Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑ=χαχαχαχαχαχχαα

τι καλο μήνυματακι !!!!!

Αντε βρε κορίτσια να περάσουν οι μέρες να μάθουμε!!! Πως το περιμένω πραγματικά!!!

Για να δούμε!!! Πόσο θέλω να κοκκινήσουμε όλες!!(όχι από το κακό μας εεεε...) :D:D:D:D:D

Φυσήξτε γιατί καιγόμαστε!!!!

Αντε να έρθουν με το καλό τα μπουμπούκια κ μετά να αρχίσουμε τα προξενιά!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφ υπομονη θα περασουν οι μερες.. να σκεφτεσαι θετικα και να κανεις ομορφα πραγματα!

αλεκα πως πανε τα κεφια?? καλη επιτυχια σου ευχομαι και σε σενα ελενακι!! αντε να δουμε....

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα!

Litsas1 βαλε με και μενα στη λιστουλα να δουμε αυτον το μηνα τι καναμε :-ss:-ss

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριστια!!!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ σωστά cuando μου...απόψε θα πάμε για τον πρώτο μας υπέρηχο...:).....ελπίζω και εύχομαι να μας πάνε όλα καλά...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία miki μου ,περιμένουμε νέα,αν και είναι πολύ μικρό το σποράκι σου ακόμα και δεν θα δείτε πολλά.Εγώ θυμάμαι μου έδειχνε κάτι ο γιατρός στην οθόνη αλλά όσο και να προσπαθούσα δεν κατάφερα να δω τίποτα.

cuando μου εσύ την Παρασκευή ε;φαντάζομαι δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα!!!!!!!!!!!

stroumf αυτές οι μέρες όντως δεν περνάνε με τίποτα.Άντε να συνεχίσουμε την καλή αρχή που έχουν κάνει τα κοριτσάκια μας...........

Πολύ καλό elenakioo!!!!Εγώ δεν το συζητώ αυτή την φορά πάω για κοριτσάκι(έχετε καμία συμβουλή)........

θα έχουμε και προίκα για τους γαμπρούς !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapoules mou glykes...

kalh sunexeia...h alitheia einai pws stenaxwriemai poly pou apoxwrw apo auth thn omorfh lista alla dystyxws ta pragmata den einai kala gia emas...

xthes apolitika oristika...

kai etsi....oi prospatheies stamatane edw mexri na vrw douleia.... :cry:

ti na kanoume....dystyxws olous mas pire h mpala me auth thn oikonomiki krisi pou kapoioi mas thn epevalan... :(

euxomai na diavazw gia polles egkioules kathe mera....

tha ta leme.........allwste grafw sto allo post gia ta kilakia....

EUXOMAI NA KSANAGIRISW GRHGORA PISW STHN WRAIA PAREOULA SAS!!!! :D

filia pollaaaaaaaaaaa kai kalh synexeia se oles!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mwroudenia μου λοιπάμε πραγματικά πάρα πολύ που ήρθαν έτσι τα πράγματα :?:?

Εύχομαι σύντομα να έρθεις πάλι στην λίστα μας :roll::roll:

Δυστυχώς για κανέναν δεν είναι εύκολα τα πράγματα πλέον, αλλά δεν θα το αφήσουμε να μας επηρεάσει...

Περιμένω σύντομα τα καλά νέα σου κ υπομονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια λυπαμαι παρα πολυ κοριτσι μου!! :( δυστυχως τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για ολους... δεν ξερω τωρα την κατασταση σας βεβαια αλλα μηπως να μην σταματησετε τις προσπαθειες?

κι εμεις ειμασταν παντα πολυ στριμωγμενοι και η αληθεια ειναι πως για αυτον το λογο αναβαλαμε την αποφαση της προσπαθειας αρχικα (που να ξεραμε?) ενω ειμαστε παρα πολλα χρονια μαζι! Ομως μετα ειδαμε οικογενειες σε χειροτερη κατασταση απο εμας να τολμανε να κανουν 2 και 3 παιδια και εμεις τους κοιταζαμε με απορια!!! Μα πως τα καταφερνουν? Και ολοι αυτοι μας ελεγαν οτι ενα παιδι δεν επιβαρυνει τοσο ωστε να αντισταθμισει την απεραντη ευτυχια που προσφερει! Τουλαχιστον μεχρι να παει σχολειο...Δεν ξερω σκεφτειτε το, ισως ειναι και ευκαιρια τωρα που δεν θα δουλευεις ενα διαστημα, να ηρεμησεις και να κανεις τους απολογισμους σου και να μεινεις εγκυος!! Φιλικα παντα στα γραφω αυτα και με καθε καλη διαθεση...

