Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Αλεκα1 σε ευχαριστω πολυ!Εχει οντως μαγουλακια για ρουφηγμα!

ΠΟΛΥ θα το ηθελε να της τα αγορασω αλλα δεν της περασε!Της λεω παιδι μου εμεις στο σπιτι μας σκουπιζουμε με ηλεκτρικη ,αυτη ειναι παλιομοδιτικη! :lol:

Νανα μου ευχαριστω αλλα πραγματικα κοκκινιζω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σόφη σαγκρία;;;

Με έφτιαξες πάλι!Αχ πώς μ' αρέσει!!!....

Λιθόστρωτα κάτω στη φωτο απότι βλέπω ε;

Η φατσούλα έχει κλέισει τα ματακια της απο τον ηλιο!

Ρε παιδια να τους φοραμε γυαλια ηλιου ή μαλακία;

το σκεφτόμουν αυτες τις μερες, εχω κι ενα ζευγαρι που μου χουν κανει δωρο αλλα δεν του το χω φορεσει μην βγαλει κανα ματι!

Και γιατι δε σκεφτεσαι να κανεις το ονειρο της ηθοποιιας πραγματικοτητα;

Νανούκα καλα να περασετε στην Παφι!

Και σταματηστε πια να την πειραζετε με τα μπανια!

Τζούλια σου ειπα οτι ειμαι παγιος συνδρομητης στους γιατρους χωρις συνορα;

Και μετα απο αυτο που ειχες πει για μαυρη τρυπα/αν υπαρχει αρθρο στο ιντερνετ γιαυτο στειλε μου πληζ/σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το ακυρωσω, δηλαδη ελεος, πόσο κότσος έχω πιαστει γενικά;

Κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο, κι αυτος ο γυαλος εχει γεμισει με μενα.

Χρυσουλα μετα θα ειναι μεγαλο μανικι η μετακομιση...γιαυτο βιαζομουν για πριν...

αλλα ελα που θελουμε να το βαψουμε και με τις γκρινιες αντρα, μανας και την αμελεια του αδερφου μου πάνε ολα πίσω και πίσω!

Και τους πάω όλους με το γαντι ως τωρα, μην νευριασουν, μην παρεξηγηθουν

μα καμια ωρα θα βγαλω το γαντι και θα αρχισω τα χαστουκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω δε προλαβα...καλυτερα ντομ..θα φτερνιζοταν ολη τη νυχτ.α.ανορεκτικη ειναι ..ειμαι σιγουρη..

σοφη ωραια τα λες...και συ αγαθιαρω μου φαινεσαι...

με την καλη εννοια..

το ηξερα το φθουραει ρε..ελεγα να το πουμνε τα κοριτσια..

σοδερωσα..

κατι θα ελεγα ρε γαμωτο...αλλα τι;;

γυαλια ηλιου μετα τα 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα αυτο το θεμα με τον αντμιν με ειχε εκνευρισει κι εμενα.

Δηλαδη η Λενα απότι καταλαβα ειχε μπει στο γκρουπ τους/μαμαδες με διδυμα/καναδυο φορες να τις ρωτησει κατι, απορια ως νεα διδυμομανα οπως φανταζομαι, και αυτες εκνευριστηκαν γιατι το εκανε χωρις να τους κανει αιτηση αν θελουν να μπει στο γκρουπ τους!

Δηλαδη να τρελαινεσαι!

Εμας εδω έχουν μπει η αρτα και τα γιαννενα απο φεικ΄ή και φεικ να μην ειναι μπαινουν ρωτανε κατι, την κανουν, και πραγματικα δεν τρεχει κατι, κι αυτες θελουν και αιτηση του νομου 105 για να ρωτησει μια μανα την απορια της;Και μαλιστα η αντμιν;ΕΛΕΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ εγκυουλα ,τι κανεις ???? μην νευριαζεις ολα θα ερθουν στην ωρα τους!

γυαλια ο γιατρος μας λεει οχι...για να μην παθουν φοτοφοβια...

