Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

αρτζι μου βουρκωσα λιγακι στην αρχη...αλλα τα καταφερα...ηταν η επιθυμια της γιαγιακας μου...ετρεμα μεσα μου να πω την αληθεια απο πονο και θλιψη ..αλλα ειπα οτι θα φανω δυνατη...και τα καταφερα...κριμα όμως που δεν προλαβε να με καμαρωσει ουτε νυφουλα.. :( ουτε που επιασα δουλεια ...ουτε να αντικρυσει εστω για λιγο το παπακι μου... :(:(:(

αλλα βρε κοριτσια λες και ηταν ο καλος μου αγγελος ....εφυγε και μετα απο λιγο βρηκα δουλεια...που τοσο στεναχωριοταν και αγωνιουσε για μενα...και ολα σιγα σιγα πηραν το δρομο τους...να ναι αναπαυμενη η ψυχουλα της εκει ψηλα...με μεγαλωσε ουσιαστικα μαζι με την μαμα μου...και της χρωσταω πολλα...αυτη με εμαθε τροπους....να μαι καθαρη...να σεβομαι τους αλλους ..και να μαι καλη...παντα ελεγε..κανε το καλο και ριξτο στο γιαλο...μακαρι να μας βλεπουν οι ανθρωποι που τοσο αγαπησαμε απο εκει ψηλα..

συγνωμη αν σας ψιχοπλακωσα... :oops::oops:

πολλα λεφτα ρε κοριτσι μου για τον οδοντιατρο...εμεινα ετσι... :o:o:o οταν ειδα το ποσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποστάρω αυτό για να το δείτε και επανέρχομαι!!!

http://www.artandlife.gr/Athina-matthai ... oikogeneia

Περιμένω πως και πως να βγει για να το διαβάσω!!!!!!

Ό,τι είδαμε στις εκμπομπές και πολλά περισσότερα είναι εδώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λέει για την ελληνική οικογένεια, δεν με αφορά :? κατά κάποιον τρόπο, επίσης υπάρχει βιβλίο του? :?

Νατασούλα, παρήγγειλες 2 φορές το ποδήλατο? και το πλήρωσες διπλά? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτο που μου τη δινει σημερα σε εσας ειναι πως γραφετε τοοοοοσο ενδιαφερουσες αποψεις που χρειαζομαι πολυ χρονο για να σας διαβασω!!! :P:P

Δε γινεται!Σταματησα 2 σελ πριν για να γραψω 2 λογακια πριν ξυπνησει το αχλαδακι μου!!Το Μωρακι μου ηθελα να πω! :lol:

Συμφωνω πολυ με τα περισσοτερα κοριτσια(γτ καθεμια μεσα απο τη δικη της ζωη κ χαρακτηρα λεει παρομοιες κουβεντες!)...

Ηθελα να ρωτησω Φραγκισκα μου(κ τις υπολοιπες βεβαια!) ο αντρας σου ειπε επι λεξει οτι "θα σε συντηρησει"(δλδ θα σε "ταιζει") μεχρι να τελειωσεις τις σπουδες που σκεφτεσαι να κανεις???Δλδ...Χαριστικα θα το κανει?τυπου "σου κανω αυτο το δωρο" αφου το θελεις τοσο πολυ???

Ρωταω γιατι αν επεκτεινω μια τετοια σκεψη στη δικη μου ζωη τη βρισκω λιγακι απαραδεκτη!Δεν θεωρω πως ο αντρας μου με συντηρει επειδη δεν δουλευω!Αλλωστε αν με πληρωνε για την δουλεια που κανω θα ηταν μειον πολλεεεεες χιλιαδες ευρω!Και ισως δεν το καταλαβαινει αλλα θα φανει στο μελλον!..Βεβαια πιθανον να αποδωσει τα θετικα που θα(ελπιζω!) βγαλει η Αννυ στα καλα δικα του γονιδια! :evil: Πφφφφφ αντρες!!!!!!

