όταν ξαπλώνω ανασκελα νιώθω ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά, σαν μια πιεση στο στήθος που ανεβαίνει μέχρι το λαιμό και στο τέλος με πιάνει μια ζέστη λες και καιγεται το προσωπο μου...΄νομίζω με πιάνει και ταχυκαρδία...δεν μπορώ να το εξηγήσω...

Χρυσταλλένη μου καλημέρα και καλόν ύπνο :D:lol: Δεν βάλαμε κουρτίνες γιατι είχαμε βάλει σε όλο το σπίτι blinds.

Γιελιζ μου καλή γενική και καλές διαταγές!! Σαν κι εμένα εσύ!!! :lol::lol:

Ευγενία μου καλημέρα...κι εμένα από τις 6 με ξύπνησε ο μπέμπης αλλα μετά ξανακοιμηθηκα...Προσεξα ότι κάθε μερα 6-7 κανει βολτες!!

Οι άλλες τι κάνετε??

Εμεις συνεχίουμε το βαψιμο!! Βασικα σημερα τελειωνουμε...κανει ο καλος μου το δωματιο μας και τα μπανια και τελος..Α και μετα να βαλει τα αυτοκολλητα στο παιδικο..Μαλιστα χθες μου ειπε οτι την αλλη βδομαδα θα ερθουν τα πραγματα του μπεμπη..Αστε που χθες μου εκανε παραπονο γιατι να ερθει η μαμα μου να με βοηθησει για τη βαλιτσα...θελει να μου την φτιαξει αυτος λεει :D ΑΑ και τα ρουχα του μωρου δεν θα τα βάλει λεει στην βαλιτσα απο τωρα απλα θα τα μαζεψει στο ντουλάπι και οταν ερθει η ωρα θα τα βάλει μέσα... :lol::lol: Στο σαλονι μας ειναι ολα μοντερνο στυλ...σε γκρι αποχρωσεις και στον ενα τοιχο εβααψε ελαφρυ μωβ και εβαλε κατι μεσα που ειναι σαν να εχει στρας!! Ειναι τελειο!! καθολου εντονο...δεν εχω εδω την φωτογραφικη να σας βαλω να δειτε...αυτη ηταν η εκπληξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου τέλειο ακούγεται!!!!!Να μας βάλεις φωτο όταν μπορέσεις!Με το καλό να το χαρείτε όλη η οικογένεια μαζί!! :D:D:D

Άστον να στα ετοιμάσει εκείνος... αφού το θέλει!!Νιώθει ότι συμμετέχει σε όλα έτσι!Μπράβο του!! ;)

Όσο γι αυτό που νιώθεις όταν ξαπλώνεις ανάσκελα είναι απόλυτα φυσιολογικό.. το μωρό είναι που πιέζει το διαφραγμα και τους πνεύμονες όσο μεγαλώνει και νιώθουμε δυσπνοια,ταχυκαρδίες κτλ!!!!!!

Μεγάλωσαν τα μπεμπάκια μας και καταλαμβάνουν πολύ χώρο εκεί μέσα!!! :D:D

Η δική μου δεν έχει σταματήσει από το πρωί!! όλο σβούρες είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!

Ελισσαβετ περαστικα στην κορη σου κ προσεξε μη κολλησεις κι εσυ :(

Μαρακι τελειο ακουγεται το σαλονι,συμφωνω με την Ευγενια,να μας βαλεις φωτο!Σε ενα βιβλιο που εχω παρει (η βιβλος της εγκυμοσυνης) γραφει οτι οταν ξαπλωνουμε ανασκελα ζοριζονται οι πνευμονες κ η καρδια κ εχουμε δυσφορια.Καλο ειναι στο πλαι κ μαλιστα απο την αριστερη πλευρα..

Γιεληζ μου ξερεις ακομη κ πως φτιαχνεται το σπαθολαδο κ πιο λουλουδι ειναι?Εισαι πραγματικα φοβερη!!

Αννα μεγεια οι προικες!

Καλημερα Χρυσα κ ΜΙχαελα!

