Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Αυριο εχω τεστ Παπ.

Σας εχω πει το κουφο?

Οποτε παω γιατρο και βλεπω αδεια τη μητρα χαχαχα μελαγχολω... Παω καλα?

Εχει απεναντι ακριβως μια πλασμα τιβι και βλεπουμε τα παντα. Εδω ειναι αυτο εκει ειναι το αλλο....

Εκπαιδευτικη τηλεοραση.

Βαζει και μικροσκοπιο στο κουτακι (χαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα) και βλεπουμε σε μεγεθυνση τα παντα. Μπλιαχ.

Γενικα δεν εχω θεμα. Αλλα το εβαλε και μετα τη γεννα που πηγα να με δει. Του λεω ΩΩωωπα μεγαλεεεε! Τα αλλα δε με νοιαζει να τα βλεπεω σε τετοιο χαλι αλλα το δικο μου να με λειπει το βυσσινο. Και σε μεγεθυνση....

Και αρχιζει.. απο δω παιρνουμε το δειγμα για το τεστ. Ο τραχηλος μπλα μπλα.

Επειδη ξερει οτι σπουδαζα ιατρικη τα λεει χυμα.

Και στη γεννα πηγανε να βαλουνε μικρουλη παραβαν μπροστα μου και λεει οχι μη βαλετε. Μα γιατρε... του λεει η μαια. Οχι μη βαλετε δεν εχει προβλημα.

Και την ωρα που σκυβω για εξωθηση επειδη δε μπορουσα αλλο να σπρωξω με την επισκληριδιο κανει μια χρατς και το βλεπω....

Ολα χυμα.

Ε λιποθυμισα... χαχαχχαχαχαχα Για πολυ λιγο. Εφαγα 1-2 και συνηλθα... χαχαχαχχαχαχαχαχαχα

Βρε τωρα το ειδα για τα γλυκα.

Εγω τουλαχιστον ελεγα για πολυ νινακια. Αλλα και τωρα δεν εννοω ενα κρουασαν σοκολατα.

Χεχε! Το ιδιο θα ελεγα και γω με σενα για τον υπνο. Τις προαλλες εφαρμοσες το ιδιο που ειχαμε κανει και μεις. Χαδακια αλλα απο την κουνια δε βγαινεις μικρε! χαχα

Τα ιδια λεμε μωρε. Απλα οταν γραφουμε χανονται πολλες πληροφοριες στη πορεια και δημιουργουνται "παρεξηγησεις".

Ειδες το παιδι? Τζουλ για τον δικο σου λεω... Ήθελε μπιφτεκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαα! ΤΩρα ειδα το βιντεο Τζου! χαχαα

Καλα τελειος ο μικρος!

Ειχα γελασει τις προαλλες και με αυτες απο το παιδων....

Η ψυχη μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εγώ δεν συμφωνούσα στο να αφήνεις το μωρό να κλαίει μόνο του

γιατί δεν ξέρεις ποτέ τί του συμβαίνει.

Και άλλο είναι να κλαίει γιατί νιώθει μόνο του κι άλλο από πείσμα, όπως οι δικοί μου.

Αφού είμαι δίπλα τους, τους χαϊδέυω και τους μιλάω.

Έχει τεράστια διαφορά.

Anyway.

Οι δικοί μου μεγάλωσαν με κρέμα βανίλια και μπισκοτόκρεμα

και αν δοκιμάσουν γλυκό το φτύνουν.

Δεν το θέλουν καθόλου. Καλό είναι αυτό!

Αν δουν κανένα λεμόνι εκεί τρελαίνονται :P:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεσπα. Σου λεω τα ιδια λεμε. Εγω προσωπικα ποτε δε θα αφηνα το μωρο μου να κλαιει μονο του και μη ξερω τι γινεται μεσα. Αν μη τι αλλο θα ημουνα για κρεμασμα. Και νομιζω οτι καμια μαμα δε θα το εκανε αυτο εκτος και αν μιλαμε για περιπτωση με ψυχολογικά και βάλε...

Ουτε και το συγκεκριμενο βιβλιο λεει κατι τετοιο μεσα.

Αν και γω εκανα μικρες παραλλαγες.

Και για τα γλυκα μη παρετε πολυ θαρρος... Μια κουβεντα ειπα! χαχαχαχαα

Λοιπον πηγα και αγορασα ρουχαλακια!

Μπλουζακια, πουκαμισα, κολαν κλπκλπ. ΓΙα μενα οπως καταλαβατε!

