Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Αναστασία και ανεμόμυλο αμα είναι σου στέλνω..... =))=))

Ναι Μερεντούλα ξεκίνα να πάρω μετά σειρα..... :D

Κορίτσια ίσως φταίω κι εγω για τα αποτελέσματα που είχα γιατί ο γιατρός μου είπε μετα τη πρώτη εξωσωματική να κάνω λαπαροσκόπηση αλλά εγώ τον αγνόησα.Τελικά όταν έκανα τη λαπαροσκόπηση είδαμε πολλά που εμπόδιζαν την σύληψη.Τι να πω φταίω εγω που καθυστέρησα να την κάνω(δεν είχα καταλάβει πόσο σημαντική επέμβαση ήταν,είχα βαρεθεί να βρίσκομαι συνέχεια στα χειρουργεία)ή φταίει αυτος που δε μου εξήγησε πόσο σημαντική ήταν και δε με πίεσε να την κάνω πιο σύντομα;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερεντουλα κι εγω αυτο σου προτεινω ανεπιφυλακτα...αλλα χαλαρα, ξερεις δεν κανουμε σεξ για μωρο αλλα για απολαυση με το συντροφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μερεντούλα μου έχεις απόλυτο δίκιο τα έχω κάνει Σ_ _ _Α :shock::|

Θα πάω σε έναν καλό γυναικολόγο που μου είπαν και έχει κι αυτος δύο παιδάκια απο εξωσωματική και μου είπαν οτι καταλαβαίνει απόλυτα τις κοπέλες που είναι σ'αυτο το κομμάτι....αχ μακάρι να μου βγει σε καλό... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω ολες για τα γλυκα σας λογακια...ελπιζω αυριο να μου πει και ο γιατρος καλα για να αρχισω να πιστευω αυτο που συνεβει σημερα...

Μερεντουλα συγχαρητηρια και με το καλο να αρχισετε!!!!!!!!!!!!τωρα θα το πετυχετε σιγουρα!!!θα δεις!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Αναστασια;χοριακη;ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ναι η πιο μεγαλη του κοσμου ολου!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:

Μαριαπστο μακρυγιαννακη πηγες;εχω ακουσει και για εναν στην αθηνα που κανει θαυματα...νομιζω ξερω σε ποιον θα πας τωρα...χαχαχα...

τζανολινοδεν ξερω αν εχεις κοτσιδες αλλα θα ερθω να σου τις τραβηξω μου φαινεται ;) ...μη σε πιανει απελπισια...δεν υπαρχουν παντα συμπτωματα...και ειδικα τοοοοοοοοοοοοοοοοσο νωρις...εδω η κικιτσα ειχε τριδυμα και δεν ενιωσε τιποτα!!!!!τιποτα απολυτως!!!!!!!!!!!! :shock::D

σας νιωθω ολες τουιγγι μου και οσες ηταν λυπημενες σημερα...δυο χρονια τωρα παλευω με την απελπισια ...με το πεσε σηκω..προχωρα ..παμε παλι...αρνητικο τεστ,χοριακη...χιλιαδες εγκυμοσυνες και γενννητουρια γυρω μου κι εγω με μια σερβιετα...τελικα προφανως υπαρχει μια στιγμη που ερχεται...και πρεπει να αντεξεις και να επιμεινεις μεχρι τοτε..στην πορεια εμαθα πολλα και γνωρισα πολλες υπεροχες κοπελες και με μερικες απο αυτες εγινα φιλες...συνειδητοποιησα πολλα..γνωρισα εναν κοσμο που μου ηταν αγνωστος πριν...και ταυτοχρονα θεωρω οτι ωριμασα πολυ αυτα τα χρονια και αυτο το παιδακι,πρωτα ο θεος,να ειναι εκει,να μεινει και να ειναι γερο...το εκτιμω σαν το πιο μεγαλο δωρο που μου δωθηκε...ξερω οτι βασανιστηκα ...η τελευταια προσπαθεια της σπερματεγχυσης με διελυσε τελειως..και κοντεψε να μου διαλυσει και μια υπεροχη σχεση...ξυπνουσα κι εκλαιγα απο το πρωι και δεν ηθελα να ξαναπροσπαθησω ..ηθελα ολα να τελειωσουν εδω...να δεχτω πως δεν ειναι γραφτο μου...αλλα εδω μεσα εχει κοπελες που παλευουν με πολλα περισσοτερα και πολλες περισσοτερες και πολυ πιο ψυχοφθορες προσπαθειες και ομως καποια στιγμη ερχεται και γι αυτες το θετικο...μη χανουμε την πιστη μας..και ξερω οτι ειναι δυσκολο..εγω αυτον το μηνα ξεκινησα διχως πιστη...μαλλον ειχα μια πιστη του ας γινει ο,τι θελει δε με νοιαζει...

