Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

ειρηνακι μου χρονια πολλα! :ymparty::ymparty:

για τα πρηξιματα... εμενα μου παρουσιαστηκαν τωρα στα ποδια, ο γιατρος ειπε γιατι το αλατι δεν το ετρωγα ποτε οτι ειναι απο την κουραση και την ορθοστασια στο μαγαζι για αυτο και καθισα δυο πρωινα σερι... τωρα θα παω σε λιγο παλι γιατι βαρεθηκα για περπατημα με τοση βροχη δεν πηγα ελπιζω να καλυτερευσει ο καιρος το απογευμα!

σουιτυυυυυυυυυυ να χαιρεσαι το παιδακι σου τωρα το ειδα ευτυχως ειναι ολα καλα ! ΜΠΡΑΒΟ Σ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ

ελενα μου στο ευχομαι κι εγω να εχεις γεννησει... εμενα παιδια ενω ημουν πολυ ανυπομονη ξαφνικα μου εφυγε...

θα δουμε... οσο για το ψαχουλεμα δεν ανυπομονω

σουλιτσααααααααα που εισαι; τι κανεις ; η μπεμπουλα η ομορφη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, κορίτσια! Εδώ είμαι κι εγώ.. στην αναμονή! Απλά μου έπεσε βαριά η συννεφιά σήμερα και δεν μπήκα να γράψω..

Sweety μου, να σου ζήσει ο μπεμπάκος!

Ειρήνη, χρόνια σου πολλά!!!!!! [smilie=occasion1.gif] Να σε χαίρονται αυτοί που σ'αγαπουν και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα τη μπεμπίνα σου!!!

Να ευχηθούμε τα καλύτερα στην Ηλιοδώρα μας! Μακάρι να είχαμε τηλ για να μαθαίναμε νέα!

Έλενα κι εγώ ήθελα να βγω για περπάτημα αλλά μου τα χάλασε η βροχή. Χτες με βοήθησε αρκετά - ένιωθα τη μπέμπα πιο χαμηλά μετά!

Αυριο πρωί θα πάω ιασώ να με δει ο γιατρός για να δούμε που βρισκόμαστε :roll::roll:

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι φιλεναδουλα μου μπαινω σας διαβαζω,μερικες φορες ομως νυσταζω τοσο πολυ που δεν γραφω δεν εχω κουραγιο :lol::lol::lol: το μπουμπουκακι μου μμια χαρα ειναι μαμ κακα κ νανι!!!!σου στελνει ενα γλυκο φιλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα, τέλεια η φώτο με τη μπέμπα! Δεν μπορώ να το πιστέψω πως και η δική μου είναι ολόκληρο ανθρωπάκι μέσα στην κοιλιά μου, και πως αν βγει τώρα θα είναι κανονικό μωρό!!!

Ειρηνάκι, εγώ έκοψα το αλάτι και ξεπρήστηκαν οι αστράγαλοι κατευθείαν!

Σήμερα το μενού έχει μπριζολίτσες με πατάτες! Πάω να τα βάλω στο φούρνο και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου τι ομορφη φωτο ειναι αυτη!!! πολυ γλυκα εισαι με την κορουλα σου μαζι.

Αγαπουλα ακομη προλαβαινω επειδη κοιματε αρκετες ωρες και την νυχτα. θα σου πω εγω αργοτερα που μας βλεπω να περνουμε ντελιβερι!!!!! χαχαχαχα

Εχθες εβαλα στην αγκαλια του Αλεξανδρου το μωρο, περιττο να σας πω οτι εχει τρελαθει απο την χαρα του και το μονο που λεει ειναι οτι δεν θα το ξεχασει ποτε!

Σας βαζω την φωτο που τους εβγαλα.

post-4242-13873936940004_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!

Η ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΜΑΣ ΓΈΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 07:40 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΤΗΣ!!!