Κατα τ'αλλα ποτε δεν ειναι αργα για να κανεις αυτο που σε ευχαριστει!Παντως η καθε μερα ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ με τα παιδια μας και δε γυρναει πισω!Οταν δεν ημουν μαμα δε με πολυενοιαζε αν περνουσε 1 μερα κ εγω δεν εκανα τιποτα ουσιαστικο!Τωρα με νοιαζει!

Και φυσικα το παιδι μου ομορφαινει τον κοσμο μου!Μια βολτα ειναι παντα πιο διασκεδαστικη...Τωρα η μνημη μου λειτουργει μετα απο ενα ταξιδι,...Ολα εχουν την υπογραφη της!!!

Επανερχομαι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου εδώ είμαι.....Και πάλι... :twisted::twisted::twisted: Μη φοβάστε καλέ...Δε γεννάω εγώ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Βάσει ΤΕΡ σήμερα είμαι 41 εβδομάδων.. :o:o:o:o:o

Κάθε μα κάθε μέρα και κυρίως βράδυ έχω έντονα πονάκια και λέω άντε θα γεννήσω και στο τέλος κοιμάμαι..Αλλά η αλήθεια είναι ότι τις 2 τελευταίες νύχτες δεν κοιμάμαι καλά..Πονάω ακόμα και στον ύπνο και ξυπνάω συνέχεια... :roll::roll::roll: Αύριο πρωί πρωί πάλι θα πάω γιατρό....Για να δούμε... :roll::roll::roll::roll: Αν η μπέμπα έχει κατέβει κι άλλο, θα του πω ή Σάββατο ή Δευτέρα να με βάλει για πρόκληση... :?:?:? Δε θέλω να γεννήσω με άλλο γιατρό....Και κουράστηκα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Συγγνώμη που σας πρήζω κάθε μέρα... :oops::oops::oops:

Αναστασίααααααααααααααα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: στην Άννυ...Ελπίζω να συνεχίσει την "πολυφαγία"... :lol::lol::lol:

Καλέ είναι τέλεια τα παιδάκια σας..Κουκλιά όλα..Τα έδειχνα το πρωί στην Ιω και έλεγε "Θοδωής...Ανατάσης...Γιώγος..."Μόνο την Έλενα δεν έλεγε... :lol::lol::lol::lol:

Τζούλιαααα που έχεις πάρει αυτό το τεράστιο παιχνιδόκουτο;;;;;;;;;Θέλω κι εγώ... :D:D:D

Φρανίτααααα μέχρι που γνώρισα το Γιώργο και ούσα φοιτήτρια, κάθε βράδυ γύριζα, μπούχτισα στις βόλτες, στους γκόμενους, σε όλα..Ήθελα να ηρεμήσω..Δε μου περνούσε ποτέ από τομ μυαλό να παντρευτώ και να κάνω παιδί...Ήμουν και μικρή βέβαια, αλλά έλεγα "Εγώ δε θα βάλω κανένα μαλάκα στο κεφάλι μου και αν κάνω ποτέ παιδί, μετά τα 30, θα είναι εξώγαμο..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πως κατέληξα;;;;Παντρεύτηκα στα 24 και 8 μήνες μετά έγινα μαμά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Βέβαια, να σου πω την αλήθεια, χωρίς δουλειά δε θα μπορούσα να με φανταστώ...Δε θα ήθελα με τίποτα... :?:?:?:?:oops::oops::oops: Επίσης, πολλές φορές, νιώθω ότι έχω βάλει σε 2η μοίρα την καριέρα μου, αλλά με αποθαρρύνει και η υπάρχουσα κατάσταση..... :?:?:?:?:?:?:?

