Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Μαρακι ηθελα να σου πω, μην εισαι αγαθιαρω που λεει και η Σωσω...

ασε τις δουλειες του στυλ βερνικι στα επιπλα της βεραντας στον αντρα!Ειναι αντρικες δουλειες αυτες!

Και το αλλο γιαυτον τον μενταλιστ που ελεγες οτι εχει παραξενη ομορφια..ρε συ στο μυαλο μου εισαι!

Κι εγω οταν τον πρωτοειδα αυτο ειπα στον αντρα μου και συμφωνησε κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8ο εεεε? Πωπω! περνα ο καιρος!

Οντως οι τουζουρ δε κρατανε τωρα σάυτη την ηλικια.Εγω παμπερς παιρνω το 5+ αλλα δε θυμαμαι ποια τωρα..

Ντομ δες το 2ο βιντεακι! Θα σου αρεσει!

Και το 1ο τελειο ειναι αλλα το 2ο σε αφορα! χαχαχαα

Ποτηρακι για να μαθει να μιλαει? Ντοοοοινγκ!

Μαλακας ειμαι και ανυπομονη! Αν θελω κατι να γινει δε περιμενω και στο τελος το κανω εγω! χαχαχαχαχαα

Ρε συ δε θα το πιστεψεις! Τον μενταλιστ τον ειδα στον υπνο μου χθες βραδυ! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Τα εχω δει και τα 2 βιντεακια!κυκλοφορουν λιγα χρονια...

Ευχαριστω για τις πληροφοριες για τις πανες.Τα μπειμπιλινο για αγορια τα εχεις δοκιμασει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο παλια. Ωραιες ητανε. Αλλα τωρα κοιμαται πολυ τα βραδυα και εκανε διαροες με ολες. Εκτος απο αυτες τις παμπερς. Αυτες εχουνε μωρε τα σχεδιακα απο τα λιτλ πιπλ. Δε θυμαμαι τωρα ποιες ειναι!

Δεν ειναι πολυ συγκινητικο το βιντεακι με τον γκαρυ? Μ'αρεσει πολυ! Το βλεπω συνεχεια κατα περιδους! χαχα

Αυτ με τα χταποδια ομως το ειδα σημερα 1η φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η συζητηση των γνωστων διδυμων μπεμπηδων, μεταφρασμενη απο το ραδιοαρβυλα

κι εδω ενα μωρο κομαντο

επειδη δε μπορω να το κανω λινκ, καντε το αντιγραφη επικολληση στη μπαρα του εξπλορερ.

Εγω δε συγκινουμαι με τον γκαρι...μηπως ειμαι γαϊδαρα εγκυος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαα! Γαιδαριτσα!

ΜΙα χαρα το κανεις λινκ.

Εδω το κανανε παρωδια κατι μαντραχαλδες μπροστα στο ψυγειο με μπυρες! χαχα Τι μλκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε...

τα χω δει ολα αυτα...

τα χω σκισει τα μωρουδιστικα βιντεακια...χαχαχα

μου αρεσουν τρελα.

Δες αυτο με τα τετραδυμα!

και το κλασσικο μωρο που ξεκαρδιζεται με ενα τοινγκ!

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3 ... re=related

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι σας επιασε..εγω βιντεα με μωρα δε βλεπω...

δεν τρελαινομαι εννοω..παραγγειλαμε πιτσες και σουβλακια..

το καλυτερο;;

αυριο ο αντραςς μου δουλευει 9 το πρωι..αυτο σημαινει οτι 8 και πρεπει να φυγει..

ποιος δε θακ κοιμηθει;;;εγωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!τρελη μαλακια..θα κουτουλαω..και μετα λετε για 2ο....απαπαπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γράψατε πάλι!!!! Αντε να τα πιάσω απο την αρχή!

Ισμήνη κρίμα για το κινητό! Μακάρι να το βρεις και να σου έχει πέσει και να μην στο έχουν πάρει!

Το άκρον άωτον της γκαντεμιάς το έπαθε ο αδερφός μου! Είχε πάει για καφέ και ξέχασε το κινητό στην καφετέρια για καλή του τύχη όμως το βρήκε ο σερβιτόρος κι επειδή τον γνωρίζουν του το κράτησαν για να πάει να το πάρει όμως το ίδιο βράδυ έγινε ληστεία στην καφετέρια και πάει το κινητό :lol::lol::lol: Τι να πω

Ωχ βρε Σώκω τώρα είδα για το δόντι σου .... τόσο πόνο βρε παιδί? Μακάρι να είναι περαστικό! Πωπω διάβασα και τα παρακάτω!!! Πίκρα...κουράγιο φιλενάδα!!!