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΣ ΖΥΓΙΖΕΙ 3.170 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 51 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ!!

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ!!!

Η ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ& ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕΙΡΑ??

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ & ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα ΤΕΛΕΙΑ η φωτογραφία!

Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου!!!!

αν δεν είναι ευτυχία αυτό τότε τι είναι ε??? :lol::lol::lol::lol: μπράβο κορίτσι μου όλα να είναι πάντα καλα!!

Σούλα εγώ την έχω ξαναδει την φωτο! είστε ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ :lol::lol::lol::lol: α και εδώ μοιάζει σε εσενα το νινι!!

εμείς κλασικά 1-5 κολικούς την νύχτα & τώρα κοιμόμαστε ΟΛΗ μερα :lol::lol::lol:

φιλάκιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδωρα να χαιρεσαι το μωρακι σου.Καλη λοχεια σου ευχομαι! Τις ευχες μας να της πεις Σαμανθα.

Σαμανθα μου σε ξαναρωτησα αλλα μαλλον δεν το ειδες. Δεν της δινεις κατι για τους κολικους; Ειδικα γαλα για να ηρεμησει;

Σε ευχαριστω Ανδρια και Σαμανθα για τις ευχες σας. Λειπει το κοριτσακι για να συμπληρωθει η φωτο Χαχα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα κι εγώ με την Ηλιοδώρα μας πριν λίγο, μια χαρά ήταν και σας στέλνει πολλά φιλιά!!! Γερή και γλυκιά να είναι η κορούλα της και να τη χαίρεται πάντα!!!

Πάω να φάω και τα λέμε μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο πο.. πόσα νέα ευχάριστα διαβάζω.. μπράβο κορίτσια μου.. μια-μια να ξεφουσκώνετε και οι υπόλοιπες... Ηλιοδώρα, Steisy και Γιώργο να σας ζήσουν τα μωράκια σας, καλότυχα να είναι και καλή λοχεία.. Ειρηνάκι, Άντρια, Elenakos, joanaki, Afro έχετε μπει και εσείς στο τελευταίο στάδιο, άντε με έναν πόνο εύχομαι. Γεωργιάννα μου να τα χαίρεσαι και τα 2 σου αγγελούδια.. είναι κουκλιά, άντε και μια κόρη τώρα! Σουλίτσα και η δική σου φωτό με τη μπουμπού είναι υπέροχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω εν συντομία και εγώ τη δική μου ιστοριούλα γιατί πρέπει να τον ταίσω σε λιγάκι...