Καμία φίλη μου δεν έχει παντρευτεί και δεν έχει κανει παιδί και στην αρχή μου έλεγαν "Μα πως μπορείς κλπ;;;;"Όμως πλέον το βλέπω ότι ζηλεύουν..Και χαίρομαι που με ζηλεύουν..Γιατί έβγαλαν μεγάλη κακία όταν παντρεύτηκα...Θέλουν απελπισμένα να παντρευτούν, αλλά δεν έχουν καν γκόμενο...Νιώθω τόσο τυχερή που έχω την Ιω μου και το Γιώργο μου...Βέβαια θα ήθελα να αλλάξω πολλά στη ζωή μου, όπως η δουλειά που μόνη μου επέλεξα και πόλη, αλλά είναι δύσκολο... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω λεω νατασα δε εχει κανα βιβλιο ο γιωσαφατ?

ρε γωγω..γτ με προκληση??αν δε βγει μεχρι 20 του μηνα που θα ναι αυτος τοτεπανε..αλλα θα βγει μεχρι τοτε ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα, παρήγγειλες 2 φορές το ποδήλατο? και το πλήρωσες διπλά? :o:o

Ελπίζω πως όχι............. η 1η παραγγελεία ακυρώθηκε γιατί υπήρχε κάποιο πρόβλημα με την δ/νση και μου στείλαν μήνυμα ότι ποσό θα επιστραφεί στην πιστωτική και μετά το ξαναπαρήγγειλα

Ελπίζω να μην έκανα καμιά μ@λ@κια :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Νατασα! Αν μας το έλεγες νωρίτερα θα έλεγα στη νονα της χαριλίνας να το κανονίζαμε για άλλη φορα.

Την Παρασκευή στις 8:00 θα ερθει να της φέρει λαμπάδα. Πρέπει να της κάνω κάποιο δώρο; :roll::?:

Αναστασί ενδιαφέρουσα άποψη, αλλα θα σχολιάσω το βράδυ. Τώρα φεύγω. Πάω να δω τα προσκλητήρια και τις μπουμπονιέρες μας και τον στολισμό του τραπεζιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ συνήθως δίνουν τσουρέκι στην Νονά, εξαρτάται και τι σχέσεις έχεις....αλλά αν της δώσεις δώρο είναι σαν να της ανταποδίδεις το δώρο :? αν κατάλαβες τι εννοώ!!!! σαν να την πληρώνεις ένα πράμα που σου έφερε δώρο!!!!

Γωγώ και το που θα γεννήσεις με κάποιον άλλον? εγώ και τις 2 φορές γέννησα με ξένο γιατρό και όχι με τον γυν. που με παρακολουθούσε!!! εδώ συνηθίζεται....πού είναι το πρόβλημα ακριβώς? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιξανε ο θοδωρης με τη ειρηνη πολυ καλα..ξερετε γτ?γιατι ο θοδωρης ηταν στο παιδικο κ η ειρηνη εκει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.

=))=))=))=))=))=))=))=)) Τελεια!!!!!!Οταν με το καλο παντρευτουν να νοικιασουν 2 σπιτια ενα για τον καθενα για να ειναι κ οι 2 ευτυχισμενοι!!!!!! :lol::lol::lol:

Καρολ μου τι γλυκια που εισαι!!!!!!!Με το καλο να ερθει ενα 2ο παπακι!!!

Λεναρα μου πλακα μου κανεις???Φυσικα κ εισαι κ εσυ καλεσμενη αξημερωτα!!!!! :lol::lol::lol:

Εκανες χοριακη????

Χρυσα χαιρομαι που ολα ειναι οκ με τον Χ κ τον ιδρωτα του!!!!

Δλδ πιστευεις πως στα 80 σου θα σκεφτεσαι οτι με το να δουλευεις κ να ακους τοοοοσες χαζομαρες απο τοοοοσο κοσμο θα εχεις κανει κατι σημαντικο στη ζωη σου??? :lol::lol:

Εγω να σου πω την αληθεια δεν το βλεπω ετσι...Ακομη!!!!Αλλα ακομα ειμαι μικρο κ αμαθο!!! :P

Αργυ μην τον πληρωνεις τον φρακοφονια οδοντιατρο! :lol::P Ακους εκει για το τιποτα τοσα λεφτα!

