Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

εβαλα πριν 15 λεπτα τον μικρο για υπνο .....επιτελους!!!με εσκασε να μην θελει ....για να κοιμηθει ο Κ τον εφερα στο σαλονι και του εβαλα ...τι αλο μικι με πηρε ο υπνοσ στον καναπε για 2-3 επεισοδια ....αυτος τιποτα ετρωγε τις πατατες του ...το κοτοπουλο το αφησε ....και εβλεπε μικι ...μα ξερει ολες τις απαντησεις απεξω!!!ρωταει πχ η μινη "αυτο ειναι τετραγωνο?"πεταγετε ο Μ "οκι κυκος" :D

τωρα κοιμουντε και οι δυο...εμενα μου εχει φυγει η νυστα ....

ερη τι να πει βρε ο φοφο σε αυτην την ηλικια θελει δεν θελει να παει ....οσο νανε αν παει μετα την γεννα θα του φανει σαν απομακρυνση .

βυκη μου χρωστας να μου πεις για το κοτοπουλακι...ολο το σκευτομαι ...

α και το μαγαζι στον πειραια με το ξυδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερααααα

Ειμαι καλυτερα σημερα...μαλλον επειδη περασε το σοκ, με βοηθησατε κ εσεις με οσα γραψατε κ μου εχει υποσχεθει κ ο Κ οτι θα με συστησει σε κοσμο κατω που θα με βοηθησει..κοσμο με πολλες επαφες, καλες θεσεις κ κυριως καλες ιδεες...

Ξεκιναω απο το βασικο..ειπαμε με την Καρολ να τα πουμε Μ. Τεταρτη 4.30 στο μολ του Αγ. Δημητριου..ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???? Σισσιω??? Αφρο??? Παναγιωατα μου (εσυ νομιζω φευγεις τοτε)...Βικυ??? Ποια αλλη καλε??? αν δεν ερθετε εμεις θα πιουμε καφε μονες χι χι..χωρις παιδια κ θα απολαυσουμε κ βιτρινες με την υσηχια μας!!

Γωγω δεν σε καλω! θα εχεις γεννησει!!Καλε σε ολες εβαλαν χερι οι γιατροι κ οι μαιες?? εμενα δεν μου εβαλε ποτε κανεις χερι πριν γεννησω κ την ωρα του τοκετου....Παντως Γωγουλα ουτε σε εμενα εδιναν φαρμακο να επισπευσουν τον τοκετο κ ας χιλιοπαρακαλουσα...Μου ελεγαν οσο το παιδι δεν ριχνει παλμους κ ειναι γερο δεν σου δινουμε τιποτα..κ ετσι με αφησαν 25 ωρες μεχρι που βγηκε χωρις παρεμβαση...

Καρολ καλα εκανες κ ντυθηκες!! κ εγω θελω...αχ θα παρω ρουχα την Μ. Τριτη, τωρα το θυμηθηκα!

Ααα Παναγιωτα ειχα ακριβως το ιδιο με εσενα μετα τη γεννα...να φανταστεις ειχα χασει τουφες κ σε ενα σημειο στο κεφαλι μου, ελειπε μαλλι...Εκανα εξετασεις σιδηρου κ ηταν καλες..κ δεν βγαζαμε ακρη γιατι συμβαινει αυτο...Τελικα το βρηκαμε, ειχα τραγικη ελλειψη Β 12...στην αρχη δεν μπορουσαν να καταλαβουν γιατι εχω τετοια ελλειψη Β 12 (κατι που εξηγουσε κ τα ταραγμενα μου νευρα) αλλα κατεληξαν οτι μαλλον λογω εγκυμοσυνης. Η Β12 επηρρεαζει την απορροφηση του σιδηρου, για να το πω απλα. Οποτε αρχισα να παιρνω συμπληρωμα. Βελτιωθηκε πολυ κ βελτιωθηκε κ η μνημη μου...

Σας ζαλισα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιο ειναι το μολ του αγ.Δημητριου ?και θμωσα ...μονο η παναγιωτα εχει " μου " :evil:

απο οτι ξερω ο Κ δεν δουλευει ολη την Μ ευδομαδα μαλλον θα ερθω ...και μονη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτουλα :x ..το σωσα τωρα ετσι???? το αφροδιτουλα καλυτερο απο το μου... :lol::lol::lol:

Το μολ Αγ. Δημητριου ειναι στο τερμα του μετρο...παιρνεις μετρο Αιγαλεω/ Συνταγμα κ μετα Συνταγμα Αγιος Δημητριος...(6 στασεις ειναι βασικα)..ειναι μικρη αποσταση...εεε μολις βγεις απο το μετρο πεφετεις πανω στο μολ...Αλλα αν ερθεις θα συναντηθουμε στα εκδοτηρια..Οι γονεις μου μενουν Δαφνη, εγω παω κ με τα ποδια απο το πατρικο μου...Δεν φερνω σεμπινι παντως...

