Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Απριλιο!!!!!!


Recommended Posts

mwroudenia μου και litsa μου.....σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ....άντε γρήγορα και εσείς γλυκές μου....με το καλό να φουσκώσουν οι κοιλίτσες σας από τα σποράκια σας....σας γλυκοφιλώ.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

miki82 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου,μπράβο από εδώ και πέρα να προσέχετε πολύ τα σποράκια σας και να μας φυσάτε και εμάς που και που.Καλά πολύ ωραία ξεκίνησε ο Απρίλιος.

Λιτσάκι εγώ τελικά περιμένω 17/4 και όχι 12 που σου είχα πει,έχει ψιλιχαλάσει ο κύκλος μου

Φιλάκια σε όλες τις εγκυούλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap μου....πολύ πολύ σε ευχαριστώ...και σε σένα εύχομαι σύντομα εγκυούλα....ο Απρίλης δεν θα αφήσει καμία παραπονεμένη και θα φουσκώσουν παρα πολλές κοιλίτσες...:)....σε φιλώ γλυκιά μου...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...

με το καλό και ευελπιστώ να σας κολλήσουμε, γιατί φυσάμε με πολυ αγάπη...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Συγχαρητήρια για την εγκυούλα, εμεις προσπαθούμε με τον άντρα μου αφού ο γιατρός παρακολουθεί την ωορρηξία μου, όποια μπορεί ας με προσθέσει στην λίστα και εύχομαι να κοκκινήσουμε όλες μα όλες!!!! Εγω δεν περιμένω λογικά στις 13/04.Και μου φαίνεται αιώνας!!

Εύχομαι πολλές και καλές προσπάθειες σ'όλες μας!!!

Φιλιά καλό απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Εχω ξεκινησει προσπαθεια με εξωσωματικη κ (δεν) περιμενω στης 24/4!!

Litsas1 θα με βαλεις κ μενα στην λιστα??? Ετσι για να παει γουρι!!!! %%-

Μακαρι να κοκκινησει ολη αυτον τον μηνα και να ερθουν πολλα Πασχαλιατικα μωρακια!!!! ;)

Καλη επιτυχια σε ολες μας!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε ???????????μπηκα για να φυσιξω και εγωωωωωωωωωω

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

με το καλο ολεσ να ειστε εκγυουλεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσασ περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti kanete?ego doulitses katharizo to spiti geniki kai eime ptoma!!

niakoylinaki muriam miki eyxaristoume poli pou mas thimaste kai mas fisate kai elpizo na mas kollisete kai emas to sintomotero na prosexete ta sporakia sas kouklitses!!!!

mpikan kai alla dio meli sti listoula mas ante koritsakia kalos irthate kai elpizo na katakkokinisoume oles!!!filakia polla polla ta leme koritsares!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!! Τί κάνετε?

Πολύ χαίρομαι που οι φρεσκοεγκυούλες μας μας δίνουν κουράγιο, φυσάνε ξαναφυσάνε και δεν μας εγκαταλείπουν για να μας φέρουν γούρι!!!!

Λοιπόν εγώ περιμένω 1-2 μέρες να καθαρίσω και να αρχίσω τα γούτσου γούτσου με τον αντρούλη μου, γιατί μου έλειψε πολύ!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα αγαπούλες μου και καλή εβδομάδα...:))

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ......

ελπίζω να σας δρόσισα λιγουλάκι...:)....πολλά φιλάκια κοριτσάρες μου....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουυοουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!πολλα καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Τί ωραία παρέα που είστε εδω?? Τι γλυκά φου είναι αυτά που δεχόμαστε??? ΜΑΚΑΡΙ!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!! Εύχομαι να φυσάει πολύ και να μας έρθει η όμορφη και καλή αύρα σας!!!!

Σήμερα έχω ξεκινήσει με πολύ καλή διάθεση!! Αλλά και πολύ νύστα μάλλον από τα Outrogestan. Ωστόσο είμαι στη δουλειά και όταν έχω κενό μπαίνω στο google και κοιτάω συνταγές για τα πασχαλινά τσουρέκια. Έτσι για να μας αλλάζουν οι ιδέες και οι σκέψεις...

