Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ παρακολούθα τις συσπάσεις και μέτρα χρόνους, το χέρι μπορεί να έκανε δουλειά ;)

Παναγιώτα τί είναι η αλλωπεκιαση λοχειας? :?:?:?:?

Ρυζάκι κάθε μέρα έτσι να πηγαίνεις στην δουλειά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο γιαγιά :lol::lol::lol::lol::lol: ...θα το ξεκαθαρίσει βρε μην ανησυχείς, μήπως το έχει κάνει κιόλας και επειδή νευριάζεις σου το λέει επίτηδες? :lol::lol::lol:

Παναγιώτα τι είναι αυτό που έχεις? ο δερματολόγος σου το είπε? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να πω οτι καθομαι αλλα πληρωνομαι και ισως για αυτο να μη μοτ κακοφαινεται τοσο. :oops::oops::oops:

βρε εσείς οι καθηγητές έχετε την καλύτερη δουλειά!!!: 2 εβδ. προ Χριστ., 2 εβδ. Πάσχ. 3 μήνες καλοκ., εκδρομές, άλλες αργίες....και όλα αυτά με πληρωμή!!!!.....

για ρώτα και τον άντρα της Αφρος, της Μαρίας, της Γιώτας......!!!!

Ρυζάκι όντως, ήθελα να το πω και εγώ, έτσι να πηγαίνεις, αρκεί να μην προκαλείς με το ντύσιμο τους άλλους!!! :oops: ....εννοώ ένα ωραίο, περιποιημένο, θηλυκό ντυσιματάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Πνίγομαι!

Παναγιώτα Αλωπεκίαση;;; Συγγνώμη δηλαδη δε θα επανέλθουν μετά τα μαλλιά σου;; :shock:

Δεν υπάρχει άλλη θεραπεία. Σόρι που θα το πω αλλά μήπως να σταματήσεις να θηλάζεις για κάποιο καιρό;

Δεν ξέρω πόσο σοβαρό είναι μπορέι να λέω και βλακείες... :oops::oops: Εξήγησε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου αφου σου αρεσει...καλα κανεια και καθεσε..

εγω ομολογω οτι ειλικρινα ειτε πληρονωμουν ειτε οχι δε θα αντεχα σπιτι...αλλα εφοσων σου αρεσει και το θες..εισαι παραπανω απο σουπερ καλα!!!!!

Αλλοπεκιαση ειναι να σου πεφτουν τα μαλλια περα απο το φυσιολογικο και να κανουν καινα..θελει θεραπεια αλλα ειναι οπως τη λεει η παναγιωτα...ειναι δυνατη!!!!

Γωγω καλα ειμαι σε γεννικες γραμμες..περιμενω να αρχισουν τα μαθηματα ψυχοπροφυλλακτικης και οι 5 συνεδριες με τον ψυχολογο γιατι εχω ψιλοφρικαρει με το θεμα γεννα...οχι τοσο γεννα..οσο ξανα καισαρικη και αυτο δεν ειναι καθολου μα καθολου καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto ppu eipai h panagiwta einai h fisiologikh ptosh kata thn diarkeia ths loxias

μακάρι

Σισσιώ τι σχέση έχει ο θηλασμός? εννοείς να σταματήσει για να κάνει την θεραπεία ε?

αν δεν υπήρχε επιστροφή, εγώ αυτό θα έκανα πάντως, θα σταματούσα τον θηλασμό!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου ελπίζω να περασει γρηγορα αυτο που λες..τι σου πε ο γιατρος???????? :roll::roll:

σε επαιρνα τηλ..και εσενα και την αφρο...οποτε μπορειτε παρτε με..... :lol::lol::lol: κοριτσαρες μου...

μωρε δεν ντυνομαι ετσι συχνα ...ειδικα τα παπουτσια τα θελω ισια ...η αντε με λιγο τακουνακι...με κουραζουν τα ψηλα..και μην φανταστειτε αυτα που βαλα ότι ειναι και πολυ ψηλα 6 ποντα και αν...αλλα ενοιωθα αλλος ανθρωπος ... :D:D

αφρο καλως δεχτηκες τον πεθερουλη μου....καλα να περνατεεεεεεεεεεεεε....σεχ σεχ και παλι σεχ... :lol::lol::lol: με το γιαγια ειχε πλακα ο γαμπρος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα σορρυ που θα εξηγησω για σενα .

τησ ειπαι η γιατρος οτι ειναι η φυσιολογικη πτωση μετα απο την εγκυμοσυνη .η πτωση των μαλιων στην εγκυμοσυνη πευτει στο 50% και μετα στην λοχεια χανουμε οσα δεν χασαμε 9 μηνες .

της εδωσε σαμπουανακι και κατι ...καψουλες τα μαλια συμβατες με τον θηλασμο.

αυτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα σορρυ που θα εξηγησω για σενα .

