Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Αχ Μαρακι με αυτο το ντου με εκανες να διπλωθω απο τα γελια!!Κορυφαιο!!

Κατερινακι μισο να δω κ θα σου πω τη γνωμη μου!

Μαχη μου καλη ξεκουραση.Χ Α Λ Α Ρ Ω Σ Ε!!

Καλο μαγειρεμα κ καλη ορεξη Γιεληζ μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι μπράβο Μάχη μου...να χαμογελάς....Καλη ξεκούραση κορίτσι μου...

Κατερινάκι από εμφάνιση μου αρέσει περισσότερο το κόκκινο και μετά το λαχανί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα το Vedra μου αρεσε περισσοτερο..νομιζω οτι ενα απο τα δικα μου ειναι ιδιο με αυτο αν και το εχω σε πορτοκαλη χρομα..γυριζει και το χερουλι αναλογα αν θελουμε να κοιταει μπροστα η πισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα χαρακτηριστικα του carello m8 ειναι εδω http://www.babybeds.gr/product_info.php ... ucts_id=49

Επισης απο την προηγ σελιδα ειδα τωρα το roma & το firrenze της kiddo..

Εχω μπερδευτει...

Οι τιμες ειναι

arosa 130

vedra 208

carello 200

firrenze k roma 239

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moλις φαγαμε!

Ντιοσα,το σαιτ που εβαλες εχει φοβερα πραγματα!Η προικουλα που ειδες ειναι τελεια.Αλλα εχει και φοβερα σετ με forever friends που εψαχνα τοσο καιρο και δεν εβρισκα!Ευχαριστω!

Αχ,θα μπερδευτω στο τελος και δεν θα ξερω τι να παρω!Εχει και εκεινα που ειδα εγω απο το αλλο σαιτ.

Αννα το σαιτ που εβαλα πριν ειναι αυτο:http://www.bedebyes.com/

Επισης μεσα απο το σαιτ που εβαλε η Ντιοσα βρηκα και αυτο:http://www.izziwotnot.com/Default.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Κατερίνα και εμένα Verda και Firenze μου άρεσαν...

Νίκη χαίρομαι αν βοήθησα να βρείς κάτι που έψαχνες... :D:D

Έχει τόσο ωραία πράγματα που είναι λογικό να μπερδεύομαστε στην επιλογή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Μολις γυρισα απο την γιατρο!Η μπεμπουλιτσα μας φαινεται να ειναι μια χαρα!Μας ειχε γυρισει την πλατη και δεν ειδαμε το προσωπακι της,αλλα ολα δειχνουν να ειναι μια χαρα.Δεν ειναι πια πολυ μεγαλυτερη απο την εβδομαδα κυησης,ειναι μολις 4 μερες πιο μεγαλη,που ειναι φυσιολογικο.Και ειναι 275 γραμμαρια! :D Το ζαχαρο μου ειπε πως δεν ειναι προβλημα,ειναι οριακα αλλα δεν επηρεαζει το μωρο και πως αν προσεξω λιγο ολα θα πανε καλα!Σε 3 εβδομαδες εχουμε την β επιπεδου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς βρικα ενα κολπο για να γραφω αμεσως απαντηση σε αυτα που διαβαζω και να μην ξεχναω...βεβαια μπορει να το εχετε σκεφτει ηδη αλλα εμενα τωρα μου ηρθε...ανοιγω αλλη μια καρτελα με απαντηση και διπλα εχω το ποστ και διαβαζω και παω και γραφω...λοιπονννν

-Maraki24 ξεκουραση και ξαπλα..δεν ειναι ωρα για συσπασεις...χαλαρααααα

-Γιελιζ σε ζηλευωωω μια χαρα υπνο εκανες...εγω και να θελω να κοιμηθω παραπανω ανοιγει το ματι...λετε επειδη το πρωτο τριμηνο ολο κοιμομουνα να μην θελω αλλο?

-Γιωργοο τι τελεια νεααα??Αντε με το καλο να το υποδεχθητε το μωρακι!!