ευχομαι συντομα ολες να μαστε εγκυουλες...χαρουμενες...και ολο αυτο που περασαμε δεν θα σβηστει..αλλα θα μεινει το πιο γλυκο του μερος...ολη αυτη η αγαπη και η συμπαρασταση και τα γελια για να γλυκανουμε τον πονο και την αναμονη...και ολα αυτα που θα χουμε μαθει..και πια τιποτα δε θα μεινει να μας στεναχωρει..αν εχουμε το μπεμπακι μας αγκαλια...ευχομαι να χω κι εγω εξισου καλα νεα με τα σημερινα αυριο...αναστασια μου και παλι μια θεωρατη χοριακη...πηγαινε σε κεντρο που θα μας τα ανακοινωσει γρηγορα..να ρωτησεις πριν την κανεις... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ1 ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o πω πω ενα μωρο που σε περιμενει αναστασιαααα...αχ και εμενα μου αρεσουν οι φραουλες =p~=p~ αυριο λοιπον θα εχουμε παλι χαρες και παρτυ γιατι θα ειναι η χοριακη στα υψηηηηηηηηηηηηηηηηη ;) οποτε κλασικα ολες εδω πουρνο πουρνο :lol::lol::lol::lol: SOS SOS SOS μην πας στο ιδιο μικροβιολογικο που πηγε η σια καταστραφηκαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

madi εμεις μαζι δεν περιμενουμε παλι.για να δουμε και αυτο το μηνα τι θα κανουμε :-s θες να γινεις η χιωτισσα μου?αφου η αλλη με παρατησε :((:((:((:(( και αν γυρισει δεν πειραζει θα ειμαστε τρεις εμεις να κανουμε την διαφορα :lol::lol:

αχ αυτη η λιστα οσο την κοιταω που ειμαι πρωτη πρωτη τοσο απορω ποτε θα κοκκινησω και εγω.ετσι βρε παιδι μου για να εχουμε κοκκινη αρχη ;):-p

CUANDO εφυγες εσυ και με αφησες μοναχη σαν παλια αραχνη :-p πολυ καλα εκανες αλλα τραβα με και μενα προς το μερος σου να ξεαραχνιασω πια να γινω και εγω μαννουλα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: οχι τιποτα αλλο βαρεθηκες να με βλεπεις να περιμενω,δεν βαρεθηκες? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες ξερουμε αναστασια...εσυ δεν ξερεις!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ροουζ δεν θα ανεχτω να περιμενεις αλλο ενα μηνα..!!!!!!!αυτο το μηνα δεν θα κανετε σπερματοδιαγραμμα;λοιπον ....για να κανουμε κοκκινη την αρχη της λιστας!!!!!!!!!ροουζ δεν ειχα σκοπο να σε συγκινησω αλλα ξερω οτι κι εσυ ετσι νιωθεις..τοσο καιρο τα λεμε..χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αναστασία γιατί αλλιώς θα γεμίσω με καρούμπαλα [smilie=banghead.gif] απο την αγωνία μου... :lol:

Jannolino μου ακολουθείς μετά εσύ!!!!!! :P:P

Muriam την έκανα τη λαπαροσκόπηση. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λετε βρε κοριτσια εγω να εξαφανιστω? :-? στις 14.00 η ωρα θα εχω αποτελεσματα και θα μπω σε 3 μηνες να σας το πω...σοβαρα μιλατε?δεν ειμαι αξιοπιστο ατομο εγω? :ymparty:=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandoooooooooooooooooooo συγχαρητήρια κοπέλα μου. Μπράβοοοοο!!

Λοιπόν κορίτσια τα δικά μου νεα δε είναι ευχαριστα. Οι ορμονικες εξετάσεις μου δεν είναι και στα καλυτερα, μάλλον θα πρέπει να τρέξω πολύ πολύ γρήγορα. Βοηθήστε με. Θα κανω άμεσα υστεροσαλπιγκογραφία και ο άντρας μου σπέρμα. Αλλά θα ξεκινήσω άμεσα σπερματεχγυση. πειτε μου πως γίνεται και τι κόστος έχει καθε φορά? Ρωτάω γιατί μονο εγω δουλευω με την κολοανεργεια που μπλέξαμε. Τα εχω παίξει κλαίω συνέχεια απο την ωρα που το έμαθα...Πιθανον να με προλάβει η κλιμακτήριος. Δεν θέλω ρε γαμώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO δεν θελω και πολυ εγω να κλαψω :-p τα ειπες ωραια ομως και ετσι αισθανομαστε ειναι αληθεια!ναι αυτο το μηνα θα παμε για να δουμε τι αποτελεσματα θα εχουμε.αν ειναι καλα θα μας πουν να περιμενουμε λιγο αν οχι τι κανουμε? [smilie=dontknow.gif] ας μην το σκεφτομαι απο τωρα ομως!