Χαρά ελπίζω να μην ξαναπεράσεις ωτίτιδα!!! Περιμένω νέα

Νανάααααααααααααααααα μετακομίζω!!! Απο ότι κατάλαβα το σπίτι σου έχει χώρο .... ετοιμασε τον ξενώνα :D:D:D Τι υπέροχες δημιουργίες είναι αυτές? Ζηλεύω θέλω κι εγώ να παρακολουθήσω αυτά τα υπέροχα πράγματα!!!

Μαράκι εκεί που θα μείνετε δεν έχει ένα λαπτοπ κάτι να μας πεις ενυτπώσεις? Το πολύ πολύ μας τα λες όταν επιστρέψεις!!!!

Αλεκα αυτό με τα λεφτά το καταλαβαίνω!!!! Κι εμείς απο λεφτά μηδέν ... Ας είναι καλά μερικές φίλες (Σωσώωωωωωωωωωωω) που κάνουν παραγγελίες για τα δωράκια τους!!!

Καλυψώ τελικά χρειαστηκε η βεβαίωση απο ΟΑΕΔ ε? Καλά που το είπες να πάρω κι εγώ!Γιατι τσακώνεστε ? Μάλλον για τον υπολογιστή όπως εμείς :(

Χρυσούλα μου το 24ωρο είναι πολύ λίγο αλλά την παλεύω (ακόμααααααα) . Βλέπω απο ύπνο καλυτερεύετε ε ? φτου σκόρδα!

Παιδιά εμένα πιπίλα δεν πολυ ήθελε μέχρι που τελικά του την έβαζα με το ζόρι γιατί έβαζε δάχτυλο!!! Και προτιμώ πιπίλα απο δάχτυλο....τουλάχιστον την πιπίλα κάποια στιγμή θα την κόψουμε ...το δάχτυλο?

Χρυσούλα μου είναι πολύ ωραίο να ακολουθούν και τα παιδιά τα εθιμα!!! Εγώ απο τότε που παντρεύτηκα έχω κόψει πολλά τα οποία πρέπει να επαναφέρω!!! Είναι ωραίο να νιώθουν τα παιδιά την διαφορά του να τρώνε μαγειρίτσα μετά απο νηστεία :D:D Καλά ακόμα είναι μικρά αλλά μεγαλώνοντας....

Σωσω κι εμείς μπιμπερό για γάλα ακόμα!

new mama με το καλό το νέο μέλος!!!!

Νανα καλή αρχή με το πλέξιμο!! Ακομη δεν έχω ρωτήσει την μαμά αλλά βλέπω κάτι βρήκες!! Αντε περιμένω φωτό απο δημιουργίες!

Ντομ εγώ παίρνω Pampers και είναι πολύ καλές (και ολίγον ακριβές) αλλά αντέχει με τσίσα βραδυνά και πρωινά κακά! Φουλ δλδ χα χα

Καλημερούδια σε όλες

Σήμερα τρώμε μακαρόνια σουφλέ (όλο έθιμο χα χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

ετιμασα το φαγητο για τα παιδια

ειχα κοτοπουλο κοκκινιστο και τους εφτιαξα και ρυζι

εμεις ξυπνησαμε απο τις 7:30 - μια χαρα σε σχεση με το 6:00 το καθημερινο

σημερα μαλλον θα ερθει η αδερφη μου

αντε να λεω και καμια κουβεντα

τους πηραμε εχθες κατι αυτοκινητακια 90λεπτα το ενα απο τα τζαμπο -μεγαλα αρκετα

και εχουν ενθουσιαστει

μεχρι να τα καταστρεψουν δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

be koritsia μιλαμε εδω και 3 μερες ποναει η κοιλια μου λες και θα αδιαθετησω και τωρα τελειωσε η περιοδος ρε γμτ μου

μεχρι και σπυρια εβγαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

για εσας ελιζω γιατι εχω τα αιστευτα νευρα και ροσαθω να το δουλεψω στο μυαλο μου για να μην εχω κακα ξεμπερδεματα..

καλα περα απο το γεγονος οτι ο μικρος ξυνησε κανονικα στις 5 , εφαγε και δεν ξανακοιμηθηκε με τιποτα αρα το γαλα και ολε τις φιλοτιμες προσπαθειες που κατεβαλα :evil::evil::evil:

στις 8 σκαει η πεθερα μυτη με το ηλιθιο σφυριγμα που κανει και το νευρικο μου φτανει στον αερα :evil::evil::evil: ο αμικρος αφηνιασε γιατι αυτη αει συνεχεια ισω του και τον κραταει να μην πεσει με ενα μη και μη συνεχεια..σε ποιον κιολας????ο μικρος φερνει το σπιτι πανω κατω...ολο σχολια ολο μαλακιες..ολο ερωτησεις..να ειμαι αϋπνη χωρις καφε και να ανεχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...σιγα το πραγμα ρε ζ...με 20-30 ευρω δε σωνεται κανεις..ε ρε γελια που εκανα με το κινητο του αδερφου σου.