Είχα ραντεβού με τη γυναικολόγο στη κλινική όπου θα γεννούσα την Τετάρτη 27 Απριλίου όπου και πήγα στις 5:30 το απόγευμα! Κάναμε καρδιοτοκογράφημα και εξέταση απο κάτω.. είχα διαστολή 3, λίγες συσπάσεις και κλασικά ο μικρός είχε πάρει θέση εδώ και αρκετό καιρό.. Παρόλα αυτά η γιατρός με άφησε να φύγω αλλά μου είπε αν νιώσω έντονα και συχνά πετρώματα στη κοιλιά να την ειδοποιήσω, μη περιμένω να σπάσουν τα νερά! Φεύγοντας απο εκεί είπα στον άντρα μου να με κάνει μια βόλτα με το τουτούτ να ξεσκάσω λιγάκι, σε όλη τη διαδρομή και μετά που πήγαμε σπίτι ένιωθα συνεχώς πετρώματα και πόνους στη μέση αλλά έλεγα στον άντρα μου δε γεννάω σήμερα..(δεν ήμουν έτοιμη φαίνεται.. χιχι) Τεσπα, με τα χίλια ζόρια κατά της 12παρά το βράδυ πέρνω τηλ. τη γιατρό και μου λέει κατέβα στη κλινική να σου ρίξουν μια ματιά και αν έχει αλλάξει κατι απο το απόγευμα που σε είδα θα με ειδοποιήσουν να έρθω και εγώ.. Μου κάναν καρδιοτοκογράφημα, είχα διαστολή τρια, ο τράχηλος ήταν μαλακός και είχα όντως έντονες συσπάσεις, οπότε μου λέει η μαία Ιωάννα θα σε κρατήσουμε γιατί γεννάς.. Ηρθε η γιατρός, με ετοιμάσανε.. η διαστολή προχωρούσε.. όταν έφτασε στο 6 μου κάναν επισκληρίδιο παρόλο που εγώ δεν το ήθελα αλλά επειδή φοβήθηκα τους άφησα να την κάνουν.. κατά της 3 και 10 είχα στα χέρια μου το γλυκό μου πλασματάκι να με κοιτάει στα μάτια.. του έδωσε ένα ζεστό φιλί το κράτησα στο στήθος μου και ήμουν έτοιμη να κλάψω αλλά για σηγκρατήθηκα, δε ξέρω γιατί! Απο τότε δεν ήθελα να το αφήσω ούτε στιγμή απο κοντά μου! Τον κράτησα στο δωμάτιο όσες μέρες ήμουν εκεί μέρα νυχτα με δική μου ευθύνη και είμαι πολύ ευτυχισμένη!! Δεν μπορώ να σας περιγράψω το πως νιώθεις εκείνη τη μαγική στιγμή που αντικρύζεις αυτό το πλασματάκι για πρώτη φορά.. δεν υπάρχουν λέξεις που να χωράνε όλο αυτό το συναίσθημα που σε διαπερνά και μένει για μια ζωή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιοδώρα, Steisy και Γιώργο να σας ζήσουν τα μωράκια σας, καλότυχα να είναι και καλή λοχεία.. Ειρηνάκι, Άντρια, Elenakos, joanaki, Afro έχετε μπει και εσείς στο τελευταίο στάδιο, άντε με έναν πόνο εύχομαι.

Χοανιτα, η sweety γέννησε! Εμένα με μπέρδεψες! Εγώ είμαι στις "από κάτω" μαζί με Ειρηνάκι, Άντρια, Elenakos, joanaki, και Afro, που περιμένουμε ακόμη! Χι,χι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες εβαλα στην αγκαλια του Αλεξανδρου το μωρο, περιττο να σας πω οτι εχει τρελαθει απο την χαρα του και το μονο που λεει ειναι οτι δεν θα το ξεχασει ποτε!

Σας βαζω την φωτο που τους εβγαλα.

Θεε μου!!!Ποσο πανεμορφη κ συγκινητικη ειναι η φωτογραφια σου!!!Ειναι 2 κουκλακια!!!

Να τα χαιρεσαι τυχερη μανουλα!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hλιοδώρα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ η κοράκλα!!!Ψηλή γυναικάρα θα γίνει!! Πάντα γερή κ ευτυχισμένη να είναι!!!Καλή λοχεία κ σε σένα κουκλίτσα!!! :D

Συμπεθερούλα μου μάνα κ κόρη είστε κουκλάρες!!!Φτού φτού!!Καλά κάνεις κ τη βγάζεις βολτίτσα,πιό πολλά μικρόβια έχει στο σπίτι όταν έρχονται οι συγγενείς παρά έξω που πέρνετε κ λίγο αέρα!Απλά κοίτα με τις βόλτες μη τη δεί κανένας άλλος γαμπρός κ μας τη κλέψει!χαχα :lol:

Γεωργιάννα μου κ οι δυό σου γιοί είναι ΑΣΤΕΡΙΑ!!!!!!!!Ετοιμάσου απο τώρα για τη παρέλαση που θα κάνουν οι νύφες κάτω απο το σπίτι σας!! Υ.Γ: Ο Αλεξανδράκος απο τη φωτό φαίνεται οτι καμαρώνει που είναι ο μεγάλος αδερφός!Μπράβο!!Σίγουρα θα τον προσέχει! ;)

Άφρο μου σ'ευχαριστώ!Πάντως να σου πώ καλύτερα να μην ανυπομονείς "τρελά" κ να έρθει ξαφνικά παρά να είσαι σε αναμμένα κάρβουνα κ να λές σήμερα θα γεννήσω...κ τελικά να φάς όλο το μήνα!Δε πειράζει φυσικά,ότι είναι καλύτερο για τα μπεμπάκια μας!