αναστασακι αστα τα σαπια θα σε βρω οπου και αν κρυφτεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli min anxwnesai giati mono kalo den kaneis!!!!!dystyxws den eimai i armodia gia spermatenxisi giati den exw perasei apo ekei!!!tha se boithisoun ta ypoloipa koritsia!!na exeis pisti koritsi mou k o theos den tha se afisei etsi!!!!! ;);)

an epitrepete,poso xronwn eisai k anisixeis gia klimaktirio??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου δεν είναι ότι ανησυχώ μόνο εγώ αλλά οι εξετάσεις το έδειξαν, είμαι 38 ρε γαμώτο, ο γιατρος μου είπε ότι πρέπει να βιαστούμε... θα ξεκινησω αμεσα σπερματεχυση και φυσικα αυτο μου εχει δημιουργησει τρελο ανχγος, εχω σκασει απο την ωρα που το έμαθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala apo twra????????telos pantwn!!!!!!exw akousei k alles periptwseis!!afti i klimaktirio opote tis kapnisei erxetai pleon!!!!koukla mou prospathise na iremiseis!!!!oso anxwnesai mia trypa sto nero tha ftiaxneis!!!!ksereis fantazomai k esy to rolo tis psychologias!!!! :) prospathise loipon oooso ginete na min anxwnesai!!!na tha mpaineis k edw tha ta les gia na sou febgei ;);););) oso gia to kostos na ksereis pws otan einai anagi panta briskonte!!!k na pistebeis sto Theo kopela mou!!!!!mono Aftos mporei pragmatika na se boithisei!!!oti xreiasteis k mporw na boithisw....edw eimai :):):):):);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

moroyli μου δεν ξερω για σπερματεγχυση τι γινεται αλλα θα σου πουν τα κοριτσια..στον ουρολογο πηγατε?ολα καλα θα πανε με τις ορμονικες θα σου πουν τι να παρεις και ολα θα φτιαξουν μην αγχωνεσαι!ποσο εισαι και φοβασαι μην μπεις σε κλημακτηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ jannolino, να εισαι καλά κοπέλα μου. Θα προσπαθησω να είμαι ηρεμη, να σαι καλά.

g afto eimaste edw! :P:P:P:):):) elpizw syntoma na aggikseis k esy to oneiro pou legetai mwro!!!!!ola na sou pane kala glykia mou!!!!tha ithela na mathainw nea sou!!!!min xanesai..... ;)

ante abriooooo anastasia perimenw na dw thetiki xoriaki.....na kaneis k parea sto cuandaki mas!!! :lol::lol: kalinyxta kopelies i-)i-)i-)i-):-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi εμεις μαζι δεν περιμενουμε παλι.για να δουμε και αυτο το μηνα τι θα κανουμε :-s θες να γινεις η χιωτισσα μου?αφου η αλλη με παρατησε :((:((:((:(( και αν γυρισει δεν πειραζει θα ειμαστε τρεις εμεις να κανουμε την διαφορα :lol::lol:

αχ αυτη η λιστα οσο την κοιταω που ειμαι πρωτη πρωτη τοσο απορω ποτε θα κοκκινησω και εγω.ετσι βρε παιδι μου για να εχουμε κοκκινη αρχη ;):-p

Αναλαμβάνω με χαρά λοιπόν τον τίτλο της αναπληρωματικής σου χιώτισσας μήπως και μας βγει γουρλίδκικο, ποτέ δεν ξέρεις! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μακάρι μετά την Ανάσταση να έχουμε και τα εύχάριστα! Αν δεν τα καταφέρουμε τον Απρίλιο εμείς πάμε για την επέμβαση κυρσοκύλης τον Μαϊο οπότε μάλλον θα καθυστερήσουμε μετά για αρκετούς μήνες. :(

Μariap1 τι προβλήματα σου βρήκανε τελικά στην λαπαροσκόπηση (αν επιτρέπεται) γιατί και εγώ θα χρειαστεί να την κάνω αργότερα μάλλον. Ήταν αντιμετωπίσημα τουλάχιστον; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roese θα ημουν πολυ ευτιχισμενη να φοβομουν και να το έλεγα μόνο εγώ, αλλά υπαρχει και ο γιατρος μου που δηστυχως το επιβεβαιωνει, τι να πω είναι και αυτες οι εξετάσεις που βγήκαν. Γιατι δεν καταλαβαίνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...