Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!

μαρουλακι γιατι κοριτσακι μου αγχωνεσαι με τις χωριακες??

τον σηκωνω που κ που, τι να κανω, δε γινεται να το απογευγουμε τελειως!!

και παιχνιδια θελει κ τρεξιματα.. αυτη η εγκυμοσυνη δεν εχει καμια σχεση με την πρωτη!

νασια περαστικα κοριτσακι μου!!!

αννα μαρια τελεια, ολα καλα! στο νοσοκομειο στη γραφει την αδεια η απο το ιατρειο του?

τιτινα τι ωραιος μαρσιπος!! με το καλο να τον γεμισεις με το παλικαρακι σου!!

κουο καλως ηρθες!!!

χαχαχαχα νιακουλινακι πω πω!! πως θα τα χωρας κ τα δυο στο μαρσιπο???

πολυ δυσκολο μου φαινεται στη φωτο!

εγω εχω ενα μαρσιπο απο τον ανασταση, αλλα λεω να παρω κ εναν μει ται.

φαινεται δυσκολος στο δεσιμο αλλα πρεπει να ειναι πιο πρακτικος..

ας πλησιασει η ωρα κ θα παρω!

χουανιτακι ολα τελεια θα πανε, μην αγχνεσαι για την αποκλιση του υπερηχου!

εγω την επομενη τεταρτη θαπαω παλι στο γιατρο οπου λογικα θα ακουσουμε την καρδουλα!

φιλακια κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia gia sas!!!!!!ego eimai mia nea manoula gennisa ena koritsaki prin 3 mines :D:D:D alla akomi den to exo siniditopoiisi kai maresi na sas diavazo... :):):) na sas pane ola telia na apolafsete tin periodo tis egkimosinis oso perissotero mporite :) giati den sas krivo oti tora pou gennisa mou lipi i egkimosini.. ;) filakia se oles sas....kai me to kalo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????ωπς ειναι τα μωρακια?????????????????

εγω καλα ειμαι τωρα!!!!!προχθες το βραδυ δεν ημουν κ τοσο ποναγα παρα πολυ μπροστα στο στηθος

κ πισω στην πλατη μου.ποναγα πολυ κ δεν μπορουσα να αναπνευσω.ο αντρας μου φοβηθηκε παρα πολυ , ηθελε να παμε στο νοσοκομειο (σιγα μην πηγαινα).μετα ξαπλωσα με πηρε ο υπνος κ το πρωι ημουν ενταξει!!!!!!

χθες παλι το πρωι ειχα κοσμο εδω ,μετα ειχα δουλεια κ ετσι δεν προλαβα να μπω!!!!!!!!!

το βραδυ μου εκανε κ η κορη μου πυρετο 38.6, ευτυχως σημερα ειναι μια χαρα το κοριτσακι μου!!!!!!!

κ σημερα να'μαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου πολυ ωραιος ο μαρσιπος,αντε να ερθει κ το αγορακι σου να τον γεμισεις!!!!!!!!!!!!!!!

καλα ο μπεμπης του δινει κ καταλαβαινει ε????!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!κλοτσα μπεμπη κλοτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χουανιτακι μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαρηκα πολυ για σενα κοπελα μου!!!!!!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου κ να εχεις μια ηρεμη , τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου,μην αγχωνεσαι.κ εμενα το μωρακι μου ειναι μια βδομαδα μικροτερο (το βγαζει ο υπερηχος).δεν ειναι τιποτα αυτο!!!!!!! :D:D;)

κουο μου καλως ηρθες κ εσυ κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να ερθει κ το δικο σου μωρακι!!!!!!!ολα καλα να πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου πως εισαι σημερα καλη μου???????????περααστικα κοπελιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακουλινακι μου ειδε ςυπαρχει λυση κ για σεν με τα δυδυμακια σου???!!!!!!!!!απλα πιστευω πως θελει λιγο μεχρι να το συνηθισεις!!!!!!!!! ;):D:D

κισκα μου κουραστηκες πολυ απ'το ταξιδι,ε????? σημασια εχει οτι περασες πολυ ομορφα!!!!!!!!πως εισαι τωρα?????