τησ ειπαι η γιατρος οτι ειναι η φυσιολογικη πτωση μετα απο την εγκυμοσυνη .η πτωση των μαλιων στην εγκυμοσυνη πευτει στο 50% και μετα στην λοχεια χανουμε οσα δεν χασαμε 9 μηνες .

της εδωσε σαμπουανακι και κατι ...καψουλες τα μαλια συμβατες με τον θηλασμο.

αυτα .

αυτήν την εξήγηση είχα δώσει και εγώ, την οποία είχα διαβάσει από την Αγλαϊα, όταν έπεφταν τα δικά μου μαλλιά και ανησυχούσα πολύ!

Σας αφήνω κορίτσια και σας :x:x:x:x

Συμπεθέρες σήμερα δεν σας πέτυχα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αχ πολυ στεναχωρεθηκα που κλεισαμε, θα μου λειψουν τοσο πολυ τα σκασμενα μου...

τα χαιρετουσα σημερα κ ηθελα να τα σφιξω ολα τοσο δυνατα στην αγκαλια μου αλλα συγκρτηθηκα γιατι ειχαν αρχισει να μπαινουν κ οι μαμαδες :lol::lol::lol:

ο τολης θελει να σταματησω απο τη δουλεια :?:?:? εχουμε τσακωθει ηδη 4 φορες για αυτο το θεμα..

εγω δε θελω να πω στο σχολειο για την εγκυμοσυνη, γιατι οταν κλεισουμε δε θα ιεμαι ουτε τριων μηνων αλλα ο τολης εχει φριξει! λεει οτι δε θελει να κανω εφημεριες και μου ερθει καμια μπαλα στην κοιλια, οτι τρεχουν αυτα σα δαιμονισμενα στους διαδρομους κ θα πεσουν πανω μου, μην κολλησω τπτ κ αλλα τετοια..

αλλα δε θελω μωρε... μετα το πασχα ειναι αλλος εναμιση μηνας!

αφηστε που δε θελει να παω ουτε στην ημερησια... :roll::roll::roll:

ο μικρος εχει ενα σκατοβηχα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πηρα την παιδιατρο κ μου ειπε οτι ειναι απο το εμβολιο της ανεμοβλογιας που καναμε πριν 2 βδομαδες σχεδον... αν συνεχισει να τον παω τη δευτερα.. θα δουμε

επανερχομαι με σχολιασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ηπια καφε μονη χωρις την Μ-Ι..την πηγα στη μαμα μου στον παιδικο σταθμο για 2 ωρες!

ωραι ηταν...ησυχια!

ψωνισα να ετοιμασω ενα καλαθι με κρασια για το νονο!

καποτε ακουγα συναδελφους να λενε οτι θελουν να δουλευουν για ηρεμουν απο σπιτι, παιδια κλπ....

μου φαινοταν τρελο...καποιες φορες το σκεφτομαι και εγω....αλλα οχι νυχτες...!

ΓΩγω βλεπω να γεννας....

αλλα δεν εχω καταλαβει το χερι...εμενα δεν μου εβαλε....καλα δεν προλαβε μιας και γεννησα νωριτερα ....αλλα νονιζω ειναι πολυ επιπονο!

απο τον 9ο πηγα μονο μια φορα να με δει οπου μονο ακουσαμε το μωρο αν δυσφορει....μου πηρε και πιεση αυτο....5 μερες μετα γεννησα...!

δηλ. Σχ 20 μερες νωριτερα απο την ΠΗΤ.

ολα καλα να πανε!

Χρυσα το ελαβα....ευχαριστουμε πολυ!

την Μ. εβδ. δουλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λενακη...

κοιτα καταλαβαινω απο ποια οπτικη το λεει ο Τολης...λογω και των προσφατων περιπετειων που ειχατε..

αλλα εσυ ξερεις καλυτερα οποτε αναλογα αποφασησε!!!

Βικυ ναι δουλευω...δευτερα εχω καμπυλη ζαχαρου και θα ερθω μεσιμερακι στο γραφειο..

Εγω στο μεγαλο μου βαφτηστηρι τελικα πηρα ρολοι

http://www.oroloi.gr/product_info.php?m ... s_id=13055

ειναι αυτο με τη διαφορα οτι ειναι μαυρο..

Ηθελα να του δοσω λευτα και λαμπαδα..αλλα η κουμπαρα μου ειπε να μη διανοηθω να του δοσω λευτα και να του παρω ενα απλο συμβολικο δωρο ..μαλλων εχει σχεση με τους βαθμους του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε//??

ο θοδωρης σχολειο κ ο μικρος εδω..σημερα εχει τρελη γκρινια..βασικα απο τεταρτη ειναι ανυσηχος..τωρα ξεραθηκε..

