Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απο 600μλ που επινε την ημερα

πινει 350 :(

το βραδυ δεν θελει καθολου το πολυ να πιει 50μλ

και το πρωι του το δινω κοιμησμενο αλλιως δεν το πινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιούχού !! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Βάσω λαμβάνει ;

καλέ συντονισμός μηδέν, ας συγκεντρωθώ :crazy::crazy:

μπα άστο δεν είμαι για τέτοια εγώ [smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif]

Ανθήηηηηη !!! τα γαλακτομπούρεκοοοοοοο

κορίτσια δεν ξέρω για το hemo αλλά το γαλακτομπούρεκο θα το ξετρυπώσω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Αναστασακι μου και εγω θα συμφωνησω με την Ρια μάλλον ειναι μικρός αλλα να σου πω εγω αν δεν επινε γάλα θα του εβαζα λίγο.. :oops:

Μηπως ομως περνάει καμια φαση? Γιατι Ο Κώστας πριν κανα μηνα περασε ετσι μια βδομάδα που δεν πολυηθελε γάλα.. Τωρα δεν τον πιέζω αλλα του το βάζω κρύο σε ενα ποτηράκι και μαζι του βαζω δίπλα και ενα μπολάκι δημητριακά ή σταφίδες, οχι αναγκαστικά το πρωί οποτε ναναι, αν κάτσει λίγο στο κομπιούτερ ή στην τηλεόραση του το αφηνω εκει δίπλα του και το πινει... Γενικά νομίζω ότι πρέπει να επιμένεις όχι πιεζοντάς τον αλλά να του εχεις ενα ποτηρι γάλα να βρίσκεται εκεί κοντά...

ΣΤΑΜΜΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!! :YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif]

Πολυ χάρηκα βρε συ, με το καλό να σου έρθει το δευτερο νινάκι σου!!!!

Τζοανάκι αν δεν σε προλάβω κορίτσι μου με το καλό και εσυ, να μην ταλαιπωρηθείς και να πάνε όλα τέλεια!

Φιλάκια πολλα σε όλες κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !!!!

Στάμυ μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;;;; Χίλια συγχαρητήρια :D !!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στα χεράκια σου ακόμα ένα πανέμορφο και υγιέστατο παιδάκι!!!! Μπράβο! Όσο για το άγχος που έχεις δεν είμαι η πλέον αρμόδια να σου δώσω συμβουλές διότι όλη μου την εγκυμοσύνη την πέρασα μέσα στο άγχος και στον πανικό από το στραβό μου το κεφάλι. Ένα θα σου πω. Κάθε τρεις και λίγο πήγαινα στην τουαλέτα (ακόμα και έξω να βρισκόμουν) για να δω αν το βρακί μου έχει αίμα :shock::?:lol::lol::lol: ..Παλάβρα λέμε..Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ, μην ανησυχείς!

Μερεντούλα μη μου το θυμίζεις το γαλακτομπούρεκο και κοντεύω να πάθω κατάθλιψη :lol: . Ούτε κι εγώ ξέρω που τη βρήκα τη δύναμη και το πέταξα..Και ήταν τόσο λαχταριστό...Φύλλο σιροπιασμένο, κρεμούλα λαχταριστή..άστα άστα..Ζω ένα δράμα :lol::lol::lol: ...

Εράκι ο γιος σου είναι κουκλί. Το μαλλάκι ειδικά τέλειο! Φοβερή η φωτό που έβαλες στο προφίλ σου!

Βικουλίνι περαστικά στην κορούλα σου! Μακάρι να μην κολλήσει ο μπεμπούλης..

Άντε βρε κορίτσια, σιγά σιγά να ανακοινώνουμε μία μία εγκυμοσύνη! Αυτά είναι τα ωραία! Μερεντούλα έχεις προτεραιότητα! Να δεις που η παρεούλα αυτή θα σου φέρει γούρι ;) !

Αύριο λοιπόν ξεκινώ δουλειά..Και είχαμε καλομάθει στις βολτούλες..Δεν πειράζει όμως, το καλοκαιράκι ΕΡΧΕΤΑΙ :D:D:D !!!!!!!!!!!!

Βασούλα μιλάς κι εσύ για μοναξιές;; Τέτοια ώρα που γράφω εγώ να δεις μοναξιές που έχω :lol::lol: . Που θα μου πάει όμως, όλο και κάποια θα κάνω νυχτερίδα :lol::lol: Μπα ε;;;;

Τόνια, φιλενάδα μου πού είσαι;;;;; Σε ξετίναξαν τα μικράκια σου :? ;;;;;;;Πάρε με τηλέφωνο να τα πούμε όταν χαλαρώσεις..Μου έλειψες φιλενάδαααααααααααααααα :(:(:(

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε , ευχαριστούμε Ανθη μου, το μαλί το μακραίνουμε λίγο.. ειναι ολο μπουκλες και αποφασισα να του το αφησω λίγο γιατι αν δεν του το αφησω τωρα πότε θα του το αφησω???? ΟΕΟ?