Κι εγω σημερα περιμενουμε μανουλα για λιγες δουλιτσες,πολυ λιγες ομως μιας κ απο εβδομαδα θα κανουμε γενικη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδια..το τι επαθα χτες...δεν περιγραφετε

Ο Μικρος με κλειδωσε στο μπαλκονι.

Πηγα να παρω τη λεκανη με τα φρεσκοπλυμενα να την απλοσω και προγραμματησα το πλυντήριο για την επομενη πλυση- να γυρισω δηλαδη και να τα βρω ετοιομα πλυμένα σημερα..και οσο το εκανα αυτό ο μικρος απλα εκλεις ετην πορτα και γυρησε το χερουλι…

Όταν το συνειδητοποιησα..εχασα τη γη κατω από τα ποδια μου..αρχησα να φωναζω μπας και με ακουσει καποιος..αλλα Οδυσσεας- μπατζανακης- πεθερος ηταν στο υπογειο και από το πισω μπαλκονι το υπογειο δεν εχει παραθυρο και σηγα μη με ακουγαν, η δε πεθερα ειχε κλειστο το παραθυρο του μπανιου της και μιλουσε στο τηλεφωνο και ουτε αυτή με ακουγε..

Αφου ουρλιαζα κανενα 5 λεπτο ιστερικα με ακουσε μια γειτονησσα και ένα παλικάρι που δεν το ξερω και τους ειπα τι εγινε και τρεξανε πανω..ευτυχως η πεθερα νομιζε πως απ’εξω χτυπουσε ο Οδυσσεας και ανοιξε την καγκελοπορτα και το παλλικαρη σφαιρα ανεβηκε πανω και μου ανοιξε- να είναι καλα ο ανθρωπος, αμεσως εφυγε και δεν προλαβα ουτε να τον ευχαριστισω γιατι αρπαξα αμεσως τον μικρο και εβαλα τα κλαμματα..

Ευτυχως ολη την ωρα ο Χριστοφορος ηταν κολλημενος στο τζαμι και εκλεγε και αυτος …

Αλλιως χαλαρα πηγενε ανοιγε την εξωπορτα και κουτρουβαλουσε τις σκαλες .

Μετα φυσικα ανεβηκα ολοι γιατι εγω εκλαιγα μαζι με τον Χριστοφορο ο οποιος ηταν κολλημενος πανω μου και δε με αφινε με τιποτα..

Το βραδυ τα εψαλλα για τα καλα στον αντρα μου..ελπιζω επιτελους να καταλαβε ότι οτανα ποκτας παιδι αυτοματα αλλαζουν και οι πρωτεραιοτητες σου..αλλα και ολο σου το σπιτι..και όταν εχεις παιδια προεχει η ασφαλεια τους..

Αποφασησε το ΣΚ να παει να παρει τα αλουμινια για να κανει την κουπαστη αλλα και τις αλουμινενιες καγκελοπορτες για το πλατυσκαλο το δικο μας αλλα και αυτά που οδηγουν στην ταρατσα και στο υπογειο…

Μαλλων συνειδητοποιησε και ο ιδιος ότι ο γιος του μεγαλωσεκαι ψιλωσε και ότι δεν εχει συνειδηση του κινδυνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ....θα φτιαξω ποστ με αυτο τον τιτλο!!!! :lol:

ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑ την ημερα της ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ, ενα προωρακι μωρακι....και τωρα νοσηλευεται το μπουμπουκακι μου. Καλα ειναι ομως, σταθερα ΔΟΞΑ το ΘΕΟ!!! :D

Θα προσπαθησω να διαβασω τα νεα σας...αν και χλωμο το κοβω αφου καθε 2,5 ωρες αντλω γαλα...μπεεεεεεε!!!! Ελπιζω να ειστε ολες και ολα τα μωρακια καλα!!! σιγουρα θα χετε ετοιμασει δωματιακια, θα χετε ψωνισει τα παντα για τα μωρα σας...οποτε θα πω ΜΕ ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και με το ΚΑΛΟ γερα μωραααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου εμένα μου δίνει κατι δ υνατές στα πλευρά που πραγματικά με πονάνε!!

Σοφάκι εχω κι εγώ αυτό το βιβλίο...το εχω διαβάσει σχεδόν όλο...Το ξέρω ότι ειναι καλύτερα να κοιμάσαι στο πλαί απλά πόση ώρα...πιάνομαι!!!

