Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω Μαιρουλα..

να βγεις να βγεις...

εγω που καθομαι στο γραφειο ειναι χαλια..

ασ επου ο πανεξυπνος ο αντρα ςμου εφερε σημερα τον μικρο στο κρεβατι μας γιατι λεει του φανικε πως αναπνεει βαρια- και δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα..με αποτελεσμα ειμαι ακομα πιο πτωμα.

Μιχαελλα λες;;;;..κοιτα κατι παρομοιο εχω παρατηρησει και εγω σε μενα...

υπομονη κοριτσαρα θα περασουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά για μποτε δύσκολα τα πράγματα...Κι εγώ από ότι καταλαβαίνεται δεν έχω οπτική επαφή πλεον...Οποτε ή το κάνω στα τυφλά κι ότι γίνει :lol::lol: ή χρησιμοποιώ κι εγώ καθρεφτάκι!! Ε δεν σκάσουμε κιόλας...ότι μπορούμε!!!

Κι εγώ ξυπνάω 3 φορές το βράδυ για πιπί μου και τις περισσότερες φορές έχω απλά την αίσθηση ότι κατουριέμαι :lol::lol:

Χρυσα μου περαστικά!!!

Εμένα κάθε βράδυ που πλένω τα δόντια συνεχίζουν τα ούλα μου και ματώνουν!

Μιχαέλα μου μπορεί και να ισχύει αυτό που λες...Αφου σου συμβαίνει και συστηματικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Τι κανετε?? εγω στη δουλεια και με το συναχι ειμαι χαλια...

Μαρακι τελεια τα νεα σας, μεγαλωσατε πολύ!!!

Αννα αστα να πανε με το μποτε..... Πριν λιγες μερες που χρησιμοποποιησα ξυραφι στο κουτουρου, γιατι δεν βλεπω εδω και καιρο, οταν μετα αποφασισα να δω το αποτελεσμα με καθρεφτι ηταν χαλια :lol::lol::lol:

Και απορω οταν η κοιλια μεγαλωσει κι αλλο τι εχει να γινει....Οχι τιποτε αλλο αλλα πριν το μαιευτηριο πρεπει να το κανουμε "γυαλι" γιατι οι νοσοκομες θα μας το μακελεψουν....

Κι εγω σημερα εχω ραντεβου στον καινουριο μου γιατρο!!!! Μαζεψα χτες σε ενα ντοσιε ολα τα χαρτια για ιστορικο απο πριν την εγκυμοσυνη, τελευταιο υπερηχο, εξετασεις, ομαδα αιματος κλπ. Και ολες τις εξετασεις και υπερηχους κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aax ti kako k auto me ta oula egw olh thn mera ta exw matwmena k parolou pou ta bourtsizw sunexeia...egw ksupnaw mia fora to bradu sigoura alla to thema einai oti den me ksanapairnei eukola o upnos alla shkwnomai apo aisthish ponou-pieshs ths kusths mou k oxi apo aisthisi pws katouriemai..mallon to paidi mou xorophdaei sthn fouska [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

maximammy me to kalo o new doctor

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τοσο καιρο δεν με απασχολουσε να σας πω το μποτε αλλα τωρα που θα πηγαινουμε θαλασσα το σκεφτομαι πως θα το κανω....γιατι θα ειμαι που θα ειμαι σαν φαλαινα... μην καταντησω κ αρκουδιτσα :lol::lol: τουλαχιστον οσα φαινονται :):)

αυτο παλι με το κατουρημα καθε βραδυ εχει καταντησει σπαστικο...εγω πολλες φορες ξυπναω με πονο κ νομιζω οτι εχω τοσα πολλα...που στο τελος βγαινουν πεντε σταγονες :evil::evil: μονο το πανε ελα σου μενει.κανουμε ομως προβες για το ξενυχτι που θα ακολουθησει :lol::lol: προετοιμασια :lol::lol:

το καλο ειναι με τα δοντια μου οτι απο τοτε που εκανα τον καθαρισμο δεν ξαναματωσαν...δεν ξερω αργοτερα τι θα γινει γιατι προς τον 8ο με επιανε η μυτη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου στη δουλειά είμαι.. ήρθα λίγο πιο αργά σήμερα.. ;);)

Καλημέρα Μιχαέλα!! Ξύπνησε η μαία μέσα σου ?? :lol::lol::lol:

Μαίρη με το καλό η Β επιπέδου σήμερα!!!

