Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οποις κανει πρωι κανει και νυχτα...και αυριο θα ερθει η κοπελα τη νυχτα..10.30-3,30 τα ξημερωματα..

παιδια παω να την πεσω γιατι δευγει η αναισθησια και αρχιζω και πναω..ας εχουμε ολοι 1 καλο βραδυ και πανω απολα εγω...

ωραια φωτο νανα..

αλλα πολυ κρυμμενος ρε συ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα

ψηνω ενα τοστακι και λεω ας γραψω καμια παρολα.

Σωσω ναι χαιρομαι πολυ που θα ερθουνε. Θα μου κανει καλο. Και μετα θα φυγω κιολας. Μέσα μαιου θα επιστρεψω. Το θεμα ειναι οτι δε θα εχω ιντερνετ εκει... φακ.

Θα μου λειψετε.

Αλλα αργω ακομη. Αρχες μαη θα φυγουμε..

Εκτος και αν κανενα γειτονοπουλο εχει φρι γουαι φαι. Αλλα μπαααααα τα κλειδωνουνε..

Τρωω το τοστ και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εφαγα.

Σωσω ναι πηγαινε ξεκουρασου. ΚΑλη και ηρεμη νυχτα να εχεις...

Νανα μου πολυ ομορφα! Γεια στα χερακια σου!!!!!!!!!!!!! Εκτος απο ταλεντο θελει και υπομονη! Και πρεπει να διαθετεις άφθονη!!!!!!!!!!!!! Μπραβο!

Ωραια και η νεα σου φωτο!

Εμεις ολα καλα. Ολα κυλανε ομαλα. Ολα οκ.

Η τζουλ? Τωρα θα μπει απο βδομαδα να υποθεσω. Δεν την εχω παρει και γω τηλ. Φοβαμαι μη φανω αδιακριτη.

Χαρα μου καλα το χειριζεσαι κοπελα μου. Τι αλλο να κανεις? Ειχες γραψει οτι ειχες μυξουλες ο μικρος? Καλυτερα?

Και συ σωσω ειχες γραψει για μυξουλες? Εσεις πως πατε?

Η υπάλληλος καλη ε? χαχα

Ρε παιδια η μαρκατ χαθηκε! ΠΟυ ειναι?

Και η αλεκα χαθηκε και το χω ξαναπει ελπιζω να μην ειναι εξαιτιας της κουβεντας που εκανα με τη νανουκα τοτε. Θέλω να πιστευω οτι δεν ειναι αυτο γιατι δεν ειναι σοβαρος λογος.

Πειραζει που θελω να ξεσκιστω στα ψωνια? Πειραζει? Οχι πειτε μου! Πειραζει? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ωραια θα ειναι που θα ερθουν οι δικη σου...ψωνιαααα τη εννοεις; ρουχαλακια, και τετοια; καλα θα κανεις, ενα σοπινκ θεραπυ, βοηθαει και στην ψυχολογια, χαχαχαχαχαχαχα

ο στεφανακος μου ειναι ακομη χαλια, θελω να πιστευω οτι αυριο θα ειναι καλυτερα....

αααα γεωργια ξεχασα, εμενα πινει μονο απο ποτηρι, η καλαμακι, κανονικο που πινουμε φραπε....

αλεκα 243 σε βλεπωωωωω

ζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!

ετοιμαζω ,μπρουσκετα με ντοματα λαδακι κ σκορδο θα τριψω φετα τυρι...μιαμ!!!!!

σημερα ολοι μερα σιδερωνω :twisted:

απο αυριο θα βολταρουμε φουλ!!!

μπορει να βγω κ για ποτο :o

θελω κ εγω ψωνια αλλα δεν μου φτανουνε τα λεφτα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας...

τελευταιο βραδακι αποψε μονοι μας,αυριο οι δικοι μου θα φερουν το κοριτσακι μου επιτελους..

μου ελειψε παρα πολυ..

πηγα σημερα οαεδ κ πηρα βεβαιωση αποδοχων για την φορολογικη.

εκανα τις τελευταιες μου δουλειες.

πηγα κ στη μαμα μου κ της εκανα σιδερο κ πλυσιμο πιατα...

το κακο ειναι οτι ο αντρας μου ειχε πολλη δουλεια ολη τη βδομαδα

κ δεν ειχε κουραγιο ουτε να παμε για ενα ποτο.

