Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

σισσακι πολυ ομορφα τα παπουτσακια !!!

παρε ομως και ενα ζευγαρι πιο απλα με λουρακι αν χορεψετε ;)

καλα εγω στην πρωτη προβα ειχα δοκιμασει αλλο νυφηκο :oops:

ειχα ξεχασει πιο ειχα κρατησει και ειχανε μπερδευτει και αυτες .....ειχα δοκιμασει αυτο που αρεσε εμανα και προτιμουσα και οχι αυτο που αρεσε (και μενα) στον Κ και ειχα κρατησει .το καταλαβα στο δρομο πρως το σπιτι και γυρισα πισω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σα σακί είναι, αλλά θα το στενέψουν πολύ και θα είναι στα μέτρα μου. :roll:

Δεν ξέρω... έχω απογοητευτεί... :oops:

grousi περαστικά σας. Ξέχασα η γαϊδούρα να στο πω πριν. :oops::oops::oops:

Θουλάκι δε με πατάει στο στήθος σου φαίνεται γιατί μου πέφτει. Είναι μεγάλο και θέλει στένεμα.

Δεν είναι οτι δεν είναι ομορφο, απλώς... δεν ξέρω... :oops::cry::oops::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα Θου ξεχασα να πω οτι με αυτό το φόρεμα δε θα ταίριαζε με την καμία πέδιλο. Αυτό είναι το στυλ παπουτσιού που του ταιριάζει. ;)

Και τί εννοείς παρακαλώ οτι μου πάει ο γάμος;;; Οτι το έχω στο Ντι ΕΝ Ει μου;;; :evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο παντα μαζευεις τα μαλλια στο νυφικο..γιατι το 99%ειναι να τα εχεις μαζεμενα τα μπροστινα..οποτε πανω κατω να δεις πως θα εισια...

σισσιω θα σαι τελειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!1

θα παντρευτεις κ τη ημερα της γιορτης μου :x:x:x:x:x

καλο βραδυ λεμεεε

ναι συμφωνω με το παππουτσι..

αλλα να σε πω?εγω πηρα πεδιλο χωρις να ξερω αν ταιριαζει με το νυφικο.. :oops::oops:

τωρα που το σκεφτομαι μια χαρα ταιριαζε...παλι καλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Σισσιώ το παπούτσι μ'αρέσει πολύ!!!!

Για το νυφικό δε θα σου πω ψέμματα....

Το άλλο που είχες επιλέξει την προηγούμενη φορά μάρεσε περισσότερο.

Συγνώμη ρε κοριτσάκι, δε θέλω να σε κάνω να νιώσεις άσχημα. Παρόλ'αυτά νομίζω πως ακόμη δε δείχνει πάνω σου γιατί δεν είναι στα μέτρα σου. Ό,τι και να κάνεις θα είσαι μια κούκλα πάντως!!!!

Και ανέβα επιτέλους!!! Παντρέυεσαι καλέεεεεεεε!!!! Θα περάσει και ούτε που θα το καταλάβεις. Θα θέλεις να γυρίσεις το χρόνο πίσω για να το ξαναζήσεις!!!

Αφροδίτη το νινί πήρε δώρο στην Ε αλλά δεν έδωσε και πολύ σημασία... ;););)

Eύα περαστικά σας!!!

Θου στα είπα....

Ιουλία μου σευχαριστούμε και πάλι για το δώρο!!! Ήταν κουκλίστικο!!!

Λένα όλο στους καφέδες μου είσαι πουλάκι μου;;;;

Αναστασία και γω δεν κατάλαβα αρχικά τί εννοούσες με τα καθισματάκια.... Τα ξαναδιάβασα και διαλευκάνθηκε το τοπίο!!!

Γωγώ keep going!!!

Tόνια μα γιατί να μην κάνεις 3ο;;;;;;;;;;

Εγώ θα ήθελα πάντως! Σε 3-4 χρόνβια βέβαια......

Δημητρούλι πόσο δίκιο έχεις....

Όλα καλά θα είναι!!!!

