Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Και το ΟΣΚΑΡ πάει στην Βασούλααααααααααααααααααααααααααααααααααα

επειδή αρχίζει και φτιάχνει ο καιρός το όσκαρ έχει αυτό το σχήμα [smilie=icescream.gif]

Άντε πες μας που το αφιερώνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Θελω να το αφιερωσω σε ολες εκεινες που πιστεψαν σε εμενα οτι ειμαι η

καλυτερη και με βοηθησαν να καταφερω να παρω αυτο το οσκαρ με τα

αθλια ντυσιματα τους :lol::lol::lol::lol:

Και για να δειτε τι καλη που ειμαι θα μοιραστο ΜΟΝΟ το χωνακι με ολες σας

τις μπαλες τις κραταω για μενα ;)

Ρια σε ευχαριστω πολυ :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Βάσω με πάλι με συγκίνησες

:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Κάθομαι και σε θαυμάζω τι όμοεφη και έξυπνη φίλη που έχω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά είμαι πολύ τυχερή !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σκέφτηκε ο Θεός να κερδίσει η Ρία το λαχείο ή της γνωρίσω την Βάσω?????? 8-}

Και λέει ας της γνωρίσω την Βάσω ;)

Οπότε τώρα Βάσω μου χρωστάς τα λεφτά του λαχείου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελοκομειο :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα λεφτα του λαχειου θα στα δωσω μονο εαν μου κανεις μια ευκολια ;)

Θελω να στα δινω με δωσεις εεεεεε τι λες????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οχι οτι δεν τα εχω μαζεμενα αλλα για να εχουμε επικοινωνια :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσυδες;;;

η Μαρισουλα εκανε μια μερα πυρετο ...την επομενη εμετους κ σημερα ευτυχως εχουμε μιξες κ βηχα αλλα δυστηχως κολησε ο μπεμπης...η μυτουλα του τρεχει σαν νερο του κακομοιρη :(:(:( ελπιζω να συνελθουν γρηγορα γιατι δεν αντεχω ...

τι νεα;;χαθηκα ε;;;δεν προλαβενω ρε γμτ...αλλα περα απο αυτο τα κεφια μου δεν πανε καλα οποτε δεν εχω ορεξη για τιποτα..

σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia omorfa!!!Ti kanete???ekana doulitses,mageirepsa,eftiaksa kai mia milopita..savvatokuriako erxetai..xwris glukaki den ginetai!!!kata ta alla stin anamoni...an kai ta neura mou apo tis ormones den pane polu kala..exw kai to xarouli o opoios den kserw ti exei pathei tis teleutaies meres kai prepei na pw kati 500 fores gia na to kanei..ena drama..afou niwthw to bebi na tsitwnei k ekeinos apo tin trela pou me pianei otan me grafei o tufwnas(xaris)!!!!auta ta nea..

bikoulini mou perastikoulia sas!!!ti ekanes me vaftisi?

tonaki i mikri mpike se programma e!!mpravo..ante na iremiseis ki esu ligo!

vasw sugxaritiria gia to oskar!!!xaxa...

riaki i mikri sou tha ta xorepsei ola auta???pwpw/..asteri i antrianna..

eleutheria mou eisai kalutera simera??kaneis pio thetikes skepseis???apo kairo pws pate? s euxaristw polu kai gia tis euxes!!

filakia se ola ta koritsia..ksexas ti allo diavasa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ..ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΣΗΧΟ ΝΙΝΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τονια και βασω μου αυτο ειναι το αντρακι μου το ζωρικο δεν ειναι κουκλος???αυτη η φωτο ειναι απο τον γαμο του αδερφου μου τον δεκεμβρη,τονια μου η μικρη μου εξακολουθει και ειναι ησυχη και το καλητερο εχου φτιαξει το προγραματακι μας και κοιμομαστε στης 11 για βραδυ και καλες 6 ξυπναμε τι καλα!!!!!!!ευτηχως και αυτη οπως και ο γιος μου προσαρμοστηκανε γρηγορα στον νυχτερινο υπνο...βικουλινι κρατα γερα τελειωννουν τα κρυα και οι βροχες και επιτελους θα ζεστανει για τα καλα και θα ξεμπερδεψουμε με τα κρυοματακια κτλ.ρε παιδια υπαρχει κανενα νεο απο την βικη????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!ΝΥΣΤΑΖΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ...ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΓΧΟΣ :?:shock: Ο ΝΙΚΟς ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΗ ΘΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟ ΛΟΥΚΙ....