καπελακι μονο

ειναι λεει μικρη

ομως δεν νομιζω να μην της παρω ,εχει πολυ ευαισθητα ματακια ,κ τον χειμωνα μολις βγουμε στο φως δακριζει κ γενικα εχουμε θεμα...το καλοκαιρι τι θα παθει δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε καλα σου λεει, βαλε καμια που να φαινεσαι χοντρη, καμια αμεσως μετα το μαιευτηριο, δε μπορει...κατι θα χεις!

Μετα τα 2 Σωσω;Το διαβασες καπου;

Το φτουραει παντως εμεις το χρησιμοποιουμε διαφορετικα, πχ βάλε περισσοτερες πατατες στο φαϊ για να φτουρησει/να φτασουν οι μεριδες δηλαδη για ολους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ετσι Νανούκα;καλα τοτε...

Αληθεια να σε ρωτησω, τι θα πει καλαμαρου;γραμματιζουμενη μηπως;ή καποιο επαγγελμα που εχει να κανει με γραφη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου σου βρε κοπελα μου..αλλα ολα ειναι θεμα φωτογραφου..σε τραβαει απο κατω για να φαινσαι πιο ψηλη..

εχεις ευκαμψια και τα ποδοα σου φαινοντια αδιυνατα...

και εχεις κατσει κοντρα στον ηλιο για να μη φαινονται τα μαγουλα..

γεια σου ρε σοφη θεα!!!

το ξερεις οτι σε παω!!και εισαι ομορφη!

γιατρος μου το ειπε ντομ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου συμπεθερούλα!

Σωσω ασε δε το σωζουμε, οταν με τραβανε απο κατω εμενα φαινομαι ακομα πιο χοντρη!Οχι πιο ψηλή!

Αστη μωρε την καχεκτικια! :lol:

Σοφη εισαι η εξαιρεση...οι αδυνατες συνηθως ειναι νευρικές και αντιπαθητικές :lol:

Εσυ εισαι χαρά Θεού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ Σωσω εσυ εισαι θεα!!!Και ΄γω σε παω και ας μας εχεις πρηξει στις ερωτησεις,στις συνταγες και στα ορνιθοσκαλισματα σου που θελουμε διερμηνεα καθε φορα για να βγαλουμε ακρη! Ελεος! [smilie=happy3.gif]

Ντομ μην μου συγχιζεσαι παιδι μου.Εσυ τωρα τι θελεις και πας αλλου και αλλου!Κατσε εδω στις Οκτωβριανες.Χαζη ειμαι να βαλω απο το μαιευτηριο?Για να με λεει μετα οχι βουβαλισια αλλα ορκα.Μια χαρα την εχω ξεγελασει ως τωρα με τις παραπλανητικες φωτογραφιες!Μην με δει απο κοντα αλιμονο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την στολισαμε που λεει και η σοφη..κατσε μη κανω κανενα λαθος γιατι η νανα παραμονευει...

θα το βρει και θα με ξμπροστιασει..παιδιακια καλη η παρεα σας...αλλα θα παω για νανι...

καλα παει το 22,ε;;

ρε παιδια που ειναι η φροσω;;

το webβαφτηστηρι μου;;;λετε να σκεφτεται το φυλο;;;απαπαπα!!!αχαχ

τζουλ σε πηρε ο υπνος η ....παρατησες το παιδι και μπεκροπινεις στη γειτοια;;

ζζ που εισα;;εισαι ον λαιν τοση ωρα αλα δε γραφεις...

μηπως μας κατασκοπευεις τελικα απο αλλο φορουμ;;

μαρακι 78 που εισι;;;τωρα χτυπας το τεταρτο τατου;

μπεμπακος γιατι δε γραφεις;;η ωτιτιδα πειραξε κι τα ματια σου και δε μπορεις να μας διαβασεις;;

καλυψω μηπως εσυ θα μεινεις πρωτη εφκυος;;;

καιρο εχεις να μπεις και κωλοβαρας και ολη μερα!

σμηνη τελικα ποσο εχει το καροτσι;;

σς φιλω κοκονες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αφου το διαλυετε να σας καληνυχτισω!

Ρε Χαρα αφου εισαι μεσα...πού είσαι;γιατι στις οκτωβριανες δεν εισαι!