Έρη δε μου μιλάς καλέ;;;; Κάτι σε ρώτησα για το Νιαγάρα αλλά εσύ προυτς προυτς!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα βαρέθηκες;;; Ακόμη 27 εβδομάδων είσαι καλέεεεεεε!!!! Έεεεεεεεεχεις ακόμη!!! Ανέβα και απόλευσε το! Να γελάς με ότι σ'ενοχλέι και να σκέφτεσαι πως όλα γίνονατι για καλό!

Νατασούλα φιλάκια! Δε σε 'είδα' σήμερα!

Χιονούλα κουράγιο....

Λίγος καιρός έμεινε ακόμη...

Argi τα κουλουράκια μια χαρά φαίνονται πάντως!!!

Αθηνά είσαι άξια!!! Με 3 και μόνη........

Η καρολ και η Βενη που βρίσκονται;;;

Φανερωθείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο αυτο θα βάλω. Πάει τώρα. Θα το συνηθίσω... :?

Θου είσαι Θεά!!! :x:x:x:x Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! :lol::lol::lol::lol::lol: Αν και δεν είσαι στα καλά σου, τον καλό τον λόγο τον έχεις! :D:x

Νατάσα δε ποιο από τα τρία αναφέρεσαι;;; :lol::lol::lol:

Όταν το βάλω ολοκληρωμένο θα δείξει και αυτό το καημένο μωρέ που όλο το κατηγορώ...! :lol::lol::lol::lol: Το δείγμα που μου ήταν καράστενο ήταν ωραίο πάνω μου.

Εγω όμως έχω κολλησει με το αρχαιοελληνικό. Κανονικά δε θα έδινα σημασία, νομίζω οτι το προβλημά μου είναι οτι δε με είχα φανταστεί ποτε με νυφικό και γι' αυτό τώρα δεν ξέρω τί θέλω! :evil::oops::oops::oops::oops:

Σόρι που σας τα πρήζω! Το κόβω εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μας τώρα...

Αυριο θα πάμε εκδρομούλα ημερήσια για να βρούμε εκκλησία για τη βάπτιση στη Χαλκιδική!! Θα κάνουμε και πικ νικ! Ετοιμάσαμε ταπεράκια κλπ και θα ρίξουμε τρελό γέλιο!!!!

Σήμερα το απόγευμα πήγαμε στο καινούρηο κολυμβητήριο και κατενθουσιάστηκα! Γραφτήκαμε και θα συνεχίσουμε εκέι!!!

Ξέρετε οτι δε μαρέσει καθόλου να περιαυτολογώ και πως δεν το κάνω σχεδόν ποτέ αλλά το παιδάκι μου είναι πολύ μπροστά!!! Ήταν γοργόνα! Έκανε τα πάντα και μας κοιτούσαν οι γύρω τριγύρω! Και γω φούσκωνα σαν το παγώνι...

Παναγιώτα μου σε ξέχασα....

Φιλάκια κοριτσάρα!!! Και ας έβαλες 2 κιλά!!! Εγώ ακόμη σαγαπάω....!!!

Λενάκι και σένα ξέχασα....

Κοριτσάκι κράτα γερά!!! Θα περάσει....

Η μόνη λύση είναι οι βολτες. Μην κλείνεσαι μέσα... Παράτα ταόλα, πάρε τα παιδάκια σου και βγείτε βολτίτσες για να ξεσκάς...

Σε καταλαβαίνω. Δεν το πέρασα αυτή τη φορά (γιατί δεν το επέτρεψε στον ευατό μου) αλλά στη Ε ήμουν πολύ άσχημα. Έκλαιγα συνεχώς χωρίς λόγο και σκεφτούμου μόνο αρνητικά. Μόλις ένιωσα καλύτερα άρχισα τις βόλτες και μετα΄... δε μαζευόμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι και γω έτσι ήμουν...

Αν γινόταν θα πήγαινα με τζιν στην εκκλησία...

Τώρα που πέρασε όμως λέω τι βλάκας που ήμουν και δεν έβαλα ένα πιο νυφικό και γενικότερα δεν το έζησα με μεγάλη ένταση...

