Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούλα κορίτσια!!!

Πώς είμαστε σήμερα;;; Εγώ κάπως καλύτερα....! Βασικά το σκέφτομαι αλλά πρέπει να το παλέψω!

Εγώ κατέβασα συνταγές για άλλα γλυκά, χθες έφτιαξα κέικ σήμερα θα πάω για φαγητό στην πεθερά μου και αύριο θα φτιάξω σλυκάκι παστα φλώρα. χαχαχααααχχχαχα

Για στείλτε μου καμια συνταγούλα καλή αν έχετε βρε κορίτσια, για γλυκάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

stroumf τώρα που είπες πάστα φλώρα τρέξανε τα σάλια μου!!!!!!!!!!!!!!Συνταγούλα δεν ξέρω, αλλά ξέρω πολύ καλά να την τρώω :lol::lol::lol: .

Πέρασε ο καιρός και από την άλλη εβδομάδα θα αρχίσουν πάλι τα ευχάριστα νέα και πρώτα πρώτα με εσένα stroumf μου....

Που είναι οι εγκυούλες μας να μας φυσήξουν λιγάκι?

miki πολύ ωραίο συναίσθημα ο υπέρηχος πού να ακούσετε και καρδούλα και να το δείτε με χεράκια και ποδαράκια!!!!!!!!!!!Αχ

Λοιπόν αυτόν τον μήνα θα είμαστε όλες εγκυούλες, δεν σηκώνω αντιρρήσεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά ξέρετε τι έχω πάθει;;;;

θέλω να φτιάχνω γλυκά κ δεν ξέρω τι να τα κάνω, θα γίνω τετραπέρατη....!!!

Για να δούμε τι θα μάθουμε την άλλη εβδομαδούλα...!!! Περιμένει καμία την άλλη εβδομάδα να μην αδιαθετήσει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Καλημέρα κορίτσια

stroumf τώρα που είπες πάστα φλώρα τρέξανε τα σάλια μου!!!!!!!!!!!!!!Συνταγούλα δεν ξέρω, αλλά ξέρω πολύ καλά να την τρώω :lol::lol::lol: .

Πέρασε ο καιρός και από την άλλη εβδομάδα θα αρχίσουν πάλι τα ευχάριστα νέα και πρώτα πρώτα με εσένα stroumf μου....

Που είναι οι εγκυούλες μας να μας φυσήξουν λιγάκι?

miki πολύ ωραίο συναίσθημα ο υπέρηχος πού να ακούσετε και καρδούλα και να το δείτε με χεράκια και ποδαράκια!!!!!!!!!!!Αχ

Λοιπόν αυτόν τον μήνα θα είμαστε όλες εγκυούλες, δεν σηκώνω αντιρρήσεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να φτιάχνω γλυκά κ δεν ξέρω τι να τα κάνω, θα γίνω τετραπέρατη....!!!

Για να δούμε τι θα μάθουμε την άλλη εβδομαδούλα...!!! Περιμένει καμία την άλλη εβδομάδα να μην αδιαθετήσει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol: κι εγώ τα ίδια!!! Βασικά εσύ θα μάθεις σε μια εβδομάδα κι εύχομαι να είσαι κοκκινη στην λίστα

σκέψου τόνους τσουρέκια που θα φτιάξω και θα θάω μέχρι τις 29 που περιμένω εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?ego koritsakia asxoloume me to spiti gia na ksexnieme, ee ti megali evdomada tha exo poli douleia sto magazi kai de tha exo xrono na to skefto pisteyo!!!ante stroumf me esena tha arxisoun ta thetika nea ante na kokkinisi oli i listoula mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ολα τα κοριτσια τα φιλια μου και πολλες θερμες ευχες!! :x:x

Το πρωι εμαθα πως ειμαι εγκυος και μακαρι να ειναι ολα καλα.Απο δευτερα θα κλεισω ραντεβου με τον γιατρο. :ymblushing::ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ολα τα κοριτσια τα φιλια μου και πολλες θερμες ευχες!! :x:x

Το πρωι εμαθα πως ειμαι εγκυος και μακαρι να ειναι ολα καλα.Απο δευτερα θα κλεισω ραντεβου με τον γιατρο. :ymblushing::ymblushing:

me to kalo koritsi moy to mwraki soy ola kala na soy pane.......filiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο milaw μου!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!

stroumf80 εγω περιμενω!απο τις δεκα και μετα περιμενω να μην μου ερθει!!!!!!!!!!ευχομαι μεχρι τα χριστουγεννα νη μην την ξαναδω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[Εύχομαι να γίνουμε τόσο κόκκινες όσο οι πασχαλίτσες!!!! χαχαχαχαχαχχα

Μακάρι να μην την ξαναδούμε και οι δυο μας!!! Μακάρι!!

