Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενακι να σας ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!! μπραβο κουκλα μου, ολα καλα ανυπομονουμε για λεπτομερειες!

αντρια μου αντε αυριο ειναι η μεγαλη μερα ! ολα να πανε μια χαρα σου ευχομαι και να δωσεις ενα μεγαλο φιλι στη βικτωρια...

σουλιτσα φιλια πολλα στην κουκλα

γιωργιαννα μου τι επαθε το δοντι σου; ταλαιπωρηθηκες;;;;;

εγω εν τελει αυριο θα παω απλα στο ιατρειο του γιατρου για υπερηχο και την τεταρτη θα ανεβω στη μαια για ψαχουλεμα και καρδιοτοκογραφο αιντε να δουμε

ευγε και στην ηθοποιο της παρεας!!!!!!!!!!! σαμαρκανδη μου συγχαρητηρια για την παραστασηηηη και υπομονη θα εμπεδωθει που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώωωωω!!!

Γεωργιάννα περαστικά στο δοντάκι!

Κορίτσια κουτουλάω, λέτε να καταφέρω να κοιμηθώ μια μέρα νωρίς? Δεν έχω τίποτα να κάνω αύριο και μου φαίνεται περίεργοοο!!

Καληνύχτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!

αντριουλα μου θα εισαι ηδη στο νοσοκομειο τωρα...με το καλο να υποδεχτητε την κορουλα σας,ευχομε να πανε ολα καλα κ να μην ταλαιπωρηθεις καθολου!!!

σαμανθακι καλα δεν εχω λογια για την μπεμπουλα σου...ειναι μια κουκλα!!!!!!!

βρε πια αφροδιτη μας γεννησε???δεν μας εδωσες λεπτομρειες!

samarcante πως κ ετσι εμεινες χωρις να εχεις να κανεις κατι??? :lol::lol::lol: κατσε ξεκουρασου βρε!!ευκαιρια σημερα να ασχοληθεις με τον εαυτο σου!!!

αφρο μου ματς μουτς!!!τι κανεις εσυ μπουμπου???ακομη φουσκωμενη???

γεωργιανα μου καλα κανατε κ βγηκατε πηρατε λιγο καθαρο αερα,αληθεια η απονευρωση ποναει???εχω ενα δοντακι που παει προς τα εκει δεν εχω κανει ποτε κ φοβαμαι...

αντε ξυπνηστεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σουλα αναλογα με τα δοντια σου ποναει ή οχι η απονευρωση. Τα δικα μου δοντια οταν εχουν φθασει στο τελυταιο σταδιο και πονανε, δυσκολα τους πιανει η ενεση. Να φανταστεις τα περισσοτερα δοντια μου ειναι απονευρωμενα, τοσο χαλια δοντια εχω. Εισαι τυχερη!

Καμια Αφροδιτη δεν γεννησε, η Σαμανθα εννοουσε το νινι μεσα της, και ειναι για την Αφροδιτη που εχει χαθει.

Ευχαριστω κοριτσια για τα περαστικα σας! σημερα πρηστικε λιγο και θα παρω τηλ. πιο μετα τον γιατρο μου να τον ρωτησω. Ο κυνοδοντας τελικα ειναι ευκολος στην απονευρωση αλλα δυσκολος μετα και ποναει σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε σπιτι εχθες. Ειμαστε πολυ καλα κ οι 3... ακομα την βλεπω κ θυμαμε την στιγμη που την εφερα σρτον κόσμο κ δακρυζω.. ειναι η πιο ευτυθχισμενες στιγμες τις ζωης μου!! Θα μπω καποια στιγμη να σας πω λεπτομεριες...οταν καταφερω να συγκροτισω τις σκεψεις μου κ να την αφησω λιγο μονη της..θελω να την κοιταω σθνεχεια!!! :) Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες & με το καλό οι υπόλοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου καλως ηρθες!!!τρελα δεν ειναι η μπεμπουλα????ασε εχουν περασει τρεις εβδομαδες κ εγω ακομη καθομαι κ την κοιταζω την δικια μου :lol: κουκουβαγια μαμα δεν το συζητω :lol::lol::lol: νοιωθω πολυ κουρασμενη νυσταζω ελεηνα αλλα αυτην την κουραση δεν την αλλαζω με τιποτα!!!

πως τα περνατε με την μικρουλα στο σπιτι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...Μίλησα με την Αντρια με μηνυματα...Γεννησε μια κουκλίτσα 2790 γρ και ειναι πολύ ευτυχισμένη!! Αρχισε να την πονάει λίγο η επέμβαση μου είπε αλλά οπως είπε και η ίδια προέχει ότι πήγαν όλα καλά!!!