Ξεκόλλα και απόλαυσέ το!!! Δε γυρνάει πίσω!!!

Μου άρεσε το άλλο που είχαμε πει όλες πως σου πάει. Όχι το αρχαιοελληνικό. Ήταν νομίζω ένα που στη φωτο φωτιζόταν πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλοοο!! τι κανετε?

Ειμαι λιγο καλυτερα. Με ειδα ο Π. που ειμαι ετσι και εταξε να με παει εδω: http://perierga.gr/2010/12/%CE%B7-%CF%8 ... %B7%CF%82/

Απεχει μονο 5 ωρες απο εμας και το μερος ειναι μαγευτικο! Ευχαριστω για την συμπαρασταση...αν δεν ειχα και εσας... :YMHUG::YMHUG::x:x

Σισσακι εμενα μου αρεσαν και παπουτσια και νυφικο! ασε τα χαζα ρε συ! αν στενεψει και βαφτεις χτενιστεις θα εισαι ακομα πιο κουκλα ;)

Θου και εσυ χαλια πουλιμ? μαζι παμε εμεις...γιατι εκλαιγες μωρε? εγω δεν κλαιω ευκολα και ισως αυτο να μην ειναι και καλο στην τελικη...

Αφρο τι καλα που αφησαν το Κ. να ειναι τις μερες που θελεις μαζι σου! Ο Μ. τι γλυκος μωρε! Εμεις οταν γυρισαμε σπιτι με το μωρο πηγε Ε. στο δωματιο της και εκει ειχαμε το δωρο της. Δεν της ειπαμε ομως οτι ειναι απο το μωρο. Ετσι απλα.

Ευα περαστικα σας!

Ιουλια πολυ σε παω ρε συ! με εκανες και γελασα με αυτα που μου εγραψες! =)):YMHUG:

Λενακι σκεφτομαι να παρω και εγω πλαστελινες στην μικρη της πλει ντο. Μπανισα μερικες στο εbay Αυριο θα την βαλω να διαλεξει ποιες θελει γιατι εχει πολλα σχεδια αν και εμενα μου αρεσε η παγωτομηχανη! :D Φοβαμαι ομως μην τις φαει γιατι εχει την ταση ακομα να βαζει στο στομα της οτι βρισκει! Για να δουμε..

Καθισματακι εγω εχω το maxi cosi priori σε μαυρο-γκρι που κοιταει μπροστα. Οταν το πηρα δεν ειχα ιδεα οτι καλυτερα να κοιτανε πισω. :oops:

Ειπατε πολλα και δεν θυμαμαι αλλα.. :oops: αυριο τα υπολοιπα. Καλο βραδυ σε ολες! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου αφού δεν έίναι το αρχαιοελληνικό, δεν είναι κανένα! Δε βαριέσαι... πάει τώρα!

Δε θα κάτσω να σκάσω για ένα φόρεμα που θα φορέσω 10 ώρες στη ζωή μου.

Εξάλλου στο σύνολο θα δείξει πραγματικά όμορφο. Γι' αυτό το πήρα και εγω. Γιατί είναι νυφικό νυφικό και τουλάχιστον δε θα μετανιώνω αργότερα που δεν έβαλα. Κάπως έτσι το σκέφτηκα.

Στις 13 Μαιου έχω πάλι πρόβα, σ' αυτή θα δείξει σίγουρα πώς θα είναι.

Μπράβο στο Ειρηνάκι που είναι δελφίνι. Και μη σκας! Αν δεν περιαυτολογήσεις για το παιδάκι σου, για ποιον θα το κάνεις! :P

Λενάκι θα σε πάρω και σήμερα τηλέφωνο!~ Έχε το νου σου!! :P:lol::lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!

νατασα ναι! θελω καφεδες!! οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο!!!

ο αναστασης επεσε ξερος σημερα!! :lol::lol::lol::lol:

μπραβο στο δελφινακι σα;ς!!!!!! ειναι τελεια η ειρηνουλα μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι παιδια εχεις κανει, ειναι κ οι 2 τρομερες!!