μαιμμουδακι μου πως εισαι εσυ κοπελα μου??????κ εγω σηκωνω τον αγγελο,δεν γινεται να μην τα σηκωνουμε κ καθολου!!!!!οπως λες δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε εντελως τα ,μικρουλια μας!!!!!!μας εχουν κ αυτα αναγκη σε ολα!!!!!!

ο αναστασακος πως ειναι????

μυριαμ μου τι κανεις κοπελα μου??????πως τα πας με τη δουλεια?????αντε κοντευεις να τελειωσεις,υπομονη !!!!!!!!!!

αννα μαρια μου εσυ πως εισαι??????

μαρουλακι μου δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι με τις χοριακες κοριτσι μου!!!!!δεν υπαρχει λογος!!!!!

* κοριτσια μου μην ανησυχειτε για τα συμπτωματα!!!δενβ ειναι απαραιτητο να τα εχουμε!!!!!εγω πχ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα απολυτως τιποτα,μονο κατι λιγα εως ελαχιστα στην αρχη (οχι τιποτα το ιδιαιτερο)!!!!!πεταγα στην κυριολεξια!!!!!!!!

ποολα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!συγχωρεστε με αν ξεχασα καποια!!!!!!!!

:oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στκ να'σαι καλα κοριτσι μου!!!!!!!!!να χαιρεσε το κοριτσακι σου κ να ειναι παντα γερο κ υγιεστατο!!!!!!!!

η αληθεια ειναι αυτη πως η περιοδος της εγκυμοσυνης ειναι μοναδικη κ δεν εχουμε την ευκαιρια να του ζουμε συνεχεια!!!!!!!!!!!!!

*πω πω καλε ενα ολοκληρο κατεβατο εγραψα παλι πριν,τωρα το ειδα!!!!!! :shock::shock::shock::o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha ithela na rotiso tis manoules pou ginontai gia defteri i gia triti fora manoules niothete to idio opos tin proti fora???i iproti fora einai monadiki??ego niotho oti thelo mono ena paidi giati fovamai pos den tha eimai kali mama ti defteri fora... :(:(:(:(:(:(:( mallon lathos to skeftomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ ξύπνησα σήμερα πάρα πολύ νωρίς, απ' τις οκτώμιση, και πήγα νηστική και διψασμένη για αναλύσεις. Έκανα τα κλασικά για Έιτς, Τοξόπλασμα, κ.λπ. + ένα άλλο τεστ που λέγεται "Διπλό τεστ" (double test). Είναι για σύνδρομο Ντάουν και το πρώτο μέρος είναι ανάλυση αίματος. Μου πήρε αίμα ο μικροβιολόγος και μετά το στείλαμε με κούριερ στην Εταιρεία Προληπτικής Παιδιατρικής. Ευτυχώς ήταν όλα τζάμπα (για το Διπλό τεστ δηλαδή, γιατί τα άλλα θα κοστίσουν 180 ευρουλάκια). Εσείς αυτό το τεστ το κάνετε;

Τώρα ζαλίζομαι και τα βλέπω όλα πίσω από ένα πυκνό πέπλο, όπως και κάθε μέρα, δηλαδή, αλλά σήμερα είναι χειρότερο λόγω του πρωινού ξυπνήματος.

Βερόνικα, είδες, θα τα έχεις κρεμασμένα σα τσαμπιά από σταφύλια!

Λένα, εμάς οι γιατροί είτε δουλεύουν στο νοσοκομείο, είτε δουλεύουν ως ιδιώτες. Δε γίνεται και τα δύο. Ο κάθε γιατρός έχει την κλινική του, εκτός από κάποιους οι οποίοι δουλεύουν σε πολυκλινικές. Ο γιατρός μου είναι ιδιώτης, οπότε, γράφει την άδεια στο ιατρείο του.

Ηλιάννα, αν εξαιρέσεις τη ζαλάδα καλά είμαι. Όπως είπα και χτες, τρώω τα μπισκότα με τζίντζερ και όντως βοηθάνε! Φυσικά, έχω και τη δυσκοιλιότητα που με ταλαιπωρεί, έχω και το μάτωμα της μύτης, η οποία άρχισε να τσούζει.