Δεν πειράζει Ανθη μου που θ απας τωρα, οπως το λες ειναι, το καλοκαιράκι ειναι μια ανάσα μακρια!! Ζηλευω αν και εγω δεν δουλευω απο τοτε που ηρθα εδω.. και ευχαριστιέμαι το παιδάκι μου.. Γιατι εγω εχω μια άλλη παλαβη ιδέα νομίζω ότι θα πεθάνω νωρίς και δεν θα τον χαρώ χαχαχα Μακάβρια λογάκια βραδιάτικα.. ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΑΒΟΜΑΡΑ! Αλλα τι να κάνουμε... :oops::oops::oops::oops:

Σας διάβασα, μπραβο που περάσατε καλά κοριτσάκια μου!!! Κ εμεις καλά περάσαμε, σουβλίσαμε το αρνι μας, φαγαμε, ήπιαμε, παιξαμε, κάναμε το τουρινκ μας στους καταράκτες του Νιαγάρα..

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου!!! Τι χαρά! Ένας άνθρωπος γράφει στο θεματάκι αυτή την ώρα!!!! Δεν είμαι μόνη :D:lol::lol::lol:

Είμαι εγώ παλάβρα αλλά είσαι κι εσύ.....Άστα να πάνε :lol: . Κρίμα που δε μένουμε κοντά να κάνουμε παρέα..Καλέ τι σκέψεις είναι αυτές;;; Κι εγώ καμιά φορά κάνω σκέψεις μέσα στη μαυρίλα αλλά αυτοχαστουκίζομαι για να συνέλθω :? ...Κάντο κι εσύ..πιάνει :lol::lol::lol: !!!!

Αλήθεια πόση ώρα διαφορά έχουμε;; Εφτά πίσω είστε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι 7 πίσω είμαστε... εδω ειναι 9 τωρα... χαχα.. μεσημέρι..

Ασε εχω πρόβλημα με αυτο το θέμα ειλικρινά.. δεν ξέρω.. παντα ειναι στο μυαλο μου αλλα κατα περιόδους ειναι ισχυρο.. Θα ζησω γιατρέ μου ( σιγά μη ζησω :lol::lol::lol: ) χαχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Χρόνια πολλά κ Χριστός Ανέστη σε όλες!Εύχομαι υγεία,ευτυχία,αγάπη σε όλους μας!Πως περάσατε?Εγώ τελικά δεν άντεξα κ πήγα στο χωριό,στη μαμά μου.Καλά περάσαμε,ήσυχα.Εσείς?

Το ξέρω πώς χάθηκα πάλι,αλλά έκανα μια βλακεία κ είμαι χάλια κ όσο περνάνε οι μέρες γίνομαι χειρότερα...

Παρόλα αυτά,απ'ότι πήρε το μάτι μου ΣΤΑΜΥ είσαι έγκυος κοπέλα μου???Μπράβο!Συγχαρητήρια!!!!Εύχομαι μια υπέροχη,όμορφη,τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς άγχος!

Κ επίσης γέννησε η τόνια(χαν)?Να σου ζήσει το μωράκι σου!Να είναι πάντα γερό κ καλότυχο!!!

Έχασα κατι άλλο σημαντικό??Ενημερώστε please!!!!

Ρία ,φίλη μου,σορυ για χθές που σου το έκλεισα έτσι απότομα αλλά έφευγε ο πεθερός μου κι έπρεπε να τον χαιρετήσω!Το σταθερό μου το έχεις,πάρε με όταν θέλεις.Ε!τώρα που έκανα την αρχή.....χάρηκα πάντως που πήρες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενακι μου

τι κανεις?

εμεις μια χαρα ειμαστε

συνεχιζουμε τις φυσικοθεραπειες και τις λογοθεραπειες και παμε τελεια!!!!!

στο μεγαλο πευκο μενω αν το εχεις ακουστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα απο το τικερακι σου οτι εχει γεννεθλια η μικρη σου!!!!

να την χαιρεστε

να ειναι χιλιοχρονη και ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια τι κανετε?Σας εχω χασει αλλα δεν προλαβαινω να μπαινω εχω παλαβωσει με τα μικρα...ζωηρεψε και ο μπεμπησ και τρεχω....αχ!

Απ οτι ειδα λιγο Σταμυ εισαι εγκυος?Σγχαρητηρια κοπελα μου ολα καλα να πανε!

Ελενη μου τι κανεις?εχω χαθει και απο το θεματακι με τα κιλα...προσπαθω βεβαια οσο μπορω ελπιζω κατι να γινει μεχρι το καλοκαιρι.

Αναστασια μπραβο πολυ ωραια που τα παει μια χαρα ο Σπυρακος!

Κοριτσακια φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!

