Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερούδια !!!

με φόρμες είμαι..... :oops:

βγήκα μόνο για να πάρω ψαράκια, μιαμ μιαμ f060.gif

αλήθεια πως ξεκίνησε αυτό με τα ρούχα ;;

Ανθή μου μακάρι να ήξερα πότε θα είναι η δική μου σειρά να γίνω μανούλα...

μακάρι να το ήξερα και ας μην ήμουν η επόμενη στην σειρά.... ας ήμουν και η τελευταία !!!

Τονιαχαν βιαστικούλης ο μικρός !! :lol::lol:

πήγαν όλα καλά όμως και αυτό είναι πολύ ευχάριστο !!!

να είναι πάντα καλά, και εσύ γερή για να τον χαίρεσαι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τονια βιαστικος ο μικρος ηθελε να σε απολαυσει οσο πιο γρηγορα γινοταν..... :D

Μερεντουλα καλη σου μερα ταιριαζουμε σημερα και εγω ειμαι σπορ ντυμενη

αντε παμε ολες μαζι για γυμναστηκη :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!! Τι κανετε κοριτσακια μου?

Σταμμυ μου συγχαρητηρια!!!!!! Πολυ χαρηκα!! Ολα θα πανε καλα αν κανεις θετικες σκεψεις!!

Ριακη στην εστειλα την συνταγη!! καλη επιτυχια!!!

Ερη μου τελεια η φωτο του μικρου!! Και εγω τρελενομαι για τα μαλλακια του!!

Τονια μου υπομονη! Το θηλαστρο τι το θελεις?

Αδερφουλα που εισαι μωρε? :cry:

Ανθη υπομονη! Το καλοκαιρακι δεν ειναι μακρια!!!

Βασουλα σκοτωνεσαι στην δουλεια παλι βρε παιδι μου!! :lol: Τελειο το ντυσιματακι σου! ;)

Κρητικοπουλα πως πας με τα μικρα? ο μεγαλος ησυχασε καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Λενακι τι κανεις?

Πετυχα φωτο σου με τον μικρο σε αλλο ποστ καλα ε ειναι ενας κουκλος μεγαλωσε :D

ζουζουνακι :D

Και ναι εγω οπως παντα εχω πολυ δουλεια και ειπα να βαψω και τα νυχια μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

facebook εχεις βασουλα? εκει εχω απειρες!! :D αν ναι κανε αντ αν θελεις elena kritharidou εχω τα μικρα στην φωτ προφιλ. τι χρωμα κανεις τα νυχακια? αααα και με γεια το κινητο!!!! τι καλο αντρουλη που εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι εχω οταν μπω μεσα θα ψαξω να σε βρω εχω και την Βικη φιλη αν θες να με βρεις απο

εκεινη το κακο ειναι πως απο εδω δεν μπορω να μπω στο φαις μου το εχουν κλειδωμενο και μπαινω απο το

το μαγαζι του αντρα μου αν παω σημερα θα σε ψαξω ;)

Εκανα γαλλικο τα νυχια μου μου αρεσει πολυ ετσι αλλα δεν εγιναν και τελεια :)

Σε ευχαριστω για το κινητο ειδες τι καλος που ειναι?

Τωρα μενει να με παρει λαπτοπ και να κανουμε συνδεση να μπορω να μπαινω και απο το σπιτι

θα τον καταφερω και γι αυτο καποια στιγμη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι με βρηκες σε ογλου τελειωνει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οταν σχολασω θα παω στο μαγαζι να μπω να σε δω ;)

Εχω ενα κατεβατο με φωτο πηρα την φωτο/φικη και τις περασα ολες εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε θα σας μαλωσω οι υπολοιπες εχετε εξαφανιστει τελειως..........

Βικουλινακι τρεχεις με τα μικρα?

Κατερινακι καιρο εχεις να μπεις.μας ελειψες :D

Μυκονιατισα η θα μπαινεις και θα γραφεις κατεβατα η θα εξαφανιζεσαι :lol::lol::lol:

Τρελη μου μαγειρισσα χαθηκες :(

Οι υπολοιπες λιγο πολυ δινουν το παρων

Καλα η Ασπα τωρα εχει αδειουλα θα περναει καλα :)

Εβαψα νυχια εβγαλα φρυδια και τωρα παλι βαρεμαρα.....

Εχω και ενα βιβλιο που διαβαζω αργοτερα θα το πιασω να το τελειωσω αφου δεν εχω τιποτα

καλυτερο να κανω........

Αυτααααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τελευταιο για το βιβλιο ακυρο νομιζα το ειχα στην τσαντα αλλα την

πατησα το εβγαλα εχθες και δεν το πηρα σημερα μαζι μου :(

Παλι μονη μου μιλαω δεν πειραζει συνηθησα πλεον θα τελειωσω ολο το 14 και θα ανοιξω μονη μου

καινουργιο θεμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα κοριτσια τι μου κανετε?σταμυ αντε βρε με το καλο!!!!!!!ρε κοριτσια απο τιν βικη ειχατε κανενα νεο?βικουλινι τι κανεις ?τρεεεεεεεεεεεεχεις και εσυ οπως και εγω.αλλα οταν ξεκλεβω λιγο χρονο μπσινω να δω και να σας πω νεακια...τονια που εισαι?α!τονιαχαν να σου ζησει το μπεμπακι.....φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαααα ηρθα κι εγω!!! :D

Ε πηγα κι απο τα αλλα τρελοκοριτσα χθες να πω ενα γεια! δε σας προλαβαινω ολες καλε!!!! :P

ΣΤΑΜΜΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif]

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και μη κανεις αρνητικες σκεψεις!!!!!Μη καταντησεις σα τη φιλεναδα μου που ειχε αναπτυξει σχεσεις παθους με το βρακι της μη τυχον και δει αιμα!!!!!! :lol::lol::lol:

Ρε φιλεναδα δε βρηκα που ελεγες για το γαλακτομπουρεκο(χρονος μηδεν για να ψαχνω σελιδες πισω..) αλλα μονο στη σκεψη οτι πεταχτηκε λαχταριστο γαλακτομπουρεκακι με πιανει καταθλιψη!!!!!!! =p~=p~:((:(( Αν ερθετε Κρητη θα σου παρω να φας το καλυτερο γαλα/κο που εχεις δοκιμασει ΕΒΕΡ!!!! ;)

Ριακι τοσο στριμωγμενοι ειστε οικονομικα που δε χωραει μπεμπακι;;;;καλε καντο και θα το μεγαλωσουμε ολες μαζι εδω!!!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα και Μερεντουλα( =p~ ) αντε ειστε οι επομενες που θα μας φερετε ευχαριστα λιαν συντομως!!!Κι εσυ φιλεναδα μου!!!μη πας να τη σκαπουλαρεις!!! :P

Νατασα μη του βαλεις μωρε χεμο ειναι μικρος...αλλωστε λενε οτι αν μπει κακαο στο γαλα δεν απορροφαται το ασβεστιο,οποτε δωρον αδωρον! :? Κι εγω με χεμο το πινω αλλα ειμαι 30 οχι 3! :lol:

Βικουλινακι μου ζορικος ο μικρος;;;;εμενα η μπεμπα εχει ηρεμησει παρα πολυ το πουλακι μου!!!! :x

ειδε κι αποειδε η καημενη οτι δεν ασχολειται κανεις μαζι της ετσι που μας τρεχει ο Αλεξ και το πηρε αποφαση! :lol:

Κανενα νεο απο τη Βικουλα εχουμε;;;

Τζοαννακι μου γεννας σε 1 εβδομαδα!!!!!!!!!Αντε να δουμε και το δικο σου το μπεμπακι!!!!! :x

Λενακι τι ομορφος ο μπεμπης σου στο προφιλ!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμυλοβ τι τελεια φωτο στο προφιλ σου αντρακι τρελο :D

Τονια :D ερχεται και το δευτερο σιγα-σιγα..........

Εχω σαλταρει σε λιγο τελειωνω ευτυχως τετοια νεκρα σου τι δινει στα νευρα :evil:

Θα παω να παρω το αγοορι μου να παω να πιω εναν καφε στο μαγαζι να μιλησω κ με κανεναν

ανθρωπο γιατι με αυτη την δουλεια θα ξεχασω πως περπατανε κ πως μιλανε........

Ρια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια και ελπιζω αυριο να σας πετυχω μεσα :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα τι τελειος ο γαμπρουλης σου!!!! :x:x τι κανει η μπεμπα;;; εμενα ευτυχως ηρεμησε αρκετα και κοιμαται και ενα 7ωρο το βραδυ! :P

Βασουλα πολυ πικρα ν αμην εχει καθολου δουλεια...δε περναει η ωρα με τιποτα! :? παρε μαζι σου κανενα βιβλιο αν σου αρεσει να διαβαζεις,σταυρολεξα...να πλεξεις κανενα πουλοβερακι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.τι κανετε;εγω ειμαι λιγο στεναχωριμενη.εδω και 2 μηνες ο μπαμπας μου εχει διαρροια και πονο στο εντερο.χθες τον πηγε η μαμα μου στο νοσοκομειο του εκαναν ενα σωρο εξετασεις και βγηκαν ολες καθαρες.τωρα μονο μενει να κανει αξονικη ανω και κατω κοιλιας και κολονοσκοπηση.εχει αναιμια και η γιατρος ειπε οτι κατι πιανει και οτι μπορει να χανει αιμα απο το εντερο.δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο.δεν θελω να σκεφτομαι το χειροτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια :D !!!!