Να της ζήσει!! Πάντα γερη και καλότυχη!!

Με το καλό στα κορίτσια που περιμένουν τα παιδάκια τους όπου να'ναι και να τα χαίρεστε οσες τα έχετε ήδη αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου ολα καλα ανυπομονουμε να τη χαιρεστε τη μικρη σας...

γιωργιαννα μου ελπιζω να ξεμπερδεψεις γρηγορα με το δοντακ

σουλιτσα ματς μουτς αστα ακομα φουσκωμενη...

στεισυ κανα νεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι, Άντρια, Έλενα να σας ζήσουν τα μωράκια σας, πάντα καλότυχα και σε σας εύχομαι καλή λοχεία.. Δεν προλαβαίνω να σας γράψω αυτές τις μέρες γιατί λίγο το μωρό, λίγο κάτι επισκέψεις, λίγο η δουλειά στον Η/Υ.. δεν προλαβαίνω!! Φιλάκια σε όλες.. Γεωργιάννα περαστικούλια για το δόντι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια να σου ζήσει!!!!! Γερή και γλυκιά!!!! Καλή λοχεία!

Ειρήνη καλώς ήρθατε στο σπιτάκι σας, θα περιμένουμε νέα!

Χοανίτα κι εσύ όποτε βρεις χρόνο, γράψε μας δυο λόγια για τη νέα σας ζωή με το μωρούλι.

Happy τελικά ξύπνησα από τις εννιά κι έκανα ένα σωρό δουλειές! Αύριο όμως θα τεμπελιάσω!!!

Γεωργιάννα καλύτερα το δοντάκι?

Άφρο φιλιά!

Τη Στέισυ δε βλέπω σήμερα... Λέτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε παλι δουλειες εκανες; Μου αρεσει που θα καθοσουνα σημερα, αλλα εστω ξεκουραστηκες.

Η Στευση ειναι βολτουλα! Δεν θελει να μας κανει την τιμη η μπεμπα να βγει. Δεν ξερω αλλα πιστευω οτι κατι περιμενει!!!!

Ειρηνη καλως μας γυρισες! Πολυ γρηγορα σε αφησανε.

Χοανιτα με την πρωτη ευκαιρια να μας πεις τι κανεις, πως περνας.

Αφηστε το δοντακι μου δεν λεει να ξεπρηστει! Ποναει λιγο αλλα αντεχω! Μετα την γεννα πραγματικα αυτο δεν ειναι τπτ.

Και εγω καθομαι και χαζευω το μικρο οταν κοιματε, κανει κατι γριματσες!! Αλλα καμια φορα σαν να κλαιει στον υπνο του για λιγο και μετα κοιματε, μετα απο 5 λεπτα παλι το ιδιο. Το κανει το δικος σας μωρο; Γωγω, Σουλα και τα αλλα κοριτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!! Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας!! Γυρισαμε χθες στο σπιτι μας αγκαλια με το κοριτσακι μας!! Ολα ειναι μια χαρα!!! Θα σας γραψω λεπτομερειες στις επομενες ημερες!! Συγχαρητηρια σε ολες τις φιλες που γινανε κι αυτες μανουλες στο μεταξυ!! Να χαιρεστε τα μπεμπακια σας!! Θα διαβασω αναλυτικα τα νεα σας και θα σας ευχηθω και προσωπικα στην καθεμια!! Με το καλο και στα υπολοιπα κοριτσια!!! Φιλακια πολλα! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη και ο αντρας μου το ιδιο!! Η μπεμπουλα μας εχει ξετρελανει!! Την αγαπησαμε απο την πρωτη στιγμη! Καλο απογευμα σε ολες! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τρελαθεί με τόσα μπεμπάκια στην παρέα!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Πότε θα έρθει και η δικιά μου??????????

Το έχω ρίξει λίγο στις βόλτες για να μη σκέφτομαι...

Ειρήνη μου, καλή προσαρμογή στο σπίτι σας!!!

Άντρια, να σου ζήσει η μικρούλα!!!!!!!

Ηλιοδώρα, χάρηκα που μας έγραψες! Περιμένουμε περιγραφή! Πού γέννησες?

Afro, κ Samarcande ακόμη φουσκωμέμη είμαι! Δεν μείναμε και πολλές εγκυούλες,έ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδώρα μου καλώς να τακτοποιηθείτε στο σπιτάκι σας και θα περιμένουμε τα νέα σου! Πολλά φιλιά!!

