Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Αννούλα εγώ νομίζεις δεν τα λιμπίζομαι??? :lol::lol: Απλά επειδή πρακτικά δεν μπορώ να τα έχω κάνω υπομονή και τα έβαλα στην ακρη του μυαλού μου...Θέλω πολύ και κεράσια, βερικοκα, νεκταρίνια, ροδάκινα και γενικά όλα τα φρούτα του καλοκαιριού...Πάντα μου άρεσαν ομως πολύ!! Το καλο μια φίλη μου εχουνε πολλές κερασιές το χωριο της και πάντα μου φέρνουν ολοκληρες σακούλες...σκέψου τώρα :lol::lol:

Μιχαέλα πειραματίσου και περιμένουμε να μας πεις...Κολοκυθάκια τηγανητά με τζατζίκι στην Αθωνος....πω πω τι μου θυμίσες...Να ποιο θα είναι το πρωτο ταξιδι που θα κάνω με τον μπεμπη!!! Απο οτι καταλαβατε εχω αδυναμία στη Θεσ/κη!!! :lol::lol: Εχω και τους φιλους μου εκει...πλεον αδέρφια ειναι για μένα βέβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στα κοριτσάκια και τα μωρά τους απο εμένα κ τον μπέμπη.

Κάναμε προχθες Β επιπέδου όλα καλά ευτυχώς, φωτογραφίες δεν βγάλαμε καλές λόγω χειρουργείου αλλα θα ξαναπάω σε 10 μέρες για φωτογράφηση....εμ που θα το άφηνα......... :D

και κάτι άλλο αστείο, εχω νοιώσει κανα 3 φορές ενα αξώγκομα που φευγει όμως.. στην κοιλιά μου κ έχω τρελαθεί....ε μου είπε σήμερα ο γιατρός του ΙΚΑ ότι είναι το μωράκι............... :D εμένα πήγε το μυαλό μου σε άλλα τρεξίματα...πωπω έχω πάθει φοβία..........

τέλος πάντων ..Μάχη μου να μην επιτρέπεις να σε στεναχωρούν.........και εγω τσιτάρω αλλά απο το άγχος μου γιατι είναι δική μου δουλειά....αλλα δεν επιτρέπω σε άλλους να με φουντώνουν...κοιτάζω κοιλίτσα και ηρεμώ.

Φιλάκια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα φρούτα μου αρέσουν κι εμένα πάρα πολύ!!Ευτυχώς γεννάω σχετικά νωρίς και θα μπορέσω να τα ευχαριστηθώ.. γιατί όσο έχω την μπουμπού στην κοιλιά θα πρέπει να προσέχω πάρα πολύ.. αφήστε που στη διατροφή το μόνο καλοκαιρινό φρούτο που μου έχει είναι το νεκταρίνι!!!Μου αρέσει βέβαια αλλά υπάρχουν τόσα ακόμα φρούτα!!! :(:(

Τα κολοκυθάκια ναι είναι ωραία και με το λεμόνι αλλά εγώ είμαι΄πιο πολύ του ξυδιου!!! :D

Η Χρύσα και η Γιελήζ που είναι δεν φάνηκαν σήμερα!!! :-w:-w

Νικόλ μου μπράβο!!!! Όλα τέλεια και θα ξαναδείς σύντομα και τον παίδαρο!!!Τα φιλιά μου και στους δύο!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ να βαλεται τα καλα σας για την φωτογραφηση :lol::lol::lol: οσο για το καρουμπαλακι σου ή καμια πατουσιτσα ή καμια μπουνιτσα θα ηταν.κ ειδικα προς το τελος που θα εχει μεγαλωσει θα φαινεται ακομα περισσοτερο....αααα τι ωραια αισθηση!εγω ποτε θα φαω κλωτσιες?γιατι ακομα δεν νοιωθω τιποτα...μονο καποιες ελεχιστες φορες σαν κατι να σαλευει μεσα μου αλλα κ παλι λεω μηπως ειναι παιχνιδια του μυαλου.ζουπαω την κοιλια μου με το δαχτυλο μπας κ κουνηθει τιποτα αλλα μπααα...τεμπελουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα στη 18η βδομαδα εκαναν αισθητη τη παρουσια τους.μου φαινεται τις κακομαθα γιατι οταν τρωω κατι που τους αρεσει ξετσουτσουρωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αννα κ εγω δοκιμασα με τα γλυκα γιατι οταν ειχαμε παει για την αυχενικη χοροπηδουσε αλλα τιποτα.κ ο γιατρος μου ειπε οτι μετα την 18η θα το νοιωσω.στην μικρη μου δεν θυμαμαι ποτε ηταν ακριβως κ τωρα ανυπομονω.ευτυχως που οι εμετοι μου υπενθιμιζουν την παρουσια του γιατι αλλιως πραγματικα θα ανυσηχουσα.οποτε απο βδομαδα θα σηκωσω ρανταρ κ αισθητηρες μην χασω καμια κινηση :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!

