Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

μια χαρα δηλαδη θα φας σισσυ μου..

εμεις σημερα μακαρονια με σαλτσα κοκκινη...καμια καλη συνταγη για κουλουρια?εννοω να ειναι δοκιμασμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια κ κατι ασχετο......τωρα που συμμαζευω εχω πολλα τευχη του γονεις εν δραση(μα ποσα ειχα κρατημενα τελικα?)...το περιοδικο που ειναι σε μικρο μεγεθος,δεν ξερω αν το ξερετε.τα κρατουσα, δεν ξερω κ εγω γιατι κ τωρα λεω να τα στειλω στην ανακυκλωση.θελει καμια να τις στειλω μερικα?εχει αρκετα ωραια θεματα κ γενικα απο περιοδικα για μαμαδες κ παιδια ειναι το μονο που αρεσει.ειναι κ οικονομικο.μονο 50 λεπτα...σας το συνιστω.αν θελει καμια ας μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, μου πήρε μια ώρα να διαβάσω όλα αυτά που γράψατε.

Μαράκι απορία, από που πήρες τα σουτιεν θηλασμού και ήταν τόσο φθηνα;; Γιατί θα πάω αύριο μεθάυριο να πάρω και εγώ.

Έχω κάνει τις λίστες μου και μόνο που τις βλέπω αγχώνομαι :?:?

Προσπαθώ να οργανωθώ και θέλω το αργότερο μέσα στην άλλη εβδομάδα να έχω έτοιμες τις βαλιτσούλες. Προχωράει ο καιρός.

Δεν θυμάμαι ποιο κορίτσι ρώτησε αλλά θα συμφωνήσω με το Μαράκι, τίποτα δεν είναι φθηνό στην Κύπρο, δεν συμφέρει κορίτσια να ψωνίσετε απ εδώ :lol::lol:

Χριστίνα είχα βάλει μια ωραία συνταγή με σοκολάτα που αρέσει και στο σύζυγο.

Μαχιμαμμυ πως είσαι; Eίμαστε πάνω κάτω στις ίδιες μέρες και εγώ έχω παρατηρήσει αύξηση υγρών. Μην αγχώνεσαι. Μίλα όμως με το γιατρό σου.

Μαρούλίτα, μπράβο γιος ε;;; Έτσι για να πολλύνουμε :D:D

Διόσα μου ΄με το καλό τα νέα πλακάκια. Πάντα είναι ωραία μια ανακαίνιση...όταν τελειώσει και δεις το αποτέλεσμα :D:D

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου πώς τα κατάφερες και αντιστάθηκες στο σπανακόρυζο της πεθερας??? :lol: Προσπάθησε να τρως κατιτις παραπάνω..

Γιελιζ κι εγώ το ίδιο πιστεύω :lol::lol:

Γεια σου Κατερινάκι...ταλαιπωρήθηκες άδικα δηλαδή...

Νύσταξα κορίτσια...αλλά δεν νομίζω να καταφερω να κοιμηθω!

Χρυσταλλένη μου το πήρα από το peacock's στο mall...πηγαινε...συμφέρει...Πήγες στη συναντηση για τα βλαστοκύτταρα?

Μιχαέλα μου μια χαρά το φαγητό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Κατερινακη που εμπλεξες!!!!!!

ε ρε γλεντια..Αθανατο Ελληνικο δημοσιο!!!!

Αχ μαρακι ασε..λιγουρευομαι φαγητα που στα καλα μου ουτε να τα φτυσω...

χαλαλι του ομως..ας γεννηθει γερο δυνατο και υγηες..και ας λιμοκτονω για χαρη του...

Οταν ο γιος μου ερχετε και μου ζηταει "αγκαιτσα" λιονω...και οποτε κολλαει πανω μου σαν τα κοαλα στα δεντα..ουυυ..πεθαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ούτε μακαρόνια σκέτα μπορείς να φάς?

Chrystalleni μου ευχαριστώ... και έχεις δίκιο το αποτέλεσμα σε αποζημιώνει πάντα! :lol::lol:

Έφτιαξες λίστες ε? και εγώ θα αρχίσω σιγά σιγά... :?:?