παρεπιπτοντως εφυγες βιαστικα κ δε μου εδειξες το μαρσιπο, ελπιζω να ξαναβρεθουμε συντομα!

σισσιω α παπουτσακια ειναι πολυ ομορφα αλλα το νυφικο αν συμμαζευτει λιγο θα ειναι πολυ ωραιο!

ετσι νομιζω!

κ συμφωνω με τη νατασα σαυτο που λεει... μια φορα παντρευεσαι, ζησε το!

να πω ενα παραπονο?????

μου εκανε η εκσταση αυτο με το σταυρο κ μου εβγαλε 3 αγορια!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ελπιζω να μη δικαιωθει για μια κ μοναδικη φορα η θουλη στην προγνωση της!!! :lol::lol::lol:

αλλα η ιουλια μου εβγαζε 2 αγορια 1 κοριτσι...

οπως κ ναχει 3 θα κανω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ Καλο βράδυ!!!

Όλα θα είναι πανέμορφα! Να μην αγχώνεσαι!

Λένα και γω το σκέφτηκα όταν έφτασα σπίτι...

Στο πάρτυ ρε συ!

αααααααα σου έκανε το σταυρό;;;

3 αγόρια;;;

Ε θα κάνεις άλλα 3 κορίτσια!!! Δηλαδή 4 στο σύνολο!!! :lol::lol::lol::lol:

Καληνύχτα κοπελιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλε δε σας ειπα...

ο μπαμπας του τολη δεν εκανε την εγχειρηση τελικα κ πηρε εξιτηριο σημερα γιατι εχουν επισχεση εργασιας, δηλ ειναι εκει αλλα δε δουλευουν. καθως περιμενε σημερα εκει μας εσπασαν το πορτ παγκαζ, ευτυχως δεν πηραν το αμαξι (γιατι δεν ειχε κ τπτ μεσα) αλλα θελει 90 ευρω για να γινει!!

κ μαλλον θα ερθει αυριο βραδυ η κολωνα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΣΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ !!!!!!! Μα καλά δεν μπορούσες να τα βγάλεις αυριο???? :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τα προσκλητήρια μου αρέσουν πολυ λιτά και ομορφα! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι μου συγνώμη ρε συ, το ξέχασα, ενω το διάβασα το ξέχασα! Ειλικρινά δεν το έκανα επιτηδες!!! :x:x:x Χιλια συγνώμη!!!

Κάνει κρύο ακομη εδω, τα νερά ειναι πολυ κρύα και δεν εχουν ξεκινήσει οι βαρκούλες ακόμη..!

Ειχε και ενα άλλο πρόγραμμα να σε πάνε πίσω απο τους καταράκτες αλλα δεν πηγαμε γιατι ο μικρός αποκλείεται να καθόταν... Νατασάκι μου γλυκό συγνώμη που δεν σου απάντησα.. το ξέχασα!!!! :oops::oops::oops::?:?:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι εγω προλαβα και το ειδα χθες αλλα σου απανταω σημερα!!! :D

Τα παπουτσια ειναι ΘΕΙΚΑ για μενα!!!!Τα προσκλητηρια επισης πολυ ομορφα!!! Το νυφικο ρε κοριτσι δε δειχνει αν δε το δεις ολοκληρωμενο και στα μετρα σου γι αυτο να μας βαλεις φωτο οταν ειναι ετοιμο! ;) Φαινεται παντως οτι θα γινει πολυ ομορφο!αν και θα προτιμουσα να μην ειναι στραπλες...να εχει μια τιραντουλα,ενα δεσιμο...:roll:

Παντως σε καταλαβαινω γιατι λες και ακουω εμενα στο γαμο μου...αρχαιοελληνικο στυλ ηθελα κι εγω κι αν μπορουσα να παντρευομουν σε ενα ξωκλησι με 5 φιλους και μετα μπιτς παρτυ!!!! :D

Νατασουλα με τιποτα ομως δε θελω 3ο!!!!! :oops::oops::oops: Γιατι σα την Αθηνουλα, ειμαι κυριως μονη με τη δουλεια που κανει ο αντρας μου και θα σαλταρω στανταρ!!! Εχω να παω να πιω ενα καφε μονη με μια φιλη ή με τον αντρα μου 1 χρονο!!!!