τι κανουμε;;;;;

κανενα νεο εχουμε;;;..

εγω καλα...

εκανα τον Β επιπεδου, ολα καλα...

σημερα τρεχω..τελευταια μερα που εχω τοση δουλεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι βρε χρυσα...πως ειχα την εντυπωση οτι σημερα ειχες β επιπεδου?ολα καλα τελικα με τον παιδαρο ή καλυτερα τον γαμπρο μας!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου μην αγχώνεσαι...οπου να'ναι θα το νιώσεις για τα καλά..

Νικόλ μου πολύ καλά τα νέα σας...Οσο για αυτο που βλέπεις στην κοιλιά το μωράκι σου είναι...

Καλώς τη Χρύσα!! Ολα καλά με την β΄επιπέδου? Μπράβο κοπέλα μου..

Η Γιελιζ μάλλον το έριξε στον ύπνο!!

Πάντως κι εγώ όταν τρώω αρχίζει το πάρτυ!! :lol::lol: Χθες το απογευμα ολο κουνιόταν και έβλεπα στην κοιλιά μου κινήσεις...κάθομαι και χαζεύω σαν τρελλή..Προχθες είχε το χέρι ο αντρας μου στην κοιλι΄ακι έριξε μια δυνατη κλωτσια...το ευχαριστήθηκε ο καλός μου...εριξε ένα χαμόγελο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα και χτες και σημερα!!!!

ο γαμπρουλης σας ειναι μια χαρα...και ειναι πολυ προσοντουχος..μπαμ κανανε τα προσοντα μας..δεν χωραει αμφιβολια λαθους... :lol::lol::lol::lol::lol: ειναι γλυκας και μοιζει πολυ στον μεγαλο μου..εχει τελεια μιτουλα και το προφιλ τους μοιαζει..

η μαμα μου που ηρθε χτες μαζι μας συγκηνηθηκε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αν μοιασει οπως λες στον μικρο σου κ η δικια μου στην κορη μου....τοτε ξερεις τι συνδοιασμος προκυπτει...ενα ξανθομπουμπουρο ζευγαρακι!!!

κ οσο σκεφτομαι οτι θα ερθει ο καιρος που θα τρεχουν στο σπιτι κ θα ακουγονται φωνουλες χ2 τρελενομαι...συνεχεια πειραζω τον αντρα μου κ του λεω εχεις μια που σε ζουζουνιζει με δυο τι θα κανεις?θα σε χωρισω μου λεει...δεν θα σε εχω αναγκη...!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω άρχισαν επισήμως τα συμπεθερια!! :lol::lol:

Κοριτσια μόλις γύρισε ο αντρας μου και λεει οτι θα ερθει κι ενας φίλος του για φαγητο...Ειχα βάλει μονο 3 μπριζόλες και μπολικες πατατούλες γιατί πάντα τόσο τρώμε...Λίγα δεν είναι?? Ευτυχώς είχα κανελόνια στην κατάψυξη και τα έβγαλα να τα βάλω κι αυτά στο φούρνο...και μια σαλατούλα μια χαρά δεν είναι??

Ο αντρας μου λεει να πάμε για καφεδάκι μετά...Εχει και πολύ ωραία μέρα είναι η αλήθεια...

Καλό Σ/Κ Μιχαέλα μου!!

Κι εγώ αν δεν μπω ξανά ΄μάλλον θα έχω φύγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου το αντράκι σου είναι τα εξογκωματάκια!!!!!Δεν είναι τέλεια?? με τις ώρες κάθομαι και κοιτάω την κοιλιά μου να πηγαίνει πέρα δώθε!!!