Εγω θεωρουμαι χαρωπη νοικοκυρα???Μαλλον χαρωπη νταντα της κορης μου θα με ελεγα!

Και κοσμο(και ντουνια ;) ) γνωρισα...και απειρα ταξιδια εκανα...Και δουλεψα και 5 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ μηνες! :lol::lol::lol::lol: Και θα δουλεψω κ στο μελλον!...Και αλλα πολλα θα κανω αλλα ας μην τα γραψω τωρα κ με περασετε για τρελλη!...

Γωγουλα μου τι θα γινει???Αφου σου ειπα πως δεν προκειται να γεννησεις αυτη τη βδ γτ δεν το καταλαβαινεις??? :P Αλλα θα μου πεις εγω ελεγα μπεμπα τον Παντελακο!!! :lol:

Και μην κοροιδευεις!!!Ηταν τεραστια ποσοτητα το 1 αχλαδι!!!Αφου πιστευω πως χαλαρα την κραταει 3 μερες! :lol::lol::lol:

Σισσιω νομιζω κανενα τσουρεκι θα ηταν οκ!... :?

Α!Τωρα που το θυμηθηκα!Αποφασισα πως δεν θα παρω σοκολατενια αβγα φετος!

Εχουμε 2 βαφτιστηρια κ αυτα εχουν απο 2κ 3 αδερφια...Δεν παιρνω 7 αβγα με τιποτα....Ουτε μονο για τα βαφτιστηρια θελω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα και συνεχίζω.....

Αρτζιιιιιι είναι τέλεια ρε η ΡΕΑ...Αυτά είναι τα καινούρια παπουτσάκια;;;;; :D:D:D:D:D:D Επίσης, είναι αδύνατη ρε...Δε φαίνεται για τόσα κιλά....

Ρε συυυυυ νιώθω ανασφάλεια αν γεννήσω με άλλο γιατρό... :oops::oops::oops: Άλλαξα που άλλαξα τελευταία στιγμή το γιατρό που είχα τόσα χρόνια, δε θέλω να πάω να γεννήσω με έναν τύπο που δεν έχω ξανασυναντήσει ποτέ... :roll::roll::roll::roll:

Θου ναι μέχρι τις 20 θα είναι εδώ..Να μπω τελευταία στιγμή;;;;; :roll::roll::roll::roll: Βαρέθηκα να περιμένω... :oops::oops::oops::oops: Τι αυτοκίνητο θα πάρετε;;;;;

Σισσάκιιιιι ζηλεύω με αυτές τις ετοιμασίες..Τι ωραία που ήταν... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Χρύσα οπότε όλα μια χαρά με τον ΦΟΦΟ ε;;;;; :D:D:D Μπράβο, πολύ χαίρομαι... ;););)

Αφροοοο τι νέα φιλενάδα;;;;;Ηρέμησες καθόλου;;;;; :roll::roll::roll: Αντε καλώς να τον δεχτείς τον Κ..Αλήθεια καφέ ήπιατε με την Βίκυ;;;;; :roll::roll:

Λενάρα συμπεθερούλαααααα μου βάλε το Στάση να φιλήσει την κοιλίτσα σου... :x:x:x

Νατασούλα εγώ δεν θα το είχα ξαναπαραγγείλει..Αν δε σου επιστραφούν τα λεφτά;;;; :roll::roll::roll:

Να σας πω τώρα για τα τσίσα....Μια φορά τα έκανε χθες πάνω της...Κατά τ'αλλα συνέχεια την πάω εγώ, άλλοτε κάνει άλλοτε όχι... :D:D:D:D Πάντως, μια φορά μου είπε "Μαμά κακά...Πάμε τουαέτα"...Και πήγαμε και έκανε τσίσα...Νομίζω ότι και τα τσίσα, τα λέει κακά... :lol::lol::lol:

Πάντως, το περίμενα πιο δύσκολο..Μέχρι στιγμής πάμε σούπερ.. :D:D:D Α!!!!!Στον ύπνο εννοείται ότι της βάζω πάνα, αλλά και χθες το μεσημέρι και χθες τη νύχτα άντε να είχε κατουρήσει μια φορά..Είχε κάνει ελάχιστα!!! :D:D:D

Καορλινάκι τι ωραία που τα έγραψες για τη ζωή σου... :x:x:x Είσαι ευαίσθητη τελικά... :lol::lol:

Αναστασία μωρή σοβαρά στο λέω..Δεν κοροϊδεύω...Ένα ολόκληρο αχλάδι για ένα παιδί που δεν τρώει τίποτα, είναι ΑΘΛΟΣ... ;);););)

Επίσης, πλέον κι εγώ νομίζω ότι δε θα γεννήσω.... :lol::lol::lol::lol:

Α, Αρτζι για τα δόντια που λες..Το δόντι που "έχασα" ( :cry::cry::cry::cry: ) το είχα απονευρώσει πριν 1-1,5 χρόνο, αλλά ο παπάρας ο γιατρός δε μου το σφράγισε...Η απονεύρωση έγινε σε 2 επισκέψεις του 20λεπτου..Πλήρωσα 350 ευρώ.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και πάει το δοντάκι μου.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σταματα να αγχωνεσαι αδικα!Εχεις ακομη 6 μερες!Και εχεις πονακια οποτε δε θα αργησεις!!!!! ;)

Ρε συ τωρα γτ αρχισες εκπαιδευση???Πως θα την συνεχισεςι με το νεογεννητο αγκαλια???Ασε που ειναι πολυ πιθανον να αντιμετωπισεις μια καποια "περιεργη" συμπεριφορα απο την Ιω... :?:?:? Βασικα/...Καλο κανεις αλλα εγω δε θα το επαιρνα που ζεστα! :oops:

Και η Αννυ κανει στο γιο γιο τσισα!Οχι παντα αλλα 2 φορες τη μερα συνηθως! :D Βεβαια αναγκαζομαι κ εγω να κανω μετα απο απαιτηση της!!!!! :lol::lol::lol: (τρομερο αγχος μου προκαλει!μαλλον στο τελος θα βαλω εγω πανα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκοοοοο δεν είμαι μόνη ρε...Έχω και μαμά και πεθερά εδώ τώρα... :D:D:D Που να μην τις είχα βέβαια..Η παρουσία τους και μόνο μου προκαλεί εκνευρισμό... :twisted::twisted::twisted: Είμαι αχάριστη τελικά!!!!Το ξέρω...

Α, προσπαθούμε να το κόψουμε γιατί δεν γουστάρει καθόλου την πάνα..Όλο παραπονιέται ότι την ενοχλεί..Κάθε 5 λεπτά έρχεται και μου λέει "Μαμά πονάει κώλιος μου...Φτιάτσε μου το παμπες καλιά καλιά..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις εδώ παίρνεις τηλέφωνο τον γιατρό να τον ρωτήσεις κάτι και μετά σου έρχεται ο λογαριασμός στο σπίτι!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil: αν είναι δυνατόν!!!!

Γωγώ μη λες χαζά, άφησε την μπέμπα να έρθει όποτε εκείνη το θελήσει και ας γεννήσεις με άλλον γιατρό, μιλάμε ότι η στιγμή του τοκετού διαρκεί πολύ λίγο και ο γιατρός δεν κάνει και τίποτα, επομένως γιατί σε αγχώνει αυτό το πράγμα?

θέλεις πρόκληση και έξτρα πόνο?