Καλημέρα Μαράκι!!! Τέλεια η κοιλιά σου!! Και ο μπέμπης κούκλος!! Φτού φτού!!!

Καλημέρα Άννα... εγώ δεν χρησιμοποιώ ξυράφι... κάνω (έκανα) με silkepil... τελευταία φορά τα είχα καταφέρει... τώρα που μεγάλωσε και άλλο η κοιλιά δεν το επιχείρησα... δεν χρειάστηκε..

Καλημέρα Χρύσα... και περαστικά!!

Καλημέρα Μάχη μου!!! Με το καλό ο καινούριος γιατρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααα μανουλες!!!!!!!!Τι κανετε??

Μολις σηκωθηκα!!!!Πηρα κ το πρωινο μου..και να μαι!!!!!!

Αννουλα γλυκεια μου τι κανουν οι τσουπριτσες σου????

Γελιζ,Σεσιλια,Μαρακι,Μαρικαλ,Μαχη τι κανετε??Και ολα τα υπολοιπκοριτσακια που ξεχασα??

Σχετικα με το μποτε εγω κανω αποτριχωση..οχι ολο αλλα αρκετοοοο!!!Τωρα θα ξεκινησω να το παιρνω ολο κ πιο πολυ σιγα σιγα ωστε μεχρι να φτασει η ωρα του μποτε της γεννας να το χω παρει ολο!!!!Βεβαια αυτο που μενει το κουρευω με μηχανη στα τυφλα τωρα διοτι κ γω δεν βλεπω εκει κατω!!!!

Και μενα ο αντρας μου προσφερθηκε να με βοηθησει αλλα κ γω δεν δεχτηκα!!!Ε μη τα ισοπεδωσουμε ολα!!!!!!

Χτες κοριτσακια πρεπει να πηγα για πιπι πανω απο 15 φορες ολη μερα και το βραδυ δυο ευτυχως!!Αλλα μολις κανω την ηπαρινη μετα δεν μπορω να κοιμηθω κ γω αμεσως..σημερα ομως κοιμηθηκα..συνηθως στριφογυρναω καμια ωρα!!!

Εκτος του οτι δεν βολευομαι με τιποτα και ποναει η πλατη μου η μεση μου τα πλευρα μου παντου!!!!Κ μονο οταν κοιμαμαι!!!!!

Οσο για τα ολα εγω κ ο δρακουμελ συνηθως μολις τα βουρτσιζω αλλα υπαρχουν κ φορες που χω αυτη την αιματιλα και στο στομα γκρρρ!!!!Θα κανονισω κ γω καθαρισμο!!!

Αν σκεφτω ποσα θελω να κανω θελω ενα σκασμο λεφτα!!!!!!!!!

Μαχη μου με το καλο ο νεος γιατρος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;

Περαστικα στα κοριτσακια που ειναι αρρωστα!

Μαρακι τελεια τα νεα σας!Η κοιλιτσα φοβερη και ο μπεμπης το ιδιο!

Απο τοτε που πηγα οδοντιατρο και εκανα καθαρισμο,δεν ματωνουν τα ουλα μου,πολυ σπανια...

Οσο για το μποτε,βρε κοριτσια εσεις που ειστε 18 εβδομαδων σαν εμενα δλδ,ποση κοιλιτσα εχετε;Μ'αυτα που ακουω μαλλον εχω πολυ μικρη κοιλια... :roll: Δεν εχω ακομα κανενα θεμα ουτε με το σκυψιμο,ουτε με το μποτε του μπικινι και των ποδιων. :roll: Για βαλτε καμια φωτο,πραγματικα αρχισα να πιστευω πως οντως η κοιλια μου ειναι μικρη...Κοντευω τον 5ο και πολλες φορες δεν με καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου μπορεί εάν είχες κάτι παρόμοιο και στην πρώτη!!Σαφώς και να απασχολείς το μυαλόσ ου με τέτοια και όχι με βλακείες..

