Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

ερη μου περαστικαααααα σας....

ειδα τις φωτο στο fb ειναι τελεια η γειτονια σας....φιλεναδα σιγα σιγα θα γεμισει το σπιτι κ θα γινει πολυ πολυ χουχουλιαρικο...

ρε φιλεναδα πανω απο 2 χρονια εχω να φτιαξω τσιλι κον καρνε κ το ελεγα με το νικο τη προηγουμενη εβδομαδα....

αυτη η sour που φτιαχνω ειναι κ καλα δεν ειναι οπως η ετοιμη γιαουρτι με λεμονι την κανω...

εχει ετοιμη εδω αλλα ειναι πολυ μεγαλη η συσκευασια γιατι ειναι για επαγγελματικη χρηση οποτε δεν συμφερει για το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οπως καταλαβενεται εχω αυπνιες...

εχω βαλει ενα ουσκακι κ εδω κ 2 ωρες ακουω ενα συγκεκριμενο τραγουδι του πλουταρχου κ εχω φαει σκαλωμα κ με το που τελειωνει το ξαναβαζω κ παιζει....

http://www.youtube.com/watch?v=m3MMmPoYDWw

αυτο ειναι μα πειτε μου δεν ειναι τελειο...

στο παρτυ περασαμε τελειααααα το καταχαρηκε κ ο χαρης κ μετα πας πηγε βολτα ο μπαμπας στην αθηνα....

μαρεσει πολυ η νυχτα στην αθηνα γκαζι πλακα λυκαβητος ονειρο ητανε αν κ χαμος απο κινηση ολοι εξω ηταν....το χαρακη το πηρε ο υπνος στο αμαξι δεν ειδε τιποτα,το ανεβασαμε κοιμησμενο τον αλλαξα χαμπαρι δεν πηρε.........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!ΕΥΧΟΜΕ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*:-*

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;;ΤΙ ΩΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑΝΙ;;;;;;;;ΟΥΙΣΚΑΚΙΑ Ε;;;;;;;;;;ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ....ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΠΑΡΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΚΑΙ ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΤΕ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΘΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!!Κ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΥΧΝΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΚΩΣΤΗ!!!

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ...ΑΦΟΥ ΤΑΦΤΥΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ...ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ!!! ;)

ΑΛΛΑΖΩ Κ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ...ΕΡΧΟΝΤΕ ΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!! :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα χρονια πολλα κ παλιιιιιιιιιιιι....

θα σε παρω κ μετα να στο τραγουδησω live αντε τυχερουλαααααααααααααααααα...

μια χαραααα ειμαι φιλεναδα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΕ ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα τα πουλάκια σας ξυπνούν (από Shrek) χαχαχαχαχαχαχα

Βικουλίνι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ (ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φυσικά στη δουλειά είμαι (μπλιαχ) και μάλλον θα κάνει ωραία μέρα σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ η Κατερίνα που χάθηκε???? πόσσες μπομπονιέρες θα φτιάξει πια?????

Ελευθερία σιγά σιγά θα το φτιάξετε το σπιτάκι σας και θα είναι όλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!

Βικχαρ τέλεια είναι η Αθήνα το βράδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ γιατί δεν κοιμήθηκες??? Πως θα αντέξεις?????

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουγα αυτο το τραγουδιιιιιιιιιιιιι....

στις 6 εφτιαξα ψωμι για να εχουν τα αγορια ζεστο για το πρωινο...σε λιγο θα παω το χαρη στις κουνιες εχει φοβερη μεραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρια καλημερααααααααααααααααααααααααααααα αντεχωωωωωωωωωωωωωωω ειμαι βραχος!!!!!

ιωαννακη ενα ουισκακι ηπια τρελο ξεσαλωμαααααααααααα μονη στο σαλονι κ να ακουω συνεχεια αυτο το τραγουδι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :D Κ ΕΣΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΛΟΤΟ ;) Κ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΣΕ ΜΑΣ :lol::lol::lol:

Η ΒΙΚΑΡΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΜΗΝ ΤΗ ΦΟΒΑΣΤΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ;)

ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ....ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΣΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ.....ΑΝ ΟΧΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΚΗΠΟ!!!ΝΑ ΛΙΑΣΤΟΥΜΕ!! :D

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΡΩΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ε;;;ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;;;;ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ!!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΟΥΡΤΑ ΟΕΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::((:((:((:((:((:((:(( ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΞΕΡ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα από την στιγμή που θα πάω σπίτι θα τρέχω γιατί στις 17.30 έχει μια παιδική παράσταση και θα πάω με μια φίλη μου τις μικρές. Μετά θα πάω super market (μπλιαχ) μετά θα γυρίσω να μαζέψω το σπίτι, να σιδερώσω, να φτιάξω γλυκό, να κάνω sex (xaxaxaxaxaxax) το βράδυ δεν θα κοιμήσω την μικρή για μεσημέρι για να κοιμηθεί νωρίς το βράδυ σατανικό????