Ευχαριστώ που με προσθέσατε στην λίστα και εύχομαι να γίνω κατακόκκινη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και όλες μας βασικά κατακόκκινες σαν τα πασχαλιάτικα αυγά !!!! χαχαχαχαχαχαχαχχα

Φιλιά Πολλά

stroumf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλή εβδομάδα.και εγώ δουλίτσα είμαι και χαζολογάω.

stroumf80 καλώς ήρθες στην παρεούλα μας,οι νέες μας εγκυούλες σίγουρα θα μας φέρουν γούρι!!!!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ,όπως και σε όλες τις κοπέλες , τα πιο ωραία νέα μέσα στον Απρίλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε?καλα τρελαθηκα ε!!!!ειχα μερες να μπω εδω και τωρα ειδα και τα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι εγκυουλες!!!!μπραβο!συγχαρητηρια!!!!cuando και miki82 ευχομαι να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να μας δημοσιευετε τις φωτο τους και να ομορφαινετε το site μας!!!!!!!!!!!niakoylinaki εσενα αν και σου τα ειπα στο αλλο θεμα δεν πειραζει να σου ξαναευχηθω ετσι?????/με το καλοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!να κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!φυσατε κοριτσια!!φυσατε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαριάννα,

σευχαριστώ !!!!!! Μακάρι να ναι ο μήνας μας και να ρθει το σποράκι!!! Μακάρι Μακάρι Μακάρι!!!!

Το εύχομαι για όλα τα κορίτσια φίλες εδώ!!!

Φιλιά

stroumf

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλή εβδομάδα.και εγώ δουλίτσα είμαι και χαζολογάω.

stroumf80 καλώς ήρθες στην παρεούλα μας,οι νέες μας εγκυούλες σίγουρα θα μας φέρουν γούρι!!!!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ,όπως και σε όλες τις κοπέλες , τα πιο ωραία νέα μέσα στον Απρίλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m!

prostheste me k mena sti lista giati oute k gw perimenw ton aprilio!

elpizw na nai gia oles mas autos o minas o pio gourlis kai tixeros!

euxomai na pairnoume oles seira k i lista mas na ginei katakokkini sintoma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλακια πολλα σε ολες κοριτσακια!!!

Μακαρι να κοκκινισει η λιστα τον Απριλιο!!!

Εγω δεν ξερω τι να περιμενω ....εχει αναταραξεις φαινεται ο κυκλος μου τελευταια ...μαλλον στις 15.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακι απο μενα κοριτσια!!!!τι κανετε????

alekagala ευχομαι να ειναι ο μηνας μας!αντε με το καλο τα ευχαριστα για οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KTK σε ευχαριστώ πολύ καλή μου.....και σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι ολόψυχα..:)

καλημέρα αγαπούλες μου.....ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KTK σε ευχαριστώ πολύ καλή μου.....και σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι ολόψυχα..:)

καλημέρα αγαπούλες μου.....ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

αχ miki82 πρωτη φορα κρυωνω και μου αρεσει!!!!φυσα φυσα!αντεχω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε?καλα τρελαθηκα ε!!!!ειχα μερες να μπω εδω και τωρα ειδα και τα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι εγκυουλες!!!!μπραβο!συγχαρητηρια!!!!cuando και miki82 ευχομαι να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να μας δημοσιευετε τις φωτο τους και να ομορφαινετε το site μας!!!!!!!!!!!niakoylinaki εσενα αν και σου τα ειπα στο αλλο θεμα δεν πειραζει να σου ξαναευχηθω ετσι?????/με το καλοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!να κρατησεις στα χερια σου ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!φυσατε κοριτσια!!φυσατε!!!!!!!

να σαι καλα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εδω θα μαστε να σας φυσαμε με πολλη αγαπη...

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουουουουουουο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...