Σαμάνθα μου υπομονή με τα ξενύχτια..τουλάχιστον τη μέρα που κοιμάται η μπουμπούκα θα κοιμάσαι κ εσύ υποθέτω..; :roll: Άχ ανυπομονώ κ εγώ να γεννήσουμε όλες να βρεθούμε!

Ιωάννα μου τί όμορφη η περιγραφή σου! :x Να χαίρεσαι πάντα το αγοράκι σου!

Ειρήνη μου για το πρήξιμο μόνο άν κόψεις το αλάτι τελείως θα δείς διαφορά!Επίσης όσο μπορείς μή "κρεμάς" τα πόδια σου.

Samarcande καλή όρεξη! Εγώ έφτιαξα μοσχαράκι κοκκινιστό με πιλάφι αλλα μου μυρίζει έντονα το μοσχάρι τωρα εγκυμοσύνη κ δεν το έφαγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"happy!!!":YMAPPLAUSE: γωγω κ εγω αυτο το γαλα παιρνω 14ευρω,η παιδιατρος μου συστησε κ το φριζολακ που ειναι βιολογικο γιατι το νινι μου δεν κανει καθε μερα κακα,ποσα ml τρωει η μπεμπα σου??

τα υπολοιπα κοιλακια τι κανετε???αφρο κ samarcante ποτε θα ξεκουραστητε βρε???τι αντοχες ειναι αυτες???

αντρια η τριτη κοντευει εισαι ετοιμη???τι ωραια αντε να ερθουν ολα τα μπεμπονια!!!!

κοριτσια μου εσεις που γεννησατε τον τηριτε τον σαραντησμο???εγω την δικια μου την εκανα δυο φορες βολτιτσα ως τωρα,ο παιδιατρος το επιτρεπει μονο την πολυκοσμια απαγορευει,ριχνει κατι υπνους στο καροτσι της ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: σημερα της αγορασαμε κ ριλαξ οταν ξυπναει δεν θελει να καθετε ξαπλα θελει να κοιταζει γυρω γυρω κ να κινητε :lol::lol::lol: [/b']

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas omorfes!gurisa ki egw apo to giatro..aurio pwi prwi mpainw gia kaisariki!!!xexe!erxetai kai to 2o antraki mou!eimai polu xaroumeni...na iremisw kai apo tis kaoures..vevaia na dw pws tha koimithw to vradu...alla tespa..

iliodwraki,sweety,xoanita na sas zisoun ta bebakia sas!!!gera k tuxera gia mia zwi!!!kali loxeia...

eirinaki poluxroni kai me to kalo i bebona sas!!

andria,steicy,elenaki,samarcande,afro,afroditi eiste oi epomenes!!euxomai me ena pono kai me to kalo!!!

samantha kalo kouragio me tous kolikous!!

soulitsa apla thees!!!!den exw logia..

gewrgiana ta antrakia sou einai panemorfa...!na sou zisoune kai na tous kamarwneis!!kalo kouragio me to thilasmo..elpizw ki egw na ta kataferw..apokleistika..kai mono..

gwgw kales voltitses me ti beba sas!!

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε τρελές ποσα γράψατε?!??

Καταρχήν Ηλιοδώρα μου να χαιρεσαι την μπέμπα σου & καλή λοχεία!!! Χαρηκα που πάνε όλα καλά!!!