Εμεις εδω στην προσπαθεια! Αν και ειμαι την 14η μερα κι ακομα καθολου πονακια ωορηξιας... τι εγινε καλε? πολλα φιλια καλημερα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera... :D:D

twiggy kai elenakioo euxaristw poly gia ta logia parigorias...twiggy den exeis adiko kai egw tous vlepw...

alla egw thelw otan kanw ena mwraki na eimai xaroumenh kai h idia kai oxi na eimai xalia...

eimaste arketa asxima oikonomika kai den mas pernei gia neo melos ....oxi ean den vrw douleia pali....

estw mia 4wrh....

elpizw to poly se 1 mina na exw vrei...

se esas euxomai na sas ferei grigora o pelargos ena paidaki....

allwste ola gia kalo mas ginontai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia ετσι! να κανεις τα πραγματα οπως τα αισθανεσαι! σου ευχομαι καλη τυχη με τη δουλεια και συντομα γιατι οχι?!! εγκυουλα!!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia ετσι! να κανεις τα πραγματα οπως τα αισθανεσαι! σου ευχομαι καλη τυχη με τη δουλεια και συντομα γιατι οχι?!! εγκυουλα!!! σε φιλω

Εuxaristw para poly....molis eimai etoimh tha ksanagirisw sthn listoula mas! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια μου ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου!να βρεις συντομα μια δουλειτσα και να ξαναβαλετε μπρος για μωρακι!ολα καλα να σας πανε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia μου.....ποσο πολυ λυπαμαι για την άσχημη εξελιξη με την δουλεια σου...:(.......ειλικρινα βιωνουμε ολοι μας δυσκολες εποχες και σε νιωθουμε ολες μας...:(....δειξε κουραγιο και υπομονη και ολα θα πανε καλα....:)

εμεις χθες πηγαμε στον γιατρο και ειδαμε το σπορακι....:)...τι χαρα...:).......μακαρι να μας ολα καλα και σε όλες τις εγκυούλες μας όπως και σε στις μέλλουσες...:)....

σας φιλω...

cuando μου......θα τρελαθεις με το σπορακι σου στον πρωτο υπερηχο..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενιωσα αερακι και ειπα να περασω!!Τι ωραια που ηταν!!

Μωρουδενια γλυκια μου λυπαμαι για αυτο που συνεβει με τη δουλεια.Δυστυχως ετσι οπως εχει γινει η ζωη ειναι σημαντικος ο οικονομικος παραγοντας.Βαλτε λοιπον τις προτεραιοτητες σας οπως εσεις ξερετε και σου ευχομαι καλη τυχη!!!Μονο να μην αφησετε και πολυ το θεμα του παιδιου.....

Φιλακια σε ολες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares mou ti kanete?ax ti oreo aeraki eine ayto!!!!ax etsi koritsakia mas fisixte mas kai elpizo na mas kolisete sintoma :D:D:D !!!1cuando miki niakoylinaki muriam ti kanete pos eiste na mpenete na mas lete ta nea apo ta morakia sas!!ax ti orea miki mou eides to sporaki sou fantazome ti xara sas!!!ego eixa liges meres na mpo logo douleion ekana geniki sto spiti kai xamos ap oti katalavenete!!perimeno ta nea sas koritsares!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα αργησε ναρθει το αερακι μεχρι τη Ροδο αλλα μολις το ενιωσα ειπα να σας ευχαριστησω. Ξεκιναω δουλεια τελος του μηνα και φοβαμαι οτι αν μεινω εγκυος δεν θα τα καταφερω με τη δουλεια ασε που θα μουρμουρανε κιολας... Θελω ομως ναμαι για να τους αποδειξω οτι μια μανα εγκυος μπορει και να εργαζεται και να χαμογελαει και να τα βγαζει ολα εις περας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τί κάνετε? Εγώ δεν περιμένω να έρθει στις 29/4.....

Τελευταία των Μοικανών!!! Ελπίζω να κάνετε καλή αρχή!!! Θα φτιάξω τόνους τσουρέκια για να περάσει το πάσχα κ να μην το σκέφτομαι!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...