Επιτελους! Να φορεσει και η μανα η ερμη κατι....

Με μπισκοτοκρεμες κλπ και ο δικος μου δε τα παει καλα. Για αυτο και ποτε δεν εφαγε τετοια σκατολοιδια.

Μεχρι και παγωτο του ειχα δωσει λιγο στην ακρη στα χειλακια... Μπαααα Τιποτα.

Αλλα με τη σοκολατααα! χαχα Τσοκαχολικ! χαχαχα

Το αλλο σας το ειπα? ΠΑει και γλυφει ολα τα μπουκαλια τωρα! Νομιζει οτι θα εχουνε γευση σοκολατα! χαχα

ΚΑι κατι τελευταιο!

Γεμιστα γιοκ! Τα τσακισανε πατερας και γιος! χαχαχαχα

Και γω μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκατολοιδια.

Το αλλο σας το ειπα? ΠΑει και γλυφει ολα τα μπουκαλια τωρα! Νομιζει οτι θα εχουνε γευση σοκολατα! χαχα

:lol: καλό...

Καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΨΩ 8α ερ8εις αυριο ???

ρε εχασα το κινητο μου εχεις το νουμερο -3339 ???

πωπω μαρακι69 και εγω 8ελω τζηνακι , γοβες πιπ τοε χαμηλο τακουνακι μπλε κ κρεμ η μπεζ για αρχη κ βλεπουμε ... :mrgreen:

ασε που εχει τελειωσει κονσιλερ , μασκαρα , πουδρα (μα όλα μαζι κα8ε φορα...) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti graψατε ρε αθεοφοβες;;;τι να πρωτο σχολιασω...

καταρχην χρονια πολλα στη ντομ..να χαιρεσια την οικγενεια..με το καλο το νεο μωρο και σε ολους σας υγεια..και σε μας βεβαια..

φροσω ημικρανιες;;περαστιακ ρε...αν συνερχιστουν θελουν ψαξιμο..βεβιαα με 3 αγορια το λιγοτερο που μποριες να εχεις ειναι ημικρανιες..

και γω της δινω παντως..οχι σκοκολατα..αλλα κανενα μπισκοτο..η οτι τρωμε εμεις..

αυτη ειναι πιτου..σαν τη μανα της..πιτες ψωμια κουλυορια..

αλλα ειναι καλοβολο.οτυ λεω μαζεψε τα παιχνιδια απο κατω..και τα μαζευει..φερε αυτο ..μου το φερνει..

χαιβανι..τηλεκατευθηνομενο..

αυπνη και σημερα ολη μερα..στα καπακια θιεσ νικη..

εγω βαζω κανονικα αλατι..

εσυ ζζ;; :lol::lol::lol:

εγωεφαγα κατι τυροπιτακια..και μαλακιες..

μαρκαι και συ θα εχεις σπορακι στη κοιλια..περιμενε..εγω σπορακι μονο σε πασατεμπο πρςο το παρον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ το κονσιλερ σε μαρανε.ολα τα ειχες..πως πηγε η μετακομιση της μανας σου;;εγκαταστηθηκε;;

νανα γραφω σε αλλο υπολογιστη..δε φαινεται;;

νυσταχω γαμωτο..θα προσπαθησω να κοιμηθω 2 ωρες τουλαχιστον μεχρι να ξεκινησω για αεροδρομιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

svso η μανα 3 μερες με εχει στεναξει ...

μια δεν εχει ηλεκτρικο (φεραμε αν8ρωπο) , μια να κουβαλησω , μια τα καδρα :lol::lol: μια μεχρι να τακτοποιη8ει να φτιαξω ενα φαι ...

αυριο το δηλωσα , 8α παω για κρασομεζε με την παρεα (10 ατομα) :lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανα σου εινα ιρε..δε σειπε να βαψεις τοιχους...ουτε να περασεις ταπετσαρια!! :lol::lol:

και θα πας γι αυτον το κρασομεζε...

και να πιεις και για μας..εγω λεω το σαββ να βγω..γιατι η πεθερα θα ερθει απο καβαλα για τα 40 χωρις να ειναι ο γιος της πανω..μπραβο της!!ομολογουμενως!

σε μιση ωρα σχολαω..

καλημερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες!!!! Η μέρα θεική σήμερα οπότε μας βλέπω για πλατεία και κυνήγι σε λιγάκι!!!