Χοανίτα μου πολυ συγκινιτικά τα γράφεις..όλες οι ισγτοριες τοκετου εχουν μια συγκινιση κ ειναι τοσο γλυκιες όλες...ανυπομονώ να γράψω κ την δική μου :)

Στεισι σε πειραξε ο καιρός ε? Παντως με το περπάτημα κατεβαινει το μωρό πραγματι.. εμενα με 3 μερες περπατημα κατβηκε κ μαλακωσε κ ο τραχηλος!! Ευχομαι αυριο να οσυ πει ο γιατρος οτι πάνε ολα καλα κ γεννας!!! Στειλε μου\ το τηλ σου να δουμε ποια θα γεννησει πρωτη απο εμας τις 2!! χεχε

Τζωρζι μου τι να πω για τη φωτο? Πολυ γλυκια :) :) :) Ο αλεξανδρος ενα κουκλάκι κ ο Διονυσακος στην αγκαλια του μουρλια!! ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! Τι ομροφες στιγμες!! Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!! Βγαλε μας κ τα κρουασανακια καμια φωτο!! :lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστω κ τις υπολοιπες κοπέλες για τις ευχες σας.. οριστε να μη λετε οτι ειμαι τσιφουτα, κεραστειτε απο ενα σοκολατακι...απο ΕΝΑ ε οχι 2ο... να φτασουν για ολες τις κοιλιτσες!! :lol:

soko%20(10).jpg

Joanaki με το καλό κ το 2ο !!!! Ολα ευκολα να σου πάνε!!! Πως σκοπευεις να περασεις την αποψινη βραδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΣΕ ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ!!!!ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΑΙ ΣΕΙΡΑ....Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟΣ ΚΑΙ ΠΛ ΗΣΥΧΟΣ!!!!ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanaki ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα να παρεις και εσυ το 2ο ανδρακι σου αγκαλια.

Σας ευχαριστω ολες σας για τα ωραια σας λογια. Ο Αλεξανδρος ηταν πραγματι πολυ χαρουμενος που τον ειχε αγκαλια.

Χοανιτα μου ωραια η ιστορια σου και απ'οτι φαινεται δεν ταλαιπωρηθηκες, πολυ γρηγορα γεννησες για πρωτομανα. Να τον χαιρεσαι.

Εχω μια ιδεα. Επειδη η Ελενα θα λειπει απο την παρεα για καποιες μερες να ανοιξει το καινουργιο θεμα με το ωραιο ονομα στους καινουργιους γονεις; Για να μπορουμε να γραψουμε εκει αργοτερα οταν θα λειπει; Εισαι το γουρι μας Ελενα!!! Το Νο7 θα ειναι το τελευταιο σαν εγκυες!!!!

Σαμαρκαδε καλη ορεξη!!

Ελενα τωρα που γεννησα αρχισα να τρωω ξανα μοσχαρι!!!!! ΚΑι εμενα μου μυριζε πριν και ειχα καιρο να φαω λεμονατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα πηρα τον παπα να κανονισω για την ευχη αυριο κ μου ειπε οτι ειναι νωρις να παω την Δευτερα,μια μερα πριν σαραντησω δλδ,δεν κανει λεει....στεναχωρη8ηκα γτ ο αντρας μου αυριο εχει ρεπο κ 8α μπορουσε να μας παει βολτα στον Φλοισβο στο παρκο να περπατησουμε.... :(

Δεν πολυ πιστευω σε αυτα αλλα με επηρεαζουν.

Τελος παντων........η μικρη μου εχει λιγο πυρετο,ξεκινησε με 37,5 πηρα τον παιδιατρο κ μου ειπε να της βγαλω τα ρουχα κ να την αφησω με το φανελακι επειδη εχει ζεστη στο σπιτι 25 βα8μους χωρις το καλοριφερ αναμμενο.

Τωρα επεσε στο 36,9.....περιμενω να δω....

Ειρηνακη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ απο μενα!!!!Με το καλο το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...