Στέισυ η μικρή δε θέλει να βγει με τίποτα ε? Τι να περιμένει άραγε? Εσύ συνέχισε τις βόλτες πάντως!

Ναι λίγες μείναμε εγκυούλες κι έχει πολλή ησυχία το θεματάκι μας... :(

Γεωργιάννα δουλίτσες στο σπίτι έκανα αλλά χαλάρωσα λίγο. Αύριο θα κοιμηθώ όσο περισσότερο μπορώ, το 'χω πάρει απόφαση!

Φιλιά πολλά κοριτσάκια, πάω να δω dvd με τον άντρα μου. Καληνύχτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ,ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΙΑ....ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ Τ΄'ΑΚΟΥΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ....ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΣΙΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΟΝΤΡΕΣ ΠΟΛΛΕς....ΟΛΑ ΤΗς ΦΤΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΗΕ....ΒΛΕΠΕ ΜΑΝΟΥΛΑ.....ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ?SAMARCANDE, O ΑΡΟΥΛΗς ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟς ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...STEISY ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΝΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕς ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ,40+ ΠΑΡΑ 36 -ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!! Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας!! Γυρισαμε χθες στο σπιτι μας αγκαλια με το κοριτσακι μας!! Ολα ειναι μια χαρα!!! Θα σας γραψω λεπτομερειες στις επομενες ημερες!! Συγχαρητηρια σε ολες τις φιλες που γινανε κι αυτες μανουλες στο μεταξυ!! Να χαιρεστε τα μπεμπακια σας!! Θα διαβασω αναλυτικα τα νεα σας και θα σας ευχηθω και προσωπικα στην καθεμια!! Με το καλο και στα υπολοιπα κοριτσια!!! Φιλακια πολλα! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη και ο αντρας μου το ιδιο!! Η μπεμπουλα μας εχει ξετρελανει!! Την αγαπησαμε απο την πρωτη στιγμη! Καλο απογευμα σε ολες! :D:D:D:D:D

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΗΛΙΟΔΩΡΑ!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΛΥΚΕΙΑ, ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιοδωρα να σου ζησει η ομορφη....

πραγματικα κοριτσακια πολυ ησυχια κι εχουμε μεινει λιγες...

χθες στο υπερηχο η μπεμπα δεν εχει εμπεδωθει ακομα :x δηλαδη ποσο να περπατησω ακομη; σε ποσες ακομη συναυλιες να μπιστηξω η ετοιμογεννη; σημερα θα ανεβω ιασω σε λιγο για ψαχουλεμα και καρδιοτοκοκογραφο εχω αγωνια θα σας γραψω νεοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιοδωρα κ αντρια να σας ζησουν οι μπεμπουλιτσες!!!!γερες καλοτυχες κ να σας δινουν μονο χαρες!!!!!

εχθες εγραφα εγραφα αλλα σημερα δεν το βλεπω πουθενα :shock:

γεωργιαννα μου κ εμενα τρομαζει στον υπνο της εκανε κ ενα νιαουρισμα τωρα το σταματησε,τα καημενουλια...μπορει το μωρακι μου να θυμοταν το χερι του γιατρου που την αρπαξε μεσα απο την κοιλιτσα κ να τρομαζε...τεον!!! :lol::lol::lol: αυτο που με ξετρελενει ειναι οταν γελαει στον υπνο της :x:x:x:x:x φανταζομε την πρωτη φορα που θα το κανει συνειδητα παει θα το χασω το μυαλο που μου εμεινε με εχει ξετρελανει αυτο το νινι!!!!!

samarcante ελπιζω να τεμπελιαζεις σημερα :lol::lol::lol: για να δουμε ποσο θα αντεξεις!!!!! :lol::lol::lol:

αφρο μου εχουμε ψαχουλεμα σημερα???ωωωωωω!!!!!!! :lol::lol::lol: αντε μπας και ενοχληθη η μικρη κ βγει :lol::lol::lol::lol:

ασχετο το μικρο μου με εχει τρελανει στο κλανιδη!!!!!!!ουτε φασολαδα να ετρωγε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

" Και είμαι ακόμη εδωωωωωωωωώ..........."

Είναι στίχος από ένα τραγούδι. Τι να κάνω η απελπισμένη εγκυούλα? Τραγουδάω, για να μην πάρω τους δρόμους και ανέβω στο ιασώ με τα πόδια (και είναι και 20χλμ απ'το σπίτι μου) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ολα καλα βλεπω στην παρεα!