Εγώ αλάτι όχι ....βάζω όμως ζωμό σε όλα τα φαγητά (δικό μου απο κατάψυξη) οπότε νοστιμίζουν!!!

Ημικρανίες ε? Ασχημο πολύ!!! Ελπίζω να περάσουν με την αγωγή!!!

Καλημέρες κορίτσια ...τρέχω να μαζέψω σπίτι γρήγορα για να την κάνουμε! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα...

Κουτουλαω εδω και κει...

Σηκωθηκα αποτομα το πρωι κατα τις 7 :shock: που ξυπνησε το καμαρι μου και εχω ίλλιγο απο κεινη την ωρα..

Ειμαι σκατα που λενε... :lol:

Ανακατωσουρα και τετοια.Εγκυος δεν ειμαι 1000%. Αλλα μου εχει μεινει κουσουρι και αναγουλιαζω ευκολα απο τοτε.

Σας αφηνω για λιγο παω να κανω δουλιτσες. Με ενοχλει και ο υπολογιστης και γινομαι χειροτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αυτός ο άντρας μου τελικά μια στο καρφι μια στο πέταλο με πάει!

Χτες μου εφερε γυριζοντας απο τη δουλεια μια υπέροχη ανθοδέσμη και μια τούρτα που έγραφε πάνω Σ' αγαπώ!

Αααααααχ.......να αυτα κάνει και μετα νιωθω τυψεις που τον βρίζω!

:lol::lol:

Και μετα πήγαμε το βράδυ αφού κοιμηθηκε ο μικρός σε ιταλικό και μου κανε και το τραπέζι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω καλό ταξίδι!

Η πεθερα καλα εκανε και ερχεται, πεθερα ειναι πρεπει να ειναι στα 40.

Φροσω Μαρακι με αυτα που κουβεντιαζατε μου θυμισατε το υφος του Βασιλη την 1η φορα που εβαλα στο στομα του σοκολατα.Ειχε γουρλωσει τα ματια και ειχε μεινει αναυδος! :lol:

Του λέω ''γιε μου η πρωτη σου επαφη με τη σοκολατα!Ειμαι πολύ συγκινημενη!''

Σας φιλώ όλες...........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα ειμαι.. Ευτυχως!

Ωραια Ντομ! Πολυ σουπερ στο ιταλικο! Τι εφαγες? Δε πιστευω σπαγγετι? χαχαχαχα

Και λουλουδια και κόλπα! αυτα ειναι!

Πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!

Ε μη τον βριζεις και συ τον ανθρωπο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και γω αυτο του ειπα για τη σοκολατα! χαχαχαχα! Η πρωτη σου επαφη παιδι μου! χαχαχα

Σωσω και γω να σου πω για τη πεθερα οτι ξηγιεται σπαθι! Μπραβο της! Ετσι ειναι το σωστο δηλαδη...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

πανω που ειχα βρει εναν ρυθμο , τον εχασα παλι με την πολυλογια σας....

σας διαβασα επιφανειακα γιατι δεν προλαβα..εχω μπλεξει αυτες τις μερες με τις δουλειες στο σπιτι...

Ντομ Χρονια Πολλα και καλα!!!!με το καλο το μωρακι!!!να σε χαιρονται και να σε ππροσεχουν!!!!

Φροσω περαστικα!!!ελπιζω να τη γλιτωσεις την αξονικη!!!!λιγη κουραση τραβας κιολας???

Σημερα ο καιρος αψογος...πηγα τον μικρο παιδικη για καμια ωρα και μετα ηρθε και τον περαλαβε ο πατερας μου για να παω για δουλεια....σας εχω πει η παιδικη διπλα στο πατρικο μου...

ευτυχως εφτιαξε το προγραμμα υπνου του...σημερα ξυπνησε κατα τις 7..σηκωθηκε ο αντρας μου να τον δει , ειχε παρει διπλα απο τα ραφια ενα ξυλινο παιχνιδι αυτα με τα κομματια και επαιζε...τον σηκωσα τελικα στις 7.45!!!

αυτη η εβδομαδα ηταν σκατουλα εκανα και αλλες ωρες εξτρα!!!ο Νικος εδινε εξετασεις Bulats χθες στην Πατρα και χτυπησε 95/100 επιπεδο prof δηλαδη με 2 μηνες διαβασμα... :D:D:D

Τζουλια και εγω θελω τζην..

σημερα εχουμε και επετειο γαμου 3 χρονια!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωω να ζησετε! Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!! Να χαιρεστε το μωρακι σας!