Χρύσα το ίδιο ισχύει και για τα νινάκια μας.... το αποτέλεσμα θα μας αποζημιώσει και θα τα ξεχάσουμε όλα! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου με το δίκιο σου λιώνεις...

Σκέψου ότι έγω που τον έχω στην κοιλιά και με μια κλωτσιά λιώνω...πόσο μάλλον να γεννηθεί :lol::lol:

Το Σάββατο το βράδυ επί μια ώρα παίζαμε :lol: χαιδευα την κοιλιά και του μιλούσα κι αυτος έκανε πάρτυ!! :lol::lol: το απολαυσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα δεν μαγειρεψα.Ο αντρας μου ειναι απογευματινος και δεν ειχε ορεξη να φαει πριν φυγει.Οποτε εκανα για μενα αυγα με ντοματα.Μην φανταστειτε,μονο λιγο ζουμι απο το ντοματακι εβαλα... :lol: Πιπερια και φετουλα.Δεν πολυχορτασα αλλα δεν θα φαω κατι αλλο.Εβαλα αλλο ενα κιλο :( συνολο 3...Οσο για την ντοματα,η κατασταση μου ειναι τραγικη...Δεν μπορω να φαω αν τυχον και υπαρχει πιατο με ντοματες στο τραπεζι,μου βρωμανε!Πηγαμε για πιτσα την αλλη φορα και στο διπλανο τραπεζι ετρωγαν μπρουσκετες με ντοματα και κρατουσαμε την μυτη μας και εγω και ο αντρας μου. :lol: Αναγουλα μου ηρθε και δεν ημουν καν ακομα εγκυος. :lol:

Χριστινα,αλλο η εξεταση του ζαχαρου που σου παιρνου απλα το αιμα και αλλο η καμπυλη που πινεις την γλυκοζη. ;) Δεν ειναι απολυτο οτι επειδη τρως γλυκα θα παθεις και ζαχαρο.Καλο ειναι ομως να την κανεις προληπτικα.Εγω την εκανα πολυ νωρις και το προλαβα. ;)

Κοριτσια ποναει η κοιλια μου χαμηλα...Λετε να επαθα τιποτα;Χθε ςλυσσαξα στις δουλειες και φοβαμαι. :roll::roll: Ευτυχως η μπεμπουλα μου κουνιοταν το πρωι οποτε ξερω πως ειναι οκ...Ηθελα να παω και στην κουμπαρα μου να κανουμε κουλουρια,εκεινη δλδ,εγω μονο θα βλεπω,αλλα δεν νομιζω να παω...

Θα ξαπλωσω λιγακι στον καναπε τωρα μπας και μου περασει.Τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

peacock's Μαράκι μου δεν είναι στη Λήδρα;;; Στο Mall δεν είναι το οviese??? ή κάτι μπέρδεψα;;;;;

Θα ήταν σήμερα η συνάντηση για τα βλαστοκύτταρα αλλά την αλλάξαμε για την τετάρτη, πάρε τον ανδρούλη σου και ελάτε απ το σπίτι μας για να ενημερωθούμε μαζί :D:D:D Ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ξεκούραση Νίκη!

Ο πόνος δεν θα είναι τίποτα... μπορεί να μεγαλώνει η μήτρα... Εσύ όμως ξεκουράσου και μην το παρακάνεις με τις δουλειές...

Σας αφήνω και εγώ κοριτσάκια... πάω να φάω και να ξαπλώσω λιγάκι! Τα λέμε μετά Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου απλά θα κουράστηκες...ξάπλωσε και μια χαρά θα είσαι...

Χρυσταλλένη μου εχει και στο mall δίπλα από το oviese...Εχει και Λήδρας όμως!Σε ευχαριστώ για την πρόσκληση!!

Κι εγώ λέω να κοιμηθώ λίγο...θα προσπαθήσω βέβαια...

Αντε θα τα πούμε αργότερα...