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ ΒΟΛΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !!!

Να' μαι πάλι βραδινή βραδινή. Σήμερα από την ώρα που σχόλασα με πονάει το πόδι μου..Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει..Μου τη δίνει όμως πολύ :evil: ..

Έρη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια :D !!!! Πραγματικά ήταν τραγικό αυτό που συνέβη στα 18 σου :(:(:( ....Καμιά φορά η ζωή είναι πραγματικά σκληρή....Είναι όμως και όμορφη η άτιμη και πρέπει να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή..Και οι άσχημες σκέψεις στο πρόγραμμα είναι. Αρκεί να μη μας καταβάλλουν ;) ..

Δυστυχώς δεν είμαι σε σχολείο, είμαι σε φροντιστήριο. Δεν ξεκινώ λοιπόν τη Δευτέρα..ξεκίνησα χτες :? ..Τι κάνει το αντράκι σου με τις τέλειες μπουκλίτσες του;;;;

Βικουλίνι, περαστικά στα μικρούλια σου. Αυτός ο χειμώνας ήταν γεμάτος ιώσεις. Άντε να καλοκαιριάσει γιατί δεν παλεύεται άλλο..

Ρία ήταν μια κούκλα η μικρή στην επίδειξη;;;; Φαντάζομαι θα καμάρωνες σαν το παγώνι ε;;;Είναι όμως τα κοριτσάκια..άλλο πράγμα!

Τόνιαχαν υπομονή..Θα είναι δύσκολα που θα φύγει η μαμά σου αλλά ο καιρός περνά γρήγορα.Πολύ γρήγορα. Θα ξεπεταχτεί και το μπεμπουλίνι και θα χαλαρώσεις ;)

Φιλενάδα πού χάθηκες πάλι;;; Έλα να μας πεις τα νέα σου!

Νύσταξα κορίτσια...Λίγο τα ξενύχτια, λιγο η διόρθωση, λίγο η δίαιτα...θα σωριαστώ καμιά ώρα μου φαίνεται :?:?:? Θέλω μια μέρα να μην κουνήσω ούτε το μικρό μου δαχτυλάκι..Γίνεται;;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά εχθές είχε πολύ πλάκα με την Ανδριάνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το αγαπημένο της ήταν το οριεντάλ είχε πολύ πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα δεν πρόλαβα να βγάλω φωτογραφίες γιατί αλλάζανε πολύ γρήγορα τα ρούχα θα δω τι έχει η φωτογραφική μέσα και θα σας βάλω σε λίγο.

Θα τις βάλω μια μέρα τα ρούχα του οριεντάλ όμως και θα δείτε πόσο πλάκα έχει.

Σήμερα έχω πολλά ραντεβού και δεν ξέρω αν θα προλάβω και έχω μια νύστα χθες φύγαμε στις 11.30 και μέχρι να κοιμηθούμε πήγε 1 η ώρα.

Βικουλίνι περαστικά στα μικρά σου φαντάζομαι σε τι κατάσταση συναγερμού θα είσαι :(

Ότι και να πω δεν βοηθάει την κατάσταση μια ευχή να γίνουν όσο πιο γρήγορα καλά και τα δυο σου.

Εδώ πάντως να φτιάχνει ο καιρό για να δούμε.

Το χαλί της Ανδριανούλας το έβγαλα γιατι ήταν πολύ βρώμικο αύριο λέω να το πλύνω για να δούμε.