μην είσαι χαζή, άστο να έρθει μόνο του! :x

να σκεφτείς εμένα: την 1η φορά που γέννησα επικοινωνία είχα μόνο με τον άντρα μου αφού δεν γνώριζα Γερμανικά, ο δε γιατρός καθόταν σε μια γωνιά και εξηγούσε σε μια εκπαιδευόμενη την όλη διαδικασία.......την 2η φορά (γνωρίζοντας λίγο την γλώσσα) δεν είχα την ευκαιρία να πω και τίποτα αφού γέννησα αμέσως και η γιατρός ούτε που χρειαζότανε!!!!....δλδ και στις 2 περιπτώσεις η πρωταγωνίστρια ήμουν εγώ και η μαία.....................

σκέψου αυτά που σου λέω και άσε την πρόκληση :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαμα !!!!!

..Και φυσικα δεν εχω φωτο Σισσιω μου!Εγω την κρατουσα αγκαλια στον καναπε κ δεν ανεπνεα καν...μηπως την κουνησω κ θυμιθει πως αυτη δεν ηταν φυσιολογικη συμπεριφορα εκ μερους της! :P:lol::lol::lol::lol: ες!

=))=))=))=)):)):)):)):))=))=)):YMHUG: Κουράγιο Μάνα!!!!

Πάω να σας διαβάσω φιλακια!

Συμπεθερα εγω κλείνω το βράδυ το τρενάκι και εσυ το ανοίγεις με τις καλημερες σου το επόμενο Πρωί!! :x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα εγω κλείνω το βράδυ το τρενάκι και εσυ το ανοίγεις με τις καλημερες σου το επόμενο Πρωί!! :x:x:YMHUG:

μία συμπεθέρα το κλείνει, μία το ανοίγει :lol::lol::lol::lol::lol::x

πάμε να ετοιμαστούμε να πάρουμε τον Λ.

η Ρέα μου την έχει δώσει σήμερα: έκανα ωραία φασολάκια και της τα πρόσφερα με ρυζάκι και δεν τα θέλει....έκανα και τυροπιτάκια και μου λέει: "όχι φαί, πίτσα θα φάω" εννοεί τα τυροπ. X(X(X(X(

όχι κυρία μου!!!!....μετά μονολογεί και το επαναλαμβάνει και στις 2 γλώσσες!!!! X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ με τοση δουλεια..δε σας παρακολουθω..καθολου ομως... :lol::lol::lol:

Θουλιιι..ποτε θα σε δω ρε...

μονο οταν σταματισω απο την δουλεια Ιουλιο μηνα ...λιγο πριν γεννισω!!!!

Αλλιως δεν εγγυωμαι για καμια συναντηση...ακομα και στα γεννεθλεια της Ειρηνης θα ερθω εαν δεν δουλευει ο Οδυσσεας- που μου βαζει μονημα τη νατασα σαν παραδειγμα-

Γωγω γιατι βιαζεσαι πουλιμ...που ξες αυριο μπορει να γεννησεις...ασε τον τοκετο να εξεληχθει εαν και εφοσων ολα βαινουν καλος..

να εκανες προκληση εαν πχ ειχες καποιο θεματακι με πλακουντα αμνιακο υγο ναι...να το εκανες με χιλια...

αλλα γιατι;;;..ασ επου αμα ξεκινησει μονος του ο τοκετος θα γεννησεις σαν τη Παναγιωτα..τσακ πατ...

Ερη μου φιλακια πολλα!!!

Λενιω πως εισαι;;;..τι καλα που θα ξαναγινεις μανουλα..πολυ χαρηκα για σενα!!!

Νιοθω μια περιεργη πιεση απο κατω...νωρις δεν ειναι ρε παιδια;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αυτό το κοριτσάκι στην φωτό ξέρετε τι κάνει?