Μαγαζια εχει (τα κλασσικα, σινεμα κλπ) κ στο τελευταιο οροφο πολλα καφε και ειναι ΜΗ καπνιστες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγωωωωωωωω!!!

Φρανιτα μου Και αφροδιτη ΜΟΥ τι κανετε κοπελιές;;;;

Λοιπον εγω Μ. τεταρτη φευγω,Δε θα σας δω δυστυχως.Να περασετε πολυ πολυ ωραια!!!!

Φρανιτα πραγματικα σου ευχομαι να βρεις κατι που θα σου αρεσει πολυ.εισαι πολυ δημιουργικος ανθρωπος.

Οι φωτο στο φεις απο που ειναι ;;;Δεν καταλαβα. :oops::oops: Παντως πολυ φτώχεια. :?:?

Ελλειψη Β12 ε;;;Να υποθεσω επαιρνες το νευρομπιόν;;;

Λοιπον για την αλωπεκιά τωρα. Προκειται για μεγαλη και ξαφνικη απωλεια μαλλιων που οφειλεται παντα σε κατι.

Μπορεί να δημιουργησει και τρυπες-κενα στο κεφαλι.

Η θεραπεια ειναι με λοσιον που περιεχουν κορτιζονη.Για αυτο το λογο δεν μπορω να την κανω οσο θηλαζω.

Ρε κοριτσια περασα τα πανδεινα να καταφερω να θηλασω αυτο το μωρο και τουλαχιστον μεχρι 6 μηνων θα τον συνεχισω το θηλασμο.Μετα θα δω πως θα ειναι η κατασταση και θα πραξω αναλογα.Σας ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον. :x Το χρειαζομαι γιατι με εχει παρει λιγο απο κατω.

Ερη μου τις ειδα τις φωτογραφιες.Μια κουκλα εισαι.Και ο Κωστακης πολυ αντρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντως δεν σας λέω πώς θα πάτε στο μολ!!!!! [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-([-( να το βρείτε μόνες σας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνά να μου πεις τι μενού θα κάνεις για να παίρνω ιδέες ;);););)

Συμπεθέρα ξενιτεμένη τι Πάσχα κάνουν εκεί? ποιά τα έθιμά τους?

δεν αναφέρεσαι σε Έλληνες ε? :?

Συμπεθέρα Αθηναία πολλά χρήματα πήρες!!!! πώς θα τα χαλάσεις? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :x:x:x:x ....για τα σχόλια στο φέις λέω!!!...όντως έχει μαγουλάκι τρυφερό η γλυκιά μου....και ο Λ. είχε όταν μικρός, τώρα όχι!!! :?

ωραία περάσαμε στον ζωολ. κήπο αλλά δεν κουράστηκαν καλέ καθόλου και όλες τις ώρες (περ. 4) περπατούσαν!!!! :o:o:o:o:o

της αγόρασα την ροζ την τζιν την φούστα και μου αρέσει πάρα πολύ......

'ημουν ξαπλωμένη στον καναπέ και προσποιόμουν ότι κοιμόμουν, ήρθε πάνω μου στην κυριολεξία, κόλλησε την μουρίτσα της στην δικιά μου και έλεγε "μάται η μαμά"!!!! και με φιλούσε συνεχώς, δεν άντεξα έβαλα τα γέλια....ο Λ. "δεν κοιμάται, γελάει"!!!....και ανέβηκαν και τα 2 πάνω μου!!!! :o:o:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη ..τη σοδα μου την αγορασαν απο τον Μανδραγόρα στον πειραια...ειναι πολυ γνωστο και εχει πολα ειδη σε μπαχαρικα!

Ξυδι πολουν σε μεγαλη συσκευασια και τα σουπερ μαρκετ...ο σκλαβενιτης ειχε!

Το κοτοπουλακι καταφεραν να το πνιξουν....ποιο απο ολα τα παιδαι ειναι δεν ξερουμε αλλα το ανζητουμε!απο τη λαχταρα τους να το πιασουν το εσφιξαν πολυ!