Αυριο είναι Πρωτομαγιά όλοι στα βουνά για να φτιάξουμε στεφανάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω από ότι κατάλαβες χθες δεν προλάβαινα με τίποτα.

Ελένη ότι και να σου πω είναι λίγο (ξέρεις εσύ)

Τόνια και joanaki υπομονή και κουράγιο.

Ανθή ευτυχώς που έχουμε και εσένα για security τα βράδια!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω μπηκα λιγο και θα ξαναβγω ,γιατι αυριο εχει γιορτουλα ο γιοκας μου και εχω εδω δουλειες με φουντες θα εχω λιγο κοσμο....μονο γιαγιαδες παππουδες και αδερφια να βαλεις φτανει.................. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???ΚΑ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑ Κ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ 14 ΠΙΕΣΗ!!!! :shock::shock:

ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω μπηκα λιγο και θα ξαναβγω ,γιατι αυριο εχει γιορτουλα ο γιοκας μου και εχω εδω δουλειες με φουντες θα εχω λιγο κοσμο....μονο γιαγιαδες παππουδες και αδερφια να βαλεις φτανει.................. ;)

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗ ΜΟΥ!!!ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ Κ ΓΑΜΠΡΟ!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΜΕΡΕΝΤΑ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΕΛΕΝΗ,ΑΝΘΗ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΕΛΙΣΑ,ΤΟΝΙΑΧΑΝ,ΤΟΝΙΑ 28 Κ ΦΑΝΗ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΝΘΗ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες;;;;

Καλα τα πηρα τωρα!!!!!εγραψα χθες ενα κατεβατο και σημερα που καταφερα να ξαναμπω ειδα οτι δε δημοσιευτηκε!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Φυσικα δε θυμαμαι τιποτα για να τα ξαναπω...

Φιλεναδα θελω να σε παρω τηλ αλλα τις ωρες που υποθετω οτι εισαι σπιτι ειναι ο Μακης εδω αυτη την εβδομαδα κια δε γινεται να με ακουει να θαβω τη μανα του!!! :lol::lol::lol: σημερα το απογευμα! ;)

Πεθανα με το τατοο μυγα!!!!!! :lol::lol::lol: μικρη ή κρεατομυγα;;;;;; :lol::lol::lol: ΕΙΣΑΙ ΜΟΥΡΛΗΗΗΗ!!!!!! :lol::lol::lol:

Παντως κι εγω λατρευω τα τατοο αλλα οπως και η Ρια χεζομαι και μονο που σκεφτομαι το πονο!!!! :-ss:-ss:-ss

Ριακι να μας βαλεις φωτο της κουκλιτσας σου απο τη παρασταση ναι;;!!:x

Ερακι πολυ πιθανο βρε κοριτσακι μου να ειναι απο εκεινο το γεγονος η φοβια...ε δεν ηταν και λιγο αυτο που εζησες!!!! :(:(:(

Τονια βιαστικος ο μικορυλης σου ε;;;ποσο γεννηθηκε;;με ρωτησες για το θηλαστρο;;πολυ μανικι!!!! καταρχην νοικιασα το συμφονυ της μεντελα γιατι αυτα που αγοραζουμε δε κανουν για συστηματικες αντλησεις...και ναι μεν καλυβω ολα της τα γευματα,αλλα για να διατηρω αυτη τη ποσοτητα πρεπει να αρμεγομαι ανα 2 ωρες!!!!! :? Δε μπορω να παω πουθενα γιατι μεχρι να τους ετοιμασω και να φυγω πρπει να ξαναγυρισω...θα μου πεις γιατι δε τα παρατας;;; ε εχω πισμωσει!!!! :roll: Εχω βαλει στοχο τους 6 μηνες,αλλα δε ξερω αν αντεξω τοσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια :D !!!