Έρη μου γιατί σου έχει κολλήσει αυτή η μαύρη σκέψη;; Μήπως έχεις χάσει κάποιο δικό σου και έχεις επηρεαστεί;;;;; Μια πολύ καλή μου φίλη έκανε ακριβώς τις ίδιες σκέψεις όταν έχασε τον μπαμπά της..Εγώ πάλι όταν κάνω κακές σκέψεις δεν αφορούν εμένα αλλά τους ανθρώπους που αγαπώ. Αυτό το παθαίνω γιατί ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι η απώλεια αγαπημένου μου προσώπου..Και μόνο στη σκέψη σαλτάρω :roll::(:(:( ..Ας μη σκεφτόμαστε όμως βλακείες..Μια χαρά θα είμαστε όλοι :D:D:D:D:D !!!!!

Φιλενάδα πολύ χαίρομαι που έστρωσε τόσο το προγραμματάκι της κούκλας σου!!! Άψογη η μπουμπού ;) ! Και ο Πανούλης στους 2 μήνες έστρωσε! Με το γαλακτομπούρεκο κι εγώ έσκασα :( ..Βλέπω όμως τα αποτελέσματα των κόπων μου και μου φεύγει :lol::lol::lol::lol: .Χωράω πια σε ρούχα που είχα καταχωνιάσει..Δυστυχώς όμως δεν είναι πια της μόδας :lol::lol: ..Κάτι παντελόνια καμπάνα..άλλο πράγμα :lol::lol::lol: Μεγάλη χαρά και ικανοποίηση φιλενάδα! Πάρε με τηλέφωνο!!!! Θέλω να τα πούμε!!!!!!!!!!!!!!

Βρε Βάσω πού δουλεύεις να έρθω κι εγώ;;; Δεν μου ακούγεται και τόσο κακό να μην έχεις πολλή δουλίτσα...Εγώ πάλι μιλάω, μιλάω, μιλάω....ΟΥΦΦΦΦΦ..Και το μυαλό μου δεν μπορεί να ξεφύγει καθόλου...Τα διαλείμματα πάλι πεντάλεπτα είναι τα ρημάδια.Ούτε ένα τσιγάρο δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε :lol::lol::lol:

Λενάκι ο μπέμπης σου ΜΟΡΦΗ!!! Άψογο το αντράκι σου! Να χαίρεσαι τα σκαθαράκια σου τα όμορφα!

Σήμερα πρώτη μέρα δουλειά...Καλά καθόμασταν :lol: Πέρασε όμως γρήγορα η ώρα. Δεν το κατάλαβα.

Μαράκι εύχομαι ο μπαμπάκας σου να μην έχει τίποτα σοβαρό..Θα δεις που όλα θα πάνε καλά!

Μερεντούλα μου κάνε υπομονή και θα σου έρθει και το μωράκι.Ξέρω ότι είναι ψυχοφθόρα η αναμονή αλλά το αποτέλεσμα αξίζει. Μετά τα ξεχνάς όλα. Και τα κλάματα και την απογοήτευση..ΟΛΑ.Εγώ προσπάθησα 9 μήνες.Από τον 3ο είχα πολύ άγχος.Μετά γέννησε η κολλητή μου και πήγα σπίτι της να τους δω..Μόλις την είδα έτσι κουρασμένη και άυπνη τη λυπήθηκε η ψυχή μου..Το μωρό να μη σταματά να κλαίει και εκείνη ένα ράκος..Γύρισα λοιπόν σπίτι και είπα στον άντρα μου: "Δεν πειράζει που δεν έρχεται. Άστο, όποτε έρθει. Ας χαρούμε τώρα την ανεμελιά μας..Με το που σκέφτηκα έτσι και απέβαλα το άγχος ήρθε αμέσως το νινί :lol::lol: Τον επόμενο μήνα..Δεν είναι απίστευτο;;;

Ουφ..μια φορά μπαίνω το βράδυ και σας ζαλίζω με την πολυλογία μου :oops::oops::oops:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας ζαλίζεις!!! Χαιρομαι πολυ που εισαι εδω Ανθη, ειλικρινά!