Χρόνια γάμου 3. Σχέσης πόσα αν επιτρέπεται χρυσό μου?

Ντομ δε με ειπες ησουνα καλό κοριτσι στο ρεστοραν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια..

Πώπω πολλες γιορτες..

Χρυσουλα μου αντε και στα 33 τωρα.......

Να ζήσετε και να χαιρεστε το καμαρι σας..

Ντομ Χρονια πολλά και σε σενα!!

Ωραια τα 35....με το καλο και το αγορακι μας..

Σωσωκα καλό ταξίδι..μπραβο στην πεθερουλα σου..

Φροσω..ήμαρτον...οι ημικρανιες ειναι απίστευτα ενοχλητικες..ελπιζω να περασουν αμεσως με τα φαρμακα..

Θελω να παω σπιτι μου λεμε.......να κατσω στην αυλη μ'αυτον τον ήλιο............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω κ''αλη ξηγα η πε8 ε ??? μπραβο της

Χρυσουλα να ζησετε κ να γερασετε στο ίδιο μαξιλάρι! (οχι απο φτωχεια , απο αγάπη εννοω :lol: )

ζζζ λίγο αλάτι καλό ειναι να βάζεις απο δω κ πέρα , να αναπληρωνονται κ οι ηλεκτρολυτες που χανονται με τον ιδρώτα ;)

φροσω σε νιω8ω , κα8ε χρόνο τετοια εποχη με σκιζαν οι ημικρανιες , ωσπου έκανα αγωγη 10 μερες (μου την ειχε δωσει διευ8ηντης νευρολογικης) κ έκτοτε απλά με τριγυριζουν . Ενα που 8υμαμαι να λεει ειναι '' μην περιμένεις να πονέσεις πολύ για να πάρεις παυσίπονο , με το που 8α αισ8αν8εις 8α πέρνεις για πονοκεφάλους'' ειχε δικιο , 7 χρονια εχουν περασει , τωρα εχω κατι ψιλά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ατιμες οι ημικρνιες. Εχουνε να κανουνε και με τα ορμονικα εν τω μεταξυ. Ειδες φροσω συνεπεσαν με τη καθυστερηση. Αληθεια σου ηρθε? Δε θυμαμαι μας ειπες????????????

Ισμηνη τι ωρα σχολας?

Αντε ερχεται σουκου να το χαρεις με τα παιδακια σου και τον αντρουλη σου!!!!!!!!!

Σωσω σημερα πετας? Καλο ταξιδι καλη μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς αν ημουν καλο κοριτσι Μαρακι;;; :roll:

Απο αποψη φαγητου ή συμπεριφοράς;;;

Κι απο τα δυο ημουν αψογη παντως!

Μακαροναδα εφαγα!Δεν ηθελα πίτσα!Μια ωραια αραμπιατα με ντοματα, σκορδο και καυτερη πιπερια!

Ο αντρας ζηλεψε, παρηγγηλε σολωμο και δεν τον βρηκε καλο...του δωσα απο το δικο μου.

Αλλα περισσοτερο λαχταρουσα μια ωραια σαλατα!Και πήραμε με ροκα παρμεζανα λιαστη ντοματα προσουτο κουκουναρι...αχ πολυ ωραια ηταν και τα ψητα μανιταρια πλευρωτους...

Πως τα πετυχαινουν ετσι εξω κι εγω στο σπιτι τα κανω σκατα δεν μπορω να καταλαβω!

Ευχαριστω για τις ευχες και παλι!

Χρυσούλα να ζησετε!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι με το αντρακι σας!

Και με ενα δευτερο...χαλαρα...καποια στιγμη στο μελλον... :lol:

Ισμηνη μολις διαβασα για τον ηλιο που ελεγες κοιταω εξω και πλακωνει συννεφια... :lol:

Μητσοτακη μου εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΝΟΙΓΩ

'' ΕΦΕΡΑ ΛΑΔΙ '' - ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ΛΕΩ

''ΔΕΝ 8Α ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ , 5 ΛΕΠΤΟΥΛΙΑ''

ΛΕΩ - ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ !~

κ τι μου λεει

-ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΩΡΑ , Η8ΕΛΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ , ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΟ ΛΑΔΙ , Ε , Κ Ο ΠΕ8ΕΡΟ ΣΟΥ Η8ΕΛΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ΄

η απαντηση που της επρεπε τωρα μου ηρ8ε...

- ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΛΑΔΙ , ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ !!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...