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στκ μου μαλλον λαθος το σκεφτεσαι!!!!!!κ εγω στην αρχη της δευτερης μου εγκυμοσυνης σκεφτομουν κατι τετοια , ομως μετα........αλλαξαν κατα ποολυ τα πραγματα!!!!!!!!!!

το μονο που λεω κ το νιοωθω πραγματικα ειναι πως οσες φορες κ να το ζησεις αυτο πραγματικα οι στιγμες ειναι μοναδικες,σαν να ειναι η πρωτη φορα!!!!!!!!!!!πιστεψε με!!!!!!!

βασο καλως ηρθες κ εσυ στην παρεα μας!!!!!

αννα μαρια μου ολα τα αποτελεσματα θα ειναι τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εγω δεν θυμαμαι γι'αυτο το τεστ που λες,θα κοιταξω...!!!!!!

ποσο μου αρεσε αυτο με τα τσαμπια απο σταφυλια!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!

Τί κάνουν οι εγκυούλες???????

Kuo και Vaso καλωσήρθατε στην παρέα μας και με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια σας!!!!! Είμαι η Νάσια και περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου, έχω και μία κορούλα 16 μηνών.

stk να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου...πίστεψέ με όσα παιδιά και να κάνεις η αγάπη είναι η ίδια, μην σου πώ και περισσότερη!!!!!! Κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου έλεγα δεν θέλω άλλο παιδί, μου φτάνει ένα για να μην μοιράζεται η αγάπη μου...όταν γέννησα όμως και έζησα όλο αυτό το θαύμα σκεφτόμουν ότι θέλω οπωσδήποτε να το ξαναζήσω!!!!! Θα ήθελα και τρίτο (πρώτα ο Θεός να γεννηθεί με το καλό αυτό) αν και δεν νομίζω ότι προλαβαίνω πια, είμαι και σχεδόν 36.

Σήμερα νιώθω κάπως καλύτερα...δεν έχω το χάλι που είχα εχθές ευτυχώς, οι αναγούλες όμως πάνε κι έρχονται και σήμερα! Δεν με πειράζει χαλάλι αρκεί να είναι καλά το εμβρυάκι μου, απλώς υπάρχουν μέρες που δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου! Κι εγώ την σηκώνω αγκαλιά την Μαρία σπάνια όμως και πάντα καθιστή γιατί λόγω της αποκόλλησης δεν πρέπει να σηκώνω καθόλου βάρος...όταν όμως μου απλώνει τα χεράκια και λέει μαμάκα μου δεν μπορώ με τίποτα να της αντισταθώ όσο κι αν με κράζει ο άντρας μου!

Τιτίνα τέλειος ο μάρσιπος...με το καλό να τον γεμίσει ο μπέμπαρος!

Άννα Μαρία μου αυτή την εξέταση που λες νομίζω ότι την κάνουμε στο δεύτερο τρίμηνο (αν δεν κάνω λάθος), εννοώ το alpha test που είναι αιματολογική σαν το pappA και είναι για το σύνδρομο ντάουν και άλλες τρισωμίες, στην κόρη μου την είχα κάνει την 17η εβδομάδα...εκτός αν εννοείς άλλη εξέταση. Δεν θυμάμαι να έκανα άλλη εξέταση για τις τρισωμίες στο πρώτο τρίμηνο εκτός από το pappA.

Μαϊμουδάκι μου με το καλό να ακούσετε και καρδουλίτσα!!!!

Μαρούλι νομίζω ότι κακώς αγχώνεσαι με τις χοριακές...το μόνο που γίνεται είναι να σου προσθέτουν άγχος που δεν σου κάνει καλό σ'αυτή τη φάση. Εγώ δεν έκανα καθόλου χοριακή, ούτε μία φορά!

Ηλιαννάκι μου περαστικά στην κορούλα σου...ελπίζω σήμερα να είναι πολύ καλύτερα!

Που είναι όλες οι υπόλοιπες εγκυούλες μας???????

Φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!!!egw kala eimai spitaki prin ligo mageirepsa kai efaga snitsel me patates!!!Giam giam pentanostimo htan!!!!!!!!!!o mpempis klotsage san trellos otn mageireva...phnage o glykos mou!!!!!!! :D:D:D:D

ante vre maimoudaki mou na akousete kai eseis thn kardoulitsa sas na hremisete!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

στκ νομιζω οτι η αγαπη των γονιων μπορει κ μοιραζεται.. δε διαιρειται αλλα πολλαπλασιαζεται!! το καθε παιδιειναι μοναδικο κ η αισθηση που εχεις οταν μαθαινεις οτι εισαι κ παλι εγκυος ειναι απιστευτη!!!

απλα τα δευτερα (φανταζομαι) οτι θα ειναι πιο παραμελημενα απο τα πρωτα..

εγω θυμαμαι στον ανασταση τους φωναζα ολους να τον παρουν αγκαλια μονο στην πανα φανελα, μην τον ακουμπησουν πανω στα ρουχα τους, αποστειρωση στα παντα.. στο δευτερο σιγουρα δε θα γινονται αυτα, αλλα οχι επειδη θα τα αγαπαμε λιγοτερο!

ηλιαννα περαστικα στη μικρη σου, ελπιζω να μην ειναι τιποτα! πως εισαι εσυ σημερα?? πηρε τρομαρα ο αντρας σου ε??

βασω καλωςηρθες!! ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη κ εχω ηδη ενα αγορακι 2 χρονων!!! κ τωρα περιμενουμε το δευτερο!

αννα μαρια θα συμφωνησω με τη νασια για την εξεταση που λεει... αυτη πρεπει να ειναι η κατι αναλογο τελος παντων. καλα αποτελεσματα!! ποτε θα τα παρεις??

νασια πως εισαι? ειχες κ στην κορουλα σου τοσα συμπτωματα???

τιτινα μου ελπιζω ολα καλα να πανε την τεταρτη... δε θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι κατι θα παει κ αυτη τη φορα στραβα,οποτε σκεφτομαι θετικα!!

πω πω θελω κ εγω σνιτσελ! εγω τσακισα γκουντις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι μου όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου...θα ακούσετε καρδουλίτσα και θα ηρεμήσεις!!!!!!!

Όλες όσες είχαμε μια άσχημη εμπειρία (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα) ένα επιπλέον άγχος το έχουμε στην εγκυμοσύνη για να πάνε όλα καλά...αλλά το μόνο που καταφέρνουμε τελικά είναι να μην απολαμβάνουμε την εγκυμοσύνη μας. Εγώ να φανταστείς μετά το στραπάτσο που έπαθα με το πρώτο μου μωρό (μου έκαναν διακοπή κύησης στον 6ο μήνα λόγω διαφραγματοκήλης) δεν κατάλαβα τίποτα στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου στην κόρη μου...στον β' επιπέδου είχα τέτοιον φόβο που δεν είδα καν το μωρό στην οθόνη που μας το έδειχναν 3D, και η γκαντεμιά είναι ότι μετά που όλα ήταν φυσιολογικά και καιγόμουν να δώ το παιδί μου δεν υπήρχε dvd για να μας δώσουν!!!!!!!!!!! Έλεγα ότι την δεύτερη εγκυμοσύνη (τρίτη κατά σειρά) θα φροντίσω να την απολαύσω...αλλά δυστυχώς πάλι αγχώνομαι!!!!!

Στην κόρη μου τα συμπτώματα ήταν πάρα πολύ χειρότερα...μέχρι τον 6ο μήνα ήμουν κάθε μέρα και όλη τη μέρα χάλια!!!!!! Είχα λιγότερους εμετούς αλλά είχα τα χάλια μου συνέχεια...τώρα υπάρχουν μέρες που δεν έχω κανένα σύμπτωμα, απλά τις μέρες που είμαι χάλια, είμαι πάρα πολύ χάλια!!!!!

Έφαγα φασολάκια σήμερα που τα λιμπιζόμουν για μέρες (για την ακρίβεια είχα λυσσάξει) και τώρα το στομάχι μου ετοιμάζεται να τα πετάξει!!!!!!! Τί κρίμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ρε νασια ετσι ειναι...

