Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;; Καλή εβδομάδα. Βλέπω τα μπουμπουκια μας μας βγαζουν ολίγον το λαδάκι μας;;; Και μενα τα ίδια :shock::shock: . Αλλά τον έιχα όλο το ΣΚ με γαστρεντερίτιδα το κακομοιρο :?:? . Μα του εχει βγει η πιστη του καημένου. Όλο άρρωστος είναι!!! Το λυπάται η ψυχή μου :cry::cry::cry: . Σήμερα τον έστειλα σχολείο, είναι καλύτερα από χθες το απόγευμα.

Εσεις όλες καλά;; Περάσατε καλά το ΣΚ;; Ειχε και καλο καιρό εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα πήγαινε για να βοηθίσεις την κατάσταση και εμείς λέμε να πιάσει ο Σωτήρης και 2η δουλειά μπας και τελικά σωθούμε για να δούμε. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σας διαβασα τι να σχολιασω μετα απο τοσες σελιδες τα εκανα μανταρα στο

μυαλο ολα :roll::roll::roll::roll::roll:

Ολες περνατε τελεια ε???????? :lol:

Αντε ας χαλαρωσουμε ολες..............

Εγω μια Κυριακη ειχα καλα περασα βγηκα για φαγακι οικογενειακως και μετα ολη μερα εξω

αλλα τωρα τα κεφαλια μεσα...

Οσο για τα παιδια που λετε προτιμο ενα ζωηρο παιδι οπως ειναι το δικο μου να τρεχει πανω

κατω συνεχεια και να κανει τρελες παρα ενα παιδι που να καθετε στην καρεκλα και να μην βγαζει μιλια

αν δεν τα κανουν τωρα ποτε θα τα κανουν απλα εμεις πρεπει να κανουμε υπομονη θα μεγαλωσουν και

θα γινουν τα πιο καλα παιδια(λεμε τωρα) :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλια και στα κοριτσια μας που ειχαν να μπουν καιρο :D

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ειστε απαραδεκτες εγω καθε πρωι σας φτιαχνω καφε και εσεις τιποτα καλα

θα δειτε απο βδομαδα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έλουσες και τα μαλιά σου τότε κάτι άλλο θα φταίει που έφυγαν όλες.......

Λες να κέρδισαν το τζόκερ να πήγανε για ψώνια και να μας παράτησαν εμάς τις δύο εδώ?????

Θα δεις τι έχουνε να πάθουνε αύριο που θα κερδίσω εγώ το λαχείο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες προσευχες οχι μια..................... ;)

Σημερα ειμαι λιγακι χαλια ποναει ο αυχενας μου μαλλον απο τον αερα

το βραδυ θα εχει μασαζακι για να στρωσω γιατι γιατι δεν μπορω να γυρισω το κεφαλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αυχένας σου πονάει γιατί φοράς καλοκαιρινά ρούχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Να ντύνεσαι πιο ζεστά...............

Όχι καλοκαιρινά πουκαμισάκια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια το σκ δεν πηγε και πολλη καλα ε?και εμενα ετσι και ετσι ητανε...την πεμπτη εχω γενεθλιακια και αυριο παω για γενικο ρεκτιφιε να γινω ανθρωπος βαψιμο μαλλιων νυχιων αποτριχωση και καλη διαθεση......τονια το αρμεγμα καλα κρατει ε?εγω απο αυριο ξεκιναω αποθηλασμο γιατι το γαλα μου μειωθηκε πολλη καλα ητανε για ενα διμηνο περιπου δεν ειναι και ασχημα δεν τρελενομαι οπως ειχα παθει στον γιο μου που εκλαιγα και ειχα φαει φρικες....τα ξαναλεμε μετα φιλιαβικουλινη ποτε βαφτιζεις το νινι σου?εγω σεπτεμβρη η οκτωμβρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα μου τι ακνεις???περαστικα στο παιδακι σου..ο κακομοιρης ολο κρυωμενος ειναι...ταλαιπωριεται!!αντε να ρθει το καλοκαιρι να ηρεμησουν τα παιδακια μας λιγο απ'τις ιωσεις!!εμενα ειναι τα 2 τα μικρα αρρωστα 2 μερες!!!βηχα κ συναχι κ σημερα εκαναν κ μια φορα πυρετο.... :cry::?