-αστα maximammy ετσι κανουν..αμα δεν σε εχουν αναγκη πιαα...και δεν θα πληρωθει και για τη γεννααα...δεν καταλαβαινουν την κατασταση σου και ειναι και γιατροι

-Beboulino ιδεες για φαγητο μου δεινεις...μμμμμμια μιαμ τελεια και η μπεμπουλα το τρωει και αυτη ολο το φαι της!!

-Μιχαελα σε αφησα για το τελος....χιχιχιχ...τελειες και εσενα οι εξετασεις και ευτυχως δηλαδη για να μην ταλαιπωρηθεις.Βασικα σε αφησα τελευταια γιατι διαβασα αυτο για τις μπομπονιερες..δεν σας το εχω παει γιατι δεν ειμαι εδω για διαφημηση αλλα εχω μαγαζι με τετοια ηδη να μην λεω αναλυτικα και τετοια..δεν θελω γιατι ειμαι εδω για να μιλαω με τις φιλες μου και οχι για το μαγαζι μου απλα ηθελα να σου πω οτι πιστεψε με τα μαγαζια με μπομπονιερες δεν εχουν καθολου κερδος πραγματικα...ξερω οτι σε ενα μυστηριο λογω οτι χρειαζονται πολλα τεμαχια ανεβαινει η τιμη αλλα πιστεψε με δεν βγαζουν καθολου απο αυτα.Τα ζαχαρωτα αναλογος τι παιρνεις ανεβαζουν την τιμη

για αυτο και ο κοσμος συνηθως προτιμαει να κανει τραπεζι ευχων που βγαινει αρκετα πιο φτηνο το κιλο ζαχαρωτων απο το να τα βαζεις λιγα λιγα σε χωνακια και τετοια..απλα στο γραφω αλλη φορα αμα πατε σε μαγαζι να ξερετε τι να ζητησετε ..ακομα μπορειτε να πατε σε καφεκοπτιο και να παρετε οσα ζαχαρωτα θελετε ακομα και μισο κιλο (γιατι συνηθως τα μαγαζια πρεπει να αγοραζουν ποσοτητα)και ετσι να τα βαλετε μονοι σας ητε σε χωνακια παγωτου η ακομα και σε γυαλες.Αμα θελετε καμια ιδεα μπορω να σας βοηθησω.

Σημερα..τι πρωτοτυπο δεν ειμαι και πολυ καλα...εχω πονοκεφαλο ολη μερα και καποια στιγμη ανοιξε και η μυτη μου..ιπια ντεπον μια κουταλια γιατι δεν αντεξα αλλο..τωρα ειμαι λιγο με ζαλαδα και θελω εμετο..μια μερα κλασικηηηη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες! Τι κάνετε?

Εφυγα πριν γιατι ήρθε ο αντρας μου και έφερε τα χρώματα που θα βάψουμε το δωμάτιο του μπέμπη...Εϊναι πολύ ωραία...Να δούμε όμως πότε θα γίνει..

Νίκη μου τέλεια τα νέα σας...Μεγάλωσε η μικρούλα...αντε με το καλό η β΄επιπέδου...

Μαίρη μου τι κάνεις?

Οι άλλες πού είστε? Εγώ βαριέμαι...ο αντρας μου θα δει ποδόσφαιρο με ένα φίλο του και εγω καθομαι και χαζεύω...

Κίσκα μου περαστικά....

Φιλιά σε όλες...Απόψε το μενού έχει σουβλάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.Τελικα το απογευμα μολις ξυπνησα πηγαμε για καφε κ μετα γυρισαμε με φιλους σπιτι κ μολις εφυγαν οποτε μπηκα κ εγω να σας πω ενα γεια!!!

Νικη μου τι τελεια τα νεα σας!Μεγαλωνει η μπουμπου σας!Μπραβο κοριτσακι μου!!

Κισκα μου περαστικα.Ξαπλωσε κ ελπιζω αυριο να εισαι καλυτερα!