πω πω τι επαθες κοριτσι μου εσυ!!!!!!!

αχ πολυ στεναχωριεμαι που υπαρχουν γυναικες που περνανε τετοιο λουκι...

ειλικρινα δεν υπαχρει χειροτερο!!!!!

εμενα ηταν πολυ αρχη (δεν υπηρχε εμβρυο) κ ημουν κομματια ψυχολογικα...

αχ ουτε να τα σκεφοτμαι δε θελω κατι τετοια..

εγω στον ανασταση δεν ειχα τιποτα, μονο υπερβολικη κουραση, ουτε εμετους ουτε αναγουλες τιποτα!

τωρα εφαγα γκουντις που ηθελα καιρο να φαω κ μου εχουν ανεβει στο λαιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι είναι ψυχοφθόρο για μια γυναίκα να χάσει παιδί σε όποια φάση κι αν γίνει...δεν είμαι από αυτούς που λένε έλα μωρέ ένα μάτσο κύτταρα ήταν...ανατριχιαστικό!!!!!! Ένα μωρό είναι ψυχούλα από την σύλληψη...ένας φίλος του άντρα μου μου πέταξε την εξής ΚΟΤΣΑΝΑ κάποια στιγμή (και από τότε ψυχράνθηκαν και οι σχέσεις μου μαζί του), πώς κάνεις έτσι για κάτι (ΚΑΤΙ το παιδί μου?????????? :evil: ) που δεν το είδες ποτέ???????? Θύμωσα απίστευτα...δεν ξέρει πώς είναι να γεννάς ολόκληρο παιδί και να φεύγεις από την κλινική μόνη!!!!!!

Τελοσπάντων, εδώ είμαστε για ευχάριστα πράγματα...προσπάθησε να αγχώνεσαι όσο το δυνατόν λιγότερο (ξέρω πως αν σου πώ να μην αγχώνεσαι θα ακουστεί εξωπραγματικό) και να σκέφτεσαι θετικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εννοω οτι ειναι "μια χουφτα κυτταρα ακριβως"... απλα νομιζω οτι δεν ειναι το ιδιο απλα να μην προχωραει μια εγκυμοσυνη με το να περνανε οι μηνες,να το νιωθεις,να σε κλωτσαει και μετα να πρεπει να το αποχαιρετησεις... νομιζω οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο, δεν ξερω κιολας...

αντε ας μη μιλαμε αλλο για τετοια!!!!!! ολα θα πανε τελεισ για ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας...hello στις καινουργιες...ΣΤΚ εγω ειμαι για δευτερη φορα εγκυος και η Ηλιαννα για τριτη...στην αρχη που γεννησα τον γιο μου νομιζα πως δεν θα μπορω να αγαπησω το αλλο οσο αγαπαω τον γιο μου..μετα ηθελα πααααρα πολυ ενα μωρακι γιατι αισθανομουνα οτι εχω τοση αγαπη στην καρδια μου που ηθελα να δωσω δεν ξερω αν το περιγραφω σωστα αλλα ειναι περιεργο συναισθημα..τωρα που ειμαι εγκυος και κλωτσαει συνεχεια εχω ξετρελαθει....λες και ειμαι για πρωτη φορα εγκυος..περιμενω πως και πως να με κλωτσισει να το ευχαριστηθω...εχω περιεργια αραγε πως θα μοιαζει αν θα μοιαζε με το γιο μου και τετοια...Ηλιαννακη ασε τρομαξα να συνελθω..τερμα τα ταξιδια μεχρι να γεννησω οποιος θελει ας ερθει να με δει εδω..Χριστινααα τι κλωτσιεςςς και εγω αναρωτιομουνα αν κοιμαται καθολου αλλα μαλλον και στον υπνο της κλωτσει δεν μπορει γιατι τα μωρα κοιμουνται πολυ!Αλλα ειναι ωραιο συναισθημα βαζει και ο αντρας μου τα χερια του και περιμενει και οταν κουναει τρελαινεται..εγω το νιωθω συνεχεια αλλα για εκεινον ειναι αλλιως..χουανιτακι νομιζω το καφε σιγα σιγα υποχορει οχι αμεσως!!Αυτα μην γραψω κανα γραμμα παλι!!φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας κ χαρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε φουσκιτσες μου????? :lol::lol::lol:

εμεις καλα!!!!!ξαπλωσα λιγο αλλα δεν καταφερα να κοιμηθω διοτι με το που ξαπλωνω στο κρεβατι μετα απο πεντε λεπτα ξυπναει ο αγγελος!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ε κ μετα σηκωθηκε κ η αννα μαρια κ παει λεγοντας.....!!!!ευτυχως η αννουλα μου σημερα δεν εχει πυρετο,τρεχει λιγο η μυτη της!!!!!!!!

αμαν πια δεν θα ερθει το καλοκαιρι φετος??????

κοριτσακια μου νασιουλα μου κ μαιμουδακι μου ειναι δυσκολο αυτο που ζησατε ,σας καταλαβαινω!!!! :lol::lol: τωρα ομως τα μωρακια σας ηρθαν κ θα μεινουν!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη γι'αυτο!!!!!!!

ευη μου ταλαιπωρηθηκες αρκετα κοπελα μου!!!!!!1τωρα κατσε εκει κ οπως λες οποιος θελει να ερθει να σε δει!!!!!πολυ σωστη σε βρισκω!!!!!!!! :lol::lol:

αναστασια μου που ξερεις μπορει το ενστικτο σου να βγει αληθινο!!!!!!!εγω κ της δυο φορες ειχα πασει μεσα!!!!!κ τωρα την τριτη!!!!!!!!!

βανεσακι μου πως εισαι κοριτσακι μου????το νινακι τι κανει?????

γεια σου βρε τιτινα με τις σπεσιαλιτε σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hliannaki mu mia xara eimai!!!xereis ego apo sibtomata tipota!!!ase pu me exei piasei mia akatasxeti laimargia kai sinexeia thelo na troo!!!fovamai oti tha gino tofalos mexri ton enato!!!!mexri stigmis exo parei 1,5 kilo alla etsi opos pao.....

ti oraia pu exeis idi ta 2 su paidakia kai perimeneis k allo!!!!gemizei to spiti xara!!!!kai as min koimasai!!!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hliannaki mu mia xara eimai!!!xereis ego apo sibtomata tipota!!!ase pu me exei piasei mia akatasxeti laimargia kai sinexeia thelo na troo!!!fovamai oti tha gino tofalos mexri ton enato!!!!mexri stigmis exo parei 1,5 kilo alla etsi opos pao.....

ti oraia pu exeis idi ta 2 su paidakia kai perimeneis k allo!!!!gemizei to spiti xara!!!!kai as min koimasai!!!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλαλι βανεσακι μου,χαλαλι!!!!!κ εγω αυτο σκεφτομαι,μεχρι που θα φτασω με τηνκοιλουμπα κ μετα τι θα κανω....!!!!!!!!

ναι ειναι παρα πολυ ωραια,τελεια!!!!!!!τα βλεπω εδω κ τα δυο μαζι να παιζουνε , να τσακωνονται , να αγκαλιαζονται κ να δειχνουν την αγαπη τους το ενα προς το αλλο, παρολο που ειναι μικρα, κ συγκινουμαι!!!!!

λεω τι αλλο θελω????τιποτα!!!ειμαι απολυτα ευτυχισμενη!!!να ερθει με το καλο κ το μικρουλακι μας κ θα εχουμε την απολυτη ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εγώ ξάπλωσα το μεσημέρι, αλλά δεν κοιμήθηκα και πολύ.

Τιτίνα, εμείς φάγαμε χτες σνίτσελ με πατάτες φούρνου (όλο πατάτες τρώω)! Το σνίτσελ μου μύρισε λίγο, ευτυχώς το έφαγα και δεν το έβγαλα.

Λένα, goody's; Πω πω, εγώ δεν τολμώ να φάω junk food. Άλλωστε, μόνο που τα σκέφτομαι, μου ξινίζουν.