Ρε παιδιά εδω και μια ώρα πονάω σρην κοιλιά μου χαμηλά και έχω συνέχεια τσιμπιματάκια. Τι είναι αυτό τώρα;;; Δεν είναι ακόμα και οι μέρες να αδιαθετήσω.

quote="K.T.K."]με το καλο milaw μου!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!

stroumf80 εγω περιμενω!απο τις δεκα και μετα περιμενω να μην μου ερθει!!!!!!!!!!ευχομαι μεχρι τα χριστουγεννα νη μην την ξαναδω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας! @};-@};-

stroumf80 υποπτα τα τσιμπιματακια :-?:-? και εγω εχω :D:D αντε με το καλο!!!

Θα περιμενουμε φιλακια πολλα!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@milaw Συγχαρητήρια!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Άντε να δούμε το ποδαρικό σου!!!! ;);)

@Stroumf80

Ρε παιδιά εδω και μια ώρα πονάω σρην κοιλιά μου χαμηλά και έχω συνέχεια τσιμπιματάκια. Τι είναι αυτό τώρα;;; Δεν είναι ακόμα και οι μέρες να αδιαθετήσω.

Βασικά κι εγώ το ίδιο νιώθω ωορηξία σε καμιά βδομάδα περίπου θα έχω κ τέλος του μήνα το ξεκαθάρισμα λογαριασμών!! ότι να'ναι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :P:P:P μπραβο κοριτσι σου ευχομαι τα καλυτερα! στρουμφ ελπιζω τα τσιμπηματακια να ειναι.. σπορακι!!!

οι υπολοιπες καλη δυναμη, καλες προσπαθειες και να παιρνουμε σειρα!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

είμαι στη δουλειά αλλά μπήκα να δω τα νέα σας. Εγω δεν έχω καμία ενόχληση σήμερα, δεν νομίζω ότι ήταν κάτι αυτό χθες, τυχαίο γεγονός πιστεύω. Εύχομαι όλο το σκ να γεμίσουμε ανακοινώσεις και να γίνουν και να γίνουμε όλες κόκκινες πασχαλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι βρε κοριτσια!!!κουραστηκα πολυ με ολη αυτην την κατασταση!!!!!!!δεν ξερω αν αντεχω αλλο!!!!!!

niakoylinaki μου γλυκο μπορει να αργησα λιγο αλλα....τον εκανα επιτελους τον ταραμα κι εγινε.......μουρλια!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες κοριτσια μου να εισαστε καλα!!! :x:x:x

Ευχομαι με το καλο σε ολες τις κοπελες ο πελαργος να τους χτυπησει απο αυτο το μηνα εως και

πολυ συντομα τις πορτες. %%-%%-:x:x%%-%%-

litsas1 σε εμενα βαλε 2 Απριλιου... ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μια ερωτηση μπηκα πριν απο λιγο στη σελιδα της clearblue και γραφει οτι 4μερες πριν την περιοδο δειχνει αποτελεσμα.Λετε να παω να παρω ενα ετσι να το εχω και απο την επομενη βδομαδα να το κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αlekagala ,δεν το ξερω αλλα μηπως να περιμενες λιγακι?

Κ.Τ.Κ. ευχομαι να μη την δεις μεχρι τα χριστουγεννα!!!

Εχετε σχεση απο 24/8/97?

Εμεις 2/8/97 και ειμαστε πιο ερωτευμενοι απο ποτε!!!!

Μονο ενα μωρακι μας λειπει !!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα αν πιστευεις οτι θα εισαι πιο ησυχη να το εχεις κανε το! εγω ομως πιστευω οτι πρεπει να χαλαρωσεις , να προσπαθησεις να το ξεχασεις. ο,τι ειναι να γινει θα γινει!!! κι ευχομαι να γινει!!!

κι εμεις ειμαστε απο απριλιο του ΄97!! τι συμπτωση!! μονο το μωρο μας λειπει ναι... αντε να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...