Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια τέλεια αυτά που βάλατε....Τελικά σκέτη θα την κάνω όμως!! Δεν με παίρνει να κάνω κάτι γιατι πρέπει να πάω προσωπικά να τους δείξω και δεν μπορώ :twisted: Πηρα τηλ και παρήγγειλα από εκεί που είχαμε πάρει το γάμου...κάνει τέλεια chocolate cakes!! Στο γάμο για να καταλάβετε ήταν πολύ μεγάλη και δεν έμεινε τίποτα!!! Κανονισα με ένα φίλο του να πάει να την πάρει οποτε οκ!!

http://www.debbiescookies.com/site/inde ... &Itemid=39

Παρτε μια ιδέα...το πρώτο είναι...

Σκέφτηκα να του ετοιμάσω βιντεάκι με φωτο μας στον υπολογιστή...νομίζω θα τον συγκινήσει πιο πολύ..

Γιωργάκη με το καλό ο μικρούλης σας!!! Εφτασε η μεγάλη στιγμή ε...φαντάζομαι την αγωνία και την συγκίνηση σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω...τι τελειες τουρτες...μνιαμμ...μου ανοιξατε την ορεξη!!!!!!!!!!!!

Γιωργο κοντευεις;;;;;..αντε με το καλο..ολα θα πανε καλα..και θα κρατησετε επιτελους ενα κουτσικο βατραχακι που θα σας κοιταει με λατρεια!!!!

Μαρακι δ εμου ανοιγει το λινκ να τη δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου λογικά κάπως θα γίνεται αλλά είπα να μην ζοριστω :lol::lol: Ετσι θα του φτιάξω το βιντεάκι...θα έχει φωτο μας και τραγουδάκια και στο τέλος θα κλείνει με φώτο από τον υπέρηχο και μια ευχούλα από τον μπέμπη!! Ωραία δεν θα είναι?? Απλά σκέφτομαι να το δείξω όταν θα είμαστε μόνοι ή όταν θα είναι και οι άλλοι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοπέλες χαιρετώ. Έχουμε πρόβλημα με το διαδίκτυο στο σπίτι αρά αν δεν τα καταφέρνω να μπαίνω συχνά θα ναι γι αυτό το λόγο.

Χτες σας έγραψα ένα κατεβατό και μετά με πέταξε έξω το Internet. Εκνευρίστηκα. Ξεκίνησα αντικατάσταση σήμερα - μέχρι την άλλη τρίτη. Τέλεια 5 μερούλες μόνο και μετά θα κάτσω οριστικά. Θα σας στέλλω μηνυματάκια απ τη δουλειά όποτε μπορώ.

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη και για ένα άλλο λόγο πολύ πολύ πολύ πιο σημαντικό. Εκλεισα τις 30 εβδομάδες. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Σας περιμένω και εσας τώρα σιγά σιγά, μιά μία να περνάτε τις 30.

Μαράκι μου τέλεια η ιδεά σου κράτα την νομίζω όταν θα στε οι δύο σας. Ο άνδρας μου έμενα δεν θα μπορούσε να εκδηλωθεί όπως θα θελε μπροστά στους άλλους, δεν ξέρω το δικό σου. Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου

Να χετε μια όμορφη μέρα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ Μαράκι τέλεια η τούρτα!!!!

Και η ιδέα σου πολύ καλή! Το αν θα το δείξεις με κόσμο η όχι εξαρτάται απο τον άντρα σου και πώς θα νιώσει αυτός...

Καλημέρα Chrystalleni!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι :P:P:P τι μας κανεις πρωινιατικα......μου τρεχουν τα σαλια :oops::oops:

Εγω μολις πηγα να φτιαξω το τοστακι μου στη δουλεια και το ξεχασα και το εκαψα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας προειδοποίησα :lol::lol::lol:

Ειναι τέλεια κορίτσια...και διπλα μια μπάλα παγωτο βανίλια μιαμ!! :lol::lol:

Γενικά δεν εκφράζεται πολύ σε κάτι τέτοια...λογικά όταν θα είμαστε μόνοι μας θα το βάλω γιατι στο τέλος εγώ θα βάλω τα κλάματα :lol::lol::lol:

Χρυσταλλένη μου μια χαρά κουτι σου ήρθε η αντικατάσταση...Εκλεισες τις 30 ε?? Αντε και στα δικά μας!! Να μεγαλώνουμε σιγα σιγά...

Αλήθεια τι θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρισταλεννι φτανεις κ εσυ στο τελος...αντε υπομονη,λιγο εμεινε

σημερα λεω να ξεσηκωθω να συμαζεψω την βιβλιοθηκη κ το καλαμπαλικι που εχει.απο την κυριακη μου εστεισε ο αντρας μου την ραφιερα που πηραμε αλλα με τις βολτες δεν εμεινε σειρα να ασχοληθω.μεχρι κ το σαββατο θα μου φερουν την ντουλαπα οποτε πρεπει λιγα λιγα να τα συμμαζευω.τελικα δεν σας ειπα,το κρεββατι το εναμισαρι κ καλα,βγαινει στο 1,60 κ μου ειπαν απο το καταστημα οτι αυτο θεωρειται το διπλο.κ οντως ηταν πολυ μεγαλο.οποτε πηρα το 1,10.καλο μου φανηκε.κ την συρταριερα πηρα την στενη γιατι αργοτερα κ με γραφειο θα κλεισει πολυ ο χωρος.οποτε ολα μαζι μου βγηκαν 525.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο αντρας μου εφαγε στην μαμα απο τις 11 για μεσημεριανο,πρασορυζο για να φυγει στην δουλεια.για μενα δεν ξερω τι να κανω...μπορει καμια ομελετα με τυρακι κ ντοματουλα.αυριο ομως τι τρωμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη αντε πλησιαζεις σιγα σιγα!!!!!

Εγω βασικα θελω καποια στιγμη να τακτοποιησω τα ντουλαπια της κουζινας και βαριεμαι. Θελω να παρω και ενα καινουριο τηγανι και να πεταξω τα παλια και επισης ενα κατσαρολακι μεσαιου μεγεθους.

Σημερα εμεις θα φαμε κοτοσουπα, γιατι ειναι και λιγο κρυωμενος ο αντρουλης μου, ασε που την σηκωνει ο καιρος μιας και βρεχει σημερα και εχει μουντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα τι να κάνω...Επειδή ξάπλωνα δεν έκανα τίποτα...

Να φτιάξω άραγε κανένα ρυζάκι ή καμια σουπίτσα?? Θέλω κάτι εύκολο...με πήρε κι ο αντρας μου να παρω απ'εξω λεει και να μην κάνω ΄τιποτα :lol::lol: αλλά δεν θέλω..Πάω να δω τι παίζει στα ντουλάπια και να σκεφτώ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...