κριμα... Η Μ-Ι με ρωτουσε που θα παει τωρα το κοτοπουλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα εξαρτάται τι σου είπε ο γιατρός: αν θεραπεύεται ή όχι....γιατί αν είναι να έχεις κενά για πάντα ........

εγώ σου εύχομαι όμως να μην είναι τίποτα και να είναι απλά μια τριχόπτωση που όλες έχουμε μετά τον τοκετό! :x ασχέτου θηλασμού ή όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου μην ανησυχεις θα επανελθουν τα μαλλια ειμαι σιγουρη και χωρις κορτιζονη! Επειδη το χει ψαξει ο αντρα μου που απο το αγχος του του πεφτουν τα μαλλια,αν η αλλωπεκιαση ειναι οριστικη δε κανει τιποτα η κορτιζονη ουτε κανενα αλλο φαρμακο ενω αν οφειλεται σε ελλειψη βιταμινων,εγκυμοσυνη κτλ θα επανελθουν και μονα τους.. απλως με κορτιζονουχα θεραπεια θα γινει πιο γρηγορα! ;)

Κανε εξετασεις αιματος να δεις μηπως εχεις καποια ελλειψη και πραττεις αναλογα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αναστασία! Και συ δουλειές; Τι κάνει ο Σπυρακος;

Συμπεθερα τι τέλεια εικόνα με τα παιδια επάνω σου! Με ενέπνευσαν οι φωτογραφίες σου απο τον ζωολογικό κήπο. Τώρα χαζευα ένα βιβλίο που έχω, που έχει όλες τις προστατευόμενες περιοχές της Unesco και έχει καταπληκτικές φωτογραφίες πανίδας και χλωρίδας των συγκεκριμένων περιοχών..

Γωγωωωωωωωωωωωωω !!!!!! Τι έγινε κανά Νέο έχουμε; :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα περασα μια πολυ...Περιεργη μερα!

Ξυπνησα με νευρα λογω αυπνιας και μεχρι να ηρεμισω ημουν ολο "οχι" κ "μη" στο μωρο μου :( ...Αλλα κ αυτη δεν αφησε τιποτα ησυχο!Μεσα στο ψυγειο,μεσα στο συρταρι των ταπερ(εκεινα ειχαν εκσφεδονιστει εξω!),πανω στο γραφειο του μπαμπα της κ απο εκει πανω στο περβαζι του παραθυρου κλπ!Μετα χαλαρωσα,κοιμηθηκαμε κ καμια ωριτσα αγκαλια,πηγα γυμναστηριο κ ολα οκ!!Εκλεισε η μερα με τρελλη αγαπη κ φιλια!Και το κορυφαιο ηταν η απαντηση στην ερωτηση "θελεις φας κατι?"..."ΠΟΠΕ-ΠΟΠΕ(ποτε!!!)" και κουνημα δαχτυλου [-x[-x !!!Αυτααααα ειναι!!!Μου το δηλωνει πως δεν θα φαει ποτε!!!! :lol::lol::lol:

Νατασακι μου γτ τσιτσιδωνεται η Ε μας???Πες της να κανει υπομονη μεχρι το καλοκαιρι!Σε παραλια γυμνιστων ολη η φαμιλια! :lol:

Μαγδουλι μου ηρθες?Εστω για λιγο!Θα σου απαντησω στο θεμα του εισοδηματος...Νομιζω ειναι αναλογα το πόσο μεγαλο ειναι το εισοδημα!!!!...Αν στο σπιτι μπαινουν 700 ε τοτε συζητας κ το πακ.τσιχλες που θα'θελες να αγορασεις...Αλλιως ο εργαζομενος πληρωνει τις υποχρεωσεις και δινει λεφτα στον αλλο(πχ καθε μερα?βδομαδα?μηνα?) για τα καθημερινα εξοδα του σπιτιου κ τα προσωπικα...

Παντως ουτε εγω θεωρω "δικα μου" τα λεφτα που βγαζει ο Α...Γιατι μπορει ναι μεν να μη μου λεει ποτε οχι αλλα αν θελω πχ να αγορασω...Ενα εξοχικο( :lol::lol::P:P:P ) θα πρεπει να τον ρωτησω!Ενω αν δουλευα θα το επαιρνα απλα!!!!Αλλωσετ τελειωνοντας το πανεπ. με περιμεναν απειρες προτασεις με εισοδημα 7-8 μηδενικων ανα μηνα!Μονο που ελειπε ενας αριθμος μπροστα απο τα μηδενικα!!!!χαχαχαχαχα

Καρολινακι μου παντα τετοια!να ντυνεσαι κ να στολιζεσαι κ να γουσταρεις!!!! :-*

Γωγω τι σου κανει βρε ο ατιμος(καλος!) γιατρος!!!Θα το παρει με το χερι το παιδι???