Αφρο κι εμενα εφερε δωρο η μπεμπα στον Αλεξ,αλλα κι αυτος χεσμενο το ειχε! :?

Λενακι κι εγω ειμαι στα νταουν μου σα κι εσενα...μηπως ο Π θελει να με παρετε κι εμενα μαζι;;;;; :lol::lol::lol:

Γωγω ξεχασα να σου πω οτι το νινι σου ειναι τοοοοσοοοοο ομορφο!!!!!!! :x:x:x Θα γινει κι αυτη μια κουκλα σα την Ιωαννα και θα ειναι και γαλανοματα!!! :x:x

Ερακι πρεπει να εχεις παθει πλακα με τα μερη που βλεπεις εκει ε;;;; μου αρεσουν πολυ οι περιγραφες σου...με ταξιδευουν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ μόνο τα προσκλητήρια είδα και μου άρεσαν, τα άλλα όχι....γιατί τα βάζεις βράδυ ρε? :evil::evil: ....χάθηκε η μέρα?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα ειναι οι γυναικες παιδι μου ατιμα θηλυκα :lol::lol::lol::lol::lol:

καλη χαλαρωση ,κανε καφε βαλε μουσικη και ξαπλωσε .

έστι ακριβώς!!!! από κούνια !!!! :lol::lol::lol::lol:

απλά κάθησα στον καναπέ.....τι καφέ καλέ, μιλάμε ότι ήταν μόνο για 20 λεπτά!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

γιατί είστε όλες πεσμένες, τι πάθατε?

εγώ πάντως σας διάβασα και ανέβηκα μου φτιάξατε την διάθεση :D:D:D

Τρέχω αυτές τις μέρες για παιδικό δωμάτιο κατέληξα να κάνω σε μαραγκό τελικά γιατί όσα είδα σε μαγαζιά είναι τυποποιημένα, συγκεκριμένες διαστάσεις και δεν μπορώ να κάνω αλλαγές. Αποφασίσαμε το σχέδιο και σήμερα περιμένω να μου πεί την τελική τιμή :roll::roll::roll::roll:

Άφρο η Έλενα όταν γεννήθηκε έφερε δώρο ψαράκι στον Μιχάλη τα οποία πεθάναν μετά από 2 βδομάδες και έκλαιγε με μαύρο δάκρυ :(:( Ευτυχώς αυτός που μας πήρε η Νατάσα ζεί ακόμα ;)

Νατάσα Χαλκιδική θα κάνετε την βάπτιση? Τέλεια :D:D:D Να δώσεις ένα φιλάκι στο δελφινάκι μας :-*

Σισσυ γιατί το έβγαλες το νυφικό κατευθείαν? Δεν πρόλαβα να το δω :(

Εύα περαστικά

Αναστασία εμένα με μπέρδεψες πάντως με τα καθισματάκια :?:? Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ψάξει τόσο πολύ το θέμα.....

Σας αφήνω προς το παρόν γιατί πρέπει να φύγω θα τα πούμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω σε ειδα στον υπνο μου. Με πηρες λεει τηλ. 2 ωρα την νυχτα και σου ειπα: σιγα καλε εγω τωρα ετοιμαζομουν να ξυπνησω τα μικρα να παμε σε ταβερνα να φαμε! :lol: ιουυυ ιουυυυ!!! :lol: Ξαναπαρε αν θες!! :lol::lol:

καλημερα!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το ιουυυυυυυυυυυυυ ολα τα λεφτα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι απο πανω μας παλι πηδιουνται κ τους ακουει ολος ο ευοσμος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελπιζω να μη μου ξυπνησουν το παιδι!!