κ τωρα οπου ναναι θα την πεσει...

νανα πολυ ωραια ειναι.

εγω τα βαριεμαι αυτα.

σωσω περαστικα ρε.

χαρα ελπιζω να ειναι καλυτερα ο μικρος.

σας αφηνω γτ τσακωνομαι με τον αντρα μου.φακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ειναι η μερα των τσακωμων σημερα? ΓΙατι και γω εριξα ενα μινι ματς πριν λιγο.

Μονη μου φυσικα..... Μονη τα λεω μονη τα ακουω.

Αλεκα ωραιες οι μπρουσκετουλες! Μου ανοιξες την ορεξη, θα φτιαξω και γω αυριο.

Απο τις δουλειες με πεθαινει η μεση μου τελευταια. Ολο παω να μεινω επιτοπου αλλα το γλιτωνω. Τωρα δε κανω τιποτα..... Απο Δευτερα παλι.

Χαρα ναι. Ψωνια! Πολλα ψωνια! Αλλα που τετοια τυχη? χαχαχα

Γιατι θελω να κανω πολλααααααααααααα! Οχι τιποτα ψιχουλα!

Παω και γω. Καληνυχτα μωρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα....πως φτιαχνονται οι μπρουσκετες;;;

αντε καλυψω καλωβς να την δεχτεις...

εγω δουλεια..

δε θελετε να μαθω πως περασα...

πηγα να κοιμηθω και πονουσα...σηκωθηκα..κα ιτο θεικο;;η μικρη ανυσηχη να καλει να σταματαει..εγω να ποναω και να ειμαι μονηγ..

την πηρα στο κρεββατι...παλι ανυσηχζη...εγω να θελω να παω στο νοσοκ να με δει οδοντ και να μη εχω που να το αφησω...

εκει λες ρε γαμωτο ειμαι μονη...πωπωοω...

τελικα πηρα 1 ξεφοραπιντ,το ξερει καμια;;

η αυτο με εκανε δουλεια η ημουν κομματια..

5 σηκωθηκα...πηγα το παιδι στο κρεβατι..ο νατρας μου ηρθε 4 η ωρα...να μου βρει και αντιφλργμονωδη..

σηκωθηκα ακι ειμαικλυτερα...

απλα ειμαι κομματια..

και μολις παω σπτι θα φυγει ο αντραςμου..αρα εγω δε κοιμαμαι..φακ..

η μικρη εχει 1 χαραμυξες..

φακ!!

καλημερα σε ολες.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

κουράζεσαι πολύ ρε Σωσώκα μου !!!

πολύ δύσκολα ωράρια!!!

κι εγώ γκρινιάζω που είμαι μόνη... αλλά, τουλάχιστον, έχω τα πεθερικά για τέτοιες περιπτώσεις.

όχι ότι τους έχω εμπιστοσύνη... αλλά κάτι είναι κι αυτό...

Μαράκι, θα μας λείψεις!!!

αλλά δεν πειράζει... θα ξεκουραστείς και θα περάσεις ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα!!!

Δεν σας έχω διαβάσει ακόμα γιατί έχω πολύ δουλειά .... ετοιμάζω μια βάφτιση αυτή την περίοδο και με την γενική μαζί και τα παιδιά είμαι σαν τρελή :shock::shock::shock: Κοντεύω να κλατάρω!!! :lol::lol::lol: Αλλά χαλάλι!!! Τι να κάνουμε!!!

Θα διαβάσω μεσημέρι νέα σας! Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζ...ποτε θα τα στειλεις;;;χχααδε βιαζομαι..ετσι ρωταω..εμεις χαλαρα στη δουλεια..

τι θα μαγειρεψετε σημερα;;

εμας κιτρινισαν οι μυξες..φακ!!!

εμεις δεν εχουμε χρονονα μαλωσουμε με τον αντρα μου..αφου πλεον δε βλεπομαστε!!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα πολυ πολυ φακ το δοντι...σε ξεσκισε...

Ισμηνη δε βαριεσαι για το κινητο...περαστικα σας..

ΖΖΖ αφου προλαβαινεις ολα καλα...

Φροσω ελπιζω να μη σας πειραζει που πηραμε και εμεις το μπλε καρο πουκαμισακι χχιχχιχιχι!!!!