Βασικα μου ερχεται να σου κανω ενα αλλο αστειο αλλα...Θα το αφησω!!! :?:?

Α Αργυ!1ον η φωτο σου ειναι τελεια!Η πιο ωραια που εχεις βαλει!Κ

2ον ελα στο γειτονικο γευγελι(σκοπια) να πας στον οδοντιατρο!!!Ενα σφραγισμα 10ε! :lol:

Παναγιωτα εγω σου λεω πως σε λιγους μηνες θα επανελθει το μαλλι!Χωρις θεραπεια! ;) Σου ειχα γραψει για το δικο μου μαλλι...

Κ εγω τη βρισκω στο σπιτι με την Α..Και δεν θα ηθελα να δουλεψω τουλαχιστον μεχρι να παει σχολειο...Κ ας μην πληρωνομαι...

Θουλακι μου τα μωρα που θα ειναι(η εστω το 1) οταν θα κανεις χλωρινες κλπ??? :?:?:? Μηπως να μην ειναι πολυ γενικη η..."γενικη" φετος???

Λεναρα μου τι γλυκια δασκαλα που εισαι>???Αχ μακαρι να μεινεις στον αγιο για πολλα χρ ακομη!Θα σου στειλω την Αννυ!!!

Ρε συ νομιζω πως υπερβαλει ο Τ...Γτ σαμπως απο τον μικρο δεν τρως ξυλο? :lol::lol::lol:

Νομιζω αυτα τα λιγα ειχα να πω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ειμαι καλα..καθολου..σκατα τα εκανα..

καταρχην γελασε με το σχολιο της αννυ για το φαι :lol::lol:

αλλα δε εχω κεφι για κατι αλλο

σημερα εχω τα μωρα κ τα τραγουδαω :?

βαζω τον μικρο στο ριλαξ κ συνεχιζω να τραγουδαω :?:?:?

κ για μια στιγμη βλεπω το θοδωρη να θελει καπου να βαρεσει το χερι(τον νιωθω παντα)κ χτυπαει το μωρο στα μουτρα..κ γω πρωτη αντιδραση τοβ βαραω οχι δυνατα στα μουτρα

Κ ΟΣΟ ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ-ΚΕΦΑΛΙ :lol::twisted: ΕΚΕΙ ΠΑΩ Κ ΓΩ

κ ο μικρος μετα απο δευτερολεπτα παταει ενα κλαμα...κοκκινισε..εβγαλε κ για πρωτη φορα δακρυ..δε πονεσε αλλα τρομαξε νομιζω..αν κ εχει ενα σημαδι σα γραντζουνια στο ματι

κ να κλαινε κ τα δυο κ ο θοδωρης ναα απομακρυνεται απο μενα γιατι ηξερε οτι θα παρω το μπεμπη αλλα εγω πηγα σε αυτον..

ποσο χαλαστηκα..γτ να το κανωρε γμτ..

κ το λεω στο μπαμπα του οταν γυρισε κ λεει ΟΧΙ στο κεφαλι..ποτε..

στο πωπο δωσε οσες θες :shock::shock::shock::shock::shock:

τι λες καλε του λεω... :shock::shock:

παμε βολτα το απογευμα γυρναμε κ ειναι οαντωνης σε αντιστοιχη φαση..ο μιρκος ριλαξ κ ο θοδωρης διπλα..

κ τον ξαναβαραει ο θοδωρης το μπεμπη κ ο αντρας μου τον δινει μια στο χερι

κ ο μιρκος ναεχει φυγει σφεντονα με κλαμα κορομηλο κ πηγε σε αλλο δωματιο κ να φωναζει μανουλα κτλ

εγω να μη ξερω πως να το διαχειριστω...με ερχοτνα να βαλω τα κλαματα..

κοκκινησε κ το χερακι του...

κ εχω χαλαστει..δε ξερω..τα πα κ στον αντρα μου ενα χερακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

ω ναι!ειμαι καραποντιαρα! :lol:

απο τεταρτη βραδυ νομιζα οτι εχει καει ο υπολογιστης μας!

κ σημερα ο χ. πηρε το πιστολακι των μαλλιων,φυσηξε μεσα στο κουτι,κ...θαυμα!επανηλθε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

κ ειχα αποφασισει να παρω laptop να παρει...τωρα πρεπει να βρω που θα επενδυσω τα χρηματα που ειχα υπολογισει να ξοδεψω για το laptop! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock::D:D:D:mrgreen:

ΣΑς ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ!20 ΣΕΛΙΔΕΣ!Κ η γωγω ακομη να γεννήσει...αλλα ειπαμε!ή σαββατο ή κυριακη!