ανεβαίνει στην πολυθρόνα και ανοίγει το παράθυρο του δωματίου της :o:o:o:o ....είπα στον άντρα μου να βάλουμε πόμολο που κλειδώνει!!! :?

Μα τι κουκλι είναι αυτο!!! :x:x:x:x;;);;);;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου κ εγω χαιρομαι για μενα!!! :lol::lol::lol:

καλε σημερα εχω μια σουπερ τρελη διαθεση!

αν δε με πονουσε κ τοσο η κοιλια μου θα πετουσα!!

εκσταση δε θα κανω αλλη χωριακη!!

το ξερω πως σου φαινεται περιεργο με ολη την παρανοικη συμπεριφορα μου.. αλλα δε θα κανω!

αχ ρε συ γωγω του εχω μιλησει 2 φορες οτι εχει η μαμα νινι στην κοιλιτσα κ αυτος ουρλιαζει κ λεει οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ζε θελωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κ κλαιειιιιι με μαυρο δακρυ!!!!

κ ειπαμε με τον τολη να μην του το αναφερουμε για 2-3 μηνες, αλλα οταν αρχισει να φουσκωνει λιγο η κοιλια μου να του λεμε οτι εκει μεγαλωνει το νινι.. ετσι λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αναστασης εχει παρει 2 ρολα χαρτι υγειας κ τα εχει κοψει σε τοσοδουλικα μικρα κομματακια, τα πεταει στον αερα κ ειναι τοσο ευτυχισμενος!!!!!

ο πατερας του οταν τα μαζεψει το βραδυ δε θα ειναι ομως!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Λενακι μου, χαίρομαι παρα πολυ για σένα, συμφωνώ ρε συ, μην κανείς άλλη χοριακη, πόσο υπολογίζεις ότι είσαι; 4 - 5 εβδομάδων, εγω θα πήγαινα η θα μιλούσα με έναν γυναικολογο και μετα θα περίμενα να πάω 7-8 εβδομάδων να ακούσω καρδιά..

Έχετε όλον τον καιρο μπροστά σας για να κάνετε τον Ανασταση να καταλάβει..

Αααχ τι σούπερ θέμα ανοίξατε.. Καταρχήν Φραν, τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα λες δηλαδή ολόκληρη η κριτική που σου έκανε ο φίλος σου, βασίζεται σε σαθρη βάση αφου ο άνθρωπος είναι ανιδεος για το τι σημαίνει να είσαι Μάνα και Πατέρας για ένα παιδι για τα 2 πρώτα χρονια της ζωής του! Νομίζω ότι πρέπει να διώξεις σκέψεις που αδίκως συμβαίνουν, γιατι το να μεγαλώνεις ένα παιδι είναι το πιο σημαντικό πράγμα στον κόσμο.. Και μέχρι το τέλος του χρόνου, θα είναι πάντα το πιο σημαντικό.

Με κάλυψαν απόλυτα η Σίσσυ και η Αργυρώ.

Και εγω Σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να είχα κάνει παιδι νωρίτερα... Νομίζω ότι τελικά τέλεια ηλικία για πρώτο παιδι είναι 25..

Εγω συζουσα με τον Βαγγέλη απο τα 25... 8 χρονια τα κάναμε όλα.. Διακοπές, τριημερα, καθημερινότητα,

:mrgreen: θα μπορούσαμε να κάνουμε τον Κώστα τουλάχιστον 3 χρονια νωρίτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου μπράβο ! Χαίρομαι που δεν έχει τίποτα ο θερμοαιμος Φοφο!!! Τώρα για το άλλο, κάτσε να έρθει ο δεύτερος μπεμπης και βλέπεις τι κανείς.. Πάντως ο μικρός θα περνούσε τέλεια στην θάλασσα..

Σισσακι εγω αν είχα την ευκαιρία να φύγω απο την Αθήνα δεν θα το σκεφτόμουν καν.. Θα είχα φύγει χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...