Όσο για φρούτα και λαχανικά, κι αυτά μου ξινίζουν... :(

Συμφωνώ κι εγώ με τη Λένα, άλλο να ακούσεις καρδούλα, να το νιώθεις να σε κλωτσάει, κ.λπ. και να το χάσεις, κι άλλο να το χάσεις στην αρχή-αρχή. Τουλάχιστον εγώ έτσι το είδα στην περασμένη εγκυμοσύνη.

Όσο για το φύλο, εγώ νομίζω είναι αγόρι, αλλά δεν κόβω και το κεφάλι μου! Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ ειλικρινά για την εμψύχωση λ. Το χρειάζομαι πολύ ♥️  Με τον γιατρό δεν μίλησα, γιατί την προηγούμενη φορά που είχα λίγα αχνά καφέ μου είπε ακριβώς αυτό, ότι πολλές γυναίκες έχουν και δεν σημαίνει τίποτα. Πήγα εκτάκτως να με δει για να ηρεμήσω και δεν είδε τίποτα απολύτως ανησυχητικό, και μάλιστα μου είπε δεν χρειάζεται να πάρω προγεστερόνη.  Αύριο την αυχενική θα την κάνω σε άλλον γιατρό, σε εμβρυητρικο. Αν δει ωστόσο κάτι, θα πάρω άμεσα τον δικό μου γιατρό να μου πει πως να κινηθώ με το αίμα.  Θα σας ενημερώσω αύριο μόλις τελειώσω αγαπημένες μου ♥️♥️
    • Κοριτσάκι μου πραγματικά μοναδική ευχή μου για υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας!! Για όλο το κόσμο..! Όλα θα πάνε καλά!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Λίγες ώρες έμειναν!! Φαντάζομαι την αγωνία σου.. λίγο ακόμα υπομονή... Η καρδούλα του χτυπάει! Να το βγάλεις αυτό από το μυαλό σου σε παρακαλώ..!! Στο λέω πολύ σοβαρά!! Το καφέ δεν είναι πραγματικά τ ι π ο τ α!!!!! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και πολλές γυναίκες το έχουν!! Αν δεν δεί τίποτα ανησυχητικό ο γιατρός στον υπέρηχο, συνήθως είναι αγγειακια που σπάνε όσο μεγαλώνει η μήτρα! Έχεις ξαναπεράσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη και τα ξέρεις καλύτερα από μένα!! Με το γιατρό μίλησες καθόλου;; Να σε καθησυχάσει βρε παιδί μου λίγο.. δεν χρειάζεται να σε δει, θα σε δεί αύριο μια και καλή..! Αλλά έστω να μην το φοβάσαι τόσο.. εγώ θα στο λέω όσο χρειάζεται πάντως μέχρι να το πιστέψεις!! Εκτός αν θέλεις να σου στείλω καμία φωτό από τις δικές μου αιμορραγίες να πεις "Ωπ! Καλά είμαι!!!!"🤪🤣🤣🤣 Όλα καλά θα πάνε!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Στις 14:30 έχω ραντεβού, αλλά όπως και στην κόρη μου με ενημέρωσε η γραμματέας ότι ενδεχομένως να αργήσουμε, και ίσως χρειαστεί να πάω να περπατήσω ήταν φάω γλυκό και να επιστρέψω. Οπότε δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω. Εγώ για αρχή παρακαλώ να ανοίξει ο υπέρηχος και να χτυπάει η καρδούλα...  Έχω και σήμερα λίγα καφέ, σε πολύ έντονο χρώμα. Μου φαίνονται αιώνας οι ώρες μέχρι αύριο ...
    • Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;  @Tonia.??? @Ελενη βιδ???? @Kate1992???  @lilly1984???  Εμένα μου έστειλε σήμερα η ενδοκρινολόγος εξετάσεις θυροειδή και καμπύλη ζαχάρου.. σκέφτομαι μετά την αυχενική να πάω να τα κάνω.. 😳
    • Προς το παρόν παίρνω cyclacur και από την Πέμπτη τα ουτρο. Σήμερα έκανα υπέρηχο κ το ενδομήτριο είναι 7,5 χιλ. Την επόμενη Τρίτη θα πάμε για εμβρυομεταφορα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...