τωρα..ο,τι θυμαμαι θα γραψω.. :oops:

Γωγω το παιχνιδοκουτο ειναι απο ικεα,πολυ βολικο!καταλαβες πιστευω οτι χωραει πολλα μεσα! :lol::lol::lol:

θου δεν ειχε ερθει ακομη ο χ. για να μας φερει,αμαξι με το παιδι ΔΕΝ παιρνω,ακομη ;) ,ασε που ο γιωργος ξυπνησε 6,ασε που...δε με καλεσες προσωπικα! :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

πλακα κανω,ε!! ;)

θα βαλω αυριο μαλλον στο φεις κ βιντεο απο χορο κ τραγουδι μεσα στο παιχνιδοκουτο!

αχ!σημερα τελευταια μερα σχολειο για 15 ημερες!δεν το περιμενα,αλλα χαρηκα τοοοσο πολυ!!

κουραστηκα να ξυπναω 6.30ν καθε μερα,να ντυνομαι σαν κυνηγημενη,να θηλαζω κ να ξανακοιμιζω γιωργο πριν φυγω,κ το χειροτερο..το μωρο μου τις τελευταιες ημερες να ουρλιαζει πριν φυγω για να κλεισω την πορτα κ να ξαπλωσω μαζι του.. :( για τον γιωργο λεω,ε! :D

σημερα,μπορει κ να μου φανηκε,ηταν πολυ πιο ηρεμος!

το αντρακι μου.. :x:x:x:x

μπραβο στην αννυ για το αχλαδι!οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολε!!!!! :):):):):):):)

χρυσα τί καλα που ο ιδρωτας δεν ειναι κατι παθολογικο!!τελεια!!!δεν πολυκαταλαβα ποτε να παει ο φοφο στη γιαγια,αλλα θα σου ελεγα να πραξεις οπως αισθανεσαι η ιδια καλυτερα για εσενα κ το παιδι!αν θελει,φυσικα κ να παει!λεω εγω βεβαια..δεν ξερω...

νατασα η ειρηνη ειναι τελεια!γελαω που τη θυμαμαι που κρατουσε το παμπερς εδω για να το βαλει οταν θα εκανε τσισα! :shock::lol: ,κ τωρα που τσιτσιδωνεται για να κανει μπανιο γελαω ακομη πιο πολυ! :lol::lol::lol:

Λενα..για την αδεια..

εγω ειχα παρει απο την πρωτη εβδομαδα..αλλα ημουν στο σουφλι κ δεν ηθελα να μεινω μονη εκει ουτε μερα..

εσυ εισαι σπιτι..ΑΛΛΑ.. αν ειχα ενοχλησεις,αδιαθεσιες,θα την επαιρνα..δες πώς θα εισαι το επομενο 15ημερο κ αποφασιζεις τοτε! ;) θα σου τηλ.αυριο!σ΄αγαπώ πολυυυυυυυυυυυ!στο ειπα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!δε νομιζω! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

σιγουρα κ αλλα θα εγραφα,αλλα τα ξεχασα!!παω να χαλαρωσω λιγακι!!

μα τί ωραια που 15 ημερες θα φοραω πυτζαμες μεχρι αργα το πρωι!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::geek::geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούπερ μου ακούγεται που θα χαλαρωσετε 15 μέρες με τα παιδάκια σας εσείς οι εκπαιδευτικοί!

Θου προσπάθησε να χαλαρωσεις και να μην τον βαρας γιατί όσο βαρας τόσο θα βαράει.. :x

Τελικά αυτο με το γδυσιμο μήπως το έχουν γενικά τα κορίτσια; Και η νύφη μου γδινεται..

Αναστασία φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα..οχι ηταν που δεν θα εμπαινα καθολου για λιγο...μολις γυρισα, βγηκα για φαγητο με μια παλαια συναδελφο κ νυν καθηγητρια στο Παν. Αθηνων...ακουσε κ αυτη τον πονο μου...αλλα μου ειπε πως εχω δικιο..εμ, αυτη εχει παιδια κ ξερει....

Ιουλια καλη χαλαρωση!! για μενα δεν εχει πλεον διαφορα διακοπες...ΣΚ, ολα ιδια ειναι...

Αναστασια ποπε ποπε????? χα χα!