Θα διαβαζεις κανα ποστ που σου κανε εντυπωση, σαν κι εμενα, και μετα θα συγχιζεσαι σαν κι εμενα, και θα σου τη λενε οι αλλες :D

Ωστε ηρθε η αδερφη σου;Καλως τα δεχτηκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lyssares , παω να την πέσω ! μου χετε συμπε8ερεψει όλες κ μενα στην απόψω !

τρελλο κορμί η σοφι ε ? (η σοφη δεν ηταν ??? τεσπα)

αυριο παλι , εχω κ 1 βαφτιση στις 5 κ βαριεμαι ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι αύριο θα πρέπει να ανοίξουμε το 23 με εσάς :P

Εγώ το είχα ξεχάσει ανοιχτό εχθές!!!! Γι αυτό με εβλεπες ονλαιν :D:D:D:D:D Στην πραγματικότητα ήμουν πιο οφλάιν απο ποτέ :lol::lol:

Σόφη τις έχασα τις φωτό κλασσικά !!! Κάπου θα πετύχω ξανά!!!

Τζουλ σου πάει ο χυμός....σου κάνει εξαιρετικό κεφάλι :lol::lol::lol::lol:

Αντε κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα τρώμε πρόχειρα...πατατοσαλάτα και καμιά ομελέτα!!!!

Πάω να κάνω καμιά δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Σωσώ την έλυσα την απορία! Μπαίνεις http://www.artfire.com/users/Handmadeandcraftsbymariaz και αν επιλέξεις να δεις κάτι μεμονομένα μετά μπορείς να επιστρέψεις πατώντας την καρτελίτσα For Sale απο επάνω!

Επίσης αν πατήσεις επάνω σε μια τιμή θα σου δώσει κάποιες επιλογές. Πατώντας ευρώ θα στα εμφανίζει μετά σε ευρώ!

Αυτά και σε ευχαριστώ γι ακόμη μια φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και καλο ΣΚ σε ολες!

Εκανα εναν υπνο σκατα ,ο αντρας μου ολη την ωρα τρανταζοταν στο κρεβατι και εγω πεταγομουν γιατι νομιζα οτι γινοταν σεισμος!Εμμονη μου εγινε πια!Αχ πως θα μεινω μονη μου τωρα?τεσπα σας επρηξα πρωι πρωι.

Σας ειπα οτι μου εχω δωσει ρεπο και δεν κανω δουλειες σημερα και αυριο ε?

Η Λυδια εχει τρελαθει με μια μπαλα που της αγορασαμε εχθες.Ολη την ωρα μπαλα μπαλα λεει και με το που ξυπνησε μπαλα μπαλα αντι για λαλα λαλα!

Εχθες που βγηκαμε αγορα με επιασε κριση ηθελα να τα αγορασω ολα!Ειδα και κατι παπουτσια ανοιξιατικα Hunder 80ε μαλλον θα τα χτυπησω.Φυσικα δεν πηρα τιποτα...

Παω να πιω καφε αντε καλε που ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεσημεριασε.....

ειμαι ολο το πρωι ορθια..να παω να παρω τον Θανο,(ευτυχως ειχε πιει γαλα), να βαλω το φαγητο του, να καθαρισω τα ψαρια για μας,να πλυνω και να τακτοποιησω τα πραγματα απο τη λαϊκη που εφερε ο αντρας μου, να βαλω πλυντηριο, να κανω νεροχυτη και μπανιο και μεσα σε ολα αυτα, να πιει ο μικρος πορτοκαλαδα , να φαει μηλο και το απαραιτητο τσουρεκακι :roll::roll: ..παει ολο το πρωι..ο Νικος ασχολειται ολο το πρωι με κηπο και βεραντα--ευτυχως που του αρεσουν αυτα----και ο μικρος ευτυχως ηρεμος ..να τον ταϊσω να τον βαλω για υπνο να παω σουπερ μαρκετ :D:D:D

Σοφη δυσκολη δουλεια το αντρα.. :(

ειμαι καλομαθημενη εγω γμτ :oops::oops:

τι αλλο ???δε διαβασα πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...