Νέκρα σήμερα το θεματάκι μας :roll: ...Είστε όλες καλά;;;

Φιλενάδα μου πολύ χάρηκα που σε άκουσα σήμερα :D:D:D . Όσο για τα νέα σου περί πεθεράς..δε θα σχολιάσω :evil::evil::evil: Δεν πάμε καλά λέμεεεεεεεεεεεεε :lol: ..Για γέλια είναι φιλενάδα :lol::lol::lol::lol:

Φανή να χαίρεσαι το αντράκι σου το όμορφο!!! Εύχομαι η ζωούλα του να είναι πάντα γεμάτη αγάπη, υγεία και ευτυχία :P:P !!!

Ρία μη φοβάσαι τίποτα όσο είμαι εγώ εδώ να σας φυλάω τα βράδια :lol::lol::lol: !!!!!!!

Στάμυ το άκουσες το σπλαχνάκι σου;;; ΤΕΛΕΙΑ!!! Είναι πολύ όμορφες αυτές οι στιγμές!!! Είσαι κι εσύ τόοοσο αγχώδης;;; ΩΧΧΧΧΧΧΧ :? ...Δεν παλεύεται αυτό..Εγώ δεν μπόρεσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου εξαιτίας του παλιοάγχους :?:?:? Ελπίζω αν ξαναμείνω έγκυος να μην κάνω τις ίδιες βλακείες :roll::roll::roll:

Σήμερα πήγα τα κομμωτήρια μου, έβαψα τα νυχάκια μου, έκανα δουλίτσες στο σπίτι και έπαιξα με τον Πανούλη μου.Καλά ήταν αρκεί να μην είχε ο άντρας μου γρίπη διότι όταν έχει γρίπη κλονίζεται το νευρικό μου σύστημα :evil::evil::evil: .Πιάνει κρεβάτι και ΣΥΝΕΧΕΙΑ γκρινιάζει..Δεν παλεύεται η κατάσταση :shock::shock::shock: ...Ευτυχώς τώρα κοιμάται ;) Του έκλεισα και την πόρτα και βρήκα την ησυχία μου ;):lol: Αύριο έχουμε να πάμε σε κάτι φίλους που θα κάνουν μπάρμπεκιου. Ελπίζω να μην αρχίσει την γκρίνια το πρωί.....

Αυτά τα νέα μου. Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα!

καλα να περασετε σημερα!!

τι κανετε;

φανουλα να χαιρεσε το γιοκα σου να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις,να ειναι γερος!

τελικα κρυωσα και εγω οποτε οπως καταλαβενετε δεν εχουμε αναρωσει ακομα...εγω , η μαρισα και ο μπεμπης ειμαστε μεσα στις μιξες :shock::shock:

ελπιζω να ειστε ολες καλα και να βρω χρονο να μπαινω πιο συχνα..

νιωθω πολυ κουρασμενη,μεσα στην ακεφια δεν εχω ορεξη για τιποτα...

σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φανη να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!!

οι υπολοιπες που ειστε καλε?????