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eimai 25 evdomadwn kai einai nwris akoma e?an kai exw agxwthei kai exw idi agorasei sxedon ta panta gia to nosokomeio...den kserw alla skeftomai kai an ginei kati kai erthei nwritera?oxi apo twra alla pio meta..pote mi les pote...opote prospathw na kanw oti mporw apo twra

koritsakia exei kamia etoimo paidiko dwmatio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινα μου εγω περυσι ειχα φτιαξει τα πασχαλινα κουλουρακια του Παρλιαρου!!ηταν παρα πολυ ωραι πολυ νοστιμα κ πανευκολα με πολυ λιγα υλικα!!!!!!!

Γραψε πασχαλινα κουλουρια Παρλιαρου στο google..uθα σαι βγαλει το συνταγουλη και πατα στο λινκ του μεγκα που θα βγαλει..

θα κανω κ τα τσουρεκια του φετος!!Θα τα καταφερω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι γιελιζακι...γινομαι χαλια..

τροω συγκεκριμενα μονο ψαρι κοτοπουλο και μοσχαρη ψητο, και οχι σε μεγαλες ποσοτητες μη φανταστεις...

και τοστ αλλα οχι με ψωμι του τοστ αλλα με αγειορητικο ψωμι και σκετο τυρι, οχι αλλαντικα..

εχω ξεχασει τι ειναι σαλατα..φραουλα...κλπ..περιμενω πως και πως τα πεπονια και τα καρπουζια γιατι αυτα λογικα θα μπορω να τα τροω..

Ολα τα υπολοιπα φρουτα και λαχανικα με κανουν να πεθαινω...

η μαμα μου εκανε γεμμυστα και τα εκανε οπως μου αρεσουν με σταφιδα και κουκουναρια...ε λεω αμα φαω μονο τη γεμμυση δε θα με πειραξει..πωπω..πεθανα το Σαββατο το βραδυ...

εφαγα 3 κεσεδακια γιαουρτι- μπλιαξ- για να μου φυγει λιγο η καουρα

ΝΙκη μου απο την κουραση ειναι...ξεκουρασου και εσυ λιγακη..ασε τις δουλιες για μετα...

Χριστινακη εγω το εχω ετοιμο...θα ειναι το παλιο του μεγαλου μου και θα βαλλω μονο ενα καινουριο χαλι γιατι στον μεγαλο μου φτιαξαμε νεο δοματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε κατερινακι αν το κανεις με αγαπη για τον αντρολυλη σου θα τα καταφερεις.....χι χι χι...

για να ψαξω κι εγω....

τυχερη secilia...

κι εμεις τρεχουμε για να βρουμε ωραια πραγματα και οικονομικα...

ευτυχως θα μας κανουν και δωρο την κουνια και καποια αλλα οποτε κατι θα κανουμε...

να σε ρωτησω επειδη το συζητουχα χτες με τον αντρα μου...

πρεπει να παρω αλαξιερα η δεν ειναι απαραιτητο?δλδ τοσο δυσκολο ειναι να την αλλαξω στο κρεβατι με αυτα τα ειδικα πανακια που στρωνεις?δεν ξερω αλλα φοβαμαι μην πεσει απο την αλλαξιερα ..χαζομαρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα εγω αλλαξιερα δεν ειχα..

ειχαμε παρει συρταριερα- εμενα οι συρταριερες με βολαψαν πιο πολυ..και τον ειχ απανω μονο πολυ μωρο..μετα δεν χωριυσε σε μηκος και φοβομουν και μετα τον αλλαζα στο κρεβατι γιατι ηταν πιο βολικο για μενα..

Μπορεις να παρεις απο αυτες τις αλλαξιερες που μπαινουν πανω στο κρεβατι...τετοιου στιλ

http://www.mothercare.com/Mothercare-We ... 1303130761,

εμενα δε με βολεψαν ειλικρινα..τον αλλαζα στο δικο μας κρεβατι με ενα σελτεδακι απο κατω

αλλα ειναι αναλογα πως θα σε βολεψει εσενα...η κουμπαρα μου ειχε αλλαξιερα μπανακι και τη βολεψε πολυ

αμα ψαξεις λιγακη θα βρεις κατι που να σου ταιριαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δεις αναλογα με τον χωρο σου και πως θα φτιαξεις το δοματιο...