Μαρακι μου οι αντρες μας εχουν φαινεται το ιδιο παθος με τη μπαλα.Εμενα ο δικος μου επαιζε κ σε ομαδα κιολας αλλα φετος ευτυχως το εκοψε :D:D

Ασχετο αλλα νευριασα τοσο πολυ στον καφε που πηγαμε :evil::evil::evil: Μα τι γυναικες πο...ες υπαρχουν γυρω μας.Εγω με την κοιλια μεχρι περα κ η σερβιτορα να τριγυρναει τον αντρα μου κ να του λεει διαφορα..Ελεος!Μα κανενας σεβασμος πια σε τιποτα?Θελω ρε κοριτσια να ξαναπαω αυριο κ να τολμησει εστω να με κοιταξει...Ακομη δε μπορω να το χωνεψω!!

Τελοσπαντων,σας αφηνω να ξαπλωσω.Νιωθω κ κατι πονακια χαμηλα ενω μεχρι τωρα δεν ειχα νιωσει τιποτα,περιεργο..Καλο βραδυ να εχουμε ολες!Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!οσο για τις προικες κ ολα αυτα που βαζετε,νιωθω πολυ τυχερη που τα ψωνισα ολα γιατι αλλιως θα με βαζατε σε μεγαλους μπελαδες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες κ ολους.τι κανετε/εγω πρωινη σημερα.εχω να παω για δουλιτσες.πως ειστε?

τελεια τα σαιτ που βαλατε.πω πω.μπερδευεσαι μ ολα αυτα :D

σοφιτσα μου εχουν απελευθερωθει τωρα τα πραγματα.μπορει να μαστε κ εμεις βεβαια λιγο στη τσιτα μιας κ περναμε περιοδο χαμηλης αυτοπεποιθησης.τουλαχιστον εγω δηλ.αλλα το χω συναντησει κ εγω αυτο το στυλακι απο γυναικες.αλλα δε τους δινω σημασια.φαντασου σο ποσο μεγαλη απλπισια πρεπει να ναι μια γυναικα για να τριγυρναει εναν αντρα παντρεμενο που μαλιστα περιμενει κ παιδι :lol: τις λυπαμαι λιγο.δε νευριαζω.

αυτα.

κατα τα αλλα αυριο κλεινω την 20η βδομαδα.αχ αχ.σπρωχνω να περασει ο καιρος :lol: αλλα πουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ;

α!εφτιαξα τα τσουρεκακια ελις με μια μικρη παραλαγη κ εγιναν ΤΕΛΕΙΑ.εκανα αμαρτια χτες βραδυ,εφαγα πολυ τσουρεκι.αλλα ηταν αφρατο,μοσχομυριστο,κ πεντανοστιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...Τι κάνετε???

Άννα μου μόνο εμείς είμασε πρωινές σήμερα!!

Εγώ ξύπνησα γιατί δεν είχα υπνο και είχα στο μυαλό μου ότι σήμερα θα μου φέρουν τα υπόλοιπα έπιπλα (τραπέζι για το σαλόνι και το επιπλο για την τηλεοραση).

Σοφάκι μου τι να πω??? Πώς άντεξες και δεν έριξες καμιά μπηχτη?? Εγώ νομίζω ειδικά τώρα με τις ορμόνες που έχω με την ματια που θα της έριχνα θα εξαφανιζόταν :evil: Με εκνευρίζουν πολύ κάτι τέτοιες...πού καταντήσαμε!! Τεσπα...ελπίζω να σου πέρασαν τα πονάκια...ίσως να κουράστηκες..

Εγώ ξύπνησα δυο φορές χθες γιατι ένιωθα ότι πέτρωσε η κοιλιά μου...δεν ξέρω...μπορεί να είναι η ιδέα μου.. :?:?

Αντε ξυπνήστε κι οι υπόλοιπες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου λόγω ιστορικού είναι αναμενόμενο να τα έχω αυτό...Επειδή πέρασα πολλά πίστεψε με δεν αφήνω τίποτα να περάσει έτσι..Τα χάπια μου τα παίρνω...μόνο να ξαπλώνω και προς το παρόν όσες φορές το ελέγξαμε το ράμμα στον τράχηλο με κρατά πολύ καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια, τι κανετε?? Νυσταζω πολυ σημερα, δεν μπορουσα να ξυπνησω....

εγω ηρθα στη δουλεια και μολις ηρθε το καφεδακι μου.

Μαρια να ξεκουραζεσε, μην κανεις τιποτα που να σε κουραζει και να σε αγχωνει.