Ελένη καλως ήρθες πάλι !!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία μάλλον το τικεράκι έχει κολήσει όπως και το δικό μου πριν από καιρό το θυμάσαι που κάναμε γενέθλια κάθε μέρα στην Ανδριανούλα μέχρι να φτιάξει :lol::lol::lol::lol:

Και Αναστασία τώρα το κατάλαβα ότι μένουμε απέναντι :o:o:o

Η Βάσω θα κοιμάται τώρα η υπναρού μαζεύει δυνάμης γιατί μάλλον θα σιδέρωνε εχθές.

Λοιπόν έχετε παραμελήσει εντελώς το κομάτι της μόδας και σας θέλω όλες μοντέλα.

Λοιπόν ξεκινάω εγώ: Φοράω μαυρο κολάν μάυρο μπλουζάκι από μέσα και γκρι μπλουζοφόρεμα από πάνω με μαύρες μπότες. Έχω κάνει και μπάνιο είμαι super!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια εγω αν πω τι φοραω θα με πιασει η αστυνομια μοδας :lol::lol::lol::lol::lol:

φοραω πιτζαμουλες και πινω καφεδακι :lol:

ναι βρε απεναντι μενουμε

αντε το καλοκαιρακι να κανονιζουμε καμια συναντησουλα ;);)

το απογευμα θα παω τον μικρο στην γιαγια του

τον εχουν επιθυμησει πολυ και με πηραν πρωι πρωι τηλεφωνο

θα τον κρατησουν 3 μερες!!!!!

εχει να γινει κολασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

με τον συζηγο :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αχ καλε δεν ηξερα οτι ειχε κολλησει το τικερακι :roll::roll::roll::roll:

οι υπολοιπες που ειστε??????????

ε????????????????

θα ξεκινησω να βαζω απουσιες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία δεν σε πιάνει η αστυνομία μην φοβάσαι μέσα στο σπίτι επιτρέπονται οι πυτζαμούλες

το παράξενο θα ήταν να κυκλοφορούσες με κανένα εξώπλατο φόρεμα και γόβες

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να έρθεται το καλοκαιράκι θα πάμε και για μπανάκι ;)

Εσείς εκεί δεν κάνετε ε??? Αν θυμάμαι καλά δεν είναι και τόσο καθαρή η θάλασσα :roll:

Στην Βάσω μην βάλεις απουσία θα έρθει σε λίγο ;) ούτε στην Ελένη μέσα είναι αλλά διαβάζει αυτά που γράψαμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

εδω την εχουν καθαρισει την θαλασσα

συνηθως παω στην ψαθα

αλλα αν δεν εχω χρονο πηγαινουμε κι εδω

το καλο ειναι οτι ειμαστε καθε μερα για μπανιο ;);)

αντε να καλοκαιριασει!!!!!!!!!!!!!!!

το περιμενω πως και πως

τα κιλακια δεν εχουν φυγει ακομη βεβαια και θα βγει μια ορκα στην παραλια αλλα τι να κανουμε προσπαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες να δωσω κ εγω το παρων..........

Τι κανετε?

Να ενημερωσω κ τι φοραω.........

Λοιπον σημερα επειδη αργησα να σηκωθω απο το κρεβατοι ντυθηκα σπορ...

Μαυρη φορμα κ ροζ μπλουζακι και μαυρα αθλητικα παπουτσια αλλα κ παλι ειμαι μια θεα :D;)

Για παραλιες μιλατε?αχχχχχχχχχ που ειναι το καλοκαιρι οεοοοοοοοοοοο....

Ειπαν πως απο την αλλη εβδομαδα ανεβενει η θερμοκρασια μεχρι 35 λετε??????????μακαρι :D

Οι υπολοιπες που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου μακάρι μακάρι μακάρι να έρθει επιτέλους το καλοκαίρι.

Καλά ε το ντύσιμό σου είναι super trendy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν δεν έχει ντυθεί καμία καλύτερα το τσέποσες το όσκαρ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΥΣΤΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!ΣΤΑΜΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ 3ο ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ!!!ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ..ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ!!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ ΕΧΩ ΦΟΥΛ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΠΕΡΙ ΓΕΝΝΑΣ!!!ΣΤΙΣ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ..ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ 37ΒΔΟΜΑΔΑ!!!Η ΜΑΙΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΕΓΩ ΑΝΤΕΞΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΩ ΜΥΩΠΙΑΣ..ΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑ..ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΑΝ 15 ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ...ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΧΛΑΡΩΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ!!!01:25 ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ...ΜΕ ΤΗΝ 2η ΣΠΡΩΞΙΑ ΒΓΗΚΕ Η ΣΚΤΟΥΛΑ....ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΑΠΛΑ ΟΠ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗΝ 38ΒΔΟΜΑΔΑ,,,ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑ Σ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ 35 ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΟΝΟΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΧΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ...ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΗΤΑΝ ΒΙΑΣΤΙΚΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΟΠΟΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ!!!! :)

ΑΑΑ!!!ΤΟΝΙΑ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...