Σαμαρκαδε καλη ξεκουραση και τεμπελια σημερα, γτ μαλλον αυριο ολο και κατι θα κανεις. Αληθεια μετα που θα γεννησεις τι θα κανεις με τον Αρουλη; Ξερω οτι δεν εχεις βοηθεια απο μαμαδες.

Σουλα μου πραγματικα εισαι χαζομαμα!!!! Αχ τι θα κανεις οταν θα πει μαμα;;;; Τις πανες Τενας να παρεις για να μην λερωθεις. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο μου μακαρι να πιασει σε σενα το ψαχουλεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στειση οταν πας να γεννησεις να εχεις κ παπουτσακια για το μωρο μαζι σου γιατι θα περπαταει κιολας :lol::lol::lol::lol:

γεωργιαννα ασε εχω αποτρελαθει....τι θα κανω???θα φυγει να παει να σπουδασει κ θα παω κ εγω μαζι της :lol::lol::lol:

σημερα ο αντρας μου εχει υπηρεσια ειμαστε μοναχουλες δυσκολη μερα...κ αυριο ερχετε η κουνιαδα μου απο την γερμανια...οποτε τις επομενες μερες θα ειμαι καπως ετσι :twisted::twisted::twisted: γεννησε βλεπετε πριν εξι μηνες κ μου δινουν ολο συμβουλες....γιατι δεν θηλαζω αποκλειστηκα γιατι το κανω μπανιο με αφρολουτρο γιατι το ενα γιατι το αλλο κ εγω τρελενομε δεν μπορω δεν το κανουν με κακια απλα εγω δεν θελω να μου λενε πως θα μεγαλωσω το παιδι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!

Κοιμήθηκα σχεδόν 11 ώρες και δε φαντάζεστε πόσο το ευχαριστήθηκα!!!!

Η τεμπελομέρα ισχύει, θα πεταχτώ μόνο μέχρι το Σκλαβενίτη (5 λεπτά από εδώ) να ψωνίζω ένα δυο πραγματάκια γιατί σήμερα το μενού έχει μοσχάρι φιλέτο μαγειρεμένο μαροκινά σε γάστρα!! Με πιάνουν ώρες ώρες κάτι τέτοια εξωτικά! :lol:

Γεωργιάννα το πρώτο καιρό έχω συμφωνήσει να έχω τροφοδοσία από τη μητέρα μου και αργότερα (αν είναι κι εκείνη καλά) σίγουρα θα παίζει λίγο baby sitting αλλά γενικώς δε θέλω πολλά πολλά (ούτε μπορεί βέβαια εκείνη). Για το σπίτι έτσι κι αλλιώς έχω γυναίκα, μια φορά τη βδομάδα, δε μου περισσεύουν ακριβώς αλλά το προτιμώ. Από εκεί και πέρα τον πρώτο καιρό δε θα έχω δουλειά καθόλου, ελπίζω να είναι κάπως χαλαρά και ο άντρας μου λόγω καλοκαιριού (αν και συνήθως τον Ιούλιο πήζουν λίγο μέχρι να κλείσουν να δικαστήρια τον Αύγουστο). Γενικώς επειδή και οι δύο είμαστε ελεύθεροι επαγγελματίες, έχουμε πει και γι αργότερα να ρυθμίζουμε τα ωράριά μας έτσι ώστε κάποιος από τους δυο μας να είναι με το μικρό. Θα το δούμε στην πράξη.

Happy φιλάκι στη μπουμπού! Και σε σένα! Και μην ακούς κανένα!

Στέισυ γειααααααα!!!!

Άφρο θα περιμένουμε νέα...

Sweety υπομονή, θα περάσουν τα δύσκολα!!

Πάω να ψωνίσω κι επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στειση οταν πας να γεννησεις να εχεις κ παπουτσακια για το μωρο μαζι σου γιατι θα περπαταει κιολας :lol::lol::lol::lol:

Σουλίτσα είσαι τρέλα!!! Γέλασα πολύ! Ευτυχώς έχω κι εσας και μου φτιάχνετε τη διάθεση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον για το ψαχουλεμα εκτος απο αουτςςςςςςςςς εχω να πω οτι μου ειπε οτι δεν εχει κατεβει τελειως αλλα δεν ειναι πια τοσο ψηλα το μωρο και οτι ο τραχηλος εχει σχεδον εξαλειφθει εχει μεινει κατι λιγοτερο απο 1 εκατοστο, καλο δεν ειναι αυτο;;;;

το καρδιοτοκογραφημα ηταν καλο

αυτα αλλα δε μου ειπαν αμα κοντευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...