εκανα με το ζορι δουλειες σημερα..κ αγχωθηκα ΠΟΤΕ θα κανω γενικη στο σπιτι..παντζουρια πορτες κτλ

οκ το μεγαλο το περνει ο μπαμπας..αλλα τον μικρο?αν ειναι σα κ σημερα που με το ζορι με αφησε να κανω δουλεια...τεσπα...

γωγω καλε γενναςςςςςςςςςςς

ειμαι σιγουρη :D:D δε θα φας αλλο δαχτυλο...θα δεις κ συ σα κ μενα..θα κανεις μπαμ μπαμ διαστολη..

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

βικυ η μαμα σου δουλευει σε παιδικο?δε καταλαβα

χρυσα καισαρικη δε θελει λογω επισκληριδιου η αλλο?

γιαγια αφρο καλα? :lol::lol::lol::lol::lol:

η αχλαδομανα μας που ειναι? :lol::lol::lol:

νατασα πες μας τι εζησες σημερα? :lol::lol::lol::lol:

αργι τι κουκλακια..καλε τι μαγουλαρες εχει η μικρη?για χιλιοδαγκωμαααα!!!!!!!!!

σισσιω πνιγεσαι ε?σκεψου τις μποτες μου..χοχοχοοχχο

λενακι για πιτσα ειπες κ τρελαθηκα..μιαμμμμμμμμμμ

λεναρα εγω λεω να μη σταματησεις τη δουλεια αν ολα πανε καλα..ελπιζω να μη εχει τιποτα ο αναστασακος..

ιουλια που χαθηκες καλε??????????γτ δε ηρθες τη τεταρτη? :cry::cry:

σαε φιλωωωωωωωωωωωω

ερη χαρας το κουραγιο σου ρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μαμα μου καλε θελει καισαρικη..και ο Οδυσσεας...ασε θουθου με εχουν πρηξει..στριρηξη μηδεν απο αυτους τους δυο...

μονο η πεθερα λεει οτι θα τα καταφερω για φυσιολογικο...τεσπα..

σημερα ειμαι καπως...

πηραμε το δωρο Πασχα...και θα ηθελα ειλικρινα σας μιλαω να παω να το φαω σε βλακιες....

αλλα τα εξοδα τρεχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγωωωωω τι γίνεται καλε, γενναμε;;;;;

Βενιιιιιιι που είσαι ρε συ κοριτσάκι μου μας λείπεις ρε συ!!!

Δεν είναι πτυχίο ακριβώς μωρέ είναι μια πιστοποίηση αλλα αφήστε το αυτο προς το παρόν, δεν ξέρω αν και ποτε θα το κάνω.

Ρε συ Παναγιωτακι ανατριχιασα, με την θεραπεία θα πανε όλα καλα.. Έχεις πολυ ωραία και πλούσια μαλια. Πιστεύω ότι θα ανταπεξέλθουν γρήγορα.

Ρε συ Αφρό δεν θα τον στείλει στην γιαγιά του με το ζόρι.. Μόνο αν ο Φοφο θέλει. :x

Σισσακι μου τι κάνεις; Είσαι οκ;

Συμπεθερα τι ωραία και αυτη η φωτο, τις έχεις βάλει και στο φεις; Θα πάω μετα να δω...

Πωπω Βίκυ απο εσένα λαμβανω το κλίμα της προετοιμασίας για το Πάσχα.. Τώρα αν ήμουν εκει και εγω αυτο θα έκανα...

Πάντως και εγω πρέπει να πάω να πάρω κάποια δωράκια για τα παιδάκια που θα κάνουμε μαΖι τους Πάσχα.

Είναι 5 παιδάκια στην οικογένεια. Τα δυο μεγαλύτερα είναι 12 και 6 και τα υπόλοιπα είναι το ένα 18 μηνων, το άλλο 3 και το άλλο 5... Θα περάσει ωραία ο μικρός.. Ελπίζω να καταλαβαίνουν και Ελληνικά. Θα περάσουμε τέλεια στον Νιαγάρα!!

Εγω φέτος δεν νηστεψα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ................ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ...ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2,5 ΩΡΕΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟΙ ΕΓΙΝΑΝ..ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα παλι!

Θουλη ναι η μαμα μιυ ειναι μαγειρισα σε παιδικο σταθμο!

σημερα ηταν χαλαρα λογω τελευταιας μερας!

πηγα στο στοκ της s.oliver και χαλασα 60ευρω!

τελος το τεραστιο δωρο μου!

καλε σας ειπα ποσο πηρα?

168 ολοκληρα ευρω!

Γωγω χαλαρωσε!

θα γεννησεις...!

σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Σας χαιρετώ και πάω να κάνω το μενου μου! Πολυ δουλεια αυτα τα παρτυ!

Καλό ΣΚ και Γωγάκι κοιτα να ενημερώσεις! Και αν προκυψει τοκετός... να το φτύσεις σαν κουκούτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...