Βικη μια χαρα, με το καλο η Β'επιπεδου.

Αννα θα περασει ο καιρος, ηδη κλεινεις την 20η εβδομαδα. Θα περασει γρηγορα. Εγω που τωρα ειμαι 28+5 μου φαινεται οτι πλησιαζω αρκετα.

Σοφια οντως ειναι μεγαλες π@#$%%ς που κυκλοφορουν. Μην δινεις σημασια και μην ταραζεσε γι αυτες. Δεν αξιζει.... εγω να φανταστεις που τωρα δεν εχω καμια ορεξη να βγω βραδυ(απο επιλογη) και καμια φορα ο αντρας μου βγαινει με φιλους του, καποιες μ@λ##@%#$^@$ς λενε και καλά οτι εχει γκομενα...και εχουμε προβληματα στη σχεση μας, απλά για να με ταραξουν.....φαντασου.......

Ααα ξεχασα να σας πω οι εξετασεις που εκανα βγηκαν ολες πολύ καλες, και η καμπυλη ζακχαρου επισης βγηκε πολυ καλη. Η πρωτη μετρηση 81 και η δευτερη 115!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μάχη μου...Πώς είσαι σήμερα?? Μπράβο για τα αποτελέσματα σου!! Τέλεια..

Τελικά θα πάω κι εγώ αύριο για την καμπύλη ζαχάρου γιατι δεν θα μπορεί την άλλη βδομάδα ο άντρας μου...Πρέπει να προσέξω κάτι σήμερα? Το τι θα φάω ας πούμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες. Είμαι δουλειά. Πως τα πάτε; Χαίρομαι όταν ακούω ότι όλα πάνε καλά με τα ραντεβού σας στο γιατρό. Εμείς κλείσαμε με τον άντρα μου μου ραντεβού για ενήμερωση για τον ομφάλιο λώρο. Για να δούμε τι θα μας πουν. Ο μικρός μου είχε τρελά κέφια χτες, ίσως φταίει και το γεγονός ότι είχα πολλές ώρες μάθημα και άκουγε τα κουφά που μου έλεγαν οι μαθητές και δεν άντεξε το κάημενο και διαμαρτυρόταν. :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι δεν ξέρω αν μου πες, ίσως να μου το γραψες και να μην το είδα για το που είναι η έκθεση για βάφτιση. Λευκωσία; Μαρία μου απόφυγε τα γλυκά σήμερα.

Να στε καλά και τα μωράκια μας καλύτερα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσταλλένη μου...καλή δουλειά να έχεις!! Με τόσα που ακούει ο γιος σου λογικό να διαμαρτυρεται!!!

Η εκθεση ειναι Λευκωσία στην κρατικπη έκθεση..Παρασκευή - Κυριακή...απογευματινές ώρες νομιζω...Μάλιστα μας πήραν τηλ εχτες για να μας βάλουν στην κλήρωση που κερδίζεις τα πάντα για τη βάφτιση :lol: Γράψου στο www.babyspace.com.cy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα...μπηκα στα γρηγορα να διαβασω τα νεα σας γιατι σε μια ωρα θα φυγουμε για νοσοκομειο.εχουμε ραντεβου για το νινι μας.αυτην την φορα θα παω σε εναν αλλο γυναικολογο.αντε να δουμε τι θα δουμε.αυτο που μου εμεινε περισσοτερο ειναι ο γιατρος της μαζης.καλα το απαραδεκτος ειναι λιγο μπροστα στην γουρουνια του.εντελως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.καλιο αργα παρα ποτε μαχη.στο κατω κατω δικαιωμα σου ειναι που θα γεννησεις κ αν το θεσουμε οπως αυτος....κ που θα δωσεις τα λεφτα σου. :evil::evil: με τετοιους ανθρωπους απλα δεν ασχολεισαι.εσυ χαλιεσαι κ νευριαζεις κ δεν κανει κ ετσι πως εισαι.πραγμα που δεν το σεβαστηκε καν.ελεος!

οι υπολοιπες καλα?παω να κανω ενα μπανακι κ αν προλαβω θα ξαναδωδω παρον.φιλιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...