Δεν ξέρω γιατι.. οχι δεν εχω χάσει κάποιον δικό μου πρόσφατα ευτυχως.. Το να πάθουν κάτι οι δικοι μου οχι.. δεν το σκέφτομαι καν, δεν τολμώ.. Μάλλον ειναι βαθυτερο το πρόβλημα μου.. δεν ξέρω... Δεν το έχω μόνιμα στο μυαλο μου κατα περιόδους με πιάνει.. Ενα σοβαρό γεγονος που μου άλλαξε πραγματικά την πορεία της ζωής μου ηταν οτι στα 18 εχασα την καλύτερη μου φίλη σε αυτοκινητιστικο που ημουν και εγώ μαζί.. Εκεινο το γεγονος ναι μου εφερε τα πάνω κάτω αλλα δεν ξέρω αν εκει οφείλεται.. μονο αυτο μπορώ να συνδέσω.. Anyways... Αστα αυτα! Ποτε ξεκινάς σχολείο???? Την Δευτέρα?

Μαράκι ευχομαι να μην ειναι τιποτα με τον πατέρα σου, περαστικά και γρήγορα..

Φιλάκια σε όλες κορίτσια, αλλά ειδικά σε αυτες που χάθηκαν την Βικυ, το βικουλίνι, την Φλωριάννα και το γλυκό Κατερινάκι... Φιλάκια.. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία μπράβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και βαριόμουν να φτιάξω :lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαι πολύ χαρούμενη όπως πάντα αλλά σήμερα έχω και έναν λόγο :

ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ Η ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα χορέψει:

1) Νιάου βρε γατούλα (θα ντυθεί γατούλα)

2) Ο άνδρας που θα παντρευτώ (φόρεμα κίτρινο με κίτρινη μπαντάνα)

3) Φςςςς Μπόινγκ (τα ίδια με το πάνω)

4) Χασάπικο (μάυρο κολάν με άσπρο πουκάμισο)

5) Οριεντάλ (τοπάκι και φούστα με φλουριά)

6) Πάτυ (καρό φούστα με μπλουζάκι)

Δεν θα είναι τέλεια θα σας βάλω φώτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν χθες το όσκαρ ντυσίματος το πήρε η Βάσω :clap::clap::clap::clap:

Μόλις έρθει θα γίνει η απονομή!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Ελένη αν θα μπει θα τα ακούσει ξέρει αυτή γιατί :x

Λενάκι σε ευχαριστώ για την συνταγή ελπίζω αυτήν την φορά να τα καταφέρω!!!!!!!!!!!

Μερεντούλα μου που θα πάει θα γίνεις και εσύ μάνα μην τα παρατάς και μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!

Αυτά τα ολίγα τα υπόλοιπα αργότερα φιλάκιαααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?

Τονια μου να σου ζησει!!!!Δεν σου ταχω πει..αν θυμαμαι καλα...

Εμεις καλα ειμαστε...εδω σπιτι με τα αγορακια μου...ζωηρεψε και ο μικρος και εχω φριξει...αχ δεν πειραζει τι να κανουμε...

αθαελω και εγω να βαψω τα νυχακια μου...ααααα θελω να κανω και ενα τατοο...τωρα που κοβω το θηλασμο θα παω επιτελουςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ τα τατουάζ αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω γιατί μόνο και μόν στην ιδέα του πόνου το ξεχνάω.

Και από μικρή έλεγα αν έκανα ποτέ να έκανα μια μύγα :lol::lol::lol::lol::lol:

Προτότυπο και δεν πιστευω ότι θα το έχει άλλος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και όταν το είχα πει στον Σωτήρη όταν είχαμε πρωτογνωριστεί μου λέει: Ωραία θα κάνω και εγώ ένα Τεζα και θα κυνηγάω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες ηρθα κ εγω στο σκληρο μεροκαματο ;)

Πως ειστε?

Εγω παλι θα σκοτωθω στην δουλεια :lol::lol::lol:

Μαρακι περαστικα στον πατερα σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ να μην ειναι τιποτα σοβαρο....

Για τατου λετε? εγω εχω ενα πισω στον αυχενα μια πεταλουδα αλλα θελω και αλλες :)

Ρια αντε θα καμαρωνεις την χορευτρια σου σημερα τι ωραια :D

Και ενοειται πως θελουμε φωτο ;) να την καμαρωσουμε κ εμεις

Αχ αλλη χαρη τα καριτσια :D

Και να μην ξεχνιομαστε

ΘΕΛΩ ΤΟ ΟΣΚΑΡ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ :lol::lol:

Τα φιλια μου στις υπολοιπες που χαθηκαν......

Εχθες ξεχασα την Φλωριανα καλα που το ειπε η Ερη πωπωπωπω την ξεχασα τελειως

εξαφανιστηκε ξερει καμια τι κανει?

Ρια τωρα ειδα το μνμ με την μυγα =))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol:

εισαι απιστευτη :lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τον πονο εγω πισω στον αυχενα δεν καταλαβα τιποτα μονο κατι μικρα τσιμπηματα

που ειμαι και φοβητσοκολος τωρα για αλλα σημεια δεν ξερω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...