τι καλα που πας γυμναστηριο..κ εγω θελω να αρχισω οταν παω κατω...κανεις προγραμμα η απλα βαρακια, διαδρομο κλπ?? Θελω να κανω πιλατες...τωρα βεβαια σιγα μη βρω κ πιλατες στην Ουγκαντα...αλλα παλι που ξερεις :shock: ..

ΕΡη καλημερα!!! ηρθαν τα πραγματα?? τακτοποιεις??

Αχ Θουλη μου...σε διαβαζω κ νιωθω την απελπισια σου...ειναι δυσκολα γμτ...ζηλευει ο Θοδωρης, το μωρο παλι τι φταιει..κ εσυ τι να κανεις ολη μερα κ με τα δυο...Κουραγιο...αν κρατηθεις, την επομενη φορα απλα απομακρυνε τον....

Σιισιω, Μητσακι θα ερθετε τη Μ. τεταρτη??

Μητσακι μπορεις να μου πεις παλι τι μτπ κανεις?? Εχεις τελιωσει το ΦΠΨ ετσι?? το μτπ ειναι σχετικο η ασχετο με το αντικειμενο σου μεχρι τωρα???κ με ποια κριτηρια το διαλεξες???αν εχεις χρονο απαντησε μου...ειμαι σε φαση που ψαχνομαι κ θελω να μοιραστω εμπειριες αλλων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έτρεχα λίγο σαν τρελή και δεν πρόλαβα να μπω καθόλου! Μου λείψατε! :x

Τώρα διάβασα μαζεμένες... κι εγώ δεν ξέρω, πόσες σελίδες και κλείνουν τα μάτια μου!!! :shock::lol:

Τα μωρά μου γύρισαν και είμαι πανευτυχής!!!!! :D:D:D

Η Β με πήρε αγκαλιά και μου έλεγε "μαμά μου, μανούλι μου, μαμά μου, μανούλι μου!" :lol:

"Σε πεθύμησα μανουλίτσα μου!" και μετά αγκάλιαζε και φίλαγε τη κοιλιά μου και με ρώταγε αν φούσκωσε!!! :lol: (καλά, κάτσε να ξεμπουκάρει το μικρό και τα φιλιά θα γίνουν μπούφλες!!!) :lol::?

Γωγούλα, έχω την έννοια σου... :YMHUG: Η ψυχή μου πόνεσε με την περιγραφή σου, με τα χέρια και τους τραχήλους... :?:( Εύχομαι να είναι αυτός ο περισσότερος πόνος και σε λίγες ώρες/μέρες να βγει η μικρούλα, πολύ εύκολα και γρήγορα!!! :D

Φρανίτα μου, πολύ ευχαρίστως να σου πω τα καθέκαστα του μεταπτυχιακού, αλλά όχι απόψε, γιατί κλείνουν τα ματάκια μου κι έχω κι έναν απαίσιο πονοκέφαλο. Αύριο πάλι θα τρέχω, αλλά αν προλάβω, υπόσχομαι να στα γράψω! ;)

Καληνύχτα τσούπρες!! Σας φιλώ ΟΛΕΣ πολύ πολύ γλυκά!!! :-*:-*:-* Συγγνώμη που δεν σχολιάζω άλλα, αλλά είμαι τέζα!!!!! (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!

Αναστασι τρελο νουμερο η κορη σου!!!!!!!ακους εκει "ποπε ποπε"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλακι μου ποσο σε νιωθω!!!!!! ακριβως το ιδιο εκανε κι εμενα!!! μεσα στα μουτρα με δυναμη!!!! :o το μωρο ειδε αστερακια και πλανταξε στο κλαμα!!! :cry::cry::cry: προχθες του πεταξε ενα πλαστικο αυτοκινητακι στο κεφαλι,αντι προχθες εμπειξε το ωυχι του στο μαλακο του κεφαλιου...αστα κοντευει να το μισερωσει το μωρο! :? Προσπαθω να κρατιεμαι ηρεμη και να του εξηγω με οσο πιο ομορφο τροπο μπορω,ααλα με τη σφαλιαρα στα μουτρα τον μαλωσα παρα πολυ και η αληθεια στο τσακ κρατηθηκα κι εγω να μη του γυρισω καμια!!! :?

Προσπαθησε να συγκρατησε και να μη τον δερνεις εκεινη την ωρα γιατι αυτος καταλαβαινει οτι τις εφαγε λογω του μωρου και μεγαλωνει ο θυμος του! Ξερω πολυ δυσκολο,σου φευγει αντανακλαστικα... :?

