Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

Να μαι παλι!

Εχει φοβερο ηλιο και δεν ξερω που να κρυφτω στο σπιτι!!! Ξεβρακωθηκα μπας και μαυρισω!! :lol::lol:

Ριακι μου ναι Γερμανια ειμαι! Γελασα με την απορια σου!! :lol: Θα ψησουμε αλλα στον φουρνο!!! Αν ειχαμε κηπο ολοδικο μας μπορει και να ψηναμε εκει αλλα τωρα στον κοινοχρηστο δεν λεει. Αχ ποσο μου ελειψε αυτο δεν ξερεις!

Ασπακι η καλυτερη μου οταν λειπει η μικρη στην γιαγια της!!

Τυχερουλα Σταμμυ!!! Τα 2 σας κιολας!!! Τι καλα!!!!

Αδερφουλα σε βλεπωωωωωωωωω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες καλησπερα εστω και ασωτη,....

δεν ειμαι στα καλυτερα μου αυτες τις μερες...τι πρωτοτυπο θα μου πειτε αλλα ειλικρινα δεν την παλευω και πολυ...την πεμπτη ειδικα πηγα στον αλλο κοσμο κι ηρθα ...ανεβασα μια 18 αρα πιεση και τα ειδα ολα...

Ηταν απο τις χειροτερες ημικρανιες της ζωης μου και φυσικα ολα προκληθηκαν απο ακαλυπτες επιταγες μου που δεν παλευοταν..προς το παρον τα κουτσομπαλωσα μεχρι την τεταρτη θα δειξει..πηρα προθεσμια για ακομη μια φορα στο λουκετο. Μεσα σε ολα που εγιναν την Πεμπτη πανω στο τσακιρ κεφι του συμπαντος που επαιζε αγριο παιχνιδι μαζι μου...(γμτ δηλαδη εκεινη την ωρα ολο!!!) :evil::evil::evil::evil: με περνει ο πατερας μου και μου λεει παρε την Interamerican μολις με τρακαραν...φανταζεστε παρακρουση η φιλεναδα σας, πεταξα το κινητο μου πανω στον τοιχο ουρλιαζοντας και τοτε ηταν που ανεβηκε το 18 αρι...ηταν απο νωρις μαζι μου η μαμα μου εφοδιασμενη με το πιεσομετρο στο μαγαζι γιατι με ειχε ακουσει απο νωρις που ημουν σκατα στο τηλεφωνο κι ηρθε για ενισχυσεις...

το αυτοκινητο επαθε ζημια ευτυχως ηταν το μικρο της δουλειας και δεν ειχε παρει το δικο μου γιατι τοτε πραγματικα θα εβγαινα στην βροχη να κανω χαρακιρι... :roll:

μου το φυλαει παντως ..καθε τελευταια μερα του μηνα ή πρωτη του μηνα μια εκπληξη δεν μπορω να πω...ολα κι ολα...

Διαβασα στα γρηγορα τα νεα σας οποτε δεν μπορω να θυμηθω τι διαβασα αν και δεν γραψατε και πολλα...εχω αποριες ομως...

Διαφωτιστε με!

Η Βικυ μας τί έπαθε? ελπιζω ολα καλα να ειναι

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ευχομαι με τον αντρα σου ολα καλα!

Αναστασια καλο κουραγιο με το γιο γιο εγω σε κανα μηνα θα κανω την αρχη!

Σταμμυ καλο ταξιδι!!! Να περάσετε καλα! Και να γυρισετε 3 πισω!! ;)

Ρια το εγραψα το τηλεφωνο θα τα πουμε!

ΑΔερφουλα σου ερχομαι! Περιμενε!

Βικουλινι μου σε σκεφτομαι καθε μερα αλλα δεν προλαβαινω να πιω ουτε νερο! Θα προσπαθησω αν ολα πανε καλα να τα πουμε μες την βδομαδα για την βαπτιση! Οκ?

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα που πήγες καλέ???? Σε περιμένω για κους-κους!!!

Όσο για την γκαντεμιά σου τι να πω....σαν να την ζήλεψα και να σε ανταγωνίζομαι νιώθω. :?

Λενάκι καταλαβαίνω τι λες.....δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από την ησυχία όταν λείπει το ένα παιδί. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κατερινα ελεος πια!!!!!

τι ειναι αυτο το πραγμα? κανε κανενα ευχελαιο!!!!!

ασπακι τι κανεις???

εγω μοναχουλα....ποναει η πλατη μου απο ψυξη και η μεση μου

ευτυχως μπαμπας και γιος λειπουν βολτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αναστασια μου!

ναι θα το κανω αλλα μαλλον στο μαγαζι το χρειαζομαι και για αυτο θα γινει πολυ αμεσα!

