Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

kalimeroudia omorfes!!!ti kanete???ta nea mou...tin pempti tha paw sto giatro kai tha mou pei an tha mpw telika tin paraskeui i ti deutera!6 i 9 diladi!ola kala..arxise kai o xaroulis to sxoleio meta tis diakopes tou pasxa kai kanw isuxa tis doulitses mou ta prwina!!!se liges meres tha gemisoune gia ta kala oi wres mou ...opote to apolamvanw..xaxa!!

stamoulini polu xairomai pou to eidate to fasolaki sas!!na skeftesai thetika kai ola tha pane teleia!!!

flwrianaki mas eleipses polu!!!o mitsaras einai kalutera simera???ante na pairneis ki esu seira meta ti stamy..

vasoni ti kaneis???mou fainetai pali oskar tha pareis simera!!wraia i kuriakoula sas ee???na to kanete pio suxna..einai omorfi i zwi...an theloume!!!

eleutheria polu gelio o kwstakis!!!pws pate genikotera???s euxaristw k pali gia tis euxes k to endiaferon..

tonaki28 tin paleueis den tin paleueis ee???/einai arxi..tha megalwsei ligo akoma i beboula kai tha mpeite se alli fasi..den peftoume...den peftoume!!!!tha mou peis...sou rxetai..sou rxetai kai tha katalaveis eE???tespa kalo kouragio me to thilastro!kai mia erwtisi apo pou to noikiases to thilastro kai kostos?giati kontos psalmos...

tonakixan ksenuxti e??upomoni kai se sena koritsaki mou!!!eixes kai ti mama sou??pali kala...egw mono oso tha eimai sto maieutirio...douleuei i kaimenoula mou polles wres..opote pali moni mou tha to faw to maniki..

anthoula beaute diavasa ee???etsi..etsi..min ksexname oti eimaste k gunaikes!!!o panoulis sou???proxwra ki esu gia 2o...kai min agxwnesai....ola pairnoun to dromo tous siga siga..~!

bikoulinaki mou ti kaneis???eiste kalutera?anoigei ki kairos twra...tha arxisete ta mpanakia...gia n pairnei ta panw tis ligo i omada!!!gia pame...

lenara mou poluxroni!na xairesai ta kouklakia sou...kai fusika oloi osoi s agapame...esena!!!!

riaki polu douleia exei pesei mou fainetai...ante na anoiksoume to kainourio trenaki me neo titlo..giati den pame kala!!!xaxa!loipon foraw galazio saten nuxtiko...xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε τι μανα ετοιμογενη εισαι εσυ με γαλαζιο σατεν νυχτικο σεξυ μαμα πωπω

με εφαγες λαχανο μαλλον θα χασω το οσκαρ :lol::lol::lol::lol::lol:

Απολαυσε και εσυ τις λιγες μερες ηρεμιας γιατι μετα θα τρεχεις και δεν θα φτανεις ;)

Αντε τιποτα δεν εμεινε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!

Φιλεναδα μου δεν ειναι παντα τοσο δυσκολα με 2 παιδια...απλως εμενα μου "κατσε"!!! Απο τη μια ο Αλεξ που ειναι πολυ δυσκολο παιδι και απο την αλλη το θηλαστρο που πρεπει να κρεμομαι καθε 2 ωρες γιατι δεν εχω τοσο πολυ γαλα και μολις χαλαρωσω λιγο μου μειωνεται,ε ναι ζοριζομαι πολυ!!! :? Αν δεν ηταν αυτα,ηταν και η μπεμπα λιγο πιο υπναρου,ειχα και περισσοτερη βοηθεια απο μαμα-πεθερα(που χθες τη βγαλαμε με τοστ γιατι δε προλαβα να μαγειρεψω) θα ηταν πιο χαλαρα...εσυ ρε χαζο θα ξανακανεις ενα νινι ησυχο σα το Πανουλη,ειναι και ο Πανουλης τοσο καλο παιδακι,θα σου τον παιρνει και η μαμα σου καμια φορα τα βραδια να ξεκουραζεσαι θα αγκαρευεις και τη πασταΦλωρα! ;)

Τζοαννακι μου ειναι μια εταιρια η klinikum στην Αθηνα που σου τα στελνει και ειναι νομιζω 50ευρω οι 2 πρωτοι μηνες και 40 οι επομενοι αν δε κανω λαθος...εσυ ομως να ξεκινησεις σωστα απο το μαιευτηριο και δε θα το χρειαστεις! ;)

Βασουλα εσυ και η Barbie,οι βασιλισσες της μοδας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Θελεις λιγο φρεσκοαρμεγμενο γαλατακι για το καφε σου;;;;; :P

Ερη τελειος ο Κωστης!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην ταλαιπωρημενη Τονια μας :P

Αν και δεν βαζω γαλα στον καφε θα κανω μια εξαιρεση σημερα αφου εχεις φρεσκοαρμεγμενο

γαλατακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τρελοκομειο..........