Εγω λιγο μετα που γεννησα που μου ειχε ταραξει το βυζι η μικρη,ο Αλεξ καθε φορα που τον αλλαζα με κλωτσουσε στο στηθος επιτειδες(για παιχνιδι και καλα) και με μαρενε!!! :o του το εξηγουσα με το καλο,τιποτα με το κακο τιποτα..ε τη τελευταια φορα την εφαγα τοσο δυνατα που λιγωθηκα και αστραπιαια μου φευγει το χερι και τη τρωει στο μπουτι με δυναμη!!! Ο Αλεξ εμεινε γιατι δε το περιμενε κι εγω το μετανιωσα εννοειται,αλλα εκεινη τη στιγμη δε το ελεγχα καθολου!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Σημερα εχει γενεθλια η νυφουλα μου η μεγαλη!!!! :lol::lol::lol:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Μητσακι να τη χαιρεσαι αγάπη μου!!!!Να ειναι παντα γερη ,τυχερη και ευτυχισμενη!!!!Να τη δειτε οπως επιθυμειτε!!!!πολλα πολλα φιλακια να της δώσεις!!!!

ΘΟΥΛΗ αν θες παρε τηλ. (εγω ντρεπομαι να σε παρω μην ενοχλησω) να σου πω εγω τι εκανα.Ολα αυτα που λες μου τα εκανε και εμενα.

Φιλακια κοριτσαρες μου.Καλο Σαββατο να εχουμε αν και εδω ειναι χαλια ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :) Τι κανετε?

Μητσακι μου χρονια πολλα στην μικρουλα σου!!!!!!! Να ειναι παντα γερη και απο εδω και περα να μην σε ξαναλαχταρισει για τιποτε!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Εμεις καλα. Ο καιρος πολυ χαλια σημερα και ειχα ορεξη να κανω πολλα αλλα τελικα δεν κανω

τιποτα ουτε και για ψωνια θα βγω, θα στειλω τον Π. με την Ε. μαλλον.

Αναστασια τι φαση εχει η Αννυ με το ΠΟΠΕ ΠΟΠΕ!!! :lol: Ε τωρα ειναι που δεν θα ξαναφαει αχλαδι ΠΟΠΕ! :lol::lol:

Χρυσα ηθελα να στο πω και ολο το ξεχναω.Ποσο χαρηκα που δεν εχει τιποτα ο Φ. με τον ιδρωτα του! Φανταζομαι τι αγχος σου εφυγε.

Θουλακι μου ποσο σε καταλαβαινω! Και εγω με νυχια και με δοντια κρατιεμαι καθε φορα που τον χτυπαει μην τις φαει και αυτη. Καποτε της εδινα καμια στον κωλο αλλα διαβασα πως ετσι κανω ταπραγματα χειροτερα και ετσι προσπαθω να κρατιεμαι. Υπομονη μανουλα!! :YMHUG::YMHUG::x

Βρε Ιουλια ποσο γελασα με το πισι :lol::lol: Ποντια και εσυ ε??? :lol::lol::lol: Κριμα που δεν προλαβες να παρεις λαπτοπ!

Φραν ειδες η φιλη μανα ποσο κατανοηση εχει? ;) Οχι σαν τον φιλο σου που ηταν στην κοσμααρα του!

Πακεταρες τιποτα?

Παναγιωτα μου και εμενα μου πεφτουνε πολλα μαλλια μετα την γεννα αλλα πιστευω ειναι συνηθισμενο.Στην Ε. πεφτανε για ενα χρονο. Καλα που εχω πολλα μαλλια και δεν φαινοταν πολυ.

Ο μικρος με κουραζει πολυ τελευταια. Ριχνω τρελα ξενυχτια το βραδυ. Με το ζορι κοιμαται και οταν κοιμηθει κανει πολυ ανησυχο υπνο. Επισης οταν ειναι ξυπνιος θελει συνεχεια αγκαλια αλλιως ολη μερα κλαιει :evil: Εν το μεταξυ οταν τον εχω ξαπλα η στο ριλαξ κανει συνεχεια την κινηση για να σηκωθει! Καμπουριαζει συνεχεια μπροστα! Ειναι φυσιολογικο αυτο? Θα παθει τιποτα η μεση του... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΥΤΟ.

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ.πΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΔΕ ΒΑΖΩ, ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.

Ξυπνήστε!!!!!!!!!