Χρύσα μου καλημέρα...τι τράβηξες κοπέλα μου...φαντάζομαι την τρομάρα σου...ευτυχώς που κάποιος σε άκουσε... Δυστυχώς χρειάζεται προσοχή με τέτοια θέματα όταν αποκτάς μωρό...

Ζαχαρένια μου γλυκιά τι είπες τώρα!! Να σου ζήσει κοπέλα μου..ευχομαι τα καλύτερα...να βγει γρήγορα και να γυρίσει υγιέστατο στο σπίτι του... Οταν μπορέσεις πες μας λεπτομέρειες...Σε εχουμε στην σκέψη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορούδες μου

Ζαχαρένια, Oh my Godddddddd, κορίτσια έχουμε γεννητούρια. Ζαχαρένια μου να σου ζήσει, να ναι καλά το γλυκό σου. Ενθουσιάστηκα. Καλά πως έγινε αυτό;;;; χάσαμε επεισόδια. Να το χαίρεστε, να ναι πάντα καλά με υγεία –χαρά-ευτυχία και θα περιμένουμε όταν βρεις το χρόνο λεπτομέρειες.

Γιελίζ μου καλό καθάρισμα. Να σαι αυστηρή επιστάτρια.

Έλις μου περαστικά στην κορούλα σου, κράτα λίγο αποστάσεις γιατί η ίωση είναι ύπουλη.

Ευγενούλα καλημερούδια, το πιο ωραίο είναι τα κτυπήματα των μωρών μας.

Άννα μου καλημέρα και σε σένα. Νομίζω είναι κάτι που γίνεται ασυναίσθητα. Δεν ξέρω όμως αν είναι κάτι που κάνουμε και μεις κάτι παρόμοιο αλλά δεν το καταλαβαίνουμε. Eμένα με πιάνει δυσπνοια.

Καλημέρα Μαράκι μου, παντρεύτηκες ένα καλλιτέχνη!

Σοφίτσα μου καλημέρα και εσύ δουλειές σήμερα;;;

Σεσίλια μου τι άγχος τράβηξες. Πιάστηκε η ψυχή μου μόνο που το διάβαζα. όλα καλά όμως.

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου!!!!!

Κοπελαρα μου!!!

τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!

Με το καλο να σου πανε ολα!!!! να παρεις το αγορακι σου αγκαλια το συντομοτερο δυνατων!!!!!

Κανε οσα μπεεεεε και οσα μουυυυ θες..ξερω οτι εισαι μια γλυκητατη μανουλα!!!!!

αχ δεν ξερεις ποσο χαρηκα!!!!!

να μας τα γραψει ολα- οσα θες εννωειτε-..

πολλα πολλα φιλακια και ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ....θα φτιαξω ποστ με αυτο τον τιτλο!!!! :lol:

ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑ την ημερα της ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ, ενα προωρακι μωρακι....και τωρα νοσηλευεται το μπουμπουκακι μου. Καλα ειναι ομως, σταθερα ΔΟΞΑ το ΘΕΟ!!! :D

Θα προσπαθησω να διαβασω τα νεα σας...αν και χλωμο το κοβω αφου καθε 2,5 ωρες αντλω γαλα...μπεεεεεεε!!!! Ελπιζω να ειστε ολες και ολα τα μωρακια καλα!!! σιγουρα θα χετε ετοιμασει δωματιακια, θα χετε ψωνισει τα παντα για τα μωρα σας...οποτε θα πω ΜΕ ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και με το ΚΑΛΟ γερα μωραααααααααααα!!!!

:x:x:x:x:x:x:x[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρύσα τί λαχτάρα ήταν αυτή??? :-ss Ευτυχώς τέλος καλό, όλα καλά! Δεν υπάρχουν ασφάλειες για μπαλκονόπορτες? Τώρα που το μάθαμε να ψάξουμε, νομίζω ότι θα χρειαστούν σε πολλές από μας.

Ζαχαρένια συγχαρητήρια!!!! Με το καλό να πάρετε το μωράκι σας σπίτι.

Καλές δουλειές σε όσες κάνετε σήμερα γενική καθαριότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...