Καλε οι υπολοιπες που ειστε για ξυπνηστε..................

Ελα να μαζευομαστε εχει πεσει η ομαδααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Ασπα τι κανεις αδειουχα ακομη?

Τα νεα μας λοιπον

Να αρχισω με εμενα πηρα το οσκαρ καλυτερου ντυσιματος :lol::lol::lol::lol:

Η Τονια αρμενει για να εχουμε γαλα για τον καφε μας :lol::lol::lol::lol:

Η Ρια εχει πολυ δουλεια.........αληθεια λεω οχι οπως εγω που ακομα κολοβαραω

Το Ιωαννακι περιμενει να γεννησει με σατεν νυχτικο :lol::lol::lol:

Εμφανιστηκε η Φλωριαννα........

Το Βικουλινι ειναι πεσμενη η ψυχολογια της και γενικως τρεχει και δεν φτανει

Η Σταμυ ειχε γιατρο και ειδε το μωρακι :D

Η Ερι περναει καλα με τον γιο της εκει στα ξενα

Τι αλλο αυτααααααααα ελπιζω να μην ξεχασα κατι

Εσυ για πες μας τι κανεις??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Μου λειπετε πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνετε σήμερα;; JOanaki ακόμα να γεννήσεις βρε;; Βολεύτηκε ο μπέμπης εκει μέσα :lol::lol::lol: . Ερούλα μου, τι κάνει ο Καναδάς;;; Ο μικρός εγκληματίστηκε;; Ο αντρούλης σου;;; Βικουλίνι μου :-*:-*:-*:-*

Σας φιλώ όλες!!! να κανονίσουμε συναντηση!!!! :x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πέρασα απίστευτα ωραία με την άδεια, τώρα δουλειά εννοείται και σχολείο η μικρή.

Ο Λεωνίδας ακόμα χωριό και έτσι μπορούμε ακόμα να τριγυρνάμε με άνεση.....τι καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραια Ασπακι και εγω θελω αδεια δεν μπορω αλλο να ερχομαι εδω και να

αγναντευω τα βουνα κουραστικα ψυχολογικα :(

Προτιμαω να εχει δουλεια απο το να καθομαι ολη μερα δεν περναει η ωρα με ΤΙΠΟΤΑ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,τι κανετε?Να μαι και εγω...παλι εχω χασει τα νεακια σας...ο υπολογιστης μου κατι εχει παθει πρεπει να παω να τον φτιαξουν γιατι θα μεινω εντελως..

Ασπα μου τι κανεις>ξεκουραστηκες ε?

Ιωαννακι αντε καλε νομιζα οτι θαχες γεννησει :D:D:D

Τονια28 πως τα πατε?εχεις πελαγωσει?Εμεις καλουτσικα υπαρχουν βεβαια μερες που δεν την παλευω αλλα προσπαθω.Εμενα μου ελλατωθηκε πολυ το γαλα τον προηγουμενο μηνα...τωρα του δινω μονο πρωι βραδυ και μολις κλεισει και τον 6ο το κοβω εντελως...τουλαχιστον κοπηκε απο μονο του και θα ειναι πιο ευκολο δεν θαχω ιστοριες.

Βασουλα,Φλωριανα καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Όπως σας είπε και η Βασούλα έχουμε πολύ δουλειά εδώ καλό είναι αυτό όμως!!!!!!!!!!!!!!

Ασπασία μου σε χάσαμε!!!!!!!!!!!!!!

Για πες εσύ τι φοράς σήμερα να δούμε ποιος θα πάρει το όσκαρ σήμερα!!!!!!!!

Εγώ φοράω τζιν παντελόνι με πράσινη σκούρα μπλούζα και μάυρες μπότες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλω να πάει η ώρα 1.30 να φύγω.................................................................

Για φαγητό λέω να κάνω για ακόμη μία φορά μακαρόνια με κιμά τι προτότυπο εεε???

Καλημέρα Ελισάβετ για πες και εσύ τι φοράς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία μου σε χάσαμε!!!!!!!!!!!!!!

Για πες εσύ τι φοράς σήμερα να δούμε ποιος θα πάρει το όσκαρ σήμερα!!!!!!!!

Μαύρο παντελόνι, άσπρη μπλούζα και ζακετούλα μαύρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελισαβετ.......

Ασπακι ναι πληρωνομαι κανονικοτατα χωρις καμια καθηστερηση ευτυχως.

Καλα ε το οσκαρ το θελω εγω οτι και να λετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω αλλά σήμερα το όσκαρ μάλλον θα το πάρει η SEXYMAMA Ιωάννα με το γαλάζιο ντυχτικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μέχρι στιγμής βέβαια γιατί μπορεί να έρθει και καμία ακόμα πιο sexy :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω αν θέλεις να το πάρεις άυριο που θα πας στην δουλειά πήγαινε με σατέν ντυχτικό και θα το έχεις το όσκαρ στο τσεπάκι σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και θα έχετε και δουλειά μετά να μην βαριέσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...