Ουσιαστικα θελεις καπου θα εχεις τις καθαρες πανες, καπου που θα εχεις κρεμα αλλαγης- μωρομαντηλα και καθαρα ρουχαλακια κλπ..

αναλογα με το πως θα οργανωθεις θα τα φτιαξεις..

η κουμπαρα μου δεν χρισημοποιουσε ποτε μωρομαντηλα και τα επλενε παντα ακομα και νυχτα και ειχ ετην αλλαξιερα στο μπανιο..αλλα εχει τεραστιο μπανιο..

εγω στις αρχες τον αλλαζα τη νυχτα για κακα..μεχρι 3 μηνω περιπου που εκανε κακα το βραδυ και τον σκουπιζα ειτε με μωρο μαντηλα, ειτε με βρεγμενα πανακια..και με βολεψε το στρωμματακι, μετα απλα τον αλλαζα στο κρεβατι- ηταν πιο ευκολο- σαν μεγαλωσε στο δικο μας κρεβατι- ηταν παλη πιο ευκολο..

θα δει ςτι θα σε βολεψει και στην πορεια..

Απο εδω οχι..δενε χουμε συναντηθει ..ειμαστε λιγο διασκορπισμενοι..

αλλα λεμε τωρα μετα το Πασχα να παμε για καφε με την Ελλη ..εγω και αυτη που μενουμε στην ιδια πολη...

Παντως απο τις "παλιες" κοπελες εγω εχω γνωρισει παρα πολλες...και με μερικες κανουμε παρεα και εκτος φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα να σε ρωτησω.......επειδη κ εγω στην μικρη μου δεν ειχα παρει αλλαξιερα...την αλλαζα στο κρεβατι...σκεφτομουν τωρα να παρω.την μικρη μου μεχρι κ αρκετο καιρο την καναμε μπανιο μαζι με τον αντρα μου ή με την μαμα μου.εγω δεν εχω στο μπανιο χωρο ωστε να την ακουμπησω καπου.την λεκανιστα την ειχα πανω στον καδο με τα απλυτα αλλα καποιος επρεπε να μου κραταει την πετσετα για να παρει το μωρο.τωρα που εχω παρει το κολαϊ με το μπανιο του βρεφους κ επιειδη θα εχω κ μικρους θεατες να τριγυριζουν στα ποδια μου :lol::lol: κ επειδη ειμαστε κ στενα στο μπανιο,σκεφτομουν να παρω απο τις αλλαξιερες που εχουν κ την μπανιερα κ να το εχω στο δωματιο.κ ερωτω....η αλλαξιερα που δειχνει πανω απο την μπανιερα αναδιπλωνεται στο πλαι ωστε οταν το βγαζεις το μωρο να το ακουμπας εκει?κ η μπανιερα εχει απο κατω ταπα?πως αδειαζεις το νερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτην που ειχε η κουμπαρα μου ειχε αυτην..ειχε ταπα απο κατω και το μπανακι εβγαινε και τελειως

http://www.mothercare.com/Cosatto-Squee ... 1303133950

Το στροματακι αναδιπλονωταν κατω και μετα το ανεβαζε..αλλα αυτη ειχε και απο αυτες τις πετσετες στιλ ποδια..

http://www.mothercare.com/Cuddledry-Oat ... 1303134044

την οποια πηρα και εγω..και τη χρισημοποιω τωρα

Εγω ειχα ενα μπανακι που καθοταν πανω στη μπανιερα και το χρισημοποιησα μεχρι να γινει ενος περιπου..μετα με βολεβε πιο πολυ να εχω τα αντιολισθητικα πατακια και να τον κανω μπανιο στην κανονικη μπανιερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο Χριστοφορος 12 μηνων στεκοταν πολυ καλα και περπατουσε..γι'αυτο και το τολμησα...για παιδακια που δεν εχουν καλη ισορροπια δεν συνιστατε...

εντυνα την μπανιερα με τα αντιολισθιτικα πατακια και καθοταμ μεσ ακαι του αρεσε..

ασε που στο μπανιρεκαι ηταν επικινδυνος..ηθελε να σηκωνετε και να πηδαει κατω...οποτε για μενα καλυτερα μπανιερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...