Μαρακι και εγω θελω πολλα ..τι πολλα ..ολα!!!!! :lol::lol::lol:

Νανουκα ωραια η φωτο του Ανθιμου επι τω εργω :D ωραια και τα εργα :) αν και της χειροτεχνιας δεν ειμαι ουτε θεωρητικα ουτε πρακτικα..μπραβο σου παντως που και ασχολεισαι με πολλα κα που ενσωματωθηκες ομορφα σε μια νεα και αγνωστη κοινωνια...εγω σε παραδεχομαι!!!!

μωρη Σωσω οταν κοιμηθει ο μικρος το μεσημερι θα τη γραψω τη συνταγη...το γλυκο με το χαλι δοντι πως θα το φας??? :lol::lol::lol:

δε λετε που επιτελους εφτιαξε ο υπνος μας..οχι εντελως..ξυπναει στις 7 ωρες υπνου να φαει και ξανακοιμαται αλλες 2 ωρες μεχρι 8 δηλαδη..για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

γεωργια καλη βαρδια σου ευχομαι....τι να πω για το δοντι σου, σε καταλαβαινω....υπομονη...

και εμας οι μιξουλες σταματησαν να τρεχουν,αλλα το μπουκωμα ειναι ακομη εντονο, πιστευω οτι εχουν πηξει, τωρα κοιμηθηκε, οταν ξυπνηση θα του βαλω παλι ορο....

ειναι ασχημο, οταν δεν εχουμε εναν ανθρωπο τετοιες στιγμες να μας βοηθηση, εγω παντα φοβαμαι, αν ποτε παθω κατι,και χρειαστει να παω νοσοκομειο, τι θα κανω με το παιδι; μεχρι στιγμης οτι και να εχει συμβει τον εχω παντα κοντα μου...ο θεος να μας εχει παντα καλα....

χρυσουλα μπραβο με τον υπνο σας...εμεις να δουμε ποτε θα κοιμηθουμε ενα βραδυ χωρις 5-6 ξυπνηματα...το μονο που κοιμηθηκε 4 βραδυα συνεχομενα ηταν οταν του εκοψα την πιπιλα...μετα ξανα τα ιδια, για να μην ξεχνιωμαστε....χαχαχαχαχα :D

νανα ωραια φωτο, του ανθυμουλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα αναρωτιομουν μηπως ξυπναγε συχνοτερα πριν επειδη του εκοψα νωρις την πιπιλα ..αλλα μπα..ασε που προτιμω να ξυπναει παρα να τον ειχα με την πιπιλα αν και το τονιζω οτι του την εκοψα υπερβολικα νωρις αλλα με αγχωνε.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πριν νομιζα οτι ηταν η πιπιλα που ξυπναγε τα βραδυα, αλλα τελικα δεν ηταν αυτο....

τωρα γιατι ξυπναει;και δεν λεω τωρα που ειναι αρρωστουλης..πριν που δεν ειχε μπουκωμα, ουτε τα δοντια ειναι, γιατι τα εχει βγαλει ολα....παλια νομιζα οτι ηταν η φασαρια που ειχε στα πατησια το τρενο...εδω που ειμαστε τωρα εχει απολυτη υσηχια....ουτε αυτο ειναι....μαλλον ειναι στα παιδακια πιστευω....

εχτες στις κουνιες ηταν μια γιαγια με την εγγονουλα της, και μου ελεγε και αυτη το ιδιο...οτι ξυπναει αρκετες φορες το βραδυ...τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον επειδη ειμαι κρυωμενο χαρα..και η δικια μου...

ξυπνησε χθες...

ευτηψως η ζζ μου λεει στη συνμιλια πως γινονται οι μπρουσκετες αλλιως...

ρε παιδια πως κοψατε πιπιλα;;και μενα με αγχωνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κόψει ξερό ψωμί φέτες(11:59am)

maria: θα φτιάξεις μείγμα με βούτυρο αρωματικά (αλατάκι λίγο πιπέρι, ρίγανη τριμμένο σκόρδο, ) και λίγη μουστάρδα αν θες και αφήνεις στο φούρνο μέχρι να ροδίσουν

κλεμενο απο ζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ωραια...

και εγω φοβομουν γεωργια....

αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα,δεν του την εδωσα το βραδυ,και δεν τη ζητησε καθολου..αυτο ηταν τελος....

εγω ειχα το προβλημα και οχι το παιδι, νομιζα οτι θα εκλαιγε,αλλα τιποτα ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...