εμας δε μας θελεις κανεις με μυξες και δε ξερω τι να κανω..θα την παω 1 βολτα στο παρκο..

χρυσουλα σηκω να φυγεις παιδακι μου..κυριακατικο...

μαρακι τοσο χαλια καιρο εχετε κεει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωλις γυρισαμε απο τη βολτα μας

Χρυσουλα μου καντη ρε συ στη μανουλα

να μου πεις αρρωστη γυναικα αλλα εαν ειναι να σου σηκωθει η τριχα καγκελο καντη να

γιατι δεν σε θελουν ρε σωσω

τα δικα τους μυξες δεν ειχαν ποτε;

:lol:

μαρακι ναι καλο χειμωνα

κι εδω βρεχει ασταματητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ουτε και εμεις παμε ρε...ασε να τα κολησουμε τιποτα και να το εχω και τυψεις..δε πειραζει..

ρε παιδια πεθανε ο παπαζογλου..πολυ στεναχωρεθηκα.κριμα..63 χρονων..καρκινο..

απιστευτη φωνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κι από μας!!!

περίμενα πώς και πώς να κοιμηθεί ο μικρός και να πλέξω και έχετε γράψει τα άπειρα!!!

έλεος!!!

χαχαχα!!!

το σάιτ είναι το ftiaxto.gr

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πώς δουλεύει το συγκεκριμένο σάιτ...

αλλά γράφω στο γκουγκλ "πλέξιμο καλη βίντεο"

"πλέξιμο ανάποδη βίντεο", "πλέξιμο πόντοι βίντεο"

και μου εμφανίζει τα βίνετεο.

για το τελείωμα δεν το έψαξα αλλά σίγουρα θα έχει...

πω πω ρε Σωσώκα... πολύ ζόρι αυτή η δουλειά σου!!!

χαρά στο κουράγιο σου!!!

Χρυσούλα φαίνεσαι ότι είσαι πολύ συγχισμένη!

έγραφες όπως τη Σωσώ...

χαχαχα!!!

ζζζζζζ κόπιασε!!!

όλοι οι καλοί χοράμε!!!

θα μου μάθεις κι εσύ τις δικές σου τεχνικές!

ναι ρε παιδιά... κι εμένα πολύ μου έλειψε η Βαγκ!!!

άντε, να τη βάλουνε σε κανένα γραφείο και να είναι πιο ξεκούραστη!!!

εννοείται ότι δεν είδα τα βιντεάκια που βάλατε... θέλω να πλέξω...

χαχαχα!!!

ο αδερφός μου βρήκε προχθές 1000 ευρώ!!!

ήταν ενός συναδέλφου και του τα έδωσε.

έβγαλε να του δώσει λεφτά αλλά δεν τα δέχτηκε ο αδερφός μου!

του είπε ότι θα πάρει κάποιο δωράκι στον μικρό αλλά και πάλι δεν το δέχτηκε.

φαντάζομαι, όμως ότι εκείνος θα το κάνει.

σήμερα έτρωγε κάτι δημητριακά που έχουν μέλι!

τα σάλιωνε, τα έβαζε στη μύτη του και γελούσε!!!

αγορίστηκες βλακείες... αλλά τρελαίνομαι!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ξαναρωταω μαλλον

ξερετε κανεναν για μόνωση ταρατσας;

οι αθηναιες φυσικα

ρε νανα το ειδα το σαιτ

παναγια μου μιλαμε πολυ δουλεια θελει

απαπα

μπραβο στον αδερφουλη σου

καλα εκανε

εαν ξερεις και ποιανου ειναι τα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω! Δικιο εχει η νανα χρυσουλα! Απο τη τσατιλα που ειχες εγραφες σα τη σωσω! και μενα αυτο μουηρθε οταν σε διαβασα! χαχαα

Μαρκερ καλα κανει η σωσω ρε συ! Να κολλησουν και τα αλλα? Θα ηταν ανευθυνη! Τι φταινε τα υπολοιπα? ΟΙ γονεις?

Θα περασει και θα πανε.

Εδω οχι απλα χαλια! Ανοιξαν οι ουρανοι να το πω? Θα παρουμε τη κιβωτο? Βρεχει ασταματητα αλλα μιλαμε για βροχαρα οχι αστεια! Και αερα και κρυο....

Εγω εμαθα πλεξιμο μικρη κλασσικα. Αλλα τωρα δε θυμαμαι τιποτα σχεδον. Σα τη σωσω και γω. Να μου το ξεκινησει και να μου το τελειωσει αλλος.

Μπραβο Νανα!

ΜΠραβο και στον αδελφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...