Πηγα και στο μοναστηρι κοντα σας, στην Γοργοεπικοω το ξερεις? στην Μάνδρα Αττικής...πιστευω οτι με ακουσε για να δουμε...ποσο θα δοκιμαστω ακομα...μαλλον δεν τα τραβαω απο δικα μου μονο λαθη, αλλα και απο τον πατερα μου και τα βρωμολογα που λεει για τους αλλους..ε ετσι ειναι οταν βριζεις ολη μερα (απο την καταθλιψη του και τον εγωϊσμο του) κι ευχεσαι τα χειροτερα για τους αλλους καποια στιγμη γυρνανε πανω σου...ετσι ειναι...δυστυχως κι εχει πει και πολλα βλεπέις και ετσι τυρρανιεμαι κι εγω μαζι του....

περαστικα σου κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ...

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ :(:(:( ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!! :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΜΑ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΑΝ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ... :(:(

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!Χαθηκα και εχω χασει και τα νεα σας.Δεν εχω διαβασει τιποτα γιατι το ιντερνετ ειε προβλημα εδω στην περιοχη μου!

Εμεις ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες.

Παω να διαβασω μερικες σελιδες και επιστρεφω.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια τι παθαμε???

ελα να ανεβαινουμε ολες σιγα σιγα!!!!!!!!!

καλημερααααααααααααααααααα

εχει μια υπεροχη μερα σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!

Χθες δεν εφτανε που η μικρη ειχε ολη μερα πυρετο εκαψε και το χερακι της σε 2 σημεια με το τσιγαρο

του μπαμπα της και ηρθε και εδεσε που λενε.Πηγε να πεσει εξω στο μπαλκονι και εκανε να την πιασει ο μπαμπας της και απο την βιασυνη ττου δεν αφησε το τσιγαρο και το εκλεισε αναμεσα στο μπρατσο της και

στο μερος του αγκωνα εσωτερικα.. :cry::cry: Ποναει η ψυχη μου που την βλεπω..ευτυχως ειναι σκληρο καρυδι και αν και την ποναει δεν το δινει πολυ σημασια..

Βικακι μου τοσο χαλια βρε παιδι μου? :(:( Δεν πιστευω να εγινε τιποτα με τον Νικο? :shock: Ελα βαλε τερμα μουσικη και ανεβα σιγα σιγα..Ειμαστε εδω σε οτι θελησεις!

Αδερφουλα ποσο χαρηκα που σε ακουσα χθες! :YMHUG::x

Οι υπολοιπες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια....

Σημερα ξυπνησαα πιο δυνατη δεν εχει ξεπεραστει το προβλημα ουτε ξερω αν θα γινει αλλα η ζωη συνεχιζετε υπαρχουν τοσο ωραια μικρα καθημερινα πραγματα που υπαρχουν κ τα χανουμε...

δεν αξιζει το κοπο....

Συγχωρεστε μου δεν αναφερομαι περισσοτερο αλλα δεν ειμαι ετοιμη να το συζητησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοτσιδούλα χαίρομαι που επέστρεψες στα γνωστά μας λημέρια....ότι κι αν σε στεναχωρεί να σκέφτεσαι ότι, "μπόρα είναι και θα περάσει"!!! ;)

Αν δεν τίθεται θέμα υγείας τότε περνά από το χέρι μας, και εμείς το δημιουργούμε, εμείς και το λύνουμε.

Λενάκι περαστικά στην μικρούλα σου, η καημενούλα πόνο που θα τράβηξε με το κάψημο.. :o

Βικουλίνι δεν έχεις κι άδικο, όντως σαν να μας μάτιαξαν,η κάθε μιά μας όλο και από κάποια αναποδιά έχει να αναφέρει. .... βέβαια το όσκαρ πάει στην Κατερίνα!!! :lol:

Εσύ βρε Κατερίνα όποτε έχεις καιρό να γράψεις, γράφεις σαν σήφουνας μετά...και πάντα μας αφήνεις με το στόμα ανοιχτό.

Αναστασία είσαι καλά??? Ακόμα απολαμβάνεις την ησυχία σου, ή τριγυρνάτε όλοι μαζί βολτούλα????

Στα υπόλοιπα κορίτσια Ελισάβετ, Ρία, Τόνιες, Φλωριάνα, Ερη, Στάμυ, Τζοανάκι, και όποια άλλη ξέχασα :oops: , τα φιλιά μου και την καλησπέρα μου!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

εδω ειμαι κι εγω

σημερα το πρωι πηγε ο μικρος στους γονεις μου

και τωρα σε λιγακι θα παμε να τον παρουμε

εγω εχω γινει σαν ρομποτακι

δεν μπορω να κουνηθω

μαλλον πρεπει να παω στον γιατρο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...