πολυ ησυχια εχει

εγω πριν λιγο ξυπνησα

θα παμε για φαγητο στους γονεις μου και να παρουμε και το βλασταρι μας

φιλακια πολλα σε οοοοοολεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; 10 βδομάδες σήμερα... Πάμε δυνατά... Βαστάμε γερά ακόμα!
    • Γλυκούλα μου..!!! 🥰🥰 Σε ευχαριστώ για την σκέψη!!! ❤️❤️❤️
    • Έχεις απόλυτο δίκιο κοριτσάκι μου!! Αλλά όπως έγραψα και πιο πάνω στην @Ελενη βιδ όταν σε καταπνίγει το άγχος η λογική πάει περίπατο!! 🙄 😅😅 Φαντάζομαι το να μην έχεις έναν γιατρό τώρα να σου εμπνέει ηρεμία και εμπιστοσύνη είναι μια ακόμα ανασφάλεια σε μια ήδη αγχωτική περίοδο.. οπότε καταλαβαίνω απόλυτα που μου πέφτεις και ψυχολογικά, απλά να θυμάσαι ότι το σπορακι μέσα σου μεγαλώνει, υπάρχουν τουλάχιστον εκατοντάδες άλλες γυναίκες που έκαναν 4κ.τ. στην Ελλάδα μόνο και όλα πήγαν κατ'ευχήν.. και ότι τώρα είναι απλά θέμα χρόνου να βρεις τον γιατρό που θα σε στηρίξει να φτάσετε μέχρι τέλους με ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου!! Πάρε τα 3 σου παιδάκια αγκαλίτσα να σου δίνουν δύναμη!! Όλα θα πάνε καλά!! 😘😘😘
    • Πολύ σωστά. Εγώ 3 εγκυμοσύνες έχω στο ενεργητικό μου κ οι τρεις έγιναν με μια επαφη μόνο  2 μέρες πριν την ωορρηξία.    και ο άντρας μου έχει κάνει εγχείρηση κιρσοκηλης με πολύ κακό σπερμα. Φυσικά αυτό δεν φτιάχνεται με την εγχείρηση αλλά όταν είναι επιτυχημένη δν χειροτερεύει. Εμείς δν μάθαμε ποτέ τι έγινε γιατί έμεινα έγκυος μετά από λίγο.  μας έλεγαν θα δυσκολευτούμε πολύ κ με βάση τα νούμερα του σπερμοδιαγραμματος έτσι ήταν το αναμενόμενο αλλά…η γονιμότητα κ η σύλληψη είναι ένας απρόβλεπτος κόσμος μερικές φορές.    με τον καιρό κ όπως εξελίχτηκαν τα πράγματα εμείς ξεχάσαμε σαν ζευγάρι το πολύ κακό σπερμα. Ούτε βιταμίνες πήρε ποτέ ούτε τίποτα. Ο άντρας μου έχει αυτοπεποίθηση γενικα κ ποτέ δεν τον επηρέασε το θέμα.    Σαφώς κ αν έχεις πολλές επαφές αυξάνεις τις πιθανότητες αλλά κ πάλι τίποτα δεν είναι σίγουρο.   
    • Είμαι σίγουρη ότι τα ξέρεις!! Και πίστεψε με, μπορεί να μην έχουμε να αντιμετωπίσουμε το συγκεκριμένο έξτρα άγχος που βιώνεις παρόλα αυτά όλες μας λίγο πολύ έχουμε να αντιμετωπίσουμε και από κάτι, για αυτό και χρειάζεται να ακούμε την αισιόδοξη πλευρά των πραγμάτων ακόμα και όταν κατά βάθος την ξέρουμε..! Καλώς ή κακώς το άγχος έχει την ικανότητα να καταπνίγει την λογική μας και εκεί ευτυχώς έρχονται οι άνθρωποι που καταλαβαίνουν το άγχος που βιώνουμε, να μας θυμίσουν ότι οι πιθανότητες να πάνε όλα κατ'ευχήν είναι περισσότερες!! Δεν χρειάζεται να επιβάλλεις στον εαυτό σου το τι θα έπρεπε να νοιώθεις γιατί το ήξερες πριν πάρεις την απόφαση για δεύτερο παιδάκι, είναι απόλυτα φυσιολογικό και το άγχος σου απλά όταν νοιώθεις να υπερβαίνει της λογικής, να μιλάς!! Να μιλάς με τον άντρα σου, να μιλάς με τον γιατρό σου, να μας γράφεις εδώ να παίρνεις δύναμη και κουράγιο να συνεχίσεις να πιστεύεις σε ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου!! Και κυρίως να παίρνεις αγκαλίτσα και να χαίρεσαι το παιδάκι που ήδη έχεις!!! ❤️❤️❤️ Έμειναν 11 μέρες και σήμερα για να πάρουμε τα ευχάριστα νέα ενός υγιούς μωρού στην κοιλίτσα μας..!! Λίγο ακόμα υπομονή.. Να βάλει η Παναγίτσα το χεράκι της να μας πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...