Την Κυριακή θα έρθουν φίλοι μας να ψήσουμε και δεν θέλω να σηκώνομαι πρωί πρωί να κάνω δουλειές.

Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικουλίνι το λαχείο να λες γιατί λαχείο παίρνω ΛαΪκό στο λέω για να μην κάνεις λάθος ευχή.

Αν έκανες όμως για Λόττο να πάω να γράψω μην πάει χαμένη η ευχή :lol::lol::lol::lol:

Αν κερδίσω θα πάρω σε όλες από μια θήκη φλογέρας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μακάρι να κερδίσω πολλά και θα βοηθίσω αρκετούς που ξέρω ότι έχουν πρόβλημα αλήθεια το λέω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai..enw koimatai kala k sunexomena...to prwino ksupnima...einai standard!o batman apo xtes exei trelathei!les k megalwse apotoma...kai ton aisthanomai pio entona!ti na pw???

7 evdomades akoma..tha arxisw na plenw kai kana rouxalaki siga siga..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanaki τώρα που είναι καλός και ο καιρός είναι ότι πρέπει για μωρομπουγάδες!!!!!!!!!

Καλή αρχή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το πρώτο σου δεν θυμάμαι τι είναι αγόρι ή κορίτσι????

Μην με παρεξηγείς ξεχνάω εύκολα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!!!!

ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΚΟΙΜΗΣΕΙΣ ΝΩΡΙΣ ...ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΡΘΟΙ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Ε;;;;;;;;;;;;;ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς Βικουλίνι αυτό περιμένουμ ε να κοιμηθεί καλά!!!!!!!!!

Και που να δεις όταν ήταν μωρό που μετακομίζαμε στο σαλόνι!!!!!!!!

Είχε πολύ πλάκα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!!!

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ!!!!!!ΤΟ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ!!!!!!!!!ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 17.30 αρχίζει η παράσταση είναι πολύ κοντά στο σπίτι μας.

Αλλά μέχρι τότε θα πρεπει:

1) να μαγειρέψω για να φάμε

2) να κάνουμε μπανιο και εγώ και η μικρή

3) να πάμε super market

4) να βρούμε τι θα βάλουμε και οι δύο

5) να φτιάξουμε μαλια και οι δυο (η μικρή θέλει μου έχει κάνει παραγγελία θέλει να κάνει όλα τα μαλιά κοτσιδάκια)

Στις 1.30 σχολάω θα τα προλάβω τι λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ :(:(:(:(:( Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΓΜΤ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ χρόνια πολλά σε μια ψυχή γεμάτη καλοσύνη που ο θεός μόνο χαρές αξίζει να της δίνει...Χρονια πολλα, πολλές χαρές, καημό να μη γνωρίσειςκι ότι στ' αλήθεια επιθυμείς,γρήγορα

ν'αποκτήσεις!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

Χθες μιλησαμε με την Κατερινα στο skype με καμερα!!!!!! Ειναι καλα αλλα τρεχει πολυ και δεν προλαβαινει να μας γραψει.

Βικακι ουισκακια ε? Τελειο το τραγουδι!! Ψωμι και εγω θελω να κανω μια μερα. Σε ποση ωρα γινεται συνολικα? Θελει να φουσκωσει πρωτα η ζυμη?

Ριακι τελεια θα περασετε σημερα! Μια χαρα θα τα προλαβεις ολα!! Η ενεση που ρωτησες ειναι για αντισυληψη.Ειναι απο τις καινουριες μονο που εγω θα την βαζω για να κοψω την περιοδο γιατι εχω μεγαλο θεμα με ενδομητριωση.

Ερη μου περαστικα σας!! Μου θυμισες εμας που οταν πρωτοκανε σπιτι με τον Παυλο ειχαμε ενα διπλο στρωμα μονο και αυτο κατω στο πατωμα! Σιγα σιγα πηραμε και τα αλλα και γεμισαμε το σπιτακι μας! Τελειες οι φωτο στο φεις! Οπως στις ταινιες!

Σημερα δεν κανω τιποτα!! Κρατησε η πεθερα χθες τα μικρα και εκανε καμια δουλεια..μονο σνιτσελ με ρυζακι θα μαγειρεψω και τελος. Η μικρη ειναι στην γιαγια της!!!

Φιλακια σε οοοοοοοολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΕ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ ΠΑΛΙ...

ΒΓΗΚΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ...Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ...ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ...

ΕΣΑΣ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ;;Η ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΙΚΟΣ;;ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

ΛΕΝΑΚΙ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...