ρια μου δεν θα παω για δουλεια τοσο για το οικονομικο,αν κ αυτο ειναι σημαντικο!!δηλ τα καταφερνουμε αρκετα με το μισθο του αντρα μου,ενταξει μην φανταστεις οτι εχουμε περιθωρια για σπαταλες!αλλα λεω να παω γιατι μου φαινεται ευκαιρια!!κ καποια τρυπες οικονομικες θα καταφερουμε να κλεισουμε,και ειναι καλες οι ωρες κ δεν θα λειπω στα παιδια κ θα φευγω λιγο απ'το σπιτι που τα χω παλαβωσει τα κακομοιρα με τις τσιριδες!!!εχω παθει μανια με τις δουλειες!!χτες μου λεει ο αντρας μου ''εισαι κλεισμενη συνεχεια μεσα στο σπιτι,μεσα σε μια καθημερινοτητα κ κανεις συνεχεια δουλειες γιατι νομιζεις οτι αυτο ειναι το χομπι σου..γι'αυτο δεν ξεφευγεις απ'τις ρημαδες''!!!! :roll::oops: δικιο εχει ο ανθρωπος,εγω να τ'ακουω μπας κ παρω μπρος καμια φορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριανα μου πανε κοπελα για δουλεια να ξεφευγεις λιγακι απο το σπιτι

αφου και οι ωρες ειναι λιγες μια χαρα ;)

Τα μικρα σου τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια πριν λιγο γυρισα απο τη δουλεια κ με περιμενει γολγοθας στις 5 εχω ραντεβου με το δικηγορο

απο την ωρα που σχολασα μεχρι να φτασω σπιτι εκλαιγα δεν μπορω να ξεσπασω γιατι δεν θελω να μαι βλεπει ο μικρος να κλαιω κ πνιγομαι....

δεν θα σας μαυρισω αλλο δεν θα ξαναμπω εχω σπασει νιωθω κενο εχω χασει τη βικυ που ηξερα ισως οταν την ξαναβρω να τα πουμε

σας φιλω να προσεχετε κ παντα θα σας σκεφτομαι...

ενα καλο ειναι οτι σημερα τα ξημερωματα γεννησε η τονια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελη μου μαγειρισσα εμεις ειμαστε εδω διπλα σου και για τα καλα και για τα κακα

να μπαινεις να λες αυτα που νιωθεις για να ηρεμεις...........

Κουραγιο και δυναμη θα πανε ολα καλα θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανακι θα συμφωνησω με τον αντρα σου!!!! :P Αντε θα δεις οτι θα γινεις αλλος ανθρωπος!!! ;)

Ναι ρε παιδια ειπαμε να μην εχουμε ζαβλακωμενα παιδια σε καμια περιπτωση,αλλα ειναι αναγκη να ειμαστε στο αλλο ακρο;;;;;;;;;; :o Κι εμενα απο χθες με εχει φερει στα ορια μου!!!!!! εγκλημα που λεει και το Ασπακι!!!!!!!!!!!!! :evil::evil:

Φανουλα εγω εχω πισμωσει αυτη τη φορα!!!δε ξερω για ποσο θα αντεξω να το κανω αυτο,αλλα θα το τραβηξω οσο παει! απλως εχω πολυ πιεση χρονου με το να πρεπει καθε 2-3 ωρες να καθηλωνομαι στο θηλαστρο.. :?

Φλωριαννα μου τι κανεις;;;; γαστρεντεριτιδα ο μικρος;;; :( καλα εχω ακουσει παααρααα πολλες αυτο το καιρο! εμενα ηταν με ιογενεις αμυγδαλιτιδα τη προηγουμενη εβδομαδα κι ευτυχως που δε κολλησε η μικρη! #:-s

Βασουλα αξημερωτα λουζοσουνα πουλακι μου;;;εγω το πρωι δε βεπω ουτε καφε να κανω απο τη τυφλα μου!!! :lol:

Βικακι μου μη λες χαζομαρες!!!δε μας μαυριζεις καθολου!!!να μας τα λες να τα βγαζεις απο μεσα σου! ;) Και δε πειραζει που κλαις..να ξεσπας οπως μπορεις για να μη τα κρατας μεσα σου! Κι οταν θελεις παρε με τηλ να χωσεις μερικα μπινελικια να ξαλαφρωσεις! ;) ειμαστε διπλα σου οτι χρειαστεις! Πες μας τι εγινε με το δικηγορο ομως γιατι ειλικρινα αγωνιουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Τονια επιτελους μπηκες σε χασαμε ρε συ....

Πηζεις ε?οχι δεν σου λεω υπομονη :lol::lol::lol:

Μου ελεψες βρε..... :D

Αχ τι να κανω ηταν αλουστα αρκετες μερες δεν λεω ποσες αλλα αρκετες :lol::lol::oops::oops:

Να μπαινεις πιο συχνα.............οσο μπορεις τουλαχιστον γιατι ανταζομαι τι φρικη θα περνας εδω

με ενα και τρεχουμε που 2 :roll:

Και σκεφτομαι το καλοκαιρακι να βαλω μπρος και για δευτερο μηπως να το καθηστερησω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

ΒΙΚΑΡΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΜΗ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΝΙΔΩΣΗ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ???ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΡΗ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ!!!!! :shock: Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΡΗ ΤΟΥ ΠΕΥΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!! :o ΤΙ ΝΑ ΠΩ???!!!ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΕΡΙΟΥΣ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...