Σάββατο, 2 Απριλίου 2011

Επίσημες δηλώσεις επιβεβαιώνουν αυτό που υποψιάζονταν πολλοί. Το Facebook...δεν είναι τίποτε άλλο από ένα πείραμα της CIA και μάλιστα πείραμα το οποίο πήγε πολύ καλύτερα απ'ότι οι ίδιοι περίμεναν. Τα εύσημα, σύμφωνα με τον διευθυντή της CIA, ανήκουν στον Mark Zuckerberg, ο οποίος στην CIA είναι γνωστός με την κωδική ονομασία "The Overlord" (Ο Επικυρίαρχος). Ο διευθυντής της CIA, αφού έδωσε συγχαρητήρια στον Mark Zuckerberg δήλωσε τα εξής στην συνεδρίαση του Κονγκρέσου για τη συνέχιση της χρηματοδότησης του πειράματος:

"Μετά από χρόνια δημόσιας παρακολούθησης, μείναμε πραγματικά εκπληκτοι με το πόσο πολλοί άνθρωποι είναι πρόθυμοι να δημοσιεύσουν την διεύθυνσή τους, τις θρησκευτικές και πολιτικές τους πεποιθήσεις, αλφαβητική λίστα με όλους τους φίλους τους, προσωπικά e-mail, τηλέφωνα, εκατοντάδες φωτογραφίες του εαυτού τους, ακόμα και πληροφορίες για το τί ακριβώς κάνουν από λεπτό σε λεπτό. Πραγματικά είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα για τη CIA".

Επίσης υπογράμμισε πόσα λεφτά γλυτώνει η CIA από το Facebook. Δυστυχώς, όπως δήλωσε, άλλα προγράμματα όπως το Twitter δεν πηγαίνουν τόσο καλά: "400 δισ tweets και ούτε μια χρήσιμη πληροφορία..."

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!!!!!!!

Προς όσους χρησιμοποιούν Facebook !!!!!!!!!!!!!!!!

"Την Παρασκευή το Facebook θα αρχίσει να χρησιμοποιεί τις φωτογραφίες μας σε διαφημίσεις που θα φαίνονται στην αρχική σελίδα των φίλων μας. Είναι νόμιμο και αναφέρεται στα ψιλά γράμματα όταν φτιάχνουμε το λογαριασμό μας. Για να το σταματήσουμε, κάνουμε το ακόλουθο: Λογαριασμός - Ρυθμίσεις λογαριασμού. Μετά κάνουμε "κλικ" στο Διαφημίσεις Facebook, επιλέγουμε "κανείς" στο μενού και αποθήκευση αλλαγών".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

και καλό Σαβ/κο εδώ εμείς έχουμε ωραία μέρα με πολύ ήλιο!!! :D

αλλά δεν θα έχουμε καλό Σ/κο, άλλωστε τα δικά μας καλά Σ/κα είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού :(:(:(:( .....άλλοι παρακαλάνε και χαίρονται που έρχεται το ΣΚ και εμείς λέμε πότε να έρθει η Δευτέρα!!! :(:(:(

δεν έχω διαβάσει τα νέα σας ακόμη, μόλις βρω χρόνο θα το κάνω......

Μιτσάκι να χαίρεσαι την κούκλα σου, όλα τα καλά του κόσμου να έχει και φυσικά να είναι πάντα υγιής και να μην χρειαστεί ΠΟΤΕ ξανά στην ζωή της να κάνει εξετάσεις παρά μόνο αυτές τις ρουτίνας!!! :x:x

Βασιλικούλα :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] να τα εκατοστήσεις και πάντα να χαμογελάς :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου, αυτοί μας ελέγχουν έτσι και αλλιώς ακόμη και με τα κινητά, με τα διαβατήρια και πολλά άλλα, δεν χρειαζόταν το φέισμπουκ για αυτό!!!! :?

δεν είμαστε ελεύθεροι εδώ και πολύ καιρό!!!!....π.χ. αν ψάξεις κάτι στο γκουγκλ κατευθείαν πηγαίνει στο αρχείο τους και ξέρουν γιατί πράγμα ενδιαφέρεσαι...δεν σου έχει τύχει να ψάξεις π.χ παιδικά έπιπλα και μετά στα δεξιά της σελίδας θα βγαίνουν πάντα παρόμοια προϊόντα που έψαχνες.........οπότε .......από την στιγμή που χρησιμοποιούμε ηλεκτρονικά μέσα ελεγχόμαστε πλήρως!!!!.........

σάλος έγινε και με το γκουγκλ στριτ!!! και πολλά άλλα....άρα το φέισμπουκ είναι απλά ένα επιπλέον!!! :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...