ζηλιοαραααααααααααααα ελα τωρα παραδεξου το!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανεις χωρις το μωρο σου πουλακι μου?? πλαι δεν εχω κινητο να σε παρω αλλα θα σεπαρω το απογευμα που θα το φορτισω!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ δεν είδα νυφικό αλλά θα σου δώσω μια συμβουλή: να φορέσεις αυτό που πραγματικά σου αρέσει και ΟΧΙ αυτό που αρέσει στους άλλους!!!! ;) ..... εμείς είμαστε πολλές εδώ και η κάθεμία έχει και διαφορετικό γούστο....φόρα αυτό που άρεσε και με το οποίο εσύ νιώθεις καλύτερα και άνετα! :)

για τα καθίσματα δεν διάβασα τι ΄λέγατε, θα πάω πίσω να διαβάσω....εμείς διαλέξαμε κάποιο που να έχει τις προδιαγραφές ασφαλείας που προτείνει η ΕΕ!!!..........

συμπεθέρα μα είναι δυνατόν να πηγαίνουν στην πυροσβεστική για την τοποθέτηση του καθίσματος? :o

όταν νοικιάσαμε αυτοκίνητο με κάθισμα στην Θεσ., μας είπαν να βάλουμε το κάθισμα εμείς (ώστε να είμαστε εμείς υπεύθυνοι και όχι αυτοί!!!)

Νατασούλα τι σχέδιο θα κάνετε? καλύτερα αυτή η λύση, κάνεις ό,τι σε βολεύει και ταιριάζει στον χώρο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα καλεεεεεεεεε μου εκανε η αναστασια το σταυρο κ εβγαλε οτι θα κανω 3 αγορια!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

3 :shock::shock::shock::shock::shock::shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ εσεις οι δημοσιοι!!! ολο παιδια εχετε χρονο να κανετε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:-p:-p:-p

εμενα η μαρθα μου ειπε πως θα κανε μονο 1 :(:(:(:(:(:(

και ετσι το κοβω φυσικα γιατι μονη μου δεν γινεται...

δεν θελει ρε κοριτσια με τιποτα ακομα...μου λεει πως αμα κανουμε δεν θα εχω αντρα απο το αγχος βεβαια... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

χαθηκα το ξερω αλλα δεν μπορω πλεον...στην δουλεια χαμοπς και στο σπιτι πανικος...

ρε κοριτσια..εχω μπει σε ενα τρυπακι ασχημο..ολο κυνηγαω τον μικρο να φαει ολο δεν τρωει του ταζω για να φαει και αμα δεν φαει του κοβω προνομια..αυτα που κοροιδευω ρε γμτ!!! :(:(:(:(

τι νακα νω>???

εχθες για να φαει 3 κουταλιες φακες(αυτο ητανε το ζορι βασικα...)....μισο γιαουρτι 1 κριτσινι(αυτα τα ηθελε αυτος) και 5-6 κουταλιες τραχανα με λαχανικα περασαμε ολο το απογευμα..και ηταν νηστικος ολη την μερα γιατι η μαμα μου δεν καταφερε να τον ταισει φακες το μεσημερι... :(:(:(:(:(

α,α τον αφησω δεν θα φαει η θα φαει μακαρονια και κεικ... :(:(:(:(:(

για αυτο μετα στουμπωνει..

ουτε φρουτοκρεμα τρωει...αφου σκεφτηκα να του παρω φρουτοκρεμα εμποριου.. :oops::oops::oops:

αλλα θα του προσφερει τιποτα?????

γαλα πινει κατσικισιο ευτυχως καλα...

αχχχχ ειμαι πολυ χαζη ε????? αυτο που δεν ηθελα αυτο κανω... :(:(:(:(:(

και το κακο ειναι πως χωρις ανταλλαγμα πλεον δεν τρωει... :(:(:(:(

ΜΑ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑ Η ΧΑΖΗ????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

μαρθουλα & λενακι μην ζου στεναχωριεστε ρε!!!!!! ανεβειτε!!! :x:x:x:x

ραχ παω εχω πολυ δουελια κια ειμαι μονη σημερα!!!

φιλιααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...