Χρύσα μου περαστικά σου.. υπομονή μέχρι το βράδυ και πέσε νωρίς για ύπνο.. όσο μπορείς δηλαδή νωρίς.. :roll::roll:

Καλημέρα Μάχη μου!!!!!!Περαστικούλια σου!!!!Με το καλό το ραντεβού με τον καινούριο γαιτρό ελπίζω να σου ταιριάξει και να είναι καλός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα!!!

Μαχη με το καλο ο γιατρος σημερα ολα καλα θα πανε..

ευχομαι να ειναι ακριβως οπως τον θελεις!!!!!

Οσο για μποτε και εγω σαν την Κατερινα κανω αποτριχωση..πηγαινω και μου τα κανει ολα μια φορα την ευδομαδα..

αν και ομολογω οτι λογω εγκυμοσυνης..δεν εχω τοση τριχα πλεων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλινο εμεις που ειμαστε μαζι θα σου βαλω το βραδυ μια να συγκρινεις γιατι τωρα δεν εχω φωτο.αλλα δεν υπαρχει λογος να σε ανυσηχει αυτο.η κοιλια ειναι σχετικη σε καθε γυναικα αλλα κ σε καθε εγκυμοσυνη.κ εγω εχω μια γνωστη που σε λιγο κλεινει τον 6ο κ η δικια μου ειναι ιδια με την δικια της,που εχουμε κ δυο μηνες διαφορα.κ μια ακομα φιλη που ιταν γεννησε ειχε κοιλια λες κ ηταν 5μηνων.εχει να κανει με το σωμα κ το ποσο ανοιγει η λεκανη της γυναικας.στην μικρη μου μεχρι κ τον 4ο δεν καταλαβαιναν οτι ειμαι εγκυος.τωρα ομως βλεπω οτι εχω πιο μεγαλη κοιλια απο πριν.κ σιγουρα το μεγεθος της κοιλιας δεν εχει να κανει με το μεγεθος το μωρου.

γιεληζ αστα να πανε...απο τα κινεζικα το ριξαμε τωρα στην επιστημη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι και beboulino!!!

beboulino δεν έχουν όλες οι γυναίκες την ίδια κοιλιά στις ίδιες εβδομάδες... κάποιες έχουν περισσότερο χώρο "μέσα" οπότε δεν πετάγεται τόσο γρήγορα η κοιλιά σε σχέση με άλλες... Μην το σκέφτεσαι... αν η ανάπτυξη του μωρού είναι όπως πρέπει η κοιλιά δεν χρειάζεται να είναι μεγάλη...

Χρύσα αυτό το παρατήρησα και εγώ... δεν έχω τόση τρίχα τώρα.... αλλά τα νύχια μου μεγαλώνουν πιο γρήγορα... :roll::roll::roll:

Μιχαέλα μια χαρά και το κινέζικο και η επιστήμη... αρκεί να περνάει η ώρα ευχάριστα!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε΄ολες!!!!

Μάχη μου με το καλό ο γιατρός!

Κι εγώ λέω να πάω στον οδοντίατρο για καθαρισμό, μπας και νιώσω καλύτερα.

Μιχαέλα κι εγώ το ίδιο παθαίνω...νιωθω πίεση στην κύστη και τελικά 2 σταγόνες!!! :lol:

Πάντως για την κοιλιά...πέρσι που έιχα φτάσει μέχρι τις 22 εβδομάδες...είχα την μισή κοιλιά από ότι τώρα...Οποτε ειναι διαφορετική καθε εγκυμοσύνη.