Χρύσα μου πάει και η β επιπέδου ε???? μπράβο σας!!!Μοιάζουν τα αδερφάκια ε?? τα δικά μου δεν μοιάζουν πάρα πολύ!!!έχουν βέβαια τα ίδια μαγουλάκια!!

Μιχαέλα κι εγω ανυπομονώ.. το σκέφτομαι και τρελαίνομαι στην ιδέα ότι σε λίγο θα γεμίσει το σπίτι παιδικές φωνούλες!!! :D:D:D:YMHUG: καλό σ/κ!!!!

Μαράκι μου μια χαρά είναι!!σαν τι άλλο θα ήθελες να φτιάξεις?? Τέλεια και για απροειδοποίητα κιόλας μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου φευγω..

θα τα ξαναπουμε η το απογευμα η αυριο...

Μια χαρα ειναι και τα κανελονια..μιαμ μιαμ

\

Ευγενεια μου φιλακια πολλα..

αχ και εγω ανυπομονω να γεννηθει το ζουζουνι μου...τι καλο ςπου ηταν σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο λέω κι εγώ Ευγενία μου...Δεν θα σκάσω κιόλας...

Νιωθω τον μικρό να ανακατεύεται εκεί μέσα :lol::lol::lol: Να είχα ένα υπέρηχο να δω τι κάνει εκεί μέσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! :lol::lol::lol::lol: Ήρθα και εγώ!!! Καλό μήνα να έχουμε!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Χθές είχα αρκετή δουλίτσα γιαυτό χάθηκα... έκανε και κάτι κόλπα το ιντερνετ... το απόγευμα μπήκα απο το σπίτι αλλά μόλις ξεκίνησα να σας διαβάζω ήρθε ο άντρας μου και με ξεσήκωσε να πάμε για παγωτό! Μετα το παγωτό πήγαμε για καφέ και γυρίσαμε αργά και δεν είχα κουράγιο να μπώ...

Σήμερα ξύπνησα νωρίς και πιάστηκα με δουλειές... αποφάσισα να καθαρίσω τα ντουλάπια της κουζίνας και να βάλω μια τάξη... το πλυντήριο πιάτων τα έχει παίξει!!! :lol::lol::lol: Ενδιάμεσα μου λέει ο άντρας μου ότι άνοιγουν σήμερα τα Praktiker στην Ξάνθη να πάμε μία βόλτα να δούμε παρκέ που λέγαμε να βάλουμε... Ε πήγαμε και εκεί και τώρα γυρίσαμε...Έχει πολύ ωραία πράγματα και πολύ καλές τιμές... Αλλά τελικά αποφασίσαμε να βάλουμε πλακάκια που είναι σαν παρκέ!! Πολύ όμορφα! Να φαντστείτε τα είχα δεί σε ένα μαγαζί με 25€ το τετραγ. μέτρο και στα Praktiker τα βρήκαμε με 14€!!! Απο εβδομάδα μάλλον θα ξεκινήσουμε τις εργασίες... αν έχει καλό καιρό γιατί σήμερα έχει χάλια καιρό...αέρα και κρύο!! Είδα και πολλά άλλα πράγματα σε πολύ καλές τιμές και έχω ενθουσιαστεί! Ανυπομονώ!

Διάβασα στα γρήγορα τα νέα σας...

Μαράκι περαστικά με το στομάχι... είδες όμως το ζουζούνι σας!! Μεγάλωσε κιόλας! Τέλεια!

Χρύσα μου ξεμπερδέψατε και εσείς με την Β επιπέδου!! Μπράβο!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!!

Νιικολ μου άρχισε τις γερές κλωτσιές το ζουζούνι σας ε? Φαντάσου να μεγαλώσει κιάλλο!!!

Μάχη μου μη δίνεις σημασία σε όσα σου λένε στη δουλειά και στεναχωριέσαι... Είναι γαιδούρια πάντως που σε κάνουν και κλαίς έγκυος γυναίκα!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα.... Έχω και ένα ψιλοαλτσχάιμερ... να φανταστείτε ότι μέχρι χθές έλεγα σε όλους αύριο είναι πρωταπριλιά προσέξτε μη σας πούν ψέμματα και σήμερα πρωί πρωί με ξεγέλασε ο άντρας μου! :lol::lol::lol: καθόταν στο παράθυρο της κουζίνας που βλέπει πρός το βουνό και μου λέει σαν να χιονίζει στα βουνά... και εγώ η χαζή έτρεξα να δώ.... :lol::lol::lol: Αλλά με τέτοιο καιρό λογικό μου φάνηκε να χιονίζει!! :lol::lol::lol:

Εμείς σήμερα θα φάμε μπριζόλες που περίσσεψαν απο χθές... δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω γιατί δεν τελείωσα ακόμα με τα ντουλάπια της κουζίνας...

Αυτάααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας εγκατελειψα αποτομα,συγνωμη...ηρθαν οι γονεις μου κ πηγαμε για κατι δουλιτσες κ ουτε ενα γεια δεν προλαβα να πω...Θα διαβασω τα νεα σας κ θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ βόλταρες ε??? μια χαρούλα!!!Μακάρι να μπορούσαμε και οι υπόλοιπες!!!Έφαγες και το παγωτό σου!!! ;);)

Το πλακάκι είναι άψογο και στο λέω γιατί το διαλέξαμε και το βάλαμε στο σπίτι της κουνιάδας μου και το έχω δει σε μεγάλη επηφάνεια!!είναι πάρα πολύ όμορφο.. δίνει την αίσθηση του ξύλου!!

Μαράκι μακάρι να μπορούσαμε να τα βλέπουμε όποτε νιώθαμε την ανάγκη.. :?:? ...συνέχεια δηλαδή!!! :lol::lol:

Καλό μεσημέρι σε όσες την κάνατε!!!!Εγώ έχω ακόμα δουλίτσα.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα!

Γεληζ πολυ ωραιο το πλακακι κ καλυτερο απο το παρκε!

Μαχη μη δινεις σημασια σε οσα λενε στη δουλεια,δεν αξιζει.Χαιδεψε κοιλιτσα κ χαμογελα ;)

Χρυσα μου τελεια τα νεα σας,μεγαλωνει ο μικρος σας κ επιδεικνυει κ τα προσοντα του!!

Νικολ μου οντως τα εξογκωματα που βλεπεις ειναι το ζουζουνι σου που κινειται.Κι εμενα οι μπουμπουκες μου οσο χωρανε ακομη γυρνανε κ δε χορταινω να χαζευω την κολια μου να πηγαινει περα δωθε!!!

Οσο για τα συμπληρωματα που με ρωτατε παιρνω τα παντα κ σε μεγαλες δοσεις αλλα ηδη ο αιματοκριτης μου επεσε 12 μοναδες κ οσο κ να παρω ή να φαω κρεας πολλες φορες με πιανουν πολλες ατονιες.Δε πειραζει ομως,ειναι για καλο ;)

Εμεις σημερα τρωμε κ παλι μαζεματα,εγω αρακα που εμεινε στο ψυγειο κατι μερες τωρα κ ο καλος μου μοσχαρακι κοκκινιστο με πατατες.Αυτααα!!Καλη μας ορεξη κ καλη χωνεψη σε οσες φαγατε ηδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι κοριτσακια. Στο τσακ πριν σχολασω!!!

Χρυσα ωραια τα νεα σας, ξεμπερδεψατε και με τη Β'επιπεδου.

Νικολ τα εξογκωματα ειναι το μπεμπε, κι εγω το βλεπω να κινειτε και τωρα που ειναι μεγαλυτερο ακομα πιο πολυ.

Γιελιζ η αποψη μου καλυτερα το πλακακι παρα παρκε γιατι θελει και περισσοτερη συντηρηση. Κι εγω οταν παω σε τετοια μαγαζια τρελλενομαι. Με πιανει καταναλωτικη μανια, μεχρι και κατσαβιδια μπορει να θελω να αγορασω :lol::lol::lol:

Για φαι σημερα εχω κριθαρακι με κιμα που το ξετιναζουμε, αντε να παω στο σπιτι γιατι πεινασα :P:P

Οσο για τους συναδελφους......σιγα μην σεβαστουν καποια πραγματα....εδω ειμαι με την κοιλια τουρλα και τρεχω ολη μερα πανω κατω σαν χαζη.....Απορω για τις γυναικες τους θα τους αρεσε να τους κανουν το ιδιο...και ειναι και ολοι οικογενειαρχες να φανταστειτε....

Σας χαιρετω κι εγω!!! Καλο μεσημερι και Καλο Σαββατοκυριακο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...