Κι εμένα βρε κορίτσια μειώθηκε η τρίχα...εκτός από την κοιλιά βεβαίως βεβαίως!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο οντως δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο. Εγω σχετικα εχω μεγαλη κοιλιά και αρχισε να φαινεται πολύ νωρις σχετικα. Ο αντρας μου ειναι κατενθουσιασμενος γιατι του αρεσει που εχω μεγαλη κοιλιά :?:? Εχω ετσι κι εγω την δικαιολογια οτι ολα τα κιλα τα εβαλα στην κοιλια :lol::lol::lol::lol:

Εντωμεταξυ εμενα πλεον οι περισοτεροι γνωστοι και φιλοι οταν με βλεπουν χαϊδευουν την κοιλιά :oops::oops: εσας???

Ευχαριστω ολες για τις ευχες σας. Αυριο θα σας πω εντυπωσεις για τον γιατρο. ελπιζω να ειναι καλος παντως!!!

Παρεμπιπτωντος το μωρακι μου κλωτσαει τωρα :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμενα δε μου αρεσει να μου χαιδευουν την κοιλια..ακομα και καλοπροαιρετα

Αλα και εμενα φαινετε πολυ και πεταχτηκε αμεσως

Ναι λιγοτερη τριχα..περισσοτερα νυχια..

επισης δνε εχω τριχοπτωση τωρα...θα πεσουν ολε ςμαζι μετα...

και επισης η αλλεργαι ειναι πολυυυυ εντονη φετος ολο μπουκομενη ειμαι και χωρις να ειμαι κρυομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε΄ολες!!!!

Κι εμένα βρε κορίτσια μειώθηκε η τρίχα...εκτός από την κοιλιά βεβαίως βεβαίως!! :lol:

Και μενα το ιδιο!!Η κοιλια ειναι αρκουδιτσας!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη καλη επιτυχια με τον καινουργιο γιατρο.

Για την κοιλια,δεν ανησυχω,απλα θελω να συγκρινω μεγεθη. :lol: Ισα ισα που δεν θελω να κανω μεγαλη κοιλια μπας και αποφυγω τις ραγαδες. :roll: Αν και χλωμο το βλεπω,το δερμα μου ανοιγει ευκολα... :roll:

Και εγω δεν εχω πολλες τριχες,αν και ποτε δεν ειχα.Μονο στην κοιλια εχω αρκετες τωρα. :lol: Και την μαυρη γραμμουλα στην μεση της κοιλιας. Τα νυχια και το δερμα μου εχουν γινει τελεια!Τα μαλλια μου δεν πεφτουν,μετα να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμένα μαρέσει να μου χαιδεύουν την κοιλιά!!! :twisted::twisted::twisted: είναι ότι πιο σπαστικό... βέβαια μέχρι τώρα δεν την έχει χαιδέψει κανείς εκτός απο τον άντρα μου!!!

Χρύσα εγώ είμαι μπουκωμένη απο την αρχή... και πιστεύω ότι έτσι θα συνεχιστεί μέχρι να γεννήσω! Πάντως είναι πολύ ενοχλητικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οι πολυ δικοι μου χαιδευουν την κοιλια μου!!!Οχι οι γνωστοι που με βλεπουν..ενταξει μωρε απο χαρα κ αυτοι το κανουν δεν θα με ενοχλουσε κ να το εκαναν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ραγαδες ειναι και θεμα δερματος δυστυχως..... πολλες φορες αν ειναι να κανεις θα κανεις οτι και να βαλεις.

Απλά αν βαζεις τα κιλά σταδιακά σιγουρα ειναι καλυτερα παρα να ανοιξει αποτομα το δερμα. Και επισης να ειναι ενυδατωμενο συνεχως και να μην ειναι ξηρο.

Εμενα δεν με πειραζει τοσο να μου χαιδευουν την κοιλια. Βεβαια ο αντρας μου συνεχεια την χαΙδευει και την φιλαει κιολας. Και οι φιλες μου πιο πολύ την χαϊδευουν.

Ααα τωρα ο αντρας μου αρχισε να μιλαει και στο μωρο. Και τι του ειπε τις προαλλες

"Πιο πολύ τον μπαμπα να αγαπας" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...